blank

Немає водопостачання посудомийній машині

Article

Table of Contents

Вода не приходить у посудомийну машину

Мало хто залишає байдуже робочу посудомийну машину, тому що вона звільняє нас від неприємного стояння біля раковини з ганчіркою та дратунним ручним миючим засобом. Але все змінюється, коли автомобіль розбиває настрій різко падає. Коли посудомийна машина не отримує води, ми розуміємо, що це розбивка, але яка розбивка? Як виявити такий розрив і як усунути, бажано зробити це самостійно? Ці та інші питання будуть відповідати у статті.

Проблеми з набором води в різних моделях посудомийних машин Bosch

Вирішення різних моделей посудомийних машин Bosch. Мають різні особливості дизайну. Принцип наповнення води може змінюватися. Основні відмінності у моделях другого та третього покоління. Різне запит на якість тиску та води. Датчики рівня води в посудомийних машинах Bosch різних поколінь. Значно відрізняються за принципом роботи. Якщо перший має механічний престостат. У більшості “свіжих” моделей використовують електронні лічильники води.

Моделі: SRV, SGV, SGI (друге покоління)

Bosch посудомийна машина цього покоління, частіше, ніж інші водопостачання часто пов’язані з електронним переміщенням у модулі керування. Після вибору програми та запуску, залежно від тиску води. Машина повинна бути заповнена і почати працювати через 2-5 хвилин. Якщо це не відбудеться. І посудомийна машина не публікує жодних звуків. Можливо, є проблема з набором води.

Посудомийні машини більш вимогливі до низького тиску води. Т.До. З низьким тиском у системі, він не правильно заповнює. І посудомийна машина може працювати з циклом прання, не правильно. Зависати. Датчики рівня води часто призводять до невдач у роботі, а також вода перемогла в цілому.

Моделі: SMV, SPV, SPS, SKS, SCE (третє покоління)

У цих моделях використовується електронна система вимірювання рівня води, а також контроль несправності пристрою в цілому. При наявності дисплея, якщо посудомийна машина Bosch не отримує води. Вона сама підписує несправність на дисплеї на дисплеї та індикатора заплутаного крана

На відміну від моделей другого покоління. Посудомийні машини з датчиком електронного рівня, більш вимогливі до максимального тиску води в системі.

PR надмірний тиск. Електронний датчик “не встигає” обробляти сигнал про споживання води. Це призводить до невдачі в робочій та припиненні програми для заповнення води в цілому.

Якщо посудомийна машина Bosch не може набрати воду, користувач побачить код помилки E3 на дисплеї інформаційного дисплея або сигнал миготливого індикатора, розташованого на панелі керування залежно від моделі пристрою. Розширений, щоб переконатися, що нездатність методів набирати воду за відсутності характерного шуму. Машина відмовляється виконувати програму раковини до усунення проблеми.

READ  Шовковина краса для депіляції Як використовувати

Причиною може бути банальна відсутність води у водопостачанні. Також запобігти потік води може несправностей електронного контролю модуля, датчиків, електричної проводки, клапанів, дверей, фільтрів.

Зовнішні причини

У цьому випадку проблема не в технічному стані машини, але в системі водопостачання. У більшості випадків користувач здатний самостійно усунути причину після простій інспекції та легкого обслуговування, наприклад, шляхом перевірки наявності води в кран.

 • Тимчасово відключена водопровідна вода.
 • Під час технічного обслуговування клапан заблоковано на трубі вівчарці води і забула відкрити.
 • Кручений, шланг передається або це об’єкт, який запобігає подачі води машині.
 • Можливо, він працював від захисту від витоків, наприклад, системою “Aquastop”.

Що робити, якщо не є водопостачання для посудомийної машини Bosch?

Будь-які елементи посудомийної машини можуть зазнати невдачі. Перш за все перевірте вузли, доступні без відключення та розбирання пристрою. Можливо, причина лежить у менш закриті двері.

Проблеми з двері PMM

Так що посудомийна машина Bosch починає водну огорожу, електрика повинна блокувати двері в герметичному стані. Якщо це не відбулося, то автомобіль встановлює воду.

 • Пломба зламана, деформується або не знаходиться в місці посадки. Усувається шляхом заміни нової або правильної установки на ділянці посадки.
 • Флеш-засувка. Розбивка усувається шляхом встановлення нової частини.
 • Сторонний об’єкт, який запобігає герметичному закриттю. Це достатньо, щоб його видалити, і машина знову почне отримувати воду.
 • Очищення замку. Усуньте проблему, допоможе лише встановити нову печатку.

Розбиття впускного клапана

Якщо двері все в порядку, то вам потрібно перевірити клапан водопостачання. Інспекція здійснюється для механічних пошкоджень. Якщо триммер не вдається, несправність шукає в електронній частині пристрою. Електромагнітна частина впускного клапана перевіряється шляхом вимірювання опору обмотки. Зробіть це з мультиметром. Не тільки розбивка, але й перекриваються повороти. В результаті, коли надсилається напруга, електромагніт не може намалювати стрижень і відкрити клапан. Щоб усунути розбивання, потрібно встановити новий клапан.

Посудомийна машина не отримує води. Кран спалююча вода не набирається в посудомийній машині. Помилка Немає води.

Працював “Аквастоп”

Система “Aquastop” оснащена всіма посудомийними машинами Bosch. Пристрій складається з електромагнітного або механічного клапана, шланг, захисного корпусу, плавання, проводки, мікросхема. Система призначена для контролю герметичності машини та шлангів живлення. Коли у піддоні з’являється вода, поплавець піднімається і перекриває вхідний клапан.

Якщо система Akvastop працювала, вам потрібно перевірити наявність води в піддоні. Якщо це не так, і автомобіль не отримує води, пристрій захисту не працює. Клапани, що надходять до шлаку, ремонт не підлягають. Доведеться придбати та встановити нову деталь. Проданий пристрій зібраний.

Датчик рівня води

Датчик рівня води визначає і передає інформацію про кількість води в танку. Якщо у своїй роботі виникають несправності, користувач може спостерігати за різними помилками в роботі посудомийної машини, включаючи відмову води.

 • Вода входить в танк, але система управління не записує це, видає помилку “E3”.
 • Насос працює безперервно, намагаючись об’єднати воду, яка постійно йде в танк, тлумачить його.
 • Автомобіль несподівано зупинив цикл раковини, як дані про наявність та кількість води в резервуарі зупинилися.
READ  Як вийти з верхніх котлів до Нагатіна

Щоб перевірити датчик, вам знадобиться невеликий слот придатного діаметра та мультиметр. Один кінець шлангу одягнений на трубку преси, а до іншого кінця дує, створюючи тиск повітря. Нахиляючи пристрій до вуха, ви можете почути лише кілька кліків, лише якщо датчик працює. Немає звуків свідчить про поломку. Крім того, правильне функціонування перевіряється з мультиметром, вимірюючи провідність. Параметр повинен змінюватися, оскільки тиск повітря змінюється зміни. Неправильний датчик не підлягає ремонту. Вона повинна бути замінена.

Проблеми з електропроводкою PMM

Проводка може спричинити повну або часткову незрозумілу машину. Якщо PMM Bosch починає працювати, але в певній точці не вдається, наприклад, машина вимикається або зупиняє програму, то причиною може бути поганим контактом, потік провідника, циркуляція ланцюгів. Виявити несправність, справа повинна відкрити та перевіряти всіх провідників. Зверніть увагу на ізоляцію, контактні сполуки, вантажовідправники. Відкриття можна виявити мультиметром.

Несправність модуля

Контрольний модуль отримує команди користувачів, обробляє їх, запускає програму прання, контролює процес та роботу всіх вузлів. Це складний електронний пристрій. Зміна несправності модуля керування може бути замінена новим пристроєм або шляхом ремонту в сервісному центрі.

Запобігання. як запобігти проблемі в майбутньому?

Щоденне профілактичне обслуговування може допомогти уникнути багатьох несправностей. Досить справедливо, щоб дотримуватися правил експлуатації та технічного обслуговування.

 • Після промивання залишити двері AJAR для швидшого випаровування вологи.
 • Очистіть ущільнюючий матеріал з сухою губкою регулярно.
 • Раз на тиждень, перевірте фільтри та шланги.
 • Періодично очистіть спринклери, шланги, відсік миючого засобу.
 • Використовуйте спеціальні засоби для пом’якшення води.

Bosch посудомийна машина являє собою складний пристрій, яке вимагає дотримання правил експлуатації і ремонту, встановлених виробником. Не самостійно усунути недоліки, якщо не впевнені в бездоганності рішення. Неправильна установка нової частини або неправильного ремонту несправного пристрою може призвести до серйозного поломки інших вузлів. Зверніться до центрального центру Bosch. Досвідчені співробітники швидко відновлюють дешево і з довгою гарантією.

Як самостійно вирішити проблему?

Перевірте, чи закритий клапаном водопостачання, і чи не доставляється шланг водопостачання, чи немає вигинів на шланг; Чи достатньо тиску води. Протягом 1 хвилини від крана, мінімум 10 літрів води слід протікати.

Чому в посудомийній машині пральна машина не проходить воду, діагностика

Щоб очистити фільтр шлангу, вимкніть посудомийну машину, зніміть вилку з розетки та розірвати водяний кран. Далі, відкрутіть шланг водопостачання до посудомийної машини: На місці прикріплення шлангу до крана є фільтр. Це просто часто забивається частинками іржами або родовищами солей. Видаліть фільтр з шлангу та промийте під краном, якщо це необхідно, використовуйте щітку. Потім вставте фільтр назад до шлаку, зачепивши шланг до крана, перевіривши щільність. Відновлення джерела живлення, відкрийте кран водопостачання та увімкніть пристрій.

водопостачання, посудомийній, машина

Як це зробити. Показуючи на нашому маленькому відео з експертів Bosch.

Якщо ви хочете довірити рішення цієї проблеми професіоналам або відкрити проблему у вашій посудомийній машині, ви можете запросити наших фахівців до будинку, і ми знайдемо та усунути проблеми, які виникли швидко та професійно.24-годинна підтримка Bosch: 8 (800) 200 29 61

Що викликало проблему

Така проблема характерна для всіх моделей ПММ: “Арістон”, “Indesit”, Exeway, “Siemens” та інші. Чому автомобіль не набирає або воду не постачається? Розглянемо типові проблеми, з якими користувач може зустрітися:

 • Відсутність води у водопостачання. Так просто. Можливо, у ваших дверях висять відключення, і, можливо, сталася проблема. Відкрийте кран у ванній кімнаті та перевірте ваші припущення. Якщо все з водою, перейдіть до наступного пункту.
 • Двері бункера не повністю закриті. Якщо замок не працював, вода огорожа не почнеться. Натисніть двері більш щільно, доки він не натискає, після чого канал повинен бути відновлений.
 • Заблокований запобіжний клапан. Якщо вода не заповнена водою, перевірте клапан, розташований на водній трубі. Вона служить надзвичайним вимкненням надзвичайних ситуацій. Можливо, він був заблокований. потім вимкніть його.
 • Викручений шланг наповнювача. Він міг чекати або турбувати те, що запобігає проходженню потоку. Відновити нормальне розташування шланга.
 • Низький тиск. Це відбувається, коли система не має сильного тиску для допуску до посудомийної машини. Залишається лише чекати, поки звичайні канатні резюме.
READ  Що таке функція пара в пральній машині

Ви перевірили все на окулярах, але все ще немає водопостачання? Це означає, що це не в невеликих несправностях. Ми скажемо вам, що робити в цьому випадку і як справитися з розбиттям.

Посудомийна машина не отримує води! Найбільш доступне рішення! Заміна Aquastop на клапан від миття!

Коди помилок, пов’язані з водопостачанням

Марка код
AEG (“AEG”) I10, IA0
Арістон (“Арістон”) A10
Беко (“Беко”) 0000
Bosch (“Bosch”) E3, E8
Цукерки (“цукерки”) E1
Електролюкс (електролюк) I10, IA0
Indesit (“Indesit”) Al02
Hansa (“Hansa”) E1
Крона (“Корона”) E1
LG (“LG”) Тобто
Міле (“миля”) F12
Samsung (“Samsung”) E1
Siemens (“Siemens”) E3
Whirlpool (“Whirlpool”) E5

Можливі несправності, завдяки якій вода не входить до посудомийної машини

Якщо справа не є неуважною та відсутністю рідини у водопостачанні, то ви повинні ознайомитись із недоліками, найчастіше призводить до такої проблеми:

водопостачання, посудомийній, машина
 • Фіксований фільтр або всю систему.
 • Насипний клапан розбився, що призвело до блокування водопостачання.
 • Інструмент дверного механізму.
 • Розподіл pressostat.
 • Активація системи “Аквастоп”.
 • Блок керування елемента розбиття.

Проблеми з блокуванням дверей

Замка для замикання дверей захищає від затоки квартири та можливі травми: природно, з деякими проблемами з дверима, машина не почне отримувати воду. Причини можуть бути як найбільш банальні. Двері не закриті щільно і блок розбиття.

Почнемо, переконайтеся, що двері дійсно закриті і сторонні предмети, що перешкоджають густому закриттю дверей.

Переконайтеся, що немає ніяких дверей. Для регулювання рівнів дверей надаються кріпильні болти. Перевірте також металевий стрижень, який утримує гачок: він міг просто випадати. Рак може бути порушено та контролювати електронні елементи: точно визначити причину несправності та ефективно усунути його краще довірити кваліфікований фахівець.

водопостачання, посудомийній, машина

Якщо прості рішення не допомогли, помилка блокування дверей не виключено: у цьому випадку посудомийна машина не буде включена і з закритими дверей. Рак може бути порушено та контролювати електронні елементи: точно визначити причину несправності та ефективно усунути його краще довірити кваліфікований фахівець.