Не працює замку в пральній машині

Пральні машини

Закриття та замикання люка: необхідна умова для безпечної роботи пральної машини

Труднощі з закриттям дверей пральної машини часто порушуються власниками. Часто усуньте їх досить просто. У першому випадку вона не лякає. У другому, руйнується, але електронне блокування не виконується. Розглянемо основні типи причин, що викликають неможливість закрити люк, а також зрозуміють це, що робити, якщо двері не заблоковано, або замок не закритий у пральній машині.

Типи поломки

Всі причини, чому функція автоматичної блокування може бути розділена на дві великі групи. Перша група включає механічні розлади, а до другого. несправності електроніки.

Розглянемо кожну з можливих різновидів поломки Детальніше.

Механічні пошкодження

Найчастіше це відбувається через кілька років активної роботи пральної машини. у цьому випадку механізм крихкого блокування просто носить. Крім того, ручка може зламати через те, що важкі речі були призупинені на дверях.

Петля, на якій зависає двері

Причиною цього може бути низькоякісні компоненти. Крім того, перекіс може статися через те, що в проміжку між дверима і стіною мийної щось вдарило.

Двері не можуть бути закриті через те, що стрижень зміщений (металевий стрижень), який утримує замок замку у певному положенні. Це зазвичай трапляється, коли це занадто сильний тиск на двері.

Посібник був деформований, який несе відповідальність за блокування люка

Якщо двері можуть бути закриті, але в той же час ви не чуєте звук кліків, швидше за все, був зношений, а пластиковий довідник був поранений. Це відбувається внаслідок активної роботи шайби або через низьку якість сировини.

Неправильний пристрій блокування (UPL)

UBL керується під впливом напруги, який подають на ній з моменту початку миття, і до завершення. З часом під впливом високої температури металеві елементи пристрою можуть бути деформовані. Особливо це сприяє зниженням напруги мережі.

Якщо ви нехтуєте регулярним очищенням пральної машини, залишки миючих засобів, дрібних сміття, частки вапняних, ниток, кнопок тощо.D. може накопичуватися, утворюючи поломки в різних місцях пристрою, в тому числі, і в UBL.

Електронний модуль пральних машин є досить складним пристроєм, який може виникнути під впливом різних факторів. Найчастіше це пов’язано з різким відключенням стрибка електрики або напруги.

Див. Відео обладнання, в якому показано, як розібрати пристрій блокування люків, якщо цей суб’єкт потрапив у нього.

Двері пральної машини не закриті або не заблоковані

Якщо пральна машина для вилучення не закривається, то найчастіше він просто перешкоджає чомусь. Якщо блокування не відбувається, це вказує на пошкодження механізму. Проблема полягає в тому, що машина не почне мити, тому що це просто не розуміє, що він закритий.

Щоб усунути проблеми з UBR (Luke Lock Device), він замінюється, оскільки це електронний пристрій, через який проходить електричний струм. Ось як здійснюється перевірка зв’язку та захисту від раптового відкриття.

READ  Як видалити кришку на пральну машину

Інші несправності можуть бути усунені таким чином:

 • Відрегулюйте положення скляного люка за допомогою спеціальних монтажних болтів, щоб позбутися можливих спотворень;
 • Видалити та розбирайте двері, щоб регулювати металевий штифт фіксуючого язика;. Якщо відбулося поломка гачка;
 • Очистіть або замініть UBED, якщо пральна машина запускає пральну програму.
працює, замок, пральній, машина

Перш ніж займатися серйозним ремонтом, варто перевірити загальний стан. Якщо немає візуального пошкодження замок, ручки або сама двері, то ви можете перейти на інший етап. Як правило, причина полягає у пошкодженні модуля керування або UBL, тому варто перемістити контакти. Тільки після цього ви можете перейти до аналізу за допомогою спеціальних інструментів.

працює, замок, пральній, машина

UBL не виконує свою функцію

Коли працює механічний замок, перший клік присутній, і немає другого, то справа є. Пристрій Luke Lock відповідає за додаткову, електронну фіксацію та також вимагається при закритті друкарської машинки. Без цього користувач легко відкриє двері посередині циклу, що призведе до катастрофічних наслідків. Тому навіть з повною герметичкою без захисту у вигляді електроніки машина не запускає миття.

З дефектним UBED двері не заблоковано. Стверджує плату з електрофіксації з наступних причин.

 • Носити. Довша експлуатація впливає як біметалічні пластини UBED: вони стираються і втрачають електропровідність. Ремонт зношеного пристрою не буде працювати. тільки заміна.
 • Блок. Не працює блокування і при вставлянні пристрою сміття та інших малих іноземних предметів. Щоб виправити ситуацію, було достатньо, щоб розібрати UBED, знайти “перешкоду” і зняти його.
 • Проблеми з керівництвом. У гіршому випадку, UBL втрачає зв’язок з електронним автомийком. Причина полягає в спалених доріжках, симаторі, проблемної прошивки або “глюка”. По-перше, рекомендується перезапустити пральну машину, і коли ви повторюєте помилку. провести всебічну діагностику модуля керування.

Діагностика правління Indesit, повинна проводити професіонали, інакше високий ризик не викликає.

Перевірте блокування пристрою для зносу та збільшення, користувач може самостійно і вдома. Діагностика Правління повинна бути здійснена лише спеціалістом з сервісу. Справа в тому, що пральна машина електричної команди надзвичайно крихке та чутлива до елемента інтервенцій, що вимагає точного кровообігу та спеціального обладнання. На відміну від модуля, модуль дуже дорого, тому експерименти будуть дорогими.

Механічні несправності

Одяг замку може зв’язуватися з механічними несправностями або іншими зовнішніми шкодами. Це пов’язано з надмірним навантаженням на двері. Маленькі діти можуть їздити на ньому або після миття його часто висять вологими речами. Також виникнення розбиття може виникнути, якщо люк дуже затискається.

У нас є запас блокування для різних моделей пральних машин. Наш майстер змінить розбитий механізм за лічені хвилини! Ви можете залишити заявку по телефону: 8 (499) 113-60-22. Ми виїжджаємо безкоштовно по всій Москві та Московській області.

Скоти петлі та язики

Якщо немає одягу в пральній машині, але все ще щось заважає з блокуванням дверей, то необхідно перевірити стопорний язичок і петлі. Вони є основними функціональними частинами рахерної машини пральної машини.

Щоб усунути таку несправність, вам потрібно відрегулювати рівень дверей. Вам також потрібно перевірити щільність фітингів кріплення. Якщо коригування не допомогло, деталі прийшли замінити.

 • Зніміть двері з корпусу пральної машини.
 • Відкрийте гвинти, з’єднані з двома частинами дверей.
 • Розділені частини, прикріплюючи незначні зусилля. Краще спробувати натиснути в різні частини дверей, інакше ви можете зламати житло.
 • Отримати петлю і замініть його новим.
 • Збирати дверний корпус.
 • Встановіть його на місці.
READ  Як очистити запах у пральну машину

Ручка розбиття

Іноді двері пральної машини, навпаки не відкривається. Білизна вже годувалася, і ручка на кришці зламалася, а двері заблоковано. У цьому випадку ви можете використовувати функцію екстреного відкриття люка (натисніть кнопку живлення тричі). Але як повністю позбутися цієї проблеми?

Щоб змінити ручку дверей до нового, вам потрібно:

 • Зніміть двері з петлями.
 • Викрутіть гвинти та відключіть кришку пластикових половинок.
 • Витягти скло.
 • Витягніть стрижень, до якого додається ручка. Для цього, в цілі підштовхнув довгий тонкий дріт або нігті і підходять до стрижня.
 • Витягнути ручку.
 • Покласти нову ручку.
 • Зберіть двері, що виконують дії у зворотному порядку.

Посібник з деформації

Коли посібник. розбивка, закриття не працює взагалі, а машина не запустить миття. Найчастіше, довідники виготовляються з пластику, і цей матеріал швидко гасять під час експлуатації.

Пральна машина Indesit Wiun 81 не блокує двері, не починається, не починає прання, ремонт!

Ви можете самостійно виправити проблему. Але вам потрібно зрозуміти, що посібник з ремонту не піддається. Необхідно придбати нову частину та встановити його натомість.

Щоб змінити пластиковий довідник, вам потрібно:

 • Позбутися від старої манжети.
 • Від’єднайте частини корпусу.
 • Відкручувати.
 • Витягувати засувки.
 • Від’єднати пластикові затискачі.
 • Очистіть всі деталі від бруду та пилу.
 • Встановіть нову деталь.

Сміття в UVL

Якщо сміття в пристрої блокування люка, двері двері перестає заблокована. Оскільки одночасно з запірним пристроєм працює опалювальний резистор, стійкість збільшується з підвищенням температури. Тому з часом пластини зміщені і деформуються. Двері пральної машини фіксується за рахунок важеля, що з’єднує направляючу з засувками. Коли процес промивання зупиняється, температура резистора стає менше, а контакти повертаються в початкове положення. Якщо іноземний об’єкт потрапляє в UBED, то в цьому добре узгодженому процесі є невдачі.

Щоб очистити запобіжний пристрій від сміття, необхідно розібрати пральну машину. Потім пристрій повинен бути витягнутий і перевірити сторонні предмети. При необхідності очистіть блок і встановіть його на місці. Дізнайтеся більше про те, як витягнути з пральної машини, ми скажемо нижче.

Неправильний пристрій блокування (UPL)

UBL призначений для фіксації люка у закритому положенні під час електропостачання. Електронний пристрій сигналізує основний комп’ютер, який всі контакти фіксуються, а миття можна запустити. Після закінчення роботи і виключення живлення, вона займає близько 3 хвилин до того, як фіксатор вимкнений, і двері можуть бути відкриті.

працює, замок, пральній, машина

Буде розбиватися зазвичай через знос пластин після довгострокового використання, або їх руйнування під час екстремальної експлуатації пристрою (стрибок напруги або температури).

Пластини беруть деформовану позицію, а двері не відкриваються після промивання, пустельні залишки заблоковані. Якщо пральна машина не блокує двері перед роботою, то проблема в тому ж.

Замініть двері блокування себе

Щоб замінити UBED, відкрийте люк. Якщо він заблокований, то ми виконуємо наступне:

 • Витягніть верхню кришку
 • Покладіть пральну машину на бік (так що він стоїть на двох ногах), це дозволить вам відійти Баку з фронту
 • Прокиньте свою руку і отримайте пристрій блокування
 • Ми шукаємо засувку і переміщуємо його в сторону. Готовий

Далі необхідно зняти манжету з ослабленням затискача, який його фіксує. Це робиться плоскістю або викруткою. Ми видаляємо манжету та відкрутіть два болти, які знаходяться біля замку в’язання в’язання. Він залишається лише для відключення дротів, витягніть його і покласти новий пристрій. Обережно покладіть манжету і зафіксувати дизайн з гвинтами.

READ  Як зробити видобуток автомобільної пральної машини

LG помилка de не заблокувала двері! Ремонт модуля пральної машини!

Як відновити ситуацію

Якщо двері тісно закриті, а після перевірки ви виявили слот мови або керівництва, вам потрібно замінити.

 • Від’єднайте пральну машину від електроенергії.
 • Використовуючи викрутку, відкрутіть гвинти циклів і зніміть двері з корпусу.
 • Покласти двері до плоскої поверхні, почати розбирання. Раніше потрібно купити ремонт комплекту для вашої моделі. Швидше за все, вам доведеться придбати повністю обробку, яка включає язик.
 • Зніміть гвинти навколо периметру, встановіть засувки та зніміть внутрішню сторону дверей.
 • Перед розбиранням ручки сфотографуйте розташування деталей.
 • Натисніть і отримати PIN, після чого елементи не будуть тримати.
 • Зберіть ручку у зворотному порядку, встановивши новий язик.

Що робити, якщо дисплей пральної машини говорить, що двері не закриті? Таким чином, електронний замок не працює. На механічних панелях можуть флеш-показники. Потрібно замінити пристрій.

 • Відкрийте двері люка та відкрутіть два болти, що фіксують пристрій.
 • Просити герметизуючу гуму.
 • Зніміть затиск і заповніть манжету всередині барабана.
 • Видаліть пристрій UBED, від’єднайте від нього проводку.

Перевірити проводку. Якщо цінні частини видно, він повинен бути замінений. UBR перевіряється мультиметром для опору. Якщо замок є дефектним, замініть у зворотному порядку.

Відкриття дверей пральної машини, коли електрика вимкнена

Майже кожну звичну ситуацію, коли входить програма прання, і електрика зникає в цей момент. Ну, якщо ви тільки вибили пробки або проблеми з електрикою, буде тривати не більше півгодини. Але якщо розбивка серйозна, то залиште нижню білизну в друкарській машинці.

Існує ще одна проблема. Через відсутність електроенергії в машині електричний замок не працює, а двері залишаються заблокованими. Але як відкрити двері і витягніть нижню білизну звідти?

Проблеми, які можуть виникнути з пральними машинами з переднім завантаженням, набагато більше. Основна проблема при вимкненні електроенергії є неможливість відкрити пральну машину навіть примусово, якщо ви не злишите воду з нього. Вода, яка має потужний потік поливу від стелі ваших сусідів знизу, стане набагато більшою проблемою, ніж незавершена білизна в барабані. Тому перед відкриттям пристрою в примусовому порядку, переконайтеся, що в друкарській машинці немає води.

Принцип замка в пральній машині, або чому люк не заблоковано в пральній машині

Неможливість відкриття люка машини під час потужності вимикається через блокування, що запобігає ненавмисленному відкриттю дверей і стремену води. Справа в тому, що деякі моделі пральних машин можуть розміститися понад 15 літрів. Отже, якщо вам потрібно терміново отримувати нижню білизну, а обкладинка пральної машини не відкривається, готуйте кілька басейнів, де ви об’єднаєте воду. Ви можете зробити це через фільтр, який знаходиться в нижній частині пральної машини. Після повного зливу води пральна машина може відкриватися автоматично, і це, можливо, доведеться додати до цих додаткових зусиль.