Не щільно закриваються двері духовки

Дрібна побутова техніка

Духовка Gorenje має shod

Як відремонтувати двері духовки на плиті? Поради щодо ремонтних фахівців

Будь-яка побутова техніка періодично розбиваються. Не уникнув цієї долі, а кухонні печі через постійну операцію. Особливо часто виникає проблеми з дверей печі, в той же час більшість розбиття дверей можна усунути своїми руками. У статті детально описується, як ознаки для визначення розбиття, які існують причини несправності, як відновити частину своїми руками, а також поради експертів та інформацію про запобіжні заходи.

Ремонт дверей піч Арістон

Двері Kosit

Двері можуть косити з різних причин. Буває, що це пов’язано з неправильною установкою духовки. Наприклад, коли техніка встановлюється на нерівномірній поверхні. У цьому випадку печі потрібно буде регулювати висоту, переважно за допомогою рівня.

Якщо дверні коляски, а язик не потрапляє в замку, він може вказувати деформацію елемента. Якщо ви покласти великі страви на двері, геометрія могла б добре зламати. Випрямляйте елемент не буде працювати, він повинен бути повністю змінений.

Переваги тарілок

Основна перевага полягає в тому, щоб об’єднати два пристрої в одному: поверхню для приготування їжі та латунного кабінету. Цей дизайн займає невеликий простір, а не страждає функціональністю. Ціна кухонної пластини набагато нижча, ніж духовка і панель окремо. 2 Джерела енергії використовуються в комбінованих моделях. Це практичний варіант для розрахунків, де виникають переривання газу або електроенергії. Коли немає електрики, ви можете використовувати газові пальники, а навпаки. Купівля тарілки. відмінне рішення для невеликої кухні та всіх, хто шукає спосіб зберегти на побутовій техніці.

Симптоми: Відчуйте, що двері болить

Дверна піч Gorenje Bo635E20x-2 не закриває дверцят духовки Gorenje Bo635E20x-2 не закривається

З часом, дверні петлі зношуються, і вони більше не можуть закривати важкі двері духовки до корпусу. Ви можете налаштувати петлі за допомогою звичайної викрутки, але дуже зношені петлі повинні бути замінені. У той же час необхідно враховувати, що дверні петлі прикріплюються до корпусу тарілки, а часто на заклепках: для самозамінних петель вам доведеться майже повністю розібрати плиту, тому ми радимо вам стягувати плату за це працювати як головний спеціаліст.

Може також розслабитися або зламати пружини, щільно закриваючи двері: пружини можуть бути спроможні затягування, зламана буде змінюватися.

Чому духовка не закривається

Сьогодні багато коханок стикаються з тим, що вони не закривають двері духовки. Це дуже популярна проблема, яка може призвести до дуже серйозних проблем. Сонка духовки повинна міцно підходити до контуру пластини, т. До. В іншому випадку втрата ваги неминуча.

READ  Як встановити час на печі gorenje

Ця проблема може бути спровокована кількома ключовими факторами, а саме:

  • слабке кріплення;
  • амортизація механізму закриття;
  • забруднення контуру;
  • знос печаток;
  • Фізична деформація дверей.
щільно, закриваються, двері, духовка

Якщо воно не близьке до кінця дверей духовки, то перше, щоб експерти перевіряють стан механізму, що тримає камінь у відкритому та закритому положенні. Напевно, доведеться розібратися і повністю очистити від жиру та дрібного сміття. Це найпоширеніша причина невдачі. Після цього майстер збирає кріплення в зворотному порядку і встановлює sash.

Багато пластин вітчизняного та зарубіжного виробництва оснащені спеціальними печатками, які забезпечують герметичне закриття SASH. Ці пристрої виготовляються з вогнетривкої речовини, що, однак, неминуче знищується і деформується з часом. Якщо не закривається до кінця дверей, перевірте цілісність ущільнювального шару.

Як і будь-яка інша кухня та побутова техніка, плита потребує регулярного профілактичного прибирання, і це безпосередньо належить до духовки. Масляні бризки та їжа залишається, що неминуче утворюються при приготуванні може утворювати щільний шар на ланцюзі. Такий Nagar видаляється механічним способом.

Чому двері погано сусідні?

Щоб зберегти енергію та зменшити ймовірність пошкодження сусідніх меблів, більшість печей мають спеціальний тепловий захисний шар, що дозволяє зберігати тепло всередині камери. Двері виконані з захисних матеріалів і можуть мати один або кілька окулярів. Технологія “Холодний фронт” дозволяє зменшити температуру фасаду печі та забезпечити максимальний захист від випадкових опіків. Щоб зберегти тепло, двері повинні міцно підходити до тіла духовки. Це використовує потужні петлі та спеціальну термостійку печатку, яка мінімізує втрати тепла і дозволяє закрити двері без надлишку шуму. Завдяки ущільнювачі, шанс пошкодження тіла, його кривизни і зменшує знос дверей.

Іноді користувачі помічають, що піч почав закриватися. Це, мабуть, незначна дрібниця може призвести до досить серйозних наслідків. Навіть у невеликих слотах швидко проникає в повітря, що викликає зниження температури всередині камери. І це, у свою чергу, тягне за собою підвищену споживання електроенергії та збільшення часу приготування. Інший важливий фактор. Можливе пошкодження меблів. Якщо він виготовлений з термочутливих матеріалів. Це може спричинити пошкодження фасадів та додаткових фінансових витрат. Нижче ми подивимося на кілька можливих причин цієї несправності та пропозиції рішень.

Перешкоджає предмету

Однією з найбільш очевидних причин проблеми може бути об’єктом, який впав у петлю, нижню частину дверей або просто шматок їжі, прилипаючи до корпусу. Якщо ви не можете виявити його, коли перевіряється. Тоді ви повинні подивитися на вершину схеми ущільнення. Часто через стільниці, такий блок не видно. Для того, щоб гардероб нормально закритий. Суб’єкт повинен бути видалений. Але варто розуміти, що завдяки впливу високої температури вона може дотримуватися її ліквідації, будуть потрібні деякі навички та фізичний вплив. Якщо суб’єкт розташований на печатці. Важливо не пошкодити його.

READ  Як приготувати духовку для ванни

Деформація печатки

Інший можливий варіант. Це деформація герметичної гумки. У високоякісних шафах він виготовляється з термостійких матеріалів, але в недорогих моделях на цьому важливому елементі можуть економити виробників. Також печатка може бути деформована через фізичний вплив або довгостроковий контакт із закріпленим елементом.

Якщо серйозний збиток. Потім печатка повинна бути замінена. Для цього ви можете самостійно придбати подібний у спеціалізованому магазині або вибрати термостійкий варіант у будівельному магазині. Ні в якому разі не можна використовувати простою гумкою для дверей, оскільки вони відсутні з тепла, що спричиняє велику кількість проблем: каустичний дим, ризик пожежі, а також багато часу, витраченого на видалення розплавленого пластику з корпусу. Для того, щоб від’єднати стару печатку, вам може знадобитися нож і розчинник. Шматочки з клейовою основою добре можуть вивести білий дух, керосин або бензин. На жаль, запахи з кухні доведеться зняти досить довго. Найкраще під час роботи, щоб активувати капот.

Носити петлі

Крім того, проблема може бути в самих петель, з якими прикріплені двері печі. Петлі можуть бути пошкоджені через довгострокові заощадження, а також через фізичний вплив. Це не завжди зручно, і для того, щоб зрозуміти, чи буде проблема для того, щоб зв’язатися з фахівцем, який може усунути таку проблему. Хороший майстер може вирішити питання без заміни, але якщо знос є досить серйозним. Тоді ви повинні просто змінити дефектний вузол.

На додаток до зносу самих петель, сама двері або кабінет може бути сушінг. Це досить рідкісна проблема, але це чисто теоретично, це може вплинути на оленячий прилад до дверей.

Механізм блокування розбиття

Багато сучасних фітингів є спеціальним захисним механізмом, який блокує двері під час експлуатації. Це може бути функцією “захисту дітей”, що дозволяє зробити відкриття дверей під час відсутності користувача на кухні. Функція дуже корисна і може зберегти здоров’я дитини. Деякі моделі, оснащені системою піролітичного очищення внутрішньої камери блокують двері під час циклу та подальшого охолодження. Під час роботи програми піролізу температура всередині кабінету може зрости до 400-500 градусів. Природно, що в цей час відкрийте пристрій категорично заборонено. Для блокування електроніки використовується, яка контролює температуру всередині камери, а механізм замикання утримує двері фізично. Якщо він не вдалося. Потім двері можуть відпочити в ньому і не закриваються.

Чому через розрив між панеллю керування та дверей духовка не виходить

Під час роботи духовки спеціальні функції забезпечують перегрів стін зовнішньої частини, включаючи панель дверей, скло та духовку. Ця функція виконує тангенціальне охолодження. Немає у всіх брендах електричної печі.

READ  Як закріпити скло на панелі приготування

Він працює таким чином: електродвигун з вентиляцією приводить холодне повітря в духовці, отриману ззовні, що виробляє його через дозвіл між дверима та панеллю ланцюгової кабіни.

Проблеми часто виникають, коли повітря не проходить через особливий розрив духовки. Що робити в цьому випадку?

Розглянемо причини виникнення проблеми та усунення його, коли повітря не проходить через дозвіл між дверима та панелі керування.

Причини Unicode повітря через кліренс у духовці:

    Закрита духовка не є тісною або не до кінця;

  • Шлюб у конкретній моделі виробника духовки;
  • Зламаний електродвигун або вентилятор, який відповідає за роботу тангенціального охолодження;
  • Неправильна установка духовки може натиснути вентилятор.

Переконайтеся, що повітря не проходить через кліренс, ми знайдемо вирішення ліквідації цієї проблеми. З деякими причинами нечуваного повітря через спеціальний розрив можна вирішити самостійно, тоді як інші, більш складні, вимагають спеціалізованого втручання.

Припустимо, причину не виникнення повітря між дверима та панеллю латунної кабіни в шлюбі конкретної моделі. Тут залишається лише повернути його до виробника або зміни до робочої печі.

Якщо повітря не проходить через розрив через вільне закриття дверей духовки, то ми розглядаємо двері духовки. Двері можуть бути закриті вільно, якщо ми самі закрили його не до кінця, або піч по колінах ослаблений. Тут вже затягують петлі, щоб двері закривалися. Від. Для вільного закриття дверей духовки, панель і двері зі скляним нагріваються. Всі гарячі пари залишають не через спеціальний розрив, але через гніздо замикання вільних дверей. Якщо проблема не була вирішена, то ми вже називаємо розуміння фахівця.

Повітря не може вийти через розрив і при встановленні вбудованих печей. Якщо не враховувати певні відстані, то ймовірність натискання електродвигуна в духовці. Сильно натискаючи верхню частину панелі в вбудовуючу духовку, існує ймовірність затискання вентилятора. Таким чином, він перестає працювати, і не забезпечує безпечне охолодження печей. Необхідні відстані в установці вказані на малюнку.

Електродвигун з вентилятором розривається під час транспортування або перетягування духовки. Від частого руху контакту печі або елемента вентилятора може відскочити. Конвектор перестає працювати і від часті використання. У цьому випадку, якщо можливо, замінить вентилятор або сам печі. Всі ці висновки повинні бути зроблені після перевірки духовки кваліфікованим фахівцем.

З розбитим або непрацюючим шанувальником, який відповідає за функцію охолодження зовнішньої частини обладнання, духовка не рекомендується включати. Тільки фахівець може усунути цю проблему.