На мікрохвильовій печі не працює кнопка старт

Мікрохвильові печі

Рекомендації щодо експлуатації сенсорної клавіатури

Найкращий спосіб, який дозволить уникнути поломок сенсорної клавіатури при експлуатації мікрохвильової печі. це її встановлення далеко від випарів, що супроводжують процес приготування їжі на газовій (електричній) плиті. Також допоможе продовжити термін служби сенсора дотримання таких правил користування НВЧ-піччю:

 • акуратне натискання на кнопки (кнопки);
 • регулярне чищення фасаду мікрохвильової печі, уникаючи при цьому заливання сенсорної панелі миючими рідинами.
мікрохвильовій, печі, працює, кнопка, старт

Примітка! Рекомендується не включати НВЧ-піч до мережі електроживлення без стабілізатора напруги. Це дозволить уникати стрибків напруги, які сприяють пошкодженню елементів клавіатури провідних датчиків.

Не працюють кнопки на мікрохвильовій печі: ремонт сенсорної панелі своїми руками

Жоден побутовий прилад не породив стільки суперечок про безпеку та корисність, як НВЧ-піч. Досі гуляють міфи про шкідливу їжу з мікрохвильової печі, негативний вплив випромінювання на людину, навіть про радіоактивність пристрою. Проте все це не більше, ніж вигадка. Ще у 2008 році Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно підтвердила безпеку мікрохвильових хвиль для людини.

Більшість користувачів не уявляє життя без такої техніки, адже це зручно, практично і швидко. Тому при виникненні несправностей намагаються швидше їх виправити. Розглянемо причини, з яких на мікрохвильовій печі не натискаються сенсорні кнопки, і способах їх усунення.

Якщо не працює кнопка Старт біля мікрохвильової печі

Дії під час пошкодження провідних доріжок

Пошкоджена струмопровідна доріжка підлягає відновленню. Робимо так:

ВАЖЛИВО! Коли струмопровідний клей відсутній, можна використовувати м’який олівець. Пошкоджену ділянку замальовуємо грифелем.

Чому не працюють кнопки на мікрохвильовій печі LG?

Побутова техніка від компанії LG вважається однією з найнадійніших і має попит у споживачів. Але кожен може опинитися в ситуації, коли техніка дає збій, який виникає або через неправильну експлуатацію, або через виход з ладу того чи іншого вузла.

Проблеми з керуванням мікрохвильовою піччю вкрай неприємні, тому що навіть якщо все інше працює у штатному режимі, скористатися нею ви не зможете. Серед проблем із управлінням можуть бути:

Якщо ви помітили, що кнопки, що часто використовуються, реагують через раз або не натискаються взагалі, то швидше за все вони забруднилися. На кухні вона неминуча з кнопкою час я можу забруднювати і припинити відповідати на натискання. Ретельно очистити їх, вам доведеться видалити передню панель. За допомогою сенсорних кнопок, це буде достатньо легше, щоб витерти їх назовні.

READ  Печі каміни GuCA Lava Gice Lava

Якщо частина кнопок взагалі не натискається, то контакти кнопок, швидше за все, порушуються. Особливо це стосується найпопулярнішої кнопки запуску кнопки. Якщо є навички, то ви можете заощаджувати контакти, якщо ні, то краще зв’язатися з сервісним центром LG.

У випадку, коли всі кнопки не працюють негайно, або дисплей не горить, варто звернути увагу на правильність петлі. Можливо, петля, що походить від контрольної дошки, випала з роз’єму. Якщо після фіксації ситуації дисплей не наздогнав, то дисплей підлягає заміни.

Якщо ви не відповідаєте на натискання всіх або декількох кнопок, провідні доріжки можуть бути пошкоджені. Несправна сенсорна панель змінюється повністю і краще цю роботу довірити фахівцю.

І якщо ви помітили, що частина показників не записується, або відображається неправильна інформація, або всі кнопки та сенсорну панель не працюють і не записує дисплей, то проблема полягає в розбиті процесора. На жаль, процесор не підлягає ремонту, а у випадку його розбиття, необхідна заміна. Без спеціалістів з сервісного центру LG не може це зробити.

Ви можете зіткнутися з ситуацією, коли частина показників та відображення. У цьому випадку вам потрібно буде замінити дисплей. Для того, щоб вони надзвичайно рідкісні, але ремонт не підлягає. Робота також повинна бути доручена до майстра з сервісного центру LG, щоб все це було правильно підключено.

Ремонт сенсорних кнопок

Робота над розбиранням клавіатури повинна бути проведена дуже ретельно і ретельно.

Перш за все, вам потрібно розшарувати тришаровий “сендвіч”. Для цього канцелярський нож штовхає кут одного з плівок, перехоплений пальцями і плавно відокремлюючи шар з основи.

Відновлення цілісності провідних доріжок

Перед початком операцій з ремонту необхідно візуально перевірити фільми для виявлення слідів окислення контактних сайтів та пошкодження провідних доріжок. Особлива увага приділяється перевірці їх стану в зоні розташування непрацюючих кнопок. Якщо ви не могли візуально виявити пошкодження, необхідно перевірити (зателефонувати) цілісність доріжок за допомогою мультиметра.

Знайшов відключення відключення, перейдіть до його відновлення. Для цього він повинен бути ретельно знежирений, а потім застосувати шар спеціального клею до пошкодженого розділу.

Важливий! При роботі з провідним клеєм необхідно дотримуватися вимог, викладених у інструкціях для його використання.

Після сухого суміші, тестер перевіряє шляхи провідності.

Порада! За відсутності провідного клею ви можете використовувати м’який олівець, ретельно накреслюючи пошкоджене місце.

READ  Як включити прискорене розморожування на мікрохвильовій печі Samsung

Ремонт кнопок “Стовпи”

Найчастіше виявлено “прилипання” кнопок, серед яких найчастіше виявляється надмірний тиск кнопки та забруднення контактних подушок. Усуньте причини “прилипання” незначним збільшенням відстані між верхньою та нижньою плівкою. Для цього, перш за все обох плівок ретельно знежирюється, а потім внутрішня поверхня одного з них акуратно запечатана стрічкою або стрічкою. У цьому випадку необхідно забезпечити, щоб контактні подушки залишалися відкритими. Після закінчення роботи ви повинні переконатися, що кнопки не дотримуються та забезпечують надійний контакт з невеликим дотиком.

Ліквідація дефектів підключення петлі

Контакт на місці шлейфу найчастіше порушується через окислення відповідних доріжок. Тому перше, що потрібно зробити, ретельно знежирює їх. Іноді руйнування доріжок, що також призводить до порушення контакту. У цьому випадку кінець петлі повинен бути акуратно розрізаним ножицями до декількох міліметрів, потім вставити назад у роз’єм і переконайтеся, що контакт відновлюється.

Після реставраційних робіт клавіатура збирається шляхом виконання всіх операцій у зворотному порядку. Якщо клейка маска, що залишилася на плівках, недостатньо, щоб надійно закріпити шари, то додатково ви можете застосувати PVA, за винятком натискання клею до зони контакту кнопок.

Порада! Використовуйте клейові композиції, такі як “суперкласи”, не рекомендується, оскільки це вже не можна повторно розібрати клавіатуру, яка зламалася.

Зібравши клавіатуру, вона встановлюється на передній панелі та збирає мікрохвильовий корпус, розміщуючи всі деталі, зроблені на місці. Після цього печі включає випуск потужності та перевірте ефективність кнопок.

Викликає провокацію швидкого розбиття датчика

Звичайно, з плином часу, контакти на клавіатурі стираються, і зупиняються, настільки чутливо реагуючи, як на самому початку роботи, однак, зовнішні чинники можуть прискорити цей процес.

Перш за все, це груба привабливість. Як показує практика, 50% користувачів натискаються на мікрохвильові кнопки набагато сильніше, ніж це потрібно. Але датчик не допускає грубого кровообігу! Сильний тиск призводить до того, що кнопка просто “не вдається” і перестає реагувати на дотик. Висновок досить простий: Будьте обережні з вашою технікою.

Крім того, ви не повинні забувати, що доторна клавіатура базується на роботі електрики, що означає часті стрибки мережевої напруги призводять до ударів контактів. Якщо ви знаєте, що у будинку часто є проблеми з електрикою, переконайтеся, що мікрохвильова піч підключена до мережі безпосередньо, а через мережевий фільтр. Таким чином, краплі напруги будуть вирівнюватися, що означає, що мікрохвильова піч буде набагато довше.

Ці прості поради можуть допомогти вам захистити себе від надлишкового головного болю, пов’язаного з розбиттям мікрохвильової печі.

Відновлення контакту з роз’єму

Щоб усунути цей розрив, ви повинні повернути живлення ключа кабелю клавіатури у роз’єм керування модулем. Якщо спостерігаються забруднення або невелика шкода, чистіть контакти з алкоголем.

READ  Як зробити індукційну печі з власними руками

Если не работает кнопка Старт у микроволновки

Якщо треки в кінці петлі руйнуються, це пов’язано з тим, що контакт зникає. Тільки відновлення контакту допоможе вирішити проблему. Вирізати кінець петлі на кілька міліметрів і встановіть на роз’єм. У більшості випадків це економить ситуацію, а мікрохвильова піч знову реагує на дотик датчика.

Щоб знайти панель керування необхідним типом, скористайтеся пошуковою системою в інтернет-магазині “Запчастини до всіх”. введіть модель мікрохвильової печі або маркування частини, а пошук видаватиме всі можливі типи панелей.

Демонтаж

Щоб відновити клавіатуру з сенсорними кнопками, вам знадобиться:

 • набір викруток;
 • тестер (мультиметр);
 • канцелярський нож;
 • пінцет;
 • Тип олівця “дизайнер 4м”;
 • електрична стрічка або звичайна вузька стрічка, ширина близько 6 мм;
 • дрібнозернистий наждачний папір;
 • знежирююча рідина, така як алкоголь;
 • Проведення цілей типу Контактол або його аналоги;
 • Плуг клей або схожий.

Перед початком ремонту власними руками мікрохвильова піч повинна бути відключена від джерела живлення. Далі мікрохвильова піч повинна бути розібрана. Щоб отримати доступ до сенсорної клавіатури, необхідно відокремити передню панель з корпусу, викрутіть всі болти, які вони фіксуються. Такі гвинти можуть навіть бути на дні.

Тоді вам потрібно розібратися з блоком керування. Для цього, відкрутіть захисну панель і вийти з неї. Це відкриє доступ безпосередньо до сенсорної клавіатури, який прикріплений до спеціального блоку керування циклом. Від’єднання циклу, ви можете перейти до ремонту кнопок, які не реагують на невеликий дотик.

Відновлення контакту з роз’єму

Щоб усунути цей розрив, ви повинні повернути живлення ключа кабелю клавіатури у роз’єм керування модулем. Якщо спостерігаються забруднення або невелика шкода, чистіть контакти з алкоголем.

Якщо треки в кінці петлі руйнуються, це пов’язано з тим, що контакт зникає. Тільки відновлення контакту допоможе вирішити проблему. Вирізати кінець петлі на кілька міліметрів і встановіть на роз’єм. У більшості випадків це економить ситуацію, а мікрохвильова піч знову реагує на дотик датчика.

Щоб знайти панель керування необхідним типом, скористайтеся пошуковою системою в інтернет-магазині “Запчастини до всіх”. введіть модель мікрохвильової печі або маркування частини, а пошук видаватиме всі можливі типи панелей.