Який тиск повинен бути в котлі замх

Article

Ознаки того, що необхідно збільшити рівень тиску

Під час експлуатації котел повинен знаходитися під певним надмірним тиском у резервуарі розширення. Користувач цього обладнання потрібно контролювати цей тиск, показаний у манометрі тиску, який розташований на теляті. З правильним складанням обладнання, за відсутності витоків, індикатор тиску не повинен падати. Але іноді, через рік або два роки роботи котла, можна тиск у котлі або навіть тиск може стрибати під час котла, коли пальник починає працювати. Найчастіше, за відсутності видимого витоку, причиною такої поведінки є порожній розширювальний бак.

який, тиск, котлі

Типовий резервуар для розширення, який використовується в котлах. Встановлено або ззаду або на стороні котла

Тиск у баку означав початковий коефіцієнт, що показує тиск камери з повітрям у порожньому резервуарі при температурних індикаторах у кімнаті. Цей тиск повинен повністю дотримуватися ступеня стачного тиску нагрівання, дотримуючись, як він заповнює теплоносій. Це забезпечить мембрану рівноважного стану. Рівень тиску в охолоджуванні буде компенсуватися тиском газу в повітряній камері. У цьому випадку об’єм резервуара не повністю заповнений, тому цей об’єм буде достатньо, щоб покрити рівень рідини залежно від термічного розширення.

Індикатор статичного тиску 1 м водяного стовпця становить приблизно 0,1 атмосфери. З цього випливає індикатор цього тиску в нагріванні квартири або того ж будинку буде менше 1 атмосфери.

Отже, газовий котел стабільно і правильно працював, необхідно, щоб рівень потужності теплоносія у закритій системі не менше значення, який призначається в операційній інструкції котла.

Під час експлуатації необхідно перевірити тиск розширення, встановити його значення, що відповідає інструкціям у інструкції. Одним з показників спустошеного банку буде просто стрибки тиску. Під час операції котла тиск починає збільшуватися, а клапан запобіжника котла. Скидання відбувається і після вимкнення пальника, тиск починає падати майже до нуля. При спробі заповнити або годувати котел, індикатори тиску на вимірюванні тиску повертаються до норми. Але вже під час наступного включення пальника, коли починається опалення, показники тиску знову стрибають. В результаті запобіжник знову викликається.

Перевірка тиску в резервуарі потрібно скинути воду з котла. Потрібно перекривати опалювальний контур, а також закрити потік холодної води. Водяне скидання повинно здійснюватися через спеціальне скидання пристрою, використовуючи якийсь контейнер для цього. Ви повинні підключити шланг до каналізації. Використовуючи ключ до 13, відкрутіть гайку, яка закріплює фітинги. Після цього вода поступово починає злити з котла, внаслідок чого тиск починає зменшуватися. Повністю об’єднати воду так, щоб стріла на манометрі падає до 0.

Щоб перевірити тиск у розширеному резервуарі, ви можете скористатися манометром тиску в шинах, з яким перевіряє тиск в шинах у автомобілі. Зазвичай в котлах, резервуар розширюється таким чином, що навіть не потрібно вилучити кришку з котла, щоб перетворити його. Танк найчастіше за камерою згоряння і встановлюється на задній стінці котла. Для того, щоб дістатися до нього, ми знаходимо клапан подрібнювача, закритий кришкою, і видаліть його. Використання калібрування тиску в шинах, перевірте індикатори тиску в резервуарі розширення. Відсутній тиск у розширювальному танку пояснює стрибки індикаторів тиску в котлі. Тому необхідно розгойдувати тиск у розширювальний бак

Ми втрачаємо це, або чому тиск падає

Поступове або різке зниження тиску в автономній системі може бути двома основними причинами:

Будь-який пошкодження котла повинен бути діагностований і негайно ремонт. Серед причин втрати тиску може бути забруднення, мікротрік, високий знос, недоліки виробника, і знову, дефекти розширювального бака. Будь-яка розбивка усувається відповідно.

Часто, причиною падіння тиску стає витоком. Є багато слабких точок. це неякісний шип з пластмасовими або металевими трубами, а також вільними зв’язками з радіаторами, а також пророчими зношеними трубами, а тріщини в гумовій резервуальній резервуарній мембрані, коли теплоносія падає і залишається в повітряна камера.

В останньому випадку виявлення витоку може бути незалежно: просто натисніть на катушку, з яким повітря вводять у камеру. Капання або струм від внутрішньої води підтвердить вашу здогадку.

Знайти струм у трубопроводі, який часто приховано всередині підлоги або стін, досить складно. Щоб почати з того, варто переглядати видимі розділи. Зверніть увагу на підлогу, навіть якщо воно сухий, у місцях витоку можуть бути плями з сушеної води. Депозити солей або іржі в області сполук також можуть говорити про втрату герметичності.

Якщо дизайн контуру дозволяє, ви можете вимкнути окремі розділи мережі по черзі, було б легше знайти розбивання.

У випадках прихованого трубопроводу або інтактності візуального огляду преси потребують. Це досить важко виконати це самостійно, оскільки вимагається майстерність та спеціальне обладнання. По-перше, охолоджувач, котла та радіатори зливаються з системи, в контурі повітряний компресор вигнуто повітря. Врешті-решт, тиск мережу повинен становити 20 відсотків над робочими нормами. У такому стані система залишається протягом декількох годин, і тиск вимірюється знову. Якщо він впав, вам потрібно шукати місця депресії. Для цього видимі шви можуть бути змащені мильним розчином, вихідний повітря випускає себе бульбашками. Буде витік і характеристик шипіння.

Додатково ущільнюються місця розбиття або замінені фракції не вдалося нове.

Характеристики

Основний Тип

Пальник

Кількість контурів

Теплова потужність

Навантаження

Камера згоряння

KPD

Контроль

Установка

Мережева напруга

Вбудований циркуляційний насос

Вбудований резервуар для розширення

Обсяг розширювального танка

Обладнання

паливо

Споживання природного газу

Споживання скрапленого газу

Номінальний тиск природного газу

Допустимий тиск зрідженого газу

температура теплоносія

Температура в контурі ГВП

Гаряча вода продуктивність при Т 30 ° C

Макс. Тиск води в контурі ГВП

Макс. Тиск води в контурі опалення

Комфорт функції

Особливості

Безпека захист

з’єднання Підключення газу сопла

Опалення Контур труби з’єднання

з’єднання контура ГВП

Діаметр коаксіального димоходу

Підключення окремого димоходу (діаметр 80 мм)

Розміри (SHCHG)

Вага

Газ, конвекція
Газ
Бітконтронтарний, бі-буквний теплообмінник
одинадцять.п’ятдесят. 23.80 кВт
12.80. 25.50 кВт
зачинено
93.4%
електронний
Неприємний
Однофазні/Потреби або стабілізатори →
їсти
їсти
6 Л
дисплей
Природний газ скраплений газ
2.7 кубічних. м/год
один.98 кг/год
20 мбар
37 мбар
35. 80 ° С
35. 55 ° С
одинадцять.1 л/хв
10 бар
3 бар
Авто діагностичне, захисту від замерзання, модуляція полум’я, індикація включення, авто-сорочку, захист від перегріву, термометр, манометр
Підключення зовнішнього управління
Газ-контроль, запобіжний клапан, повітряний клапан
3/4 “
3/4 “
1/2 “
60/100 мм
Так
440x756x240 мм
29 кг

Батьківщина марка. Італія, місце виробництва. Словаччина (найчастіше).

Увага! Цей котел повинен працювати через стабілізатор напруги або UPS, читати далі?

Помилки та несправності

Техніка не застрахована проти поломки. Якщо ви побачили код помилки, ви можете знайти в таблиці нижче та спосіб усунення. Перш за все, рекомендується перезавантажити котел для усунення системи системи. Якщо символи будуть знову запущені. перейдіть до ремонту.

 • Вентилятор, його двигун. Для цього демонтаж приладового корпусу. Переконайтеся, що цілісність проводки вентилятора. Очистіть лопатки з сажі та пилу;
 • Подивіться на дірку димоходу. Проведіть шахту для вашої сторони і з вулиці.
 • Перевірте контур, всі з’єднання та вузли для витоків. При виявленні герметизуйте це місце;
 • Увімкніть канал, налаштуйте швидкість насоса. Зачекайте, коли свідчення вимірювача тиску досягти 1,3.

Газовий котел для настінного газу може бути заблокований недостатньою ремеслом. Після цього перезавантаження автоматично увімкнено. Після трьох вимкнення, код випускається, а червоний індикатор загориться.

Код показує паразитний полум’я. Переконайтеся, що немає витоку газу. Якщо укритий запах, розбийте клапани та зателефонуйте до служби газу.

 • Крани. Відкрийте їх, поки не зупиниться;
 • Заохочувати систему. Виправити надлишок повітря;
 • Циркулярний насос. Розблокувати свою роботу, очистити робоче колесо з забруднення;
 • Фільтри. Очистити їх від бруду. Коли іржаві, льодові фільтри в розчині лимонної кислоти;
 • Теплообмін. Зніміть кластери шкали в його трубках. Щоб уникнути бляшки, встановіть низьку температуру та фільтри води.
 • Переконайтеся, що крани крани;
 • Перевірити на протікання труби та з’єднання.
 • Відкрийте клапан подачі палива;
 • Подивіться, чи відкривається газовий клапан;
 • Діагностика модуля, його зв’язків.

Як працює робота гідроакумулятора, впливає на тиск

Проблеми з розширювальними цистернами, які впливають на тиск на опалювальний контур, дуже поширені. Неправильно розрахована обсяг розширення є однією з найбільш характерних передумов.

Порушення в папері можуть призвести до неправильної установки, низький або високий тиск у повітряній камері резервуара, пошкоджена мембрана. кожна причина може призвести до порушення циркуляції теплоносія в системі.

Танк розширення: Особливості пристрою та об’єм

Якщо в системі опалення встановлюється невеликий об’єм, він не може компенсувати розширення нагрівальної води при нагріванні. При температурі 85-95 ° С вода розширюється приблизно на 4%, а його додатковий об’єм виходить через запобіжний клапан.

Щоб експанзомат повноцінно виконував свою компенсаторну функцію, його місткість для систем із газовим котлом має становити не менше 10 відсотків від загального обсягу води в контурі.

Пошкодження резервуарної мембрани призводить до того, що вода повністю заповнює його обсяг і тиск у схемі падає. Якщо ви заповните контур контуру, відкриваючи паливо, він створить нову проблему. при нагріванні теплоносія, він не буде розширюватися, а тиск у системі збільшиться більше, ніж норм. Виправити ситуацію лише шляхом заміни гумового розділу.

Встановлення резервуара випливає лише на трубі штоку, перед нагрівальним котлом. Таким чином, резервуар буде мінімально впливати на роботу циркуляційного насоса, який встановлюється після газового котла. Крім того, існує нижче температура води, а негативний вплив на тиск у системі та резервуарної мембрани буде менше.

Налаштування тиску в повітряній камері

Тиск, утворений у повітряній камері, також може призвести до збільшення або падіння тиску всередині системи опалення. Перевірити та підкачати повітря у бачку можна лише за відсутності теплоносія у баку.

READ  Як з феном роблять кучері

Для цього необхідно перекривати за допомогою відключення клапанів доступу до загального контуру та витягнути воду через дренаж. Потім тиск у повітряній камері вимірюється і перекачується/спускається до необхідних значень.

Для регулювання тиску розширювального бака в повітряній камері повинна бути 0,5 бар вище, ніж оцінений граничний тиск у системі. Після того, як тиск у вирівняній частині резервуара регулюється, контур холодної води здійснюється до передбачуваного значення тиску.

Потім повітря з повітряної камери спускається до тих пір, поки тиск у схемі опалення та резервуара не почнеться одночасно падіння. необхідно одночасно дотримуватися тиску в системі та в розширювальному резервуарі.

На цьому етапі зміни в показниках мало помітні, тому необхідно бути готовим до негайного припинення вирівнювання повітря від розширювального бака, як тільки буде знайдено одночасне зменшення.

Чому тиск у котлі

Основною причиною падіння тиску. витік теплоносія.

Тут можна залучити різні причини:

 • Відкрийте скидання котла або один з системних радіаторів. Якщо це станеться, теплоносія постійно виводиться з системи, яка викликає падіння тиску. Рішення проблеми є очевидним. закрийте кран або ремонтувати його.
 • З’явилися витік, в якому охолоджувач. Ця справа набагато складніше, оскільки неможливо виявити витік. Іноді це виявляється лише на вологих плямах на підлозі або на стелі у сусідів. Виявлені витоки негайно усунуте, змінюючи трубопровід або радіатор проблеми.
 • Невдача резервної мембрани розширення. У такій ситуації падіння тиску триває лише до того, як весь об’єм бака повністю заповнений рідиною. Після цього тиск на короткий час стабілізується і далі починає зростати до критичного значення. Згідно з цими функціями, ми зазвичай вирішуємо і визначаємо. Рішення полягає в тому, щоб замінити розширювальний бак (або ремонт, якщо це можливо).

Рекомендації щодо роботи та ремонту Immergas Eolo котлів

Подвійна схема газового котла Immergasas Eolo Mitos не починається. Під час натискання кнопки «Пуск», пальник освітлений. Як тільки ви натискаєте кнопку, пристрій негайно обертається. Що є причиною усунення несправностей?

Напевно, не вдалося термопари або розбивання базового клапана. Там може бути низький тиск газу на впускних трубах. Іноді є нестача напруги електроніки.

Нещодавно виникла. Включення виконується дуже важко. ІГРАНСЬКИЙ ПЕРЕБІГУВАННЯ, І Основний Пальник полум’я немає. Неможливо з’ясувати, що є причиною?

Виглядає як пошкодження частин механізму запалювання. Ми радимо вам здійснити підтримку пристрою та очистити вузол запалювання.

Чому котел Immergas Eolo Mini 24 перестає відключатися в момент, коли набере задану температуру? Нагрівання триває до 85 градусів, потім тече в несправність. Після операції перезапуску ситуація знову повинна знову.

Можливо, керуюча дошка пошкоджена, датчик температури вимагає заміни, має проблему перегріву кнопки захисту. Цілком можливо, що існує порушення автоматичного регулювання.

Скажіть, чому теплоносія не нагрівається більше 70? Ми хочемо встановити більше, але дисплея відображається, що це максимальний показник. Як ви можете зміцнити нагрівання?

Якщо пристрій не може виконати підвищення температури системи опалення, то ймовірно, такі причини. У налаштуваннях параметрів обмеження на максимальну температуру нагріву до 70 с. Було зменшення швидкості тяги в каналі димоходу.

Настінний газовий котел Immergasas Eolo Star Star Starble почав функціонувати в режимі опалення системи DHW. Від крана на кухні виливають у свою чергу, потім гарячу воду, потім холодно. Поясніть, чому це сталося?

Причини виникнення функціональної недостатності можуть бути наступними. Це трапилося з тим, як змішувати холодну воду через те, що тристоронній клапан не працює. Сильне забруднення теплообмінника. Потрібно виконати його очищення.

Від крана під котлом часто капає воду. Сама агрегат не починається. Що потрібно зробити?

Очевидно, охолоджувач виходить з клапана захисної групи. Ця ситуація вказує на збільшення тиску в системі. Крім того, він не може бути заблокований наповненням крана системи або потрібно завантажити розширювач.

Скажіть, будь ласка, яка проблема, якщо тиск постійно піднімається, і вводиться клапан скидання рідини? На екрані спалюється нескінченно символ нагрівання в режимі нагрівального пристрою. Що робити?

Існує пошкодження датчика температури опалювального контуру. Немає нормального кровообігу в системі опалення.

Чому часто вимикається котел Eolo 24-2E? Наприклад, в інший день елемент запалювання не функціонував. Профілактика підрозділу була проведена в цьому місяці. Що трапилося?

Ймовірність велика, оскільки функціональні розлади в системі видалення диму. Вам потрібно перевірити димохід. Недотримання функцій елемента запалювання може вказувати на несправність однієї з його частин у разі виникнення напруги або введення води.

Хтось допомагає, будь ласка, усуньте несправність з каналом димоходу? Незабаром другий день, як відбулося повернення тяги, через що дим проникає відразу на кухню. Димохід я зробив себе. Це виглядає як труба з металу. Здається, десь є неточність.

Котел ідеально працює для гарячої води, хоча, коли ви запускаєте нагрівання, вода негайно приходить до кипіння, а пристрій переходить до аварії. Яка проблема і як позбутися від нього?

Схоже, що насос циркуляції несправний, електронна плата вийшла з ладу, термодатчик несправний. У той же час сітка фільтра може бути забруднена.

У режимі DHW, котел, у свою чергу, почав служити таку холодну, потім гарячу воду. Не зрозуміло, які відносини. Як регулювати нагрівання теплоносія?

Здається, що в системі опалення є забруднення або очищення теплообмінника. Крім того, відбувається розбиття реле, або може розірвати циркуляційний насос.

Основною причиною може бути неправильно виготовлена ​​структура димоходу. Іноді забруднення сажі, яка різко послаблює свої можливості. Також необхідно контролювати вентиляцію в будинку.

Встановлено тиждень тому настінний Immergas eolo mythos 24-4r. Пристрій миттєво підвищує температуру до 96 с, але потім встає з помилкою. Деяка погода, після охолодження, можна почати працювати. Від чого це залежить?

Заблокування перегріву не вказує на відсутність циркуляції в системі. Спочатку рекомендовано перевіряти крани на радіаторах. Вони встановлені в “відкритому” положенні. Після перевірки чистоти фільтрувального елемента також необхідно також переконатися, чи не містить теплообмінник.

Проведено встановлення цього котла у лютому цього року. Десь через півроку він іноді почав шум. Поясніть, що є причиною того, що в шумі котла?

Мабуть, теплообмінник має масштаб. Якщо вода має жорсткість, то в радіаторі на стіні труб, вапняна колба відкладе.

Ми думаємо, що для опалення вдома Підключіть газовий котел Immergas Eolo Mini 24. Скажіть, як правильно ввести таку сукупність для роботи?

Для правильного запуску до роботи котельного пристрою виконайте такі операції. Ми підключаємо джерело живлення машини. Відкрийте кран Gaza. Потім ми запускаємо обладнання плавлення газу. Наступний Налаштуйте потрібну тему.

Ми хочемо провести технічне обслуговування. Порадьте, як краще зливати теплоносій із приладу?

Відповідно до інструкцій, ця процедура реалізується таким чином. Вимкніть пристрій з електричної мережі. Перекриття гази клапана. Використовуйте автоматичне повітряне лиття. Відкрийте повністю розряд. Поруч збирати паршиву рідину. В іншому випадку дозволяється зливати рідину через запобіжний клапан. Такий компонент знаходиться в нижній частині пристрою.

Скажіть, як перевірити перевірку 3-го клапана? Існує підозра, що він неправильно виконує відкриття. На режимі опалення слабко насолоджує екстремальні акумулятори, а в режимі гарячої води, труба для отримання теплоносія під котлом нагрівається.

Ви маєте рацію, потрібно подивитися тристоронній клапан для наявності поганого удару стрижня у середньому положенні. Ми також рекомендуємо зробити діагностику вашої системи опалення.

Іммарний котел. підвищений тиск. Розширювальний бак.

У мене функціонує на дачі двоконтурний казан Immergas Eolo Star 24-3 E. До сьогоднішнього потепління. Але зараз через три секунди після початку, пристрій підмітає.

Здається, що він не може отримати воду в систему. Допомогти, будь ласка, з причини? Можлива причина цього пошкодження може бути електродо-іонізатор, який не визначає полум’я або зменшення обігу.

Нещодавно виявила проблему з нагрівальним пристроєм. У циклі опалення він свистки. Я намагався перезавантажити його. Спроба досягла успіху, але свисток не зникає. Скажи мені, чому це відбувається?

Часто, то гучний whistback з’являється, коли інструкція не регулює тиск на горілки. Потрібно перевірити параметри тиску газу та правильно, якщо це необхідно.

У газовому котлі, вода кидає на другий день, і він почав функціонувати з затримками. Наприклад, якщо встановити довільну температуру, а режим нагрівання відбувається виключно до 22 градусів, а потім агрегат встає в аварію. Я хотів би знати, що може вийти з ладу?

Якщо електронна дошка наповнена водою, то, мабуть, плата. Ми рекомендуємо скинути його безпосереднім вимкненням пристрою від джерела живлення. Після цього повторно включити та перевірити його.

В експлуатації, пристрій цієї моделі. Тепер, коли починаючи, фітел запалюється протягом 9 секунд, а головний пальник не захоплює полум’я, а одиниця починає зникає. Як я можу вийти з ситуації?

Причина, швидше за все, полягає в тому, що автоматичне запалювання пошкоджено або проблему у пальника. У будь-якому випадку необхідно перевірити, чи не піднялася фазінг під час підключення до електричної мережі.

Ремонтники, зроблені в жовтні того року, початок цього підрозділу. Мабуть, через кілька місяців виникла проблема з гарячим водопостачанням, а режим опалення працює нормально. Я хотів увімкнути гарячу воду, але прилад тільки відображає температуру, і нагрівати не збирається. В чому проблема?

Тиск в системі опалення навісного газового котла #pavlo_axis

Напевно, несправний 3 клапан шасі. Потрібно змінити його.

Скажіть мені, будь ласка, для чого цілі котел обладнаний тепловим датчиком безпеки?

Цей компонент не дозволяє потік газу до пальника під час перегріву рідини в основному теплообміннику.

Мені порадили мити і очистити первинний теплообмінник. Скажіть, як цей компонент?

Основний теплообмінник легко видалити з котла, використовуючи звичайну викрутку. Ось процес розбирання. Ми зливаємо воду з пристрою за допомогою тригерного клапана. Тоді ми звільняємо систему гарячої води з води. Відкрутіть кріпильні болти первинного теплообмінника та витягніть його з рами.

Витратив запуск цієї моделі. Десь 3 місяці знизився тиск води в пристрої. Часто він гойдається і вимикається. Тобто взагалі не може тримати тиск. Чому це відбувається?

Якщо пристрій не піднімає тиск води, можливо, що паливний кран потокує. Коли вода вимкнена, а тиск води знижується до нуля, тристоронній клапан пошкоджений.

READ  Газові котли для опалення промислових приміщень

Скажіть, як очистити фільтр на холодній воді?

По-перше, злийте воду з системи гарячого водопостачання. По-друге, відкрутіть гайку датчика каналу. Далі, отримайте датчик разом з фільтром розетки. Після цього очистіть від домішок і бруду.

Пристрій на початку та раніше опублікував Buzz, і в цей час шум набагато голосніше. Спочатку звук коротко виник, тепер продовжується довше. Почув довго, зустрівся з цією проблемою?

Формування додаткового екрана показує наявність мінеральних відкладень на внутрішніх стінках теплообмінника, який нагрівається нерівномірно в силу різної товщини стінки. Більш забруднений теплообмінник, тим більше відмінність ревута, через те, що нижче, ніж повернення тепла.

Пристрій працює, хоча система ясно не циркулює воду. Насос помітно нагрівається. Як це виправити?

Швидше за все, фільтр-бруд-фільтр або десь заблокував кран, який не дає теплоносія. Може все ще не відбутися циркуляційний насос.

Чому перестає теплити гори. вода? Вода з крана, що розливається повністю теплим. Допомогти зрозуміти, що сталося?

Пошук пошкодження здійснюється у наступних напрямках. Альтернативно, помилка датчика температури гарячої води необхідна для заміни датчика. Можливо, налаштування живлення пристрою для нагрівання DHW.

Постійно ми помічаємо припинення іскри під час запалювання. У пальника все чисте, димохід у порядку, тяга хороша. Де дивитися розбивання?

Пристрій не реєструє полум’я через поганий сигнал від блоку керування запалюванням. Потрібно перевірити дріт між датчиком іонізації та електродом. Мабуть, слід тягнути. Також може бути пошкодження в ізоляції датчика, що підлягає заміні.

Який номінальний тиск у газовому котлі, як перевірити його

Який номінальний тиск у котлі? Це показник, оголошений виробником, в якому техніка працює нормально. Важливо знати і дотримуватися змін у значенні під час роботи обладнання. Сильні стрибки можуть призвести до помилок обладнання та надзвичайних ситуацій.

Ми зрозуміємо, як контролювати та підтримувати продуктивність котла.

Операція замкових котлів

Встановлена ​​установка, монтаж та запуск Immergas Eolo Star Boer. На вході є газ, без полум’я (немає випуску газу). Іскра в DHW і опалення. Хто натрапив на цю несправність?

Перевірте наявність напруги на вимиканні котушки газового клапана та самого клапана.

Монтаж та установка Immergas Nike Star 23 кВт-котла. Теплі підлоги закладені. Як встановити його на площі 30 м2?

Якщо у вас 30м2 вся опалювальна площа вашого приміщення (будинку), то вам потрібно лише 3 кВт потужності. Ваш котел має номінальну потужність корисну (тепла) 23,3 кВт, а мінімальна 7,0 кВт. Менше цих семи не налаштовують. У вас є Inteeis з котла Nike Star 23 кВт з дисплеєм і кнопкою керування кнопками? Якщо так, то це на інструкції, яку я хотів звернути вашу увагу. Правда, спочатку потрібно налаштувати максимальну та мінімальну потужність, що подається до пальника з манометром. Цей параметр здійснюється відповідними маніпуляціями на газовому клапані. Але потім вже і зменшуйте силу в нагріванні. Спочатку ви повинні встановити за допомогою відповідних маніпуляцій на мінімальному та максимальному тиску газового клапана. Це просто потужність, в якому машина буде працювати і може модулювати потужність. Нижче мінімуму він не може працювати, але це просто виходить, т. до. мінімум це той тиск, при якому з урахуванням пнемоопору газового клапана на пальник надходить хоча б якийсь тиск газу. Принаймні, ми маємо на головному газі для вашого котла 1,3 мбара (13,3 мм H2O). Тобто, якщо ми орендуємо менше, ніж це значення, то вихід вже отримує тиск, в якому газ мінімум (подається до пальника) або вийде або не буде ігнорувати, або команда не буде прийнята в мозок запалювання полум’я. Максимум. це тиск, в якому ми будемо мати нагрівальний пристрій, якщо нагрівальна площа нагрівалася в регіоні 230 кВ. М. З умови, що стелі не більше трьох метрів. Крім того, це тиск, при якому він буде працювати над нагріванням DHW. У вас є двокімнатний котел з пріоритетом для DHW. Всі шнурновані газові подвійні автоматичні машини при відкритті водостічного крана (опалювальна команда DHW) переходять до максимальної потужності та тепліть воду OB до максимальної температури, зазначеної в характеристик виробника. А вже ця вода ОВ передає своє тепло господарській холодній воді. У подвійних ланцюгах з окремим теплообмінником, це теплопередача відбувається у вторинному теплообміннику з пластинчастою течією. У пристрої з будівельним теплообмінником (як у вас) ця передача відбувається через стіни всередині цього гіркого теплообмінника.

Котел дає помилку 01. Є газ, але клапан не пропускає, що робити? Скидання клацніть, перезавантажте перезавантаження і знову дає помилку.

За умови, що газовий кран відкритий, необхідно перевірити, чи робить напруга газового клапана, вона буде можлива судити з цього, плата або сам клапан є дефектним.

Несправність Immergas Eolo Mini Котел 28. Дає помилку 27. Пристрій дивно вимикає всі пальники, швидко отримують температуру і падає у помилку. Використовується для того ж, але менше. Щороку прийшов майстер для тих оглядів, сказав, що все добре, це відбувається, просто перезавантажте. І зроблено. Зараз помилка кожні півгодини. В результаті, тепло достатньо, щоб буквально підігріти саму систему, не кажучи вже про триповерховий будинок. Скажіть, як усунути те, що звернути увагу?

Ця помилка говорить, що немає циркуляції теплоносія. Для цього фільтр перевіряється в системі опалення в першу чергу. Якщо це не допоможе, див. Стан системи опалення, і лише після цього ми дивимося на роботу котла. Перевірте робочу насос, тристоронній клапан. Може бути, все ще забитий теплообмінник.

З вечора пристрій працював, а вухо вранці і взагалі не реагує на включення в розетку. Як виправити?

Перш за все, вам потрібно перевірити стрес у мережі: він може досягти до 380, незважаючи на стабілізатор. Можливо, запобіжник або електронна дошка керування.

Котл настінний, який почав перегріти. Я демонструю його 35 °, і він прискорюється до 80 ° і вище, поки він не вимикається. Тепер пристрій зігріває тільки рушник у ванній кімнаті. У чому причина несправності?

Котел може перегрітися через те, що занадто малий вилучення тепла, з урахуванням розміру нагрітого рушника. І, можливо, інша причина: теплообмінник або фільтр-бруд забивається, тиск газу занадто великий, пальник неправильно моделюється, термічний датчик дає невдачі через потенціал між нулем і землею.

Immergas котла Eto Mini працював без проблем близько 3 років. Зараз є 22 градуси на термостаті спальні, і тільки 19 отримує (акумулятори змінилися). Хоча на самому болеті температура піднімається до 79. Чому?

Можливо, у вас є теплообмінник для котла, потрібно мити. Можливі інші причини, але для їх визначення мало інформації. Служба дзвінків, без цього, ви навряд чи можна впоратися з ним.

Встановлено Immergas котли Eto Star 24. Він добре працює, швидко вражає температуру при нагріванні вдома та водяного опалення. Але з недавніх пір, десь із тиждень у самому казані чути якийсь сторонній звук, наче щось капає. Помилка не виділена, не опускається. Що це може бути?

Виконана установка, монтаж та запуск з двокірного котла Mini Nike 28. Екстремальний акумулятор ледве теплий, всі інші гарячі. Повітря з системи вигнала. У чому може бути причина? Знайомий має той же котёл, а з трубної капот капає конденсату, я не маю. Це правильно?

Якщо котел з усієї системи ваших радіаторів, як правило, теплий, принаймні, один (спочатку в свою чергу). Це означає, що він нормально працює, і це не про це, але в системі опалення. Параметри. Трубопроводи або занадто забиті, або трохи забив останній радіатор (я сподіваюся, повітря ви дійсно видалите). Що робити: Промийте систему, промийте радіатором, якщо це не допоможе, спробуйте трохи натиснути обхід на котли.

Immergas Mythos Cooler. Коли ви включаєте гарячу воду, котел робить певний звук (якийсь вид скрипки). Що це може бути?

Якщо залежить від встановленої температури, то тиск у водопроводі можливий високий. Інший варіант. Перевірте тристоронній клапанний привід.

Розкажіть мені на коригування живлення котлів. Як налаштувати?

Максимальна потужність котла (регульована механічно на газовому клапані). Пристрій під час нагрівання холодної економічної води завжди буде працювати над цією силою, нагріваючи нагрівальну воду до максимальної температури (тобто, ігноруючи температуру, яка встановлюється для нагрівання користувача для режиму опалення). 2. Мінімальна потужність котла (регульована механічно на газовому клапані). Це завдаємо діапазону модуляції для роботи пристрою. Вона не просто включається, нагрівається і вимикає. Він спочатку знижує свою силу, а потім, якщо ОС нагрівалася до температури, яку користувач заклав її, він вимикається. 3. Максимальна потужність у режимі опалення (налаштовується не на газовому клапані, а в мізках котла, за допомогою входу в сервісне меню та маніпуляцією відповідними кнопками на інтеейсі котла). Вплив на максимальну потужність, коли котел працює в режимі DHW, не відбувається. Пристрій у режимі DHW все ще працює при максимальній потужності. Цей параметр потрібен для нас, коли пристрій встановлюється в невеликій кімнаті, а його потужність є необов’язково великою для звичайного розігріву цієї кімнати.

В експлуатації Immergas Eolo Mini 24 3 e котел. Проблема полягає в наступному: це добре працює на опалюванні, немає скарг. Але на гарячій воді є низький тиск (холодна вода. голова сильна). У цьому випадку температура води починає рости. (над виставленими 35 градусами). З чим це може бути пов’язано?

Існує обмежувач тиску (шайба) до 8 л/хв. Вийміть його, а кран на GW (під котлом), щоб підставити бажану (можливо) витрати. Якщо не регулювати, то GV не буде мати часу нагріти.

Помилка була підкреслена 27. Пройшов через радіатори, знизили повітря. При спробі включити. видає помилку 02. Яка несправність?

Інструкція Мідь Immergas Eolo Star 24 3 E. Нагрівання працює добре, а в системі GWS низький тиск води. В чому причина?

Здається, що проблеми з циркуляцією санітарної води, відповідно, див. Фільтр “Mudseevik”. Можливо, це допоможе видалити ліміт каналу з датчика “Герцон”, або теплообмінник.

READ  Який пилосос краще Rowenta або Samsung

Номер зігрівається до заданої температури. Котел вимикається автоматично, і тиск поступово падає майже до нуля. І тут це дає помилку 10, а потім все в колі. Чому так? Де закінчиться вода?

Перевірка розширення танка. І тиск у системі опалення буде стабільним.

Immergas котла. Збільшується тиск. Розширювальний бак.

В експлуатації Immergas Eolo Mythos 24 2e котла. Сам дисплей не вмикається, до цього він добре працював.

Побачити запобіжник або плату (заміна).

Впроваджена установка, монтаж та початок Immergas Nike Star E 24 котла, працює в зимовий режим. Щоб підвищити тиск, то котел вимикається або перекладається в літній режим?

Інспекція міді Immergas Nike Star 24. Воно довільно піднімає температуру до 85-90 градусів, яка проблема і що робити?

Зателефонуйте фахівцю, можливо, несправний сенсор NTC.

Immergas Eolo Star 24 3 e котел. Сьогодні я дав помилку після повороту гарячої води першим 11, потім помилка 03. Після цього пристрій перестав працювати. Що робити?

Помилка у видаленні диму. Помилка негайно з’являється або увімкнено вентилятор, а потім з’являється помилка? Див. Димовий прес-транспорт.

Несправність котла. Коли я включаю, помилка 10 показує, що робити?

Недостатній тиск у системі опалення.

Мій котел в зимовий режим систематично підвищує температуру до 80 градусів. Тричі називали майстрів. Він сказав, що це з багатьох котлів імраца, і запропонував покласти програміст, але не факт, який допоможе. Скажіть, як вирішити цю проблему і чи допоможе ця програма?

Спробуйте змінити фазування t.Е. Поверніть вилку, деякі фазові підрозділи. 2. Чи є діелектрика на газовій трубі? Якщо ні. Потрібно покласти. 3. Заземлення. Різниця між Землею та нулем є не менше 3 вольт.

Встановлені та підключені до системи EOLO Mini Boiler. При включенні GVS. Тепла вода тече тільки з сильним тиском води, вторинний теплообмінник очищається.

Зніміть ліміт каналу, встановленого у верхній частині датчика канального каналу DHW або в нижній частині пластмасового очищення датчика пластичного фільтра, або замініть теплообмінник

Перевірте встановлені параметри (P9) у котлі та встановіть їх відповідно до заводських значень.

Nike Star 24 3 бойлера несправність. Проблеми почалися з закінчення терміну дії гарантії. Тепер дуже часто дає помилку 10. Яка проблема і як вирішити?

Недостатній тиск установки. Немає достатнього вимірювання тиску води в системі опалення (помилка 10), щоб гарантувати правильну роботу. Переконайтеся, що тиск установки знаходиться в діапазоні 1-1,2 бар.

Immergas котла Eto Star Turbo, проблема з схемою DHW. Я демонструю температуру води 40, вода нагрівається до 40, а котл вимикається (відображається помилка 02). Потім дає помилку 11. Після цього, коли температура води зменшується, пристрій знову увімкнено.

Потрібно очистити вентилятор і трубку на реле повітря. І, бажано, промити контур ДГВ для профілактики.

Immergas Eolo Mythos. 24, дає помилку 06, скажіть, як вирішити проблему?

Підвищення тиску, щипаючий кран закритий. Що краще, змініть кран або ви можете тільки гумові кільця?

Перевірте тиск у резервуарі розширення. Але можна замінити кран або навіть теплообмінник.

Помилка 01, газ вимкнувся протягом одного дня. Коли увімкнено, початок світиться червоним. Не читає спалювання спалаху, що робити?

У робочому котлі Immergas Nike Mini. Вона не циркулює воду. Влітку він очистив камеру згоряння, зняла вилову, накопичену протягом 2 років, а спина закрита. Почався опалювальний сезон, кілька батарей працюють. Розібрані, злилися, виливали нову рідину. Немає циркуляції. Опустив повітря в одній батареї, у решті потокованої води під тиском. Результат однаковий. Немає тепла. Пристрій показує набрану температуру. В чому причина? Якщо розширювальний бак низький, це може вплинути на циркуляцію в системі?

Ви очистили фільтр на повернення? Якщо ні, то ви повинні очистити його, але це не буде сенсом.

Встановлено та підключений до Imergaz Eolo Star 23 кВт-котла. На місяць велике споживання газу. до 500 з підігрівом. Як зробити швидше, отриману температуру при опалюванні вдома? Покласти 45 гр., Набирає температуру протягом 5 хвилин. Ви можете зробити швидше?

Можна, можливо. Параметр “P8” (див. Інструкція) Встановлена ​​на заводі для “10”. Це означає, що після перемикання котла буде випущено для максимальної потужності, якщо це необхідно, через 10 хвилин. Встановіть інше значення. і насолоджуватися!

Насос не запускається, це дає помилку 27, перевіряючи напругу, але це не, Eto Star 24.

Здається, що реле не працює на дошці, вона стала. Змінити плату.

Nike mythos 24 2e вини. Дає помилку з кодом 02. Скажіть мені, що може бути?

Помилка 02. Це або перегрів котла (контакти захисного термостату, налаштованого на 100 градусів.) або проблеми з ланцюгом контролю полум’я. Ви просто перевіряєте перший варіант: подивіться, яка температура показує пристрій, коли виникає помилка 02, і якщо температура далека від 100, закрийте термостат спецій і подивитися, якщо помилка більше не з’явиться. Якщо зупинилися. Зміна термостату. Але якщо виникає помилка, температура котла близька до 100 гр. (точніше. до 90 г., вище, це не має права, пальник автоматично вимикається), то у вас є справжнє перегрів. Змастіть термостат і не намагайтеся. Другий варіант є більш складним, я рекомендую називати військовослужбовця.

Скажіть мені, тиск газу на манометрі повинен бути? Я встановив манометр під котлом і показує 18 мбар, а в робочому стані 13 мбар.

Тиск нормальний. Сидіти 845 Sigma клапан, що стоїть на більшості котлів, можна поставити з тиском з 13. Від 14 до 60 мбар, і він на виході дасть щось, до якого він був налаштований.

Immergas Nike Mini 24 3 E встановлюється та підключається. Включається протягом 3 секунд і негайно вимикається і так постійно. Котел взагалі не включається, помилки не відображаються, які можуть бути?

Виглядає як симптоми помилки 04. Найкраще зв’язатися з сервісом, але якщо це проблематично, виконайте такі дії: закрийте контакти лімітного термостату; не допомогло. Закрити контакти мінімального реле тиску; не допомогло. Після повороту вентилятора, закрийте контакти прес-довжину видалення диму (або він також називається “моностат дим” або “повітряне реле”). Визначається дефектний елемент. Зміна. Найчастіше. Це прес-служба курортного господарства.

Помилка 10, і ніщо не натискається, блимає. Намагалися і увімкнути та вимкнути з мережі, не допомагає.

Або мінімальний реле тиску пошкоджений, або трохи у водній системі (тиск менше 0,8 бар). Відродження реле контактів, помилка зникне. Або ви не набираєте тиск. Подивіться на манометр.

Immergas Eto Mitos 24, в експлуатації два роки, вентилятор свідчив.

Спробуйте змащувати вентилятор. Або змінити вентилятор.

Мідний imergaz, помилка 10, тиск 0, як підняти тиск?

Є гвинт. Це кран для годування. Поверніть його проти годинникової стрілки (відкрита), а з системи DHW (гаряча вода) вода починає вводити систему опалення (якщо, звичайно, існує певний тиск у системі DHW). Далі. Подивіться на манометр, і коли тиск досягає 1,2. 1.5, закрийте кран.

Несправність Immergas Mini Nike 24 котла. Помилка 4. Недостатня кровообіг. Як усунути себе? У нас є тверда вода. Я припускаю, що десь щось билося.

Можливо, забитий фільтр бруду, який повинен був встановлений на трубі “перед пристроєм. Чистий. Можливо, система опалення засмічена. Висип. І що і інша не зашкодить. Можливі проблеми з насосом. Тут складніше, насос повинен буде змінюватися.

Immergas Enoly Star 24 3 Встановлено та підключений. Чому на виході невеликого каналу води?

Швидше за все, котел вже 1,5. 2 роки, а вода є жорсткою; Спочатку все було добре, а потім менше і менше. Якщо так, то забивається контур води в теплообміннику. Потрібно полоскати, слід допомогти. Можливо, сушені труби системи водопостачання.

Встановлення монтажу, монтажу та запуску котла Immergas, працювало 3 роки. Тиск води на манометр 0,5, встановлює температуру 40 градусів. Котел йде на нагрівання і відразу ж піднімається у водній системі до 3 і вище, необхідно об’єднати воду. Якщо ви вимикаєте нагрівання, то при охолоджуванні води в системі тиск знизиться нижче позначки, а котел більше не запускається, необхідно додати воду. Але перш ніж він працював неправильно, а вода постійно капає з клапана, а більше 40 градусів більше не може покласти. Ми повинні зливати воду.

Це очевидні симптоми винищення танка розширення. На матчі розширювального бака натисніть Ніпель. Можливі варіанти: я пішов у повітря, це означає, що танк працює; Вода пішла. резервуар для заміни. У першому випадку до соска розширювального бака, підключіть автомобільний насос і прокачав тиск 1 банкомату. (На вимірювальних вимірах, насосах і котлах). У другому. Рання опалювальні крани, придатні для котла (2 шт.), Відкривають керавіт зливу нагрівання котла (вниз, пластик, поруч із паливним краном). Підпишіться на деяку кількість води; Підключіть насос для автомобіля до Nippel і, не закриваючи натискання кнопки, почати завантажувати. З крана дренаж почнеться знову пропускати воду. Нехай всі слідують. Як протікати зупинитися, закрийте дренажний кран і прокачав танк до 1 атм. (за допомогою тиску насоса), збережіть насос і відкрийте апарат паливний масштаб. Довести тиск (на каналізацію котла) до 1.2. Після цього відкрийте крани системи опалення під котлом та запобіжним краном, приносять до 1.2 вже по всій системі. Що ви зараз маєте: ви лікували несправність принаймні тимчасово. Здається, що сосок не тримається, якщо дефект повторить, доведеться змінити сосок; У другому випадку необхідно змінити резервуар для розширення або дублювати (вставляти його в систему опалення в будь-якому зручному місці додаткового резервуара однакової ємності). До речі, на встановленні нового танка у вас є близько тижня; Після того, як ви відкачуєте це, він буде добре працювати приблизно на тиждень, а потім повітря буде розчинятися у воді. І все знову повторить.

Додаткова інформація про моделі газових котлів: характеристики, функції роботи, компоненти, контроль та регулювання, усунення несправностей.