Немає газу в газовій колонці

Водонагрівачі

Перша причина підмітання полум’я, коли газова колонка запалюється, може бути відсутність тяги в каналі вентиляції. Якщо іноземний об’єкт потрапляє в димар або забивається продуктами згоряння стовпчика, система захисту та газ у пристрої автоматично перекриваються у водонагрівачі. Перевірте, чи є у вашому димовій димарі: з відкритою рукою, ви повинні прикріпити долоню або освітлений матч до димоходу. У випадку хорошої тяги, полум’я буде глибоко відхилятися, або ви відчуєте удар.

Наступна причина відсутності полум’я в колонці може бути вивантаження елементів подачі. Ця причина стосується лише стовпців з автоматичним запалюванням від елементів живлення (батареї або генераторів). Виробники можуть переконати, що батареї повинні бути змінені принаймні протягом року, однак практика показує, що термін служби коротше.

Колонка не може бути освітлена через слабкий тиск води. Дізнайтеся причину, відкриваючи кран холодної води. Якщо тиск холодної води виявляється настільки ж недостатньою, як у крані з гарячою водою, то причиною усього водопостачання.

Якщо тиск холодного водою набагато сильніше, ніж у гарячій воді, означає, що водяний стовпчик вузла. Швидше за все, фільтри на вході води в зборі були забиті або мембрана була деформована. Може закупорювання і самі труби гарячої води. Причина відсутності тиску води може бути також глибокі фільтрами для очищення води, встановлені в системі додатково.

Є випадки, коли колона запалила і йдуть відразу. Він повинен регулювати подачу холодної і гарячої води. Немає необхідності, щоб розбавити холодною гарячої води. це не тільки призводить до набухання полум’я колонки, а й неправильна робота пристрою газового.

Зовнішні фактори

Часто запалювання діє періодично через поганий тиск води на крані. Легко виправити, регулюючи рівень тиску на датчику водопостачання. Іноді причиною може бути погана водопостачання, тому існує невідповідність між тиском води в крані та мінімальну пропускну здатність колони. У цьому випадку, допоможе встановлення спеціального насоса, який збільшує тиск. Певні системи водопостачання водопостачання правильно. Фільтр сітки, розташований безпосередньо перед водою, також очищений.

Щоб перевірити достатній тиск газу на шосе, щоб запалити кухонну плиту. Якщо полум’я спало, причину, чому газовий стовп не працює, може бути засмічення фільтра, вбудованого в дизайн.

Важливий! Якщо проблема пов’язана з системою газопостачання, це небезпечно займатися незалежним ремонтом. Вам потрібно перетворити клапан газу, запобігаючи витоку, відкрити вікна, після чого служба надзвичайних ситуацій. Усуньте проблеми з газопроводом тільки фахівцями!

Більшість сучасних моделей водонагрівачів мають вбудовані датчики, завдяки яким блок газопостачання активується за відсутності тяги. Lite знати, чи можете ви самостійно. Для цього потрібно принести палаючий матч до димоходу. Якщо полум’я не кидає, тобто ймовірність засмічення каналу. Переглянути колекціонера, а його подальше прибирання зможе лише професійних працівників. Встановлення пластикових вікон може суттєво вплинути на повітряну циркуляцію житла, що зменшить тягу.

Контактні та автоматичні проблеми

Датчики газу. Електричний водонагрівач схеми послідовного. Якщо датчик керування безпекою або регулятор температури води є несправний, то електрична схема знаходиться в зламаному стані. Початковий контрольний блок Plast Group не отримає потужності від батареї, а газове запалювання буде неможливо. При відкритті води газовий стовп не підпадає, а власник не отримає гарячу воду.

колонці

Несправний датчик виявляється тестом (мультиметр у режимі Омметер). Опір у ланцюжку пристрою вимагає можливого розбиття контакту. Якщо свідчення відповідає 0 Ом, то для стовпця це означає відсутність тяги для видалення продуктів згоряння, тому, коли газ не вмикається. У цьому випадку неможливо замінити самостійно, оскільки частина вибирається відповідно до ступеня тепла 60-120 ° С. Помилка призведе до неправильної роботи пристрою, а газ буде блищати під час нагрівання.

READ  Рушник електричний нагрівач з термостатом та таймером

Проблеми з Ріжагомом. Поточні газові колонки обладнані автоматичним запалюванням. Їжа з вбудованих акумуляторів. Часто ви могли помітити, що при відкритті крана води я, я, але газова колонка не запалюється. Слухайте, якщо частота тріски зменшилася двічі, а звук від іскри погано почутий, спробуйте придбати та встановити нові акумулятори. Якщо після заміни влади проблема не усунена, а газова колонка не запалює несправність з електромагнітним газопостачанням до основного та паління.

Власники стовпців з ручним запалюванням слід дотримуватися фіолетової чистоти. Якщо газ у стійці не запалюється з штифтів кнопки п’єзопайднани, іскра генерується, то проблема в сопла. У цьому випадку слід видалити тіло газової колонки та очистити пристрій залози. Частини промивають поточну воду, витісняють швидким для повного сушіння і встановлюються на місці. Якщо після очищення газу в стійло, він не запалюється, але запалює з матчу, змінюючи керамічну свічку електричної установки (білий штифт).

Проблеми з електронікою. Для зручності та людей з обмеженими можливостями сучасні газові колонки повністю автономні. Оснащений електронним блоком, гідрогенератором, модуляцією пальника введення контролюють ступінь нагрівання, виробляють іскри для запуску, дотримуйтесь безпеки. Якщо один з компонентів зазнає невдачі, стовпчик газу вимикається. Загальний розпад втрати контакту між блоком і мікроперемикачем, з цієї причини, запалювання неможливе.

колонці

Ремонт автоматизації газової колони неможлива самостійно. Автоматичний блок затоплений епоксидною смолою (нестерпним) і змінює нові. Відсутність схеми, що з’єднує роз’єми та досвід у зоні ремонту, джерело живлення не дасть позитивного результату, а відключення розриву монооксиду вуглецю призведе до отруєння власником. У цьому випадку краще використовувати послуги професійних майстрів.

Типові поломки газових колон різних брендів

Для агрегатів, вироблених різними виробниками, певні поломки характеризуються, що найчастіше відбуваються.

 • Астра газовий стовп дуже часто розбивається електромагнітним клапаном. Також часті проблеми з запаленням відбуваються через те, що постачання холодної води неправильно налаштована.
 • Арістон водяний нагрівач, як правило, проблеми трапляються з мембраною, внаслідок чого вона порушується, а також не вдається.
 • Газова колонка OASIS також схильна до деформації мембрани, а також проблеми виникають з газового пальника, і його слід замінити.
 • Режим повторення аміну “запізнився” і “вимкнений”, перш ніж стовпчик нагрівався. А також дуже швидкі батареї.
 • Водонагрівачі російського M M характеризуються розбиттям блочних клапанів та закупорюванням фільтрів.
 • Газова колонка Діона дуже часто готується до випадку теплообмінника.

Підводячи підсумки, варто відзначити, що якщо ви нехтуєте регулярним обслуговуванням та дотриманням правил роботи газової колонки, він може зазнати невдачі.

Проблеми можуть бути різними складністю, тому, якщо ви не впевнені, що ви можете впоратися з однією чи іншою проблемою самостійно, краще довіряти цим професіоналам.

Типові проблеми окремих моделей

Експерти виділили несправності окремих моделей газових колон, які відбуваються найчастіше.

Причини проблем із початковою колоною

Для виявлення несправності та усунення необхідно провести аналіз обладнання. Майстри звертають увагу на такі ознаки:

 • Немає іскри з п’єзоелектричного елемента або не працює слабким;
 • Пальник освітлений, але не перший раз або періодично виходить;
 • витоку водного регулятора (жаба);
 • Колонка повертається з бавовною.

У звичайному стані водяний нагрівач працює майже мовчки, і тригери з затримкою не більше 1-2 секунди після відкриття точки розділення води. Нижче наведено основні функції, щоб допомогти діагностувати причину розбиття та способів усунення несправностей.

П’єзоелемент не дає іскри

Одна з загальних проблем. Несправність може бути виражена в декількох проявах:

колонці
 • Немає іскри в газовій колонці. причина: невдача п’єзоелемента, електрод або його переміщення. Така помилка спостерігається у випадках, коли п’єзоелектричний елемент не вимикається (приблизно 30 секунд.). Після цього, Wicking Wick. Ремонт, якщо п’єзорожиг не працює, полягає в тому, щоб замінити вузол.
 • Іскра, але колонка перестала горіти. причину, елементарну невідповідність правил експлуатації. Перш ніж натиснути кнопку запалювання, ви повинні зберегти газову ручку приблизно 10 секунд. Всередині водонагрівача є система безпеки. Поки що волокно газопостачання пальника буде заблокована. 10 сек Скарт на ручці подачі, як правило, достатньо, щоб запалити. Якщо п’єзоелектричний елемент не працює, хоча іскри присутній, ви повинні повторно прочитати інструкцію виробника та запустити у згоду з інструкціями.
 • Fitil не світиться. розбивка пов’язана з виходом автоматизації або недостатньою тягою в димові. Причиною несправності також стає забрудненим спінером для очищення. При спалюванні газу сажа осідає на пристрої. Іскра присутній, але гніт перестає опікувати відразу після вимкнення примусового постачання газу. Очищення поршня (потрібно обслуговувати кожен рік), допоможе усунути усунення.
READ  У термоелементах енергія нагрівача перетворює енергію

Перевірка ефективності електромагнітного клапана на газовій колонці NEVA-TRANSIT HPV. 8EG (MT)

Заміна або регулювання п’єзоелементу вимагає наявності необхідного інструменту та відповідних навичок. Для ремонту, краще використовувати службу сервісного семінару або запрошення магістрів вдома.

Відсутність сировини

У цьому випадку газовий стовп, що працює від батарей або гідрогенератор, не включається, коли вода включена. Несправність може призвести до апертури вузла води (описана нижче), але частіше причина полягає в наступному:

 • Батареї були задоволені. спричиняється іскра, але його потужність недостатньо, щоб підпалити пальника. Колонка не вмикається негайно, вона довгий час не загоряється, тоді як електроніка постійно спрацьовує. Якщо стовпець акумулятора не включається, перестає реагувати на відкриття водного крана, перше, що потрібно зробити. це замінити батареї.
 • Гідрогенератор не працює. це турбіна, яка виробляє електрику з руху води, що подається до водонагрівача. Вузол чутливий до якості води та тиску. Якщо гідрогенератор відмовляється працювати, необхідно очистити внутрішній пристрій від бруду, депозитів. Проблема вирішується у 80% випадків. Тиск, необхідний для роботи турбіни, стабілізується за допомогою спеціального збільшення для водопостачання.
 • Джерело живлення. загальна причина несправності, якщо газова колонка з автоматичним запалюванням не загоряється. Відсутність іскри пов’язані з невдачами потужності. Причини несправності. це кілька: контакти окислюються, резистори охопили. Під час катання на лижах ви можете виправити розбивання себе. Найчастіше блок живлення просто замінюється новим.

Навіть високоякісні акумулятори, що підлягають інтенсивній експлуатації водонагрівача, достатньо лише 6-8 місяців. Після цього колонка починає працювати з невдачами.

Відсутність достатнього тиску води

У технічній документації водонагрівачів, пропускна здатність чітко викладена. Надано мінімальний тиск, в якому стовпчик повинен працювати. Якщо пальник не включається слабким тиском води, причиною не завжди піднімається в несправність обладнання. Проблема може бути прихована при невідповідності з специфікаціями. Ви можете нормалізувати роботу, встановивши резервуар для зберігання та збільшення насоса.

Що стосується автоматичних теплогенераторів, що працюють на батареях, або від мережі, низький тиск води призводить до того, що водяна збірка (жаба) не працює. Принцип роботи регулятора полягає в тому, що всередині його порожнини ділиться на дві частини мембрани. В одній порожнині є стрижень, який регулює постачання газу і включаючи ризогіг пальника. В русі, стрижень веде тиск до мембрани. У разі недостатнього тиску, стрижень залишається на місці і, як наслідок, немає іскри в автоматичній колонці, а постачання газу до пальника закрита.

Несправності з діафрагмою

Перший знак поломки: газовий водонагрівач не відразу після повороту води, а через деякий час. У той же час водний збірник може почати витікати. Причини несправності:

 • Діафрагма розтягнута. всередині вузла є гумова мембрана. Постійний тиск перетворюється на прокладку. Навіть високоякісна каучук поступово розтягується, і це призводить до того, що пальник запалюється лише великим тиском води. Якщо діафрагма витягнута, “жаба” не відбувається.
 • Діафрагма зламалася. у цьому випадку газова колонка не запалює вперше. Перетворюється на повторне відкриття крана. Тривалість реакції збільшується. Характерна особливість, що мембрана прийшла в знежирення. течуть водний вузол.
 • Діафрагма, котушка. прокладка виконана з пружної гуми, досить гнучко, для натискання на стрижень з необхідним тиском рідини. З низькою якістю води, мембрана стає грубою. З цієї причини водяна збірка втрачає чутливість, газовий стовп погано кутовий.
READ  Після вимкнення газу котел не працює

На складі у водному вузлі є присутні виступи для руху електричного розташування важіль. Якщо колонка перестала зцілити на батареї (особливо, якщо батареї нещодавно були змінені), а коли кран був відкритий, GWS знаходиться в нерухомості. це означає, що мембрана не вдалася.

Проблеми системи видалення диму

Проблеми виникають після декількох років використання, через розлади, пов’язані з установкою та розміщенням водонагрівача, а також зміни в технічних умовах кімнати, що використовується під котельні. Основні причини невдач у роботі:

Газова колонка не запалюється. Одна з головних причин. Мікросвіт.

  Немає тяги в димоході. часте явище в старих будинках. Канали, особливо зроблені з цегляної роботи, звалилися з часом. Накопичений сміття призводить до погіршення кровообігу повітря та відповідно відображається при роботі газової колонки. Характерні симптоми:

Усуньте проблему самостійно не буде працювати. Вам потрібно зв’язатися з сервісним центром каналу диму.

 • Встановлення металопластикових вікон. ПВХ Windows запечатані та запобігають потоку кисню в кімнату, де встановлено колонку. Відсутність повітряного споживання призводить до того, що водонагрівач не працює або вимикається через 3-5 хвилин використання. Розкрити першопричину невдачі у роботі. Якщо стовпець нормально працює, коли вікно відкриється, це означає, що несправність викликана недоліком кисню, що призводить до погіршення характеристик тяги. Щоб відновити циркуляцію до металопластикових вікон, встановіть спеціальний клапан для обробки.

Перевірка для тяги може за допомогою спеціального отвору, наданого в колонці. У звичайному стані циркуляція навіть відчувається тактильною. Рука відчує приплив повітря в отвір. Ви можете принести освітлений матч. Світло полум’я буде значно пожертвувати у напрямку стовпця.

Ремонт газовільного обладнання повинен виконувати спеціалізовану організацію, яка має досвід роботи з ліцензією та прийом.

Ремонт газової одиниці та мембрани

Щоб замінити мембрану, зніміть водний блок стовпця. Перейти до нього, ви потрапляєте до мембрани.

Іноді газова колонка не запалюється через пошкодження мембрани. це реагує на тиск води та управляє подальшим запалюванням. Якщо він зламався, подальша робота газової колони буде неможлива. Відновлення труднощів призведе до того, що пошук відповідної мембрани складно. вони рідкісні з продажу, а ціни на них укусу. На додаток до мембрани, потрібно перевірити весь газовий блок, оскільки він повний частин, які можуть вийти.

Причина 1. Недостатня колона живлення

Ви часто потребуєте одночасного поставки води на кухню, а у ванній кімнаті, а колонка не має часу нагріти цей обсяг.

Причина 2. Колонка була забита

VOMOR може виникнути в пальника або теплообміннику через надлишку сажі. Там буде червоно-білий колір полум’я на ньому з нормальною водою.

Рішення. очистіть колону, бажано за допомогою фахівця.

Причина 3. Пошкоджена водяна збірка мембрани

Якщо спочатку це вода прийнятної температури, але поступово вона стає холоднішою, полум’я синього стовпа, а світло слабке, що означає проблему цілісності мембрани. Холодна вода закріплена в потік гарячої, а температура випускної температури.

Електромагнітний клапан VSU газовий стовп, його функція та заміна. Соленоїдне клапан Газові водонагрівачі.

Причина 4. Неправильні шланги водопостачання встановлено неправильно

Якщо ви тільки що увімкнули нову колонку, і не було гарячої води, тому при встановленні було дозволено помилки.