Картонний камінний гриль

Article

Іноземний дизайнер

Навіть від депозитів різних ящиків з побутової техніки ви можете зробити прекрасний камін незвичну форму. Готові пінні заготовки та молдинги прийдуть до порятунку. Використовуйте декор для стін та стелі або шукати спеціальні комплекти для домашніх камінів. А потім. виключно питання про вашу фантазію.

Просто вважайте, що ящики з техніки, як правило, покриті слизьким захисним шаром. По ньому складніше малювати і гірше видно креслення, тому стеж, щоб не було помилок. І до закінчення, використовуйте грунтовку або вибирайте фарби, які утримуються на аналогічних глянцевих підставах.

В умовах міського життя, щоб обладнати справжній камін з дровами, буде досить складним, тому що це суперечить техніці безпеки. Винятки стають котеджами та приватними будинками, де це можливо, стане прикрасою вітальні. Якщо зимові вечори, безумовно, пов’язані з вирівнюванням потріснення, помилковий камін з коробки прийде на допомогу звичайної квартири.

гриль

Гриль до каміна. Failish Grille для клейового продукту.Ковану залізну решітку з картону

Зрозуміло, що різниця між ними буде дійсно помітною, але смак буде гарантованим. Завдяки сучасним технологіям життя можна вдихати в каміні, завдяки звуковим та візуальним ефектам, що імітує вогонь.

Матеріали та інструменти

Плануючи оновити інтер’єр вітальні, необхідно продумати все до найменших деталей. Перш за все, щоб підготувати всі інструменти та матеріали, щоб у процесі роботи не відволікаються за пошуком бажаних деталей:

 • одна велика або кілька маленьких ящиків;
 • Правило та рулетка;
 • Канцтовари (ножиці, олівець та нож);
 • клей;
 • Скотч (двосторонній і gregarious);
 • Різні матеріали для декору.

Інструкція по крок за кроком для складання каміна

Щоб запустити приміщення, в якій ви плануєте встановити новий елемент декору, ретельно вивчити та вибрати найбільш вигідне місце. Звідки камін буде розташований, його форма та розміри безпосередньо залежать. Коли всі підготовчі роботи завершена і чітка картина призначеного, приступити до роботи.

Увага полягає в тому, щоб зосередити увагу на тому, що продукт складається з трьох важливих частин: основи, порталу для каміна (розташування вогнища) та верхньої полиці. Існує кілька способів створення фальш-камінів, кожен з яких слід розглянути окремо.

Перший варіант передбачає використання однієї великої коробки, яка зберігається з телевізора або холодильника. Початок роботи не роблять без креслення, беручи до уваги всі особливості майбутнього продукту.

Картонна коробка розкладається на рівній поверхні і переносять на нього всі деталі з малюнка, а потім ретельно розрізають. Особлива увага приділяється майбутнім стовпцям, оскільки їх кольори повинні бути відмінно навіть. Надання бажаного результату допоможе звичайному кульокну ручку або вилку.

READ  Котли на дровах із верхнім завантаженням

На лінії маркування майбутнього складання лежить лінійка (бар) і проведіть задню сторону ручки або столові прилади. З цього картону трохи штовхає, головне. це не перестаратися, щоб не зламати його. Зрештою, в цьому місці продукт буде легко згинати.

Щоб зміцнити складки, ви можете використовувати клей або стрічку, і навіть краще обидва варіанти негайно. Досягти стійкості допоможуть ребра жорсткості, якими проклеюють основу камінної конструкції. Не забувайте про місце для вогнища, яка акуратно розрізана ножем. Тепер він прийшов поворот, щоб зробити верхню полицю, яка повинна бути щільною. Для цього достатньо клей один з одним кількома шарами картону і консолідувати до макета за допомогою скотч. Коли всі деталі надійно тримаються разом, ви можете почати прикрасити.

Другий варіант створення каміна передбачає операцію з декількома картонними коробками меншого значення. Робота з ними набагато простіше, тому що вам не потрібно малювати і вирізати макет. Достатньо додати їх до правильної форми і клею з скотчем.

Однак є деякі функції, щоб звернути увагу на увагу. Так що дизайн був більш надійним, відкриваюча частина коробки краще дотримуватися скотч, а не відрізана. В іншому випадку знущання каміна буде протистояти, щоб зіпсувати всю естетику, і не витримає ваги сувенірів, що поставляються згори. Коли всі роботи завершені, можна приступати до зовнішнього оформлення, яке вибирається кожною людиною індивідуально.

Саморобний варіант

Тут нам знадобляться викрійки. Усі потрібні параметри вказані у відео.

  Вирізаємо деталі: У відео є докладна схема виробу.

Перша. У прямокутнику (94 на 92см) вирізаємо отвір, відступивши від верху 34см та збоку 23см.Друга. У такому ж прямокутнику отвір робимо, відступивши 18см збоку.

Тепер у нас вдома справжнє диво, з яким святкові дні пройдуть у теплій атмосфері затишку.

Необхідні матеріали

Найголовніше, що знадобиться в процесі виготовлення каміна своїми руками на Новий рік, так це щільний картон, але найкраще зробити святкове вогнище з коробки від побутової техніки. Залежно від переваг автора твору та його фантазії перелік необхідних матеріалів може коригуватись, але в основному він наступний:

 • скотч;
 • добре заточений ніж;
 • олівець;
 • гострі ножиці;
 • клей;
 • рулетка для виміру або лінійка;
 • декоруючі елементи (це можуть бути серветки, фарба для промальовування цегли, шпалери з необхідним орнаментом, справжні дрова або імітовані з гофрокартону, світлодіодна гірлянда, соляна лампа, свічки тощо).).

Незважаючи на те, що виготовлення каміна на Новий рік з коробки своїми руками не є особливою складністю, особливо, якщо є покрокова інструкція, в даній справі потрібна акуратність, терпіння і точність. Особливо сподобається це заняття творчим людям, адже це чудова нагода виявити свою фантазію та створити свій власний та унікальний камін, на якому згодом можна буде розмістити і подарунки, та різні прикраси.

Фальш-камін із дерева

Якщо ти віддаєш перевагу Eco-стилю та природним матеріалам, тоді фальш-камін можна зробити навіть з дерева. Найкраще для цього підійдуть листи фанери завтовшки від 8 мм – їх легко кроїти та з’єднувати. Для каркаса використовуй бруси розміром приблизно 4х4 см, а для кріплення – саморізи та рідкі цвяхи.

READ  Фарба для печей та камінів біла

Зверни увагу, що дерев’яна конструкція на каркасі з брусів досить важка, тому для стійкості знадобиться подіум. Зашийши основу фанерою, закрий шви кутками і зашпаклюй усі стики. Можна залишити додаткові ніші, полиці або інші елементи, і залишиться лише декор.

План та розрахунки

Навіть найпростіший варіант картонного каміна потребує поетапного плану робіт. Він включає наступні пункти:

Ґрати до каміна. Фальш грати під кований виріб.Wrought iron grille зроблено з boardboard

 • визначення форми, типу та місця розташування каміна;
 • вибір матеріалів для каркасу та декоративного оздоблення;
 • створення креслення конструкції із розмірами;
 • підготовка інструментів та матеріалів;
 • розмітка на картоні деталей каркасу;
 • різання елементів, їх склеювання та встановлення;
 • зовнішнє оздоблення.

Розробка подібного плану хороша тим, що виконуючи всі дії покроково за існуючою схемою, можна набути певного досвіду і наступного разу розпочати створення більш складної конструкції, наприклад, з поліуретану або фанери. Незважаючи на несерйозну роботу зі склеювання звичайного картону, можна зробити докладний розрахунок розмірів топки, порталу та димоходу, як для справжнього дров’яного каміна. Це корисно для набуття певного досвіду у будівництві.

Що потрібно?

Найпростіша у виготовленні конструкція виходить із коробки від телевізора з великою діагоналлю. Маленькі коробочки, наприклад від дрібної побутової техніки або з-під взуття, потрібно буде склеювати та переробляти за розміром.

Упаковку від великої побутової техніки (холодильники, духові шафи, посудомийні та пральні машини) краще розібрати на картонні листи і з нуля формувати короб для каміна.

Для створення вогнища, крім картонних коробок, може знадобитися:

 • шматок гіпсокартону або пінопласту для камінної полиці;
 • рулон білого паперу для обклеювання;
 • малярський скотч;
 • канцелярський скотч;
 • двосторонній скотч;
 • довга лінійка, рулетка та олівець;
 • губка, широка кисть та дві маленькі;
 • ножиці та канцелярський ніж;
 • клей ПВА (для склеювання картону);
 • полімерний клей (для кріплення декору);
 • водоемульсіонка для ґрунтування (фон може бути білий або з додаванням кольору);
 • акрилова фарба для фарбування деталей;
 • оздоблювальні матеріали (рідкі шпалери, шпаклівка, штукатурка, лаки);
 • декоративні елементи (новорічний декор, стельовий плінтус, декоративна ліпнина, кольоровий папір та ін.).

Цей список не є догмою. Його можна змінювати та поповнювати залежно від конкретного проекту. Складіть свій список і заздалегідь приготуйте всі матеріали та інструменти, щоб під час творчості не відволікатися і не дратуватися.

Камін із круглим порталом

Зробити фальш-камін із закругленим прорізом трохи складніше, ніж просто вирізати прямокутник у великій коробці, або викласти маленькі коробки.

Необхідно докласти зусиль і витратити чимало часу на формування арки, і надійно закріпити конструкцію.

Насамперед робиться нижня частина каміна, яка буде постаментом для арки. Її можна зробити з великої плоскої коробки (наприклад з-під плазмового телевізора), відрізати днище від великої коробки або викласти з невеликих, склеєних між собою коробок.

READ  Який гриль краще газ або електричний

Оскільки на цю основу встановлюватимуться інші частини каміна, порожній простір коробок потрібно зміцнити картонними або фанерними ребрами жорсткості, або наповнити шматками пінопласту. Таким чином основа не провисатиме і провалюватиметься.

На отриманий постамент встановлюється задня картонна стінка, яку доведеться одразу декорувати, оскільки вона буде закрита іншими елементами і до неї неможливо дістатися.

Для фасадної стінки, на листі картону малюється арочний отвір, і робиться виріз за цим шаблоном. Залежно від модифікації коробки для створення бічних стінок порталу картон рівно загинається або окремі частини картону приклеюються за допомогою скотчу (малярного для зовнішніх кутів, канцелярського для внутрішніх), а верхня частина залишається відкритою.

Для створення красивої, і надійної верхньої арки, кришка для отвору робиться багатошаровою, у вигляді сендвіча з картону та пінопласту: між двома листами картону кладеться тонкий лист пінопласту та фіксується за допомогою клею чи степлера. Якщо використовується клей, то потрібен час для його повного висихання. Після чого кришку можна встановлювати.

Такий камін обробляється, за тими ж принципами, що й камін із прямокутним порталом.

Процес виготовлення

На першому етапі необхідно визначитися з моделлю майбутнього каміна (кутовий, пристінний) та виконати креслення. На якому б варіанті каміна ви не зупинилися, покрокова інструкція з виготовлення буде однакова.

Відповідно до креслення, за допомогою лінійки та маркера наносяться лінії розмітки. Найпростіший варіант – створення каміна з картонної коробки великого розміру, в якій було куплено телевізор. Через її відсутність, камін створюється з окремих деталей. При цьому, щоб виріб вийшов міцним, рекомендується продублювати кожен елемент і склеїти їх між собою. На такій камінній полиці можна розміщувати додаткові елементи декору та не турбуватися про те, що вона деформується.

З процесом різання ідеально справляється канцелярський ніж. У процесі важливо, щоб він упирався в лінійку. Тоді лінії будуть рівними.

Віконце для вогню може бути прямокутним або у формі арки. Виріз робиться таким чином, щоб до задньої стінки конструкції можна було приклеїти лопаті, що вийшов.

Основа робиться більше за сам камін на 5-10 см. Для її міцності всередину шириною вставляються кілька картонних смуг.

Фальшкамін потребує камінної полиці. Для цього використовується додатковий короб, який укладається зверху конструкції, що вийшла.

КАРТОННЫЙ ГРИЛЬ 15 ЗАХВАТИЛ ГОРОД ЭПИЧЕСКАЯ КОНЦОВКА WoT Blitz

Всі деталі склеюються за допомогою рідких цвяхів або клею ПВА, стики шпатлюються.

Не лякайтеся, якщо картон стане м’яким від клею. Після висихання, виріб знову стане жорстким.

https://nedvijdom.ru/stili-i-materialy/kamin-svoimi-rukami-iz-korobok.html
https://daynotes.ru/kamin_svoimi_rukami_iz_kartona_poshagovaya_instrukciya/
https://www.kleo.ru/items/house/kamin-iz-korobki-na-novii-god.shtml
https://lafoy.ru/falsh-kamin-svoimi-rukami-8-idey-foto-465
https://dekoriko.ru/kaminy/iz-kartona-svoimi-rukami/
https://greensector.ru/dekor-doma-i-sada/kamin-iz-korobok-svoimi-rukami-15-idejj-i-3-master-klassa-s-poshagovymi-instrukciyami.html
https://o-remonte.com/kartonnyy-kamin-iz-korobok-svoimi-ruk/
https://dekoriko.ru/kaminy/falsh-iz-kartonnoj-korobki-svoimi-rukami/ [/Spoiler]