Модуль GSM для газового котла Baxi

Article

Table of Contents

Zont Connect GSM термостат для газових котлів Baxi і De Dietrih

Zont Connect GSM. Кімнатний термостат для газових котлів BAXI та DE DIETRICH, підключеного від протоколу Opentherm. Має свою власну SIM-картку, команди на ньому можуть бути передані з будь-якого телефону, планшета або ПК. Для зручності є безкоштовні програми для вашого телефону та особистого облікового запису. Щоб захистити від несанкціонованого доступу, вхід до вашого облікового запису захищений паролем.

На пристрої є кілька режимів нагрівання вдома, щоб ви могли вибрати бажаний в даний час. Крім того, ви можете легко скласти щотижневий робочий графік опалювального котла для найбільш оптимальних витрат на газ. Термостат вимірює температуру в приміщенні та контролює операцію котла таким чином, що температура в приміщенні відповідає заданому значення.

Він контролює технічний стан котла та сигналів з аварією або відключенням напруги живлення. Термостат контролює температуру в будинку та на вулиці, напруга живлення, технічний стан котла та багато іншого. З відхиленням значень із зазначеного, він повідомляє про це через Інтернет, дзвінок або SMS-повідомлення.

Основні функції термостату Zont Connect:

 • Контролює модуляцію пальника котла
 • Підтримує вказану температуру за індивідуальним графіком
 • Контролює технічний стан обладнання
 • Повідомляє, коли котел збій, вихід потужності та помилки розшифровки
 • Зменшує споживання енергії
 • З’єднання в пару звичайних і дистанційних панелей керування

Додаткові можливості пристрою дозволяють не тільки економічно витрачати ресурси для опалення та контролювати працездатність опалювального котла, але також контролювати безпеку об’єкта та повідомити миттєві ситуації. Користувач може підключити додаткові датчики, такі як рух, відкриття, витоки води, витоки газу, вогню та датчики диму та т.Р. Інформація передана мобільними каналами та Інтернетом.

Zont Connect. це термостат для системи опалення з вбудованою підтримкою протоколу OPENTHERM та власної SIM-картки. Він з’єднується з електричною дошкою котла до роз’єму OpentherM і керує своєю роботою. Команди на ньому можуть бути передані з будь-якого телефону, планшета або ПК.

Для зручності є безкоштовні програми для вашого телефону та особистого облікового запису. Щоб захистити від несанкціонованого доступу, вхід до вашого облікового запису захищений паролем.

модуль, котел, baxi

Комфортна температура для кожного власного. Деяка любов тропічна тепла, інші вважають, що 20-22 градуси більш ніж достатньо.

Ми надавали кілька режимів опалення вдома, щоб ви могли вибрати бажаний на даний момент.

Крім того, ви можете легко зробити щотижневий графік опалювального котла для найбільш оптимального споживання електроенергії або газу.

Система попередження для всіх випадків

Термостат контролює температуру в будинку та на вулиці, напруга живлення, технічний стан котла, кількість етапів потужності та багато іншого.

З відхиленням значень із зазначеного, він повідомляє про цей дзвінок, SMS-повідомлення, а також повідомлення про натискання, у разі наявності встановленої програми на телефоні або планшеті.

Термостат вимірює температуру в приміщенні і включає або вимикає вихідне реле, контролюючи операцію котла, так що температура в приміщенні відповідає заданому значення. Він контролює технічний стан котла та сигналів з аварією або відключенням напруги живлення.

10 Датчики температури для будь-якої мети

Термостат дозволяє одночасно підключати 10 датчиків температури. Це може бути як дротові, так і радіо користувачів. Довжина кабелю датчика дроту може бути збільшена до 30 м, якщо це необхідно, і сам з’єднання сам Zont може здійснюватися на відстані до 100 м від самого котла.

Основні показники використовуються для управління роботою котла. Додатковий датчик призначається для цього резерву. Якщо основний термостат несправностей автоматично надходить на роботу на резервному датчику, а котел не зупиняється.

Показання залишкових датчиків використовуються для загального моніторингу системи опалення.

Характеристика температурних режимів

Економіка Чому теплий будинок, коли все на роботі? Використовуйте цей режим і заощаджуйте до 15% енергії щодня, встановлюючи мінімальну температуру, щоб зберегти тепло в кімнаті (наприклад, 15 градусів)
Комфорт Встановіть зручну температуру для себе та використовуйте цей режим, коли ви знаходитесь вдома (коли температура зменшується за допомогою пари градусів, котел увімкнеться, щоб підігнати до вказаного значення)
Анти-ноонозка Якщо взимку ви переходите до міської квартири, встановіть цей режим і не хвилюйтеся за систему опалення будинку. вона знаходиться під надійним захистом.
Розклад Зробіть щотижневий графік опалення вдома, і кожен день він буде затишний і тепло (ви можете встановити мінімальний температурний режим протягом вашої відсутності у відсутності в приміщенні, а також встановлене нагрівання, щоб прибути час до комфортної температури).

Проста установка, яка не вимагає спеціальних навичок

Zont Connect легко підключається до газових котлів BAXI та DE DIEDRICH до спеціального роз’єму. Термостат вставляється з SIM-карткою будь-якого оператора, забезпечуючи стійкий прийом, а напруга живлення подається. Регулювання операції пристрою виконується з персонального кабінету веб-служби Zont або зі смартфоном безпосередньо з мобільного додатка. Zont Connect зберігає можливість використання панелі керування комфорту.

Контроль за умовчанням та управління котельні за допомогою веб-сервісу та мобільного додатка Zont

 • Відображає поточний стан котла; відображення поточної температури приміщення;
 • вибір попередньо встановлених режимів роботи для підтримки цільової температури (повітря або теплоносія);
 • Температура моніторингу (повітря, теплоносія, дхви);
 • програмування роботи котла протягом щотижневого графіка;
 • Контроль за станом додаткових датчиків (витоків, витоків газу, безпека).

Запис та зберігання історії події (за останні 3 місяці)

 • Час котла та моніторингу вимірюваних температур;
 • час виникнення аварій та помилок у роботі котла;
 • час розбиття та відновлення основної напруги живлення;
 • Час вхідних дзвінків та тексту вхідних SMS-повідомлень;
 • Дата та номер версії при оновленні програмного забезпечення;

Zont Connect Wi-Fi та GSM термостат для газових котлів Baxi і De Dietrihich

Купити Zont Connect засоби для придбання системи дистанційного керування системою опалення від мікроліну, які монітори та керування GSM/GPRS (мобільний Інтернет) та через мережу Wi-Fi. Основним видом зв’язку є домашня мережа Wi-Fi, а резервний канал GSM/GPRS автоматично з’єднується за відсутності основних.

Програмований контролер, призначений для автоматизації та керування операцією системи опалення, має вбудовану підтримку протоколу OpentherM та власної SIM-картки. Може керувати будь-яким котлом через контакти, призначені для термостату кімнати. При підключенні до моделей котлів Baxi та De Dietrih, що мають Openthherm Inteeis, власник отримує більш широкі можливості для їхнього контролю. Управління резервним котлом за допомогою вбудованого ретрансляційного виходу допоможе забезпечити безперервне постачання тепла у разі відмови від основного.

Zont Connect функціональність

 • Моніторинг стану та контролю за одним або двома (основними та резервними) котлами опалення, у тому числі за допомогою алгоритму погодного контролю;
 • Моніторинг стану дротових та радіоканальних датчиків для різних цілей;
 • Контроль котла на цифровій шині Opentherm або реле, через термінали для термостату кімнати. Другий котел можна підключити до реле. Другий котел може бути використаний як резервний та (або) робота за графіком;
 • Підготовка гарячої води при керуванні цифровим автобусним котлом (BKN або пластинчастого теплообмінника);
 • Керування будь-яким електричним пристроєм (для конфігурації системи опалення з одним котлом);
 • Попередження власника аварій, критичні ситуації та відхилення параметрів системи нагрівання та контрольованих датчиків з заданих значень;
 • Ручне скидання помилок та аварії котлів, керованих цифровим автобусом Openthherm;
 • Підтримка заданої температури в індивідуальному графіку;
 • Функція AntiLegionella, включений автоматичний складений графік;
 • Контакт для підключення додаткового датчика безпеки;
 • Встановлення до 15 датчиків температури в різних кімнатах;
 • Вступ до пам’яті пристрою 5 мобільних телефонів для управління голосом та SMS та інформування;
 • Додаткові функції під час підключення через Opentherm. Контроль потужності газового котла в режимі модуляції газового пальника;. погодний залежно від автоматичної зміни температури теплоносія;. Контроль температури при опалюванні та схемах DHW;. контроль за технічними параметрами котла;. Діагностика несправностей із зазначенням коду помилки та причин їх виникнення;. Підключення додаткової панелі керування Opentherm.
 • Аналоговий вхід залежно від вибраного параметрів може контролювати:. стан шлейфу того ж типу безпеки або інформаційних датчиків;. Аналоговий датчик температури НТК;. Датчик аналогового тиску;. Статус (увімкнено) будь-якого електричного інструмента.
 • Контролер автоматично контролює і повідомляє:. про аварії та помилки, читаються з цифрової шини котла;. при відхиленні контрольованих параметрів з заданих значень;. Про зникнення напруги живлення та його відновлення;. на спрацьовуванні контрольованих датчиків безпеки та інформації;. На режимі роботи контрольованих виконавчих пристроїв.
 • Функція скидання помилок та налаштування реалізуються за допомогою кнопки “Скидання апаратного забезпечення”
READ  Робот Пилосос Сяомі зупиняється під час роботи

Переваги Zont Connect

 • Сумісність з усіма моделями газових котлів Baxi та De Dietrich
 • Канали даних GSM та Wi-Fi в одному пристрої
 • Управління двома котлами. Основний і резервне копіювання через програмовану продуктивність ретрансляції.
 • Широко керування можливостями управління MicroClimat
 • Інтуїтивно зрозумілі параметри, зручні Inteeis
 • Підвищити безпеку через операційний відгук з котлом
 • Зменшення споживання газу
 • Індивідуальне налаштування до 10 режимів опалення
 • Індивідуальна установка режимів роботи, щотижневий графік для найбільш оптимальних витрат на електроенергію або газ
 • Можливість підключення до термостату до 15 датчиків температури, як дротових, так і радіо користувачів
 • Безпечна операція котла, контролює свій технічний стан та сигнали з аварією або відключенням напруги живлення
 • Проста установка, яка не вимагає спеціальних навичок

Zont Connect Thermostat Connection Circuit

Особливості Налаштування, керування та керування котлом

Налаштування дистанційно: через персональний кабінет веб-сервісу Zont, доступний з веб-сайту зона-онлайн.Ru; За допомогою програми Zont для мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів) на платформі IOS та Android. Заява доступна для завантаження до смартфона в магазині App або Google Play.

Пульт дистанційного керування: команди з мобільного застосування Zont; Від особистого офісу веб-сервісу (з ПК або планшетом). Інтернет-сервіс доступний у будь-якому веб-переглядачі на веб-сайті виробника WWW.Зонець-онлайн.RU SMS-команди від власника телефону або його проксі. Команди SMS можуть змінювати режими опалення та цільові температури та контролювати стан системи опалення; Місцеві команди з панелями пульта дистанційного керування Zont Models ML-732 та ML-753 (придбані окремо)

Місцевий контроль. Ручний режим без використання мобільного зв’язку та Інтернету за допомогою зовнішньої панелі керування ZONT ML-753 (з’єднаний цифровим Intets K-Line або RS-485, придбаний окремо). З можливої ​​зовнішньої панелі: змініть температуру цілі для кожного режиму опалення; Зміна користувацьких режимів опалення контролю температури повітря в приміщенні та зовні; Контроль контурів котла та опалення.

Методи керування опаленням, що використовуються в контролері Zont Connect

Gsm для котлов Baxi Eco 4s

 • Реле контролю на цільовій температурі теплоносія.
 • Реле контролю на температурі цільового повітря в приміщенні.
 • Реле контролю на температурі цільової температури в приміщенні з підсилювачем температури теплоносія.
 • Цифровий контроль на температурі цільової температури в приміщенні з підвищенням температури теплоносія.
 • Реле контролю при розрахунковій температурі теплоносія в залежності від температури вулиці (функція преси “Погода-залежна автоматизація”) без контролю температури повітря.
 • Реле контролю при розрахунковій температурі теплоносія залежно від температури вулиці (відповідно до алгоритму PZA) з контролем температури повітря в кімнаті.
 • Цифровий контроль при розрахунковій температурі теплоносія залежно від температури вулиці (відповідно до алгоритму PZA) без контролю та з контролем температури повітря в кімнаті.

Набір доставки: Підключення контролера 1 ПК. Джерело живлення 1 шт. GSM антена 1 шматка. Цифровий датчик температури (кімната) 1 ПК. Шнурі термінальні блоки, комплект 1 ПК. SIM-карта 1 шт. Реєстрація пластикова картка 1 шт. Паспортні продукти 1 шт.

Технічні характеристики Wi-Fi та GSM Thermostat Zont Connect

Виробник: Micro Line, Росія Артикул: ML00004934 Тип: GSM та Wi-Fi Температура напруги напруги напруги, Вольт: 10. 28 Максимальний струм струму, MA: 150 споживання електроенергії, W: не більше 6,0 аналогового введення, шт.: 1. Контрольована вхідна напруга 0-30 вольт, дискретність вимірювання 12 біт, помилка не більше 2% реле, ПК 1. За замовчуванням призначений для керування резервним котлом, не підключеним до схем подачі термостату (виводу сухого контакту). Можна використовувати для керування будь-яким електричним пристроєм. Підтримувані внутрішні та радіочастоти:. Openthherm. Підтримується термостатом через вбудований адаптер. Допускається підключення звичайної комфортної віддаленої панелі;. 1-дюймовий K-Line. Inteeis Data Exchange з оригінальними цифровими пристроями ZONT: Radio Module 868 МГц, пульт дистанційного керування, допускається одночасне з’єднання декількох цифрових пристроїв;. RS-485. Inteeis Data Exchange з оригінальними цифровими пристроями ZONT: Radio Module 868 МГц, пульт дистанційного керування, допускається одночасне з’єднання декількох цифрових пристроїв;. Радіоканал 868 МГц. Підтримується через зовнішній радіомодуль ML-489 та ML-590 (не більше 3 штук), загальна кількість контрольованих радіо користувачів не більше 120 шт. Вбудований модем GSM, підтримує 2G, діапазон частот, МГц: 850, 900, 1800, 1900 Вбудований Wi-Fi Модуль, діапазон частот, ГГц: 2.4 (802.11 b/g/n) Тип дротових датчиків температури: Цифровий, DS18S20 або DS18B20 Тип датчиків температури радіоканалів: ML-740, ML-745, ML-711 Загальна кількість одночасно підключених температурних датчиків, ПК: 15 Максимальна напруга перемикання Постійне (чергова) Реле вихідного струму, Вольт: 30,0 (240) Голос Inteeis: Існує веб-сайт Inteeis: є підключення зовнішнього радіо Модуль 868 МГц: ML-590 (до 3 проходження) Температурний діапазон роботи, ° C : від.25-70, що з’єднує повний робочий день комфортну віддалену панель: Допускається канал передачі даних: GPRS GSM Antenna: зовнішня, пов’язана нелетуюча пам’ять: внутрішня, вбудована резервна потужність: вбудований акумулятор, LIR 14500 (3,7 болт, Ємність 800 мг) Режим роботи, сек: не більше 50 габаритних розмірів, мм: 90 х 50 х 55 маса, кг: не більше 0,3 матеріалу корпусу: пластик, кріплення: на рівній поверхні або DIN-граблях максимально допустима відносна вологість ,%: 85,0 Захист класу за ГОСТ 14254-2015: серверний сервер, масло: 5 Гарантійне період, я: 12

GSM Thermostat Zont. Розумний нагрівач вашого будинку!

Законопроект складається з витрат на воду, електроенергію та опалення, а витрати на опалення становить приблизно половину загальної суми. Наш пристрій дозволяє значно зменшити ці витрати.

Дистанційне керування газовим котлом Baxi

Baxi Main Four та Baxi Main 5

Baxi чотири tech і baxi eco 4s

Baxi eco чотири та baxi eco compact

Baxi Luna 3 і Luna 3 Comfort

Baxi Nuvola 3

Інструкція для Baxi Nuvola 3

Baxi eco чотири 24

Інструкція для ECO Baxi Eco 24

Baxi головний чотири 18

Інструкція для Baxi Main Four 18

Baxi duo-tec compact

Інструкції для компактного Baxi Duo-Tec

Baxi luna duo-tec mp 1.35

Дистанційне керування газовим котлом Baxi

GSM для котлів Baxi Eco 4S

Baxi газові котли деякі з найвищих якісних котлів, ціна яких та якість яких повністю виправдовують себе. Всі котли цієї компанії є якісними, але найчастіше труднощі не виникають у зв’язку з експлуатацією котла, але з вибором моделі. Виробники Baxi стверджують, що вони йдуть в ногу з сучасними технологіями, і постійно вдосконалюють функції котлів. Ось чому сьогодні ми поговоримо про пульт дистанційного керування газовими котлами. Це може допомогти сигналізації для котла. Смарт-годинник. Купивши сигналізацію для котла, ви можете будь-коли з’ясувати температуру своєї кімнати, і якщо хочете, це буде можливо змінити його. Існує як великі газові установки, призначені для величезних приміщень, а малі, які призначені для квартир, а також інші невеликі кімнати. Більшість людей, які використовують ці котли, залишають лише позитивні відгуки. Клієнти пропонують простоту використання, а також важливий факт безпеки. Ці котли використовуються у невеликих кількостях, тому ви не будете мати великих витрат на газ, і що важливо при встановленні в країні. Baxi є однією з найпопулярніших компаній для виробництва газових котлів. Ці котли не тільки зручні для використання, але й дуже економічні. Недостатній і дуже надійний варіант для встановлення даних котлів поблизу у висотних будівлях.

Були питання? Ми готові відповісти на їх електронну пошту

Як вибрати модуль GSM для керування віддаленим котлом

Модулі GSM оснащені досить дорогими, а не всіма моделями опалювальних котлів. Однак він може бути придбаний та підключений самостійно, як дорогим, так і для більшості бюджетних моделей. Головне. котел повинен мати можливість підключити зовнішній контроль, який, однак, є нормою практично для всіх сучасних будонів.

READ  Котел 24 квт на скільки квадратів

Новий аксесуар Baxi. Керування комфортом з телефоном, планшетом або комп’ютером

Цей пристрій можна використовувати як з котлами Baxi, так і з котлами інших брендів.

Baxi Mago з’єднується з котлом через спеціальний роз’єм на Openthherm (для конденсаційних котлів Baxi), або через роз’єм термостату в/випуску (для будь-яких котлів). Рідкозерно-кольоровий дисплей та наявність зручних ручок та керування кнопок забезпечують контроль за температурою, коли він є домом.

Оскільки Baxi Mago приєднується до Інтернету за допомогою існуючої мережі Wi-Fi, користувач може налаштувати та керувати температурою приміщення з смартфона (планшета) з будь-якої точки світу. Купівля Baxi Mago користувач отримує зручне та інтуїтивно зрозуміле застосування для мобільних пристроїв, що дозволяє підтримувати вказану процедуру індивідуального розкладу. Використання Wi-Fi каналу звільняє користувача з будь-якої абонентської дошки.

При використанні з конденсаційними котлами, Baxi Room Thermostat Baxi Mago може бути підключений до котла за допомогою спеціального роз’єму з протоколу Opentherm. У цьому випадку пристрій забезпечує не тільки регулювання та регулювання температури в приміщенні, але також передає додаткову інформацію про роботу котла, наприклад:. Інформація про блокування за допомогою сигналу попередження та останніми помилками (у разі блокування котел);. температура теплоносія;. температура зовнішнього повітря (при підключенні датчика зовнішньої температури) та інші.

В даний час комерційна доцільність продажу пристрою BAXI MAGO в Росії в 2021 році.

Для того, щоб “тут і зараз” мати готові рішення для управління банками Baxi через Інтернет, у вересні 2021 року в класі Baxi, термостати зоні були випробувані на робочих котлах. Представники брали участь у тестуванні.

Zont Thermostats доступні у модифікаціях передачі даних через GSM (модель Zont-H1 з власною SIM-карткою) та через Wi-Fi (Zont-H2 модель). Вони мають датчик температури віддаленого приміщення та здатність контролювати температуру з телефону (планшета) або з комп’ютера (без можливості контролю температури безпосередньо з пристрою).

Правильність термостатів Zont через контакти для кімнати термостат не є сумнівом, оскільки цей факт вже отримав підтвердження на ринку при керуванні багатьма котлами, включаючи Baxi котлів.

Під час тестування термостатів зоні, пов’язаних як з традиційними, так і для конденсаційних котлів, виключно через адаптер OpentherM.

Під час тестування термостатів зоні виявили чудову сумісність та стабільну роботу з усіма баклярами BAXI. Винятки. це котли серії Comfort Luna-3, оскільки в цих котлах вже є панель видалення, а протокол OpentherM не підтримує паралельне з’єднання двох пристроїв.

Наявність у всіх baxi котлів Openthherm роз’єму та правильна експлуатація термостатів зоні з Baxi котлів через адаптер OpentherM, переважно розширює можливості користувача порівняно з котлами інших виробників. На додаток до стандартної функції регулювання температури, яка доступна під час підключення до контактів, призначених для термостату кімнати, користувач також може:

Додаткові відмітні особливості термостатів Zont:. здатність додавати додаткові незалежні датчики температури (для додаткового контролю в різних зонах) та інших пристроях (наприклад, датчики витоків та сигналізація безпеки) повідомити про події, можна зареєструвати до 5 мобільних телефонів (при використанні GSM) або використання електронної пошти (у випадку використання параметра Wi-Fi) завжди є можливість побачити історію котла, оцінити загальну тривалість котла, підтримувана температура. Згідно з результатами цих даних, легко досягти значних заощаджень споживаного газу.

За результатами експериментів “Баксi” використання термостатів зона разом з нашими котлами може рекомендувати.

Булочки для газового котла Baxi (частина 1)

Став гордим власником індивідуального опалення. Голови цього випадку настінний газовий котел Baxi моделей Eco Home 24f.

Природно, він встановлений розробником у найнижчій конфігурації, тільки так, що він працював. Ну, це працює Коли пил будівництва трохи піднявся, я вирішив вивчити котел для деталей, що він може і знає, як. Допомога. інструкції та додаткові матеріали з Інтернету, включаючи форуми. З читання стало зрозуміло, що мінімальна конфігурація. це найдорожча витрата газу. У період з жовтня. кінець листопада, коли температура на вулиці була майже завжди плюс (лише за кілька днів до.4 ° С), споживання газу становило близько 500 м3 на місяць! Як ціна на газ в 4.92R за куб, він виходить до 2500р. І це в будинку взагалі не було цукру Ну, це доведеться досить часто регулювати, залежно від погоди. У мене є двотрубна система опалення, пластикова проводка, біметальні радіатори, звичайні крани. 3 поверхи, 142 м2, цегляна ізоляція. Відповідно, то це буде по відношенню до цього комплекту.Щоб зменшити витрати та покращити рівень комфорту, необхідно: встановити термостат віддаленого приміщення. Встановіть датчик температури зовнішнього вигляду зовнішнього вигляду. Правильно налаштувати котел. Встановіть теплові головки на радіаторах кімнат, щоб автоматично підтримувати температуру (за винятком приміщення, в якій знаходиться віддалений термостат). Налаштуйте всі вікна та двері, щоб не до сифхоно. Війна вниз схил і дверей.Зрозуміло, що останні 3 пункти наданих та додаткових пояснень не вимагають. І тому ми зосередимося на перших 3 балах.Але справа котла це, бог забороняє в холоді, ви ніколи не знаєте, що відбувається з ним. Підкреслить помилку на екрані і все. Прийдіть додому ввечері, і є дуббі але можна показати сигнал про аварію на зовнішній тривозі, наприклад GSM. Потім, на будь-якій аварії, повідомлення негайно прибуде до клітини, навіть якщо ви можете реагувати вчасно, тому що під час роботи ремонтник знаходять набагато легше.Отже, що пропонує виробник?Зовнішній термостат. найпростіший механічний KHG 71408691/KHG 71406281 від 1500р., або відпалений електронний KHG 71408671 вже за 8500р. Датчик температури вулиці. KHG 71406211 від 1500р. та ін inteeis. KHG 714100511 також від 1500р. Якщо ви зрозумієте, що пропонується для таких грошей, то слова цензури не залишаються Існує ще один варіант з’єднання спеціальним Опенмським протоколом, так що через смартфон повністю керувати котлом, але в цьому випадку Передня панель керування вимкнено. Цей варіант може бути цікавим для тих, чий котел встановлений у країні, щоб відновити його до прибуття. Але якщо котел у будинку з круглим житлом, то це явно зайвий. Ну, або на високотехнологічному аматорському з смартфоном імплантується в мозок.І розглядаючи наші реалії, необхідні IPSS та стабілізатор напруги (принаймні). Хороше харчування. головна застава здоров’я котла! Вимоги до UPS для конкретних котлів, не кожна з них підходить: потужність від 500VA, онлайн з обов’язковим чистим синусоїдом на виході, а отже, щоб не розірвати загальну грунт при роботі з AKB. Котел не є фазою, він радує. Час роботи від акумулятора, на мій погляд, необхідний щонайменше 4 години, це дозволить захистити котел з короткострокових дисків. Довгострокові вимикання набагато менш імовірно і вирішуються іншими способами, беручи до уваги той факт, що після вимкнення котла кімната охолоджується до критичних температур. І збільшення часу резерву значно збільшує вартість UPS, тут є розумний компроміс.Що в кінці я вибрав (можливо, не найкращий). Встановіть Optima.7-100.

Вона включає в себе тип UPS Stark країни 700 Invo на 700VA 1 зовнішній AKB на 100a/год. Задовольняє всім вимогам. Час роботи акумулятора з середнім навантаженням 2000 не менше 4.5 годин, і з урахуванням реального споживання котла може досягати 7 годин. Вартість у 20000 році. Але є нюанс. UPS стабілізує вихідну напругу при 220В тільки при роботі з акумулятора. При роботі в мережі напруга на вході, вона знаходиться на виході (в межах 170 В. 280 В), що не дуже добре для котла, тому що в 174 вона вже перезавантажена з помилкою E96. Так, і 280В якось занадто багато. Тому я також поставив стабілізатор напруги для 1000Ва (з годиною додаткового навантаження).

Стабілізатор, реле, з мікропроцесорним контролем та 4% Помилка. Коштує 6500р. При роботі, іноді трохи почути занурюється з Relyushmi.Як наслідок, надання роботи котла вийшло суму, для якої можна придбати інший такий котел! Брехня? А потім як пощастило: купити. не потрібно, ви не буде купувати. і ось він, срс, прийшов Чому б не купив UPS з вже вбудованим стабілізатором? Я не знайшов відповідної ціни, окремо виявляється дешевше. І вибір цих моделей. виключно за мій смак. До речі, після з’єднання він відчував у всіх режимах, все працює з вибухом. Єдиний з акумулятора тільки 2.5 годин триває, просто не очікування, але індикація зайняла відсоток від 20 від батареї.З їжею зрозумів, зараз. з зовнішніми впливами. Почнемо з кімнати термостат. Той факт, що виробник пропонує мучити ціни, не особливо вражає, особливо з боку сторонніх речень, на будь-який смак і за нижчими цінами. Принцип підключення термостату простий, як 3 копійок! У котла під обкладинкою приладової панелі є термінальний блок, а на ньому перемичка. Цей етап 220В транслюється на вузлі керування котлом. Хоча перемичка варто, котел зосереджений ТОЛКОНТОРІВ теплоносія. Для того, щоб їх почати керувати термостатом, необхідно видалити цей перемичок, а замість того, щоб підключити виведення термостату, щоб цей етап 220v почав випускати його.

READ  Як видалити запах риби з духовки

Майже всі сторонні термостатів видаються для одержання 220 В, коли температура знижується нижче встановленого ліміту, що передбачає з’єднання нагрівача. Тому вибирайте термостат на основі ваших критеріїв красивих. Я вибрав такий. Все, що мені потрібно, це має. Існує навіть щось, що не потребує. Зокрема, існує також датчик дистанційного температури для теплих підлог. На ньому знімається, якщо перегрів. У мене немає таких підлог, тому датчик пішов палити температуру в підвалі. Це коштує лише 1400р. з доставкою.

У термостаті нульовий вихід до навантаження N1 поміщають з мережею нуля N, а фаза L передає внутрішні реле до фази вихідного L1.

Відповідно, щоб запустити котел від термостату, необхідно: 1. Підключіть термостат безпосередньо до внутрішнього блоку котла, дотримуючись фазування. Це незамінний стан! Інакше з випадковою зміною фаз буде бум.2. Підключіть у один 3-дротовий дріт VG 3×0.75 або товщі:

Синій (n, нуль). на синіх колодах, де знаходиться нуль 220v. Коричневий (L, фаза). на коричневих колодках, де з’являється фаза 220В. Необхідно видалити перемичку, виготовлену чорним дротом з цього гвинта в нижній частині подушок, на жовтому перемиченні. Жовтий/зелений (L1, фазовий вихід). у нижній частині подушок, замість жовтого перемичка, який вам потрібно видалити. З іншого боку, цей термінал залишатиме чорний дріт у котлі.Термостат висить на висоті приблизно 1.5м, де “середня температура лікарні” зазвичай спостерігається. Не біля дверей, а не у вікні, не на акумуляторі, а не на чернетку, а не на прямих сонячних променях. І краще в найбільшій кімнаті, на 1-му поверсі, якщо є кілька. Температура в іншій частині приміщення регулюється тепловими головами на батареях. У той же час, в кімнаті, де знаходиться термостат, не варто покласти теплову голову! Немає налаштувань у котлі не змінюються. Використовуючи такий термостат, ви можете встановити іншу підтримувану температуру залежно від часу доби та дня тижня. Наприклад, вночі, вночі, ввечері, ходьба, вдень, тоді як все на роботі, теж занадто багато, а у вихідні так, щоб вона завжди тепло. І якщо є теплі підлоги, які також теплі котли, потім за допомогою окремого датчика, ви можете контролювати їхню температуру, щоб вона завжди залишається зручною.І все-таки підсвічування світить через біле пластикове житло, а через слоти, де монтажні засувки. У темряві некрозиво. Наді розбирає термостат і всередину або подряпати чорну фарбу або взяти чорну стрічку.Налаштувати термостат.

Що я хочу від нього: 1. Внутрішній датчик (основний). внутрішня температура, зовнішня (необов’язкова). температура підвалу (т.до. Він призначений для теплих підлог, і він має обмеження на контрольовану температуру).2. Налаштування температури: коли немає нікого, то вам не доведеться сильно нагріватися, спати з теплою також не дуже комфортно. Але тут ми повинні враховувати теплову інерцію будинку в цілому та опалювальну систему, зокрема. Т.Е. Скільки часу потрібно розігріти, щоб отримати необхідну температуру до заздалегідь визначеного часу. І скільки часу для лікування може зупинитися. Крім того, з урахуванням розташування термостату, установки можуть бути різними, t.до. Температура вимірюється лише в одній точці вдома, і комфорт хоче скрізь. І це може виявитися встановленням 19 ° C, щоб в інших кімнатах це було 22 °. Буде розбіжність між встановленою та реальною температурою. Тому можна виправити показану температуру в межах ± 5 ° С, щоб показати вторинну. Також необхідно враховувати, що вранці все активно використовується водою, а коли котел працює на DHW, нагрівання вимкнено, т.Е. Потрібно нагріватися до цього моменту.3. При необхідності термостат можна легко перекласти в ручний режим, при якому він завжди буде підтримувати одну температуру.

Встановлення щоденних параметрів.За кожен період (працює з понеділка по п’ятницю, а вихідні з суботи в неділю) доступно 6 разів (Р1. Р6), температура, в якій можна вказати індивідуально. Потрібно налаштувати всі сегменти, навіть якщо так багато не потрібно! Т.Е. Розсипання бажає всі 6 сегментів. І час має збільшуватися від p1 до p6, один одного. Коли час дорівнює встановленому у сегменті, термостат почне контролювати відповідну температуру.

Індикація можливих помилок: ER0: несправність внутрішнього датчика температури.ER1: несправний або не підключений датчик зовнішнього температури.

Якщо раптом необхідно контролювати сухі контакти для котла, то термостат може бути перетворений

Ми розуміємо. Ми знаходимо реле. Вирізати з закриваючих контактів реле всі доріжки, за винятком тих, які йдуть на роз’єм. Але уважно! Треки можна підійти з різних сторін одночасно. Тоді це прізвисько на тему залишкових зв’язків. І у висновку ми підключаємо ці контакти з роз’ємом. Процес показаний на фото (червоний. розріз, синій. припой). В результаті реле залишається на своєму місці у зв’язку з підключенням, але зараз вона не виробляє 220 В, і просто виконується контакти, які потрібно було.

Аксесуари для GSM котлів Модуль Baxi

Аксесуари для GSM котлів Модуль Baxi Купуйте в Нижньому Новгороді з безкоштовною доставкою Ви можете в інтернет-магазині “Теплокомфорт-НН”. Розглянемо плату доставку до міста; Арзама, Балахна, Бор, Городець, Дзержинськ, Кстово.

Ви можете зробити замовлення, зателефонувавши. ☎ 7 (831) 291-69-80 або 291-69-81 або використовувати онлайн-замовлення. Правий вибір завжди буде допомагати нашим висококваліфікованим керівникам для газопровідного обладнання. На сторінці нижче ви знайдете ціни, фотографії, описи, огляди та технічні характеристики. Продукти Baxi Products мають офіційну гарантію виробника, а також сертифікат та марка якісного.

Новини свіжих магазинів

На нашому сайті представлені різні типи опалювальних котлів. Тому при виборі котла потрібен ретельний підхід.

Конвектори можуть відрізнятися за наявності або відсутністю вбудованого термостату. Термостат у транспортних засобах може бути електронним або.

Насоси класифікуються за допомогою потужності, обсягу, зануренням ступеня, універсальністю та основними матеріалами, що використовуються у виробництві.

Розривання Дедовського методу колонки запалювання з матчами, сучасні газові колонки оснащені двома варіантами: електронний або п’єзорожиг.

GSM для котлів Baxi Eco 4S

Переклад. Це система нагрівача та резервуар, в якому вода нагрівається до певної температури і підтримується.

Система дистанційного керування (котел Baxi) Zont Connect (Art. ML00003824)

Система дистанційного керування (котел Baxi) Zont Connect (Art. ML00003824)

Дистанційна система управління Zont Connect. Оновлено та покращує версію моделі H1-B. З додаткових функцій, сумісність з котлами Де Дітріха була покращена.

Контроль котла можливий з будь-якого телефону, планшета або ПК, через безкоштовні програми для вашого телефону або особистого облікового запису на сайті. Основний блок вставляється SIM-картка будь-якого оператора, що забезпечує стійкий прийом. Zont H-1B може бути підключений до котла замість кімнатного термостату та отримати регулятор температури віддаленого приміщення. При підключенні до моделей Baxi, що мають Opentherm Integs, користувач отримує набагато більш широке керування котлом.

Комплект: Електронний блок, джерело живлення, SIM-картка, зовнішня антена GSM, датчик температури дроту, роз’єм для підключення OpentherM та інструкції. Для конденсаційних котлів:

Duo-tec compact luna duo-tec mp luna duo-tec luna ht luna ht Житловий luna platinum nuvola duo-tec nuvola ht power ht 230-650 power ht 45-150

модуль, котел, baxi

Eco Four Eco Home Eco-3 Eco-3 Combi Eco-4S ECO-5 Combi Luna-3 Combi Luna-3 Silver Space Основна Головна Чотири Головна-5 Nuvola Nuvola-3 B40 Nuvola.3 Comfort Slim Slim EF Slim HPS