Оверлочна лапка для швейної машини singer

Дрібна побутова техніка

Для декоративних робіт

На швейній машині можна не тільки стачати деталі виробу, але й виконати декорування моделі складаннями, шнурами, вишивкою та іншими прийомами.

Для декоративних рядків

Також використовується назва «для сатинових» або «атласних» рядків. Підошва має широкий відкритий простір і часто виконується з прозорого пластику, що дозволяє бачити всі особливості рядка та розмітки. Ковзаючі пластинки пригладжують нитку, забезпечуючи «атласну» поверхню.

Для збірок та складок

У поєднанні із збільшеним натягом верхньої нитки ця лапка дозволяє виконати рівномірне присбарювання деталі. Можна відразу пришити оборку до іншої, рівної, тканини. Існують і спеціальні апарати для складок, які дозволяють задати точне значення інтервалу та глибини.

Для приточування шнурів та канта

Ці лапи мають паз, в якому інвестується оздоблювальний шнур або товста декоративна нитка. Використовується для обробки одягу та аксесуарів, інтер’єрного текстилю. Випускається для одного, трьох, п’яти або семи шнурів (залежить від виробника), також може бути розрахована на шнур різного діаметру.

Для защипів

Підошва з паралельними жолобками дозволяє виконати акуратні защипи на тонких тканинах (до 9 шт, залежно від моделі). Додатковий пластиковий «язичок», що фіксується на голній пластині, допоможе зробити більш рельєфне оздоблення.

Для стрічок, гумок

Особлива конструкція підошви має попереду отвір для тасьми або гумки різної ширини, завдяки чому обробка рівномірно подається під голку. Варіанти з широким прорізом підходять для роботи в техніці «синель».

Для бісеру та намистин

Прозорі лапки з жолобком створені для приточування ниток бісеру, перлів та інших намистин. Розраховані на конкретний діаметр, що вказується в описі.

Для бахроми

У середині підошви відбувається виступ, завдяки чому об’ємні петлі утворюються при каналізації. Після виконання лінії вони вирізані, отримуючи бахрому. Також підходить для укладання копій швів.

Для вишивання

Як правило, ці лапи мають єдину у вигляді кільця і ​​часто виконуються з прозорого пластику з відкритою передньою частиною, щоб забезпечити максимальну видимість швів. Будівництво багатьох моделей включає весну. Вони можуть бути застосовані для вільних пострілів або каналів.

Для ковдру

Труби для швейного одягу можна розділити на дві групи:

Ця техніка особливо важлива для шиття всіх частин з однією шириною батареї, яка, за традицією, є ¼ в. Отже, лапи для патччерської виготовляються з такою шириною однієї або двох половинок. Вони можуть мати вбудований гід і бути прозорими.

Для ходьби весняні лапи використовуються у вигляді кільця, іноді з відкритою передньою частиною. Посібник може бути встановлений окремо або бути вбудованим. Часто верхній транспортер встановлюється для цієї мети, і Берніна розробила спеціальну ногу BSR, яка дозволяє регулювати довжину стібка під час роботи для максимальної точності при пошитті багатошарових продуктів.

Лапки для оверлок

Додатково до звичайних видів шиття та обробки зрізу тканин із застосуванням спеціальної лапки для оверлоків значно розширюються можливості традиційної швейної техніки. Невеликий за розмірами елемент відкриває необмежені можливості пошиття нового стильного одягу, елементів декору інтер’єру, аксесуарів. Установка лише однієї лапки для оверлоків гарантує якісне виконання різних видів необхідних робіт:

 • Потайних швів для підшивки низу чоловічого, жіночого та дитячого одягу, а також штор та фіранок;
 • Складання та посадки тканини, потайного рядка;
 • Прокладання шнура, різних видів канта;
 • Пришивання декоративних елементів, бісеру;
 • Лапки для оверлоків для пришивання тасьми та стрічок з мережив;
 • Вшивання вкладних ниток, еластичних стрічок;
 • Тесьми з гумовою основою;
 • Підшивки країв з еластичних тканин, включаючи трикотаж, стрейч, джерсі.

І при виборі ноги для закриття в наборі ці функції будуть доступні не окремо, але все взагалі. Завдяки універсальному пристрої відкриваються нові можливості не тільки з обмітування зрізу тканин, стають доступними затребувані види швейного виробництва. Вигідно купити лапки для оверлоків відповідної моделі можна зараз на сайті Sodbik.ru. Сучасне оснащення допоможе якісно та у повній відповідності до технології виготовляти одяг, речі, предмети інтер’єру.

Наш інтернет-магазин працює безпосередньо з провідними світовими брендами. Тому тут ви завжди знайдете широкий асортимент, можете купити лапки для оверлоків та всі необхідні комплектуючі, шовний матеріал. На вас чекають вигідні доступні ціни та переваги сучасного високопродуктивного обладнання. Ми пропонуємо моделі лапок для оверлок з унікальними можливостями для пошиття.

Технічні особливості та короткий огляд виробників

Найбільш широкий асортимент швейних аксесуарів включає всі необхідні компоненти для оверйок. Продукція світових виробників представлена ​​унікальними пристроями. Вигідно купити лапки для оверлоків можна у повній відповідності до марки самого обладнання. Сучасні пристрої можна вибрати і універсальних моделей.

Лапки для оверлок Bernina призначені для підшивки країв еластичних тканин з структурою, що розтягується. При пошитті звичайним рядком такий виріб навряд чи можна буде приміряти. Але якщо купити лапки для оверлоків спеціальної конструкції, то шов розтягуватиметься разом із трикотажем та джерсі. Всього одна невелика деталь в оснащенні забезпечує зручність у носінні та тривалі терміни служби нових речей.

Вибрати лапку для оверлок Bernina можна за доступнішими цінами для потайних стібків. З нею стає доступним професійне шиття та якісна обробка низу спідниць, штанів, та іншого одягу. Вигідніше купувати лапи для оверйок цієї моделі для швейного трикотажу, штори, штори. Невеликі витрати швидко окупляться якісним пошиттям.

Вшивання шнура можна здійснити за допомогою лапки для оверлок Janome, Aurora, Merrylock, Pfaff (Coverlock), Singer. Універсальна конструкція забезпечує відразу два види необхідних робіт – обробку зрізів тканини та пришивання шнура. Вибрати оптимальні види лапок для робіт вам допоможуть висококваліфіковані менеджери компанії, питання можна поставити прямо зараз у режимі on-line. Телефонуйте, замовляйте якісні комплектуючі елементи для швейної

Лапки для оверлок

Цією лапкою можна акуратно вшити у виріб вузьку гумку (шириною 6-12 мм), забезпечивши під час роботи рівномірне розтягування.

Якщо вшити в шов вузьку тасьму, то він буде значно міцнішим і менше схильний до розтягування. Такий прийом характерний для плечових швів. Лапка дозволяє вшити тасьму і відразу обробити припуск. Оптимальна ширина тасьми. 8 мм.

Цей набір дозволяє виконувати два словника, вибравши один посібник з двох. Також можна використовувати шнур для додаткового ефекту.

Лапка має на підошві спеціальні виїмки, які спрямовують нитки з нанизаним бісером для виконання міцної фіксації.

READ  Як використовувати калон для пральної машини

Конструкція лапки містить канал для бісерної нитки, тому Ви зможете акуратно пришити таку прикрасу на свій виріб.

Пришити мереживо одночасно з підгинанням краю можна за допомогою цієї лапки.

Лапка працює зі шнурами або пряжею до 1 мм завтовшки. Цей прийом дозволяє отримати жорсткий шов, що часто використовується у вечірніх та весільних сукнях.

Лапка акуратно пришиває мереживо або іншу декоративну тасьму.

Лапка стандартної конструкції з прозорого пластику полегшує роботу зі швами, де є розмітка і важливо дотриматися точного позиціонування.

Використовуючи спеціальну лапку, можна пошити акуратні шльовки за лічені хвилини! Фірмова лапка виготовлена ​​з прозорого пластику і стане в нагоді для пошиття бретелек або поясів.

Сумісна з моделями coverlock 3.0/4.0 та hobbylock 2.5.

Лапка призначена для прикріплення шнура і допоможе прикріпити сутаж або виконати інше декоративне оздоблення, використовуючи 3х нитковий шов та спеціальний направник (у комплекті).

Якщо Вам потрібен невидимий шов підгинання, використовуйте цю лапку з довжиною стібка 4-5 мм.

Лапка для створення шльовок на коверлоку, яка підвертає краї матеріалу. Підходить не тільки для шльовок, а й для петель, декоративного оздоблення.

Лапка B500204A допоможе пришити бісер, стрічку або шнурок. Краї виробу, оброблені з її допомогою, виглядатимуть професійно та акуратно!

Лапка для виконання акуратного потайного шва з використанням регульованого направника, який дозволяє змінити ширину.

Відмінне рішення для швидкого присбарювання! Може використовуватися для одночасного отримання збірок та приточування їх до основної тканини.

Використовуйте плоский шов, щоб ретельно заспокоїти мереживо до будь-якої деталі.

Лапка дозволяє виконувати ланцюговий стібок та комплектується двома направниками. З її допомогою можна зробити надрядкові шви або гарну мережку.

Оригінальний хвилястий край можна отримати з цією лапкою. Ідеальне оздоблення для весільних та вечірніх виробів, танцювальних костюмів та ін.

Лапка для створення різних оборок, яка присбарює та пришиває оборку до основної деталі.

Конструкція цієї лапки дозволяє виконати потаємне підгинання або пришити мереживо. За один раз можна підшити, обмітати та обрізати край.

Лапка B5002S06A дозволить професійно виконати потаємний шов, максимально невидимий з лицьового боку. Лапка виконана так, щоб працювати з нею було зручно. Може використовуватися для швидкого відстрочення краю.

З цією лапкою можна підібрати деталь і відразу пришити її на потрібне місце. Змінювати ефект можна регулюванням натягу ниток, значенням диференціала або довжини рядка.

Нога призначена для виконання агрегатів на будь-якій тканині. Професійне декоративне оздоблення, за допомогою якого можна швидко та просто обробити край виробу! Підходить для роботи з моделями Brother 355D, 555D, 755D, 1034D, 1334D, 3034D, 3100D, 4234D, 5100D.

Огляд основних варіантів

Існують десятки видів лапок, призначених для експлуатації із швейними машинами Janome. До основних відносять лише близько 20 з них. Інші аксесуари мають більш вузьку спеціалізацію. Їх закупівля проводиться окремо, з урахуванням складності поставлених завдань та типу машинки.

Варто розглянути опис поширених варіантів докладніше.

 • Універсальна. Поставляється разом з усіма моделями швейних машин Janome. На боковині праворуч є спеціальна чорна кнопка, що забезпечує фіксацію лапки у потрібному положенні під час роботи з важкими тканинами. На підошві пресувального елемента є центральний слот для максимального спрощення роботи з тканиною, його більш точне розташування. Універсальні лапки Janome випускаються в окремому виконанні для машин з горизонтальним і вертикальним човником, під різну ширину зигзагу.
 • Вишивальна. Входить до базової комплектації практично всіх машин Janome. Вишивальні лапки мають особливу форму, допомагають забезпечити точне позиціонування голки на тканині. Виготовляються із прозорого пластику.
 • Крокуча лапка-транспортер. Цей елемент також називають верхнім транспортером. Його використовують для точного контролю шарів тканини при її багаторазовому складанні. Також за допомогою верхнього транспортера можна зшивати різні варіанти делікатних матеріалів – трикотаж, вініл, штучну шкіру. Крокуючі лапки додатково комплектуються направником.

При підборі слід звертати увагу на сумісність моделі швейної машини з аксесуарами.

 • Лапка для косої бейки. Потрібно працювати з готовим або вручну, зробленою смугою речовини для обрізання країв. Її ще називають «равликом» за особливу форму вигину, що виконує формування канта автоматично. За допомогою таких виробів обробляється дитячий та білизняний трикотаж, інші сипучі або сильно тягнуті тканини.
 • Оверлочна. Спеціальна лапка для оверлочної строчки допомагає акуратно обробляти краї тканин середньої та високої щільності. Такі притискні елементи потрібні для роботи із сипучими тканинами. З їхньою допомогою добре підшивати твід, льон, габардин, якщо потрібно уникнути підгинання матерії.
оверлочна, лапка, швейної, машини

При виборі варто враховувати тип човника. від нього залежить ширина рядка зигзаг.

 • Підрубкова. Лапка з обмежувачем, що допомагає забезпечувати підгинання тканини на потрібну ширину. Такі аксесуари для швейних машин виготовляються з різною шириною робочої частини. Підгинання матерії відбувається автоматично.
 • Трикотажна. Особливу ногу для швейного трикотажу або тонких матеріалів оснащена додатковим елементом для порізів тканини. Це запобігає зморщуванню, появі небажаного складання.

При підборі враховується тип човника та ширина зигзагу.

 • Роликова. Це спеціалізовані лапки для роботи зі шкіряними матеріалами. Спеціальний виріб з роликом у корпусі полегшує просування товстого або багатошарового матеріалу. Крутний момент посилюється, шкіра просувається з меншим зусиллям. Роликову лапку іноді замінюють на тефлонові аналоги.

Лапки для швейних машин

Лапка призначена для обробки петлі в автоматичному режимі. Для машин АВ.

Спеціальний адаптер дозволяє швидко поміняти лапку. Його необхідно прикрутити на притискний стрижень машинки і лапку можна буде відстебнути, натискаючи на гачок.

Для моделей Janome з шириною 5 мм і вертикальним човником.

Пластина із міцного пластику допоможе пришити ґудзик із ножною з ниток. Також може використовуватись при проходженні товстих швів.

Нога допомагає акуратно шити аплікацію до одягу або аксесуарів. На нижній частині підошви розташоване поглиблення, яке вільно пропускає стібки під лапку лініям будь-якої форми. Цьому сприяє також і загнутий край лапки.

Для моделей Janome із шириною 5-7 мм та горизонтальним човником.

Лапка призначена для втачування блискавки. Край цієї лапки спрямовує застібку-блискавку, забезпечуючи рівний рядок. Виїмка на лапці зроблена з правого боку від голки.

Для моделей Janome з шириною 5 мм і вертикальним човником.

Лапка для вшивання блискавки, двостороння. Дозволяє приточувати застібку-блискавку з двох сторін.

Для моделей Janome із шириною 5-7 мм та горизонтальним човником.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Конструкція підошви цієї лапки створює легке присбарювання на тонких матеріалах. З її допомогою Ви зможете посадити та пришити одну деталь до іншої за один прийом.

Лапи Аврора можна використовувати на машинах різних брендів (брат, Берннет, Юкі, Janome та ін.).

READ  Як позбутися від марок з заліза

Ця лапка має гумову підошву, завдяки чому надійно фіксує ґудзик під час шиття. Також можна застосовувати для приточування застібок та гачків.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Жолобки на підошві цієї лапки дозволяють отримати акуратні паралельні защипи на тканинах середньощільних і тонких.

Лапка для виконання вузьких швів з підворотом (для оформлення краю скатертини, коміра, жабо). Лапка має спеціальний механізм подачі матеріалу вгорі та отвір на іншій стороні, що відповідає за ширину підвороту краю виробу.

Лапка для підгинання (роликовий підрубувач) призначена для моделей Janome із шириною 5 мм та вертикальним човником.

Лапка для підрубки зі спеціальною конструкцією для подачі тканини зверху. Розрахована на обробку тканин середньої густини, ширина підрубки 4 мм.

Для моделей з горизонтальним типом човника та зигзаг ширина до 7 мм.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Для роботи з цією лапкою потрібна подвійна голка. Жолобки на підошві утворюють рельєфні складочки на тонких тканинах, які потім фіксуються строчками.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Конструкція цієї лапки ідеально підійде для прокладання декоративних (сатинових) строчок, а також приточування аплікацій. Прозора та відкрита підошва дозволяє повністю контролювати процес шиття.

Лапка для точного втачування блискавки. Розрахована на встановлення в машини серії MC, а також Skyline S3/5.

Лапка призначена для приточування блискавки з двох сторін. Особливий край підошви спрямовує тасьму блискавки при рядку.

Для моделей Janome з шириною 5 мм і вертикальним човником.

Лапи Аврора можна використовувати на машинах різних брендів (брат, Берннет, Юкі, Janome та ін.).

Цей варіант адаптера застосовується в тих машинах, де реалізовано кріплення лапок за допомогою гвинта. З його допомогою можна замінити притискну лапку набагато швидше.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Лапка з жолобком для швидкого приточування застібки-блискавки. Виготовлена ​​з металу.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Лапка має спеціальну пластикову напрямну, яка дозволяє виконувати потайний рядок на будь-яких виробах.

Лапка зі спеціальною підошвою дозволяє акуратно пришити ґудзик до Вашого виробу. Дві планки з прогумованої поверхнею притримують гудзик і забезпечують стабільність при рядку.

Для моделей Janome з шириною 5 мм і вертикальним човником.

Лапка постачається в комплекті зі швейною машиною та є універсальною. На підошві по центру розташований проріз, що дозволяє точніше спрямовувати матеріал під час роботи.

Для моделей Janome з шириною 5 мм і вертикальним човником.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Металева лапка може бути встановлена ​​з двох сторін від голки, що дозволяє приточувати блискавку, не розгортаючи виріб.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Для правильного втачування потайної блискавки потрібно, щоб стібки рядки проходили точно біля зубчиків. Металеві виступи на підошві лапки розправляють тасьму блискавки, тому голка робить прокол у потрібному місці.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Металева підошва цієї лапки має невеликий круглий голковий отвір, щоб виконати максимально акуратний прямий стібок.

Нога для поліпшення якості прямої лінії через вузьку діру в нозі. Рекомендуємо також використовувати пряморядкову пластину в комплекті з цією лапкою.

Для моделей Janome з шириною 5 мм і вертикальним човником.

Лапки для швейних машин випускаються для різних швейних операцій, і кілька основних варіантів зазвичай входять до комплекту поставки. При покупці машинки для дому в комплекті аксесуарів завжди буде універсальна лапка (або для “зигзага”). Як видно з назви, ця лапка підійде для багатьох завдань (прямий рядок, зигзаг різної ширини, декоративні стібки, трикотажні шви). Крім того, більшість машин комплектується лапками для вточування блискавки та виконання прорізної петлі.

Розширити можливості швейної машини можна за допомогою спеціальних лапок, які представлені в асортименті нашого інтернет-магазину. Представлені в тому числі лапки наступного призначення:

 • Для прямого стібка, а також спеціальних варіантів встановлення та стопи з довідником;
 • для пришивання ґудзиків;
 • для оверлочних швів;
 • для втачування стандартної або потайної блискавки;
 • для потайного шва;
 • для пэчворка та квілтингу;
 • для вишивки та стібки;
 • для атласних рядків, у тому числі варіанти з прозорого пластику та з відкритою передньою частиною. Також для декоративних робіт призначені лапки для аплікацій, створення бахроми, пришивання шнурів та бісеру, виконання защипів;
 • для роботи зі шкірою та іншими складними матеріалами випускаються лапки з тефлоновою підошвою або роликом;
 • верхній транспортер, який кріпиться замість адаптера та забезпечує подвійну подачу тканини. Для деяких машин випускається зі змінними підошвами.

Щоб лапка підійшла до швейної машини, необхідно точно знати тип машини. Для моделей елементарного рівня достатньо інформації про форму трансферу та ширину зигзагів, а для сучасних комп’ютерних машин краще прояснити кількість необхідних аксесуарів у каталозі аксесуарів.

“Світ швейних машин” пропонує купити лапки для швейних машин відомих брендів за доступною ціною. Уточнити сумісність аксесуарів та обладнання можна у наших консультантів.

Лапки для швейних машин

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Підошва цієї лапки призначена для акуратного розвороту потайної блискавки, щоб голка виконувала проколи впритул до зубців. Таким чином, застібка виглядатиме максимально непомітною.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

За допомогою цієї лапки Ви зможете акуратно приточувати аплікацію на будь-який виріб. Поєднання прозорої підошви з відкритістю її передньої частини забезпечує відмінний огляд рядка.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

У нижній частині лапи є спеціальні канавки, які прилипають до нахилу, шнура або оздоблювальної нитки під час індукції.

Лапка для тих, хто працює в техніці квілтинг (печворк, клаптикове шиття). За допомогою направника Ви зможете отримати точний припуск шириною 1/4 дюйма (6 мм).

Для моделей Janome з шириною 5 мм і вертикальним човником.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Універсальна металева напрямна, яка допоможе прокласти рівний паралельний рядок на вибраній відстані. Підходить для квілтингу.

Лапка виконана з прозорого пластику та призначена для приточування аплікацій. Загнутий край та особливе заглиблення на підошві легко пропускають стібки по лініях будь-якої форми.

READ  Що можна зробити з барабаном пральної машини

Для машин Janome та Elna з шириною 9 мм та горизонтальним човником.

Лапка дозволяє створити акуратний кант для обробки виробу. За рахунок двох спеціальних жолобків на підошві є можливість пришити відразу два шнури.

Для машин Janome та Elna з шириною 9 мм та горизонтальним човником.

Нога обладнана в центрі директора, а до підошви застосовуються три виїмки. Ця конструкція дозволяє отримати акуратну лінію прихову, майже непомітну з передньої сторони.

Для моделей Janome з шириною 5 мм і вертикальний човник.

Нога дозволяє досягти високоякісної обробки матеріалів. Використовуйте з лінією Overlock при роботі з важкими та середніми тканинами.

Для моделей Janome з шириною 5-7 мм і горизонтальний трансфер.

Спеціальне скріплення з магнітом достовірно прикріплюється до металевої голки. Дозволяє точно витримати необхідну ширину допомоги.

Нога призначена для того, щоб звалити схили для одного прийом. Вставлені кнопки визначає довжину петлі.

Така нога допомагає вводити стандартну блискавку.

Нога. стандартний компонент для швейної машини і підходить для більшості ліній, як працівників, так і закінчуючи.

Нога з горизонтальною позицією фіксатора, так що вона збільшувала гладкість курсу при роботі з важкими тканинами. Встановлюється під час продажу машини і є універсальною лапкою для всіх основних рядків.

Для моделей Janome із шириною 5-7 мм та горизонтальним човником.

Лапка виготовлена ​​для вшивання від 1 до 3 тонких шнурів або декоративних ниток одночасно.

Для машин із шириною рядка 5 мм: 2055/2056

Лапка виконує підрубування краю на 2 мм і застосовується для обробки зрізів одягу та текстильних аксесуарів на тонких та середньощільних тканинах.

Для машин із шириною рядка 5 мм: 1055/2055/E55/2056/E56.

Лапка зроблена для фіксації 1-3 шнурів. Для роботи можна застосовувати основні робочі або декоративні рядки.

Для машин Janome та Elna з шириною 9 мм та горизонтальним човником.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Дана модель використовується на машинах з горизонтальним типом човна та кріпленням лапки за допомогою гвинта.

Лапи Аврора можна використовувати на машинах різних брендів (брат, Берннет, Юкі, Janome та ін.).

Спеціальна пластикова рамка допоможе Вам обробити краї прорізної петлі за 4 прийоми (напівавтомат або ручний режим). Розмітка на боці дозволяє встановити потрібну довжину петлі.

Лапка призначена для обробки краю виробу краєобміточним рядком. Сконструйована так, щоб спрямовувати матеріал і тримати рівним край під час рядка.

Для моделей Janome з шириною 5 мм і вертикальним човником.

Лапки Aurora можна використовувати на машинах різних брендів (Brother, Bernette, Juki, Janome та ін.).).

Металева лапка з вузькою двосторонньою підошвою дозволяє вшити блискавку у важких місцях. Поставляється з адаптером.

Адаптер дозволяє легко поміняти та прикріпити потрібну лапку натисканням на червону кнопку. Сам адаптер фіксується на притискному стрижні машинки.

Для моделей Janome із шириною 5-7 мм та горизонтальним човником.

Лапи Аврора можна використовувати на машинах різних брендів (брат, Берннет, Юкі, Janome та ін.).

Велика прозора пластина на підошві лапки має розмітку, за рахунок якої легко прокласти паралельні рядки на вибраній відстані. Інтервал розмітки становить 7, 12 та 20 мм.

Лапка призначена для отримання сатинового рядка і може бути використана для вишивки монограм, пришивання аплікацій, з’єднання тканин встик, роботи над квілтами. Лапка має розширений виріз, щоб збільшити огляд під час шиття.

Лапки для швейних машин

Швейна машина продається в комплекті з кількома лапками. В основному в комплект входять лапки для простих операцій: прямий рядки, зигзаг, пришивання гудзиків, вшивання блискавок і мінімального декоративного оздоблення. Але складні операції та тканини (наприклад, обробка краю тканини, окантовка, вшивання потайної блискавки, підрубка, робота з трикотажними тканинами або натуральною шкірою, пэчворк тощо).д.) вимагатиме додаткових аксесуарів, таких як спеціальні ноги для швейних машин, які полегшують роботу та забезпечувати результат якості при використанні. Купити лапки та отримати консультацію можна у нашому інтернет-магазині. Ми підібрали широкий асортимент продукції від Brother, Janome, Aurora, Bernina. Будемо раді відповісти на будь-які запитання!

Види лапок

Лапки для швейних машин розрізняються за цільовим призначенням:

Аксесуари вибирають з урахуванням того, які операції найчастіше виконує майстер. Так, для постільної білизни знадобиться пряморядна лапка або стандартна лапка зигзаг. Крокуча лапка для швейної машини дозволить спростити процес зшивання багатошарових виробів, купити її – простий спосіб полегшити просування тканини та уникнути зміщення шарів тканини відносно один одного.

При виборі лапки важливо враховувати максимально допустиму ширину рядка для швейної машини: ряд моделей розрахований на 7 мм шов, а його здатні виконати не всі пристрої. Деякі лапи підходять для автомобілів з горизонтальним човнем, або відрізняються особливим способом кріплення.

Як зробити замовлення

У нашому інтернет-магазині працюють досвідчені консультанти, які допоможуть із вибором! Пропонуємо купити лапки для швейної машини, Великому Новгороді, Санкт-Петербурзі та Тюмені. Замовлення можна оформити з доставкою кур’єром, поштою або транспортною компанією, а також самовивозом.

Оверлочні лапки: вибір та експлуатація

Ще кілька десятків років тому одяг, придбаний у магазині, суттєво відрізнявся від того, що шили вдома. Різниця полягала як обробка швів. У домашніх умовах тоді неможливо було рівно і красиво обмітати краї готового виробу.

На сьогоднішній день практично всі сучасні швейні машинки можуть легко впоратися з таким завданням. Всі шви в результаті виходять не тільки охайними, але і на додачу практично ніколи не обсипаються. Для того, щоб робота поїхала “, як нафту”, шов потребує такої деталі, як нога Overlock, яка легко встановлює майже будь-яку швейну машину.

Швейні машини Швидкі лінії

Швейна машина може наздогнати тканину не тільки з особливим ногами. Багато моделей мають спеціальні типи ліній, призначених для виконання точних таких швів. Види таких ліній досить багато, і вони використовуються залежно від типу тканини. Наприклад, для тканини Ricker, вовняного, бавовни та т.D. У інструкціях для швейної машини їх мета, як правило, вказується детально, включаючи яку ногу слід використовувати. Іноді навіть на передній панелі, номер лапи відображається для встановлення для цієї лінії.

Додаткові підхідні лінії підвищують якість затишної тканини на швейній машині. І якщо ви не збираєтеся купувати Overlock у майбутньому, ви повинні звернути увагу на це при виборі швейної машини.

https://www.Sodbik.RU/Каталог/Lapki-dlya-Overlokov /
https://world-sewing-machines.ru/a/o/d/?page=2
https://vplate.ru/shvejnaya-mashinka/brendy/lapki-dlya-Janome/
https://world-sewing-machines.ru/a/o/lapki-dlya-shvejnyh-mashin/
https://world-sewing-machines.ru/a/o/lapki-dlya-shvejnyh-mashin/?page=3
https://www.sew-world.ru/catalog/aksessuary-dlya-shitya/lapki/dlya-shveynykh-mashin/
https://vplate.ru/overlok/lapki/
http://www.sewing-master.ru/shvejnye-mashinki-s-overlokom.html [/Spoiler]