Якщо немає ніякого перекриття, як обробляти шви

Дрібна побутова техніка

Обробка косою пекаря

Візитна картка цього методу обробки різання тканини. це прекрасний одяг. Цей метод у своїй роботі часто використовується дизайнерами мод, які вибирають косою затоку контрастності. Такий вибір дозволяє досягти цікавого та вражаючого результату.

Для цього необхідно знадобитися ширина ширини ширини бухти 3 см, яку ви можете купити або зробити себе, і трохи досконалості. Пляж дзьоб на дві частини, щоб нижня частина трохи ширша, ніж верхня (на 1-2 мм). Оберніть посібник продукту тканини і, трохи витягуючи його, прокладіть шов саме до краю. Переконайтеся, що під час роботи пляжу лежав гладко без складків, а нижній край був дійсний у шов. Після повзання, починаючи всі краю.

Все про розгону швів

Думаючи, щоб займатися швейним корпусом, ви не повинні знизити присутність перекриття, без якої неможливо зробити з обробкою швейних краю. Швейна машина не зможе замінити спеціальне обладнання, яке призначено для певних цілей. У цій статті розглянемо конкретні основні характеристики швів, що виконуються на Overlock.

Якщо немає ніякого перекриття, як обробляти шви

Вік живи вік учись. Дякую за відео. Дуже корисно, особливо коли немає шахрайства.

Спасибі Лена! Я сам використовую caverlock. Є розпадається шов. Але іноді через одну лінію я дійсно не хочу відновити його. Т.до. повинні переставити всі голки. І цей шов знаходиться поза положенням. Дякуємо за кінчик.Раніше не використовували цю лапу, але тепер я обов’язково буду.

Велике спасибі за урок! Дуже корисна інформація.

Дякую Олену за цікаве інформаційне відео!Я переглядаю всі ваші відео підручники, все дійсно любить!Але я не можу зібратися в даній галузі, щоб почати шити великого бюстгальтера, хоча це проблема для мене

Велике спасибі, Олена. Дуже корисна інформація, як ваш сайт, здоров’я до вас і вітаю з майбутнім жіночим днем!

Кілька років тому я купив кришки, але тому я не використовую його і для труднощів у налаштуваннях. Всі функції мають достатньо Astralux R20. Але ця частина ліній може бути використана для обробки трикотажу, не здогадалися, хоча розгону лап і лінії я активно використовую. спасибі за підказку!

спасибі всім! Тамара, і у мене також є дозатор, а лінії на домашній машині також дуже приємні для використання.

Дякую за урок! Для мене це дуже цінна інформація.

Тетяна, звичайно, не! Об’єкт це особливе. NEES, крім лінії з аналогічними застосуваннями, ще не менше 4-5.І тому більше можливостей.

Велике спасибі, дуже інформативний Vidio! Навіть не здогадувався про таке застосування лінії Overlock.На футболці, ви навіть не можете здогадатися, що вона зшита тільки на друкарській машинці.

Олена дуже корисна показує чарівність декоративних ліній. На жаль, є не так багато таких ліній на електромеханічних машинах, але є дуже зручні автоматичні петлі. Набагато більший вибір декоративних ліній та петель у машинах комп’ютера (процесора), але вони дещо дорожче (від 1,5 до 20 (!) один раз). Вони мають від 30 до 500 швів. Крім того, деякі такі машини дозволяють створювати та підтримувати свої власні шви в пам’яті. Правда, професійні швачки, як правило, обмежуються прямим швом і зигзагом, а часто питання витрат є вирішальним. Так, і швидкість швейної машини є невеликі, як 800-1000 стібків за хвилину проти 5500 у професійних автомобілях. Але домашні гоночники поспішають нікуди, а такі автомобілі з прикрасами підходять їм просто досконалим. Так, і в деяких випадках ви можете обійтися без перекриття та квартири, що також добре для не професійного. Дуже корисне відео. З повагою, Людмила.

Як шити без перекриття. Лікування порізів, швидких і обрізних швів без перекриття.

Олена, дякую за відео. Я люблю ваші майстер-класи, вони зрозумілі, конкретні та зроблені з любов’ю. Пошиття мого улюбленого хобі, шиття давно, я не закінчив жодних курсів, я отримав це сам. Я дивлюся на Інтернет Різне відео. Ваші майстерні класи розглядають одну з кращих, вони допомагають поліпшити майстерність, шити з радістю. З повагою Налла.

Олена, спасибі за урок! Купив нещодавно тонкий бавовна прямо. Я хочу шити блузку або плаття. Я придбав голку для розтягування тканин, я шукаю правильну інформацію в Інтернеті. Ваш урок, як це неможливо, тому що немає ніякого ключа, ви повинні шукати методи обробки на звичайному плащі. Машина. Тепер я буду сміливо спробувати.

Ми пропонуємо вам 10 способів, за допомогою якої ви можете якісно обробляти розрізи на шви, не використовуючи Overlock і надайте свої продукти, ідеальний вигляд.

Шматочки ножиці Zig Zag.

Найпростіший спосіб запобігти стиснення полягає в тому, щоб обробити їх ножицями з Zig Zag Lades. Таке обрізування буде уникнути стискання. Не рекомендується використовувати на тонких шовкових і прозорох тканинах, на тканинах з вільною текстурою.

Зиг zick.

Це дуже простий і доступний спосіб для всіх швок. Зрештою, майже всі швейні машини можуть виконувати Zig Zag. Обережно перевантажуйте надбавки вздовж швів, встановлюйте необхідну довжину та ширину стібка (2,5 мм для легких тканин та 3 мм для щільних тканин) і витрачають надбавки по краю.

Імітація шва оверлок.

Майже всі сучасні побутові швейні машини мають імітацію шва оверлок. Проводити допомогу і мити їх, як зигзаговий шов. Різниця полягає в оригінальності лінії. Для такого шва, спеціальна нога з кишкою включена в машину, який підбирає скорочуючу купу. Таким чином, він не дає тканини цвісти.

Переробка живлення в IRIP.

Цей метод обробки просторів рекомендується використовувати брат, які хочуть досягти ідеального всередині.

Цей метод відкачування може бути використаний при швейних продуктах з бавовняних тканин. Також використовується при швейних блузках та спортивних сорочках. Як і раніше на допомогах на відстані 1,5 см від краю. Штани IRIP. Вимкніть край кожної допомоги до ширини 0,75 мм і повідомте про продукт. Виріжте допомогу до продукту по краю.

Вискоблювання пекаря.

Прекрасна утробочка. Візитна картка Майстер Розкішний продукт. Він може бути використаний при швейному одязі з легких, середніх і товстих тканин.

Перед початком роботи потрібно виміряти довжину всіх дозволів з збільшенням 20 см. Косої Бейк можна придбати у будь-якому магазині аксесуарів або зробити себе. Підбираючи колір дзьобів, майте на увазі, що спеціальна поетапентаж дизайнерів вважається очищенням достоїнства контрастності. Часто майстри обурюються бляшками від основного матеріалу.

Косою Бейк затоки наполовину так, щоб нижня половина була ширшою, ніж 1-2 мм. Прасування або зйомки не потрібно. Оберніть батарею пекаря. Вирізати місце навколо краю, трохи витягуючи. В іншому випадку будуть утворені складки або зморшки. Послідовно ловити всі розділи, літати.

Подвійне полотно (французький шов).

В продуктах з тонких і прозорих букв, напівпрозорий через тканину. Всі недоліки неправильної сторони будуть видно. Це може погіршити зовнішній вигляд і псувати продукт. Ось чому, коли часто використовуються швейні моделі з прозорих тканин, часто використовується подвійний постільна білизна. Пити подвійні шви (друге ім’я. французький шов) дозволяє упакувати секції всередині шва. Таким чином, ми отримуємо чисту сторону перна та естетичний вигляд продукту ззовні.

Ідея такої обробки полягає в тому, що спочатку всі надбавки швидко піднімаються з неправильної сторони, як вони зазвичай роблять, але з обличчям. Потім надбавки розрізані до 0,4-0,5 см, шви випрямляються і оцінюються з неправильної сторони. Скибочки точок, які можуть бути злиті, залишаються покриті всередині шва.

READ  Що робити, якщо тиск у котлі впав

Спрощена версія французького шва.

Застосувати при швейних виробах з тонких бавовняних тканин. Ще на 1,5 см батареї. Кожна допомога перейти в половину до шва і вимкнути. Потім обидва фільми складаються разом, підмітають і стек. Надіслати допомогу на одну з деталей.

Москва шоу.

Такі шви можуть бути використані для лікування особливо тонких тканин, таких як муслін або шовк. Край розрізу дуже тонкий. Це частіше використовується для обробки шовкових хустки або носового носа, або хіфона.

Поєднуючи шов.

Використовується при пошитті джинсового одягу, чоловічих сорочок і сорочок. Блок живлення до однієї з сторін. Нижня точка розрізана до 0, 5 см, краю верхньої. це підмітається і пристосована до продукту.

Допомоги з хутра.

Скорочення на штучних продуктах хутра не тренуються, але закриті підкладкою. Штучне хутро не з’являється. Щоб зменшити надмірну товщину, вирізати купу з точок і поширюються в різних напрямках. Зверніть увагу на допомогу продукту шва через край.

Як лікувати полотна секцій без перекриття?

Знову ж таки з вами, дорогий блог читачів, я, автор блогу млин Сіделікова. І сьогодні ми поговоримо про те, як ви можете обробити розрізані частини без овернення.

Врешті-решт, незалежно від того, наскільки чудовими лініями хорошого перекриття були чудовими, і, як це було, вирізані з ними, але, на жаль, не всі швейні коханці мають такий необхідний інструмент у своїй швейній економіці.

Але це не неприємність. Crow Parts Cuts можна лікувати без перекриття. І методи зробити досить багато. Так вибрати, я не хочу.

Розділи можна обробляти за допомогою ресурсів, доступних від інших людей.

Для цього ви можете шукати допомоги від друзів, родичів або сусідів, які займаються пошиттям одягу для себе та вашої родини. І хто має у своєму наборі інструментів для шиття оверлка.

Ви можете зв’язатися з майстерні або ательє до шиття та ремонту одягу. І там за гроші і з задоволенням, ви будете лікувати будь-якими порізами, будь-яка лінія без валу.

Секції не можуть бути оброблені взагалі.

Розділи деталей з нетканих речовин, таких як шкіра та замша, природні та штучні, не повинні обробляти. Вони не шукають.

Робота з тканинними матеріалами Деталі зразків можна розкласти, щоб краю надбавки довгих і гладких скорочень збігаються з краями полотна, на яких вони викладені. А потім розрізання різання живців, адаптованих по краю, не потребує обробки.

Але є одне але. Щільний, негнучкий край може обертатися за швом. Тому його край слід розчуватися ножицями до глибини 0,5 0,7 см, кожні 7. 10 см.

Обробка скорочень їх стрільби.

Сучасні текстильні полотна дуже часто містять це або таку кількість домішок штучних та синтетичних волокон. Переважна більшість таких волокон, коли піддавалося деяким дуже гарячим джерелом тепла, розплавляється. Це їхнє майно можна використовувати і розплавити скорочення різаних деталей, наприклад, полум’я горіння свічки, запальнички та т.D.

Звичайно, ви повинні спочатку спробувати розтопити скибочку на непотрібному клапанні обробленої тканини.

І воно йде, не кажучи, що діяти в той же час треба бути надзвичайно м’яко і обережно. Для того, щоб не залишитися не тільки без виготовленого швейного продукту, а й будинок не горить.

Звичайно, цей спосіб лікування секцій дуже швидкий і досить надійний, але на деяких продуктах він може бути сформований неприємним до дотику, жорсткий зріт. Тому необхідно мати на увазі планування такого методу обробки.

Як шити без Overlock. ріжучі скибочки, угоди та обрізання швів без перекриття.

Розрізання різання з спеціальним інструментом.

Сучасна хімічна промисловість “досягла” до винаходу продукту, щоб запобігти продукту.

Щоб запустити розділи, потрібно звільнити, щоб бути красивим.

А потім подати на них, це безбарвна рідина. спеціальний клей.

І коли він висихає волокна полотна, склеєних, а потім вони не з’являються.

Якщо ви візьмете пальці по краю розрізу, це відчувається, що він став жорсткішим і навіть з сильним тиском на нитках, вони продовжують, і дуже важко, залишитися разом.

Спеціальні секції можна обробляти разом або окремо.

Обробка ділянок різьблення зубів.

Скорочення тканин будь-якої товщини, але з досить щільним переплетенням ниток полотна, можна лікувати від посипності з спеціальними ножицями FESTER або ножицями зигзаг, з ріжучою краєм у вигляді зубів.

Таким чином, ви можете обробляти надбавки

Ну, звичайно, треба намагатися лікувати розділи з ножицями зигзаг, так що різьблені зуби були гладкими, те жними і були розташовані на рівних відстанях один від одного.

Для надійності, перед різьбленням розділів з передачами, на надбавках ліжок, на відстані 0,5 см від краю розрізу, ви можете прокласти звичайну машину лінії.

Скорочення угод

можна обробляти шляхом додавання та налаштування до резерву до краю до краю.

Така обробка розділів потрібно заплановано заздалегідь. Оскільки для виконання цього типу різання поглиблення на шов, вам потрібно взяти до 2. 2,5 см.

Якщо розділи є прямими, то лінія уздовж краю допомоги на відстані 0,5. 0,7 см від краю, ви не можете покласти. Але справа з трохи вигнутою, опуклом або увігнутою різанням, така лінія повинна бути прокладена.

Потім на лінії або якщо це не так, на тій же 0,5. 0,7 см від відстані від краю, скорочення надбавок відокремлюються до неправильної сторони, а по краю, на відстані 0,1. 0,3 см від нього, лінія в краю.

Цей метод різання підходить для тонких та середніх тканин. Але це взагалі не підходить для прозорих і товстих тканин.

Незважаючи на те, що розділи згинання залишаються відкритими, цей метод лікування скорочень є досить ефективним. З неправильної сторони продукту краю шва точок виглядають акуратно, а жорстка складка не дає їм сісти під час миття.

Найбільш акуратним, після такого лікування, отримані розрізи, якщо вони обробляються до виконання шва.

Подвійне різання швів (кровотворення, французька).

Використовуючи подвійний шов, він є годуванням або французьким, безпосередні скорочення ріжучих деталей можна одночасно з’єднатися та оброблятися від посипності. Ви можете дізнатись більше про цей шов у цій статті.

Розрізання різання з спеціальними лініями швейної машини.

Звичайно, різні швейні машини мають різні набори спеціальних ліній у їх арсеналі. І кожен власник швейної машини змушений рухатися та використовувати в роботі саме набір ліній, що присутній на його особистому швейному машині.

Можуть розглядатися спеціальні лінії швейної машини, а окремі секції та стек і одночасно лікувати розділи, козлові та трикотажні матеріали.

І тут прийде до допомоги високоякісним та детальним інструкцією з навчання, доступний у наборі інструментів для будь-якої гідної швейної машини. Це скаже мені, і як ті чи інші лінії, і для яких матеріалів краще застосувати їх.

Особливо добре знаходяться спеціальні лінії швейної машини на скорочення щільних, важких тканин.

І найяскравіші і навіть такі рядки вийдуть, якщо вони прокладені, поки шов буде виконаний.

Але, на жаль, все-таки, це не розгінними лініями. Тому, незалежно від того, чи будуть вони закладені, перш ніж виконувати шов або після, в будь-якому випадку, так що такі лінії не затягуються краєм розрізу, вони повинні спочатку бути прокладені на деякій відстані від краю допомоги,

а потім дуже ретельно обрізайте його, намагаючись не зашкодити будь-яким способом з ножицями нитки.

Лікування розділів з ручними стеймерами.

Розділи можна лікувати ручними штрихами:

І так, щоб ручні лінії виявляються акуратними та гладкими, на відстані від краю розрізу, так що ширина планується ручні лінії, ви можете послабити напругу верхньої нитки, щоб покласти лінію машини. І це буде служити керівництвом. обмежувач, щоб ширину швів ручної лінії по всій довжині різання, було однаковим.

І після ручної лінії виконана, машина допоміжна легко можна видалити.

Так, звичайно, лікування скибочок вручну виконується набагато довше, ніж на одній швейній машині або перекритті. Але якщо ви розслабляєтеся, з спокійним серцем, сидіти за цю роботу, то ви можете під коханим Unait, непоміченим для себе всі розділи продуктів обробляються вручну.

А що! Немає швейної машини, ані розгін не є необхідним. Співають себе спокійно перед телевізором і покладіть стіб для стібка. І ви дивитеся і залучаєтесь, як це, і ваші руки швидко будуть ефективно виконувати таку роботу.

READ  Щенна кисть з автоматичним обертанням форсунок

Крім того, неквапливо, ретельно і як лінія ручних стиснутих закладено, дайте деяким, я б навіть сказав, унікальний шарм, продукт. Вони приємні дивитися, вони порадують око і викликають почуття гордості для себе, за добре виконану роботу.

Як ви можете бачити, без Overlock це цілком можна зробити! І обробка розділів, зроблених іншими способами, не буде гіршою, щоб утримувати нитки заповнення скибочок.

Тепер давайте познайомимось з зигзаговими лініями. який я “представив” вище в статті. Але давайте вже в наступній публікації.

Майстер-клас Швейні для тих, хто не має тканину Overlock Thread

Коли я читаю відповіді на ваш МК, я натрапив на питання: “А що робити, якщо немає ніг?”Але насправді ми так звикли до нового обладнання, яке іноді ми забуваємо, що ви можете обробити край продукту, який-небудь відрізняється. Я згадав ті часи, коли я мав одну віку-швидку машину “співак”, як і раніше, дореволюційні часи, які навіть нитки на закриті повинні були завоювати вручну. Я присвячую цю мою бабусю, яка пришила її першою, своєю матір’ю, яка продовжувала свою справу, і всі ті, хто ще шити на старих автомобілях

Перед винайденими машинами з лінії зигзага, яка теж може обробити край, не вдаючись до функцій Overlock

Край оброблявся простим швидким обладнанням. Найпростіший спосіб обробки. це просто піддаватися вирізати всередину. Але коли тканина дуже товста, цей метод не підходить, а потім застосовуємо обшивку

Тепер ми спробуємо це зробити на прикладі подання. Для обробки нам потрібна смужка тканини з косою, хоча це може бути смужкою в будь-якому напрямку (оскільки залишки зазвичай використовуються, а шви безпосередньо дозволяють свободі), але косою буде лежати краще, воно не буде сідати. що означає, що продукт буде виглядати краще

Пити смужку до краю, застосовуючи його до переднього обличчя. Шов складають 0,5. 0,7 см. Я приймаю контрастну тканину, щоб бути кращим видно, тканина зазвичай беруться у колір, частіше тонше, ніж основа.

Тканина перетворюється на місцевий шов і літаючий

Смутна стрічка з тканиною і знову. Якщо на цьому етапі це ще раз, щоб відрегулювати край смуги і спалахувати в краю, то ми отримуємо обрізання, приблизно такі до цих пір процесів швів у чоловічих штанах. Але ми розглядаємо Keshing Niza і тому не згинає обшивку, ми згинаємо продукт

Зігніть продукт, щоб вимкнути лінію

Каналізація індукції на неправильність в той же час не видно взагалі

З передньої сторони виходить стандартний леске

Якщо шов вигину від продукту, то ви побачите, що з обох сторін це виглядає чистим і акуратним

Якщо ви не любите летячий край, ви можете сидіти на краю, і ви також можете закрити шов, і це можливо, і там. Головне, що це все одно буде обережним

Це те, що схожий на лаунж штанів з внутрішнім виглядом. До речі, перший метод обробки та це може бути використаний взагалі, не маючи друкарської машинки, замінюючи всі машинні струни за допомогою ручних швів, сам дно також може бути зшитий секретними швами та на передній стороні, потім шов не видно зовсім

Машинна машина завжди може бути замінена посібником з лінії петлі,

а також прості косині шви через край

Так навіть за відсутності електрики, швейного обладнання ви можете ефективно відновити речі. Головне, щоб бути бажанням.

Дякую вам за вашу увагу, вибачте, якщо ми втомилися від капітальних істин

КАК ОЧИСТИТЬ ШВЫ между плиткой за 5 минут? ПОЛЕЗНЫЙ СОВЕТ ОТ ТЕЩИ. ЛОВИ СОВЕТ

Дякуємо за цікаву статтю! Я тільки один з тих, хто не має нормального обладнання, щоб втілити свої ідеї, але якось повинні вийти. Я візьму до уваги ваш метод обробки краю.

Робота над Overlock.

Якщо наявність лише двох ліній, прямий і зигзаг, дозволить зробити майже будь-яку швейну машину, то, це моє глибоке переконання, обов’язкове доповнення до будь-якої побутової швейної машини Overlock має бути хорошим.

Хороший перекриття, з моєї точки зору, це надійний, високоякісний автомобіль, від відомого, доведеного протягом багатьох років та споживачів, виробник, з наявністю великої кількості ліній оверкування. На відміну від ситуації з швейною машиною, з Overlock, тим більше ліній він робить, тим краще.

Зрештою, кожна додаткова лінія розширює можливості швейного аматорського виробництва нових видів швейних виробів, для себе для членів сім’ї, для прикраси будинку та т.D. І його відсутність обмежує або грубо розпадається “вільного польоту творчої думки”.

І ще один критерій звернути увагу на вибір Overlock. Обов’язкова наявність інструкцій Детальна, з грамотно та точно викладеним текстом, з хорошим друком, з чіткими та чіткими зображеннями та схемами.

Тут нещодавно один друг звернувся до мене за допомогою запиту на регулювання Overlock. Простий такий, китайський, знає, як зробити лише одну лінію. Сказати, що інструкції для цього було неприємно, нічого не говорять. Нічого не зрозуміло. Перемикання на роботу з таким Overlock.

Я розумію, що хороший перекриття для більшості закоханих швейних пострадянських країн річ не дешева. І важко переконати членів вашої родини, що вам потрібно вивантажити за покупку речей, які, на думку багатьох, не є предметом суттєвого.

Особисто я, протягом багатьох років, переробляється ділянками тканин зигзагових ліній швейної машини. Іноді він звернувся до швейної майстерні, щоб вони були там, на їхньому обладнанні, вирізані розділи.

І давно я вирішив собі, що перекриття повинно бути добре і витрачати на дурниці не хотіла. Весь час, що зберігається в голові слова казково багатих дядьків Rothschild: “Я не настільки багатий, щоб купити дешеві речі”. І я завжди пам’ятаю, що є пустотливий, поспішний платить двічі.

І тільки збираючи правильну суму, я купив перекриття, про який я мріяв про довго, і як кішка Матроскін була вдвічі більше.

Як починається робота над Overlock?

Overlocks виробляють різні виробники, і тому закриття відрізняються один від одного за зовнішнім виглядом, внутрішнім пристроєм та можливостями.

Однак робота на будь-якому Overlock починається з інструкцій навчання. І після встановлення голки, бажана нога йде, вона починає поповнювати в нитках Overlock, а точніше, проводка їх відповідно до необхідних “шляхів”.

У разі проводу, нитки не можна нехтувати різними виступами та картриджами, кишенями та роглами, які мають друкарську машинку. Тільки точно спостерігаючи всі рекомендації виробника, встановлена ​​в інструкцію з експлуатації, можна досягти стабільної та довгострокової роботи “апарату”, а якість з виконанням роботи.

Лінія Overlock Line дуже Capric. На відміну від звичайних стійких ліній швейної машини. Коли його можливі нерівності на продукті можна згладити і якось випрямити і роумінг точки шва, то нерегулярність Overlock видно негайно і не може бути виправлена. (За винятком, звичайно, розчиняється і прокладає заново).

Навіть при обробці секцій тканини в прямих областях важко зробити скромні лінії квартири. Але особливо важко зробити це гладким, а отже, як красивим, на опуклі, так і увігнуті, у внутрішніх і зовнішніх куточках. У цих складних місцях укладання лінії потребує уповільнення, не поспішає працювати і ретельно, весь час, намагаючись до краю тканини, він розташований під лайцет, наскільки це можливо.

Як я вже говорив в одному з попередніх статей, отримана найвища якість обробки ріжучих оверлок, якщо ви їх обробляєте, перш ніж виконувати шов. Звичайно, така обробка можлива, якщо розділи посібника одного шва обробляються окремо, а з шириною надбавок згодом не буде змін.

І ще одна річ, яку я хочу сказати. Звичайно, гладко і красиво виконується розгону, це дуже добре. Але також дуже важливо почати виконувати його і закінчити. В іншому випадку всі роботи можуть піти до Nammark.

Особливо це стосується ліній з ланцюговими швами. Такі міцні та надійні в середині, ці лінії абсолютно безпорадними на краях і можуть дуже швидко, “бігти”, якщо вони не фіксуються.

READ  Якщо програма в пральній машині

Отже, на початку чергування лінії і в кінці, він повинен бути виправлений. Як це можна зробити?

Починаючи виконувати лінію, потрібно дати машину можливість працювати в бою, так що він формує ланцюг з ниток довгим до 10 см.

Потім, як це повинно бути, покласти край тканини під ноутбук оверлок, а ланцюг нитки обертається на лівій стороні, до краю матеріалу, знизити лапу і почати. Таким чином, кінці ниток будуть закріплені в лінії.

Ті, оверкленти, на яких також встановлюється нож, буде робити непотрібну довжину кінців ниток. Ну, ці, швейники, які не мають на своєму “апараті”, їм доведеться ретельно вирізати кінці нитки ножицями.

І на початку, а в кінці нитки лінії Overlock можуть бути пов’язані з вузлом.

Бере до товстої голки з широким вухом, кінці нитки можна подавати до самої лінії.

Залишаючи їх буквально кілька міліметрів, кінці нитки можуть бути закріплені з текстильним клеєм. Звичайно, я раніше намагався свій вплив на матеріал на непотрібні клапани тканини.

Тим не менш, закінчіть і консолідуйте перекривлену лінію, ви можете розгорнути край обробленого шматочка у зворотному напрямку і сміявся пару більше сантиметрів. Кінці ниток Лінії відрізані ножицями.

Якщо нож не встановлений на Overlock, то закінчите лінію Overlock, яка йде по колу, не є проблемою. Тільки кінець лінії закладена зверху на початку лінії, вводячи його протягом декількох сантиметрів зверху.

Якщо є нож, щоб він не вирізав початок лінії, ви можете це зробити. Коли закінчиться кінець лінії, що означає нож, прибуде до кола до перших швів початком лінії, частина частини повинна бути загорнута ліворуч, а весь елемент трохи розгорнуто зліва і кінець лінії прийде до ні, не пошкоджуючи нічого. Після цього кінці ниток лінії розрізані в краю матеріалу.

Якщо одночасно обробляється, і шви та шви обробляються, шов, у місцях високого навантаження, наприклад, під мишами, шов у зоні промежини тощо.D., Для надійності ви повинні зміцнити додаткову пряму лінію звичайної швейної машини.

Як кажуть, чекайте, чекайте, і коли з’являється, виявляється, що треба працювати з ним. Це я про перекриття. Але нічого, терпіння та робота будуть ідеальними.

Класичний сказав: “Ми всі люди, ми всі люди”. І тоді ми всі дозволяємо помилкам, зробити пропуски і т.D. І, розтягнувши криву або не на місці місця, є потреба в курорті.

І як це зробити правильно? Це можна прочитати в наступній статті.

Ручна робота Overlock Seam.

Я не буду говорити про ручне розгонуючий шов, але краще побачити, як це виконується.

Початок почати робити руку, перекриваються шви найкраще на щільні середовищі або важкі та товсті тканини.

І коли рука вже, що називається, упакована, виконання такої лінії, навіть на тонких та делікатних тканинах, не викликає жодних ускладнень.

Ви можете, “замінити” список резервного копіювання, у вигляді прямої лінії на деякій відстані від краю допомоги (ширина майбутніх ручних ліній).

Це також буде кордон для риболовної лінії, яка не може бути подана і чудова орієнтира для майбутніх проколів матеріалу стібка.

Ну, а ті, хто самі по собі, і в своїх здібностях, впевнені, цілком можуть і робити без такого підпорядкування.

Ручна розгональна лінія, його виконання, дуже схоже на ручну лінію стібків петлі.

Тільки лінія розгону руки в пару зліва направо, і матеріал повинен бути вирізаний від себе.

З правого краю тканини, у напрямку від себе, в пункції, виготовлена ​​швейною машиною, ми підвищуємо ручну голку.

Нитка. Його кінець повинен бути закріплений у матеріалі вузла.

Тепер, у тій же дірі, зробіть ще одну проколу.

І відразу, розтягуючи голку, на зворотному боці матеріалу, ми підходимо до нього нитку, що виникає з тканини.

На обробленому розрізі слід вивернути стібок через край.

Потім, з нитки, що виникає з задньої частини, ми утворюємо петлю

І знову, з умовним обличчям, у напрямку від себе, ми зробили голку в наступний отвір (який ми пропонуємо машинну лінію) і у формовану петлю нитки.

Затягніть нитку. Після того, як всі маніпуляції виконані вище, перший стібок лінії інкубації рук, безумовно, підніметься на своє місце, і, як це повинно бути художником з нахилом на правій стороні.

І в тій же проколі матеріалу, з якої перша, вже завершена стібка, ми робимо наступну ношу тканину.

Я роблю голку з ниткою через формовану петлю і

Трохи допомагає нитку, затягнути його, з нахилом ліворуч. Кінець шовного затвора повинен підніматися на лінії, що проходить через середину лінії стібка і перпендикулярно до цієї лінії.

Ми отримали два першого стібка. З цих швів і складається з лінії розгону руки.

Давайте вийдемо трохи більше, після того, як завершив пару стібків, щоб нарешті згадати послідовність виконання ручної лінії Overlock.

якщо, ніякого, перекриття, обробляти

І знову починати з того, що форми петлі з нитки.

А тепер у наступному, від краю, прокол для лінії стібка лінії, зробіть прокол матеріалу ручної голки

Розтягування і почати затягування нитки.

Це вийшло ще один цикл. З правим схилом.

Візьміть голку з ниткою і почати затягування петлі.

Він затягується з нахилом ліворуч, а кінець ручної лінії стібка знову повинен встати, перпендикулярно до лінії машинних ліній і проходження через середину її стібка.

Отже, продовжуйте лежати, один за одним, шовкою лінії розгону руки, доки ми не носимо його на бажану довжину.

Тепер, прийшов час взяти дуже грамотно потягнувши лінію допоміжної машини.

З краю ріжучого краю обробленої частини, де ми закінчили покласти першу частину лінії розгону ручної роботи, нахилені шви, починаються в протилежному напрямку, покладіть шви, другу частину лінії розгону руки.

Між вершинами нахилених стібків виготовляли лінію з прямими швами. Інший вид ручного стібка.

Досягнення краю деталей, розгортати і

Ми продовжуємо покласти однакові прямі шви, але в зворотному напрямку

Заповнення їх пропусків між вже закладеними швами.

Ось як виконується лінія розгону руки. Як ви бачите, без будь-яких спеціальних світильників та механізмів, простої голки з ниткою, ви можете зробити різання. І ця лінія дуже схожа на перекриття, а з одного боку заготовки

І з завданням, захист різання, ідеально справляється.

Правда, така ручна робота вимагатиме більше часу. І старанність, і терпіння також доведеться прикріпити.

Але ви можете зробити той же шов набагато швидше.

Як? Це буде моїм Інший пост. Отже, я прошу блог-млин Содедикова! хай щастить!

Як обробляти ребра написані?

Ручна робота застосовується лише для обробки дуже товстих матеріалів, наприклад, для килимів або килимових доріжок. Це досить важка робота і досягти ідеального результату при роботі з таким насипним матеріалом буде дуже важко.

Деякі продукти не можуть навіть холодно. достатньо просто дуже ретельно горіти тканину.

Ви можете використовувати будь-які джерела світла, найголовніше, зробити це дуже ретельно.

Голка

Цей процес не надто важкий і практично кожен може впоратися з ним. Отримання тканини потрібно уважно. Почнемо з того, ви повинні ходити голкою на нижньому краю, прилипаючи його спочатку в одному, а потім іншим способом. В результаті, імітація шва у вигляді трикутника. Він не гірший, ніж розгін.

Зробіть знак також може бути петленим стібком, який вважається одним з найдавніших. Він був використаний, коли машини ще не були. З ним ви можете зробити край тканини акуратно. Штампування тканини потребує рівної відстані, щоб шви виявилися красивими.

Гачком

Найчастіше цей метод маркування використовується для завершення країв трикотажних виробів. Однак ті люди, які чудово володіють такою технікою, можуть використовувати гачок і для інших тканин. Зрештою, лінія, виготовлена ​​з колон без кайда, виглядає дуже акуратно і чистою.