Який тиск повинен бути в котлі Vaillant

Водонагрівачі

Vaillant Atmotec Smart рішення для вашого опалення

який, тиск, котлі, vaillant

Газові котли Vaillant призначені для опалення приміщень та виробництва технічної гарячої води. Природний (G20 / G25) або зрідженого (G30 / 31) газ використовується як паливо.

Проблеми з тиском у газовій котлі з двома ланцюгами Vaillant. Що робити?

[Зміст H2 H3] з основними технічними характеристиками котлів серії ATMOTEC можна знайти нижче, а потім ми детально розглянемо всі свої особливості.

Vuw int200 / 3-5 Vuw int 240 / 3-3, vu / vuw int 240 / 3-5 VUW int 280 / 3-3, vu / vuw int 280 / 3-5
Номінальна потужність, кВт двадцять 24 28
Діапазон регулювання потужності, кВт 7.7. 20.0 9.1. 24.0 10.9.28.0
Напруга живлення в 230 230 230
Максимальна температура води в падінні москітної риболовлі OTOP. Контур, ° C 75-85 75-85 75-85
Робочий тиск води в контурі опалення, бар 3.0 3.0 3.0
Макс. Об’єм води циркулює в опалювальному контурі, л / хв 860 1032 1203
Температура гарячої води, ° С 36-65 36-65 36-65
Бар гарячої води 10.0 10.0 10.0
Гаррі води, л / хв 6,4 7.6 9,2
Ємність розширення бака, л 10 6/10 6/10
вага, кг 31 34 35

Сорти тиску

Чому тиск падає в настінному інструменті? Почнемо, ми зрозуміємо, який вид є і як вони впливають на роботу техніки.

 • Статичний. Чим більше висота, тим вище показники. З кожним метром спостерігається збільшення 0,1 бар.
 • Динамічний. Робота примусової насоси створює номінальний тиск у закритій системі.
 • Робочий. Включає два варіанти.
 • Надмірний. Визначається манометр, як різниця між атмосферними і фіксованими.
 • Номінальний. Що вказано виробника у документації для певної моделі.
 • максимальне. Що максимально дозволяється уникати поломки та аварій.
 • Натискання. Використовується у виробництві при перевірці обладнання.

Газовий котел Vaillant. Проблеми з тиском в котельні

У опалювальному контурі показники вимірюються атмосферою. Вони можуть змінюватися; Важливо, щоб значення не перевищує допустимих максимальних та мінімальних порогів. Низьке значення можливе лише при накаченні теплоносія в контурі. В інших випадках вона не повинна відхилятися від норми.

Як виміряти та регулювати тиск у розширеному баку

Тиск у системі опалення контролюється тиском вимірювань, але в самому резервуарі немає ніякого придатного під встановленням цього пристрою. Однак є соска, в якому монтується шпуль для подушування або повітряного випуску. Він розташований на боці, протилежному бійні теплоносія. Соски, по суті, є аналогом автомобільного, тому, щоб перевірити цей параметр або налаштувати його, ви можете використовувати звичайний автомобільний насос з вбудованим манометром.

На масштабі автомобільного тиску, значення вказані в МПа, тоді як тиск у контурі нагрівання наведено в барах або кгс / см 2. Перекласти легко:

Екстрене зростання та падіння тиску: причини та способи усунення

Легко з’ясувати, який тиск повинен бути в двосторонньому котлі. ця інформація є загальнодоступною. Але знайдіть причину неправильних значень складніше. Розглянемо кілька загальних причин.

READ  Як зменшити тиск у газовому котлі

Зростання тиску в системі

Причини різкого зниження тиску багато:

 • Через збільшення температури теплоносія, його обсяг збільшився;
 • Теплоносія через несправність системи або з іншої причини зупинила рух по контуру;
 • У ньому утворюється система, забита, у ньому була утворена система;
 • Ви або хтось інший випадково заблокував клапан;
 • Під час встановлення були помилки;
 • Встановлено занадто високу потужність котла або є несправність насоса.

У сучасних котлах встановлюються резервуари розширення, які рівень розширення теплоносія при нагріванні. Також існують запобіжні клапани, які захищають контур від пошкодження через високий тиск або навіть гідрав. Якщо ви бачите, що значення тиску близькі до критичних, спробуйте зменшити потужність котла. Якщо ситуація не нормалізується, зверніться до майстра. Він виявить проблему і ліквідувати її.

Падіння тиску в системі

Це часто виникає, коли відбувається знецінення окремих елементів системи. З’являються мікрокреки, розриви труб, гумові мембрани пошкоджені в резервуарі розширення. Ви можете спробувати знайти витік самостійно. Найбільш “проблема” місця є шипи труб, точки з’єднання з батареями та т. D. Якщо ви знайдете витік, то причиною падіння тиску в цьому. Набагато складніше знайти витоків, якщо трубопровід прихований на підлозі або стінах. Тут без допомоги майстра не може зробити, тому що за незнанням ви можете подивитися в пошуках витоків, щоб розібрати покриття, де це не потрібно. Доведеться витрачати додаткові гроші на ремонт.

Причини зростання тиску в системі

Іноді, перевіряючи, який тиск у системі опалення замкнутого типу, власник будинку може помітити зростання показників.

 • Температура теплоносія в ланцюзі занадто висока, що призвело до її надмірного розширення;
 • Вода з якоїсь причини перестала рухатися по контуру;
 • На одному з трубопроводів, клапан заблокований;
 • Формувалася повітряна пробка або механічна закупорка;
 • Кран закритий вільно, з результатом того, що вода постійно додана до котла;
 • Поперечний переріз труби є вхідними та вихідними трубами не відповідає вимогам;
 • Потужність насоса вище, ніж це необхідно, або вона працює неправильно, несправність з насосом можуть призвести до гідності всередині контуру.

Таким чином, важливо з’ясувати, яка причина вона спровокувала зростання тиску, і вирішив проблему. Іноді в ефективній операційній системі спостерігається гострий стрибок тиску з рухом вимірювальної стрілки до аварійної зони. Причиною цього, швидше за все, той факт, що вода в котлі варена. У цьому випадку ви повинні мінімізувати потік палива якомога швидше.

Більшість сучасних котлів для опалення приватних будинків мають розширювальний бак. Це спеціальний герметичний блок, розділений всередині гумової перегородки. Один відсік містить повітря, а у другому. гарячій воді подають. Якщо температура води занадто висока, тиск збільшується і зміщує розділ у розширювальний бак, щоб збільшити розмір резервуара води та компенсувати різницю.

Крім того, котли обладнали запобіжні клапани розряду, які спрацьовують, коли стрибки теплоносія або критичний тиск. Вони можуть бути організовані як у розширювальному резервуарі, так і на розетку. Після досягнення максимального тиску в системі опалення надлишок охолоджуючої рідини виливається через клапан, запобігаючи пошкодження контуру.

З компетентним дизайном у системі опалення можуть бути надані байпарати. Вони дозволяють перенаправити теплоносія у невеликий контур, коли прорив або повітряний пробки в основному контуру. Такий міра уникає перегріву та поломки системи опалення.

Продуктивність компонентів системи опалення повинна бути періодично перевірена, оскільки витік теплоносія та порушення нормальних показників тиску в розширювальному баку можуть призвести до істотних коливань тиску в ланцюзі.

Порівняння норм

Пристрої можуть бути застосовані різні залежно від умов експлуатації. Наприклад, скільки тиску знаходиться в газовій котлі Beretta або Vaillant, і Baxi, і Victoria, і Bosch?

READ  Що таке модуляція полум'я в газовій колонці

У кожному подібному пристрої є контур нагріву. А потім таблиця слідує, в якій функціональний тиск відображається в ньому. Розглянуті агрегати відомих брендів.

Назва моделі Параметр (бар)
Arderia ESR 2.тринадцять 1-2
Беретта Макс. 4
Vaillant Eco Tech Макс. 2
Bosch Gaz 6000 Макс. 4
Baxi maine 5 Макс. 3

Що має бути тиск у газовому котлі Арістона? Наприклад, котёл EGIS використовується 24. Максимальний параметр в ньому. 3 бари.

І що має бути тиск у газовій котлі Navien? Приклад. Апарат “Навиен ЕІС”. Обмежений параметр. 3 бари.

І що має бути тиск у газовому котлі Ferroli? Приклад. Модель Domicompact F24. Індикатор: 1-2 бари.

Який тиск повинен бути в котлі?

Який тиск повинен бути в котлі, закладений у своїх конструктивних особливостях. Виробники налаштовуються для налаштування обладнання для безпечної та безперебійної роботи в певних параметрах. Рекомендований тиск у системі опалення в основному вказується в діапазоні 1,5-2,0 атмосфер. Тиск у системі опалення котла контролюється електронними системами для моніторингового обладнання. Режими обладнання, з виведенням на показниках відображення (цифрові, світлові індикатори). З відхиленням показників з правил, встановлених виробниками (краплі тиску, збільшується тиск), котёл вимикається та блокує електронну систему. Сервісний котел автоматично надходить на “очікування” або в аварійному режимі.

Вирішити проблему випуску тиску в котлі

У випадку, якщо тиск падає в котлі або взагалі в циркуляційній системі теплоносія, потім самостійно усуває деякі недоліки (але краще називати майстрів для ремонту газових котлів з відповідною толерантністю). Це застосовується в основному до визначення можливих витоків у місцях сполук, усунення повітряного вилки в системі (у присутності дренажних кранів). Зробити додаткову розбивку з’єднувальних елементів або використовуйте засоби для ущільнення для кожного. Але якщо є системний падіння тиску, а також усунути можливі причини, вимагатиме часткового демонтажу обладнання або проведення зварювання, то без допомоги фахівця не може зробити.

Серед вищезгаданих завдань, більшість з яких пов’язані безпосередньо з витоком теплоносія, найбільш складним у визначенні є недоліки вузлів та механізмів, розташованих всередині котла (теплообмінник, розширювальний танк, система управління). Складність самооб’єктивних таких несправностей та їх ліквідація відзначається більшістю фахівців, що займаються наданням послуг з обслуговування автономних систем опалення в Рязані та Рязанській області. Спроби усунути можливі причини самостійно, якщо тиск падає в котлі, зазвичай призводять до повного провалу сучасного обладнання. На додаток до цього, лише спеціаліст зможе точно визначити необхідні показники для подальшої роботи котла (тиск у системі опалення котла) після профілактичної або ремонтної роботи.

Розрахунок мембранного розширювального танка

У деяких випадках падіння тиску в системі опалення пов’язана з неправильним вибором котла подвійного замикання. З термічним розрахунком, площа приміщень, які потрібно нагріти. Виходячи з цих умов, вибирається потужність нагрівального пристрою. Розрахунок закладено звичайні радіатори, в яких об’єм води не дуже великий. І якщо замість радіаторів використовуються металеві труби, рідини для їх заповнення, потрібно кілька разів, відповідно, і обсяг розширюваної води також буде збільшений.

Розширювальний бак у подвійних ланцюгах, як правило, дорівнює 6-8 літрах. Він призначений приблизно 120 літрів води в системі опалення. Для радіаторів це цілком достатньо. Але що може статися, якщо в системі води більше, ніж розрахунок. Припустимо, рідина, нагрівання в трубах. розширюється і заповнює регулярний резервуар для розширення. Але розмір резервуара недостатньо, щоб вивести надлишок нагрітої води, збільшується тиск, а аварійний скидання через запобіжний клапан. Після того, як котел вимикається, вода з резервуара залишається в систему, але оскільки котел мав аварійний скидання, рідина в системі відсутня, тиск знижує нижче критичного позначка. Все, не годуючи системою водою (тобто без участі людини), котел не вмикається. Якщо вікно є низькою температурою повітря. надається розморожування системи. І це може статися з найбільш inповноваженим моментом.

READ  Який тип двигуна в пральній машині краще

Зараз автоматичні водопостачання з’явилися в продажу, яка служить воді в систему, якщо тиск у ньому падає нижче певної позначки. Домовласники залишають свої будинки без нагляду протягом тривалого часу, варто звернути увагу на них.

Газовий котел Vaillant тиск збільшується, він падає, що робити

Як правило, установка опалення відбувається в теплий час року, щоб встигнути до зими. Під час початку котла працює середній режим, а восени все ще теплий. Тому, коли нагрівання не настільки інтенсивне, рідина трохи розширюється, тиск у системі знаходиться в межах норми. Але коли морози та котел прийдуть на роботу при максимальному навантаженні, збільшується обсяг нагрітих рідини, виявляється, що не вистачає стандартного розширювального бака. Так що такий сценарій не відбудеться, необхідно грамотно розрахувати систему опалення та вчасно, щоб встановити додатковий резервуар для розширення мембран, який використовується в системах опалення замкнутого типу, коли відбувається рух рідини тиск, який створює циркуляційний насос.

Визначити точну кількість води в нагрівальних трубах складна, як правило, роблять це в силі: воно помножується на 15. Наприклад, у 17 квт-котлах, система опалення вміщує 255 літрів води. Є методи, щоб допомогти розрахувати обсяг розширювального бака. Наступний розрахунок підходить для систем опалення, встановлених у одноповерхових будинках.

Обсяг розширювального танка = (V e) / d. де V. об’єм води в системі опалення, е. коефіцієнт розширення рідини, D. ефективність розширювального танка.

де PMAX. це максимальний робочий тиск системи опалення, що дорівнює середньому 2,5 бар;

PS. Розширювальний танк Зарядний прес, рівний 0,5 бар.

Отже, для котла потужністю 17 кВт, обсяг розширювального танка = (2550,0359) / 0,57 = 16,06 л.

У технічній документації написано, що пристрій з місткістю 17 кВт має вбудований резервуар для розширення з об’ємом 6,5 літрів. Для правильної роботи двох кілтів необхідно встановити додатковий резервуар для розширення з об’ємом 10 літрів у системі опалення.

Як визначити, чи працює додатковий резервуар для розширення, чи ні? Щоб перевірити його, накачав тиск на насос, наприклад, до 2 бар, а також забезпечити доступ до Nippel. Підключіть його до системи опалення. Увімкніть котел. Під час водяного опалення тиск підніметься. Якщо він збільшується до 1,8 бар, перемішайте повітря з розширювального бака через сосок залежно від каналізації котла. Як тільки тиск у резервуарі зменшується менше, ніж 1,8, вода з системи почне входити до танка, а стрілка тиску на котлі покаже зниження тиску. Це означає, що додатковий резервуар для розширення встановлюється правильно і працює правильно. Врешті-решт, необхідно підштовхнути на бажану позначку, наприклад, до 1 1,5 бар. На цьому все. Якщо стаття сподобалася, поділяйте її в соціальних мережах.