Окремі сушильні машини або промивання сушінням

Article

Це так, він трохи складніше, ніж для звичайної пральної машини, в якій періодично чисті дві фільтри, а тут. три. Для сушіння машина посилює повітря, тому в ньому також є повітряний фільтр, і необхідно дотримуватися його чистим.

Дійсно, кілька років тому стандарт було завантаження для промивання 5 кг, а для сушіння. не більше 2-2,5 кг. Зараз є моделі, призначені для промивання 10,5 та сушіння 7 кг постільної білизни (LG F14U1JBHH2N), а 4 кг білизни для сушіння. це нормальний сучасний індикатор у повнорозмірних машинах.

Велике завантаження для сушіння. Тепер це можливо

Правила з’єднання

Коли стовпець вже сформований, вам потрібно його підключити. З’єднання виготовляється або до системи вентиляції, або до стічних вод. залежить від того, який тип сушіння належить.

Якщо з’єднання зроблено в систему вентиляції, це легше. На корпусі сушильної машини є спеціальний отвір, до нього потрібно підвести і закріпити повітропровід. Це гнучкий (має вид на гофрування) і прикріплений за допомогою затискача, який входить до комплекту. Другий кінець гофрування відображається безпосередньо в центральну вентиляцію, і якщо вона не є. тоді безпосередньо у вікні. Звичайно, під час експлуатації сушильної машини, фортеця повинна бути відкрита. Гофрування можна згинати, але ви не повинні плакати з ним, як більший кут його складки, тим гірше вихлопна система буде працювати.

Якщо ви встановили колонку в приміщенні, де достатньо висока температура повітря, то гофрування не повинно допускатися зверху, він сприятиме формуванню та збирач конденсату. Краще, якщо гофрування буде йти на тому ж рівні, як сушіння.

Підключення до каналізації відбувається за допомогою спеціального дренажного отвору в сушильній машині, до якої приєднується звичайний шланг. Сама процедура підключення до каналізації абсолютно ідентична процедурі підключення пральної машини. Шланг відображається або безпосередньо в дренажному, або під час роботи пристрою поміщається в раковину або туалет.

Після того, як підключення до вентиляції або каналізації відбулося, потрібно підключити стовпчик до домашньої електромережі. Для цього ви можете організувати пристрій окремого рядка від розрізання розподілу, і ви можете підключити за допомогою розетки. Розетка набагато простіша і більш логічна, ніж розбивала окрему лінію. Сокет повинен бути вибраний таким, що має землю. Крім того, енергосистема повинна бути оснащена захистом у вигляді UZO і автоматичного вимикача, так що вона не відчуває перевантаження і витоку струму.

Не влаштовуйте подвійну розетку і увімкніть пральну та сушильну машину. Це загрожує перевантаженню виходу та його плавлення, що, у свою чергу, може закінчитися короткою замиканням.

Сушильна машина або миття з сушильною функцією, що краще?

Чи потрібно купувати сушильну машину для білизни окремо?

Бажано купувати сушильну машину для білизни окремо, яка пропонується пральні машини з сушильним варіантом, які особливості повних сушарків, плюси та мінуси.

У запропонованому огляді ми дізнаємося, чи потрібно придбати сушильну машину для речей, або ви можете обмежити гібридну пральну машину. Ми будемо проаналізувати особливості двох типів пристроїв і зрозуміємо, який вибір краще робити у конкретних ситуаціях.

Пральна машина з сушінням. зручність або надмірні витрати?

Цей матеріал розглядається досить громадянами, оскільки у власному будинку легко організувати сушіння в окремій кімнаті або у дворі. Чи є бізнес! Вимийте лляну ванну кімнату або балкон не завжди зручний, а нижня білизна висихає в кімнаті не швидко. Логічний вихід з ситуації може бути пральна машина з вбудованою сушінням. Ще краще сушильна машина. Сама опція не дешева. Але головне, що знайти місце для, по суті, другої пральної машини виходить не завжди. Якщо тільки покласти сушильну машину на вершину машини через спеціальний адаптер, хоча є нюанси.

Чи це комбінований автомобіль! Його можна використовувати відносно недорого: ціни на найпростіші моделі цукерок починаються з 21,000. Аналоги з LG та Electrolux коштуватимуть Minmum при 2600030000. Однак не всі аналоги: згідно з результатами випробувань пральних машин цих брендів, різниця ціни досить відображає різницю як продукти. Як мінімум таких критеріїв, як матеріали та шум. У всякому разі, гібрид займає лише одне стандартне місце (не більше 60×60 см на підлозі), а чиста білизна може бути висушена відразу після промивання в автоматичному режимі. Ефективність сушіння зазвичай регулюється, що дозволяє отримувати як повністю сухе нижню білизну, так злегка мокрий, у прасуванні. Але найголовніше, немає лісу з тканини та високої вологості в квартирі.

Здавалося б, питання вирішено! Однак у процесі використання пральних машин з сушінням, кількість нюансів з’являється, що ви навряд чи буде сказано в магазині.

Величезне споживання ресурсів

Якщо типова пральна машина до 7 кг споживає цикл миття бавовни з наступним спином 1-1,3 кВт електрики та 50-70 літрів холодної води, то може бути до 7 кВт електроенергії та до 150 літрів води витрачено через цикл прання з обертанням і сушінням! Індикатор залежить від моделі машини та тривалості сушіння. Переклад до це означає, що кожна сушка білизни в машині збільшить платіжні житлово-комунальні послуги на 20-34 (за поточними цінами Москви на 09-2017 рр.). І це не підраховує одноразову надбавку за саму функцію сушіння та річних витрат на спеціальне обслуговування такого автомобіля, тобто, крім очищення з масштабу.

Спеціальна служба

У будь-якій пральній машині є танк, всередині якого барабан обертається з білизною. У цей бак подається вода, там вона нагрівається та змішується з пральним порошком, а потім зливається у каналізацію. Так це миття. Який шлях у апріорному замкнутому обсязі пральної машини нижня білизна висихає?

READ  Налагодження газового клапана Sit 845 Sigma

Для сушіння в резервуарі повітря перевозиться до блоку випарника/нагрівача, який також поміщається в корпус машини.

Система працює таким чином: вентилятор з електричним нагрівачем працює в гніздовій гілці з танка. Щось на зразок нагрівача вентилятора, лише менші розміри. Ця машина робить повітряний рух по колу через резервуар, по дорозі, нагрівається, щоб поліпшити поглинання вологи з білизни.

Але де йдуть ця вологість? І ось ефект конденсату працює. Ви помітили, що в прохолодній погоді Windows у теплій машині затухав? Так що трапляється, коли тепле повітря з салону вступає в контакт з холодним склом: вологість з повітря вирішується на склі у вигляді мікроскопічних крапель. У сушарці пральної машини використовується той же принцип: циркулююче гаряче повітря проходить через випрану білизну, забираючи з неї трохи вологи, а потім залишає її на випарнику (холодній металевій решітці). І так в колі. Щоб охолодити саму решітку, використовується розтягування води. Після використання він зливається в каналізацію разом з конденсатом (вологість льону), тому під час сушіння пральна машина не тільки шум у внутрішньому вентиляторі, але також періодично включає в себе дренажний насос. Як результат, процес сушіння далекий від мовчазного. Крім того, кузова машини може бути значно нагрівається (хоча це не має значення для будь-якого порівняння з цим теплотом, яке було б у приміщенні, якщо сушка була проведена відкритим способом за допомогою побутового вентилятора).

Саме механізм циркуляції повітряного повітря вимагає періодичного обслуговування. У процесі сушіння тканина перестає тримати в собі рядок, шерстяні шматки, бали, катипи. Це сміття починає літати в колі і з часом, застряг у повітряному протоці, через який вентилятор нагрівача автомобіль подає до повітря з танка.

І якщо це ваша перша пральна машина з сушінням, то подальший сценарій напевно буде стандартним: подив, судомна закупівля всіляких засобів для антибактеріальної обробки бака та видалення накипу. І відчуття імпотенції, тому що проблема не виключена. Але за допомогою побутової хімії вона не може бути усунена! Образно виражаючи, неможливо очистити кухонний капот, відмивання від бруду. Тільки відкриття машини та видалення трикотажної трубки з каналу допомагає обробляти. Ви можете зробити це самостійно, або зателефонувати до майстра. У цьому випадку, у будь-якому випадку, вам доведеться вимкнути від комунікацій та висунути для зручності роботи. Процедура займає близько півгодини. Рекомендована частота очищення принаймні один раз на рік.

LG DUAL Inverter Heart Pump – легке очищення конденсатора

Час і обсяги

Наявність сушіння функції не означає, що сухе нижня білизна ви потрапляєте через півгодини після промивання. Залежно від завантаження, сушіння може зайняти до чотирьох годин! При цьому продуктивність вбудованої сушарки майже в будь-якій комбінованій машині суттєво поступається її пральному потенціалу: більшість моделей, здатних випрати 6-7 кілограм сухої бавовняної тканини, може висушити тільки 3-5 кг. Це означає, що для виконання промивання сушіння доведеться спочатку покласти менш нижню білизну, або завантажити повну програму, але після промивання програми та розповсюдження половини тканини в тазі, а потім підбадьорити його на канатах або висушити машину Після першої частини.

Отже, рекомендації:

Ну, однозначно рекомендую покупку пральної машини з вбудованою сушкою може бути в змозі ходити по квартирі з білизною квартири, а макет ванної кімнати або бюджету не дозволяє встановлювати окрему сушильну машину (Проста модель буде коштувати принаймні 35 000 більш-менш пристойних від 50 000). Зрештою, машина сушильної машини вирішує одночасно дві проблеми, притаманні компромісному вбудованому модулі сушіння: він може негайно висушити багато тканини, і, як правило, оснащена крупним фільтром. Завдяки йому, щоб очистити пристрій від грипу та роликів, не потрібно розбирати справу, яка заощаджує час і гроші для підтримки.

Трохи більше бюджетної альтернативи сушіння функцій у пральній машині придбати металеву підлогу для білизни та нагрівача вентилятора (теплова пістолет) потужністю 2-2,5 кВт. Таким чином, суха нижня білизна буде працювати так швидко, як у пральній машині, але це буде коштувати трохи дешевше. Так, з кожною сушаркою, ви будете витрачати таку ж 3-5 кВт електроенергії, але не доведеться витрачати воду, а також переплату за більш трупну пральну машину та його додаткову послугу.

Вартість сушарки та нагрівача вентилятора майже перевищує 2000 рік. Зворотна сторона медалії кімнати (нехай як коротке), збільшення температури та вологості в приміщенні, навіть з відкритим вікном та ризиком надлишкового одягу, який ускладнює його прасування. Протягом п’яти років сукупна економія може становити 10-15 тисяч. Чи варто це вирішити.

Думка авторів громади не може збігатися з офіційною позицією організації Росконтрол. Хочу додати або сперечатися? Ви можете зробити це в коментарях або написати свій власний матеріал.

Пральна машина з сушінням, все для і проти

Пральна машина з режимом сушіння довгий час не знає, і став звичайним побутовим приладом. У класичному виконанні сучасні миття можуть мити та натиснути нижню білизну, але це все одно має боляче, звичайно, для цих цілей сушильна машина давно придумана, але ціна на них вище, ніж на бюджетну шайбу, і місце у ванній більшості мешканців нашої країни, не стільки, щоб розмістити там ще один побутовий прилад.

Бажаючи заощадити на покупці сушильної машини та позбутися тканини білизни у ванній кімнаті, користувачі все частіше і частіше вибирають пральні машини з сушильною функцією. Серед рейтингів таких автомобілів за кількістю відгуків, відомі бренди ведуть

Рейтинг пральної машини з мріями

LG 2. Samsung 3. Bosch 4. Цукерки 5. Електролюк

(Дані yandexvordstat за запитами, скориговані за кількістю відгуків у Яндексмаркеті)

На жаль, з придбанням “обрізаної” пральної машини користувачі виникають вітчизняна ймовірність поломки, оскільки більше функцій, тим більше вузлів та елементів, які можуть прорватися через теорію ймовірності, просту “шайбу” найнадійнішою.

Додаткові елементи дизайну при додаванні сушіння

Вентиляторні сушіння 2. Нагрівальний елемент 3. Доп. Водний клапан 4. Датчик сушіння NTC

READ  Одягнути резинку на барабан пральної машини

Всі ці елементи збільшують ймовірність поломки і яка найсучасна якість сушіння у універсальному пристрої (режим сушіння машини пральної машини) набагато гірше, ніж у сушарці. Неможливо досягти того ж результату у універсальному пристрої, ніж у спеціалізованому.

Пристрій та принцип роботи сушіння в пральній машині

Щоб випарувати воду з білизни в резервуарі, гаряче повітря подають, який з веселощів і приходить, як ви розумієте, система циркуляції повітря отримана закритою, а ворог повинен кудись їхати, додатковий водопостачання входить до Гра, яка наливає воду в одне з повітряних каналів, охолоджує його і викликає прохід повітря, що проходить через нього, краплі конденсату та їх охолоджуюча вода потрапляє в систему зливу та злиття зливних насосів

Мінуси пральної машини з сушінням

Більше споживання електроенергії 2. Більше споживання води 3. Збільшення циклу протягом 1-2 годин 4. Якість Laundic не ідеальна

Сушильна машина або миття з сушильною функцією, що краще?

Висновок: Я особисто хотів би мати таку функцію в моїй пральній машині, але через збільшення циклу та ресурсних витрат, я зробив вибір на користь класичної пральної машини та сушіння на мотузках.

Що це таке?

Шайба-сушильна машина Ручки Одяг у 4 етапах: миття, полоскання, спина, сушіння. Білизна всмоктується гарячим повітрям. Для реалізації цієї ідеї використовується додатковий трубчастий нагрівач. Вентилятори регулюють правильну циркуляцію повітря. Барабан обертається на низькій швидкості, що дозволяє висушити, але не пошкодити речі.

Принцип роботи цієї техніки досить простий. У процесі сушіння формується конденсат. Він проходить через ворсовий фільтр та потрапляє у спеціальний резервуар.

Вода чиста і може бути використана для заліза. Деякі моделі не мають резервуара, а також зливають воду безпосередньо у дренажну систему.

Сушіння може бути ручним або автоматичним. У першому випадку ви повинні вибрати час, щоб сушити одяг самостійно, встановлюючи таймер. У другому випадку необхідно встановити ступінь максимальної вологості. Вбудовані датчики зупинять процес сушіння в потрібний момент.

Машина працює інтелектуально і не шкодить одягу. У випадку з ручним способом варто ретельно контролювати стан речей. Якщо вони перевантажені, це означає, що слід встановити менше часу. В іншому випадку тканина волокна стане крихкою, а одяг швидше.

окремі, сушильні, машини, промивання

Сушіння може триматися в різних режимах. Вони поділяються на основні та додаткові. До першої категорії відноситься швидке та дбайливе сушіння, а також обробка речей до повного висихання. Останній також називається “в шафі”. Додаткові програми дозволяють оновити речі, наповнювати складки або виробляти сухість миття.

Найбільш популярним є “інтенсивна” сушка, яка присутня у більшості моделей. Зазвичай речі обробляються протягом 40-60 хвилин. Ретельна сушка і “У шафі” займає більше часу, але не подолав тканинні волокна. Варіант “Сухі миття” дозволяє не тільки позбутися від чужих, але й стерилізувати речі.

Чи варто купувати пральну машину з сушінням або купувати їх окремо?

Буває, що техніка не з ладу. Або сили переселення, щоб купити нові технології. Один з видів великих побутових приладів, що підвищує рівень комфортного життя, є пральні машини. Коли справа доходить до покупки сучасного автомобіля, багато хто думають про те, чи варто придбати пральну машину з сушінням? Давайте розберемо всі плюси та мінуси цієї покупки.

Коли виникає питання про покупку міцного обладнання, я хочу, щоб це дійсно було таким. Для цього ви можете попросити родичів, друзів, колег. Можливо, один з них також мучив це питання і знайшов хороше рішення. Крім того, ви можете прочитати відгуки про справжніх покупців, на певних моделях та фірмах.

Сушильна машина або пральна машина з сушінням?

Коли жіноча білизна промивається і натискається, вона доходить до сухою. Як правило, речі викладаються в тазі, а потім за допомогою прищіпки висять на дизайні, призначеному для цього дизайну, чи це мотузка на балконі або розкладці. Але що, якщо ви купуєте пральну машину з функцією сушіння?

Основна відмінність між миючою та сушильною машиною від звичайного монофункціонального додаткового трубчастого нагрівача (нагрівальний елемент). Основний нагрівач, що знаходиться, як правило, у нижній частині машини між барабаном та баком, служить для підігріву води. Другий необхідний для нагрівання повітря, який вводять у резервуар машини на спеціальному повітряному протоці.

Принцип сушіння простий: гаряче повітря, що проходить через мокрій білизни, поглинає вологість, яка згодом конденсується в резервуарі, призначеному для цього. Барабанна машина в цей час обертається поперемінно в різних напрямках при низькій швидкості вона сприяє більш рівномірній сушінню.

У більшості частин мийки, функція сушіння залишається, хоча приємна, але доповнення, тому фокус виробників платять якість промивання. Так сушіння в багатьох моделях реалізується надзвичайно просто за таймером. Користувач у моделяції його розуміння та досвіду вимагає тривалості сушіння. Розробивши час, який вимикається, машина вимикається, і чи сушать білизну, або не висушувала її розум.

Втім, з кожним днем ​​у магазинах з’являється все більше просунутих агрегатів, в яких можливе сушіння до певної залишкової вологості. Технічно, це дещо складніше, але результат, як правило, набагато краще. Якщо модель забезпечує такий метод сушіння, у нижній частині вологості конденсатора є. На підставі температури та вологості, Smart нечіткова логічна система (вона майже в кожному сучасному блоці) визначає вологість речей. Як тільки він збігається з даними, сушіння зупиняється.

У машинах цього типу є кілька ступенів сушіння при вологості. Elepping користувачеві від необхідності вказати бажану вологість у відсотках, виробники прагнуть розшифрувати сухі фігури, вибираючи зрозумілі еквіваленти (дуже сухі, під залізом, у кабінеті). Найкраще, що нижня білизна після промивання залишалася маленькою мокрим: пройшли волокна тканини стають крихкими, а речі швидше зношуються, і завжди легше інсульт легкої вологих тканин.

Комбіновані мийки-сушильні машини мають один недолік у режимі сушіння, вони можуть якісно лікувати не більше половини загальної потужності одиниці. Наприклад, модель Hotpoint-Ariston Armxxl 1297 Reheearsing до семи кілограмів білизни, і він висихає не більше п’яти (означав, звичайно, суха вага). Як правило, велика мийка передбачає максимальне навантаження машини, що означає, що сухий повинен бути висушений у два етапи, і це додатковий час і споживання електроенергії. До речі, пральні машини з сушінням, як правило, менш економічні, ніж звичайні: клас споживання енергії не піднімається вище B, а агрегати знаходяться для довгих немислимих для стиралів з класами та D.

READ  Монета потрапила під барабан пральної машини

Але буде сушіння навантаження миття? Виробники все ще туманні, кажуть, ми працюємо над цим.

Вважається, що пральні машини з сушінням, як правило, менш надійні, ніж звичайні одиниці. Прихильники цієї точки зору стверджують, що агрегати з сушінням розбиваються частіше, тому що вони є технічно складнішими, ніж прості пральні машини. Твердження на перший погляд логічне, але все ж таки було б дивно, якби виробники постачали на ринок свідомо ненадійні прилади.

Результат консультацій з цього питання з майстрами до ремонту такого обладнання з кількох митрополитних фірм виявилося цікавим, навіть далеко і не несподіваним. Всі експерти, опитані нами, як договору, заявлені: основна причина побоювань будь-якої техніки, включаючи машини для сушіння автомобілів, неправильне управління користувачами. Це не дотримання правил використання та нехтування рекомендаціями з керівництва інструменту призводить до депозитів. Отже, наприклад, миття та сушильні машини найчастіше спалюють перевантаження при сушінні власників, які забувають, що вся плитка нижня білизна не можуть бути висушені за один раз.

І все ж відповідь на питання про те, чи варто купувати пральну машину з сушінням, немає нікого і не однозначний. І звучить він так: якщо житлова площа дозволяє, краще придбати окремий сушильний автомат. На розмірах він близький до пральної машини (є повноцінними та вузькими моделями) і можуть висихати про одне ті ж нижню білизну, оскільки вона здатна мити. Отже, речі, що натискаються на пральну машину, лише зміщуються в сушіння. До речі, програми для монофункціональних одиниць завжди більше, ніж у поєднанні. Недоліками такого рішення включають просторові та фінансові чинники. Два пристрої займають у два рази більше місця, ніж один, і коштував приблизно в два рази дорожче: високоякісний сушильник середнього класу (наприклад, Bosch WTC 84102 OE) не дешевше, ніж добре миття.

Ну, якщо є бажання зберегти місце (або гроші), але немає настрою, щоб повісити нижню білизну в квартирі, миття та сушильна машина стане гарною продукцією з позиції. Основні сушильні критерії вибору моделі. наявність розумної сушки по залишковій вологості (а не просто по таймеру) і максимальна вага білизни, що висушується. Головне. згодом не нехтувати рекомендаціями інструкції: колись написано, що завантаження при сушінні до 3 кг, це означає, що це означає, що це означає, що. І якщо ви не поспішаєте, а не жадібність, хороша комбінована підрозділ з усією складністю буде служити власникам вірою та правдою протягом багатьох років.

Функції та технології

Сушильні машини мають багато різних функцій. Крім того, машина включає в себе решітку, на якій взуття або дитячі іграшки. В машинах для прання, завантаження сушіння в 1,5-2 рази менше, ніж для миття. При виборі сушильної машини зверніть увагу на наступні фактори:

 • Завантаження. компактні моделі завантажуються до 3,5 кг. Багато моделей. 7,8,9 кг і більше. Максимальне навантаження можливе для бавовни: змішані, делікатні моделі;
 • Тепловий насос. можливі низькотемпературні режими, ретельні сушіння, економія енергії, зменшення навантаження в мережу. Сушильну техніку можна включати разом з іншими приладами. Техніка без теплового насоса має низький рівень енергоефективності, нагріває повітря в номерах;
 • Depare конденсату в дренаженні. у цьому випадку конденсат зливає в каналізацію, є особливий шланг. Якщо ви не хочете, щоб часто підключити техніку, необхідно регулярно залити конденсату з спеціального відсіку вручну;
 • Зворотний барабан. коли барабан обертається в одному напрямку, одяг не проти;
 • Розміри. сушильні машини представлені три розміри: вузькі. 40-49 см, з зменшеною глибиною. від 50-59 см, стандарт. 60 см;
 • Спеціальні програми. бажані для сушіння джинсових, рушників, вовняних виробів. Якщо техніка має сертифікат Woolmark. маркування про це розміщується на панелі керування. Режим, призначений для висушування: куртки, пальто, ковдри, подушки; Побутова техніка для сушіння вовни, взуття. Вовняні речі, взуття в барабані не повинні обертатися. Це небажано для одягу. При встановленні спеціальних пристроїв зменшується час сушіння, можна уникнути пошкодження;
 • Кримінальний захист. після проведення сушіння барабан робить додатковий цикл рухів, що поширює речі, не дозволяє побоюватися формувати, важко складати;
 • Лікування пара. придатна для дитячого одягу, для речей алергії, допомагає полегшити прасування;
 • Управління. це зручна функція, коли всі програми, параметри сушіння можна побачити на екрані відображення. Сучасні моделі можуть бути віддалено контролювати за допомогою Wi-Fi;
 • Контроль за рівнем залишкової вологи. датчики контролюються таким чином, щоб одяг не перевантажений. Крім того, функція допомагає економити енергію. Сушіння зупиняється, якщо датчики визначають, що не потрібно сушити більше;
 • Система очищення конденсату. у дорогих моделях. автоматична функція. В іншому випадку відсік конденсату, а також вбудований в нього фільтр для уловлювання ворсу потребують регулярного очищення, тому що засмічений конденсатор збільшує витрати енергії.

При виборі мийки, потрібно розглянути розміри, метод завантаження при сушінні білизни. Моделі з завантаженням до 7 кг дуже популярні у покупцях. У цьому випадку сушильне навантаження становить 1,5-2 рази нижче, ніж при промиванні. Ви також повинні звернути увагу на функціональність, за наявність програм миття, а також для сушіння. Короткі програми для прання та сушіння дозволяють швидко вимити білизну протягом короткого періоду часу.

Існує також багато інших функцій у побутовій техніці: захист від перегріву, блокування від дітей, споживання електроенергії, класу енергоефективності, функції автоматичної сушіння білизни. Щоб правильно вибрати мийки, ви повинні звернути увагу на технічні характеристики, побутові прилади. У каталозі інтернет-магазину несиральний.com представлений великий асортимент різних моделей побутової техніки. Доставка пральної машини з сушінням здійснюється за вказаною адресою в найкоротші терміни.