Капот на кухні потрібно чи ні

Дрібна побутова техніка

Системи вентиляції Кухні: природні або примусові

Не всі знають, яка схема вентиляції кухні краще, стандартна природна, коли вихлопні гази проходять через канал на вулицю або примусові (вентилятор, який використовується для видалення забрудненого кисню). Немає однозначної відповіді на це питання, тому що кожен з каполів виконує свої функції, має особливі переваги та недоліки.

На кухні, незалежно від його місцезнаходження (у квартирі або приватному будинку), необхідна наявність системи природної вентиляції. Потрібно приділяти особливу увагу продуктивності обладнання, і особливо якщо кімната є газовою плитою в кімнаті. У цьому випадку шкідливі викиди будуть виведення вертикального каналу природної вентиляції. Правила вилучення не розглядають примусову вентиляцію з обов’язковими інженерними комунікаціями, це лише забезпечує комфорт. Далі ми описуємо кожен з видів повітряного обміну більш детально, розглянемо їх сильні та слабкі сторони.

Природна вентиляція на кухні

Витяжна вентиляція на кухні, знайомі всім жителям у вертикальних шахтах, що мають дах житлового будинку. Шкідливі речовини та випаровування видаляються через такі штрихи, а свіже повітря потрапляє в кімнату через слоти в вікнах або спеціальних клапанах на кадрах. Теплий, нагрітий до кухонної катушки, повітря прагне до вгору, він накопичується на стелі і залишає через вентиляцію з дому. Свіжий кисень виходить з вулиці.

Правильне, високоякісна вентиляційна вентиляція для кухні в квартирі видаляє невелику кількість вихлопних газів, але це в постійному режимі. Очищений від сміттєвого вентиру, здатний переадресувати монооксид вуглецю та дрібні витоки палива з кухонного обладнання. Для високоякісного видалення іноземних запахів слід встановити екстрактор над плитою.

Вентиляція постачання має такі переваги:

 • високоякісний повітряний обмін у квартирі;
 • видалення шкідливих речовин, що виділяються під час приготування;
 • видалення запахів і високої вологості, коли ви включаєте декілька пальників;
 • відсутність фінансових інвестицій у систему;
 • мовчазний.

Вентиляція на кухні з екстрактором має такі недоліки:

 • Зменшення ефективності роботи з гарячою погодою;
 • Здатність до зворотного повітря з вулиці на кухню;
 • відносно невелика кількість обробленого повітря на одиницю часу;
 • Потрібно постійно перевіряти тягу в ventkanal.

Не всі власники заміської нерухомості знають, як правильно організувати природну систему вентиляції в приватному будинку. У цьому випадку канали будуть зроблені в стінах економічних приміщень, таких як ванна кімната, туалет і кухня. Для високоякісної вентиляції всього будинку, а не тільки цих кімнат необхідно додатково не дозволяти потік повітря від спальні, вітальні або їдальні. У деяких випадках потрібно відкрити вікна.

Якщо кухня має чотири конлактну газову плиту, то час обробленого повітря повинен бути розташований в межах 90 м3. Для ефективної роботи системи вентиляції необхідно встановити канал з поперечним перерізом 0,02 м2. Цей параметр відповідає діаметру труби 16сантиметрів або мін, викладених з цегли у вигляді квадрата з бічним розміром 14 сантиметрів. Вхід до каналу розташований на стелі або на відстані 20-30 сантиметрів від нього. Щоб забезпечити стабільну тягу, вам потрібен канал вентиляції з 5 метрів.

Примусова вихлопна система

Під поняттям, примусова вентиляція передбачає інженерну систему, в якій забруднені повітряні потоки виводяться за допомогою вентилятора. На кухні такі пристрої встановлюються різними методами:

 • Вертикальна вентиляційна шахта.
 • У отвір, зроблений у стіні будівлі. У цьому випадку забруднене повітря буде виводом з кухні на вулиці, обходячи вентиляційні шахти.
 • Гофрована труба з креслення кухні можна вставити у вікно.
 • Деякі споживачі встановлюють спеціальне пристрій, екстрактор. Забруднене повітря може залишити кухню на шахті природної вентиляції або негайно зовні через отвір у стіні.

Розглянуто переваги підключення витяжного вентилятора або кухонного капоту:

Капюшон для кухні. Вона потребує її взагалі?

 • Покращена продуктивність. Ефективна вентиляція на кухні дозволяє швидко видалити запахи та накопичені шкідливі речовини в повітрі.
 • Кухонний екстрактор над плитою видаляє шкідливі речовини до їхнього шляху до кімнати.
 • Брудне повітря видаляється з кімнати тільки тоді, коли вентилятор працює.
 • Така система вимагає фінансових інвестицій. На додаток до вартості самого капоту доведеться постійно платити за споживану електроенергію.

Під час установки вентилятора в шахті вам потрібно розглянути кілька важливих моментів. Справа в тому, що такий пристрій має зворотний клапан, який запобігає всмоктуванню брудного повітря, коли непрацює капот. Цей клапан повинен бути видалений, щоб він не заважав роботі природної системи повітряного вентиляції. Слід зазначити, що продуктивність пристрою збігається з паспортними даними лише у випадку пристрою горизонтального відновного каналу невеликої довжини. Сучасний екстрактор, пов’язаний з загальною домашньою шахтою, матиме меншу продуктивність, у порівнянні з оголошеними технічними характеристиками.

Вихлопна система. це механізм, який очищає повітря з запахів їжі та жиру, який виділяється при приготуванні. Грубо кажучи, це вентилятор з фільтром, який “забезпечує” кухню та захищає ваше обладнання та меблі від забруднення.

Традиційно вважається, що капот є обов’язковим елементом на кухні з газовою плитою. Зрештою, запах горіння та надлишкового газу, не спалений під час приготування, краще видаляється спеціальною вентиляцією, ніж звичайна вентиляція.

Проблеми електричної плитки з незгорілим газом не є, тому вам потрібен капот на кухні з електричною плитою? Відповідь Так не зашкодить. Якщо ви лікували предмет неприємного запаху, всі інші процеси приготування трапляються однаково як на електричній, так і на газовій плиті. жирним і сажа, який з часом ми вирішуються на меблі та утворюють спалах. До речі, і з спаленого яєчника або каші електричної печі не страхуватимуть вас, і тому вихлопна система буде корисною незалежно від типу пластини на кухні.

Але не все так очевидно, як здається. Вихлопна система на кухні має як переваги, так і недоліки. Тому перед тим, як купувати ретельно вивчити всі нюанси та самостійно вирішувати для себе. чи вам це дійсно потрібно.

Гідності й недоліки

Кухня з капюшоном виглядає красиво і затишно. Але чи дійсно вона потребує? Хтось вважає, що це необхідно, і хтось категорично проти його встановлення на його кухні. Де ці універсальні погляди?

Які переваги використання малюнка на кухні:

 • На кухні з вихлопною системою завжди свіжа. Крім того, запах приготування їжі або спаленої їжі не залишить межі кухні, що особливо зручно для студійних квартир.
 • З її кухнею виглядає повним, без порожньої “дірки” над плитою.
 • Якщо ви постійно використовуєте вентиляцію, на одязі, меблі та інші поверхні не будуть погасити жир, який з часом перетворюється на складну недоліку. І тому загальне прибирання можна проводити не так часто.
 • Вентиляційна система оновлює повітря в приміщенні, тим самим підтримуючи постійне повітряне обмін навіть за допомогою закритих вікон.
 • Не потрібно постійно відкривати вікно, щоб вийти на кухню. Особливо зручно в холодну сезон.
 • Перш за все, це додаткові витрати.
 • Витяжки. шумні пристрої. Ви можете вибрати безшумну модель, але така річ дорожча.
 • Любителі мінімалізму плутають громіздкий пристрій. Особливо це виділено невеликими кухнями, де простір вже перевантажений.
 • Іноді купуйте вихлопну систему, встановіть, але не використовуйте його. Тоді це стає не тільки марними пейзажами, а й суб’єктом, що вимагає додаткового догляду.
 • З неправильним доглядом або його відсутності, системні фільтри забиті, накопичуються багато жиру та бруду, в яких вони люблять почати і жити патогенними бактеріями.
 • Екстрактор подається до вентиляції будинку, а коли воно може виникнути сусідна тяга з ванної вентошти. У вашій квартирі не буде проблем, але ви можете зіпсувати повітря в буквальному сенсі.
READ  Випікати для ванн з дисків з власними руками

Переваги на витягу багато, а також недоліки. Примітка для себе, що це важливо з перерахованим спеціально для вас, і лише після цього приймає рішення про встановлення вихлопу.

Скільки вам потрібно і потребує капоту на кухні?

Майже кожна сучасна кухня має екстрактор, розташований безпосередньо над полірованим. Він може бути різних конструкцій, різних форм і розмірів. Є навіть витяжки, які додається безпосередньо всередині кабінету з відкриттям дверей, але немає дна такого кабінету, тому що це капот.

Але наскільки корисним може бути капюшон для кухні, який ви готуєте страви виключно для вашої родини? Це насправді без нього, це неможливо, і настільки важко, що близько 90 відсотків усього населення намагається встановити це чудо технології до свого будинку? Це питання можна відповісти напевно, лише якщо ви докладно вивчаєте питання. На щастя. Досвідчені фахівці сказали відповідь на це питання.

Затишний дім

Кухонний аромат

Це ми не торкалися питання про запах, які супроводжують приготування їжі та мають майно, що поширюється по всьому будинку.

Незважаючи на те, що вони дуже спокусливі, згодні, не дуже приємні до їх залишків відчувати себе на оббивці меблів або одягу.

Не робіть на кухні і без неприємних сюрпризів: врятувалося молоко, спалене м’ясо. все відбувається. Де дати такий запах, якщо ви не видаляєте через капот?

Кухонний інтер’єр

Кожна господиня знає, наскільки важко мити жирного рейду, який з часом з’являється на шафах і трубах. Не кажучи вже про появу брудних. жовтих ділянок на стелі та шпалери, ви можете видалити їх лише з радикальним способом. передчасним ремонтом.

Це вірно, особливо для квартир із старого житлового фонду, де використовуються газові печі. Але є ще один, більш прийнятний варіант. встановлення кухонного капоту.

У нових будівлях, де кухні з електричною печі, деякі з проблем зникають сам по собі, але є тема іншої природи.

Я СДЕЛАЛ РЕМОНТ У ДРУГА ДОМА В МАЙНКРАФТ | Компот Minecraft

Безкоштовний макет (фото) передбачає інтеграцію кухні та житлового простору, що робить власникам особливу увагу на систему вентиляції. І в цьому випадку без потужних вихлопних шаф, просто не робіть.

капот, кухні, потрібно

Мікроклімат

Не неважливий фактор у створенні сприятливого мікроклімату, полягає у підтримці стабільної вологості та температури. І як ви можете позбутися від парів та продуктів згоряння на кухні, оскільки вони є невід’ємним компонентом процесу приготування.

Одне рішення передбачає. встановлення вихлопу, це допоможе видалити додаткові пари з кімнати та стабілізувати температуру.

На замітку! Неправильна організація повітряного обміну може бути джерелом появи грибків, цвіль та інших небажаних проявів.

Який капот на кухні над плитою краще?

На сьогоднішній день існує три типи кухонних витяжок. Плоскі витяжки, закріплені над плитою і підключаються до електрики. Вони мають спеціальні фільтраційні системи, які поглинаються повітрям, очищають його і повторно випускають його. Купольні витяжки розташовані зовсім по-різному. колінчастішники прикріплені до них, через які повітря викидається в систему вентиляції і не повертається до кухонного простору.

Плоский капот на кухні

Функції плоских та купольних витяжок поєднуються в третій формі, яка займає мінімум простору і усуває руйнівну відсутність внутрішніх справ, коли труба розтягується під стелю. Існують також вбудовані фільтри в таких екстрактах, а вихідна система повітря в вентиляцію. Повітряні труби з такими вичерпанами значно меншого діаметра, не порушують дизайн інтер’єру, тому що вони можуть бути легко приховані в кухонних шафах. На підставі вищезгаданого, третього типу витяжок, що поєднує в собі функції плоского та купольного капота, буде набагато більш практичними та більш ефективними, оскільки це займає невелике місце, але у собі два типи очищення повітря.

Низький шум та вихлопна потужність безпосередньо залежать один від одного. Чим більше сили, тим краще результат роботи капоту, але в той же час він публікує багато шуму, що викликає незручності для жителів квартири. Витяжки з найнижчою потужністю випускають шум менше, але результат їхньої роботи буде доцільно. Термін служби креслення безпосередньо залежить від фільтрів, встановлених у ньому, ловлять жир. У деяких моделях

Купол

Встановлені знімні фільтри, які тільки один раз на місяць миють водою з милом, а в іншій системі фільтрації не є ручним очищенням та тягне за собою додаткові фінансові витрати на придбання змінних фільтрів.

Навігаційна панель майже всіх витяжок оснащена таймером, який можна налаштувати до часу всмоктування та очищення повітря. Також регулюється потужність всмоктування. При нагріванні готові страви вимагає невеликої потужності. 100-200 кубічних метрів. метрів, але якщо ваш святковий смак спалив, то буде потужність щонайменше 600 куб. метрів. Розмір, капот краще придбати у співвідношенні з розміром кухонної плитки. Ширина поверхні приготування їжі та вихлопного вихлопу повинна бути однаковою, але вона буде набагато краще, якщо ширина капота трохи більше.

Що стосується цін, серед величезного діапазону в магазинах побутової техніки, хороші та високоякісні витяжки можуть бути придбані як серед малобюджетних моделей, так і серед дорогих ексклюзивних та дизайнерів. Недорогий екстракт з випасом емалі підходить для класичної кухні, що дуже легко чистити завдяки гладкій поверхні. Витяжки з нержавіючої сталі належать до багатофункціональних моделей. Алюмінієві витяжки не бояться корозії і не залишають слідів з пальця, наскільки це можливо з витяжними з нержавіючої сталі. Найдорожчий і практичний варіант буде капюшоном загартованого скла.

Призначення

Капот потрібен на кухні, щоб спочатку очистити повітря від:

Відомо, що з часом на кухні, стелі та стіни та стіни поступово жовтіють через роботу газової печі, на них з’являється жирне спалах. Ця бляшка важко змити, оскільки вона складається з жиру, змішаного з пилом, частинками Гарі та Сопот. Запобігти появі бляшки на поверхні без капюшування неможливим. мікроскопічні частинки гарі та жиру все ще будуть утворені при приготуванні та потрапляння в повітря, а потім осідають на поверхні. Єдиний вихід: Захоплення цих частинок і зніміть з повітря, перш ніж досягти поверхонь стін і стелі. І це прерогатива на кухні.

READ  Чайник із Ісінської глини Як розрізняти

Крім того, не кожен любить запах підготовки їжі. Особливо, якщо ми говоримо про запах риби. Витяжка на кухні покликана прибирати будь-які запахи. Особливо цінним є якість у студентській квартирі та в будь-яких інших будинках, де кухня поєднується з вітальнею або їдальнею.

Важливо захистити стіни та меблі з седиментації жиру. Якщо кухонні стіни та меблі виготовляються з мийних матеріалів, то у вітальні меблі з жиру можуть серйозно страждати. Таким чином, екстрактор у студіях надзвичайно актуальний. Так, і на кухні, його присутність зменшує кількість жиру, що падає на стіни та меблі.

Виходячи з усього вищесказаного, висновок: екстрактор, безумовно, необхідний. Особливо, коли справа доходить до квартир, де кухня об’єднується з іншими номерами або не має дверей. Це рішення також часто виявляється, оскільки двері видаляються з невеликими квартирами, щоб полегшити рух на ньому та збільшити корисну область.

Капюшон для кухні. Вона потребує її взагалі?

Аргументи проти установки

Ми пропонуємо побачити, які аргументи проти такого побутового приладу:

  Ви можете легко обійтися без випуску, якщо ви використовуєте просто вентиляційні системи. Витяжки є залишком минулого, а їх установка та покупка корисні лише для виробників такого виду побутової техніки.

 • Видобуток. це елемент ризику для здоров’я людини, тому що на Greaselover у цьому пристрої буде частинка жиру, в якому активно множиться бактерії та мікроби. Якщо ви не виконуєте очищення вчасно, а не замінювати фільтри в такому пристрої, то безпека не буде. Крім того, жир також починає накопичувати на поверхні пластини та кухонних меблів, провокуючи утворення бактерій.
 • При роботі, екстрактор починає виробляти достатньо шуму і забезпечити дискомфорт. Варто також згадати, що кухня. це місце, де їжа буде готуватися до пластини (наприклад, для смаження м’яса), вода тече з крана (коли ви миєте посуд або продукти), холодильник та мікрохвильова піч Також публікує певні звуки. З цієї причини ще один пристрій не буде таким великим джерелом шуму, особливо якщо ви виберете модель капюшонів, які не створюють багато шуму при роботі.

Далі ми пропонуємо говорити про те, чи потрібно видобуток на кухні, і якщо так, то чому.

Мені потрібен капот на кухні

Кухня без капюшона. Які переваги та недоліки

Незважаючи на рабідний ритм життя в сучасному світі, кожна домогосподарка все ще має витрачати багато часу на кухні, щоб приготувати повний сніданок, обіди та обіди для всієї родини.

Але в процесі приготування багато жиру та запаху утворюються.

У зв’язку з цим більшість людей мають питання. чи потрібна капот на кухні над плитою або все-таки ви можете якось зробити без нього, застосовуючи примусову та природну систему вентиляції.

Переваги та недоліки випуску на кухні з електричною плитою

Хоча одна люди вважають вихлопну частину кухонної посуду разом з плитою, холодильником та пранням, інші вважають, що у віці електрообладнання вона втратила свою актуальність. Щоб дізнатись, чи потрібна екстрактор на кухні з електричною плитою, або ви можете обійтися без нього, ви повинні з’ясувати, чому цей пристрій використовується, які функції вона виконує.

Вважається, що найкращий капот сумісний з традиційною газовою плитою. При приготуванні на ньому запах Gary з’являється, що важко видалити звичайний вентиляційний. Тому спеціальний пристрій, що поглинає весь неприємний повітря, буде тут, як можна швидше.

Немає такої відсутності електричних та індукційних плит: при їх використанні, монооксид вуглецю не виділяється, тому деякі вважають, що немає потреби в екстракті. Тим не менш, під час приготування їжі майже всі процеси трапляються однакові. як на старих, так і на нових пластинах. І запах жиру, а інші сильні ароматки добре поширюються з обох типів пристроїв.

Екстрактор може позбутися будь-яких неприємних запахів, які псують настрій і апетит. Це особливо важливо для сімей, які звикли витрачати багато часу, сніданку, обіду та притулку разом. Очищення повітря необхідна в будь-якому приміщенні, і вона не залежить від типу пластини. Тому навіть на кухні з електричним трансфером, бажано визначити, хоча це не потрібно.

Затягування повітря, цей пристрій ловить обидва сажу, так і жир, і бруд через спеціальні фільтри. мастильні пастки. Крім того, якщо є газова плита, вона знімає і надлишок газу, не спалюється під час експлуатації. Все це дозволяє не тільки очистити повітря, але й підтримувати безпечну атмосферу в квартирі, а також захищати навколишні предмети з жиру.

Зрештою, якщо найменші краплі жиру не смокчуть вихлоп, вони зрештою потраплять на найближчі поверхні.

Однак, незважаючи на таку велику кількість позитивних якостей пристрою, не всі люди встановлюють його на своїй кухні. Іноді це пов’язано з тим, що вони не знають, чому вам потрібен капюшон над плитою. Щоб зрозуміти, чи потрібна вона конкретна власника квартири, варто розглянути всі плюси та мінуси.

Про це досить суперечлива деталь інтер’єру на деяких інтернет-форумах ведуть довгі суперечки. Деякі користувачі стверджують, що без малювання на кухні, ви можете зробити і робити, а інші. що це потрібно, як повітря. Але це не питання, де вам потрібно вставати когось. Тут кожен вирішує для себе.

Переваги при встановленні капоту і дуже багато. Ось деякі з них:

 • Цей пристрій швидко знімає суворі запахи з кухні, не дозволяючи їм поширюватися в інші номери квартири. Ця особливість особливо актуальна у невеликих квартирах або студіях, де не відрізаються приміщення з стінами та кухонною з кімнатою.
 • Завдяки спеціальним фільтрам, він може врятувати меблі, підлогу, вікна та стіни з крапель жиру та сажі. Якщо немає капсулів, вони оселилися на навколишніх поверхнях.
 • Оскільки це вентиляційний пристрій, він може покращити повітряний потік у квартирі з недостатньою повітряним обмін від природної вентиляції вдома. Це завжди буде підтримувати здоровий клімат у будинку.
 • Під час приготування великої вологи виділяється, що зволожує повітря. З нічиєм цієї проблеми немає. він поглинає надмірну воду з атмосфери.
 • Для ергономічних закоханих, цей пристрій також зручно: неможливо вивести додатковий гардероб безпосередньо над електричною печі, і можна організувати його над капотом.
 • При використанні газової печі екстрактора і усуває власників з горіння продуктів. Однак необхідно правильно використовувати його. не включати одночасно з газом.
 • Як правило, в цьому інструменті вбудовані цибулини, які зручно включати для освітлення пластин. В іншому випадку, щоб досягти такого ефекту, їм доведеться окремо знущатися, і це набагато складніше для багатьох людей.

Є люди, які не просто не хочуть встановлювати вихлопну роботу вдома, але в цілому, виступають проти цього пристрою. Вони вважають, що його популярність. це лише маркетинговий рух, і від нього немає користі. Ну, і їхні аргументи варто слухати, щоб зробити вибір для себе:

 • Перше, що ви можете бачити, поворот на пристрій. як це шум. Хоча немає безмовних моделей, але вони, як правило, набагато дорожчі. Шум виникає під час роботи будь-яких вентиляційних пристроїв, але неможливо стверджувати, що він може дратувати деяких людей.
 • Багато і ті, хто живе, не малюючи всі свої життя і не відчувають ніяких незручності. Їх основний аргумент проти того, що це марно: незважаючи на всі оголошені функції, ефект його присутності майже порушено.
 • У невеликій кімнаті легко провести вентиляцію та без додаткового обладнання. Достатньо просто відкрити вікно, а повітря з вулиці в поєднанні з витяжкою вентиляції зробить ваш бізнес. Ті, хто успішно провітрює і без малюнка, не бачать сенс у своїй установці.
 • Погодьтеся з ними та власниками дуже маленьких кухонь, де інсталяція чогось, крім того, що вже є, просто неможливо. Зазвичай капот. досить громіздкий агрегат. Хоча є менші моделі, але на них, знову ж таки, доведеться засмучувати.
 • Іншим недоліком пов’язаний з тим, що вихлопним є пристрій, який безпосередньо пов’язаний з вентиляцією. З його роботою можна створити зчеплення з отворів у ванній кімнаті, що іноді призводить до проблем з роботою цієї системи в сусідніх квартирах. Таким чином, забезпечуючи оптимальний клімат вдома, ви можете зіпсувати його оточення.
 • Вихлопний фільтр, якщо він не очищений, накопичує багато жиру та бруду, який стає ідеальним середовищем для розвитку збудників та інших небезпечних мікроорганізмів. Цей аргумент є найпростішим для виклику: якщо ви регулярно чистите пристрій (і потрібно зробити), така проблема не виникне. Тим не менш, якщо немає капсулів, то не потрібно чистити його взагалі.
 • Це додатковий пристрій на кухню, щоб витратити гроші, а не всі вони є.
READ  Як пожинати газову трубу на кухні

Багато представлених мінусів базуються на тому, що люди не знають про альтернативні версії вихлопних технологій. Тому, щоб прийняти рішення, потрібно розглянути весь спектр варіантів.

Є 2 основних видів екстрактів: потік та переробка. Вони відрізняються один від одного методом функціонування. Першим людям є традиційний спосіб випуску повітря. на вулицю, а другий не принесе його нікуди, але фільтрується і повертається до кімнати.

Проточні конструкції набагато ефективніші і можуть справлятися з великим повітряним обмін на одиницю часу. Таким чином, вони підходять для тих, хто часто готує жирну їжу. Однак, набагато складніше встановити такі системи: вам доведеться наймати фахівців, які підключають пристрій до вентиляційних шахт будинку. Крім того, вам знадобиться антинурний клапан, який не дозволить вихлопному повітрі повернутися до квартири.

Recycling Hoods набагато більш компактні і не вимагають такої складної установки. Але їх функціональність обмежена: вони не будуть врятувати від неприємного запаху, тому що все повітря, що проходить через них, повертається назад. Тим не менш, вони здатні видаляти бруд і жир з атмосфери. Через це фільтри, вбудовані в них, повинні регулярно змінюватися.

Для тих, кому важко зробити вибір, є комбіновані моделі, здатні працювати по черзі в режимах переробки або видалення повітря. Звичайно, вони будуть коштувати дещо дорожче, і всі труднощі встановлення потоку капот не зникають, але в деяких випадках варто переплачувати за таку модель.

Крім того, ці пристрої можуть відрізнятися залежно від їх дизайну. Ось їх основні варіації:

 • Вбудовані. Пристрої з розширеною нижньою панеллю. Це дорогі моделі з великою кількістю додаткових функцій. Вбудовані в кухонні шафи, майже без займання простору і органічно вписуються в інтер’єр. Зручно їх використовувати, вони компактні, красиві та багатофункціональні.
 • Призупинено. найчастіше є тип переробки, хоча є і течуть. Представляють плоску панель, прикріплену до нижньої частини монтажного шафи. Компактний, але насос невеликої кількості повітря. Найкраще підходить для невеликих кухонь з низьким забрудненням повітря.
 • Острів. найпотужніший, здатний очистити повітря не тільки на кухні, а у всій квартирі. Прикріпіть до стелі у потрібному місці, тому їх легко встановити, де вам потрібно.
 • Купол. прикріпіть до стіни або стелі, нагадує купол. Найчастіше є течучий тип.

Варто розглядати як те, що плюси, і мінуси, що мають кухню, в якій екстракт не встановлений. Незважаючи на запевнення деяких людей, цілком можна жити взагалі без нього. Маючи всі плюси і мінуси, ви можете зрозуміти, чи потрібен екстрактор над плитою в цій квартирі.

Переваги такого стану справ є декілька:

 • Немає надлишку механічного шуму;
 • Більше вільного простору, що особливо цінне у невеликих кухнях;
 • Дизайн стає більш лаконічним, не обтяженим важкими пристроями.

Однак не забувайте про проблеми, які можуть виникнути в цьому випадку. Вони трохи більше:

 • Якщо власники приміщень люблять і часто готують смажену їжу, то його запах пошириться навколо квартири, їсти в меблі, одяг та інші текстильні покриття;
 • Вентилювати, ви повинні постійно відкривати вікно. це не завжди може бути зручним, особливо взимку, і може призвести до чернеток, застуди, смерть квітів на підвіконні;
 • Всі поверхні на кухні будуть обумоватися з жирним фільмом з часом, позбавляючи, чого нелегко, і доведеться частіше проводити загальне прибирання;
 • Це вплине на те, що зовнішній вигляд кімнати. шпалери, і навіть стеля втратить свій торговельний вигляд, ремонт потребує успіху;
 • Якщо використовується газова плита, утворюється монооксид вуглецю, який утворюється під час роботи, не буде кучно і може негативно вплинути на здоров’я людини.

Звичайно, недоліки від відсутності малювання значно більше, ніж переваги. Багато людей живуть всім своїм життям без неї, і з ними нічого страшного трапляється. Виявляється, у деяких випадках ви можете безпечно зробити без цього пристрою.

Багато людей роблять вибір на користь відсутності малюнка. Деякі з них просто не потрібні, але для інших недоліків переважають переваги. Тут, в яких випадках ви можете бути безболісно без нього:

 • Деякі люди практично не готуються на кухні, і всі продукти замовляються або тільки нагрівають у мікрохвильовій печі. через брак часу, небажання або нездатності готувати. Є ті, хто вдома майже тільки. Для них кухня, скоріше, додаткова кімната або їдальня. Звичайно, у цьому випадку невеликий вихлоп.
 • У номері є потужна система вентиляції, яка надійно витягує всі неприємні запахи. Оскільки екстрактор також є вентиляційним пристроєм, він просто дублює функції, які вже мають, і не потрібно її отримати.
 • На кухні з електричною плитою цей пристрій менш необхідний, ніж у тих, де встановлено газова плита. Так, він має багато інших вигідних властивостей, але електрична плита не виділяє монооксид вуглецю, тому безпека забезпечується без вилучення.

У всіх цих випадках ви можете легко обійтися без додаткових систем вентиляції.

Звичайно, встановіть їх чи ні, кожен вирішує сам, але перше, що потрібно пам’ятати, полягає в тому, що варіанти правильні у всіх ситуаціях без винятку, ні, і вам потрібно вибрати, зосередивши увагу на своєму власному ритмі життя та рівні комфорт.