Multicooker Home Element Він MC661 Як використовувати

Article

Домашній елемент HE-MC661 Multicooker Home Element HE-MC661, 5 л.

Артур Долінський

Мінуси: Дуже часто горить, кришка не міцна, пластик не є прямими нормами, оператор дуже сповільнюється, перш ніж пряма програма приготування їжі завантажується 10-15 хвилин

Марія Т.

Мінуси: пахне пластик при приготуванні

Марина С.

Мінуси: швидко вилітає з покриття з чаші.

Коментар: Для ваших грошей, красивого апарату. Йогурти, запечені м’ясо та кашу більше не є проблемою!)

Інформація в описі моделі. це посилання. Завжди перед покупкою вкажіть характеристики та повний набір товарів від менеджера вашого вибраного інтернет-магазину.

Відгуки власності

Відмінний MultiCooker, простий Inteeis. Готуйтеся до задоволення. Я думаю, що це триватиме довго. Є інструкція, вимірювальна чашка та спеціальна.ложка

Дешевий. Я взагалі отримав вільний (представлений). Зручно готувати: увімкнув програму (або поставив режим) та гуляй. Чаша з неплідним покриттям. Великий мис обсяг: 5 літрів.

-: Короткий шнур. Якщо ви покласти на підлогу, то він не потрапляє до мого виходу. Мийте кришку незручно: не видаляється. Не може включити нагрівання, хоча все відображається нормально, т.e повинні слідувати. Стабільність виставкової температури за питанням: 100 градусів. вода може і кип’ятити, і, можливо, просто бути гарячим. Глюше. Тонка металева чаша. Непригарне покриття. Отже, після приготування варення почалося пілінг.

Зворотній зв’язок: дав незрозумілу річ. півроку, що стоїть у розі. Я люблю готувати і просто не розумію, як я можу замінити мене піччю. В результаті, пристрої в селі. Я намагався приготувати джем: op-pa, дуже зручний! Поставте режим “гартування”, знижуючи час до 20 хвилин. Велика, ходьба, ніщо не горить, варення трохи кипить. Другий раз. Також виявилося, і з третім часом опалення не включалося. Вилікувалося вимкненням з розетки та очікуванням протягом хвилини. Потім опалення було включено, він не був включений. Лікується (на даний момент), використовуючи наступний ступінь в буббурін: перейдіть до режиму “смаження”, зачекайте 15 секунд, вимкніть, а потім увімкніть та викрийте до потрібного режиму. Це зручно, щоб вирощувати м’ясо, зручніше, ніж у духовці, я був переконаний, що багатокурсник. Елемент корисний і зручний. Але, мабуть, не це саме: ненадійний, баггі контролер, короткий шнур, не знімний обкладинк, тонка металева чаша.

Дуже комфортно добре керована каструля Medinovraka. Ви можете підготувати низькотемпературну кухню в Suvid, і я також роблю йогурт.

-: Дуже Гарпкінг чаша, але це виправдовує її мізерну ціну.

Швидке та високоякісне приготування

-: Приготування їжі малі та великі отвори в ньому

Хороший багатокористувацький, який негайно зрозумів, перш ніж не використовував аналогічний)) багато режимів приготування, я дуже комфортно з маленькою дитиною. Ми пішли гуляти, повернулися, а вечеря готова.

Зворотній зв’язок: Якщо є мало вільного часу, і ви любите їсти смачні, то такий багатокурсник дуже корисний

Домашній елемент HE-MC661 Відгуки

Переваги: ​​добре працює. Ви можете готувати багато (від Plov до випікання).

Недоліки: Який дурень вдумливий зробити шнур живлення з боку, де відкривається кришка? Коли ви відкриваєте кришку, на шнур наливають всю воду.

Коментар: За свою ціну, відмінно багатокутник

Недоліки: запахи пластику при приготуванні

Недоліки: швидко летить покриття з чаші.

Коментар: Для ваших грошей, красивого апарату. Йогурти, запечені м’ясо та кашу більше не є проблемою!)

Переваги: ​​відмінно. Мультиварка. тільки в комплекті була ложка на фото в реальному житті. Але це не страшно. Різноманітна ціна. відповідає. Класичний вигляд. Готує супер. і ціна дуже відмінна. Доставлено дуже швидко, а вид стильний. Головний результат. Готується відмінно

Коментар: Відмінна. Мультиварка. тільки в комплекті була ложка на фото в реальному житті. Але це не страшно. Різноманітна ціна. відповідає. Класичний вигляд. Готує супер. і ціна дуже відмінна. Доставлено дуже швидко, а вид стильний. Головний результат. Готується відмінно

Коментар: Коли ви вмикаєте мережу, ви повинні тримати кнопку запуску другого 3, щоб увімкнути

Коментар: Немає рецепту книги, хоча кожен мультикамер повинен бути

Коментар: Коли ви вмикаєте поганий контакт з повільною плитою, вимикається.Повертатися.

Переваги: ​​Відмінний MultiCooker, Простий Inteeis. Готуйтеся до задоволення. Я думаю, що це триватиме довго. Є інструкція, вимірювальна чашка та спеціальна.ложка

multicooker, home, element, mc661, використовувати

Переваги: ​​дешеві. Я взагалі отримав вільний (представлений).Зручно приготування: включила програму (або встановіть режим) і ходьби.Чаша з антипригарним покриттям.Великий мис обсяг: 5 літрів.

Недоліки: короткий шнур. Якщо ви покласти на підлогу, то він не потрапляє до мого виходу.Мийте кришку незручно: не видаляється.Не може включити нагрівання, хоча все відображається нормально, т.e повинні слідувати.Стабільність виставкової температури за питанням: 100 градусів. вода може і кип’ятити, і, можливо, просто бути гарячим.Глюше.Тонка металева чаша.Непригарне покриття. Отже, після приготування варення почалося пілінг.

Коментар: дав незрозумілу річ. півроку, що стоїть у розі. Я люблю готувати і просто не розумію, як я можу замінити мене піччю. В результаті, пристрої в селі. Я намагався приготувати джем: op-pa, дуже зручний! Поставте режим “гартування”, знижуючи час до 20 хвилин. Велика, ходьба, ніщо не горить, варення трохи кипить. Другий раз. Також виявилося, і з третім часом опалення не включалося. Вивернене відключення від виходу і чекаючи хвилини.Потім нагрів то включався, то не включався. Лікується (на даний момент), використовуючи наступний ступінь в буббурін: перейдіть до режиму “смаження”, зачекайте 15 секунд, вимкніть, а потім увімкніть та викрийте до потрібного режиму.Зручно шукати м’ясо, зручніше, ніж у духовці. Як результат, я був переконаний, що багатокутник. Елемент корисний і зручний. Але, мабуть, не це саме: ненадійний, баггі контролер, короткий шнур, не знімний обкладинк, тонка металева чаша.

Недоліки: розбилися на третьому використанні

Коментар: У третій раз розбився. посипаний. куріння і все розтоплені. Вдруге не рекомендується

Переваги: ​​Легко готувати, простий у використанні

Недоліки: Кабельний кабель скорочується, м’який футляр

Коментар: Взагалі, він готується без будь-якої участі, я лише закладаю продукцію та вибираю правильний режим. Невеликі недоліки, які я вказав, ви завжди можете використовувати розширений кабель, якщо не вистачає кабелю, а також не для корпусу, теж. Але ціна покриває все

READ  Як висушити нижню білизну в сушильній машині

Переваги: ​​Дуже комфортний добре керований Мессеноріврак. Ви можете підготувати низькотемпературну кухню в Suvid, і я також роблю йогурт.

Недоліки: Дуже Харпкая чаша, але це виправдовує її мізерну ціну.

Переваги: ​​підготовлений Pilaf, смажене. відбувся. Я тримаюся.

Недоліки: їжа в одному місці горить. Існує вигук, щоб замочити, не відразу.

Переваги: ​​Можливо, вона хороша, але я навіть не мав часу на тестування, тому що дефектні товари прийшли, і я повинен був повернути його

Переваги: ​​швидка та високоякісна приготування їжі

Недоліки: контейнер для приготування їжі за пару малих і великих отворів у ньому

загальні характеристики

потужність 860 Вт
додаткові функції Початок термічного обслуговування відкладеного
Матеріал корпуса металевий
тип Мультиварка
Об `єм 5 л
програми Молочна каша, смаження, пара приготування їжі, гасіння, плот, йогурт, злаки

Точні характеристики уточнюйте у продавця.

Купив цей конкретний багатошаровий у багатьох відношеннях через ціну, мені потрібно щось просте і недороге. І це виглядає досить, принаймні, ви не можете сказати, що це коштує так багато. Я використовую це лише кілька місяців, головним чином, щоб приготувати різні каші, але іноді м’ясо каркасу, а проблеми ще не сталися зі мною. Я сподіваюся, щоб служити якомога довше.

Гідний багатокутник, з великою кількістю програм як автоматичного, так і ручного настрою. Не охолоджується добре прохолодно. Швидко отримує бажану температуру. І особисто для мене є важливою плюс. це автомобільне опалення, завдяки якому моїх Sallopas школярі завжди їдять теплий обід після виходу з уроків. Мінус цієї моделі. ціна. Є більше варіантів бюджету, але тут максимальна функціональність. Крім того, метод зразків та помилок повинен був розглядатися з точки зору нагріву чаші, оскільки я не знайшов цю інформацію в інструкціях. Пару страв були зіпсовані. Але це вже пройшов крок, і тепер ця проблема не є актуальною для нас. Цей багатокутник підходить для невеликої сім’ї 3-4 людини.

Помітний і зручний у роботі, цей багатокамер, на мій погляд, може зробити все. Він має 31 програми для підготовки різноманітних страв. Я купив його в листопаді, і через два місяці я так звик їй, що зараз без нього більше не може зробити.

Останнім часом мій старий багатокутник згорів (оскільки я постійно працюю, і я не маю часу для приготування їжі, мені потрібен багатокамерний. Мій вибір впав на цю модель. Дійсно привернула ціну. Для обсягу чаші вона більш ніж влаштована. Так, і керівництво не дуже незграбно. Єдине, що плутає. це запах пластику. Але після перших приготованих посуду, запах зник. Якщо хтось думає про покупку бюджету та недорогого багатоукера, подивіться на цю модель.

Домашній елемент HE-MC661

Коментар: Купив саме цю мультиварку багато в чому через ціну, потрібна була щось просте і недороге. І це виглядає досить, принаймні, ви не можете сказати, що це коштує так багато. Я використовую це лише кілька місяців, головним чином, щоб приготувати різні каші, але іноді м’ясо каркасу, а проблеми ще не сталися зі мною. Я сподіваюся, щоб служити якомога довше.

Multicooker CR 6408 PL

Відмінний Multicooker, у нас більше 4-х років. Було один ремонт, заміна теплового стібка, після заміни більш потужної проблеми забули. Коефіцієнт співвідношення/якість. це просто супер і не потребує Ramund)))

Переваги: ​​дешевий, компактний, просте управління

Недоліки: розбилися з другим використанням.

Коментар: Я купив через просування, призвело до ціни. Комплект не включає книгу рецептів, леза та ложку, ну, це не обов’язково вважалося, за таку ціну. Рецепти та в Інтернеті повні. Але не довго щасливі. Згоріло під час другого використання. Перша програма гасіння працювала. Далі при варінні супу хвилин через 15 після початку програми вирубалася і все. Як я відчував, що не потрібно переслідувати дешево. Пройшов без проблем, знову купив Редмонд під час роботи.

Переваги: ​​Я шукав заміну для розбитого багатоукера до країни. Приваблива низька ціна та сумісність з існуючими чашами 5 літрів.

Недоліки: Дизайн будівництва не вражений, мити після приготування страв неможливо. Написи режимів здійснюються на корпусі з невеликим шрифтом, важко побачити. У режимі приготування/на пару води не кипіть. Немає випічки. Чаша зроблена з низькоякісної оповідача. опіки.

Коментар: працював до кінця літнього сезону і зламався. Для ремонту попросив 4 тисячі. рублі (це дві ціни). Відправлено до утилізації.

Переваги: ​​Цей багатокутник тепер мій головний помічник для приготування їжі для дітей та її чоловіка, а вранці вони роблять кашу, а вечори торта. Він легко можна мити між додатками, і він знову готовий до роботи.

Коментар:Самий справжній низькопробний Китай. Після того, як вона розірвалася до відремонтованого майстра (нашого відносного). Відкритий, подивився і закритий. Це не має сенсу відновити. Ну, що вона мала вільну, тому немає досвіду щодо втрати 🙂

Недоліки: згоріло десять через 2 місяці використання., Або скоріше сьогодні 27.10.19.розтопив диск і більше не включається.Смажена в ньому не рекомендую так як домовленість.

Коментар: Запчастини для цього дуже важко знайти, якщо це, як правило, можна знайти

Купив багатокутник домашнього елемента 10.одинадцять.2019, і сьогодні я вирішив включити режим обсмаження, щоб смажити курку, працювала на пару хвилин, і все не працює, все вимкнено, і більше не включається. Не раджу

Коментар: MultiCooker за такою ціною. це просто знайти. Вона не поганої якості, працює добре, містка чаша з хорошим антипригарним покриттям, сигнал про готовність страв досить гучний, чутно з кімнати, мені подобається.

Переваги: ​​обсяг, легкість роботи.

Коментар: Я не можу уявити, як ви можете жити без повільної плитки, я використовую його півроку. Легкий у використанні, все російською мовою, дуже зручна особливість з відстроченим початком, для приготування свіжих зернових на сніданок. І я також люблю обсяг миски. для 4 людей найбільше. Ви можете приготувати дві страви відразу: гарнір і котлети. І дуже смачний домашній йогурт. Тільки обов’язково дотримуйтесь деяких правил: використовуйте тільки ложки з дерева та пластику та мийте чашу без агресивних миючих засобів.

READ  Після того, скільки фен виходить з тіла

Я купив багатокурсник 21.10.2019, перестав працювати 30.10.2019. Включені до смаження. 3 хвилини проходить, дивлячись і кнопки не працюють. Дуже шкода

Відмінний багатокурсник, а ціна дуже прийнятна. Єдиний мінус не більше хорошої інструкції та шпателя для смаження. У меню все просте. Я раджу

Недоліки: Отримавши мультиварку, півроку не користувалася і не перевірила на працездатність, а коли знадобилося, мультиварка, виявилося, не працює.Так ось і стоїть.

Коментар:Більше брати на цьому сайті нічого не буду.Ризиковано

Коментар: На ці гроші норм.Правда кришка, це жерсть. Не знімається, відкривається лише у правий бік. Для правші це дуже, дуже не зручно.До чаші їжа почала приставати з першого разу.

Дуже зручна м’ясо зимове смачне м’яке соковите.Одним словом мультиварка речей відмінна

Недоліки: Через півроку цифри перевернулися і показують ЄЕ і пищить

Хороша мультиварка за такою низькою ціною. Спочатку виникла проблема при включенні, але розібралися. Меню просте. Нагрівається швидко і довго не остигає.

Якісна, багатофункціональна, готує будь-яку страву дуже смачно.

Коментар: Як раніше я жила без мультиварки навіть не знаю. Вона допомагає мені приготувати їжу без зайвого клопоту. Якщо раніше щоб зробити на вечерю плов я витрачала купу часу і нічого більше не встигала, то тепер мені просто необхідно подрібнити всі продукти, скласти акуратно у чашу мультиварки та поставити необхідний режим. Все, далі вона зробить все сама, а я тим часом можу займатися іншими справами.

Переваги: ​​Ціна та програми потрібні нам “плав”

Недоліки: Хлипка, програми виставляються довше ніж на дорожчих моделях, треба блукати кнопками

Коментар:Є краще мультиварки в цю ціну

Вперше придбала мультиварку. Не знаю чому всі мої знайомі захоплюються цим придбанням. Може, у них дорожчі моделі і дійсно цей атрибут допомагає їм на кухні. Я вирішила приготувати кілька разів у ній супи. Результат мене не вразив. Закипає ця “штука” через 45 хвилин. У результаті готую точно не швидше ніж на газ. Не знаю. Але як то все довго і повільно.

Коментар: Вибирала м’ясорубку довго і прискіпливо. В результаті обрала цю. Мені вона здається досить надійною (користуюся поки що недовго нею. пару місяців): ножі з нержавіючої сталі, захист від перегріву, зворотний хід. Відмінна якість, тим паче для такої ціни. М’ясорубки від інших виробників з аналогічним набором функцій коштують набагато дорожче. Для мене ця м’ясорубка оптимальна.

згоріла при третьому використанні! брали за бонуси від минулих покупок, відшкодували лише 111

Коментар: Згоріла, оплавився навіть нагрівальний елемент у звичайному режимі «пар/варіння».

Переваги: ​​Шикарна штука! М’ясо фантастичне виходить! М’яке, соковите, смачне.Роблю йогурти, сир, каші. Ще не все спробувала.Як я раніше не купила таку корисну річ на кухні?

Недоліки: Вперше вибігла молочна каша. Але це був мій косяк)))

Коментар:Дуже рекомендую, якщо у вас ще немає мультиварки.

Мультиварка гарна. Користуємося тиждень все добре. Готуємо часто.

Недоліки: Пропрацювала 4 місяці та зламалася

Недоліки: Зламалася після п’яти включень

Потрібна була мультиварка не для щоденного використання, а так іноді згасити овочі, приготувати плов. Хоча в сезоні країни ми використовуємо багатокурсника практично кожен день у селі дуже зручний (Multicooker ми не дорогі, ніж Scarlett. нарікань немає). Коли вирішила придбати для міської квартири, вирішила не переплачувати за бренд і зупинилася на цій моделі.Готую звичайно в ній рідко, але все влаштовує: програм достатньо, у мене нічого не пригорає, і звичайно особливе дякую виробнику за дизайн, мультиварка прикрасила кухню. Купувала в Ельдорадо дякую магазину!

Переваги: ​​великий обсяг, простота при експлуатації

Недоліки: металічний корпус як фольга гнеться

Коментар: при першому включенні після 10 хвилин роботи оплавився і згорів нагрівальний елемент

Я в шоці!? МУЛЬТИВАРКА з магазину СВІТЛОФОР//ОГЛЯД//Квітень 2019

Переваги: ​​Функціонально, швидко, безпечно та смачно!

Коментар: Перша наша мультиварка. Працює, як годинник. Не треба стояти біля вічного вогню стежити, зарядити і займайся своїми справами. У мультиварці їжа смачніша!

Слабкувата, запрограмованого часу не вистачає для повної готовності страви.

Переваги: ​​Містка чаша з тефлоновим покриттям. Багато програм і, незважаючи на це, проста у зверненні. Дисплей з російською мовою. Ціна виправдана та відповідає якості мультиварки.

Недоліки: довжина шнура 1 м, але цього мені виявилося замало і довелося шукати для неї зручне місце на кухні.

Коментар: Містка і зручна в роботі, ця мультиварка, на мою думку, вміє робити все. Вона має 31 програму для приготування найрізноманітніших страв. Я купила її в листопаді і за два місяці настільки звикла до неї, що тепер без неї вже не можу обійтися.

Недоліки:1. Немає книги рецептів.2. Інструкція на підлогу листочка, вкрай незрозуміла.3. Шнур короткий 1 м.

Коментар: Задиміла при першому пуску, дуже смерділо горілою пластмасою, здохла через 15 хв. роботи.

Користуюся нещодавно, поки все добре працює. За таку ціну взагалі фантастика!)) Єдиний мінус. немає режиму “випічка” і я поки не знаю як її замінити. Пробувала на інших режимах випікати. але виходить не те. Якби звернула на це увагу в магазині, взяла б іншу мультиварку. На решті режимів все супер! Рекомендую! Але випікаю тепер лише у духовці))

Відмінна мультиварка: виглядає дуже гідно (навіть краще за ту дорожчу модель, яка у нас вже була), при цьому коштує зовсім недорого, і всі потрібні функції є. Взяли для дачі, сподіваємось, прослужить довго.

Хороша мультиварка нічого зайвого, проста у використанні,

Хороша мультиварка і проста в користуванні, а ще за такою низькою ціною. Рекомендую

Багато різних режимів приготування, невисока ціна, немаркий корпус.

Коментар: Мультиварку купив чоловік у подарунок, поки жодного разу не пошкодували про покупку. Звичайно, це не повноцінна заміна духовки, але страви з неї виходять смачні. Особливо любимо готувати в ній курку, в духовці так не виходить.

Огидна мультиварка нагрівальний елемент розплавився при першому включенні

Недоліки: є незначні, головне, що працює і виконує свої функції

Коментар: MultiCooker поклав фірму чотири. Так, житловий метал м’який, вм’ятини залишаються, так чаша не дуже, з часом вона починає спалювати трохи. Але вам не потрібно грати у футбол, він не потіє, слідувати найпростішим правилам при приготуванні, а чаша триватиме довго. В іншому випадку жодні скарги, електроніка працює як годинник, кришка не падає, довжина дроту достатньо. Я купив його в гуртожитку, насолоджувався більше року, а потім залишив там, і він все ще служить новим власникам. Для такої ціни не варто знайти час для продукту.

READ  Сковороду для індукційних плит можна використовувати

Недоліки: затримка початку не працює. Він розміщується лише протягом 30 хвилин і не може бути змінено. Чаша без покриття неплідного покриття. Всі палички. Мені довелося купити іншу миску.

Мультиварка. Хороша допомога на кухні. Побажання: інструкція з встановлення режимів має бути прописана конкретніше. Не вдається відразу встановити потрібний, доводиться вимикати МВ та починати все спочатку.

Хороша мультиварка за привабливою ціною!) не смердить. Легка. Інструкція маленька.

Переваги: ​​Швидко можна все приготувати, тому що є температурний режим, у мене раніше була мультиварка Поларіс мені доводилося м’ясо по п’ять годин варити.

Переваги: ​​Меню містить Функцію Регулювання Температури, простота використання.Металева чаша з надійним покриттям, така ж досі жива через 7 років

Недоліки:Немає в комплекті Лопатки/Ложки Книги рецептів.

Коментар: Мультиварками користуємося 7 років (дана модель вже третя в нашій сім’ї) вирішили спробувати бюджетний варіант після дорогого Редмонда. Час покаже)

Недоліки: Не знімна прокладка на кришці. Дуже великий мінус. Щоб помити її, розбирав і заново приклеював кілька разів термодатчик.

Коментар: Через 2 тижні після покупки розплавився нагрівальний елемент.

Home Element Мультиварка Home Element HE-MC661

артур долинський

Мінуси: дуже часто підгорає, кришка не міцна, пластик не прямий норм, операційна система дуже гальмує, до того що пряма програма готування завантажується 10-15 хвилин

Марія Т.

Мінуси: Пахне пластиком при першому приготуванні

Марина С.

Мінуси: Досить швидко злітає покриття з чаші.

Комент: За свої гроші, чудовий апарат. Йогурти, запечене м’ясо та каші тепер не проблема!)

Інформація в описі моделі має довідковий характер. Завжди перед покупкою уточнюйте характеристики та комплектацію товару у менеджера обраного вами інтернет-магазину.

Відгуки власників

Відмінна мультиварка, простий інтеейс. Готувати насолоду. Думаю прослужить довго. є інструкція, мірна склянка та спец.ложка

Дешева. Мені взагалі дісталася безкоштовно (подарували). Зручно готувати: увімкнув програму (або поставив режим) та гуляй. Чаша з неплідним покриттям. Великий мис обсяг: 5 літрів.

-: Короткий шнур. Якщо ви покласти на підлогу, то він не потрапляє до мого виходу. Мийте кришку незручно: не видаляється. Не може включити нагрівання, хоча все відображається нормально, т.e повинні слідувати. Стабільність виставкової температури за питанням: 100 градусів. вода може і кип’ятити, і, можливо, просто бути гарячим. Глюше. Тонка металева чаша. Непригарне покриття. Отже, після приготування варення почалося пілінг.

Зворотній зв’язок: дав незрозумілу річ. півроку, що стоїть у розі. Я люблю готувати і просто не розумію, як я можу замінити мене піччю. В результаті, пристрої в селі. Я намагався приготувати джем: op-pa, дуже зручний! Поставте режим “гартування”, знижуючи час до 20 хвилин. Велика, ходьба, ніщо не горить, варення трохи кипить. Другий раз. Також виявилося, і з третім часом опалення не включалося. Вилікувалося вимкненням з розетки та очікуванням протягом хвилини. Потім нагрів то включався, то не включався. Лікується (поки що) за допомогою наступного стуку в бубон: перемикаєте в режим “Спека”, чекаєте секунд 15, вимикаєте, потім вмикаєте і виставляєте в потрібний режим. Зручно гасити м’ясо, зручніше ніж у духовці У результаті я переконався в тому, що мультиварка. річ корисна та зручна. Але, мабуть, не ця конкретна: ненадійна, глючить контролер, короткий шнур, кришка, незнімна, тонкий метал чаші.

Дуже зручна добре керована каструля-медленноврака. Можна готувати низькотемпературну кухню в сувіді, а ще я в ній роблю йогурт.

-: Дуже квола чаша, але це виправдовує її мізерна ціна.

Швидке та якісне приготування страви

-: Контейнер для приготування на пару малий і великі отвори в ньому

Хороша мультиварка, розібралася в управлінні відразу, до цього не користувалася подібним ніколи)) Багато режимів приготування, мені з маленькою дитиною дуже зручно. Ми пішли гуляти, повернулися, а вечеря готова.

Якщо мало вільного часу, а поїсти смачно любите, то дуже знадобиться така мультиварка

Як увімкнути мультиварку? Як користуватися та керувати мультиваркою?

Як правильно включити нову мультиварку? Заберіть плівку або папір, який прокладено між пластиною нагрівача та каструлею. Чи потрібно знімати плівку з нової мультиварки з табло? Видаліть захисний поліетиленовий шар у дисплея та з інших елементів мультиварки. Далі протріть всі елементи, а знімну чашу добре промийте і витріть насухо.

Приєднайте один кінець дроту до мультиварки. Протилежний кінець дроту (з вилкою) вставте в розетку. Щоб освоїтись із включенням мультиварок, у знімну чашу налийте воду до нижньої позначки. Закрийте кришку. На цьому перший етап включення мультиварки завершено.

  • Тип пристрою: Електроскороварка
  • Фірма виробник: Home Element
  • Модель: Home Element HE-MC661 чорні перли
  • Інструкція російською мовою
  • Формат файлу: pdf
  • Розмір файлу: 971 Kb

Мультиварка element HE-MC661

артур долинський

Мінуси: дуже часто підгорає, кришка не міцна, пластик не прямий норм, операційна система дуже гальмує, до того що пряма програма готування завантажується 10-15 хвилин

Марія Т.

Мінуси: Пахне пластиком при першому приготуванні

Я в шоці!? МУЛЬТИВАРКА з магазину СВІТЛОФОР//ОГЛЯД//Квітень 2019

Марина С.

Мінуси: Досить швидко злітає покриття з чаші.

Комент: За свої гроші, чудовий апарат. Йогурти, запечене м’ясо та каші тепер не проблема!)

Інформація в описі моделі має довідковий характер. Завжди перед покупкою уточнюйте характеристики та комплектацію товару у менеджера обраного вами інтернет-магазину.

Мультиварка Home Element HE-MC661

Шукаєте позитивні та негативні відгуки про Мультиварка Home Element HE-MC661?

З 11 джерел ми зібрали 35 негативних, негативних та позитивних відгуків.

Ми покажемо всі переваги та недоліки Мультиварка Home Element HE-MC661 виявлені при використанні користувачами. Ми нічого не приховуємо та розміщуємо всі позитивні та негативні чесні відгуки покупців про Мультиварка Home Element HE-MC661, а також пропонуємо альтернативні товари аналоги. А чи варто купувати. рішення тільки за Вами!

https://slonrekomenduet.com/model/home-element-he-mc661.html
https://naobzorah.ru/multivarka/home-element-he-mc661
https://otzivi-tut.ru/products/79589/multivarki/home-element-he-mc661/
https://bigbunce.ru/variant-info/130950.html
https://web-shpargalka.ru/home-element-multivarka-kak-vkljuchit.php
https://instrukciya-top.ru/instrukciya/home-element-he-mc661-chernyy-zhemchug.html
https://bigbunce.ru/detail/2325924282.html
https://otziv-otziv.ru/katalog/multivarki/home-element-multivarki/multivarka-home-element-he-mc661.html [/Spoiler]