Камін у кадрі будинку на купи

Дрібна побутова техніка

Типи камінів

Більш приваблива частина каміна є відкритим і безпечним вогнем.

І важливий елемент не буде теплим, але сам полум’я, певна гра відтінків, затишне потріскування дров, відблиски на підлозі.

Щоб отримати цей ефект, вам необов’язково потрібно побудувати високоякісну цегляну структуру, за умови, що вона не завжди зручна.

Нижче ми будемо дивитися на типи камінів у кадрі:

 • Класичний камін. цегляна структура, вбудована в стіну нішу. Включає в себе димар з спеціальною структурою, яка покращує тягу. Маса цього каміна буде близько 20 тонн. Звичайно, у міській квартирі неможливо побудувати, але для будівництва каміна в кадрі, це буде цілком підходящим, але це вирішить фахівця, оцінюючи основу будівлі.
 • Електричний камін. це надійний та високоякісний тепловий пристрій, ідеально, що імітує вогнище, як правило, виконується з декоративним спеціальним порталом. Гра полум’я поставляється з відеокадром або іншим більше, ніж останній імітаційний механізм. Такий камін не вимагає виведення труби димоходу, оскільки це не потребує цього у відповідній вентиляції. Щоб встановити цей тип каміна, не буде вартості вашого будинку.
 • Газовий камін є найбільш складним пристроєм через постачання газу безпосередньо до печі. Цей стаціонарний варіант, як класика, повинен побудувати димар. Хоча вага дизайну набагато менше. Каміни газу в кадрі можуть бути встановлені на будь-якому етапі будівництва.
 • Декоративний камін. це фальшивий камін, який відтворює певну форму порталу, але сама по собі являє собою лише нішу. Цей дизайн виконується з вашими руками на будь-якому етапі будівництва та на етапі косметичного ремонту.

Класичний варіант

Житловий будинок, навіть побудований за типовим проектом, завжди має індивідуальні особливості. Обличчя та візитна картка заміського будинку цілком можуть бути каміном, побудований у традиційному стилі. Основні матеріали та елементи таких структур розглядаються:

Особливості будівництва

Будинок кадру не призначений для використання в дизайні каменю або цегли. Його основна відмінність. це невелика вага дизайну та структура основ з відповідним розрахунком навантаження. Ці фактори визначають низьку вартість та швидкість будівництва структури кадрів.

Вага традиційного каміна в кадрі будинку може перевищувати вагу самого будинку, який, на перший погляд, означає несумісність. Але пристрій можливий, якщо ви надасте в проекті вдома.

Під важкими конструкціями, до яких плита можна віднести у своєму початковому розумінні або класичному каміні, фундамент побудований окремо, без пучка з фундаментом будинку. Якщо вся структура побудована на барі, гвинтові, купи або стрічкові фундаменти, то печі вибирається або індивідуальна, а основа бази здійснюється з урахуванням його ваги.

Виходячи з розміру в проекції та розташування в кімнаті, в той же час створено основу каміна. Якщо загальна база будинку виконується з виготовленням лакофарбових виробів, то вона не прикріплена до рамки камінного фонду.

Оптимальний варіант фундаментації камінів: окрема бетонна ізольована плита за типом UCP, верхня позначка якої відповідає рівню чергової підлоги вдома.

READ  Воск видалення волосся вдома

Камін у кадрі будинку, що будується, може бути встановлений на гвинт або інших купах, затока монолітної армованої ізольованої плитки в опалубку в купі.

Кладка з цегли

Пристрій каміна. це відсік для пожежного відділення, викладеного з вогнетривкої цегли, пов’язаної з прямим, без пристрою нагрівання оборотів, димохід, з розеткою труби через дах.

 • З точки зору бетонної основи, ізоляція від пергаміну складається;
 • Перший рядок цегли закладений на краю цементно-піщаного вирівнювання на цементному розчині;
 • Наступні два-три ряди цегли утворюють попелу або роздумується;
 • Далі монтується з сіткою решітки, зазвичай чавуну, для всієї довжини печі;
 • Стіни цегельної вогню викладені: зовнішній вигляд. від декоративного червоного, внутрішнього. від вогнетривкого;
 • Печі перекриваються металевими смугами, щоб виконати перекриття з цегли;
 • У верхній частині, в центрі печі або ближче до задньої, лівий отвір для димоходу, декілька розмірів цегли;
 • Печі перекриваються цеглиною на ребро або плафмі до одного або декількох рядів, за винятком димоходу.

Індивідуальний підхід до камінного пристрою

Лиття стінок від сепарації димоходу та димоходу виконується на глиняному розчині з додаванням піску або без додавання, залежно від жирної глини. Товщина швів повинна бути мінімальною, не більше 3 мм.

Дається лише загальна схема покриття:

 • Розміри завжди індивідуальні;
 • Задумливо може закрити двері;
 • Стіни можуть бути виконані з товщиною цегли, півтора або дві цегли;
 • Отвір для виходу диму може змінюватися в розділі від ширини половини цегли до вільного руху людини за допомогою димоходу;
 • Камін у кадрі будинку може бути облицьований декоративною плиткою або плиткою на цементному розчині вздовж попередньо встановленої металевої сітки.

Особливості димоходу

Товщина стін димоходу визначається доцінним. Перед введенням покрівельного перекриття кладки виконується на глиняному розчині, виняток може бути лише для доданого шару.

Найбільш відповідальним моментом у димохідній кладці. перехід через перекриття: мансард, міжрепорно-поверховий або покрівельний. У всіх випадках пристрій ролика вважається традиційним і кращим способом перегрівання та можливого пожежу перекриття. потовщення стінок димоходу шляхом виготовлення цегли в двох або трьох рядах димоходу та перекриваються.

У верхній частині першого поверху димарна встановлюється в стінці каналу диму. особливий вилов для перекриття димоходу та регулювання тяги. Висота висоти клапана повинна бути розрахована для зручного використання, але на максимальній висоті.

Вихід труби через покрівлі має бути якомога більше від вологи. Для цього знову метод потовщення димоходу безпосередньо над дахом.

Сперший і захисний шапка з атмосферного опадів прикріплюється до труби.

камін, кадр, будинку

Незалежність дизайну будинку та каміна

Під час роботи будинку можлива його усадка, також може також конструкція опалювальної печі. Ось чому вони встановлюються на незв’язані фундаменти, тобто, якщо усадка дає одну з конструкцій, це не завдає шкоди іншому. Ущільнюючи стільці перекриття та дизайну каміна виробляється негорючим ізоляцією та азбестом. Плінтуси прикріплені лише до поверхів.

Якщо камін встановлений біля стіни, простір між ними заповнюється листовим азбестом або подібними ізоляційними матеріалами.

Основні рекомендації для опалювального будинку

Якщо немає проблем з джерелом живлення скелетного будинку, однак, теплові втрати надзвичайно високі (що може бути пов’язано з т.C. З рядом помилок на етапі дизайну та будівництва) доцільно вибрати системи опалення радіатора з примусовим кровообігом (з насосом).

Якщо джерело живлення здійснюється з перервами. вибір повинен бути зупинений на системі саботажу скелетного будинку. Тут теплоносія рухається виключно через різницю в температурах (тобто без використання насоса). Незважаючи на низьку ефективність і більшу цінність, ця система опалення підходить для будинків, в яких немає електрики або газу.

READ  Як закріпити скло на панелі приготування

У будь-якій конфігурації такі системи опалення каркасного будинку забезпечують:

 • установка комплексу радіаторів під вікно відкриття та біля зовнішніх дверей;
 • Встановлення необхідних сполучних елементів (від колекціонерів та металопластикових труб). Вони можуть бути зручними прихованими на внутрішніх поверхнях (наприклад, під підвісним стелею, під фальшивою стінкою або під підлогою). Якщо власник каркасного будинку визначив з пучком системи опалення вже в процесі будівництва, то відповідні сполучні елементи можуть бути закладені безпосередньо в кадр;
 • Використання різних охолоджувачів. Коли вода використовується як основний теплоносія, взимку необхідно використовувати спеціальний антифриз для усунення ризику розморожування системи опалення.

Що таке каркасний будинок?

Рамкові будинки взяли своє ім’я з рамки структури. дерев’яна рамка, яка знаходиться на вулиці, так і всередині з спеціальними матеріалами. Для зовнішнього краю, використовуйте Paneur, osb Slabs, підкладка та аналоги цих матеріалів. Всередині стіни, заповненої ізоляцією. Це може бути скляна гра, мінват, піна або пінополістирол.

Каркасні будинки можуть бути зведені за допомогою двох технологій:

камін, кадр, будинку
 • Рамка-панельна конструкція передбачає власне виконання всіх етапів, включаючи обробку матеріалу та ізоляцію. Така технологія є більш трудомісткою, але вважається мала.
 • Будинки каркасних щитів зібрані з спеціальних щитів, в яких була закладена ізоляція. Такі будівлі швидко підняті, з найнижчими витратами на оплату праці, але вимагають великих матеріальних інвестицій.

Але, як і будь-яка структура, скелетний будинок вимагає надійного звукового майданчика. Серед величезної кількості варіантів популярності у будівництві каркасних будинків використовують гвинтові палі.

Камін або духовка: Що краще для каркасних будинків?

Вибір методу нагрівання нового житла, я хочу купити не просто нагрівальний пристрій, але для створення нетривіальної затишної атмосфери. Практичні і в той же час декоративне рішення може бути плитою або каміном у кадрі. Вони можуть бути зроблені практично будь-яким дизайном, а використання сучасних технологій виключить пожежну небезпеку відкритого джерела вогню.

Як вибрати печі для дому

Вибір нагрівальної печі для будинку скелетного типу, розглянемо не тільки вартість та зовнішній вигляд, а й технічні характеристики обладнання.

Основний пункт призначення

Перш за все, ви повинні розглянути спосіб перебування в будинку. Тобто, якщо планується використовувати будівництво для постійного проживання, то раціонально встановіть печі з високою тепловою інерцією, тому що в той же час тепло буде залишатися довгий час, і вона виявляється рідше. Якщо будинок використовується як літній котедж у літній сезон, а взимку іноді раціонально встановити камін. Компромісний варіант у цьому випадку буде печі-камін.

Крім того, вам потрібно задати собі питання: печі буде використовуватися лише як нагрівальний пристрій або для приготування в постійному режимі?

Вибір живлення та місцезнаходження

Необхідна потужність визначається зі швидкістю 1 кВт за 10 кВ. М квадрат кімнати на середній висоті стелі 2,5 м.

Сила фабричної виготовлення легко знайти в технічному паспорті. Щоб відповідати необхідним, ви повинні звернути увагу на номінальну потужність, на якій печі може працювати довгий час без наслідків.

Повітряне опалення каміном в будинку по канадській технології будівництва.

Визначення потужності самозбудованих печей є складним завданням, при вирішенні, який необхідно враховувати ефект набору параметрів: площа поверхні, об’єм печі, тип використання палива та інших. Усереднене значення можна отримати шляхом множення 400 ккал/год на ділянці своєї вільної поверхні.

Встановлення камінної печі в скелетному будинку з димовою через стіну в Орехово-Зуєво

Що стосується місця, не забувайте, що каміни здатні нагрівати повітря не більше трьох сусідніх приміщень. Ідеальне місце для встановлення камінної печі в кадрі вважається вітальня, де найчастіше витрачають час.

READ  Як поводиться волосся після лазерної епіляції

Хороше рішення для розташування печі. спільного. Тому прилеглі кімнати будуть нагріватися від нього. Врешті-решт, найкращим варіантом є печі з теплообмінником або водяним котлом. У той же час розташування більше не має значення.

Матеріал

При будівництві цегляної печі в будинку ви можете бути впевнені, що всі індивідуальні побажання своїх власників будуть враховані. Але це вимагатиме певного часу, витраченого в пошуках хорошого майстра, і процес будівництва може затримувати довгий час. Ось чому нагрівальні печі, виготовлені в фабричних умовах, придбали найбільшу популярність.

Якщо ви виберете для кадру між чавунними та сталевими печами, важливо знати, що чавун має більшу теплоємність, ніж сталь. Як результат, такі печі вимагають довгих нагрівань, але здатні нагрівати тепло протягом тривалого часу.

Для більш швидкого повітряного опалення в кімнаті. Найкращий варіант. камін камін листової сталі. Це миттєво нагрівається, але охолоджує швидше чавун.

Крім того, ви повинні звернути увагу на облицювальний матеріал. При використанні кераміки або каменю тіло погрівається довше, але також час подальшого теплового випромінювання значно збільшується.

Корисно: пристрій вентиляції в кадрі

Типи підтримки

Серед усіх видів паль, відповідальність критерії вогнетривкої та достатніх несучих здатності:

Перший тип структурних елементів характеризується високою вантажопідйомністю, довгим терміном служби (до 100 років), стійкість до вологи та механічних навантажень, але самостійно будувати такий фундамент неможливий. Методи занурення таких паль передбачає використання спеціального обладнання з дизельним молотком.

Закріплені бетонні палі доцільно використовувати, якщо для основної силової конструкції використовуються однакові структурні елементи.

Ви можете покласти фундамент під печі з витяжним та гвинтовим опором. У першому випадку підтримує безпосередньо на будівельному майданчику у підготовлених свердловинах. Гвинтові стрижні. фабричні недорогі продукти, які можуть бути занурені в грунт з силою трьох.

недоліки

У цьому випадку ці недоліки відносні. Зрештою, для багатьох власників каркасних будинків перетинання печей є хобі і приносить задоволення. Також печі ідеально підходять для будівель з періодичним розміщенням, де ці недоліки є особливими перевагами. Цей номер включає котеджі.

Встановлення камінної печі в скелетному будинку з димовою через стіну в Орехово-Зуєво

Однак значний і безперечний мінус є розміром печей і площі, яку вони займають. Навіть якщо це не справжня російська піч, а покупка Буржуйка, вони вимагатимуть деякого простору для паркану, у тому числі, коли діти живуть у будинку.

Розрахунок потужності

Легкий піч-камін для заміського будинку складається з вогню та обрамлення, який називається порталом. Розуміння того, що процес встановлення займе багато сили та грошей, ми хотіли в кінцевому підсумку, щоб отримати не тільки прекрасний елемент інтер’єру, але і елемент системи опалення будинку. Опалення планується не скоро, і тепло в прохолодних осені вечори завжди дуже.

Зрозуміло, що одна з них не впорається з підігрівом, тому в планах був принаймні перший поверх.

Вивчивши матеріали з будівельних порталів, ми зрозуміли, що 1кВт потужності печі призначений для опалення 10 квадратних метрів площі. І оскільки наш будинок має площу 160 квадратних метрів, то на половину, печі повинна бути від 8 кВт і вище.