Опалювальний кабель для теплого підлоги під плитку

Електроплити/газові плити

Умови розрахункових правил

Перед тим, як покласти електричну теплу підлогу під плитку з власними руками, необхідно зробити правильні розрахунки:

 • Якщо система використовується як основне нагрівання, то для зони нагрівання в 1 кВ. М. Потрібно 140-180 Вт.
 • Якщо теплий підлогу використовується для додаткового нагрівання, то ви можете використовувати силовий нагрівач від 80 Вт.

В обох випадках якість ізоляції кімнати враховується.

При виконанні розрахунків необхідно розрахувати корисну область приміщення. Для цієї довжини цієї кімнати помножте на ширину і віднімайте область, яка побутова техніка та меблі без ніг. Тоді відповідно до отриманих значень розраховується загальна потужність нагрівального елемента та його довжину. Залежно від виробника, потужність 1 метра нагрівального кабелю становить 16-21 Вт.

Вибір нагрівальних килимок проходить через аналогічний принцип, також враховує корисну область приміщення та загальної потужності. Для кріплення термоматів до конкретної стяжки вимагає додаткової покупки спеціальної монтувальної стрічки.

Зробити ефективний і міцний теплий кабель підлоги під плиткою краще вибрати саморегулюючий елемент.

Кабельна зцільна установка.

Він має багато переваг у порівнянні з одно- та житловими елементами, у тому числі:

 • здатність змінювати потужність нагріву шляхом збільшення або зменшення температури повітря;
 • Надійний механічний, електричний та хімічний захист через зовнішні та внутрішні захисні шари та металеві коси (про “теплий підлогу сильно нагрівається: що робити”).

Дизайн саморегулюючого кабелю набагато складніше, ніж резистивні. Як нагрівальний елемент для більшості видів теплої підлоги виступає напівпровідникова матриця.

Встановлення теплого поверху на основі нагрівального кабелю докладно

Опалювальний кабель для теплого підлоги

Для встановлення теплих підлог у стяжці використовується одночастотний або дворівневий опалювальний кабель. Це було для цієї схеми, що перші теплі підлоги були встановлені, коли електричне нагрівання підлоги було отримано лише популярністю. Вона має ряд переваг перед килимами та інфрачервоним фільмом:

 • Оптимальний вибір потужності нагріву на квадратний метр
 • Будь-яке покриття складається над стяжкою
 • Кабель зручніше викласти на ділянках з складною конфігурацією
 • Через тепла інтинована стяжка, менша кількість циклів/вимкнено
 • Нагрівальні секції надійно захищені стяжкою від механічних пошкоджень

Переваги та недоліки електроболу в будинку

Ці підлоги мають довгий термін служби.

Порівняння кабельних теплих підлог під плитку/краваткою

У цій статті ми розповімо вам про види кабельних теплих підлог під кахель/стяжку, а також про переваги та недоліки кожного з них.

Почнемо з того, ми дивуємося, яким кабелем теплі підлоги.

Основним джерелом тепла в електричних системах є дроти, для яких поточні потоки.

Дуже важливо, щоб вони мали високу провідність, тобто низька опору. Ось чому вони виготовляються з таких металів як алюмінію та міді.

Електричні нагрівальні підлоги працюють за принципом трансформації електричної енергії в тепловий. Цей процес вимагає найвищого опору з проводів, що забезпечує прогресуючий хромо-нікель-мідний захисний сплав.

Нагрівальний кабель електричного нагрівального підлоги досить вимагає дизайну, з урахуванням якої встановлення теплого підлоги передбачає дотримання технічних нормативних цінностей та низкою вимог.

Як правило, різновид установки такої системи опалення залежить від питомої потужності комплектуючих, призначення приміщення будівлі, місця прокладки, наявності теплоізоляції та матеріалу гріючої поверхні.

Опалення електричного дроту Одно ядро Складається з двох з’єднувальних муфт, кабелів з одним кінцем житлового та монтажу.

Двохволісний дріт Він забезпечує наявність зв’язку наприкінці двох живих, які обладнані зчепленням без висновків, а з іншого. зчеплення з’єднувального типу та монтажного кінця. Кілька шарів електричної ізоляції, що має високий ступінь стійкості до температурних ефектів, захищають нагрівальні елементи.

READ  Rehau труби для теплової підлоги

Використовуючи таку різноманітність електричної провідності, яка завершується в затоках, кабель відхиляється до нагріту поверхню та забезпечується монтажною стрічкою, з урахуванням певних інтервалів.

Типи резистивного опалювального кабелю

На додаток до відокремлюючих кабелів для одночастотного та двоповерхового резистивного кабелю також можна розділити на групи, залежно від ізоляції живлення та зовнішньої ізоляції. Усього можна виділити три основні групи:

Кабель з ізоляцією з ПВХ

Найбільш поширена група теплих кабельних підлог. Близько 70% ринку представлені кабелями з ПВХ ізоляцією опалення (Teploux, Aura, Caleo, Devi, російське тепло, STN, Electrolux, Chek та багато інших).

Ці кабелі різні Дешевий (у переважному числі), завдяки використанню найбільш простих і доступних матеріалів, для ізоляції.

У цьому і лежить найбільш значущі Відсутність такого типу поверхів:

Ізоляція ПВХ надзвичайно сприйнятлива для перегріву.

Наприклад: у кахельному клею, або на стягу, порожнеча або повітряний міхур залишається. Кабель не має здатності передавати нагрівання на цьому етапі, Тепло починається накопичення, і починається знищення ізоляції ПВХ.

Він також виникає, якщо є матеріали або предмети на поверхні теплого сексу (килими, ковдри, монолітні меблі). Руйнування ПВХ ізоляції починається при температурі 75 С°, а повне руйнування при 105 С°, після чого Існує спалювання жив нагрівання і розетка теплого підлоги.

Ця температура досягається досить легко і швидко, особливо якщо використовується механічний термостат, який працює для постійного рівня підтримки температури.

Слід також сплатити до виконання з’єднувального зв’язку (розташування кабелю живлення з нагрівальним дротом). Виробники “Сегмент економіки” Обчислювальна сполучна рукава та розташування зв’язку закриті термозлом. Відповідно, ми не можемо бути впевненими, наскільки надійно виконується стиснення, а коли клей для плитки висушується, або стяжок не буде звалищем контакту та супроводжуючого “охолодження” зв’язку.

Рис. Приклад з’єднання зчеплення

Рис. Порушення муфти

– Тефлоновий ізоляційний кабель

Більш міцна та надійна категорія електричних теплих підлог, Порівняно з попередньою групою.

опалювальний, кабель, підлоги

Вони більше не настільки численні і представлені наступними виробниками:

Останні два знаходяться у високій ціновій категорії, завдяки їх європейському походженню, але відповідно до технічних характеристик, вони не відрізняються від південнокорейського кабелю Eastec (у деяких випадках останній перевищує їх), тому ця група точно проаналізує на його приклад.

Тефлон. вогнетривкий матеріал Витримує перегрів у 260 с °. Це в 2,5 рази вище, ніж витримує ізоляцію ПВХ. Відповідно, це досить проблематично.

Величезний Plus Eastec кабельний виробник, подвійна Зчеплення зчеплення. На повному описі його переваг та кабелю в цілому можна переглядати на малюнку нижче.

– Кабель з силіконом (силіконова) ізоляція

Ізоляція з кремнійорганічної силіконової гуми має низку унікальних якостей, не властивих повною мірою іншим матеріалам:

Кабельні дані класифікуються як група професійних теплих підлог та використання для укладання всієї області кімнати, без відсовки до розміщення меблів, яка, безсумнівно, дуже зручна: ми можемо вільно змінити внутрішній інтер’єр, незалежно від пошуку теплого підлога.

Але в цій групі кабелів потрібно знати деякі моменти.

В свою чергу Силіконові ізоляційні кабелі поділяються на два типи:

Ця група включає таких виробників, як Рим, Tesla, IQ-MAT та інші.

Значний мінус Ці виробники Виконання секцій. Тобто ці килимки скорочуються відповідно до ваших розмірів, поки МАТ містить велику кількість з’єднань на загальній площі. Таке число сполук призводить до ненадійності та нестабільності електричної системи, яку ви можете підтвердити будь-який електрик та основні знання фізики.

Той факт, що деякі виробники були видалені гарантією, на цьому типі теплих підлог, до одного року, каже для себе.

Кабельна зцільна установка.

Технологія, що прокладає електричну підлогу під час плитки. монтажні нюанси

У ванній кімнаті, кухонній зоні, коридорі. скрізь, де потрібно покласти на підлогу плитку, бажано передбачити його нагрівання. Успішно вирішує проблему укладання електричного теплого підлоги під плитку.

Але не кожен тип електричного опалення підходить у цій ситуації. Перш ніж купувати електричні теплі підлоги під плиткою, ви повинні уважно ознайомитись з експлуатаційними характеристиками та функціями установки. Крім того, ви можете заощадити гроші на послуги фахівців і виконувати укладання себе.

READ  Чи потрібна армувальна сітка для теплої підлоги

© TM | Опалювальний кабель для теплого підлоги.

Шановні покупці! Ціни на товари в більшості випадків вказані рекомендованими виробниками. У зв’язку з тим, що ми є прямими партнерами представлених у нас Брендів, ми зобов’язані дотримуватися РРЦ та виставляти на товари рекомендовані роздрібні ціни. Але наші фахівці завжди готові йти на зустріч і надавати додаткові знижки.

Додаткова знижка продукту доступна:

1) За запитом поштою. Проф.Teplo @ 2) На телефонний дзвінок до нашого офісу. 8 (495) 665. 92. 41

Просто повідомте нам, які продукти, які ви зацікавлені, і отримаєте найнижчу ціну в Інтернеті.

Монтаж електричного нагрівального підлоги під плитку

Особливості установки теплого підлоги під плиткою

Порядок встановлення електричного нагрівального підлоги обумовлений типом обробки підлоги. Якщо використовуються ламінат, килим або лінолеум, можуть бути використані дві варіанти укладання. заповнити стяжки або укладання під підлогою листа, не наливаючи бетонного шару. Однак лише перший спосіб підходить для плиток. заповнення стяжки з подальшою установкою плитки підлоги.

Процес складається з декількох етапів:

 • Підготовка грубого підлоги;
 • встановлення блоку керування;
 • укладання утеплювача;
 • Укладання та з’єднувальний резистивний кабель або нагрівальні килимки;

Наведена оптимальна послідовність операцій. Недосвідчені користувачі часто розбивають, плануючи виконати встановлення блоку керування майже найменше. Це серйозна помилка, оскільки вона повинна бути витягнута стіною для прихованого розміщення кабелів до встановлення ізолятора.

Розглянемо етапи виготовлення теплого підлоги під плитки уважно:

Підготовка

Підготовча робота, укладена у вивільненні поверхні проекту підлоги від усіх верхніх шарів. від покриттів (лінолеум, килим або ламінат), вирубка з відставанням (якщо вони є) та інших шарів. У результаті залишається лише бетонна плита, що перекриваються. Вона перевіряється та оцінюється. Необхідно закрити всі вибоїни, позбутися виступаючих предметів (залишки кріплень, труб, проводів і т. Р.).

Якщо виявлені помітні тріщини або вибоїни, необхідно закласти їх шаром розчину. Якщо кількість дефектів занадто велика, зробіть грубу вирівнюючу стягуючу. Немає цього етапу не повинно, інакше, постійне деформуюче тиск буде надаватися на теплий кабель. Рано чи пізно це призведе до надзвичайної ситуації, а ремонт теплого підлоги на стягу. це дуже трудомістка та дорога процедура.

Встановлення блоку керування

Монтаж керування термостатом

Встановлення блоку керування (термостат) виробляють на стіні, у заздалегідь визначеному місці. Рекомендується вибрати точку установки, щоб уникнути закладання занадто довгих дротів.

Сам пристрій має невеликий розмір. Більшість з них призначені для рахунку-фактури, але є також вбудовані конструкції. Для них доведеться зробити гніздо в стіні. Крім того, потрібно буде зробити інсульт для проведення прихованого постачання кабелю живлення та підключення дротів для нагрівального кабелю. Просто включити теплу підлогу в розетку не можна, для неї необхідно підвести від щитка окремий кабель із власним ПЗВ.

Взуття повинно бути строго горизонтальним і вертикальним. Нахилені канавки не можуть бути зроблені, це суперечить вимогам Pue і Snip. Горизонтальний лайно повинен бути розташований не ближче, ніж 150 мм від перекриття. Всі ці роботи. пильні, дайте багато сміттєвого та бетонного крихти. Ось чому треба негайно виконати це, щоб згодом не доведеться підняти бетонну крихту між вигинами закладеного нагрівального кабелю.

Укладання теплового ізолятора

Наступним кроком полягає в тому, щоб покласти теплоізолятор. Необхідно придбати необхідну кількість матеріалу і міцно покласти його на поверхню посуду. Багато джерел у мережі рекомендуються придбати піну. Однак це сумнівна Рекомендація. Foofol добре для ізоляції стін, але для цього зайчаться операційні навантаження на горизонтальні літаки. Матеріал рано чи пізно просяде, на стяжці з’являться тріщини та ділянки, що провалилися.

Оптимальний варіант буде щільний penplex. Це сильніше, більш стабільні для навантажень, має високі якості.

Плити покласти на підлогу щільно, без тріщин і прогалин. Якщо вони все ще з’являються, монтажна піна використовується для печатки. Мінімальна товщина шару. 15 мм. Ви можете використовувати більш товстий ізолятор, але неможливо зменшити товщину. нагрівальний кабель почне давати теплоперетворювачем, що означає непродуктивну втрату.

Укладання нагрівального кабелю

Коли теплоізолятор закладено, перейдіть до основної стадії встановлення. укладання кабелю нагріву. Процедура може бути виконана двома способами:

READ  Як очистити плиту вдома

Покладання підлоги

Укладання готових нагрівальних мат

Перший метод зазвичай використовується при встановленні теплій підлоги в приміщеннях з великою кількістю обладнання (наприклад, у ванній кімнаті), де матс просто не має. Другий варіант оптимальний при укладанні теплої підлоги в досить великих кімнатах.

Укладання нагрівальних матс. проста процедура. Рулон розкручується на поверхні, періодично закріплюючи його положення за допомогою двостороннього скотча. Відстань між суміжними смугами повинна бути не менше 10 см. Напрямок укладання вибирається довільно, керуючись розташуванням блоку керування на стіні.

Процедура прокладання резистивного кабелю для сітки складніше. Тут ви повинні спочатку вибрати відповідну схему укладання, враховувати конфігурацію та довжину кабелю.

Є багато схем укладання:

Покладання кабелю повинна бути виготовлена ​​так, щоб відстань між поворотами становила близько 20-25 см. Котушки розміщуються на скляній ванні і приєднуються до неї каперочних затискачами.

На додаток до самого кабелю, потрібно встановити датчик температури. Для нього в утеплювачі вирізують гніздо, вибираючи місце так, щоб пристрій виявився з усіх боків оточеним витками резистивного кабелю (не з самого краю). Датчик дроту прикріплюється до сегментів тепла ізолятора стрічки, забезпечуючи фіксоване положення датчика та з’єднувальних елементів. Деякі виробники рекомендують розмістити термічну датчик у гофри, для якого у гнізді розрізаний у тепловий ізолятор. Цей метод дозволить замінити тепловий датчик у разі його відмови.

Щоб підключити резистивний кабель, потрібно підключити дроти живлення та датчик температури до відповідних терміналів. Щоб виконати процедуру без помилок, спочатку слід вивчити інструкції. Коли з’єднання завершено, потрібно запустити нагрівання та перевірте роботу системи у всіх режимах. Якщо виявляються будь-які проблеми, вони негайно виправлені.

Наливати

Після укладання та перевірки продуктивності нагрівального кабелю, заповнення стяжку. Її товщина повинна становити 40-50 мм (щонайменше 30 мм над верхівкою резистивного кабелю). Для заповнення рекомендується використовувати готову суміш для стяжки, яка придбана в магазині та виведена в потрібну кількість води безпосередньо перед заповненням. Співвідношення суміші та води вказується на упаковці. Інформація повинна бути ретельно вивчена, оскільки можливі деякі конкретні умови для виконання робіт.

Перед наповненням стін навколо периметру кімнати клей демпферну стрічку товщиною 5 мм. Потрібно компенсувати розширення термічних стягів. Суміш виливають у поверхню та акуратно вирівнюють, що досягає найбільш рівномірно та горизонтальної площини.

Включають електричну теплу підлогу можна тільки після повної стяжки. Вважається, що час визначається товщиною стяжку. для кожного сантиметра надається до 7 днів. Тобто стяжки 5 см сухить 35 днів.

Однак це час повного сушіння. Щоб виконати подальшу роботу, достатньо чекати набору стяжньої структурної сили, яка відбувається приблизно швидше. У той же час, під плиткою, рекомендується витримувати зв’язок трохи довше, оскільки покриття майже непроникне для вологи і значно сповільнила процес кристалізації бетону.

Укладання плитки

Покладання плитки зроблені після сушіння стяжку. Потрібно використовувати підлогу (не стінку) плитки товщиною від 8 мм і більше. Оптимальний варіант буде порцеляновим каменю. він має збалансований набір робочих якостей і добре показує себе в пакеті з теплими підлогами.

Включають нагрівання рекомендується лише після затвердіння плитки клею та шви. Це дозволить клею та композиції для супутників сухим у звичайному режимі і отримати максимальну силу.

Вибір обладнання

Більше 80% монтованих систем “Теплий підлогу”. Цей кабельний електричний теплий підлогу під плиткою (або фаор-каменю). Такі підлогові покриття мають високу теплопровідність, що забезпечує хорошу тепловіддачу і рівномірне нагрівання поверхні. Кабельні системи під плитку (або фаорове посуд) будуть працювати настільки ефективно, як це можливо, споживаючи мінімальну кількість електроенергії.

Для того, щоб допомогти визначити, що краще вибрати теплий підлогу у вашому випадку, а також скільки коштуватиме, ми написали детальну статтю. У ньому ми не розглядаємо воду теплих підлог, оскільки їх установка в житлових будинках через центральну систему опалення є незаконним.