blank

Котли твердопаливні з автоматичним стрільбою

Дрібна побутова техніка

Принципи автоматичних твердих паливних котлів

котли, твердопаливні, автоматичним

Як вибрати котел твердого палива з автоматичним подачею палива?

Перш за все, ми згадуємо основні види твердого палива: кам’яне та бурове вугілля, горючих сланцю, потім деревини. Якщо ви вирішите витягнути свій будинок з твердим паливом, то перед вибором котла, вам потрібно зрозуміти, який з варіантів твердого палива є найбільш доступним у місцевості, де ви живете.

Не секрет, що будь-який котел твердого палива вимагає певної участі людини: принести паливо, розплавити, скинути в печі, принесіть попіл. Як часто вам потрібно підходити до котла для заправки та очищення залежить від декількох факторів: будинки з втрати тепла залежно від якості будівельних матеріалів та якості будівництва, температури на вулиці, а головне, від самого котла.

Але незалежно від того, наскільки хороший котел твердого палива, залиште його взимку без нагляду більше, ніж на день, будь-яким способом не буде працювати, інакше ви ризикуєте повертатися до замороженого льоду. На щастя, вирішення проблеми є твердим котлом з автоматичним подачею палива.

Є кілька варіантів твердого палива, придатні для котлів з автоматичним каналом. Очевидно, що основною вимогою для цього палива є розмір і однорідність його частинок: вони повинні бути приблизно однаковими розмірами, не дуже великими, а не дуже мала, щоб забезпечити, щоб механізм годування не був забитий та відправлений до печі палаючий.

Таке паливо може бути кам’яним або коричневим вугіллям з фракцією від 4 до 25 мм, або деревні гранули від 6 до 8 мм. Що стосується гранул, або, як вони також називаються, гранули, то вони можуть бути не тільки з дерева. На сьогоднішній день сировина для гранул також може бути різними відходами для переробки: лушпиння соняшнику, овес лушпиння, сіно або солома, непридатні для кормів, і навіть курячий смітник і курка.

Що стосується переваг і мінусів різних видів твердого палива, варто відзначити, що чорне вугілля з горінням дає більше тепла, ніж коричневі, а гранули білі деревини дають більше тепла та менш сажу та смоли, ніж сільськогосподарські гранули.

Отже, було визначено паливо, вибирайте котли. Перш за все, вам потрібно зрозуміти, в якому режимі ви плануєте працювати лише в автоматичному або в комбінованому: наприклад, використовуючи дрова та вуглецю на вихідних, завантажуючи котел вручну, а решту часу (коли немає один вдома). У автоматичному режимі.

Почнемо з універсальних варіантів. Наприклад, чавунний багатопаливний котел італійського виробництва Lamborghini Ecologik може працювати на дровах, вугіллі, деревах або брикетах, а після встановлення додаткового обладнання на ньому (дверний адаптер, гранул пальник, шнек і бункера), на гранул. Крім того, на котлі можна встановити додаткове обладнання, не видаляючи основні. Це означає, що, як тільки у вогню, буде відкриватися вугілля (або дрова), ви можете відкрити основні двері Аптара, видалити попіл і закрити котел з іншою дверцею, на якій встановлено пальник, і продовжується Експлуатація котла в автоматичному режимі. Потім, якщо це необхідно, ця операція ви можете повторити в зворотному порядку, щоб перекласти котёл для кускового палива з ручним подачею.

Так само, ви можете скористатися комбінованим твердопаливним котлом чеського виробництва Viadrus LP A0C. Також, як і екологічний, він може бути досягнутий та використаний у автоматичному та ручному режимі. І це не просто гранульований котел з автоматичним каналом, це твердий котел із плавною регулюванням потужності та пульт дистанційного керування онлайн через GSM або Wi-Fi.

Інший цікавий варіант від Viadrus. котла Fanda. Його функція є комбінованим завантаженням. Через наявність двох окремих печей у котлі, він не вимагає додаткового обладнання для переходу від одного типу палива до іншого. У верхній частині котла є дерев’яна вогняна, а в нижній печі для гранулятора. Отже, поки ви вдома, ви спробуєте котл до дров. І у вашій відсутності, коли дрова, завантажена в печі, спалила, автоматизація самого котла запустить пелетний пальник, а теплий і затишний будинок буде чекати вас до вашого повернення. Котл FANDA також може контролюватися смартфоном або планшетом.

Czech Atmos пропонує подібний дизайн. Це котла ATMOS DCSP. У той же час, одна з печей. це не просто дерево, а й піроліз, тобто з деревною газифікацією, де процес спалювання дрова є більш ефективним і довшим у часі.

Однак, незалежно від того, наскільки спокушаючи комбіновані котли, вони все ще поступаються котла, призначеним лише для автоматичного подавання палива. І саме тому: автоматичний котел має більш складну тристороння теплообмінник, в якому продукти згоряння пропускають довше, перш ніж вони потрапляють до димоходу, і, отже, дають більше тепла до системи опалення. Таким чином, менше палива витрачається, і це рятує ваші гроші, сили та час.

Один з цих котлів. Це Czech Opop Biopel Premium. Його основними перевагами є: високий клас енергоефективності (5-го класу) з ефективністю вище 90%, компактні розміри та модульна макета. Пальник на котлі може бути встановлений, як зліва, так і вправо, залежно від конфігурації котельної. Крім того, котел має кілька варіантів фільтрувальних компактних контейнерів з місткістю 60, 150 та 250 кг, а також окремий бункер на 220 кг з можливістю збільшення його до 350 кг. Крім того, компактний бункер може бути обладнаний пневматичним годування гранул, і він буде поповнюватися автоматично з основного контейнера, який може бути 10 метрів від котла в сусідньому будинку.

Крім Biopel Преміум котла через смарт-блок управління і нового типу пальника, має можливість плавного регулювання потужності в діапазоні від 20 до 100%. Це означає, що котел може підтримувати бажану температуру в системі, зберігаючи мінімум палива, і, при необхідності, автоматично переходять до максимальної потужності та температурних показників для швидкого нагрівання котла GWS або термічного акумулятора.

До блок керування котлом можна підключити датчики температури диму, канал для охолоджуючої та зворотної лінії, внутрішнє повітря та на відкритому повітрі. Закінчивши їх свідчення, він буде налаштувати оптимальний режим палера гранул, тим самим зменшуючи витрати та забезпечуючи максимальний комфорт. Від користувача потрібно лише вибрати потрібний режим роботи.

Крім того, блок керування дозволяє всі налаштування дистанційно виробляти від планшета або смартфона, і дозволяє контролювати: два змішувальні контури нагріву, п’ять насосів, котла для гарячого, теплового прискорювача та т. D.

Серед іншого, Biopel Premium має такі корисні варіанти, як: програмований кімнатний термостат RT-10 (за винятком функцій термостату повторює всі функції панелі керування, тим самим усуваючи вас від необхідності перейти до котельні), компресор Пальник та теплообмінник, що чистять компресор (періодично у автоматичних ділянках режиму високого тиску повітря. це весь Nagar у котлі та на пальниках), автоматична система зололації (видаляє весь ясен з охолоджувача котла в приймальній коробці).

Котел Propop Biopel Premium нагадує смартфон, в якому основний виробник встановив великий набір бажаних функцій, і користувач на свій розсуд може доповнювати його будь-яким іншим.

Якщо у вашому місті вартість каліброваного вугілля можна порівняти з вартістю гранул, а потім зверніть увагу на автоматичні котли серії OPOP H8. Вугілля значно довше горіння і висвітлює набагато більше тепла. Крім того, котел, залежно від конфігурації, може спалити будь-яке калібрування або гранульоване паливо: коричневе та чорне вугілля, гранули будь-якого роду деревини або сільськогосподарських гранул.

READ  Щенна кисть з автоматичним обертанням форсунок

Такий всеїдний забезпечується через пальник спеціального дизайну, встановленого на котлі. Репортаж. У робочому стані, пальник на відкритому повітрі нагадує вулкан. Для спалювання гранул на пальці додатково встановлено сопло-комір. Для найбільш ефективного горіння.

Можливості блоку керування OPOP H8 є такими ж, як у котла Biopel Premium, включаючи контроль над Інтернетом.

Таким чином: при виборі автоматичного котла, вам потрібно віддати перевагу деякому з особливостей універсальності дизайну, що дозволяє використовувати котел на будь-якому доступному типу твердого палива або максимальну ефективність котла, помноженого до її довгого автономія та здатність контролювати її.

І, звичайно, не забувайте про Laddomat. Тристоронній термостатичний змішувальний клапан, який:

Котли твердопаливні

На цій сторінці зібрані в каталогах московських інтернет-магазинів та інших міст Росії твердопаливні котли. Підігріти кімнату, вони використовують тепло, виділяються при спалюванні палива. Як останнє, вугілля використовується, дрова. Це найпростіший і доступний варіант нагрівальних котлів на ринку. Багато нелетучих моделей і можуть бути встановлені в приміщення без газу або електрики. Основним недоліком таких розчинів є складність роботи через ручне завантаження палива та розвантаження золи.

Різноманітність моделей на ринку

Якщо порівнювати з газовими моделями, котли нагрівання твердого палива практично не створюються для встановлення стін. Більшість моделей призначені для класичної установки підлоги, завдяки вазі та розмірах агрегатів. Багато хто обладнаний чавунними теплообмінниками, які вважаються більш надійними та міцними, ніж мідь або сталь.

Пристрої такого типу характеризуються відкритою камерою згоряння, в якій повітря, необхідний для підтримки згоряння, виймається з кімнати, всередині якого розміщується опалювальне обладнання. Модифікації з примусовою газообмінною системою (закрита камера згоряння) використовуються набагато рідше, а ціна на твердопаливні котли високі.

Що звернути увагу на вибір

Перш за все, перш ніж купувати, розглянемо область приміщення, нагрівання якого забезпечує пристрій. Чим вище корисна потужність установки, тим більша область, на якій вона може працювати. Отже, для дому до 100 м2 можна купити котел для 12 кВт.

Ефективність опалювального котла характеризує, наскільки ефективним пристроєм використовує енергію, отриману при спалюванні. Сучасні тверді паливні котли мають ефективність на рівні 80%, у найсучасніших моделях цей показник може досягати 90%.

При виборі опалювального котла зверніть увагу на кількість теплообмінників, що використовуються пристроєм. Якщо тільки один встановлений всередині, то такий розчин підходить виключно для нагрівання та підтримує бажану температуру повітря в будинку. Якщо теплообмінники є двома, то модель додатково може зігрівати воду для домашнього використання: миття посуду, купання та душ. Незважаючи на те, що тип використовуваного палива, багато налаштувань вимагають підключення до джерела живлення, щоб автоматично підбурювати або робочі системи. Але ринок також представляє моделі, що працюють в автономному режимі. Купуйте котел твердого палива Цей тип вартий для регіонів з частим відключенням електроенергії або повною відсутністю підключення до електромережі.

Принцип роботи автоматичних довготривалості котлів

Автоматичний твердопаливний котел для довгого горіння. Це потужна установка з бункером, в якому зберігається тверде паливо. Ця частина є невід’ємною від котла або розміщена в окремо обладнаному приміщенні.

У першому випадку сховище фіксується у верхній або стороні котельного обладнання. Але через обмежений обсяг палива, більшість споживачів зупиняються у другій версії та підготують спеціальну кімнату.

Для переміщення дров або тирси з “складу” у камеру згоряння активується механізм завантаження. Це трапляється гвинт або пневматичний. Пневматичний транспортер використовується як механізм подачі. Труби з допомогою повітряних мас паливних елементів передаються.

Основною перевагою такого обладнання є часткова енергетична залежність, оскільки завантаження паливних елементів виконується один раз на день. Мінусів, високі витрати на електричну енергію відрізняються, коли вузли подачі палива.

Велика кількість одиниць підтримує шнекові гранули, а інтенсивність завантаження визначається автоматикою.

Котл твердого палива з автоматичним подачею палива має такі особливості:

 • Для регулювання температури теплоносія змінюється інтенсивність подачі повітря до танка.
 • Управління системою виконується відповідно до цього принципу: датчик температури надсилає електромагнітний сигнал до механізму керування, що призводить до відкриття або закриття демпфера повітря.
 • Щоб регулювати температуру повітря всередині приміщення, активуються 3-шасі клапани.
 • Для компенсації тиску падає в систему опалення та захистити його від перегріву теплоносія, компоненти групи безпеки обладнані в котлі. Вони включають в себе розширювальний бак, запобіжний клапан з повітряним огидою і вимірювальний прилад (манометр).
 • Для захисту теплоносія від перегріву, в котла розміщені захисні датчики та охолоджувальні контури з природним кровообігом.
 • Використовуючи датчик тяги, робота котла суспендується у разі зменшення тяги в печі.
 • Щоб контролювати функціональність пристрою та вибрати оптимальний температурний режим, модуль керування розміщується в установці.
 • Якщо ви встановите додатковий модуль GSM, ви можете забезпечити дистанційне керування та керувати системою опалення за допомогою смартфона або планшета.

Вибір автоматичних твердих паливних котлів, важливо звернути увагу на такі нюанси:

 • Споживання палива визначається їхньою якістю (калорійність, вологість, вміст золи). У той же час високоякісна сировина є високою вартістю, а його витрати залежать від зовнішніх температурних умов.
 • Частота подачі палива залежить від обсягу бункера.
 • Потужність котла вибирається з урахуванням площі нагрітого будівництва. Немає сенсу придбати високопродуктивні установки для невеликих кімнат. Оптимальні робочі параметри визначаються за такою формулою: 2 кВт на 10 м².
 • У ідентичному обсязі спаленого палива 2, параметри котла можуть мати різні показники ефективності. Середній діапазон коливається від 60 до 85%.
 • Залежно від рівня автоматизації, забезпечена безперебійна автономна робота обладнання без участі людей.

Автоматичні твердопаливні котли мають такі переваги:

 • Економічне споживання твердого палива. У той же час витрати вугілля та деревини продаються за доступними цінами.
 • Майже повна автономія та незалежність від участі людей.
 • Дотримання екологічних стандартів.
 • Легке монтажне обладнання.

На додаток до плюсів такі агрегати мають недоліки. Отже, якщо чіпси використовуються як паливна сировина, з довгостроковим простим, він може витримувати або підняти на дно резервуара. Вологий матеріал не забезпечує бажаного нагрівання.

Для плавної роботи котла важливо постійно очистити його від забруднення.

Як автоматичний твердий котел

Індивідуальний вагонний котел. це абсолютно автономна теплова станція. Всі процеси, починаючи від запалювання та закінчення вилучення продуктів згоряння, виконуються в автоматичному режимі.

Є автоматичні TT котлів з різним ступенем автоматизації. Паливні брикети та гранули, а також вугілля, подаються в печі за допомогою вакуумного або шнекового конвеєра. Дрова завантажується вручну.

За типом використання паливного бункера, є два основних типи автоматичних котлів:

  Вбудований паливний бункер. моделі цього типу обладнані ємності для гранул, встановлених на боці або на вершині котла. Перевагою цього рішення є відсутність необхідності додаткового перетворення однієї з будівельної кімнати при механізованому сховищі. Недоліки, обмеження, пов’язані з тривалістю котла.

На додаток до пристрою зберігання палива, автоматичні котли відрізняються наявністю спеціального пальника та системи подачі палива.

Пристрій пальника автоматична TT котла

Автономні котли нагрівання твердого палива з автоматичним джерелом палива, використовують спеціальний пристрій пальника, тісно пов’язаний з системою подачі. Автоматизація контролює інтенсивність та швидкість палива до пальника, і, таким чином, змінює температуру нагріву. Сучасні моделі працюють у режимі модуляції котлів, що становить від 30 до 100%.

Згорання здійснюється під примусовим тиском повітря, що забезпечує мінімальний відсоток неадекватного та залишку золи. Пристрій пальника оснащений рухомим решіткою. Після згоряння палива, зола вказана в спеціальній коробці.

Система подачі повітря, також з’єднується з автоматикою. У сучасних котлах, попереднє повітряне повітря подається до пальника, що дозволяє горіти навіть сировину з високою вологістю.

Коли досягається гранична температура теплоносія, автоматизація дає сигнал вимкнення. Паливний конвеєр уповільнює його рух, підтримуючи мінімальний корм гранул на пальника. Після охолодження теплоносія, рух відновлюється повністю.

Розгляд виконується методом плазми. Оптичний датчик встановлений на пальника, закріплюючи присутність полум’я. Коли ослаблення вогню автоматика дає сигнал відновити.

READ  Як покласти волосся з феном вдома

Методи автоматичного подавання твердого палива

Побутові автоматичні нагрівальні котли на твердому паливі, використовують два основних типи гранул годування на пальниках:

  Автоматичне завантаження палива з пневматичним транспортером. корм виконується повітрям, що надходить до трубки тиску. Пневматичний, під час експлуатації сильно шум і витрачає приблизно 1,5 2 кВт електроенергії на годину.Перевага цього пристрою є те, що завантаження лише один раз на день. Вимкнути електроенергію практично не впливає на роботу котла.

Правда на автоматичних котлах довгого горіння

Котли твердопаливні

При виборі способу опалення приватного будинку багато власників віддають перевагу твердого палива для довгого горіння (TKDG). Автоматичне подавання палива усуває необхідність “осмиснути” біля печі, а тверде теплоносій дешевше, ніж газ, а не гірше теплопередачі. Однак на практиці веселка надії розсіяні “вимоглинство” котлів до палива. Тому перед встановленням в будинку ТКД необхідно з’ясувати, як перетворити його, інакше не потрібно чекати ефективної роботи системи.

Впровадження твердопаливних котлів з автоматикою

Автоматизація присутня на всіх типах котлів: класичний, піроліз і довге горіння.

Від простих механічних систем до найсучасніших: електронних з можливістю дистанційного керування та моніторингу через Інтернет.

Будь-яка автоматична електронна система для опалювальних котлів складається з датчиків (температури, тиску, тяги, полум’я), виконавчих пристроїв та контролерів, які контролюють ці пристрої для заданої програми та показань від датчиків.

Контроль SBERBURN

Кастил встановлюється в будь-якому твердому паливному котлі на виході з печі до димоходу і служить для регулювання тяги та швидкості газів, виділених під час горіння палива.

Правильне налаштування затвора клапана значно підвищує ефективність котла, а у випадку його відсутності, більша частина корисної енергії просто вилітає в трубу. І це викликає підвищений знос котла та димоходу від перегріву.

Каналізаційний демпфер з електромагнітним приводом для автоматичного котла твердого палива, підвищує її ефективність.

Клапанний клапан Groove є електромагнітним, що забезпечує два позиції (повністю відкриті наполовину), а моторизовані, що дозволить більш точно контролювати поперечний переріз димоходу.

Датчик температури встановлюється в сорочці котла. Зі збільшенням температури теплоносія, автоматизація охоплює касву, зменшуючи тягу та знижуючи потужність котла, при зменшенні, навпаки, відкривається і збільшує потужність.

Фанати

Інший спосіб налаштування тяги полягає в тому, щоб використовувати вентилятори для коерцитивної циркуляції повітря в котлі. Він запозичується з промислових агрегатів, де завдяки обсягу палива, ефективність відіграє важливу роль.

WPA X2 Вентилятор для котлів, що працюють на елементах твердого палива.

Розрізняють два типи вентиляторів для довгих котлів:

 • Вентилятор уяви поміщається перед печі замість дверей Аптара і впливає на постачання кисню в димохідну камеру, коригуючи інтенсивність спалювання палива.
 • Дим поміщається або на початку димоходу (відразу після котла), або на його кінці.

Основним завданням є коригування тяги, а також його зміцнення, коли природні тяги недостатньо для ефективного роботи котла (через погодні умови або дизайн димоходу).

Швидкість обертання вентиляторів, і, як наслідок, їх вплив на систему в системі може бути плавно регульована серед широких обмежень з блоком керування тиристорами.

Увага! У випадку недостатньої температури теплоносія, контролер збільшує тягу, змінюючи швидкість вентилятора. Якщо котел занадто гарячий, тяга зменшується.

Двері Золнік

Найпоширеніший варіант автоматизації, що регулює одкровення дверей плитки (Pissed). Відкриття або закриття дверей, змініть природну тягу і впливають на температуру котла.

Найпростіші системи регулювання термомеханічних розв’язків. Пристрій складається з термічної чутливої ​​рідини, пружини та ланцюгів для підключення до дверей. Він встановлюється в кадри котла, де забезпечується термоконтакт з теплоносіями.

Регульована плита дверна твердопаливна котла, як одна з варіантів автоматизації.

На термостаті встановлено бажану температуру. При перегріванні рідина розширюється, долає силу еластичності пружини і послаблює ланцюг, двері покриті, тяга зменшується, а температура падає. В іншому випадку двері відкриваються ширше, а температура зростає.

Важливий! Такі системи не вимагають харчування та надійного, але точність коригування обмежена до 510 С.

Електронні системи використовують датчики температури для керування теплоносіями та електромеханічними приводами, встановленими на дверях плитки. Працювати таким же чином, забезпечуючи точність коригування до 1 С.

Оскільки електронні системи потребують постійного харчування, необхідно подбати про встановлення безперебійного джерела живлення (UPS), щоб котел не вийшов, коли електрика відключена.

Види твердого палива Нагрівальні котли довгого горіння

Якщо ми говоримо про найпопулярніші види опалювального обладнання цієї категорії, то необхідно виділити:

 • класичні моделі з підвищеною печі;
 • Піроліз (газогенератор) агрегатів;
 • обладнання, що працює на принципі зверху вниз;
 • Агрегати гранульованих (автоматичний подавальний паливний ресурс).

Розглянемо кожен з видів.

Традиційні моделі з збільшеною піччю

Класичні твердопаливні котли для тривалого спалювання для опалення з збільшеною формою, були першим кроком на шляху до збільшення тривалості роботи на одній вкладці. Їх принцип роботи залишався незмінним, просто з’явився можливість покласти кілька разів більше, ніж у звичайних моделях. Завдяки цьому, відповідно, інтервал часу між підходами для завантаження нової партії з дроби, вугілля Go Pellets.

Огляд твердопаливних котлів 2285 1453 Огляд твердопаливних котлів Як вибрати найкращий котел твердого палива для довгого горіння. Фото, характеристики, докладний опис котлів на твердому паливі для тривалого спалювання

У Росії нагрівальні котли на твердому паливі для тривалого спалювання з збільшеною завантажувальною камерою часто використовуються для опалення приватних заміських будинків. Основним недоліком такого варіанту слід віднести до того, що потужність пристрою збільшується з збільшенням довжини печі, що може призвести до його кип’ятіння в системах з невеликою кількістю радіаторів через їх швидке нагрівання. Щоб уникнути цього в системі опалення приватної країни, додайте один контейнер для елементів (бака). Цей контейнер заповнений теплоносіями, встановлюється між опалювальним пристроєм та споживачами тепла (радіатори, теплі підлоги, непрямий опалювальний котел). Зв’язування з буферною ємністю не тільки дозволить збільшити тривалість між закладками, а й зменшить витрати на опалення. Підбирається бак-акумулятор спеціалістом, виходячи з параметрів системи, тепловтрат будинку, виду пального речовини та потужності агрегату. Літраж ємності можна розрахувати самостійно, взявши співвідношення 1кВт потужності до 30-50 літрів ємності.

Огляд твердопаливних котлів 3008 2000 Огляд твердопаливних котлів Як вибрати найкращий твердопаливний котел тривалого горіння. фото, характеристики, докладний опис котлів на твердому паливі тривалого горіння

Газогенераторні агрегати

Якщо говорити про сучасні твердопаливні котли тривалого горіння, то не можна не згадати про піролізні екземпляри. Принцип їх дії полягає у допалі деревного газу, що виділяється при тлінні горючих речовин (називається піролізом). Для цього їх дизайн забезпечує додаткову другу камеру згоряння, необхідну для післяоперації. Економія очевидна:

по-перше, при тлінні витрачається менше ресурсів;

по-друге, при попаданні продуктів піролізу в камеру допалювання до них підмішується повітря, що призводить до їх згоряння та сприяє додатковому виділенню тепла.

Все це призводить до збільшення тривалості роботи на одній закладці до 10-12 годин. Важливо, що з даному процесі паливний ресурс витрачається майже повністю, що полегшує їх чистку, а більшість продуктів згоряння допалюється, що робить піролізні моделі екологічнішими.

Найкращі опалювальні котли на твердому паливі тривалого горіння часто відносять саме до газогенераторних, так як вони здатні використовувати деревину, вугілля, тирсу і товсті брикети. Однак, варто зазначити, що найбільшу ефективність має використання деревини вологістю менше ніж 20%. Тому він повинен бути підготовлений заздалегідь, близько року до початку роботи.

Огляд твердопаливних котлів 1499 793 Огляд твердопаливних котлів Як вибрати найкращий твердопаливний котел тривалого горіння. фото, характеристики, докладний опис котлів на твердому паливі тривалого горіння

 • вентилятори та інші електричні компоненти, що виключають енергонезалежність подібної покупки;
 • необхідність у елеваторному вузлі або пропускному клапані при сильно охолодженому теплоносії (для уникнення такої ситуації та порушення процесу піролізу підігрівається зворотна вода);
 • обмеження у використанні дров або вугілля з високою вологістю.

Моделі, що працюють за принципом зверху-вниз

Для того, щоб зрозуміти принцип роботи подібного обладнання, достатньо уявити собі запалений сірник. Вона горить значно довше, коли головка знаходиться вгорі. Тут ситуація схожа: закладений паливний ресурс горить лише у верхньому шарі. Як поєднується верхній шар, фокус знижується вниз і нижче. Обладнання є два циліндри, між якими знаходиться теплоносій. У внутрішньому циліндрі відбувається згоряння паливного ресурсу, зовнішній циліндр покритий теплоізоляцією.

READ  Газові котли для опалення промислових приміщень

Технічні особливості та характеристики котлів опалення на твердому паливі тривалого горіння, що працюють за принципом зверху-вниз, дозволяють забезпечити опалення будинку на одній закладці до 24 годин. Це можливо завдяки:

 • великим обсягам з одного завантаження (порівняно з класичним твердопаливним агрегатом);
 • пошаровому регульованому горінню;
 • габаритним розмірам конкретної моделі.

Якщо говорити про їх переваги, то першочергово варто відзначити автоматичне регулювання інтенсивності спалювання відносно доступні ціни, а також можливість працювати без циркуляційних насосів.

Основним недоліком є ​​нездатність використовувати погану деревину або гранули, зокрема з вологістю більше 20%.

Огляд твердопаливних котлів 533 483 Огляд твердопаливних котлів Як вибрати найкращий твердопаливний котел тривалого горіння. фото, характеристики, докладний опис котлів на твердому паливі тривалого горіння

Устаткування з автоматичним поданням

Роздумуючи над тим, який твердопаливний казан тривалого горіння. найкращий, не варто забувати і про технології автоматичної подачі. Така техніка зазвичай складається з:

По шнеку пелети порційно подаються в пальник, де відбувається його розпалювання та згоряння. Після згоряння першої порції подається наступна і так продовжується доти, доки система не вийде на задану температуру теплоносія. Для них використовують пелети, рідше дрібнофракційне вугілля. У Росії найбільшу популярність мають пелетні казани.

Огляд твердопаливних котлів 1024 900 Огляд твердопаливних котлів Як вибрати найкращий твердопаливний котел тривалого горіння. Фото, характеристики, докладний опис котлів на твердому паливі для тривалого спалювання

Пелети це циліндричні гранули завдовжки не більше 5 сантиметрів та діаметром до 8 міліметрів. Пелети виготовляються з тоа, деревних відходів, а також відходів сільського господарства. Залежно від потужності конкретного агрегату та літражу бункера однієї закладки може вистачити до 7 днів роботи. Все це досягається шляхом автоматичного регулювання пальника, порційної подачі паливного ресурсу та інших налаштувань автоматики техніки.

 • дешевша вартість 1кВт енергії порівняно з дизельним паливом та зрідженим газом;
 • деякі моделі мають можливість короткочасної експлуатації на дровах;
 • котлова автоматика, що управляє всім циклом роботи котла;
 • на деяких моделях можливе встановлення погодозалежного регулювання;
 • можливість встановлення віддаленого контролю за допомогою GSM-автоматики.

Огляд твердопаливних котлів 1043 1200 Огляд твердопаливних котлів Як вибрати найкращий котел твердого палива для довгого горіння. фото, характеристики, докладний опис котлів на твердому паливі тривалого горіння

Твердопаливні котли на дровах

Гарантія: 2 роки. Котлова сталь: 4 мм. Тривалість горіння: 8 годин, на одному завантаженні. Вид палива: деревина, вугілля, дерев’яний брикет. Котли горять із використанням природного доступу повітря. Процес горіння не потребує електроенергії. Можливість додаткової установки механічного терморегулятора.

Гарантія: 5 років. Котлова сталь: 5 мм. Горіння: 12 годин на одному завантаженні. Оснащений механічним терморегулятором. Котли горять із використанням природного доступу повітря. Процес горіння не потребує електроенергії. Можливість додаткової установки вентилятора та автоматики. Вид палива: деревина, вугілля, дерев’яний брикет.

Гарантія: 5 років. Котлова сталь: 5 мм. Горіння: 16 годин на одному завантаженні. Обладнана сучасною панеллю управління, операція вентилятора, центральним опалювальним насосом (CSC), а також дозволяє програмувати процес згоряння залежно від типу палива та умов експлуатації. Опціонально: керування насосом гарячого водопостачанням (ГВП). Вид палива: деревина, вугілля, дерев’яний брикет.

Гарантія: 5 років. Котлова сталь: 5 мм. Горіння: 16 годин на одному завантаженні. Глибина топки 50 см. Оснащений механічним терморегулятором. Котли горять із використанням природного доступу повітря. Процес горіння не потребує електроенергії. Вид палива: деревина, вугілля, дерев’яний брикет.

Гарантія: 5 років. Котлова сталь: 5мм. Час горіння: 20 годин на одному завантаженні. Глибина топки 50 см. Оснащений сучасним пультом управління, керуючим роботою вентилятора, насосом центрального опалення (ЦО), насосом гарячого водопостачанням (ГВП), а також дозволяє програмувати процес горіння залежно від виду палива та умов експлуатації. Вид палива: деревина, вугілля, дерев’яний брикет.

Гарантія: 5 років. Котлова сталь: 5 мм. Верхнє горіння. Час горіння: 24 години, на одному завантаженні. Збільшена топка. Оснащений сучасним пультом управління, керуючим роботою вентилятора, насосом центрального опалення (ЦО), насосом гарячого водопостачанням (ГВП), а також дозволяє програмувати процес горіння залежно від виду палива та умов експлуатації. Вид палива: деревина, вугілля, дерев’яний брикет.

Гарантія: 5 років. Котлова сталь: 5мм. Тривалість горіння: 10 днів, на одному завантаженні.

Котел оснащений погодозалежною автоматикою, що управляє роботою котла за заданою температурою з плавною модуляцією потужності пальника, можливість програмування процесу горіння.

Пальник оснащений авторозпалом та системою самоочищення. Вид палива: пелет.

Гарантія: 5 років. Котлова сталь: 5мм. Тривалість горіння: 7 днів, на одному завантаженні.

Котел обладнаний погодною автоматикою, контролюючи операцію котла при заданій температурі з гладкою модуляцією потужності пальника, здатністю програмувати процес згоряння.

Вид палива: пелет, дрібна фракція вугілля.

Гарантія: 5 років. Котлова сталь: 5мм. Тривалість горіння: 7 днів, на одному завантаженні.

Наявність додаткової камери для спалювання дров. Котел оснащений погодозалежною автоматикою, що управляє роботою котла за заданою температурою з плавною модуляцією потужності пальника, можливість програмування процесу горіння.

Вид палива: пелет, дрібна фракція вугілля.

Твердопаливні котли TIS HARD PLUS (серія 150 490) TIS HARD PLUS (150-490)

Тіс жорсткий гранул Тіс жорсткі гранулі твердопаливні котли (100-300 кВт). це найновіший котел з автоматичним джерелом палива для спалювання деревних гранул, кефаль, гранул з льону, лушпиння соняшника та зерна та вишневих кісток. Пальник з жароміцної нержавіючої сталі

Твердопаливні котли TIS HARD DUO PELLET (серія 100-300) TIS HARD DUO PELLET (100-300 кВт). Пальник з жароміцної не

Твердопаливні котли на дровах є класом твердопаливних котлів, де основним видом палива виступають дрова. Даний вид палива є найтрадиційнішим для опалення житлових приміщень і не втратив своєї актуальності на сьогоднішній день. Для низки випадків саме дрова є оптимальним вибором палива через свою доступність, що забезпечує низьку вартість палива.

Сучасні технології дозволяють досягти найзручнішого процесу нагрівання приміщень з дров, що робить цей вид палива конкурентоспроможними серед гранул, вугілля та навіть електрики та газу як джерел палива. Опалення дровами – це стабільний та економічний спосіб обігріву будинку. Твердопаливні котли тривалого горіння на дровах застосовуються як основні джерела обігріву приміщення та як додаткові теплові агрегати, що встановлюються за наявності систем газового або електричного опалення.

Дрова мають низку переваг – насамперед зумовлені природним походженням палива, що гарантує екологічність палива та його гіпоалергенність. Деревина, що спалюється, не виділяє в атмосферу отруйні речовини, не завдає шкоди здоров’ю людей, не небезпечна для флори та фауни прилеглої території.

Твердопаливний котел DTM Turbo (ДТМ Турбо)

Найбільш кращі листяні породи деревини, вони мають максимальний КПДЖ, мають більш тривалий період горіння. Найбільш кращі тверді сорти листяних порід береза, рідше дуб, бук, ясен. Сосни та хвойні породи також підходять для використання як палива, однак, вони відрізняються великою кількістю вироблених продуктів згоряння та звільнення від тепла. Через різні сорти калорій деревини для опалення варто вибрати один клас.

Велика увага повинна бути приділена якістю дрова. Основним критерієм якості є сухе дерево. Вологе дров спалюють меншу ефективність, виділяючи більше продуктів згоряння, включаючи каустичні леткі з’єднання. Котел, у свою чергу, буде працювати лише половина його номінальної влади. І вологість, що виділяється під час процесу згоряння, поселяється на стінках камери печі, у поєднанні з монооксидом вуглецю, утворює велику кількість смоли, яка повинна розглядатися регулярно.

Котли твердопаливні на дровах представлені широкою моделлю. Але, як правило, відрізняються помірними розмірами, легкою експлуатацією та високою продуктивністю.