Не працює п’єзо на газовій колонці

Водонагрівачі

Table of Contents

Автоматична газова колонка не включається. Ремонт з власними руками

Якщо ваш автоматичний газовий стовп не вмикається невідомою причиною, то ця стаття для вас. Розглянемо основні причини несправностей та можливі способи відновлення обладнання. Ремонт газової колони, з вашими руками, розглянемо на прикладі Тершефі. Перед ремонтом роботи не забувайте покривати крани постачання холодної води та газу до колони.

Як і будь-яка автоматична колонка, вона працює з пари батарей 1,5 вольт кожен. Якщо газовий стовпець не вмикається, перевірте батареї. Вони могли звільнити. Зазвичай акумулятори з інтенсивним використанням достатньо протягом 6-12 місяців. Щоб зробити це, або замінити батареї новими або побити один одного, щоб укласти їх. Таким чином, додано контейнер. Встановіть та перевірте. Якщо подібна процедура не принесла результат, то ми йдемо далі.

Спочатку потрібно видалити захисну кришку, яка прикріплена за допомогою самонарізаних гвинтів. Але спочатку видалити три регулятори (температура, тиск води та кількість інжекторів, що працюють), потягнувши їх на себе.

Оскільки дроти короткі, ми приймаємо температуру дошку, кнопку живлення та лампочка сигналу. Для цього натисніть на засувках, і всі деталі прийдуть з замку.

Перевірте, чи немає механічних пошкоджень проводів. Потім перевірте контакт на терміналах відсіку акумулятора. Для цього зніміть термінали та витріть контакти з алкоголем.

Відкрийте кран гарячої води, якщо газовий стовпець не вмикається, причини можуть бути дещо.

Найбільш поширеним Microswitch не вдалося. Саме той, хто відповідає за годування потужності елемента п’єзо. Перемикач закріплений двома гвинтами до корпусу води.

Дізнайтеся, що він чи ні, легко. Відкрийте кран з гарячою водою і натисніть Microswitch лапу, тримайте.

Ви повинні почути клацання, внаслідок чого числа з’являться на датчику температури, а світлодіод обернеться. Насадки будуть працювати. Якщо так, то перемикач працює.

Якщо це станеться, потрібно замінити перемикач. Для цього відключіть роз’єм та відкрутіть 2 гвинт.

Купити те ж саме і встановіть на місці. Якщо все працює, вітаємо. Ремонт газової колонки завершується власними руками. Якщо ні, то зніміть водяний блок. Газ доторкнутися до. У цій моделі Thermaxi потрібно відкрутити 2 гайки та 2 гвинти.

У стовпці Termaxi водяний блок приєднується до форсунок, тому він також видаляється. Від’єднати термінали, які перешкоджають і витягують блок. Увага! Між газовою водою встановлена ​​весна. Видалення водного струму, не втрачайте його.

Перевірте статус. Якщо це забито, промийте його. Якщо ви бачите механічний збиток, замініть. Для цього розблокуйте 4 гвинти на корпусі.

Є мембрана, під ним біла камедь. Після водіння, відкрутіть гайку і зніміть стрижень.

Немає іскри на газовій колонці

Якщо мембрана має відкладення солей або забруднення, очистіть їх.

При огляді мембрани в цьому випадку було виявлено пошкодження.

Встановіть старий і зібрати всі елементи блоку води в зворотному порядку. Встановіть у стовпці, підключіть роз’єми, перевірте продуктивність. Колонка автоматично загоряється, коли відкривається гарячий водяний кран. Датчики працюють. Ремонт газової колонки зроблено!

Основні причини для запуску обладнання

Щоб визначити несправність, необхідно проаналізувати роботу обладнання. Найпоширенішими явищами вважаються наступними явищами:

 • Індикатори тиску газу не відповідають специфікаціям.
 • Зовнішній вигляд блокування.
 • Flywing електроніка.
 • Відсутність іскри п’єзоелектричного елемента або поломки.
 • Тиск води занадто слабкий.
 • Розбивка діафрагми.
 • Порушення системи видалення диму.
READ  Водопостачання не працює в пилососі Xiaomi

Конкурентні газові колони працюють без шуму і повинні працювати через кілька секунд після відкриття води.

Індикатори тиску газу не відповідають специфікаціям

Недостатній тиск газу в трубопроводі супроводжується порушеннями роботи синього палива. Ви можете перевірити це, поворот на плиту. Якщо тиск газу низький, необхідно зв’язатися з фахівцями та повідомити про проблему, оскільки незалежний ремонт може призвести до трагедії.

Силори

Вхід до колонки переважно оснащений фільтрами, оскільки існують механічні домішки, які можуть пошкодити обладнання. Поступово, солі, які запобігають потоку рідини, вирішуються на фільтрах. Це призводить до того, що газова колонка не загоряється.

Щоб виправити ситуацію, необхідно усунути забруднюючі речовини, накопичені на фільтрі, або покласти новий.

Якщо стовпець було багато років, то в теплообмінниках або трубах виникає блокування. Потрібно перевірити водний вузол і з’ясувати рівень елементів. Видалити розбиття Довідка спеціальних реагентів, після промивання, ефективність пристрою відновить.

Якщо забруднення накопичилося в пальнику, вам потрібно розібрати стовпчик і вийняти частину. Після очищення його потрібно покласти і перевірити.

Електроніка не вдалося

Успішна робота сучасних пристроїв залежить від електронних блоків та датчиків, що регулюють різні процеси всередині агрегатів. Якщо один з цих елементів не виходить, то пристрій не зможе. Через це електроніка не дозволить razhag. Ремонт у цій ситуації незалежно важко для тих, хто не розуміє електроніки.

Проблеми з п’єзоелементом

Колонка не запалюється, коли вода виявляється в таких випадках:

 • П’єзоелемент і електрод не вдалося або зміщені. У той же час п’єзоелектричний елемент залишається включеним протягом 30 секунд, а після цього гніт вимикається. Заміна продуктивності допоможе замінити вузол.
 • Пристрій не виходить, якщо користувач не дотримується рекомендацій виробника для роботи обладнання. Перш ніж натиснути кнопку живлення, потрібно натиснути ручку газу протягом 10 секунд. Всередині водяних обігрівачів встановлюється система безпеки, запобігання подачі газу до моменту, поки червона не нагрівається. Якщо пристрій не вмикається, хоча існує іскра, вам потрібно читати рекомендації виробника.

Замінити або вирішити п’єзоелектрик, вам потрібно мати спеціальні інструменти та навички. Тому краще подати заявку на послуги майстра.

Розбиття відчувається

Порушення функцій обладнання може бути пов’язана з такими проблемами:

 • Вивантажені акумулятори. Потім викликається іскра, але через недостатню потужність, вона не може зігріти пальника. Це головна причина, чому газова колонка на батареях не вмикається. Перше, що потрібно зробити, це замінити елемент каналу.
 • Розбивка гідрогенератора. Гідрогенератор називається турбіною, яка виробляє електрику під час руху води. Цей елемент демонструє високу чутливість до стану та тиску води. Якщо це не працює, потрібно вивчити наявність депозитів. До стабілізації тиску, скористайтеся спеціальними насосами.
 • Невдача джерела живлення. Немає іскри, якщо блок живлення виникає з невдачами. Це можливо, коли контакти окислюються, здуття здуття резисторів. Якщо є навички для роботи з паяльним залізом, ви можете впоратися з палем поодинці. Зазвичай воліють встановити новий блок живлення, через його невдачу є основною причиною, чому ніяких вогню газового водонагрівача з автоматичним запалюванням.

Хороші акумулятори для стовпця буде достатньо протягом 6-8 місяців. Після цього періоду пристрій зазнає невдачі в пристрої.

працює, колонці

Газова колонка не працює, швидко підложить або не включається, холодна вода.

Газовий стовпчик може бути блиск відразу після включення, або лише після декількох спроб, завдяки розбиванню газової колони, вода може бути нагрівається лише трохи розглянути несправність газового бігуна і визначити, чи можливо Відремонтувати своїми руками. Справа в тому, що в більшості випадків ремонт не складно, він виконується в декількох заходах, важливо лише правильно визнати причину. Але лише ліцензована організація з відповідним кваліфікованим персоналом може здійснити ремонт газового обладнання

Чому не йде до пальника

У газовій колонці є ряд захисту, які не дозволяють газу вводити пальника, якщо звичайні умови не виконуються для його згоряння. Необхідно виконати наступне:

 • циркуляція води теплообмінником з певним споживанням;
 • звичайна традина з димарів;
 • нормальний тиск газу;
 • На пальника є полум’я.
READ  Що таке модуляція полум'я в газовій колонці

Якщо щось не так, то газовий клапан закривається. Його позиція нормально закрита. Він відкритий котушкою, коли у всіх системах ситуація “норма”. Чому перший стовпець освітлений, а після другого, інший клапан перекриває?

Немає спалювання

Якщо полум’я в газовій колонці не загоряється, швидше за все, не займається запалюванням. Багато динаміків включені до роботи з елементом п’єзо, що дає іскра від батарей. Останній повинен бути змінений вчасно. Кілька ремісників віддають перевагу, а не батареї, щоб приклеїти акумулятор від старого телефону та перезаряджати його з звичайним зарядним пристроєм.

Ремонт газових динаміків. Він не включається / ніяких іскри / запалює не відразу, але з сильним бавовною / потоками

Якщо немає газопостачання, а іскри доступні, то можливо:

 • Немає руху води в теплообміннику. реле води не дозволяє клапан відкрити;
 • Немає нормальної тяги до димоходу, система повітряного управління через пальника також не дозволяє полум’я в ньому.

Колонка перетворюється на десяту спробу, або вам потрібно тривати перемикач.

Датчик полум’я, це термопари, основний захист газової колонки. Якщо полум’я вирівнюється, клапан негайно перекриває.

Якщо датчик нагрівається занадто довго через неправильну установку, то стовпчик перетворюється на “З десятого часу”.

Якщо колонка повертається і негайно летить, то напруга, що генерується датчиком, не переходить до блоку керування взагалі. кабельні кабелі термопари, без контактів.

 • Неправильна установка над пальником. розрив має бути 6,5 мм. Регулюється згинанням лекції, дерев’яним клином або вибраним болтом.
 • Контакти датчика з кабелем були окислені. усунуті кабелем з кабелем до датчика, кінцева частина кабелю для парти сантиметрів обрізається.

Як налаштувати термопари, встановлення розриву в газовій колонці.

Колонка негайно виходить. в чому справа

Газовий квітковий нагрівач перетворюється автоматично, коли кран відкривається, що означає, коли вода рухається через теплообмінник. З певною шкодою в ланцюзі реле води, включення не відбувається, або колонка негайно. Найбільш типовими діями в цій ситуації. перевірте контакти реле зв’язку, оскільки мастила випарюють від температурних крапель та вологості, а метали окислюються. Контакти Рекомендується очистити та змащувати.

Аналогічний може бути в системі керування тягою. весь захист стовпця повинен бути перевірений на продуктивність за аналогічним пошкодженням.

Як ремонт газової колонки

Пріоритет полягає в тому, щоб перевірити ефективність термопари та правильності розриву над пальником. Для цього інші датчики просто подрібнюються перемичками. встановлені на “включену норму”. Після регулювання термопари ви можете підключити датчики замість перемички замість перемички та пошуку дефектного ланцюга. Відео на ремонт газової колони:

Крім того, можна розбивати системи постачання.

працює, колонці
 • Димохід був забитий. неправильна, нестабільна робота газової колонки, чорний дим, постачання кисню ускладнюється терміновом потрібно очистити.
 • Вода не подана. фільтр забився, крани покриті, недостатньо тиску.

При виконанні будь-якого ремонту газової колони, то спочатку потрібно перевірити наявність нормальної тяги “на горіння”, а також потік води, наприклад, вимкнувши трубопровід подачі.

Чому вода не вистачає достатньою

У деяких моделях система підтримки даної температури води настільки складна, яка дає невдачу. вам потрібно перевірити правильну роботу датчиків для цього. Іноді їм легше завантажувати.

Інша точка. чи потужність апарату відповідає реальному потоку води та його температуру, може бути час для заміни газової колонки.

працює, колонці

Світиться і негайно виходить

При затримці запалювання, очищення пальника. Ймовірність велика, тому що вона накопичена сажа і сажа. Крім того, проблема може заробітна плата в MicroSwitch.

Проблеми з Ріжагомом

Якщо газовий стовп має п’єзорожиг, то часта проблема недостатня зарядка акумулятора. Краще використовувати лужні батареї, вони мають більшу заряд і експлуатуються довше.

Ми повинні пам’ятати! Пристрій для встановлення батарей розташований у нижній частині продукту, заміна здійснюється легкою, яка не представляє складності для користувачів.

Коли в газовій колонці встановлюється в газовій колонці, працездатність перевіряється наявністю розтріскування. Якщо немає іскри, то перевірте контакти або замініть батареї, тому що з слабким розрядом газово-висока суміш у пальнику не підпадає. Користувачі з стійкою та п’єзоелеазним продуктом повинні бути освітлені відразу після відкриття клапана пальника та натискання спеціальної кнопки. Коли пряник не може увімкнути, то необхідно очистити отвір велосипеду тонкою сталевою дріт.

READ  Вентилятор не працює в індукційній пластині

Система запалювання базується на роботі електричного генератора, який запускає воду, що протікає через трубу. Вся система складається з мікрогенератора та електричної схеми: вода починає пристрій, розташоване в водою, що постачає трубу, утворюється струм, система створює розряд для іскри. колонка була освітлена. Якщо генератор чомусь не працює, то газ не зможе засвітитися, тому що немає іскри для його запалювання, але краще не втручатися в таку складну систему. відновити професійний майстер.

Електрика немає на декількох пальниках

Сервіс періодично перетворюється на проблему, коли немає підходу до декількох пальників, але вони зазвичай освітлені матчами. Це може відбутися через свічки. Несправність найчастіше усунена його очищенням або випробувальним дротом. Якщо є пошкодження свічки, його слід замінити.

Причиною відсутності запалювання може бути в кнопці. Пил, жир, сміття призводить до неналежної роботи або механічного розбиття. Якщо його очищення не дає результату, зміна кнопки.

Причини та методи усунення несправностей

Найбільш поширеною проблемою напівавтоматичного водонагрівача є момент, коли п’єзорожиг не працює на газовій колонці. Причини несправності можуть бути різними. Однак деякі проблеми можуть бути виправлені своїми руками.

Якщо п’єзорожиг не включений, то перше, що потрібно перевірити взаємодію між водою та газовими блоками. Коли кран відкривається в області мікроперемикача, можна побачити, як стрижень ледве або не рухається. Це означає, що проблема в мембрані водного блоку. вона деформується або має отвір. Щоб вирішити проблему, замінити мембрану або цілу воду. Для цього вам доведеться видалити елемент з колонки та відкрити його.

Якщо стрижень добре йде і звільняє лапу мікроперемикача, а засудження кнопок п’єзорозьара не чутно, це означає, що мікроперемикається. Це досить легко, щоб перевірити:

 • Роз’єм перемикання видаляється;
 • Контакти безпосередньо закриті;
 • Якщо з’явилася аварія, то причина в перемиканні;
 • Якщо немає сторонніх звуків, ви повинні перевірити датчик тяги, перегрів, блок запалювання.

Причини того, що п’єзорожиг не працює, можуть бути порушення в системі, що один з встановлених сигналів датчиків:

 • Немає тяги в димоході через наявність блокування або несприятливих погодних умов;
 • Немає достатнього тиску води. це може статися через блокування фільтра води;

Трапляється, що є іскра, але пальник не запалюється. Це може відбутися з наступних причин:

 • Газ не йде до пальника. можна заблокувати клапан або газову трубу забиті;
 • Пальник забруднений сажею і сажею; У цьому випадку ви повинні очистити куртки або волокно тонкого дроту.

Споживачі вибирають газову колону з п’єзорожстю через його дешевизну та ремонту. Багато несправностей можуть бути виправлені своїми руками та заощаджувати заклик до фахівця.

Що таке стовпчик полум’я полум’я іонізації

Принцип роботи базується на тому, що іонізація полум’я або виготовлення іонного струму створюється при спалюванні газових колон. Кількість енергії прямо пропорційна інтенсивності горіння. Неправильне співвідношення газової суміші, седиментації пилу, ослаблення основного пальника призводить до запуску датчика. Через блокування газу запобігає його витоку під час спонтанного затухання пальника.

Як запалювати колонку

Розгляд полягає в наступному:

Газова колонка не горить. Причина і ліквідація.

 • Натисніть кнопку газопостачання;
 • Через 10-15 секунд клавіша п’єзоелектрика натиснута або палаючий матч зроблений (залежно від типу запалювання);
 • Felicing Wick;
 • Ще 20 секунд, ключ газу випускається.

Газовий котел з електронним незалежно активованим при відкритті гарячого водного клапана. Включення повинно відбуватися мовчки. Бавовна, довге спрацьовує блок іскрогенератора, вказує на несправності.