Чайник Redmond не підключається до телефону

Дрібна побутова техніка

Який чайник вибирає для розумного будинку

Найпростіший спосіб інтегруватися в екосистему розумних домашніх чайників з Редмонд. Ми вже використовували це, були задоволені і навіть знайшли здатність дистанційно включати пристрій, а не тільки з сусідньої кімнати Bluetooth.

Такий чайник, як і інші з лінії Skykkettle, ви можете легко інтегруватися в існуючу екосистему. Ось що вам потрібно:

▪ ▪ Чайник Smart Redmond Skykettle ▪ ▪ Homebridge Hombridge на основі малини Pi або комп’ютера (з модулем Bluetooth) для підключення чайника до HomeKit та Siri ▪ ▪ Яндекс.Станція або інший стовпчик з Alice Voice Assistant для підключення до розумного будинку з Яндекса

У першому випадку ми порушуємо пристрій у готелі, щоб працювати з програми вдома на iOS, а у другому я підключу до Ecosystem Yandex.

Деякі особливості розумного чайника

Розумний чайник Xiaomi має ряд переваг над класичним аналогом. Перш за все, це стосується питань безпеки. Розумний чайник має пару датчиків, що забезпечують нагрівання нагрівання рідини при кипінні. Якщо всередині немає води, електричний чайник автоматично вимикається, навіть якщо помилково увімкнено до електромережі.

Пристрій захищений від перегріву, тому ви можете безпечно використовувати будь-які режими, що відпочивають в іншій кімнаті. Датчик температури режиму знаходиться в нижній частині колби, тому пристрій заповнить воду і вимикається, коли кришка відкрита.

Функція Smart Chettle. це синхронізація, використовуючи Bluetooth, не Wi-Fi. Ви можете використовувати продукт без Інтернету, але на обмеженій відстані (не більше 7 метрів). Всі додаткові функції пристрою запускаються лише за допомогою програми на смартфоні.

Пристрій можна підключити до декількох смартфонів. Для цього:

 • MiHome перейдіть у вкладку “Профіль”;
 • Ми знаходимо розділ “Загальні пристрої”;
 • Ми знаходимо ваш Smart-ChaTtle та підтверджуємо рахунок іншого члена сім’ї.

Зі свого боку, він також повинен підтвердити доступ на своєму смартфоні та витратити всі налаштування через MiHome.

Кип’ятіння, гра: чайник у ролі консолей та легкої музики

Ви можете вибрати будь-який колір з RGB

У готовому до неба є ряд додаткових функцій для Redmond Skykttle G213S, який перетворює його в найбільш “розумну” міні-кухню.

Найбільше їх несе відповідальність за підсвічування. Підтвердження “Singing” світлодіодні лампочки.

Налаштування підсвічування. Якщо стандартна ланцюг підсвічування кольорів стає втомленим, його можна змінити вручну. Всі RGB-Gamma доступні, налаштування зберігаються та після відключення пристрою з мережі.

Постійне освітлення. Цей режим перетворює чайник у нічник. Також можна вибрати колір, а яскравість достатньо, щоб запалити маленьку кухню.

Яскравий і красивий

Легкий. При синхронізації з Smartphone Skykttle G213S знає, як спалахнути в такт ігрової музики. Дискотека за допомогою чайника

Ігри з підсвічуванням. Ви біжите в гру в грі, він пропонує вгадати колір. У разі успіху чайник почнеться приємно спалахнути. Відмінний спосіб взяти дитину.

Рецепти Пресолюменти. За допомогою каталогу рецептів ви можете приготувати напої: ви натискаєте значок. чайник нагрівається, і додаток пропонує процедуру.

Зворотній зв’язок: Kettle Redmond Skykttle G200S. Виходячи з кухні, завжди розповідаючи чайник: ви свистять, коли ви кипієте. Ніколи не вдалося. Поважайте його.

Сьогодні мій чайник позначає три роки! За весь цей час нічого не сталося з ним!

З часу пройшло багато часу. У мене немає упаковки коробки. Відповідно, фотографії не є.

Але є багатофункціональний чайник і зручне застосування для нього.

Електричний чайник Redmond Skykttle RK-G200S. Я вибрав не випадково. На баннері я побачив, що чайник був виділений кількома кольорами, а не звичайним неоновим.

Так, і з контролем смартфона. Дивно тільки здавалося, що цей чайник був дешевшим, ніж інші більш звичайні чайники. Можливо, в той день дія була. Я вже не пам’ятаю)

Чайник, вагою лише 1,1 кілограм, об’єм 2 літрів, потужністю 2200 Вт, з екосистемою “Smart Home”, повністю виготовлений з термостійкого скла, за винятком кришки з кнопкою відкриття,

Ручки з кнопками живлення та блокування, а також підстрибні під час чайника.

кулемет, redmond, підключається, телефон

На стенді є відсік для електричного шнура. Довжина шнура на чайник 0.75 метрів. При необхідності ви можете приховати додаткові сантиметри до цього відсіку

Як підключити смарт-червоний чайник для готовності до програми SKY?

Ці дуже “винятки”. Класичний чорний, підходить для будь-якого інтер’єру. І, звичайно, оформлення будь-якої кухні буде різнобарвна підсвітка чайника, кольори та яскравість яких можна змінити та налаштувати за допомогою програми на смартфоні.

Заява називається готова до неба. Він встановлений як на Android, так і IOS.

Спочатку потрібно знайти його в Google Play або Apple Store та встановити. Далі програма буде запропоновано вибрати обладнання з вашого широкого списку або “знайдена кількість пристроїв”. Другий варіант більш зручний, по-перше, підключення до чайника проходить через Bluetooth або на інший пристрій, і програма негайно визначить модель чайника.

Тепер вам потрібно натиснути кнопку Kettle на ручці та утримуйте цю позицію 5 секунд.

Чайник дасть звуковий сигнал, після чого ви можете натиснути кнопку “Підключити” у програмі.

Правда, програма хоче оновити прошивку. Ну, нехай він це зробить

У центрі екрана, синювай коло з температурою води на чайник.

Якщо натиснути на це коло. Чайник почне розігріватися. Він підігріє до температури 100 градусів, якщо ви не зупиняєте його в потрібну температуру.

Або ви можете негайно встановити необхідну температуру. Для цього, трохи нижче, щоб вибрати для кожного чаю, існує температура нагрівання. Крім того, забезпечується вода, що нагрівається до температури 40,55,70 або 85 градусів. Ви можете встановити потрібну температуру, як у заявці,

Отже, на ручці чайника за допомогою кнопок.

Корисний функціональний чайник. Підтримуючи температуру до 12 годин. Як ви можете побачити, поруч із кнопкою живлення. кнопка блокування

Ви можете включити функцію “прісної води”, щоб чайник нагадує, коли вода в ньому повинна бути змінена.

Три різнобарвних кнопок (зелений, синій і червоний) пропонують купувати чай, воду або десерт до чаю. Здається, ці особливості все ще розвиваються, тому що, натиснувши на будь-який з них, ми бачимо таку ж картину

Матч до розділу “Освітлення”. Тут все просто. Керувати пальцем у колі, вибираючи бажаний відтінок. При температурі 100 градусів чайник буде виділятися червоним, охолодження до 35 градусів, займе фіолетовий відтінок. Це, якщо ми розглянемо фото нижче. Якщо ви хочете, ви можете налаштувати будь-які кольори.Трохи нижче шкала з бігуном, при якому ви можете налаштувати інтенсивність яскравості підсвічування. В даному випадку. 100 відсотків.

Далі йдіть до “нічного світла”. Його можна вимкнути, як на фото нижче.

Або увімкніть будь-який відтінок, і ваш чайник буде спокійно перемішаний у темряві.

Як підключити смарт-червоний чайник для готовності до програми SKY?

Розділ “Дискотека”, отримуючи доступ до мікрофона,

Чайник має принцип еквалайзера, він починає відтворювати різні кольори під різними звуками. Це залежить від інтенсивності та обсягу звуку. І тільки трапляється, коли чайник вимкнений, тобто, коли воно не кип’ятити воду.

Вкладка “Ігри” пропонує лише три неускладні ігри. Вони підходять для дітей.

Використовуючи “календар”, ви можете запрограмувати включення чайника в день тижня в певний час. Ця функція зручна вранці в будні дні, коли вам не потрібно пам’ятати, де і коли потрібно натиснути, щоб отримати гарячу воду =)

Такий графік може бути складений за запропонованим варіантом.

Як ви можете побачити тут, є не тільки різні рецепти для пивоваріння всіх видів чаю,

(Детальний рецепт для кожного типу чаю відкриється, якщо ви його відкриваєте)

Але також дитяче меню, яке дуже зручно для тих, хто має маленькі діти. Ви можете встановити потрібну температуру на чайник, і це до 1 ступеня з точністю 1 ступеня і дає короткий звуковий сигнал, коли вимкнено. Те саме стосується пивоваріння різних видів чаю.

та інші рецепти, наприклад, “Funchoz салат”

З необхідними інгредієнтами для приготування, кількість калорій для частини та час підготовки

У налаштуваннях програми можна регулювати тривалість кипіння залежно від твердості води

У мене є стандарт. Чайник нагрівається за 5 хвилин. Як ви розумієте залежно від встановлення тривалості кипіння, споживання електроенергії зміниться. Чим вище установка, тим швидше лічильник обертається. Але це стосується кожного;) звукові сигнали та світлові індикації можна вимкнути, але тоді чайник втратить всю свою привабливість: (

Нагрівальний елемент чайника закритий. Завдяки цьому легко вимити зсередини.Часто це не потрібно робити, тому що я заповнюю чайник тільки фільтрували воду. Якщо не з’являються сліди масштабу на диску, я додаю лимонну кислоту до води та киплячого чайника. Один раз достатньо.

Для додаткової фільтрації в носі чайника, частота кори є розсудливо вставлена

При киплячій воді з чайника не сплескується на столі, як я мав з попереднім чайником іншої компанії. І при розливу в чашку, також не розлиті краплі.

З міркувань безпеки на чайник функція “блокування без води”, а також автоматичне відключення при видаленні від стенду в робочому режимі.

Відео показує чайник у режимі кипіння. Відгуки часто скаржаться на гучну роботу чайника. Але хтось замислювався, що більша шкала і осад у чайник (або тверда вода), тим сильніше він був шумом. Щоб зменшити децибел, достатньо кидати його з додаванням лимонної кислоти (я вже згадав це).

Купити чайник, я навіть рекомендую! І ціна взагалі не перекладена, а чайник прекрасний і з значною кількістю. Стільки ж двох літрів!

Зворотній зв’язок: Kettle Redmond Skykttle G200S. Чайник як творчість мистецтва з майже людськими мізками!

Пам’ятайте, як у нашому дитинстві та молоді вони жартували, що скоро чайник з телефону увімкнеться? Тоді з’явилися лише перші телефони, а потім смартфони та люди поховані в них, не бачачи навколо. Увімкніть чайник з телефону. Це здавалося смішним жартом, який, звичайно, ніколи не стає нашим реальним. Чи знаємо ми.

І сьогодні я вам точно розповім про такий чайник, який майже стає майже силою думки (насправді. Міцність пальця) прямо з вашого телефону! І він дійсно справжній, правда існує, і він все ще дуже красивий! Але про це трохи нижче, а також про його деякі недоліки.

Все почалося з того, що кришка вилетів з нашого старого чайника. Чайник був у принципі не старий, і взагалі мене був влаштований у ньому. Ми навіть використовували це, щоб просто вставити кришку кожного разу, але один раз кришка рухалася трохи, а чайник кип’ятись, поки не була викинута вода. Така чайна вечірка може добре перетворити трагедію, так терміново виникла питання про покупку нового чайника.

Великий обсяг. Ми ті ще водні боас, а чайник помістив кілька разів на день. Звичайно, відро також не хотів, але 1-1,5 літра ми явно мало.

Регулювання температури. У нас була тільки друга дочка тільки народжена, і було б дуже привітатися, щоб мати нагрівальну функцію чайника до 40 градусів, будь-яким і без того, щоб дати дитину їжу бажаної температури.

краса. Ну, де без цього? Я люблю красу у всьому, і я хотів спеціальний чайник, щоб було було приємно дивитися на нього принаймні, але максимум. Можна було б захоплюватися.

READ  Як покласти пальника на газ може

Звичайно, я хотів би бути високоякісним і недорогим, але я не можу навіть написати це вимогам, як це природно і очевидно.

Врешті-решт, я вибрав чайник, як я не вибрав чоловіка. Я хотів купити і більше не думав. Воно впаде з кришки? І скільки він буде служити? І чи буде це зручно для використання? Я викину гроші? І після довгого відбору борошна, я зупинився на червоному кадрі Skykttle G200S.

Ну, по-перше, з Redmond, у мене є два багатокамерні, які довели себе і використовують їх справді одне задоволення. Один з них більше 5 років, і вона навіть натяк не піддається розбитим! У другому чайник виглядає досить приємно. І він також має регулювання температури, і вона оснащена підсвічуванням! Останній раз свіжий чайник був на початку 2000-х років, і я безумовно любив. І в цьому чайник виявилося, що ви також можете керувати підсвічуванням з телефону!

І ось чайник. Точніше, його коробка. Звичайно, вона дуже стильна і красива!

Вже купив чайник, я зрозумів, що не тільки підсвічування можна контролювати з телефону. На коробці є код для стрибка загального застосування для всіх продуктів Redmond, який контактує з телефоном.

Всі характеристики, які потрібно знати, написані в колонці на коробці. Це дійсно дуже зручно. Так, і погодитися, пристойний список для звичайного чайника.

Ну, основними перевагами чайника також красиво намальовані на коробці. Я відразу ж скажу, що з зображенням чайника, виробники чітко зупинилися. Це виявилося набагато красивіше, ніж у житті.

Включено багато продуктів Redmond продуктів (ця компанія дуже намагається розслабитися. Купив мультиварка. Однакова пісня. Одна реклама). Існує також гарантійна картка, інструкція та окремо я хочу відзначити рецепти для приготування чаю.

Здавалося б, що я не буду робити чай? Але маленька книга пропонує мені рецепти такого чаю, про існування якого я навіть не знав. Виявляється, кожен чай, вам потрібна власна температура і час наполягання.

Запуск вперед говорить, що ви можете просто просто вибрати тип чаю, а чайник самостійно встановить бажану температуру.

Я все ще можу сказати, що рецепти досить доступні. Немає інгредієнтів, таких як роги єдинорога і ваги дракона. Все можна придбати у звичайному магазині, і що не в магазині. Купити до аптеки.

Ну, красиві фотографії, звичайно, мотивуйте спробуйте готувати ці магічні напої.

Ну, давайте нарешті перейдемо до чайника. Він дійсно не поганий для зовнішнього вигляду. Скляна прозора колба, стильний каркас з матовим пластиком. Ручка і покриття. Дизайн я б сказав універсальний. Підходить майже під будь-якою кухнею, якщо вона не зроблена в певному визначеному і дуже строго вивітрюваному стилі.

На ручці ви можете знайти регулювання температури. Кришка відкривається легко, натискаючи блискучу кнопку.

Регулювання температури зроблено дуже вдумливо. Вся панель, як би, і не боїться, що ви зможете перемикати кнопки мокрий і навіть мокру руку. Вище кожної цифри з температурою є лампочка, тому зручно вибрати бажану температуру. Кнопка живлення починає кип’ятити чайник до 100 градусів, а сумісна кнопка може бути вибрана бажаною температурою води. Якщо ви його тримаєте, чайник буде заблоковано (від небажаного включення, або як захист від дітей).

Як я написав, кришка відкривається легко, не починається. Ми використовуємо майже 4 місяці і ще не помітили зміни свого механізму. Я б сказав, що це відкриває набагато легше, ніж наш попередній чайник. Я також хочу відзначити, що через 4 місяці чайник все ще не знищений, хоча я часто витираю кришку (чайник стоїть поруч із плитою, а масло постійно летить на ньому).

А також у більшості чайників, кришка є детермінант кипіння і вимикає чайник, якщо вода кип’ячена.

Носика чайника має фільтр проти масштабу, який знаходиться в більшості чайників. Нейлонова сітка. Але як він встановлений. для мене, що вона не так. На фото, це ясно, який за кліренс залишається між носом і сіткою. Від того, що вона повинна зберегти. мені не зрозуміло! Ми використовуємо воду з фільтра зворотного осмосу, тому вони не зустрічаються в принципі протягом декількох років. Але я добре пам’ятаю, як без осмосу, ми плавали на чайник, я плавав безпосередньо про цю масштаб, і тепер ця сітка не рятує від них. З такими прогалами з боків.

Потягнувши сітчастий фільтр через гніздо в ободі. Але повторюю. Ця річ марна від слова взагалі.

Шкала на чайнику ідеально видно, незважаючи на те, що колба прозора. До речі, про силу колби. Я нещодавно пошкодив ніс чайника про кран, і він залишався недоторканим! І я дуже добре і дуже добре і думав, що, принаймні, тріщина!

Нагрівальний елемент на чайника прихований. Закриває його милий блискучий диск, який ідеально відіграє в промені освітлення. Протягом декількох років ми використовуємо фільтр зворотного осмосу гейзера, так що саме забув. Очистіть чайник не потрібно. Тому, через 4 місяці використання, елемент як новий. Блискучий виступ у нижній частині чайника. Наповнення індикатор води. Без води, чайник просто не вмикається. Також з цього кута можна побачити підсвітку, яка розташована на краю диска, що приховує нагрівальний елемент.

У вимкненій формі вона не може бути помічена, але в найближчому місці ви можете побачити лампочку.

Звичайно, я не можу показати підсвічування! Трохи нижче, я покажу вам, як це можна поставити самостійно, але ми грали багато стандартного варіанту, коли чайник кипить. Він універсальний і інтуїтивно пропонує, яка температура. вода зараз на чайник.

Увімкніть чайник для кип’ятіння. Вода. Холодний. Ми знайомі нам, що синій пов’язаний з холодною водою.

На шляху, вода починає нагріватися на чайник, колір діодів починає змінюватися. Зміна гладкого. З синім, він починає яскраво освітлити і стати синім, потім йде в блакитну.

Від блакитного кольору поступово стає смарагдовим зеленим, а потім йде в колір свіжого листя. Шкода, що камера не проходить повністю колір. В житті, це набагато соковиті і яскравіше.

Від зеленого кольору йде в жовтий, і це жовта камера, яку я просто відмовився взяти. Насправді, колір жовтий, як лимон!

Від жовтого кольору переходить у апельсин, а потім він повинен бути червоним, але чомусь він стає фіолетовим, хоча він встановлюється червоним. У той же час, у режимі “диско”, є червоний колір, і це справді червоний, але при кипінні його категорично не хочуть бути виставленими, і все ще стає фіолетовим. Або залишається помаранчевим.

Стендувати найпоширенішим, але мені дуже подобається, що це як продовження чайника і зливається з ним. У Всесі він не виглядає окремо і зайвим, але створює єдине зображення.

І стенд дуже тонкий і з точки зору дизайну, це також величезний плюс.

Довгий дріт 0,75 м. Це не так багато (є чайники, а з дротами більше), але недостатньо. У нас є чайник прямо поруч з виходом, тому ми просто кутуємо надлишок дроту в особливе місце в стенді.

І розблокований дріт візуально виглядає так. Отже, якщо розетка далеко. Краще негайно взяти відстань і піднімати дріт до виходу.

Ну, тепер до найцікавіших! Код сканування з поля Телефон запропонує нам встановити готові до програми SKY. Це загальне додаток Redmond, в якому з’являться всі пристрої, які можуть бути пов’язані з телефоном. Редмонд має цілу колекцію такого. Є багатошарові та чайники та кавоварки та навіть лампочка, управляючись з телефону! Єдине. Зв’язок з пристроєм потрібно включити Bluetooth. Перейдіть до програми і побачите, що в ньому з’явився наш чайник. Тут у рядку будуть інші пристрої, якщо вони є. Зверху можна побачити, що пристрої можуть синхронізувати через Bluetooth або через Wi-Fi. Звичайно, звичайно, це не було без реклами. Каталог покаже, що ще є розумні пристрої від цієї марки.

Ідіть на наш чайник і з’являється таке меню. У центрі кола, що показує, яка температура в чайник зараз. Зараз. Тобто, ви можете сидіти на дивані. Див. Охолоджений чайник, або ви можете піти пити чай, і він все ще гарячий. Звідси ви також можете включити його як на кип’ятіння, так і нагрівання до бажаної температури. Я включаю кип’ятіння, відкачуючи “кип’ячену”, і якщо вам потрібна певна температура, ми вибираємо його і тикати по колу в центрі. І якщо ви можете встановити температуру лише від чайника лише в 40,55,70 та 85 градусів, то з телефону ви можете вибрати абсолютно будь-яку температуру, починаючи з 35 градусів! Не менше 44, принаймні 83.

Під температурою є дві кнопки. Один. Це фактично температурна шкала, а друга. Готові кнопки для певного сорту чаю. Там вам потрібно вибрати лише клас чаю, а сам чайник викидає воду до бажаної температури.

З того ж екрану ви можете заблокувати чайник (а також при тримаючи кнопку на ручці), а також тут є вкладка “прісна вода”. Включаючи цю функцію, телефон нагадує вам про те, що вода в чайник старі! Ні, ви можете собі уявити. Ви нагадаєте вам, що вода в чайник повинна бути змінена! Для мене це доцільно щось!

Згори є значок з графіком. Це статистика. Може бути, не найменше, але досить цікава річ. Тут ви можете побачити, скільки разів чат, як правило, увімкнувся, скільки він витратив енергію, скільки я працював у принципі (тут я розумію точку прямого опалення, а не просто бездіяльність на стенді, застряг у мережі).

І тому ми дісталися до найцікавішої функції! Освітлений! Наступна вкладка після “чайника”.

По-перше, діапазон, в якому буде змінено колір кипіння. Видно, що вам потрібно вибрати колір для температури 35 градусів та 100, а коли чайник буде перемикатися на колірну шкалу від одного вибраного кольору до іншого. Примітка, 100 градусів у мене червоний, але чайник також світиться!

Друга вкладка. Нічне світло! Так, у цьому чайці є нічне світло. Виберіть час з тим, за який час чайник буде світитися і інтенсивність підсвічування та вуаля. Ніч на кухні з’являється ніч. Настав час пити чай. Годин так у 3 ночі. У нічному світлі ви також можете вибрати діапазон, а потім нічний світло також буде красиво переповнений всю ніч.

Третя вкладка. Як правило, бомба! Це “дискотечний чай”! Вона працює так. Увімкніть режим. Покладіть телефон поруч із робочим стовпчиком, а чайник починає світитися в такт музики! Я не очікував цього з звичайного чайника, який був створений просто для кип’ятіння США! Ви можете співати себе поруч з телефоном, а чайник перетвориться на такт до співу. Ну, це необхідно зробити взагалі?! Наскільки цікаві речі думали?

І четверта вкладка дуже несподівана. Ці ігри! Це дійсно дитячі ігри чайники. На мій погляд, це навіть звучить не дуже, але факт залишається. Перехід на цю вкладку попереджає цей чайник. Це не іграшка (не іграшка, в якій побудовано ігри!) І підкажіть 3 ігри. “Навчання уваги” (чайник запалюється, і вам потрібно натиснути на це по телефону), “Навчальна пам’ять” (чайник дає кілька кольорів один за один, і вам потрібно повторити їх у правильному порядку), і ” Вгадайте, колір “тут не зрозумів правила i).

І на цей метод контролю підсвічування в чайника закінчується.

Також є вкладка “Розклад”, це випливає з підсвічуванням. І це дійсно прохолодна вкладка! Тут ви можете налаштувати автоматичне перемикання чайника. Тобто, наприклад, ви прийшли з роботи щодня о 18:00. Ви можете помістити налаштування так, щоб до цього часу ви чекали гарячого чайника. У цьому випадку ви можете налаштувати, що це просто краватка, але ви можете просто нагріватися. Тобто, якщо у мене є дитина щодня прокидається в 10, то я поставив налаштування, щоб я мав 10 я готовий мати чайник, що нагрівається до 40 градусів, а 10 перейдіть до вже теплого чаю, щоб розробити дитину.

READ  Як вимкнути таймер на індукційну пластину

Ви можете поставити не тільки температуру, але й дні тижня, коли і скільки потрібно мати чайник з підігрівом води. Головне. дивитися воду на чайник у цей час. Хоча якщо це не так. Також не страшно. Чайник просто не вмикається.

І тут ви більше не тільки чайник, але розумний і дбайливий пристрій, який один прес готовий дати вам теплу або гарячу воду!

Мультиварка REDMOND RMC-M226S

Вкладка рецепта. Там ви можете знайти всі ті ж рецепти, які знаходяться в книзі до чайника. Для мене це найнебезпечніше сьогодні.

Звичайно, після роботи з заявкою я прийшов просто в найглибший захоплення з нової одиниці! Я не міг думати, що в наш час чайники вже з’явилися своїм дуже реальним мозком, і це так багато, щоб мати можливість бути на додаток до простого кип’ятіння води.

Мінуси для мене на чайнику все ще були знайдені.

-По-перше, це те, що чайник швидко охолоджується. Наш попередній чайник був повністю металевим і зберігав температуру набагато краще, ніж нове скло.

-По-друге, чайник нагрівається довше. І якщо я практично не помітив це, я дуже помічаю, що він уповільнює при нагріванні на тому ж 40 градусах. Якщо ви вмикаєте, це не кип’ятять, а саме опалення, то він думає протягом дуже довгого часу і намагається не розрізати воду, трохи “поглянути” і знову вимкнути. Легше покласти кипіння і подивитися на телефон, коли він зігріває до 40 градусів і негайно вимкніть його. Тому що за часом на 40 градусів буде нагріватися twicear, ніж до 100!

Інакше я в повному обсязі захоплений чайником! Він розумний, красивий, стильний і працює над відмінним. Купивши цей чайник, я отримав ще більше від нього, ніж я сподівався отримати тільки вибравши його. Хоча ми використовуємо його 4 місяці, і все добре. Як слідувати. Побачимо. Я дійсно хочу, щоб він буде служити нам не один рік, тому що з чайником дійсно приємно спілкуватися! Тому що, якщо ви виберете чайник, то це можна безпечно рекомендувати. Так, він не без недоліків, але його переваги явно більше!

У мене є газова плита вдома і для киплячої води для чаю у нас є звичайний чайник. Але, поряд з цим, електричний чайник завжди був присутній на кухні, для швидкого варення, коли гарячі напої терміново або коли гості приходять, тому що електричний чайник кипить швидше. Іноді трапляється, що всі газові пальники зайняті, оскільки у нас є маленька дитина вдома, яка відварила окремо, а також кішка, яка рідко їсть готові котячі обіди, і я повинен кипіти та йому. Загалом, наша кухня електрична чайник ніколи не просто.

У цьому скасову, я хочу розповісти про нову епоху електричного чайника. Smart Maker Redmond Skykttle G211S

Light Maker з Redmond Skykttle G211S Remote Control. Smart Model з кольоровим підсвічуванням та функцією пульта дистанційного керування через готові до мобільного додатка SKY. Навіть якщо ви знаходитесь в іншій кімнаті, на роботі або в торговому центрі ви можете включити чайник за допомогою смартфона та встановіть температуру нагрівання води. Коли вода тепла, сповіщення прийде до програми.

Поява чайника є простим і коротким. Чесно кажучи визначити, коли я побачив його вперше, я думав, що на появі чайника щось не вистачає, але я зрозумів, що я зрозумів, що легкість дизайну була плюс. Чайник виглядає стильно, не відволікає краще увагу, вона не виділяється на кухні, він ідеально вписується в мій інтер’єр у яскравих кольорах.

У мене є чайник білий, але ця модель продається і чорна. База чайника також біла.

Я також хочу звернути увагу на кришку. Вона відкривається легко, піднімаючи на обкладинці спеціальної ручки. Відкривається кришка, можна сказати, що 90 градусів, щоб ви могли вилити у воду без проблем.До речі, ви повинні чітко підібрати воду всередині чайника, щоб він не торкнувся зовнішніх стін у будь-якому випадку у великій кількості. Мити чайник під струмінь води не може.

Кришка має один нюанс. Він не тримається у відкритому положенні, він закриває себе.

На чолі є фільтр, який не пропускає в кружку. Вода виливається через ніс, який виготовляється прямо в скляній тарі сам чайник.

Максимальна кількість води, яка може бути варена за певним продуктом. 1,7 літра, що ідеально підходить для використання в середній сім’ї. Мінімальна кількість 0,5 літра, яка підходить для двох водяних гуртків.

Скляна скляна колба, нагрівальний елемент прихований, тобто немає так званого котла всередині чайника, є тільки металевий дно, який нагрівається.

Чайник має підсвічування, яка може блищати з усіма кольорами веселки. Вона включається відразу після повороту чайника на кипіння або інші режими, і вона вимикається, як тільки чайник перестає працювати.

На ручці є дві кнопки та чотири світлодіоди, з якими ви можете контролювати чайник. Кнопка живлення та вимкнення починає кипіння, а кнопка плюс і мінус можна встановити стандартну температуру від запропонованого. 40, 55, 70, 85 градусів.

Загалом, зовнішній вигляд я люблю. Простий і лаконічний, відмінно підходить на мою яскраву кухню. Я, однак, спочатку думав замовити чайник у чорному, як посуд, але з якоїсь причини змінив мій розум.

Але, цей чайник, мабуть, не був би розумним, якщо це було просто можливість кип’ятити зазначену температуру. Не здивуйте нікого. Справа в тому, що цей чайник можна контролювати зі смартфона.

Контролюючи чайник з смартфоном

Перше, що потрібно зробити, це завантажити додаток, готовий до неба в Google Play або App Stor. Завантажити безкоштовно. Далі потрібно підключити чайник до програми. Для цього потрібно покласти чайник до бази даних, у програмі, щоб вибрати свій пристрій (чайник, модель або залізо та її модель), щоб утримувати кнопку живлення на ручці чаю близько 5 секунд, після чого світлодіоди Почніть “запустити” від 40 до 85 градусів, що означає, що чайник шукає з’єднання. Після того, як світлодіоди почали шукати мережу, ви натискаєте “Connect” у програмі.

Після того, як відбулося з’єднання. Ви можете дати своє чайник. Це можна зробити лише заради інтересу, якщо розумний пристрій у вас є вдома, або якщо є багато пристроїв, імена не будуть заплутатися, де що.

На головній сторінці є все найважливіше (особисто для мене). Тут ви можете побачити температуру води на чайнику на даний момент, і тут є режими, в яких вода може бути запущена і кип’ятять.

Наприклад, ви можете зігріти воду на 35 градусів, для цього ви можете вибрати з списку “Baby Food”, або просто на бік лівого натисніть кнопку “35”, з правого боку, ви повинні вимкнути Кнопка “кип’ятити” і натисніть початок (велика кнопка посередині).

Чому контрольний чайник з смартфоном?

Насправді це дуже зручно, в різних ситуаціях. Я вже був у кількох ситуаціях, коли включення чайника дистанційно не просто балобу (звичайно, не каже, що і супер важливо, але все-таки зручно)

 • Коли гості прийшли, щоб не залишити їх поодинці, в процесі розмови я відволікав на 15 секунд у телефоні та поклав чайник для кипіння;
 • Коли дитина не хотіла заснути, і я сказала своїм казкам, і він дійсно хотів поїсти, і вже чекав дитини, щоб відпустити мене, покласти чайник для кип’ятіння, потім негайно завадити каву;
 • Ну, і найпоширеніший випадок, це коли я сиджу за ноутбуком, той самий огляд я пишу або спостерігаю шоу, щоб не вставати ще раз, не йдіть на кухню, щоб натиснути одну кнопку. Я запускаю чайник, щоб нагріти віддалено.

Отже, як тільки нагріваються на смартфоні. Бульбашки з’являться на великій кнопці, це дуже чітко розуміє, що чайник працює. До речі, зверніть увагу, що в заявці ви можете побачити прісну воду на чайник. Ми швидко розходимо, тому що я п’ю багато і чай і просто воду, але деяка особливість буде корисно не пити гнилу воду.

Як тільки вода на чайнику кипіють 35 градусів. Чайник вимикається. Також у Додатку є режими, в яких ви можете готувати певні типи чаю, наприклад, Oolong, зелений, чорний чай. Тобто, вам не потрібно нічого вручну, достатньо вибрати режим.

Що стосується, наприклад, дитяча їжа, яка за замовчуванням 35 градусів, тут ви можете змінити температуру вручну (у застосуванні), оскільки 35 градусів повинна бути вже кип’ячена вода, тому ви можете спочатку кип’ятити воду, тобто встановити 80 градусів, наприклад, а потім розігрітись на 35 (я нагрівався на 37, коли я підготував суміш)

Повне кипіння. З холодною водою з-під крана до повного кипіння, чайник впорався через 4 хвилини 20 секунд. До речі, коли з’явилися перші бульбашки на чайник. У поєднанні з підсвічуванням чайник виглядає дуже красиво.

До речі, чайник має дуже цікаву функцію. Він може бути запитуючи повсякденне кипіння в той же час, наприклад, вранці, на сніданок. Це дуже зручно, особливо якщо ви запізнилися на роботу, і немає додаткових п’яти хвилин для кип’ятіння. Вставався вранці, і вам вже потрібна бажана температура для заварювання чаю.

Підсвітка може бути налаштована за допомогою програми. Щоб покласти на деякий колір, чайник буде світитися при нагріванні за однією температурою. У мене є, наприклад, синій. Холодний, зелений починає теплий, червоний гарячий.

Цей чайник може бути використаний як нічне світло. У той же час він не нагріває воду, але просто світить з різними кольорами, зміна якого можна встановити в заявці. Мені подобається, коли кольори на чайнику часто змінюються, тому я вибрав їх, щоб перемістити через 30 секунд.

У режимі нічного світла чайник світиться не менш цікавим, ніж при киплячій воді. Це в темряві, і вся краса підсвічування виявляється, чайник покращить всю кімнату в цьому кольорі, що світить на даний момент.

Ще одна цікава особливість у Додатку є наявність ігор. Ігри з чайником, просто подумайте.

 • Хворобливі кольори у другій грі. Нам потрібно швидко натиснути колір, який чайник знаходиться на зняті. У цій грі колір замінюється досить швидко, тому вам потрібна уважність.

  У третій грі вам потрібно здогадатися, як з’явиться чайник. Гра для удачі, тим не менш цікава, особливо дитина.

Я не описав всі функції чайника, але тільки їхня частина. Наприклад, якщо у вас немає жорсткої фільтруваної води, то у програмі ви можете встановити підвищений рівень кипіння, щоб бактерії, ймовірно, загинули. Або, навпаки, не доводять до кип’ятіння кілька градусів.

Як піклуватися про чайник

Інструкції говорять, що чайник повинен бути витертий вологою ганчіркою, і ні в якому разі вимивати під струменем води, інакше чайник стане нормальним, а не розумні (мікросхеми можуть бути залити). Skip також рекомендується втирати ганчірку, але це дуже дивно, тому що масштаб зазвичай промивають лимонною кислотою. Швидко, комфортно і нічого.

Промити лимонову кислоту легше, вилийте в чайник води. Я зазвичай виливаю не багато води, майже мінімальний знак, щоб вилити кислоту, зберігаючи його здається. Потім покладіть чайник на кип’ятіння, найпоширеніші. Після розливання води кислотою і промийте чайник під струмінь води. Все, чайник ідеально чистий, дуже подобається новий.

А тепер історія того, як писати в згадку, що чайник не може бути вилив воду і залити його.

READ  Як закріпити скло на панелі приготування

Загалом, коли я безуспішно промив чайник. Я зазвичай витираю його мокрою губкою, але в той час я не помітив, що губка була мокра (добре, я схопив її і витратив її з прискоренням на ручці чайника). Мокрий, тобто вода може бути стиснута, але я вирішив, але це не струмінь води. нічого не буде. Загалом, вода потрапила в шви на корпусі ручки і затопила реле і транзистор. Чайник зупинився теплим, але підсвічування працювала. Чоловік зафіксував чайник із заміною цих компонентів. За гроші 200. Тому, більш ретельно, тіло дуже багато втрачене вологу.

Нарешті, я хочу поділитися деякими чайними рецептами, які були в брошурі, вкладені в коробку з чайником. У цій брошурі багато рецептів і прості, які я наводить нижче та комплекс, що складається з багатьох компонентів.

Я в захваті від цього чайника. Це не тільки красива, стильна і виконує свою оригінальну функцію, але також доповнюючи інтер’єр як нічний світ, розважаючи дитину, тоді як я розмитий обід, а також дуже зручний, тому що можна кип’ятити воду не так з іншої кімнати, але навіть у сні.

У цьому огляді ви дізнаєтеся, як чайник працює з підсвічуванням, як запустити його за допомогою програми, і чи потребує програми взагалі.

Давно я все ще хотів купити чайник з контрастом! У стрічці постійно промайли відгуки для цих чудових стільців, і це був лише час, щоб вибрати принаймні щось. Зрештою, у мене було дві тисячі очок на карті Ельдорадо. ПЕРШИЙ 900 І все, наш чайник!

Сказати, що чайник купується методом тика, нічого не говорив! Моделі дуже багато, якось вибрали випадково, як правило, купив свою маму. Коли вона привела його додому, я вирішив піти на відгуки, читайте, як використовувати. Інструкції не описані особливо детально. І раніше я вже прочитав відгуки про цю модель, просто забув! Я також думаю, що для ганебного чайника, оцінка нижче чотирьох. І тоді я впав у це, я розумію, що ми отримали.

Коробка 40×40 см. Компактний і не важкий. Дуже барвистий, приємний.

Коробка містить мінімальну та основну інформацію. Штрих-код я міг би знайти чайник в Інтернеті миттєво, і всі характеристики.

Ну, по-перше, це чайник. Про нього трохи пізніше.

Далі деякі документи, які покладаються як подарунок. Чому вони мене. Це листівка з іншою технікою від RedMond.

Папір з чаєм, а також реклама! Вони мають посилання на цей чай. І “купити” значок у заявці.

Службова книга. Ну, принаймні, необхідні документи пішли.

До речі, я хочу відзначити, що все було в невеликих сумках. Навіть купа паперу знаходиться в окремому пакеті.

І навіть всередині це якась ганчірка)

Тіло чайника з градуйованою шкалою виконана з міцного скла, що приносить. Скло в 1-1,5 см. Його нижня частина виготовлена ​​з матового пластику. Існує також напис “Skyline”

Вага чайника. це середовище, вона не важка без води. Це досить комфортно тримати одну руку.

Ручка виконана з пластику щільно, ніж на дні. Також на ручці є повідомлення, інструкції написані, що вони прогумовані, але це не так.

Кришка чайника також виготовлена ​​з чорного пластику.

Кришка відкривається одним дотиком на срібній кнопці. Відкриває кришку не особливо легкою. Я думаю, що з часом вона помре, як я вже прочитав від інших відгуків. Але поки що це добре працює.

На вершині ручки є кнопки для роботи з чайником.

Кнопка вимикання/вимикання, Режими температури при 40, 50, 70, 85 градусів.

Чайник добре, ооочень короткий шнур! Чому ви заощаджуєте на такій найважливіші? Через короткий шнур я можу використовувати чайник лише в одному місці. Це величезне розчарування.

так. Але як увімкнути чайник? Як змусити його підігрівати її воду?

Тут ці питання були поставлені на тупик!

І хто любить читати інструкції. досі довелося читати.

 • Завантажте додаток, готовий до неба для iPhone.
 • Вам потрібно створити обліковий запис. Будь-який. Назва може бути винайдена. Також запровадити електронну пошту.
 • Нам потрібно поставити чайник на рівну поверхню, увімкнути мережу та натисніть кнопку живлення. Тримайте кнопку 5 секунд. Далі ви почуєте збирання. Ви можете піти кнопку. Це означає, що чайник готовий до підключення.
 • Увімкніть Bluetooth на iPhone.
 • Програма автоматично знаходить ваш пристрій.
 • Далі я пішов будь-яке оновлення.

Додаток готовий до неба

Це дивно. Якщо ви натиснете значок “кип’ятити”, то нічого не відбувається. Навіть якщо ви вибираєте температуру. Коротше, нісенітниця.

Ну, скажімо, вам потрібно нагріти воду до 50 градусів. Потім увімкніть чайник вручну, а в додатку слідують ступеня. Потім вручну зніміть його з стенду. Готовий.

У програмі ви можете налаштувати кольори, відсотки контрасту та td. Навіть є нічний режим. Чайник горить 8 годин.

Нудьга. Я був настільки погіршений з цією підсвічуванням, який просто вимкнув всі режими у застосуванні, і включив лише “підсвічування” на 100%.

Як тепер працює чайник? Як він світить?

Загалом, як нагріти воду на чайник без застосування?

Вам потрібно натиснути кнопку включення. Усе. Чайник отримає до ста градусів. Перші вогні червона підсвічування, потім вона стає жовтою, і, як тільки чайник кипив її синій. Чайник вимикається і освітлення теж.

Лікувати температуру? Вам потрібно теплою водою на 40 градусів?

Тільки якщо ви дотримуєтеся програми. Чайник все одно встає на сто, він всі фіолетові, який режим ви запитали його. Якщо ви виберете 40 градусів, це означає, що чайник буде підтримувати таку температуру навіть після нагрівання до ста градусів.

Чайник не буде працювати, якщо в ньому є мало води. плюс!

Потрібно завантажити геморой-мінус!

Чайник працює нормально, нарешті я зрозумів його після довгого мукання!

Чому заміна, і ми поїхали знайти нове:

Ми жили з нами абсолютно звичайний чайник, він міг би тільки нагрівати воду до кипіння і всіх. Пластик від нього з білого повернувся в жовтий, а кришка почала погано закриватися. Вирішив змінити давню рідкість. Час не стоїть ще і в промисловості манекенів, теж, коли вони пішли на покупку нового, вони наткнулися в Mvideo на Redmond RK-M216, і зацікавив. У ціні він вийшов на 3800, але ми накопичили бонуси і вдалося взяти його на 2500.

Привезли, розпаковуються і почали вчитися:

Існує індикатор на ручці, він відповідає температурі води, цей показник має інші напрямки, але я розповім про них далі, як частина історії про заявку. Тепер просто пам’ятайте, де це таке:

На полі з’явився діапазон і градація кольору, я конкретно сфотографував, що було б зрозуміло, який колір відповідає тій, якою температурою:

Сам чайник розташований на круглому стенді, і обертається у всіх напрямках. Зручно! Ви можете обертати носику, як ви, будь ласка. Крім того, якщо стенд перевернується, то буде шнурковий відсік, якщо це здається надмірною довжиною, то ви можете просто тувати його, залишаючи необхідний розмір.

Всередині він дуже схожий на термос, самі стіни металеві і як бутон. Наскільки я зрозумів, це пов’язано з цією температурою залишається довшою.

З якоїсь причини у мене великий ступор викликав завдання відкрити кришку, я вперше двічі просто вилив воду через ніс, не відкриваючи. Тоді чоловік показав, як треба було, все виявилося, щоб бути найбільш просто, тут це кнопка для відкриття. Це так гладко, що я мав думку, що це малюнок, а не кнопка, можливо, я не можу бути однаковою, і хтось інший використовує цю інформацію:

Ви можете включити без програми, але це зручніше і весело з ним. Щоб увімкнути, натисніть кнопку та виберіть температуру, якщо температура не вибирає, то за замовчуванням він буде зігріватися до кипіння, т.Е. до 100 градусів. До речі, чайник підключений до програми, а також через кнопку живлення, для цього вам потрібно натиснути його та провести п’ять секунд, я прямо вважаю п’ять. З’являється невеликий скрип, і кнопки блимають. означає, що ви можете запустити пошук.

Додаток, найцікавіше

Дуже здивований, що зараз чайник буде мати окрему заявку, але чому б не. Щоб завантажити його на поле, є QR-код, скануйте його через камеру камери та встановіть. Він має просту реєстрацію та купу пристроїв Redmond, які можуть бути підключені через нього.

Як підключити чайник, який я написав вище. Перший аркуш заявки на даний момент показується поточна температура чайника. У програмі є меню: чайник, підсвічування, графік та рецепти.

Підсвітка має власну підменю, це стосується рівно підсвічування, яка розташована на ручці, пам’ятайте тонну лінію, яку я сказав вище. Саме з цього меню ми можемо контролювати її. Я не знаю, хто населяє цю функцію, і чому. Але, крім звичайної функції корисної функції, є ще там:

Головне меню. це більш корисна функціональність, наприклад, розділ з рецептами, і є приклади напоїв, для яких важливий спеціальний режим температури.

Лікування температури. Сама масштаб походить від 35 градусів і до 100, вона може бути поставлена, і вона буде нагріватися до певної температури, яка зручна, наприклад, коли ви готуєте дитяче харчування.

Є початковий графік, ви можете зробити щось на зразок постійного режиму, а вранці в певний час чаю буде готовий.

Коли чайник знаходиться в режимі кипіння, бульбашки видно на центральному колі:

До речі, кілька телефонів можуть підключитися до чайника одночасно, що зручно, кожен член сім’ї завантажив програму, і тепер сильно теплий чайник, все це лише через додаток і включає.

Це здавалося б, чайник дуже розумний, ви навіть можете грати з ним. Виробник не взяв повністю просту детально, незрозуміло, скільки води в ній, і цей показник не є де у заявці. Іншими словами, я можу перетворити його на сидячи в кімнаті, але я не можу зрозуміти, чи достатньо води для кружки, або вона повинна бути вирішена. Здається, є захист від порожнього включення, добре, якщо він не працює. Мені здається, що це буде краще на ручці, що.Тоді індикатор, добре, або на самому застосуванні рівня води. Наприклад, замість всіх ігор, які абсолютно не до сцени на чайник. В іншому випадку я задоволений моделлю, є щось в ньому сучасні, стильні.

Основні функції моделі Skykttle RK-M216S

Як і інші смарт-пристрої, електричний чайник Skykttle RK-M216S з RedMond має свої особливості.

 • Здатність нагрівати воду, не приносить його до кипіння. Для того, щоб зберегти мінерали, а також інші корисні та смакові якості природної весни або артезіанської води, ви можете нагріти її без кип’ятіння.
 • Використання різних режимів опалення. Для підготовки конкретного напою, необхідна доглядача, потрібен інший рівень опалення. Для цього чайник забезпечує кілька режимів, а також здатність точно пристосуватися до одного ступеня.
 • Барвистий індикатор. Колір індикації може бути встановлений той, який є найбільш кращим, або регулюйте світлодіодну різнокольорову підсвічування.
 • Встановлення інтенсивності кип’ятіння. Чайник може бути налаштований на дуже швидкому кипінні, а також збільшити його інтенсивність, якщо це необхідно.
 • Здатність підтримувати необхідну температуру. Протягом 12 годин електричний чайник здатний підтримувати температуру води всередині, як термос.
 • Технологічний контроль. Програма дозволяє дізнатись про якість води на чайник, скільки електроенергії він споживає, а також запитуйте зручний графік роботи.