Механічний термостат для води теплий підлоги

Дрібна побутова техніка

Як працює термостат

Зовнішній зовнішній нагрівальний термостат. це автоматичний вимикач, який вибухає або закриває електричну схему після досягнення певної температури температури. В результаті, нагрівання зупиняється або відновлюється. За принципом експлуатації регулятори теплопостачання поділяються на 2 типи:

 • Механічний з термічним датчиком у вигляді біметалічної пластини. Від опалення, цей елемент вигин і в певній точці розбиває ланцюг. Потім тарілку охолоджується, випрямляється і негайно закриває контакти.
 • У електронних (реле) регуляторах датчик температури є термістором, що динаміка. Контролер мікросхеми записує цю зміну і дає реле команд, обмотка відкриває контакти, ланцюг розрив.

довідник. Електронні пристрої оснащені власним джерелом (батареї) або підключені до мережі будинку. Найпростіші механічні термостатори працюють без зовнішнього джерела живлення. Це не є перевагою, оскільки електроенергія все ще зобов’язана контролювати воду ТП.

Тепер ми пояснимо, як автоматичний контроль підлоги з підігрівом здійснюється за допомогою кімнати термостатів. Електричні обгорткові контури (кабельні секції, інфрачервоні плівки) працюють так:

Автоматизація теплової техніки

 • Термостат, встановлений у приміщенні, підключений до розриву основної лінії живлення. Хоча кімната холодна, ланцюг закритий.
 • Домовласник встановлює бажану температуру на пристрої, нагрівання увімкнено. Коли вона досягає бажаного значення, працює тепловий датчик, ланцюг відкриває, лінія електропередачі демонструється.
 • Після охолодження на 0.5-1 ступінь енергопостачання резюме, нагрівання триває. До речі, різниця між температурами вимикання/вимикання називається гістерезисом.

Принцип роботи термостату для водяного спеки однаковий. Тільки реле відкриває ланцюг живлення термоелектричного приводу (інакше. серво). Він стоїть на розповсюдженні ТП і закриває/відкриває потік теплоносія до опалювального контуру.

Кожна петля, підключаються до окремих регуляторів, розташованих у різних кімнатах. Як працює автоматизована вода на відкритому повітрі опалення, ми дивимося

Контроль

Температурні регулятори максимально прості для користувача. Але в цих системах багато складних вузлів та структур можна приховати.

Керування такими пристроями може здійснюватися кількома способами:

 • Механічний. Для таких цілей виробники забезпечують спеціальні поворотні ручки. Залежно від їх положення, витратомірів води або поточний потік. Такі системи дуже часто використовуються з водою “гребінці”, які виконуються шляхом розподілу рідини. Недоліком цього методу є те, що важко досягти точної установки вартості з різницею менше 5 градусів.
 • Кнопок. Цей підхід є більш досконалим, оскільки це дозволяє контролювати температуру в більш вузькому режимі. Налаштування терморелей здійснюється або за допомогою класичних кнопок або за допомогою сенсорного екрану. Тут змінюється лише Inteeis, і принцип роботи з цього практично не змінюється.
 • Віддалене управління. Температурні регулятори встановлюються на так звані котли Wi-Fi. Ці пристрої здатні отримувати радіосигнали та на основі їх змінити налаштування регулятора. Ці механізми досить складні і часто застосовуються лише в так званих “розумних” будинках, де все повністю автоматизована і вимагає мінімального втручання людини.

Деякі модифікації термостателів вимагають регулювання голови, що сприймає температуру. Це дозволяє синхронізувати системи для отримання точних значень під час роботи.

Схеми з’єднання з Media Media Warm-Paul корисні поради та правила вибору.

механічний, термостат, водить, теплий

Термостатори, призначені для контролю нагрівання з електричними підлогами, мають спеціальне позначення.

Не плутайте їх з іншими популярними моделями, доступними для роботи з газовими котлами або водою нагрівання через колектор.

На задній панелі пристрою між двома терміналами шукайте зображення у вигляді змії (контакти L1 та N1).

Саме тут підключено кабель теплого підлоги або електричного мат.

До кінця L1 центральний кабель жив, до N1. коса.

Датчик віддаленого температури, запобігання перегріву теплих підлог та контролю нагрівання, запуску на колодках взуття (NTC).

Полярність дротів датчика не є важливою. Підключіть їх у будь-якій послідовності.

Зверніть увагу, що температура безпосередньо на віддаленому датчику завжди буде вищим, ніж температура в кімнаті, яка показує регулятор на його табло.

Це пов’язано з глибиною датчика в стяжці.

На дисплеях електронних пристроїв обидва параметри можна побачити, але в механічних пристроях з колесом, часто в окружності, навіть не призначають градуси, і вказують лише цифри 1-2-3 і т.D.

З п’ятьма цифрами один розподіл відповідає близько 8 градусів.

Ступені не вказуються з певною метою, щоб не заплутати користувач. Давайте покласти на пакет термостату 25C, а термометр кімнат у квартирі покаже лише 20C.

Найбільш відразу виникає питання, чому регулятор працює з такою помилкою? Він зламав?

Якщо ступені вказані на вашому механічному термостаті, це означає, що він в основному працює і фокусується на своєму датчику температури повітря, вбудований у корпус.

Той, який з’єднується з нею ззовні і приховує на стягу, грає лише роль захисту кабелю від перегріву.

Потужність 220В на терміналах L і N через UZO з струмом витоку не більше 30 мА.

Схема з’єднання з підігрівом підлоги безпосередньо через термостат різних виробників того ж типу і є таким, як випливає.

При підключенні обов’язково перевірте потужність, здатну відсутність термостату. Він зазвичай розроблений для навантаження не більше 16А (3,7 кВт при напрузі 230 В).

У цьому випадку пристрій буде служити довгий час і регулярно. Релюшка, яка переживає контакт, коли швидко перегріває. І з цим доведеться змінити весь пристрій.

При завантаженні більше 3,7 кВт, буде потрібно модульний контактор.

Діаграма з’єднання в цьому випадку зміниться на наступне.

Тут, замість завантаження, дроти з регулятора переходять до контактів котушки (A1-A2), а сам нагрівальний кабель підключений до терміналів потужності стартера (1-2 або 3-4).

Часте питання. чи існує різниця, коли фаза з’єднана на термостаті, і де нуль?

Якщо ви плутаєте фазу та нуль, то фазовий провідник буде розбити, коли термостат відключається, але нуль. Таким чином, фаза постійно відвідує нагрітий кабель, який природно не є безпечним.

У цих пристроях, які мають окремий вимикач на корпусі, коли він натискається, відбувається розрив двох провідників одночасно, а фаз, і нуль. Але це в ручному режимі вимкнення, а потім не у всіх моделях.

Часто нуль через його трек подають безпосередньо. Я пішов на термінал і відразу ж пішов на теплий підлогу.

READ  Закипає казан при включенні гарячої води

У цьому випадку сам перемикач відповідає тільки для джерела живлення до бортової дошки. З автоматичною відповіддю від датчика, тільки один дріт завжди порушується.

Досі відзначайте, що захисний заземлення безпосередньо до самого термостату, щоб почати!

Це може бути окремим, окремим терміналом, за допомогою якого нагрівальний кабель підключений до захисного провідника.

На терморегуляторах самі навіть коштують значком “квадратного квадратного”, що означає. подвійне ізоляційне пристрій.

Такі ознаки зазвичай застосовуються до портативних інструментів, які не вимагають заземлюючого контакту на штекер шнура живлення.

Які ультра-випробування вирішують розумні термостати, фаршировані електронікою та відображенням? Я здається, чому купити дорогий продукт, якщо ви можете придбати регулятор з механічним колесом і просто покласти його для себе бажану температуру?

І справу тут в одній з фундаментальних проблем комфорту систем опалення. інерція.

Справа в тому, що викриваючи на теплих підлогах, прийнятна температура в області 23-25 ​​° С після її досягнення, навіть з відключеним нагрівальним пристроєм, система до певного моменту на інерції все ще продовжуватиме отримувати ступені.

Немає необхідності підтримувати комфортні умови з такими ракетами мови. У інтелектуальних електронних термостатах все це вирішується регуляцією PWM.

Цей термін вийшов з електроніки. Шим. це широта-імпульсна модуляція. При опалюванні цей принцип полягає в тому, щоб змінити час включення та роботи елементів нагрівання.

Хоча температура в приміщенні далека від бажаних параметрів (25С вказано, у кімнаті 18с), теплі підлоги весь час (нагрівання, нагрівання та теплий).

Однак, як зазначено вказана точка (25С), тепло починає поставлятися як малі, короткі імпульси (ігор). Завдяки цьому відбувається точне утримання температури в зоні комфорту.

Про інерційні процеси, пов’язані з перегріванням або навпаки з надмірним охолодженням, у цьому випадку ви можете забути. Нічого подібного до термостату з колесом ви не досягнете.

У той же час не чекайте деяких глобальних змін при заміні термостату однієї моделі до іншого. Це думка, що якщо теплий підлогу не підходить, то варто змінити термостат на дорожче, все зміниться.

Негайно температура повітря підніметься в кімнату, і де він був раніше холодний, приїде смаження. Грубо кажучи, термостат є своєрідним спідометром у вашому автомобілі.

Ви можете намалювати 300-350 км/год на спідометрі, але якщо двигун не може дати таку потужність, то ця швидкість ви не бачите. Якщо щось винне у поганій роботі теплих підлог, то спочатку подивіться на датчик температури.

Перевірте ефективність термостата дуже проста. Подавати потужність 220В та підключення віддаленого датчика.

Терморегулятор для теплого пола RTC70.26 Как проверить

Крім того, замість теплого підлоги підключіть звичайну лампочку розжарювання до термостату. Почніть відкрутити ручку, змінюючи температуру.

У певний момент лампочка повинна запалити.

Далі, штовхайте датчик температури в руці і почекайте. При нагріванні з вашого тіла хороший термостат буде працювати, а лампочка буде.

Якщо датчик підбирається глибоко в стягу, ви можете розігріти це місце за допомогою зачіску і чекати такого ж ефекту. Коли лампа не відповідає, він говорить про несправність пристрою.

Найшвидший спосіб ремонту в цьому випадку є передача роботи від датчика підлоги до датчика повітря, вбудованого у корпус.

Кінці кабелю на пристрої з джерела поверху температури повинні бути складені, і налаштування самого пристрою перезавантажуються.

Все це буде правильно працювати, за умови встановлення терморегулятора безпосередньо в кімнаті з підігрівом.

Якщо у вас є електронний термостат з контролем PWM, то з вищевказаним методом перевірки не рекомендується нагрівати датчик занадто швидко джерелом. Що це загрожує?

По-перше, термостат негайно зафіксує нормальну висоту тепла і буде працювати заздалегідь. По-друге, “Smart Brange” пристрою змусить нагрівати протягом наступних 20 хвилин.

У цьому випадку температура вже за 5 хвилин на дисплеї пристрою буде достатньо, щоб увімкнути, а початок та закриття контактів не відбудеться. У результаті ви матимуть сумніви щодо правильності термостату.

Тому перевірка з швидким нагріванням ідеально підходить для механічних пристроїв, і будьте обережні з електронними.

Інша помилка виникає при заміні або підключенні датчика різних виробників до того ж регулятора. Справа в тому, що всі вони мають певний опір, що відповідає певній температурі.

І якщо не змінюючи налаштування, щоб приймати та змінювати датчик температури до іншого, він може призвести до неправильної роботи нагріву. Різниця температури між визначеними та фактичними може досягати 10 градусів!

Завдяки іншому опору, менше, ніж завод, регулятор зрозуміє його як переоцінену температуру і дасть команду до раннього вимкнення, хоча теплі підлоги не будуть достатньо.

Для теплого підлоги використовуються так звані NTC. датчики з негативним коефіцієнтом температури. Цей термін означає, що з збільшенням температури навколишнього середовища їх стійкість зменшується.

Ще трапляється PTC. позитивний т Коевид. Опір. З ними відбувається зворотний процес.

Пропоновані пристрої (DEVIREG TOUCH), спочатку в програмі налаштувань, зазначені декілька сортів датчиків. На етапі встановлення ви просто вибираєте необхідний.

Якщо ви не знаєте бренду, ви повинні вручну робити вимірювання стійкості до мультиметра.

Отримані дані порівнюються та перевіряються, чи відповідають вони заводські налаштування чи ні.

Найбільш правильна система опалення є те, що має свою власну нормативну зону у кожній кімнаті. Що це означає?

Якщо в будинку є лише один термостат, температура розкиду в різних частинах будівлі досягне 5-6 градусів.

Тому вам доведеться придбати та встановити не один, але кілька термостатів.

Ви можете налаштувати окремі регулятори до двох зон одночасно, коли змінюючи пріоритет температури. Тобто встановіть у термостат у одній кімнаті, а віддалений датчик від нього, щоб почати в сусідній кімнаті.

У цьому випадку, у налаштуваннях необхідно зробити вибір, на якому елемент повинен реагувати термостат. до вбудованого тіла або на пульті. Досягти такої ж температури від одного пристрою, ви не досягнете успіху.

Місце термостатерів у вологих зонах заборонено. Вони повинні мати відповідний рівень захисту від вологи IP та встановлений у зоні 3.

Яка зона, читається в окремій статті.

Налаштування та управління електронними сортами термостатів відбувається у фабричних інструкціях. Як приклад, давайте подивимося на популярні (тисячі замовлень з усього світу позитивних відгуків) та недорогу модель термостату з наших китайських товаришів.

READ  Рушник електричний нагрівач з термостатом та таймером

Щоб почати працювати з пристроєм, перше, що служить напрузі 220 В.

Через деякий час освітлення виходить, а пристрій переходить у режим енергозбереження. У той же час, навіть якщо напруга повністю зникла, термостат пам’ятає і зберігає всі попередньо зазначені параметри в пам’яті.

Тому всі параметри зробили один раз, а потім не доведеться перепрограмувати.

У ручному режимі, коли на екрані відображається значок руки, ви можете встановити потрібну температуру в кімнаті.

Цей параметр встановлений, натиснувши кнопки з руками (вгору-вниз).

У спокої на екрані показує поточну внутрішню температуру.

Щоб перекласти пристрій у автоматичний режим, натисніть кнопку з квадратами, а на дисплеї відображається годинник або значок будильника.

В автоматизації, змініть попередньо зазначений температурний поріг за допомогою кнопок зі стрілками не буде працювати. Дані щільно прив’язані до певного дня тижня.

Цей день також виділений на екрані (1-понеділок, 2-вівторок і т.e).

Часовий сегмент дня показаний у вигляді невеликого будинку з цифрою (трохи вище дня тижня).

Через це ви можете запрограмувати роботу нагрівання, так що вночі підлоги працюють на повній або навпаки з мінімальним навантаженням. Все залежить від ваших умов життя.

Ви можете встановити шість періодів часу.

Якщо ви вибрали модель Wi-Fi, час і день тижня відображаються автоматично.

З робочим станом нагрівання, дим з’являється над будинком.

Як тільки вимикається нагрівання, дим зникає.

Це набагато зручніше керувати термостатом для здійснення на смартфоні. Для цього вам потрібно буде завантажити та встановити програму Smart Life.

Більш детально з усіма нюансами налаштувань цього термостату ви можете ознайомитись з відео нижче.

Критерії вибору термостатерів для теплих підлог

Для того, щоб зробити систему опалення як ефективну та керовану, не нехтує дорогими моделями пристроїв. У більшості випадків вибір пристрою має вплив умов життя та інтенсивність використання опалювального обладнання.

Чи повинен я сказати відразу. Механічні термостатичні клапани прості і зручні. Використовуйте їх, прийняті в тих житлових приміщеннях, де люди постійно присутні. Навіть у кімнаті, де розташовані діти, установка таких пристроїв не заборонена. Пристрої мають відповідний захист.

У тих випадках, коли немає нікого вдома, і необхідність нагрівання постійно, найкраще стане використанням програмованого термостату. При встановленні необхідних тимчасових та температурних параметрів заздалегідь, ви організовуєте автоматичний режим роботи теплих підлог. Для тих, хто зібрав, щоб встановити теплу підлогу вдома, при покупці термостатичного регулятора, слід враховувати ряд нюансів:

 • Здійснення ставки на автоматизовані пристрої, необхідно мати постійну напругу в домашній енергетичній мережі;
 • Допустимий поріг температури термостату становить 60 0 с;
 • Монтаж інструментів здійснюється у двох варіантах за допомогою панельної установки або стіни. Панельний параметр, що використовується у великих площах. Версія для настінного монтажу встановлена ​​поруч із гніздом або електричним і більш придатним для роботи в невеликих областях.

Критерії вибору

Що важливо знати при виборі термостату для теплого поверху

При покупці термостату потрібно знати певні нюанси. Це дозволить вам заплатити лише за необхідні функції, а також забезпечити довговічність системи потепління та самого пристрою.

Під час вибору ви можете зосередитися на наступних параметрах:

 • Для установки в невеликих кімнатах доцільно вибрати недорогий механічний або електронний термостат з внутрішнім датчиком температури повітря.
 • Програмований термостат раціональний, щоб купити, при необхідності, багатофункціональний контроль температури, а також для економії електроенергії з повсякденною відсутністю жителів вдома вдень.
 • Термостат повинен відповідати максимальній потужності нагрівальних елементів з резервом 25-30% у разі роботи при зниженій напрузі та продовжить термін служби пристрою.
 • Для будинків з дерев’яною обробкою підходять лише накладні коробки термостателів.
 • При виборі типу пристрою вийдіть із своїх уподобань, дизайнерських особливостей приміщень та фінансових можливостей.

Щоб підібрати підлогу, потрібно розглянути ще одну 2 параметри:

При виборі термостату оцінюйте якість пластикового корпусу. Якщо виробник економить це, ви можете сумніватися в надійності внутрішніх компонентів пристрою.

Температурні регулятори для теплого підлоги

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 0 ° C, 40 ° C, у підрозділі, білий

Гарантія 24 місяці.

Теплий підлогу, 5 ° С, 40 ° С, у підрозділі, білий

Гарантія 24 місяці.

Теплий підлогу, 5 ° С, 40 ° С, у підрозділі, білий

Гарантія 24 місяці.

Теплий підлогу, 5 ° C, 40 ° C, прихована установка, біла

Теплий підлогу, 5 ° C, 90 ° C, прихована установка, слонової кістки

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 5 ° C, 50 ° C, прихована установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 5 ° C, 45 ° C, прихована установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Автоматизація теплової техніки

Теплий підлогу, 0 ° C, 40 ° C, прихована установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 0 ° C, 40 ° C, відкрита установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 0 ° C, 60 ° C, відкрита установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 5 ° C, 35 ° C, відкрита установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 5 ° C, 35 ° C, відкрита установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 15 ° C, 45 ° C, прихована установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 15 ° C, 35 ° C, прихована установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 15 ° C, 35 ° C, прихована установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 5 ° C, 45 ° C, прихована установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 5 ° C, 45 ° C, прихована установка, крем

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 5 ° C, 35 ° C, прихована установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 5 ° C, 50 ° C, прихована установка, слонової кістки

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 5 ° C, 45 ° C, прихована установка, біла

Гарантія 12 місяців.

Теплий підлогу, 5 ° C, 40 ° C, прихована установка, бежевий

Гарантія 12 місяців.

Гарантія 12 місяців.

Поблизу суперчутливих контролерів не повинно бути джерелами холодних або теплових акумуляторів, холодильника, ненадійного фіксованого кадру Windows, а також.;

 • На тіло не повинно падати сонячне світло. Також переконайтеся, що щит з датчиком не розташований поблизу вхідних або балконів дверей, оскільки проекти можуть вплинути на точність відображення даних;
 • Датчики моніторингу повітряного стану краще встановлюються на висоті 1-1,5 м над підлогою з двох причин: по-перше, ви збережете пристрій від пошкодження; По-друге, підвищення точності регулювання нагрівання (тепле повітря завжди піднімається, і холод, навпаки, знижує).
READ  Бавовна при повороті на підлогу газовий котел

Окрема категорія включає віддалені датчики для керування роботою води. Пристрій встановлюється на відстані більше 0,5 м від стіни в області найближчого розміщення трубопроводу. Другий кінець підключений до термічного регулятора підлоги.

Порівняння товарів: Виберіть яку модель вибрати і купити

Вартість

 • Метод монтажу: прихований
 • Тип управління: механічний
 • Мінімальна температура: 5 ° C
 • Максимальна температура: 40 ° C
 • Максимальне навантаження: 3600 Вт
 • Поточне суспільство: 16 А
 • Захист класу: IP20
 • Положення температури Павла: Так
 • Датчик тепла: включений
 • Підходить для води Теплий підлогу: є
 • Метод монтажу: прихований
 • Тип керування: Електронний
 • Мінімальна температура: 5 ° C
 • Максимальна температура: 90 ° C
 • Максимальне навантаження: 3600 Вт
 • Поточне суспільство: 16 А
 • Захист класу: IP20
 • Положення температури Павла: Так
 • Підходить для електричного нагрівального підлоги: Так
 • Датчик тепла: включений
 • Програмний: є
 • Регулювання температури повітря: Так
 • Підходить для води Теплий підлогу: є
 • Метод монтажу: прихований
 • Тип керування: Електронний
 • Тип зв’язку: дротовий
 • Мінімальна температура: 5 ° C
 • Максимальна температура: 60 ​​° C
 • Максимальне навантаження: 3520 Вт
 • Поточне суспільство: 16 А
 • Захист класу: IP20
 • Положення температури Павла: Так
 • Підходить для електричного нагрівального підлоги: Так
 • Датчик тепла: включений
 • Програмний: є
 • Регулювання температури повітря: Так
 • Підходить для води Теплий підлогу: є

Тепло

 • Тип управління: сенсорний
 • Мінімальна температура: 5 ° C
 • Максимальна температура: 45 ° C
 • Максимальне навантаження: 3500 Вт
 • Поточне суспільство: 16 А
 • Захист класу: IP21
 • Положення температури Павла: Так
 • Підходить для електричного нагрівального підлоги: Так
 • Датчик тепла: включений
 • Програмний: є
 • Регулювання температури повітря: Так
 • Підходить для води Теплий підлогу: є
 • Опис: програмований термостат MCS 350 дозволяє керувати системами опалення як безпосередньо з дисплея сенсорного екрану пристрою, а також за допомогою програми MCS 350, встановленого на смартфоні. Віддалений контроль нагрівання здійснюється на мережі Wi-Fi безпосередньо з смартфона з встановленою програмою MCS 350 або через домашній Wi-Fi маршрутизатор. У домашній мережі ви можете включити до 32 термостатерів MCS 350. Термостат забезпечує контроль над двома датчиками температури. підлоги та повітря. одночасно і індивідуально (включені).
 • Підходить для інфрачервоного опалення: Так
 • Підключення до смартфона: Так
 • Підходить для опалення радіатора: Так
 • Тип керування: Електронний
 • Мінімальна температура: 5 ° C
 • Максимальна температура: 35 ° C
 • Максимальне навантаження: 3500 Вт
 • Поточне суспільство: 16 А
 • Захист класу: IP21
 • Положення температури Павла: Так
 • Підходить для електричного нагрівального підлоги: Так
 • Датчик тепла: включений
 • Програмний: є
 • Регулювання температури повітря: Так
 • Підходить для води Теплий підлогу: є
 • Опис: Teploux Thermostat 520 призначений для керування теплими підлогами для підтримки комфортної внутрішньої температури. Завдяки функції програмування, пристрій може бути включений заздалегідь, з урахуванням функцій кімнати, що дозволяє нагріти кімнату до комфортної температури до певного часу. Термостат оснащений символічним відображенням. Контрастні та добре читані номери та піктограми інтуїтивно зрозумілі.
 • Тип керування: Електронний
 • Мінімальна температура: 5 ° C
 • Максимальна температура: 45 ° C
 • Максимальне навантаження: 3500 Вт
 • Поточне суспільство: 16 А
 • Захист класу: IP21
 • Положення температури Павла: Так
 • Підходить для електричного нагрівального підлоги: Так
 • Датчик тепла: включений
 • Програмний: є
 • Регулювання температури повітря: Так
 • Підходить для води Теплий підлогу: є

Digitop

 • Метод монтажу: на Din Rake
 • Тип керування: Електронний
 • Тип зв’язку: дротовий
 • Мінімальна температура:.55 ° С
 • Максимальна температура: 125 ° C
 • Поточне суспільство: 10 a
 • Захист класу: IP20
 • Датчик тепла: включений
 • Регулювання температури повітря: Так
 • Підходить для води Теплий підлогу: є
 • Підходить для опалення радіатора: Так
 • Метод монтажу: на Din Rake
 • Тип керування: Електронний
 • Тип зв’язку: дротовий
 • Мінімальна температура:.50 ° С
 • Максимальна температура: 125 ° C
 • Поточне суспільство: 16 А
 • Захист класу: IP20
 • Положення температури Павла: Так
 • Датчик тепла: включений
 • Підходить для води Теплий підлогу: є
 • Підходить для опалення радіатора: Так

Тернео

 • Метод монтажу: на Din Rake
 • Тип керування: Електронний
 • Тип зв’язку: дротовий
 • Мінімальна температура:.55 ° С
 • Максимальна температура: 125 ° C
 • Поточне суспільство: 32 a
 • Захист класу: IP20
 • Положення температури Павла: Так
 • Датчик тепла: включений
 • Підходить для води Теплий підлогу: є

Національний комфорт

 • Метод монтажу: прихований
 • Тип керування: Електронний
 • Мінімальна температура: 5 ° C
 • Максимальна температура: 45 ° C
 • Захист класу: IP30
 • Положення температури Павла: Так
 • Датчик тепла: включений
 • Підходить для води Теплий підлогу: є

Термостатори теплі підлоги. Яка різниця між ними?

Як вибрати термостат для теплого підлоги

Термостат підлоги. Який вибрати?

Lifehak у ремонті квартири. Термостат теплого підлоги

Автоматизація опалення. Підключення термостату до сервоприводу теплового центру

Програмований теплий підлогу термостат

Температурні регулятори для теплих підлог | Частина 1 | Функції та відмінності в термостателях

Як вибрати кімнату Термостат і що звернути увагу на свій вибір

Як поставити тепловий датчик для теплого підлоги під плитку

Як підключити теплоту до термостату

Топ-10 термостателів для теплого підлоги

Системи опалення є найбільш різними. радіатором, трубами, внутрішнім, плінтусом. Якщо в умовах квартири це не потрібно вибирати. Як правило, встановлені стандартні радіатори, виготовлені з матеріалів, як чавун, сталь, алюміній або інші металеві сплави. З точки зору приватних будинків, переваги все частіше призводить до систем теплого підлоги на воді або електричній основі. Вода теплі підлоги можуть бути схильні до витоку, усунення яких досить проблематично. Саме з цієї причини власники такого житла встановлюють електричні підлоги.

Такі продукти відрізняються незначним споживанням електроенергії, його можна покласти під різноманітні покриття. ламінат, лінолеум, керамічна плитка, навіть під дерев’яними підлогами. Одним з ключових елементів у такій системі є термостат. Без цього неможливо встановити оптимальну температуру в кімнаті. Він вбудований у звичайну сітку потужності, і через вбудований реостат визначає питому потужність на нагрівальні елементи.

На жаль, не всі споживачі знають, як вибрати вибір такого апарату. У рамках цієї статті ми розповімо про найкращі термостатори для теплого підлоги. Однак, перш ніж почати аналізувати конкретні моделі докладно, давайте розглянемо ряд правил, до яких необхідно покладатися на придбання цих продуктів.