Не працюючи над плитою

Електроплити/газові плити

Також не працює на плиті: Що робити

Багато молодих господині, мабуть, не можуть уявити, що вогонь на газовій плиті можна засвітитися за допомогою матчів. Зрештою, майже всі моделі газових пластин мають інтегрований електронний. Вузол цілком надійний, але вимагає ретельного догляду. І коли плита не була освітлена цією зручною функціональною, вона найбільш вигідна, щоб негайно звернутися до сервісного центру, який відновлює газові печі. Але за наявності бажання та деяких навичок ви можете самостійно знайти причину, чому електроферент не працює на газовій печі та усунути його.

Однак, перш ніж перейти до пошуку несправностей у вузлах газової печі, перевірте, чи існує електроенергія в мережі, а також газ подається до пальників. Подивіться уважний мережевий шнур і підключення. Вони не повинні мати тарілок, перерви та інші недоліки. Якщо електрогігн не працює на газовій плиті після очищення поверхонь пластини або переповнення, перевірте, чи не отримала рідина на проводах та інших електричних елементах. У разі пошуку хіту, ретельно очистити поверхню і, після сушіння, спробуйте знову запалити пальника.

Перед початком будь-якої роботи з електрообладнанням, де-активізувати газову плиту, витягнув вилку з розетки. Також відключіть газопостачання, розбийте газовий клапан.

Електромокус не працює на панелі приготування Bosch

Іскри не повністю на всій тарілці або плиті

Коли ви вмикаєте пальника, зверніть увагу: це характерний клік п’єзоелектричного елемента? Якщо це не вистачає, і немає іскра на всіх пальниках, спочатку потрібно перевірити наступне:

Є джерелом живлення на плиті. А саме, перевірте, чи включено пристрій в мережу, і чи працює розетка. Якщо вилка газової печі просто не вставляється в розетку, то причиною відсутності іскри зрозуміло, але якщо вилка вставляється, а електрогіг не працює. Це має сенс перевірити ефективність самого розетки. Діагностика розетки можна виконувати за допомогою індикаторної викрутки, а також включення будь-якого іншого електричного приладу, наприклад, фен або настільну лампу.

У ситуації, коли вилка газового пристрою входить у хороший розеток, необхідно перевірити вилок і шнур живлення газової печі. Для реалізації такої діагностики найкраще використовувати мультиметр. За відсутності опору рекомендується замінити шнур живлення разом з вилкою до нового, в цьому випадку рекомендується звернутися до електрика, але якщо у вас є відповідні навички, ви можете замінити несправний елемент самостійно.

Які ознаки несправності

Один з найбільш “смішних” поломки, в яких попередження не вмикається. забув підключити вилку в розетку. Якщо ваша тарілка підключена до електромережі, зверніть увагу на наступні моменти:

Чи виникає Autojigiozhig при подачі газу і одночасно починає кнопку.

Ви чуєте потріск, але іскри не з’являється, тому полум’я не горить.

Пальник вимикається в той момент, коли ви відпустите ручку.

Пристрій може працювати, коли ви не використовуєте напругу.

READ  Сковороду для індукційних плит можна використовувати

Запуск запалювання вибиває машину на електричній панелі.

працюючи, плита

Якщо у вас також є одна з цих ситуацій, давайте спробуємо з’ясувати, чому найчастіше відбуваються поломки.

Причини і способи усунення неполадок

Незалежно від віку газової печі, функція електроекції може бути в будь-який час, тоді як причина розбиття не завжди пов’язано з неналежною операцією.

Газова пластина Hansa не працює, пальник не загоряється

Звичайно, іноді несправність п’єзопагу відбувається після мокрого очищення поверхні приготування, внаслідок чого вологість, разом з миючим засобом, падає всередині тарілки. У цьому випадку розбиття легко усувається без ремонту.

Якщо під час роботи газової плитки спостерігається одна або декілька попередньо зазначених функцій, то проблема полягає в П’єзоюджіггіг.

Несправність такої важливої ​​функції може виникнути за будь-яким з наступних причин.

  • Відсутність іскри на електродах.
  • Вологість падіння або жир всередині системи.
  • Поява тріщини на поверхні керамічної свічки.
  • Пошкодження ізоляції дроту, що йде до свічки.
  • Хоробрий трансформатор. агрегат світового покоління.
  • Окислення або контактні кнопки забруднення.

У деяких випадках ремонт шматка газових пластин може бути зроблений самостійно, однак, необхідно виконувати повну діагностику технологій, і правильно визначити причину припинення системи. Крім того, стаття буде показано способи відновлення функції п’єзоюпризначення з найпоширенішими розбиттями пристрою.

Якщо після натискання кнопки страхування автомобіля, пальник не запалюється, і в той же час ви помітили, що немає іскри запалювання, то це означає лише одне. електрогіггі не вдалося. Відсутність іскри в одному, два або всі чотири пальники можуть говорити про різні поломки, які ви можете дізнатись більш детально з наступних розділів статті.

На підставі діаграми ви можете самостійно зрозуміти, як правильно відновити п’єзоелектричний елемент у газовій печі, не викликаючи майстра. Оскільки функція автоматичного доходу розташована на тому ж шаблоні, процес відновлення буде таким же, щоб всі моделі будуть однаковими.

Іскра відсутній на всіх пальниках

Якщо, коли ви вмикаєте на духовку, ви помітили, що електрогіг не натискає, і в той же час, іскра не з’являється на одному з пальників, то необхідно перевірити, чи є вилка і шнур живлення. Тільки після виключення таких несправностей можна припустити, що в системі відбулася невдача.

За відсутності іскри на всіх пальниках, проблема може бути у несправності блоку запалювання, тоді як воно часто є першим конденсатором, який дає іскра при натисканні кнопки. Одноразовий. Замініть блок запалювання.

Ще однією причиною несправності може бути розбиття кнопки літака (у застарілих моделях з однією кнопкою для всіх пальників). У цьому випадку сама кнопка буде натискана з перервами. занадто слабким або щільним. Завдяки окисленню або механічному пошкодженню кнопки контакту, контакти не закриваються, що означає, що електрогіг не спрацьовує.

Щоб усунути проблему, вам потрібно буде очистити контакти від окислення або у випадку пошкодження кнопки, щоб замінити його. У спеціалізованих інтернет-магазинах ви можете вибрати кнопку електроекції до будь-якої моделі газової печі, навіть застарілих.

Тільки один пальник не знаходиться

Якщо, коли ви вмикаєте функцію п’єзоюпризначення, іскри не з’являється лише на одному пальці, то перше, що вам потрібно зробити. це перевірити свічку для забруднення. У процесі експлуатації вода може проникати всередину системи, залишаючи сліди окислення на свічку, через який електрогіг тимчасово стикається. У цьому випадку вам доведеться витерти предмет за допомогою губки та аерозолу WD-40, після чого знову спробуйте включити пальника.

READ  Як відновити емаль на газовій плиті

Подальша відсутність реакції на включення кнопки страхування автомобіля може сигналізувати міграцію свічки свічки свічки. Часто причина полягає в поломці шнура живлення, яка походить від блоку запалювання до свічки, яка може бути елементарна пошкоджена.

Якщо їжа приходить під час експлуатації на шнурі, вона просто прилипає до корпусу тарілки, через що він буде пробити через фарширований жир на тілі.

працюючи, плита

У цьому випадку єдиним раціональним рішенням проблеми буде заміна шнура живлення разом з свічкою запалювання. Якщо пальник не працює через шнур, прикріплений до тіла, то вам доведеться розібрати плиту, а після цього необхідно видалити забруднення.

Часто в дорогих моделях, оснащених електрогенеральними кнопками, вбудованими в ручку кожного пальника, є розбиття однієї або декількох кнопок. Така ситуація може виникнути через окислення контактів або пошкодження самого кнопки. У першому випадку достатньо перевірити контакти, однак, якщо кнопка пошкоджена, кнопка потрібно замінити.

Електрожиги не працює на двох пальниках

Якщо функція Autojug знаходиться тільки з порядок лише на парі пальників, то причиною може бути в дефектах блоку запалювання. Трансформатор встановлюється на виході газового блоку, вторинна обмотка якої складається з двох більш обмоток.

Напруга, коли перша обмотка електрообладнання подають у праву частину панелі газової печі, а також, коли друга обмотка несе відповідальність за постачання двох лівих пальників.

Електрожиг постійно натискає або не працює. Ремонт пластин Електролюкс.

У випадку згоряння, один з обмоток, автодріг перестає працювати над цими двома пальниками, для яких вона відповіла. Щоб відновити роботу суперечок, потрібно буде замінити електричний блок двигуна.

За наявності відповідних навичок ви можете спробувати самостійно встановити нову обмотку трансформатора, але більш простішою версією буде мати заміну для всього електродогального блоку.

Візьміть готовий елемент буде набагато простіше, ніж відремонтувати розбитий блок.

Пригоди дає іскри, але пальник не запалюється

Основною причиною є проблема з газовим середовищем. Можливо, немає газу. Запалюйте його поодинці. Якщо з’явилося полум’я, то заміна свічок до нового. Це пов’язано з тим, що у них є дрібниці на організмі, а іскра подаються у зовсім іншому місці. Перш ніж звертатися до фахівців нашої компанії, ми рекомендуємо перевірити встановлення пальника та обкладинки. Можливо, вони зміщуються, або працівник полум’я забруднений від запалювання.

Електрот не працює. що робити?

Працюйте розбите обладнання у жодному разі! Особливо, коли мова йде про техніку, де вибухонебезпечна суміш використовується як паливо. Опоначні заходи будуть перекриватися постачання газу та відключення електроенергії з поверхні. Якщо ви розумієте принцип роботи газової печі та мають відповідні інструменти, ви можете спробувати розібрати пристрій та шукати розбивку. Знайдіть причину або вирішити проблему збій? У цьому випадку краще запросити фахівця для діагностики та ремонту. Не називайте майстра на першому телефоні в Інтернеті, він може виявитися некваліфікованим або навіть шахрайством. Найкраще рішення буде використовуватися послугами знаменитого сервісного центру вашого міста, що відповідає його репутації.

Як виправити електричну рису

Усунення несправностей Газова плита повинна бути запущена з причини причин. Не варто відновити ремонтувати без теоретичних знань, краще витримати для ремонту авто-огігі-майстрів Газсервісу.

Один пальник не загоряється. Записати несправний пальник за допомогою матчів. Пожежа повинна бути стабільно синьою, рівномірно розподілена по окружності. Жовтий або млявий полум’яний знак нерегулярного газу горіння. Газ знаходиться на одній стороні пальника, вказує нерівномірне конструкцію або деформацію дільника. Порушення пропорцій горючої суміші є однією з причин. У цьому випадку пальник від іскри не запалюється. Очищення сопла та перевстановлення дільника може виправити розбивання.

READ  Як поставити плитку на тарілку OSB

Немає іскра на 4 пальниках. Електроди та вимикачі підключені паралельно. Всі ігрові електроди харчуються від блоку запалювання, але включення блоку здійснюється різними кнопками. Якщо пальник не їздить від натискання ручки, а запалювання не іскриться, а газовий кран відкритий, спробуйте запалити наступну ручку, не випускаючи першого. Таким чином, підтвердьте розбивку. Якщо, коли ви натискаєте на всі кнопки, попередження не працює, блок повинен бути замінений.

Постійно натискає. Razhigig постійно відчувався через закриття контактів одного комутатора. Вода, Жир, окислення та згинання контактів Причиною цього розбиття. Очищення, сушіння, профілактичні роботи здатні усунути несправність та повернення роботи в правильному напрямку. При очищенні вимикачів варто пам’ятати, що вони працюють під напругою 220 вольт. Дотримуйтесь техніки безпеки, якщо ви зібралися, щоб відремонтувати електромобілі.

Ми робимо ремонт

Коли ви оглянули, з’ясували причину та діагностичні проблеми. ви можете перейти до самостійного ремонту газової печі. Він виконується аналогічно для всіх моделей. Знаменитий італійський бренд Арістон або білоруська шедественська плита, яка використовує великий попит серед росіян, немає різниці, системи запалювання практично ідентичні, за винятком чисто окремих нюансів.

Перед початком роботи, оновіть свої знання, читаючи інструкцію з експлуатації. Знання принципу роботи та пристрою газової печі необхідна для успішного ремонту.

  • Позолота несправна дошка з стороннім відкритим джерелом вогню, збігами або спеціальними запальничками. полум’я повинно бути навіть і розподіляється по всій окружності дільника. Жовтий колір полум’я означає неправильну концентрацію газу та повітря: необхідно очистити сопло або його заміну. Цілком можливо, що дільники були забиті отворами або вологістю. Необхідно зробити профілактику, подути всі отвори, видалити корпус пальника і оглянути його.
  • Всі електроди та перемикачі підключені паралельно. Кожен електрод становив з одного блоку запалювання, але їх включення походить від різних кнопок. Щоб переконатися, що лише ця кнопка не працює, а блок керування є нормальним, вам потрібно включити наступний пальник. Якщо виникає регулювання газу. відновити кнопку, і все інше працює в системі належним чином.
  • Якщо пристрій запалювання постійно тріщиться, то необхідно перевірити контакти. вони могли б прилипати від падіння жиру або внаслідок окислення, формувався Нагар. Перед ремонтом не забудьте від’єднати пластину з мережі, а потім акуратно зробити розбирання, очистити контакти або висушити їх з фен. Вимоги до безпеки захистять вас від травми.

Більшість розривів, що призвело до невдачі, можуть бути виключені самостійно. вони не переслідували для користувача, але слід пам’ятати, що газові тарілки є потенційно небезпечними продуктами, тому навіть запобіжна робота повинна бути ретельно проведена.

Іноді відмова від кнопки запалювання до того, що ремонт не допомагає. потрібна повна заміна. У цьому випадку краще пройти спеціальні магазини та придбати аналогічний варіант.