Коли з’явився перший фен

Дрібна побутова техніка

Габріель Казаріанський американський винахідник вірменського походження, який запатентований фен у 1911 році

Пристрій для сушіння волосся або фен. це електромеханічний пристрій, призначений для подачі потоку нагрітого повітря до вологого або вологого волосся, щоб прискорити випаровування частинок води та сухого волосся. Фен дозволяє краще контролювати форму та стиль волосся за рахунок збільшення та регулювання утворення тимчасових водневих зв’язків усередині кожної пасма.

Фен, винайдений наприкінці 19 століття. Перша модель була створена Олександром Годфра, у своїй салоні краси у Франції, у 1980 році. Ручна робота, домашня фен вперше з’явилася в 1920 році. Фен, що використовується як професійними стилістами, так і звичайними споживачами.

При виготовленні більшості моделей використовується дротяна котушка з високим електричним опором, який швидко нагрівається за допомогою електричного струму. Вентилятор (як правило, оснащений універсальним електродвигуном), що випливає з повітря, що циркулює через гарячу дріт і перетворюється на повітряний повітря, який ефективно висихає волосся. Нагрівальний елемент у більшості явищ відкритий, у котушці загорнутого ніхрому дроту, який обертається навколо теплоізоляційного пристрою нагрівання. Ніхромовий дріт використовується в нагрівальних елементах, через дві важливі властивості: він є поганим провідником електрики і не окислюється при нагріванні.

У процесі аналізу сучасних моделей, представлених на ринку, дослідження 2007 року показало, що більшість волосків мають керамічні нагрівальні елементи через їх потенціал миттєво нагрівається. Ось чому це витрачається менше часу для нагрівання сушіння пристрою, відповідно, сушіння волосся займає набагато менше часу.

Багато хто з явищ мають кнопки холодного дуття, коли натиснута кнопка, нагрівач вимикається і просто дме температури приміщення. Ця функція активується в процесі підтримання зачісок. Холодний повітря, у тому числі випрямлюючим волоссям, і може сприяти глянці волосся.

На інших властивостях іонної моделі, можна віднести зменшення накопиченої статичної електрики у волоссі. Виробники також стверджують, що це робить волосся більш гладкою. Деякі стилісти сьогодні розглядають запровадження іонної технології як одного з найважливіших досягнень в індустрії краси.

Фен для волосся виробляються з різними додатками, такими як дифузори, концентратори повітряного потоку та гребінці з вкладеними насадками. Прикріплення дифузора, яка використовується для пишних, кучерявих, пофарбованих та хімічних волосся. Він працює шляхом дифузії тепла, тому волосся висихає повільніше, ніж при більш низькій температурі. Через це волосся менш вигнуті, і це дає більший обсяг. Концентратор повітряного потоку робить протилежний дифузор. Це робить кінець волосся більш вузьким і, отже, сприяє концентрації тепла в одному напрямку, тому волосся швидко висихає. Вкладені насадки такі ж, як і повітряний потік концентратора, але він закінчується гребінцями, так що користувач міг висушити волосся, використовуючи тільки фен, без кисті або гребінців.

Фенсент був створений AEG у близько 1935 року. До того, як був винайдений фен, існував загальний пристрій пилосос для чоловіків і жінок, за допомогою якого сушили волосся.

Фактично, оригінальна модель фен, винайдена в 1890 році Олександром Годфру, заснована на ідеї вакуумного пилососу, який надихнув Творця. Олександр винайшов фен, щоб використовувати його у своєму салоні у Франції, а сам пристрій не був переносним або кишені, але він мав намір забезпечити, щоб жінки сидять під цим сушеним волоссям. Гаряче повітря дме через крихітні дірки навколо внутрішньої сторони пристрою (головний убір), що дозволяє висушити волосся рівномірно. Сьогодні “Сухий колеса” в основному знаходяться в перукарях.

коли, явився

Перша у світі фен запровадила американський винахідник вірменського походження Габріеля Чекає в Америці, в 1911 році. У приблизно 1915 р. На ринку було розповсюдно фен, що працює, що пов’язано з нововведенням на національному ринку та електричних роботах під брендом Білого Хреста (рекламується в 1915 році, а пізніше в Сполучених Штатах, через компанію ” Універсальна автомобільна компанія “та” Гамільтон-Біч Co “). Завдяки цим компаніям виробництво ручного феном.

Навіть у 1920-х роках найчастіше важкі, вагою близько 2 фунтів (0,91 кг), і їх було важко використовувати. Було також багато випадків перегріву та електричного струму. Крім того, можна було використовувати лише з місткістю до 100 Вт, тому сушка волосся було більше часу, (середня потужність фен сьогодні може бути до 2000 р.

З 1920 р. Поліпшення фен, переважно спрямована на покращення потужності та зовнішнього компонента, а також матеріалів, з яких виготовляється фен. Фактично, механізм функціонування феном не викликав суттєвих змін з моменту його створення. Одне з найважливіших змін у процесі поліпшення фен. зміна матеріалу на пластику, що дозволило легше зробити фен. Такий фен справді прижився у 1960-х роках разом із появою кращих електричних нагрівачів та матеріалу – пластмаси. Ще одна важлива зміна відбулася в 1954 році, коли GEC змінила конструкцію сушарки, переміщаючи двигун всередині корпусу. Крім того, з урахуванням механізмів безпеки, особливо після створення довідника до використання будівельної комісії для безпеки споживчого продукту (Комісія з безпеки споживачів) у 1970-х роках, фен вважаються безпечними у виробництві. З 1991 року Комісія вимагала відповідно до закону США, так що всі використовувані волосся закриті, щоб не потрапити в людський струм під час вологості волосся.

До 2000 року смертельні результати скоротилися до чотирьох на рік, що було сильно відрізнялося від попереднього періоду. середину ХХ століття, коли було зареєстровано сотні смертей.

З точки зору позитивного здоров’я, такий тип явищ також згадується як ефективний засіб лікування педикулозу. Загалом, розмір, вага, шум, і зовнішній вигляд фена різко змінилися з важкого, громіздкого галасливого та хитрого винаходу першої половини ХХ століття на пристрій із обтічної пластики, до якого люди сьогодні звикли.

Існує два інші основні види фен, крім ручних, таких як “сушарка” та фіксований пристрій для сушіння волосся. Сушуари були представлені споживачами в 1951 році.

Цей вид фен, що має сушарки, як правило, у невеликій портативній коробці, підключеній до труби, який був включений, повітря з нього проникли через отвори, і все було розміщено над вершиною голови людини. Цей пристрій працював таким чином, що теплопостачання було проведено негайно до голови всієї людини.

У 1950-х роках. Також введено фіксований пристрій для сушіння волосся. Цей тип приладу для сушіння волосся найчастіше зустрічається в салонах краси, а у нього є твердий пластиковий корпус над головою. Цей тип фен працює аналогічно сушуари, але має набагато вищу потужність.

З винаходу електричного фен. Перші портативні фен

Перша електрична сушарка для волосся з’явилася у Франції у 1890 році в салоні її творця Олександра Годфруа. Фактично, це був пилосос, перетворений у сушіння волосся. Годфрау видалив трубку з входу до пилососу і помістив його на вихід гарячого повітря. Настільки народилася електрична сушарка.

Вважається, що перші портативні фен розробили їх у 1920 році універсальною автономною компанією та пляжем Гамільтона в Расіні (штат Вісконсін, США). Ці ранні сушарки були громіздкими, важкими (близько 1 кг) і виділяли мало повітря, але з урахуванням результатів вони швидко отримали популярність у споживачів.

“З 1920-х років процес покращення фени, в основному, був спрямований на покращення потужності та зміни зовнішнього вигляду та матеріалів. Фактично, механізм сушарки не зазнав суттєвих змін з моменту її появи.

Одне з найважливіших змін у декораціях. зробити це з пластику, щоб стало легше. Це дійсно прижилося в 1960-х роках з появою досконаліших електродвигунів та покращенням пластмас. Інша важлива зміна відбулася в 1954 році, коли загальний електрик змінив конструкцію сушарки, переміщаючи двигун всередині корпусу. “(Вікіпедія).

Це класична історія Фен. Але виявляється, що перші портативні електричні фен-сушарки були винайдені набагато раніше (на початку ХХ століття), і вже в 1910-х роках були розподілені не тільки в Європі, але і в Росії. Підтвердження цього. Стаття в дореволюційному журналі “Електротехнічний бізнес” у 1911 році.

READ  Скринінг рідини в кавовій машині

Цей журнал випустив московський підприємець. Трілонвський, який торгував різними електричними продуктами, і у своєму журналі займався його популяризацією та рекламою.

На додаток до портативного електричного феном, стаття рекламується вібраційним масажним апаратом “Санакс”.

22 січня 1909 року німецька компанія Sanitas зареєструвала торговельну марку “Фон” у роздрібній марці. Перший фен цією компанією був випущений близько 1900 року (1957 року компанія Sanitas була поглинута AEG).

В Інтернеті ви можете знайти рекламні листівки явищ у Німеччині 1914 року.1915:

Російський журнал S. Трілонський “Електротехнічний бізнес” говорив про фени ще на 3 роки раніше. В 1911 році.

Так що давайте подивимося, що вони писали про портативні фен у дореволюційному російському випуску.

Два нових домашніх електричних апаратів

“Адаптужність електроенергії до кожної побутової потреби настільки велика, що в домашніх господарствах немає об’єкта, опалення, обертання, або освітлення якого не можна було здійснити електрично.

Електричне опалення як для опалювальних цілей, так і приготування їжі, отримані широко поширені, і в цей час в розкішно розташованому квартирі господиня може навіть взяти ванну, щоб прийняти ванну, в якій вода нагрівається електрикою.

Що, проте, досі, було вкрай незручним процесом. це сушіння волосся після ванни, а також після миття голови шампунем і т.п. Р. Тут знову електрика повинна прийти до доходу. Винайшов електричний повітряний фен, який, після простого повороту перемикача, дає сильний струмінь, необов’язково, холодне або гаряче повітря.

Гаряче сухе повітря з яскравою швидкістю сухим навіть найстішими волоссям, а крім того, дію її на волоссі абсолютно нешкідливі, які не можна сказати про сушіння волосся з різними коренями, щипцями та подібними інструментами.

Ще більше. використання повітряної душі користується зростанням волосся, оскільки тепле повітря надзвичайно корисно впливає на шкіру та зміцнює коріння волосся. Завдяки своєму відмінному впливу на шкіру, це також відмінно, засіб для оснащення свіжості шкіри, і тому душ “Фен” використовується з успіхом для термічного повітряного масажу обличчя.

Однак, цим ще не вичерпується широка діяльність цього надзвичайно корисного апарату. він з успіхом застосовується скрізь де потрібно щось просушити або прогріти, наприклад для підігріву білизни після купання, для нагрівання постільної білизни, для лікування різних захворювань, для просушування і освіження намоклих пір’я. оксамиту, сукна та моху, для сушіння чищених бензином рукавичок і т.п.Р., Для догляду за тваринами, для сушіння фотографічних записів, малюнків та т.Р., Для дуття пилу (від фортепіано) та багатьох інших цілей.

Одного слова, будинок, в якому принаймні один раз використовував цей універсальний апарат, більше не може обійтися без нього. Якщо він додається до цього, пристрій виготовляється майстерно. що він надзвичайно міцний, це легко і просто, не потребує певного догляду, він не представляє ніякого відношення до небезпеки, а до верхніх це Ціна дуже мала. 25 р.- стане зрозуміло, чому цей пристрій за короткий час за кордоном знайшов розподіл у кількості багатьох тисяч штук.

Інший апарат, що обслуговує пряме доповнення до повітряного душу “Фен”. це електричний вібраційний масажний пристрій “Санакс”. Який термічний масаж може дати вібрацію.

Вгадайте, в якому році перший феном? Правильні відповіді я буду любити!❣

Обидва ці апарати крім прямого застосування їх у домашньому побуті є чудовим предметом для побічного заробітку в перукарнях, лікарнях, для лікарів, масаж і в курортах. Для електричного струму. зберігає ці пристрої, складають предмет дуже вигідної та легкої торгівлі, оскільки вони дійсно хороші і потребують кожного.”

Журнал “Електротехнічний бізнес”, (серпень 2011 р.)

Рекламні листівки електричного фена та вібраційного апарату:

Небезпека портативного електричного фен у зображенні з книги “Стеффан Ерлента” “Електричний захист у 132 зображення” (1931, на малюнку. Фен Санітас).

Рекламні оголошення в електричному журналі 1911 року: приклади дореволюційної реклами електричних виробів

Історія винаходу Fama

Довготривалі жінки придумали різні способи швидко висохнути і плавно покласти волосся. Наприклад, був такий спосіб, коли труба була прикріплена до плитки, з якої вийшла гаряча пара. Шлях, хоча він був ефективним, але було багато мінусів. Головним мінусом було те, що повітря, яке виходило з пічки, було впереміш із сажею. Чисте волосся, стало брудним, а запах Гарі залишався навіть після промивання голови. Дівчата вдавалися до екстремальних засобів, наприклад, намагалися висушити волосся над відкритим вогнем. Сушіння волосся була величезною проблемою для жінок і дівчат того часу.

ИСТОРИЯ ФЭНГА BRAWL STARS 1 ЧАСТЬ


Дане щастя було винахід першого пристрою для сушіння голови в 1890 році. Французький перукар Олександр Goldferey винайшов пристрій, який на початку використовується тільки в його салоні краси. У той час він був дуже схожий на пилосос. В результаті багато фірм разом з пилососами почали продавати спеціальні форсунки для сушіння голови. Перший фен. це дуже масивний пристрій. Він зробив гучні звуки, коли увімкнено, і для її встановлення було потрібно було було потрібно було було.

У Німеччині компанія “Sanitas” в 1900 році випустила пристрій, який по праву можна вважати задумцем сучасного фен. Прилад виготовлений зі сталі був схожий на лійку. Ручка була дерев’яною, і він сам є громіздким і важким. Тримаючи це далеко від волосся, оскільки температура повітря може досягти 90 градусів. Вага агрегату 2 кілограми. Перші фен-сушарки були дуже дорогими 39 брендами, а для стрижки в скромній кабіні було виплачено не більше 2 брендів. Але що ви не підете на красу. І дівчата йшли до всього, щоб виглядати як справжня леді.

Масовий випуск та продаж фен, почалися у 20-х роках в Америці. Американці скоротили пристрій, додавали функцію контролю температури. У той час, у моді, жінки та чоловіки мали довге волосся, модники різко потребували швидко сушити волосся і не турбували купувати фен у магазинах.

У 1941 році зареєстрована торгова марка Foen. Сьогодні назва “Фен” називається усіма пристроями для сушіння голови. Перекладено з німецького, він позначив “теплий альпійський вітер”.

Згодом розмір та функціональність фенів стала покращуватися. Величезні пристрої змінилися до сушіння у вигляді шолома та капелюхів. Зараз у старих державних перукарях ви все ще можете знайти схожі сушарки. У 1959 році німці вперше почали виробляти серійні моделі з пластиковими шафами, сталь та хром використовували як матеріал. Пристрій почав важити менше і тепло.Зрештою, феном став незамінним електричним приладом у будинку, а також телевізорами та холодильниками. Жінки сьогодні все частіше мріють про міні-фен, які будуть розміщені в сумочці та працюють від акумулятора. Отже, з упевненістю ви можете сказати, що розробка цього пристрою буде продовжений.

Як придумати феном

Над створенням фен в кінці XIX. початку XX століття в той же час думка в Німеччині, Америці та Франції. Але історія все ще атрибує винахід першого фен французького стиліста та власника салонів краси Олександр Гойдефро. Але “фен”. це голосно сказано. Скоріше, величезний стаціонарний авто Для сушіння волосся. Уявіть, що ви потрапляєте в чергу, а поруч з перукарським кріслом є великий двигун з чотирма металевими трубами, спрямованими прямо на вас. так, живопис. Тим не менш, в 1888 році Goydefra встановив ці громіздкі пристрої в своїй салонах, ставши винахідником фен.

Ілюстрація патенту Олександра Фердинанда на першу фен, 1888 року. Commons.Wikimedia.Org

Фен, який винайшов і запатентований Габріель Казандцзян у 1911 році. Латунь вентиляторні лопатки працювали після стиснення двох дерев’яних ручок www.Антикейхоп.com

Пізніше, на початку ХХ століття, інженери німецьких з дизайнерського бюро санітас у місті Дортмунд Створений Перший “ручний” фен, дуже схожий на фен, а не на інструменті вбивства. Його корпус і ручка були дерев’яними, а трубка, з якої підігрівала повітря, вибухнуло. сталь. Подробиці будови того фена невідомі, але є дані, що він працював завдяки вбудованому двигуну внутрішнього згоряння. Спіраль всередині нагріваного, утворюючи гаряче повітря, залишаючи гвинт через трубку на вулиці. Дуже нагадує сучасну версію, якщо вона не була для однієї “, але”: фрактер важив два кілограми, а температура виїзного повітря досягло 90 ° С, через що можна було використати його лише на відстані витягнуту руку і не більше п’яти хвилин. Незважаючи на всі недоліки, винахід має величезну популярність. І навіть досить високий для того часу, що ціна 39 брендів не зупинила людей. пробну партію 2,5 тисячі. копії покаялися через пару тижнів.

READ  Відсік для солі в посудомийній машині Bosch

Інший варіант плоду порцеляни. Інструкція говорить: “Заповнити його киплячою водою, і він висихає волосся після промивання через кілька хвилин”. Зроблено в Hincks Co., Лондон, близько 1880-1900. www.Лікар.дж

У той же час, в 1920-х роках, в салонах краси почали використовувати фен. ті найбільше, де потрібно засунути голову. У середині століття на піку моди були кучері – жінки накручували бігуді, а потім довго сиділи під «ковпаками» сушарок, формуючи стійкі локони. Sushuaras і зараз використовуються в перукарях для швидкого та ефективного висушування волосся.

Як придумати феном

Над створенням фен в кінці XIX. початку XX століття в той же час думка в Німеччині, Америці та Франції. Але історія все ще атрибує винахід першого фен французького стиліста та власника салонів краси Олександр Гойдефро. Але “Фен” голосно сказав. Скоріше, величезний стаціонарний авто Для сушіння волосся. Уявіть, що ви потрапляєте в чергу, а поруч з перукарським кріслом є великий двигун з чотирма металевими трубами, спрямованими прямо на вас. так, живопис. Тим не менш, в 1888 році Goydefra встановив ці громіздкі пристрої в своїй салонах, ставши винахідником фен.

Ілюстрація патенту Олександра Фердинанда на першу фен, 1888 року. Commons.Wikimedia.Org

Фен, який винайшов і запатентований Габріель Казандцзян у 1911 році. Латунні лопаті вентилятора працювали після стиснення двох дерев’яних ручок.Антикейхоп.com

Пізніше, на початку ХХ століття, інженери німецьких з дизайнерського бюро санітас у місті Дортмунд Створений Перший “ручний” фен, дуже схожий на фен, а не на інструменті вбивства. Його корпус і ручка були дерев’яними, а трубка, з якої підігрівала повітря, вибухнуло. сталь. Деталі структури цієї фен, невідомі, але є докази того, що він працював з вбудованим двигуном внутрішнього згоряння. Спіраль всередині нагріваного, утворюючи гаряче повітря, залишаючи гвинт через трубку на вулиці. Дуже нагадує сучасну версію, якщо вона не була для однієї “, але”: фрактер важив два кілограми, а температура виїзного повітря досягло 90 ° С, через що можна було використати його лише на відстані витягнуту руку і не більше п’яти хвилин. Незважаючи на всі недоліки, винахід має величезну популярність. І навіть досить висока для того часу ціна 39 марок не зупинила людей – пробну партію в 2,5 тис. копії покаялися через пару тижнів.

Інший варіант плоду порцеляни. Інструкція говорить: “Заповнити його киплячою водою, і він висихає волосся після промивання через кілька хвилин”. Зроблено в Hincks Co., Лондон, близько 1880-1900. www.Лікар.дж

У той же час, в 1920-х роках, в салонах краси почали використовувати фен. ті найбільше, де потрібно засунути голову. У середині століття, на вершині моди були кучері. жінки загорнули бігуді, а потім сиділи під “шапкою” сушарки протягом тривалого часу, утворюючи стабільні завитки. Sushuaras і зараз використовуються в перукарях для швидкого та ефективного висушування волосся.

Коли з’явився перший фен

Фен. Це електричний пристрій, який керує потоком нагрітого повітря, щоб забезпечити сушіння промивання або вологого волосся.

Слово фен виходить від назви німецької фірми, що означає альпійський теплий вітер. Фен традиційно виробляється у вигляді труби, всередині якої розміщуються вентилятор і звичайно, електронагрівач. Часто тіло феном постачається з ручкою пістолету

Фен, як правило, виконується як сегмент труби, всередині якого розташовані вентилятор та електричний нагрівач. Часто тіло фен оснащена пістолетною ручкою.

Вентилятор витягує повітря через одну з порізів труби, повітряний потік проходить електричним нагрівачем, нагрівається і залишає трубу через протилежний розділ. Різні форсунки, які змінюють конфігурацію повітряного потоку, можуть бути встановлені на трубу розрізаної розетки. Вхідний шматочок, як правило, закривається з решіткою, щоб запобігти проведенню тіла волосся великих об’єктів, наприклад пальців.

Ряд явищ моделей дозволяє регулювати температуру та швидкість потоку повітря на виході. Регулювання температури досягається або включенням до паралельної різної кількості нагрівачів, або використовуючи регульований термостат або змінюючи швидкість потоку.

Фен. історія створення фена.

Перед появою жіночого фен, спочатку висушеного волосся, використовуючи спеціальні печі. Технологія була простим, труби були прикріплені до так званих печей, з яких вони були теплими повітрями, і через недосконалість структури, крім повітря, він також був дим, який створив нові проблеми з небажаним запах.

У 1890 році французький власник салону Олександр Гожефай винайшов перший електричний фен. Через їх великих розмірів і громіздких, він не отримав широко поширений. Вона складалася з великого шумного двигуна та труби, яка рухалася до голови і підігріваючи повітря з шумом.

Перший портативний дизайн фен!

На початку 1900-х років, у Німеччині, Дортмунд Фірма Санітас, першокласний фен, прадідус сучасних моделей фен.

Конструкція цього пристрою нагадувала циліндр, який містився досить невеликий двигун внутрішнього згоряння, який обертав прикріплений до нього пропелер і паралельно нагрівав сталеву спіраль. Крім того, сталева трубка була приєднана до циліндра, через яку підігрівається повітря, і дерев’яна ручка. Але, незважаючи на всі вдосконалення, шанс залишитися без волосся, як і раніше великий, тому що температура потоку повітря становила близько 90 градусів. І перукарні повинні були тримати фен на відстані витягнутої руки з волосся, незважаючи на те, що пристрій було просоченим більше 2 кілограмів. Вартість цього пристрою для сушіння волосся була досить високою. 39 брендів, а вартість стрижки в найдорожчому перукарні було близько 2 марок. Але, незважаючи на дорогу ціну, перша партія явищ становить 2,5 тисячі штук, була продана через пару тижнів.

Шоломи для сушіння волосся з’явилися протягом декількох десятиліть пізніше і використовували переважно в салонах краси. Через те, що гаряче повітря та газ використовувалися дуже шкідливими для волосся, а також для здоров’я, ці фендри швидко вийшли з усіх.

Незабаром вони були замінені на куполоподібні сушіння. Ці електричні сушарки можна знайти в деяких салонах до цього дня. Для модної зачіски в 1940-х та 1950-х роках жінки використовували бігуді для волосся, а потім сиділи на шапках цих моделей сушарки, які поширюються тепле повітря, утворюючи стабільні кучері. Коли мода для таких зачісок з фігурними кучерями пішла до того, що популярність сушкек-шоломів різко знизилася.

Наприкінці 1950-х років була розроблена портативна версія сушильного шолома, що дозволило жінкам до вітру та сухі волосся вдома. Ця модель складалася з електродвигуна та шлангу, але замість загального, шолом, який висів над головою, ця модель була кришка, як душова шапка, яка була прикріплена до шланг. Тепле повітря прямувало всередину шапочки-ковпака, і ви могли паралельно нафарбувати нігті або поговорити по телефону, у той час як ваше волосся просушується і формується в ефектні локони. Найпопулярніша була рожева версія цієї моделі сушарки від General Electric. Але, незважаючи на всі вдосконалення, сушіння та укладання волосся, як і раніше багато часу.

Сучасні фен.

Портативний фен Фен-фени почали масово вироблені з 1950-х років. У виробництві фени почали використовувати пластмаси, які полегшили фен, конструктивні та легше в обігу.

Використання феном має незаперечні переваги. Фен, може висушити волосся майже 5-10 хвилин, що заощаджує час для інших випадків. Але для жінок того часу, коли майже кожен мав достатньо довгих волосся, поточна проблема була чистим волоссям і красивою модною зачіскою, що означає, що волосся потрібно було регулярно вимити та висушити.

З початку 1950-х років портативні фен-сушарки пройшли з колосальними змінами. Рік від року фени ставали все досконалі: легше, менше, тихіше і функціональніше.

Останні технології, що використовуються у виробництві сучасних фени, досягли таких висот, які ми можемо висушити волосся або зробити укладання в хвилинах, тоді як волосся, не тільки блищать і гладка, але і здорова!

Хто придумав фен

У сучасному світі ніхто не вважає феном для фен. Це найпоширеніший предмет щоденного повсякденного. Ми можемо з упевненістю сказати, що такий предмет має 90% жінок, які живуть у великих містах, і примусово щодня швидко поклав волосся в порядку. Але багато хто багато знає, коли з’явився перший фелт, і хто придумав його? Сьогодні ми поговоримо про історію фен.

READ  Як змінити дренажний шланг на посудомийній машині

Самий перший феном не був зовсім таким мініатюрним і компактним, як ми бачили його. Перший такий пристрій був створений французьким Олександром Годфру в 1880 році. На самому початку 20-го століття інженери з Німеччини вигадали перші електричні сушіння для волосся. Вони були, як великий музичний інструмент марки. Такі агрегати мають ряд значних недоліків. Повітря з них годували нагріти до дев’яносто градусів, а сушіть жахливо шумно і постійно зламав. Більш знайома сушка у вигляді шапки, за якими треба було сидіти, з’явилися в Сполучених Штатах на початку 50-х років минулого століття.

Назва “Фен” до світу представив німецький виробник фен “Санітас”. Назва було надано на честь сухого теплого вітру, який ударів на півдні Німеччини.

Перша портативна сушка для волосся з’явилася в 1910 році. Але вони не були зовсім портативні. Їх вага досягла двох кілограмів. Ніхто навіть не сподівався, що винахід незабаром завоює весь світ. Однак розвиток інженерної думки та появи всіх сортів нових матеріалів дозволило з’явитися невеликий і легкий портативний фен, який працює потужно, але в той же час тихо. Першим запатентував фен в Америці винахідник Габріель Казарян. По-перше, портативні фен-сушарки були використані виключно професіоналами, але через десять років, популярність серед звичайних громадян. Більш знайомі нам окреслити пристрої почали придбати до кінця 30-х років минулого століття. І п’ятдесят років з’явилися мініатюрні складані фен, які можуть бути легко взяті на дорозі.

Наш магазин представляє широкий спектр продуктів для догляду за волоссям, так і для лікування, якщо це необхідно!

Фен для волосся. Історія створення фари. Фнес

Фен. Це електричний пристрій, який керує потоком нагрітого повітря, щоб забезпечити сушіння промивання або вологого волосся.

Слово “Фен” походить від назви німецької фірми, що означає альпійський теплий вітер. Фен традиційно виробляється у вигляді труби, всередині якого поміщається вентилятор, а електричний нагрівач розміщується. Часто тіло фен поставляється з пістолетою ручкою.

Фен зазвичай виконується у вигляді відрізка труби, всередині якої розташовуються вентилятор та електронагрівач. Часто тіло фен оснащена пістолетною ручкою.

Вентилятор витягує повітря через одну з порізів труби, повітряний потік проходить електричним нагрівачем, нагрівається і залишає трубу через протилежний розділ. Різні форсунки, які змінюють конфігурацію повітряного потоку, можуть бути встановлені на трубу розрізаної розетки. Вхідний шматочок, як правило, закривається з решіткою, щоб запобігти проведенню тіла волосся великих об’єктів, наприклад пальців.

Ряд явищ моделей дозволяє регулювати температуру та швидкість потоку повітря на виході. Регулювання температури досягається або включенням до паралельної різної кількості нагрівачів, або використовуючи регульований термостат або змінюючи швидкість потоку.

Перед появою жіночого фен, спочатку висушеного волосся, використовуючи спеціальні печі. Технологія була проста, до так званих пічок кріпилися труби, з яких йшло тепле повітря, і через недосконалість конструкції, крім повітря, йшов ще й дим, що створювало нові проблеми з небажаним запахом.

У 1890 р. Французький власник салону “Олександр Божефй” винайшов перший електричний феном для волосся. Через їх великих розмірів і громіздких, він не отримав широко поширений. Вона складалася з великого шумного двигуна та труби, яка рухалася до голови і підігріваючи повітря з шумом.

На початку 1900-х років, у Німеччині, фірма Дортмунд “Санітас” була створена перша ручна фен, прадіду сучасних моделей фен.

Дизайн цього пристрою нагадував циліндр, в який був поміщений досить великий двигун внутрішнього згоряння, який обертає гвинт, прикріплений до нього і паралельний сталевий спіраль нагрівається. Крім того, сталева трубка була приєднана до циліндра, через яку підігрівається повітря, і дерев’яна ручка. Але, незважаючи на всі удосконалення, шанс залишитися без волосся був ще великий, оскільки температура повітряного потоку була приблизно 90 градусів. І перукарні повинні були тримати фен на відстані витягнутої руки з волосся, незважаючи на те, що пристрій було просоченим більше 2 кілограмів. Вартість цього пристрою для сушіння волосся була досить високою. 39 брендів, а вартість стрижки в найдорожчому перукарні було близько 2 марок. Але, незважаючи на дорогу ціну, перша партія явищ становить 2,5 тисячі штук, була продана через пару тижнів.

Шоломи для сушіння волосся з’явилися протягом декількох десятиліть пізніше і використовували переважно в салонах краси. Через те, що гаряче повітря та газ використовувалися дуже шкідливими для волосся, а також для здоров’я, ці фендри швидко вийшли з усіх.

Незабаром вони були замінені купоподібним сушінням. Ці електричні сушарки можна знайти в деяких салонах до цього дня. Для ультрамодної зачіски популярної в 1940-х і 1950-х років жінки використовували бігуді, а потім годинами сиділи під «ковпаками» цих моделей сушарок, які розповсюджували тепле повітря, формуючи стійкі локони. Коли мода для таких зачісок з фігурними кучерями пішла до того, що популярність сушкек-шоломів різко знизилася.

Наприкінці 1950-х років була розроблена портативна версія сушильного шолома, що дозволило жінкам до вітру та сухі волосся вдома. Ця модель складалася з електродвигуна та шлангу, але замість загального, шолом, який висів над головою, ця модель була кришка, як душова шапка, яка була прикріплена до шланг. Теплий повітря пішов всередину шапки, і ви можете паралельно зробити ваші нігті або розмовляти по телефону, а ваше волосся висушується і утворюється в ефектних завитках. Найпопулярніша була рожева версія цієї моделі сушарки від General Electric. Але, незважаючи на всі вдосконалення, сушіння та укладання волосся, як і раніше багато часу.

Портативний фен Фен-фени почали масово вироблені з 1950-х років. При виготовленні фенів стали використовувати пластики, які зробили фени легшими, конструктивними та простими в обігу.

Використання феном має незаперечні переваги. Фен, може висушити волосся майже 5-10 хвилин, що заощаджує час для інших випадків. Але для жінок того часу, коли майже кожен мав достатньо довгих волосся, поточна проблема була чистим волоссям і красивою модною зачіскою, що означає, що волосся потрібно було регулярно вимити та висушити.

З початку 1950-х років портативні фен-сушарки пройшли з колосальними змінами. З року в рік всі ідеальні паркани стали: легше, менше, тихіше та функціональне.

Останні технології, що використовуються у виробництві сучасних фени, досягли таких висот, які ми можемо висушити волосся або зробити укладання в хвилинах, тоді як волосся, не тільки блищать і гладка, але і здорова!

Фнес. Фен для волосся. Історія створення фари.

Веб-сайт жіночого: Я найкрасивіший. (www.Я цілую.Ru)

Вважається, що перший фен був створений німецькою фірмою «Санітас» у 1900 році.

Це був громіздкий і страшний пристрій.

Зовні, він нагадував досить консерву банку з дерев’яною ручкою та трубкою, прикріпленою.

Вгадайте, в якому році перший феном? Правильні відповіді я буду любити!❣

Він працював це чудо технологій через двигун внутрішнього згоряння, гвинтового та сталевого спіралі. Температура повітря, витрачена з першого фен, становила 90 градусів за Цельсієм, тому треба було тримати його на відстані витягнутої руки.

Він важив майже два кілограми, і не всі перукарні могли його тримати.

Також ціна. У той час 39 марок були гідною сумою, але це не було збентеженим майстрами. Назва зазнала багатьох змін, тоді як у 1941 році він не прийшов до слова “Фен”, відомий нам. Це назва теплого та сухого вітру, який популяри в долині з високими горами.

Але ще до того, 1890 року, перший фен запатентував француз Олександр Годфруа, взявши за основу принцип роботи пилососа.

Що фен тільки підірвав на волоссі повітрям, не нагріваючи його, і використовувався тільки в кабіні свого творця у Франції. Масова популярність фен, придбаного на початку ХХ століття в США. Реклама зображена дівчина, сидячи за столом, що висихає волосся над вихлопною трубою пилососу.

З першого масового випуску явищ пройшов лише 10 років, і винахід вже з’явився регулятор нагрівання та швидкості. Підвищення популярності продукції відбулася в 60-х роках, коли довге волосся стало популярним і серед чоловіків.