blank

Машина для різання та тиснення рукоділля

Article

Огляд машини для різання та штампування

Добрий день, дорогі читачі! Раз до кожної людини, яка займається скрапбукінгу, питання вибору машини для зрізання та тиснення. Сьогодні я привернуся до вашої уваги огляд спільних різальних машин. Найбільш поширені машини для різання:

 • Машина може бути механічною (вали керуються ручкою) або автоматичним (працює з мережі);
 • Розміри машини та розмір робочої області можуть відрізнятися;
 • Машина може бути складною та компактною, або, навпаки, займають багато місця для зберігання та роботи;
 • Деякі машини можуть бути сумісні з різними виробниками ножів, а деякі не є;

15 коментарів.

Мальовнича машина. Чудо)) І тема не звучить як огляд тисненнях машин)))))))))), а не для різання)

Дякую за огляд. Але я не згоден з тим, що пластини Cuttlebug зношуються дуже швидко. У порівнянні з великим пострілом, набагато менш зношені протягом року використання, і навіть не загорнуло. І я часто використовую багато (3-4 рази на тиждень за 30-50 оренди за один раз). І немає додаткового адаптера для високоякісного різання з одного зката, як великий сот.Але пластина C, я не можу знайти в Росії, я використовую старий виріз від великого пострілу.

Пластина C буде на нашому сайті www.Славіскриття вже завтра вранці! І величезна кількість інших нових продуктів, які ми отримали сьогодні та процес! Вигляд)

Дякую, але завжди, як тільки я провів всю межу, це виглядає, щось, що стосується цього, потрібно, і я хочу “не”

Для повного щастя не вистачає фінансових характеристик.

Марина, в умовах поточного курсу це безглуздо)) Але, остання машина неймовірно бюджет!

Віка, спасибі за огляд. Просто актуальні, мучивши розпливчасті сумніви, але я все ще схильний до великого пострілу))

І я, навпаки, я даю мій Bigzechot до студії для MK, і я приймаю інструмент різання еволюції від ми RE-пам’яті. Там і режими перемикаються для різної товщини, а платформа компактно зібрані, простір зберігання займає часом, і тим самим не пил!

Було б цікаво про xpress docrafts

Дівчата два тижні тому купили тільки дитину еволюцію, скажи мені, а килимок, який, коли використовується, можна купити окремо і замінити?

Я також придбав еволюційний механізм. Після кожного використання верхнього килиму я перевертаю весь час, а в кінці роботи з антибактеріальними вологими серветками, обережно з усіх боків і в різних напрямках, а потім лежав на цьому килимку до товстого дна. Гладка сторона до Мату в і згори я поклав машину. Вранці мат. самоціння відбувається (як килимки для рукоділля. для різання)

Як власник Великої Шота і Еволушина, то, звичайно, еволюція легше використовувати, через можливість регулювання товщини для пластин. Але питання полягає в тому, що незрозуміло, де купити заміну пластини. Протягом 2 місяців активного використання він завив, як тарілки великий постріл. До речі для деяких ножів до рахунку потрібно придбати витягнуті тарілки. І для ножів з різанням та тисненням, силіконовим килимом. Крім того, заробляє з цього року, з’явився за розміром A4, але, звичайно, набагато дорожче, ніж стандарт.

Я також придбав еволюційний механізм. Після кожного використання верхнього килиму я перевертаю весь час, а в кінці роботи, захисник з антибактеріальними вологими серветками ретельно з усіх боків і в різних напрямках. А потім покласти товстий дно на цьому килимку в ньому. гладка сторона до матері і на вершині я поклав машину. Вранці мат. самоціння відбувається (як килимки для рукоділля. для різання)

Основні технічні характеристики

Операційні та технічні параметри конкретної моделі визначають фактори вибору. Саме вони впливають на функціональність обладнання. Тому перед покупкою рекомендується провести детальний аналіз параметрів декількох моделей, щоб вибрати найкращий варіант.

Всі пристрої такого типу мають виконання робочого столу. Розміри та вага в цьому випадку не значні. Важливо взяти до уваги ергономіка розташування основних компонентів. таблиці тиску, ручки для прокатки. Вони повинні бути зручними для роботи в конкретних умовах. Також слід сплачувати матеріал здійснення рухомих механізмів. Пластикові передачі не зможуть виконувати свої функції протягом тривалого часу.

Основні технічні характеристики різання та тисненням:

 • Розміри робочої платформи. Переважна більшість моделей це 1,61.536 см. Додаткові пристрої для збільшення цього параметра є непрактичними;
 • Розміри опорних плит. Вони визначають максимально допустимий розмір обробки заготовки;
 • набір ножів. Вони мають іншу форму. Щоб збільшити можливості пристрою, ви можете придбати додаткові набори. Важливо взяти до уваги вимоги виробника машини до матеріалу ножів та їх товщину.

Крім того, пакет включає в себе знайомий буклет, який показує процедуру правильної роботи пристрою. Також вказані найпоширеніші приклади використання машини для обробки різних матеріалів.

Середня ціна може відрізнятися залежно від конфігурації та бренду виробника.

Матеріали та інструменти Скарбоксинг Моделювання проектування першого вітчизняного ріжучого брухту Метал SCM-1

Дуже довгий мріяв ріжучої машини. Чоловік в той час розповів мені твердий “ні”, оскільки ця річ не варто грошей, за яку вона продана і запропонувала мені вашу “оригінальну версію” (тут. https://stranamastervov.RU/вузол/864052) Дивлячись на мої муки (рік!), Чоловік вирішив ще, що класична різальна машина для брухту краще, але вона все ще не купила за поточними цінами. Тільки зробив її себе.

Це без платформи: як видно, цей автомобіль більш вражаючий, ніж фірмовий, відповідно, більш сильний) діаметр валів в півтора рази більше, ніж американські машини.

машина, різання, тиснення, рукоділля

З робочою поверхнею: платформа з звичайного ламінату

Самостійні підшипники, це дозволило зібрати друкарську машинку без точного вимірювального обладнання.

Окремі “Дякую” чоловікові для ручки. Це не обов’язково скручений, він постачається з храпою. що дозволяє вам підштовхнути сендвіч повернення.Прогресуючий рух ручки та постачання машини зворотним

Такий вражаючий бутерброд! Великий розрив між валами обумовлений дизайном, його неможливо було зменшити.

Нижня пластина під знайомою оргскла.

Наведено для зберігання знімної платформи та сендвіч:

У транспортному стані))) Правда, який транспорт може бути з вагою 18 кг?

Ширина дозволяє керувати розміром аркуша A4.

Глибина? або це просто ширина? Це не має значення))) третій конверт:

Я люблю всіх, я цілую і обіймаю!! У мене є ейфорія

Чоловік буде щасливий читати коментарі. Отже, на цей раз ми дякуємо за найбільш знайомі відгуки!

Браво. Це чоловік, золоті руки. І інтелект не забирає, добре зроблено.

Відбулося супер. Чоловік добре зроблений, руки золото.

Я подивився на ваш сукупний останній раз.Я думав про те, що я б зробив.Мій не відмовляється купити.Але я зізнаюся бути чесним, я сам жаб задихається, щоб дати майже дві зарплати за його “я хочу” (і про них, як багато).Я розумію, що це зручно, естетична.Все право заробляти, інакше це хобі.Так, я все ще всі для школи, дітей. І матеріали, ножі. Взагалі, він вирішив, що сам її чоловік міг створити щось подібне.Оглядова відео для роботи на різальних машинах. Виявлено принцип: головне, оренду між валами та ножами.Орг.Склянка з радянських часів впала.Вчора вони обговорювали лише те, що ми повинні спробувати зробити.І раптом, ти з вашою ідеєю.Її чоловік негайно показав ваше творіння.Я також переглянув вердикт: “Чоловіки добре зроблені!Шикарний агрегат!Потужні вали!- Отже, ваш Кулібін. це низький лук для ідей. Створювати для душі!

Робота дійсно крута! Чоловік добре зроблений!

Відбувся! Ось мрія всіх жінок.Голки, незалежно від типу хобі. Великий постріл російською мовою! Грандина.

Великий! Ось чоловік чоловіка)), і у мене є питання для нього) Який час він цінує свою друкарську машинку)) Це для тих, хто хоче турбувати її чоловіка на такому подвизі), скільки коштує наша російська велика шотландська?) Безумовно, надійність не є сумнівом.

За словами інвестованої роботи, вона безцінна)), тому що я запитав, чи зможе він тепер зробити ще один, він сказав, що немає, хоча другий, звичайно, вже не один місяць з половиною. Витрати виявилися трохи менше 10 тисяч, але деякий матеріал залишився, труба (з якої тіло зварена). Фарба, пластик. Наша друкарська машинка. Я думаю, що він дорівнює великому великому. і не стандарт, це, мабуть, на продаж близько двадцяти цінних.

Велике спасибі за відповідь) Так Великий великий від 20 до 25 тис.) Ваша друкарська машинка має ще один величезний плюс)) Майстер для тих послуг завжди поруч))) Немає необхідності шукати, зателефонувати))

Супер. Чоловік umnitsa. Швидко отримати патент на машину))))

Впровадження програми Путіна “Імпорт заміщення рукоділля мас”, де наші не зникають.Золоті руки у вашому чоловікові.

Ніяких слів, Наталія! (Applause Creator, Dame Flowers). Я уявляю, що розмір вашої радості та величини гордості Мішкіна

Наташа, пам’ятник чоловікові в житті. Я і перша робота була в захваті, і це просто незв’язаний автомобіль. Ілля Муромець 1))) (ну, а не термінатор))).

Bravo майстерні руки чоловіка! Добре зроблений! Велика добре зроблена! Це любов до своєї дружини.

Великий. Висока слина впала! Руки вашого чоловіка, які потребують!

Wow, яка потужна підрозділа вийшла, це, безумовно, не зламається, ревнувати. Необхідно відродити вітчизняне виробництво, особливо тому, що матеріали залишалися. Чоловічий майстер Bravo.

Але. На мій погляд, машина не настільки дорога, тому що не потрібно купувати великі постріли 🙂 Так. І багато хто змінив маленьких, і продаються, що використовується взагалі не дорого. Але найбільш зруйновано в цих ножах.

Ірина, машина зараз коштує від 18 до 20 тисяч і більше. І я маю зарплату 18 нарахування. Мінус виклик. Мені потрібні дві зарплати, щоб витратити його. Я і діти вже живуть окремо, і я не можу собі дозволити. Просто ножі повільно можуть бути підкуповані, як отвори теж не є дешевими, але ви купуєте один за одним і мають багато різних.

Людмила, Ну, якщо вам потрібна велика машина, то, можливо, це дорого. Але подруга нещодавно купила дитину від розпилів і щасливого. Платформа. Звичайно, обмежує його розмір до 10,8 см. (ширина). Близько 7 тонн RUBIT відмінно, більш міцні тарілки. Я вже розповів, як отримати копилку для ваших потреб. Наприклад, всі знижки не залишають у кошельку, але, щоб змістити в банку. Особисто я залишаю різницю між витратами та витратами на ножі.

Цей винахід.Це також вихід, це просто такі майстри;

Boo machine.Це означає, що за короткий час буде необхідно змінити передачі та підшипники. І це найдорожчі деталі, і навіть майстри повинні бути знайдені з машиною. Хто буде мати те ж саме, щоб заточити, наскільки я знаю, вони є нестандартні там (я, звичайно. Не всі моделі вивчаються, але я кажу, що я читаю), тому виявляється ціна нової машини. Потім. Я думаю, що 1-1.5 тисяч можна додати до доставки.

READ  Як видалити тінь у пральній машині Samsung

Звичайно, фірми, як продано так, і буде продано. Чоловік не буде конкуренція). Але я переконаний, що моя машина 1) надійна, 2) великі розміри. 3) дешевше.

Це не те, що він незабаром змінює передачі 🙂 Так, і тепер це вже добре встановлена ​​дія. Доставка до нас з другом (одне місто) кур’єром вартістю 400 з Москви. І так, великий постріл. це не єдина модель.

Що стосується друкарської машинки, звичайно, він має право на життя. Створення чоловіка. Це означає, що він живе і дихає з вами одним повітрям! Це чудово! І взагалі, участі чоловіка чоловіка.це чудово!

Якщо я думаю правильно, то машина коштує 250 євро? Різдвяні палички, що для рипплеровки ((я подивився на нас у інтернет-магазині тільки машина великий знімок сірий з тарілками варто знижки.Ціна 93 євро! Але я відразу ж скажу, що вони тільки посилають його в Естонію. Я тільки що вбив мені різницю (

Машина для різання та тиснення рукоділля

Ріжучі машини Необхідний інструмент для справді ентузіастів майстрів. Варто намагатися лише один раз, і ви будете використовувати машини в кожному з ваших творчих проектів. В останні роки з’явилися різні форми для різання (різні кадри, листи, форми, декоративні краю та т.D.) Для створення красивих карток, запрошень, сторінок альбому та інших творчих проектів. За допомогою машин для різання ви можете створювати різні елементи для ювелірних виробів за лічені хвилини. Вам більше не доводиться винятково намалювати фігури, вирізати їх з паперу або картону. Спробувавши, ви будете здивовані, як тільки ви керуєте без такого друкарської машинки?

• Що поставляється з машиною?• Розміри та портативність, де ви його використовуватимуть? Чи будете ви візьміть з собою про подорожі або на майстер-класах?• Є машиною для використання?• Точність, точність та обробка закінченого різання• Можливість використання з матеріалами різної щільності• Сумісність з фігурами для різання інших виробників• Ціна

Ваша різальна машина, безсумнівно, стане улюбленим інструментом для ваших творчих проектів. І саме тому важливо вибрати найбільш підходяще обладнання для вас. Ця стаття описує чотири найпопулярніші машини, а на підставі цього опису ви можете зробити правильний вибір для себе.

Ріжучі пластини. пластикові плити, між якими ви вставляєте папір (або інший матеріал) та форму для вибору або різання. Далі цей сендвіч ви пропускаєте через машину. На додаток до стандарту, ви можете знайти та купувати подовжені тарілки, або вузькі, такі, які спеціально використовуються для різання краю.Форми для різання цих ножів, які роблять різання на папері (або на інших матеріалах). Вони різні форми та розміри і використовуються для скорочення різних форм, кадрів, декоративних країв та інших шаблонів.Трафарети трафарет. це плоскі форми металу з невеликою кількістю ріжучої кромки, розташованої на вершині трафарету:

Тисненням Форми Ця пластикова дошка використовується в паперових тисненнях машин або листівки. Тиснення дуже чітке, високоякісне.Низькі форми ріжучих форм тонкі форми для різання пластиковою підкладкою та ріжучим кромкою, покритою піною.Трафарети неподності. найпопулярніші тонкі металеві трафарети, які вирізати найпростіші форми (наприклад, коло, мереживний круг, прямокутник) для картинних фотографій або листівки. Вони продаються в наборах декількох штук. Набір завжди має декілька розмірів однієї форми:

Платформи є частиною друкарської машинки, через яку ви пропускаєте бутерброди з пластин, форми для різання та паперу.Прокладка компенсує ріжучі пластини, щоб скоротити або змінювати товщину паперу або листівки.Сталеві форми для різання є більш щільними формами з пластиковою підкладкою та лезом, покритими піною.

(Додано нас) Стаття: 655268

Комплект: машина для різання та тиснення великого сот, 1 багатофункціональна платформа, 1 пара стандартних ріжучих пластин та інструкцій для використання.Розмір машини: 35.5CM20.3CM15.2 см, вага 3.4 кг.Стандартна ріжуча пластина Розмір: 22.2CM15,5 см0,3см.

Сумісні додаткові аксесуари: використовувати великі форми для різання (Bigz XL, Movers Shapers, Bigz Traphboards, Bigz Traphboards XL) Вам знадобиться розширена плита для різання (мистецтво. 655267). Для форм для різання країв вам потрібна довга плита для різання країв (мистецтво. 654558). Пластина для складки, різання та збірки (мистецтво. 655092) Буде необхідне розробляти складки готового проекту (наприклад, листівки).

Машина може зробити різання наступних матеріалів: папір, листівка, тонкі металеві листи, ДСП, тонкі деревні матеріали, самоклеючі тканини, шкіра, тканина, пробкові матеріали, танк та інші.

Основні характеристики, якісне використання: з невеликою вагою 3,4 кг великого сот машина досить сильна. Для того, щоб перетворити ручку, немає спеціальних зусиль. 5 зірок з 5.Портативність: Велика машина Shot не настільки компактна, але вона переносно. Друкарська машинка згори. це сильна ручка, тому ви можете легко взяти його на майстер-класи. Вам знадобиться багато вільного місця для друкарської машинки через його розмір.3 зірки з 5.Різання: ми намагалися одночасно з 20 листів паперу. Машина з легкістю вирізана форма. Отже, якщо ви робите багато дизайнерських карток, то великий Sot ви ідеально. Машина також ідеально справляється з матеріалами різної щільності. 4 зірки з 5.Якість різання: дуже намагався зробити кілька різання: невелика форма для різання: цвітіння та листя sizzix temosslits помер (мистецтво. 657099) Тонка форма для різання: Декоративний кут квітів Sizzix Sizzlits помер (мистецтво. 656514) Велика форма для різання: метелик Sizzix bigz die (мистецтво. 656518)

Сумісність з різними формами: Big Sot Machine сумісний з усіма формами різання та тиснення Sizzix, за винятком форм для різання Sizzix Bigz Pro Dies Series (ці форми використовуються лише у Big Sot Pro). Як згадувалося раніше, вам знадобиться розширена пластина для різання для використання великих форм для різання. Велика постріл також сумісна з формами різання та інших відомих виробників: Spellbinders, Quickutz, Cuttlebug, Marianne Designs, мої улюблені речі.5 зірок з 5. Ми вважаємо, що це відмінне співвідношення ціни і якості. Машина великого сот досить сильна, не важка, портативна. Це просто і зручно використовувати, скорочує щільні матеріали. Сумісність з фігурами для різання різних виробників, безсумнівно, є однією з основних якостей майстрів.4 зірки з 5.Висновок Джо Невілл: Великий Сот Сучасний, привабливий, сильний різальний верстат. На мій погляд, він підходить для будь-якої майстерності. Ви можете бути впевнені, що при використанні відповідних форм для зрізання, машина Big Sot зробить високоякісну різання на щільних матеріалах.

Захоплення та тиснення машини Spellbinders Grand Calibur

(Додано нас) Ціна в Росії: 6500 Стаття: WizcalCillection: 1 Машина для різання та тиснення Spellbinders Grand Calibur, 3 різнобарвні пластини (плита та блідо-сіра, основна пластина, рожева плита, тарілка для розсіювання; ), жовто-коричневий мат для тиснення та інструкцій.Розмір машини: 40.6CM40.6CM17,8CM (включаючи ручку), вага 4.54 кг.Розмір стандартних ріжучих пластин: 28см20,3 см, що означає, що машина може зробити живці на листах розміру А4.Сумісні додаткові аксесуари: Вам знадобиться кримінальна додаткова пластина для різання W-025, щоб використовувати форми для різання sizzix та cuttlebug.

Машина може зробити різання наступних матеріалів: папір, листівка, тонкі металеві листи, ДСП, тонкі деревні матеріали, самоклеючі тканини, шкіра, тканина, пробкові матеріали, танк та інші.

Огляд ріжучої машини для випробуваного з “Рукоділля”

Основні характеристики, якість використання: Ця машина дуже зручна для використання. Ручка перетворюється гладко. Пластини вставляються в машину без труднощів. 5 зірок з 5.Портативність: Машина Grand Calibur легко передати, оскільки вона має зручну ручку зверху. Вам буде потрібно багато місця при роботі з цією друкарською машинкою, оскільки всі пластини, придатні для цієї машинки, дуже довкі. Машина важить мало, і ви можете легко взяти його на майстер-класи.3 зірки з 5.Вирізання: Виявилося, що можна одночасно вирізати 6 листів. Великі розміри пластин дозволяють використовувати одночасно кілька форм для різання. Машина також ідеально справляється з матеріалами різної щільності. 3 зірки з 5.Якість різання: висока, для ДСП задовільна спробувала зробити кілька різання: мала форма для різання: Ажурна серветка Мої улюблені речі Die-Namic Scroprofyl Форма для різання: Набір для вирубки Девільування Теги Spellbinders Bold Form для різання: етикетки Spellbinders Нестабільність.

Сумісність з різними формами: Машина Grand Calibur використовується тільки з тонкими формами для різання. Для використання форм для різання інших видів потрібно придбати сталевий матовий адаптер Spellbinders. Машина може бути використана з фігурами для різання з різних виробників, включаючи Sizzix і Cuttlebug.5 зірок з 5. Ми вважаємо, що така висока ціна несправедливості для обмеженого використання машини. Можливо, вам доведеться придбати ще одну машинку для використання більш щільних форм для різання. Але якщо вам потрібна машина з великою площею поверхні, і ви будете використовувати великі форми для зрізання, то ця машина є найкращим варіантом для вас.3 зірки з 5.Висновок Джо Невілл: Grand Calibur ідеально справляється з тонкими формами для різання та низькопрофільних форм. Однак ця машинка не буде називати багатофункціональний, на відміну від інших, які були перевірені нами. Я вважаю, що Grand Calibur підходить для майстрів, які працюють переважно над великими листівками, альбомами.

Cuttlebug V2 тиснення машини

Стаття: 20-00293 Налаштування: 1 Машина для різання та тиснення Cuttlebug, 3 пластини (пластина основна, пластини B пластина для різання) та інструкції.Розмір машини: 17см27см12,7 см, вага 3.18 кг.Стандартний розмір пластини: 15,2 см17,8 см.

Сумісні додаткові аксесуари: Для використання тонких форм для зрізання (наприклад, серії Marianne Design Creatable, Nellie’S Multi-Frames) Вам знадобиться тарілка для різання C. Вам також знадобиться силіконовий килимок для тиснення для металевих трафаретів (наприклад, трафарет серії Dreamweather Teencils). Додаткові довгі тарілки потрібно для різання краю.

Машина може зробити різання наступних матеріалів: Папір, листівка, тонкі металеві листи, ДСП, Грант, тонкі деревні матеріали, самоклеючі тканини, шкіра, тканина, пробкові матеріали, трасування та інші.

Основні характеристики, якісне використання: Cuttlebug V2 Compact, простий у використанні. Ручка легко і гладко перетворюється. 5 зірок з 5.Портативність: Cuttlebug Compact, легко, з зручною ручкою. Щоб працювати, вам не потрібна безліч вільного місця, і ви можете легко взяти його з вами на майстер-класах. Рукоятка може бути складена в машину, яка забезпечує зручність зберігання.5 зірок з 5.Різання: ми легко розрізаємо на 11 аркушів одночасно. Машина також ідеально справляється з матеріалами різної щільності. Єдиною мінусну тарілку для різання носить дуже швидко, у порівнянні з іншими виробниками. 3 зірки з 5.Проведення: Високий, Задовільний для тканини та металу Метал намагався зробити кілька різання: Мала форма для різання: Vintage 4 шт. Cuttlebug 4-Die Set Dear Cutting Form: Butterfly Cuttlebug 2 Крок померти

Велика форма для різання: квітковий розірваний ефект Sizzix bigz die.

Сумісність з різними формами: Cuttlebug V2 машина сумісна з усіма формами для різання та тиснення каракульника, а також з більшістю форм виробників Sizzix, Quickutz, Spellbinders, Go Create, Marianne дизайнерів та моїх улюблених речей. Як згадувалося вище, вам знадобиться тарілка для зрізання, якщо ви збираєтеся використовувати тонкі форми для різання.5 зірок з 5. Машина за такою ціною має хороше співвідношення якості цінностей для майстрів, які працюють з листівками. Це варіант бюджету для роботи з папером, картоном, ДСП. Однак зверніть увагу на якість пластин. Тим не менш, Cuttlebug V2 сумісний з більшістю форм для скорочення як його виробництва, так і інших виробників.4 зірки з 5.Висновок Джо Невілл: Cuttlebug V2 Стильна, багатофункціональна машина для тих, хто працює з тонкими матеріалами. Це світло, компактне, і тому ідеально підходить для тих, хто часто відвідує майстер-класи.

READ  Посудомийна машина на 9 наборах - скільки

Машина для різання та тиснення Sizzix Vagabond від Tim Holtz

Стаття: 656950

Варіанти: 1 Бавот-різальна машина та тиснення машини (електрична), стандартна пластина для різання, платформи та прокладки (для тиснення) та листового листа з наклейками для оригінального та індивідуального оформлення друкарської машинки.Розмір друкарської машинки: 30,5 см11,7см229см (складений) та 38см330,5 см25,4см (при розібраній формі та ручці піднятий), вага 6.35 кг.Стандартна ріжуча пластина Розмір: 15,2 см35,6см.

Сумісні додаткові аксесуари: для тонких форм для умов (наприклад, Marianne Design Creatable, Nellie’s multi-frames) Ви повинні придбати адаптер для тонких ріжучих пластин. Вам також можуть знадобитися додаткові плити для різання країв, пластин для складки, різання та тиснення.

Машина може зробити різання наступних матеріалів: папір, листівка, тонкі металеві листи, ДСП, тонкі деревні матеріали, самоклеючі тканини, шкіра, тканина, пробкові матеріали, танк та інші.

Основні характеристики, якісне використання: Електрична машина VAGABOND, і вам не потрібно повернути будь-яку ручку. Машина зручна і проста у використанні. Пластини легко вставляються в машину. 5 зірок з 5.Портативність: Машина бродяга є акуратною, компактною, має форму валізу, з ручкою. Джерело живлення зберігається у друкарській машинці. Незважаючи на те, що машина важить 6,35 кг, це досить легко. Вам потрібен багато вільного місця, також потребують розетки поруч.3 зірки з 5.Різання: Ми намагалися призвести до різання в той же час на 16 аркушів. Вирізання високоякісного, машина працювала швидко і без складності. Машина в основному призначена для щільних матеріалів. 4 зірки з 5.Якість культивування: Висока Навіть з шкіри намагалися зробити кілька порізів: Мала форма для різання: Сніжинка 2 Sizzlits Diemle Форма для різання: квіти з ефектом розірваного краю Sizzix Bigz Die. Подивіться також відео, в якому Тім Холц розповідає про свою машинку:

Сумісність з різними формами: магістральна машина сумісна з більшістю форм для різання та тиснення sizzix. Більшість форм табло серії XL використовуються в машині з витягнутою пластиною для різання. Для використання форм для зменшення інших виробників (Spellbinders, Bestabiless, Quickutz, Cuttlebug, Marianne Designs, мої улюблені речі) необхідний адаптер для тонких ріжучих пластин.4 зірки з 5 співвідношення ціни та якості на високому рівні, т.до. Це багатофункціональна, сильна машина. Однак необхідно придбати додатковий адаптер для різання інших виробників.3 зірки з 5.Висновок Джо Невілл: Розроблено всесвітньо відомим Тімом Холц, бродячим модною машиною, сильним, багатофункціональним. Ця машина підійде будь-якої майстерні, над будь-яким проектом, який вона не працює. Машина для різання та тиснення Vagabond скорочує матеріал будь-якої щільності!4 зірки з 5.

Машини для різання та тиснення. знайдено 769 продуктів.769 продуктів

Машина для різання та тиснення пропонує зручність у роботі, міцності та довговічності. Ергономічний дизайн дозволить вам вирішити будь-які творчі завдання. Машина підходить для матеріалів, таких як папір, фетр, фольга, картон, пробка, шкіра, нетканий матеріал. У наборі.

Ніж дозволяє створювати живці паперу та інших тонких листових матеріалів, а також створювати тиснення та застосування трафаретних візерунків. У майбутньому, отримані скорочення можуть бути використані для прикраси листівки, вітальних, фотоальбомів та T.D. Також.

Тип післядрукованого обладнання: різак

Тип післядрукованого обладнання: різак

Тип: Машина для різання та тиснення, Матеріал: метал, пластик, призначення: Для тиснення, силовий патч: для різання, магнітного, ударів: 1 листи

Тип: Машина для різання та тиснення, Матеріал: пластик

Тип післядрукованого обладнання: різак

Тип: Машина для різання та тиснення, Призначення: Для тиснення

Тип: Машина для різання та тиснення, Призначення: Для різання, для тиснення

Правління підходить для різання та тиснення Spellbinders Platinum Використовуйте його для створення складаних ліній (наприклад, для складних коробки) при роботі з ножами для зрізання контурного сталевого правила. Сендвіч для створення ліній вигину (тяжкість знизу вгору):. тощо.

Машина для тиснення та друкованої фольги Poors і фольга. Це повністю запатентоване концепція друку, штампування та тиснення, яку можна використовувати з найпопулярнішими машинами для журналів, щоб зробити високоякісні та професійні запрошення.

Тип: Машина для різання та тиснення, Матеріал: метал

Тип: Ніж для різання, матеріалу: Метал, Призначення: Для різання

12.7×17,7см. Набір гумових штампів. Використовується для прикраси альбомів (скрапбукінгу), листівки (кардмайкинг), фоторамки, подарунки. Pma907187

Огляд ріжучої машини для випробуваного з “Рукоділля”

Довжина різання (мм): 30 Ширина різання (мм): 40 закруглених куточків: Немає приводу: Керівництво

Compact Office Folder Superfax PF 50 Office Folder Superfax PF 50. це нова настільна модель фрикційного складу, яка допоможе вам зменшити вартість складаного паперу

Sunlit Machine призначений для створення письма та фігурного різання на папері, картону, тканині, ДСП та інших матеріалах. Включає 3 еластичний килимок. Розмір: 35.5x23x16 см. Розмір платформи: 37,5х24,3 см

Тип: Машина для різання та тиснення, Матеріал: Пластик, Потужність штампування: 5 аркушів

Тип післядрукованого обладнання: різак

Тип: крекінговий ніж, матеріал: метал, пластик, мета: для тиснення, збору: геометричні фігури, вигляд удару: для різання, штампування здатності: 3 аркушів

Гумова марка для виготовлення високоякісних, тонких відбитків.,Stampary Decorate альбоми та брухт-сторінка.,Кожен елемент штампа є якісно намальований. Штамп має гладку поверхню, щоб використовувати тримач для штампів.,Нанесіть до гумової матки фарби з ПК.

Правління підходить для різання та тиснення Spellbinders Platinum Використовуйте його для створення складаних ліній (наприклад, для складних коробки) при роботі з ножами для зрізання контурного сталевого правила. Сендвіч для створення ліній вигину (тяжкість знизу вгору):. тощо.

Авто. Міні це: зручний розмір, надзвичайно легка вага, супер портативний розмір, компактний для транспортування, невелика окупована область. Зручно взяти з собою навіть під час подорожі. Включено: машина 1 х. Міні для тиснення та різання, щоб піти # 34.

Допоміжний інструмент допоміжний для зрізання маленьких shetzform.Матеріал: Сталь Sizzy: 20057, 4 ММС Товщина обраного товариша Підтримка в списку справа, за ціною, вкажіть номер та розміщення кошиків у списку немає жодного продукту.

Тип: Машина для різання та тиснення, Матеріал: Пластик, Призначення: Для тиснення

Тип: Ніж різання, матеріал: Метал, Призначення: Для різання, колекції: Тварини та птахи, Упаковка: 2 шт

Тип: Crack Knife, Collection: прикраси

Якщо ви шукаєте форми, які допоможуть вам створити вишукану та вишукану роботу, то ваш вибір повинен точно потрапити на різання ножів Spellbinders Series Shape. Ця чудова друкарня поверне вас у шкільні роки або додайте акцент до вашого ретро.

Тип: Машина для різання та тиснення, Матеріал: Пластик, Потужність штампування: 5 аркушів

Машини для різання

Набір 2 стандартних пластин для Spellbinders Platinum. Розмір 15,4922,10см. Пластина з високоякісного полікарбонату. Прозора пластина дає вам можливість переглянути правильне місце. Скошений край призначений для кращого захоплення машинної пластини під час водіння.

Набір 2 стандартних пластин для Spellbinders Platinum. Розмір 21,5931,11 см. Пластина з високоякісного полікарбонату. Прозора пластина дає вам можливість переглянути правильне місце. Скошений край призначений для кращого захоплення автомобільної дошки під час водіння.

Призначений для Sidekick Machines/Extra Long Plates майже вдвічі більше, ніж стандартні і відрізняються від них. Призначені для різання ножів, які в довжину не входить до стандартних пластин, таких як довгі кордони, і т.D Розмір: 6.5 x 325 см

Матеріал: Пластиковий бренд: Товщина Sizzix: 0.32 см Розмір: 22.23 x 15.56 см

Змінні пластини Sizzix, 2 штуки. Розмір: 22,515,5 см.

Змінні пластини Sizzix, 2 штуки. Розмір: 22,515,5 см.

Змінні пластини Sizzix, 2 штуки. Розмір: 22,515,5 см.

Рада підходить для роботи з машиною для зрізання та тиснення “рукоділля” 6 “. Забезпечує неперевершений результат при роботі з ножами та витонченими зборами. Розмір: 15,3330,3см.

Нова потужна машина для різання та тиснення Platinum 6 від Spellbinders у новій кількості. Машина працює як з тонкими, так і товстими ножами, а також папками для тиснення з різних виробників.

Комплект включає в себе:. Машина;. Основна платформа;. Два стандартних ріжучих пластин: 15.522.09см;. Пластина та мат для тиснення: 14.721.3см.

Нова машина для різання та тиснення Platinums Versacut пропонує неперевершену продуктивність, міцність та довговічність. Сталевий дизайн дозволить вам без надлишкових зусиль, щоб відразу скоротити до восьми шарів матеріалу. Розроблений для вирішення будь-яких творчих завдань, машина підходить для широкого спектру матеріалів, від тонких до щільного, з паперу та бавовни до металу та дерева. Не обмежуйте свої найкращі функції: вирізати вісім шарів матеріалу за один раз; Працювати більше 40 типів матеріалів, включаючи шкіру, ДСП, дерево, метал, вовни тощо.

Комплект включає в себе: комплект включає:. Машина для різання та тиснення платинових інструкцій для роботи. Стандартна плата за скорочення 15,4922,10см. Стандартна комісія 2шт для тиснення 14,7321,34 см. 1PC MAT для тиснення жовто-коричневого кольору 14,6120,96 см. 1 шт. Окремо, плата за скорочення збільшення розміру, а також дошки для 3D-тиснення.

Машини для різання

Вирізати красиві фігури з ножицями захоплююча заняття. І приєднатися до паперових візерунків на папері з спеціальними інструментами, підвищує терпіння та точність. Однак, роблячи все те ж саме з машиною для тиснення та різання набагато приємніше, швидше і продуктивніше.

Якщо ви тільки почали займатися скрапбукінгу, то ідея, яку ви, напевно, відвідала вас за виручка. Експериментальні ремесла не сумніваються на хвилину, що машина для штампувального паперу є життєво важливою. Розглянемо всі переваги та недоліки таких пристроїв, щоб ви почувалися легше навігації.

Які машини для тиснення та різання?

Машини тиснення паперу в основному поділяються на електричні та механічні. Перша пов’язана з електрикою, а двигун працює з мережі. Їх переваги є очевидними для крихких дівчат. Ще один плюс така машина є більш потужною і може зробити зрізання не тільки з паперу, а й з металу або навіть органітиту. Мінус вищої ціни, посудомийні розміри та висока вага.

Вирішивши купити тиснення машини з ручним приводом, ви автоматично перетворюєте всі плюси електричних на мінус. Можливо, ви не зможете перевірити ручку, що вирізати з щільного зв’язуючого картону або з документів у кількох шарах. Органічні та фанера можуть залишатися за сценами. Але, така машина для образу та різання дешевше і простіше в пристрої, але, щоб зробити вирізати з таких товстих матеріалів, можливо, це взагалі не потрібне.

Якщо Scrapbooking або CardMaking для вас не тільки рукоділля, а й джерело заробітку, то купуючи електричну машину для тиснення та різання правильного вибору. Якщо ви тільки почали освоїти ці типи рукоділля, то це можливо, що машина не потрібна на першому етапі. Однак рішення для покупки або не купує ріжучу машину залишається для вас.

Які нові можливості ви отримаєте, якщо купити машину для різання?

Красиві, акуратно різьблені фігури, навіть з дуже тонкими лініями.

Можливість швидко скоротити велику кількість ідентичних елементів (це важливо, якщо ви робите, наприклад, багато весільних запрошень або іншого свята).

Можливість обмінюватися з іншими елементами різання та збагачення вашим брухтом.

Збереження часу при створенні роботи брухту.

Здатність перетворити своє хобі в бізнес.

Який виробник купує паперовий штампувальний апарат?

Насправді це не має значення багато. Для будь-якої різальної машини ножі потрібні ножі та папки для тиснення (пластини для тиснення). У переважній більшості вони взаємозамінні. Використання ножів іншого виробника може вимагати від вас придбання додаткових адаптерних пластин для вирівнювання товщини ножа, але це одноразові витрати, які дозволять вам розширити свої можливості.

READ  Як змінити потік у швейній машині

Машини для різання та тиснення та інші види рукоділля

Машина для тиснення може бути апарат для різання фетра. Крім того, таке обладнання розширює можливості тих, хто займається виробництвом ювелірних виробів, валяння та навіть Quilling. У будь-якій рукоділля друкарська машинка для різання знайде гідну заявку.

Якщо ваше захоплення важливо для вас, то для ваших близьких, він також повинен бути важливим. Кинути їх ідею, що машина для тиснення та відрізання кухні кухні кухні кухні кухні кухні або інший практичний подарунок. У цьому випадку ви отримаєте можливість отримати машину для тиснення та зрізання як подарунок на день народження, Новий рік, 8 березня або День матері.

Відгуки Машина для різання та тиснення

Кожен, хто почав використовувати різні ефекти при проектуванні фотоальбому або рамки для окремих фотографій, обов’язково виявляється для вилучення для різання та тиснення машини для скрапбукінгу. Ця стаття робить огляд машин, які отримали найбільшу розподіл серед фахівців з досвідом.

Поверхневе зображення на матеріал з цими пристроями отримується тиском. У машині для різання, платформа Canopy з роликом, що прилягає до нього. Розрив між валиком та платформою регулюється, а рух матеріалу з платформою відносно ролика здійснюється вручну або за допомогою спеціального механізму передач. У той же час, ролик починає обертатися, захоплюючись до себе і платформою з матеріалами, закладеними на ньому, і інструменти для зрізання та тиснення.

Ви можете легко з’ясувати, як працює машина для скрапбукінгу. Всі машини для скрапбукінгу дійсні для тих самих принципів: певний тиск створюється на ріжучий елемент, а літери, шаблони, складні фігури вирізані з використовуваного матеріалу. Якщо потрібно, щоб тиснути, замість ножа, набір пластин спеціальної форми. І нож для зрізання, а пластини для одержання тиснення разом з матеріалом подають у вузький простір між двома валами або роликами та платформою, які створюють необхідний тиск на підготовлений бутерброд з підготовленим матеріалом.

Перш за все, машини для різання для скрапбукінгу відрізняються один від одного з наступними функціями:

 • тип приводу (механічний або електричний);
 • зовнішні розміри та формат простору для подання робочого сендвіча;
 • здатність змінювати загальні розміри через складання при депонованому;
 • Сумісність з різними виробниками аксесуарів та робочих інструментів для подібних пристроїв.

Повертаючись з загальних відмінностей до обстежуваних машин, до їх специфічних характеристик та можливостей у скрапбукінгу, краще почати розглядати окремі моделі в заданому заздалегідь або довільній послідовності.

Основні технічні характеристики скрапбукінгів включають:

 • Довжина і ширина платформи для розміщення матеріалів;
 • розміри опорних пластин, на яких залежить максимальний розмір оброблених заготовок;
 • Повний комплект ножів та тарілок, що відповідають всім вимогам виробника.

Зазвичай при покупці машини клієнт магазину отримує спеціальну буклет, де кожну дію детально описана, яку можна виконати за допомогою цього пристрою. Інструкції позначаються всіма матеріалами, які можна скоротити та виписувати на цей пристрій.

Огляд: Машина для різання та тиснення Sizzix Big Sot. Дуже необхідно для кожного скребка

Привіт, чуйний! У мене є хобі, друг у жарт називає його “елітом”, це scrapbooking. Scrapbooking Я захворів порівняно недавно, у 2012 році. Як я пірнаю в пучі хобі, я все ще зрозумів, що мені потрібна машина для реєстрації. У студії, де я зробив такий автомобіль, і я чудово знав її. Це була мрія. У Росії, в той час ці автомобілі не були продані. Але якщо я хочу щось дуже, я отримую його. Тому друкарська машинка була замовлена ​​на Amazon BZ, оскільки доставка безпосередньо в ті роки не була в Росії. Виявилося, що я замовив машину в листопаді, і вона потрапила до мене в березні. Для компанії до автомобіля я замовив кілька ножів для різання, тому що ми не продавали їх. Коли подруга була принесена в жертву, я був здивований:. Чому вам потрібно нож з оленячим? Я відповів, що я сподівався зробити листівки на новий рік)), то як це виглядає:

Це класична модель. Кольори та відбитки від року до року змінюються, форма залишається незмінною. Механічна машина. Пам’ятайте, що старі пральні машини були прядильним роликом? Ось саме той самий принцип дії. Твіст рукоятки, вали обертаються, красиві фігури зрізаються під тиском з паперу.

На стороні наклейок нагадує техніку безпеки:

З туберкульозом, все просте, не їздити між валами машини. Бути чесним, ні до мене, ні дітей пішли до моєї голови. Але, мабуть, попередники були, колись розмістили таке попередження. У нижній частині машини ця етикетка вставляється:

На нього прямий текст написано, що автомобіль китайський виробництво. З ручної написаної дати виробництва. Я думав, що це наклейка продавця, але виявилося, що це наклейка виробника. Бренд Sizzix належить до компанії American Ellison, великий виробник товарів для рукоділля та різьблених машин. Ця компанія має власні виробничі потужності в Китаї. У комплекті з машиною є мультиплатформа та ріжучі пластини. Це абсолютно необхідні речі, без них автомобіль не буде працювати. Мультиплатформа зроблена з різної товщини пластикових листів. Вид збоку, його товщина 1,5 см:

Справа в тому, що з його допомогою ви можете зробити різання як тонкі ножі

Бобинорезательная машина для резки бумаги. Запуск у заказчика с комментариями специалиста

Тому корпоративні жирні ножі Sizzix

Для цього вам потрібно лише належним чином скласти бутерброд з Cartoctform, ріжучих пластин, ножик та паперу. На самому мультиплантаті є інструкція щодо належної компіляції бутербродів. Неможливо помилитися.

Ріжучі плити витратні матеріали. З часом вони деформуються, нанизані і навіть тріщини.

На фото всі пластини, які я використовували з покупки друкарської машинки. Від старих тріснутих, повністю нових. В комплекті з машиною була 2 пластини. Нові тарілки для зміни я забив себе.

Тепер продаються аналогові пластини вітчизняного виробництва, китайці також не відстають, але я все ще рекомендую оригінальні пластини. Якщо ви вирішите замінити аналог, вкажіть товщину пластин. Вони можуть бути тоншими, ніж родичами, що означає додатково покласти картон або металевий адаптер, який може пізніше вплинути на роботу машини. Товщина оригінальних пластин 3 мм:

В комплекті з машинами іноді продають деякі основні ножі, що, звичайно, збільшує його вартість. Я вирішив, що пізніше необхідні ножі будуть купувати як це необхідно і на підставі потреб.На фото той же ніж з оленя. Він дуже жирний, важкий і дуже дорогий.

Тому сендвіч буде виглядати таким чином:

Мультиплатформа чисто. У нас ще є тарілка для різання, між ними ножем і папером.Я також купив ножі з квітковим орнаментом. Це також sizzix, але вони тонше, тільки 3 мм.

Ми складаємо верхній аркуш платформи, покладіть на нього пластину для різання. Між пластинами ми розміщуємо поверхню різання ножа на папері.

Отже, у мене були ножі “Poinsettius” від Sapparbers. Це дуже тонкі металеві фігурні форми. І такі тонкі ножі виробляються різними фірмами. Вони тонкі, легені та відносно недорогі. Товщина цього ножа 1мм.

“Сендвіч” для оренди з цим ножем виглядає так:

Мультиплатформа в закритому стані, верхня пластина для різання, між пластинами покладіть нож, різальний бік на папері.Деякі ножі мають здатність тиснути одночасно з різанням. Але для цього буде потрібно окремо придбати спеціальну гумову килим. Маска товщина 2 мм. Сендвіч для тиснення та різання виглядає так:

Ми складаємо верхній аркуш мультиплатформи, покладіть тарілку для різання на ньому. Між пластинами поклав килим для тиснення, на його папері, на паперовий ніж для різання ріжучого краю вниз. Це те, що відбувається після прокату, зрізають квітку пуансеттію з венами вздовж пелюсток:

Використання машини ви можете зробити тиснення на папері. Світильники для тиснення. це два типи: металеві пластини з гравюрою та пластиковими двосторонніми папками. На прикладі пластикової папки тиснення тиснення.

Бутерброд з пластиковою папкою для тиснення буде таким: Мультиплатформи складаються з двома верхньою листом. Зверху до залишкової частини пластини для різання, на папці пластини, розташованої всередині паперу, покрийте залишкову пластину та рулон у друкарській машинці. За те, що я давно розповів про товщину мультиплатформи, ножів, ріжучих плит та бутербродів? Справа в тому, що якщо ви робите сендвіч товщі, ніж вам потрібно, це не піднімається між валами. Або повзати з труднощами, але автомобіль буде страждати. Це трапляється не за один раз, але наслідки дуже сумно. Передача руйнуються, підшипники розриву, вали виливаються, коли навіть бачили тріщину кадру. Механізм автомобіля простий, як я сказав вище, це металевий каркас, 2 вал, 4 підшипники та 3 передачі. І ручка. Ця очевидна простота вводить в оману.

Отже, якщо ви закінчили гарантійну картку на машині або взагалі не було, ремонт на місці буде літати в копійку. Природки повинні бути замовлені в спеціальному магазині або шукати майстрів, які будуть роздані вручну. Підшипники нестандартного розміру, внутрішній діаметр у них 12 мм. Настільки підшипники або купуйте в магазині для 600р штук, або замовити AliExpress. Я знаю, що стандартні підшипники ставлять, але необхідно очистити вали. Якщо кадр тріснула, то це негайно викидає друкарську машинку або шукати майстер, який зробить новий кадр. Гарантії повинні надсилати автомобіль до сервісного центру, а вага посилки буде більше 5 кг, вона також не дешева. Загалом, ремонт розбитих Bigshot є дорогим і енергійним. Тому подбайте про це, спостерігайте за товщиною бутерброда. Є нюанс, до якого ви не звертаєте уваги. Bigshot не призначений для комерційного використання, тільки для дому. Якщо ви думаєте, що ви надішлете його вартість продажу відрізання, то ви помиляєтеся. Я розмовляв з знайомим склепінням, який займався продажем різання на замовлення, а потім перестав робити це, тому що ремонт машини їсть всі прибутки від продажу різання. Піклуйтеся про свій автомобіль. Змастіть передачі та підшипники. І вона буде служити вам років. Я використовую свій автомобіль на 6 років, і вона ніколи не підводила мене. Тепер я перечитав все, що написано і зрозумів, що автомобіль має багато мінусів. Це висока ціна щодо інфляції рубля, дорогих витратних матеріалів, дорогих ножів, і їм потрібно все більше і більше. Winn з різанням багато, іноді ножі зустрічаються. Ремонт дорогих і енергійних. Сама машина важка, 5 кг, і велика, для неї вам потрібне спеціальне місце для зберігання. Загалом, жах! Звичайна розумна людина ніколи не купує. Особливо оскільки у всій відомій соціальній мережі, відрізаючи набори всіх видів різних способів практично у розмові. Але як скребок і людина, яка пристрасна, ця машина дуже необхідна. Він розширює межі моєї творчості. Я просто насолоджуюся процесом різання. І для задоволення, як ви знаєте, вам потрібно заплатити :)) Якщо ви такі, як пристрасний брухт, як я, то сміливо купити цю машинку!

Квіти та листя зрізані за допомогою машини BigShote, “Poinsettia” ножів Spellbinders та ножі з набору “Весна в душі” Mimicut.