Печі для виплавки алюмінію з власними руками

Електроплити/газові плити

Олово та інший брухт. на переробці, як зробити печі для виплавки алюмінію з власними руками

Алюмінієві сплави мають низьку температуру плавлення та працездатність хороших деталей. І на фермі завжди є багато алюмінієвого брухту.

Отже, алюміній часто коситься вдома, щоб замінити нестандартні або невеликі частини механізмів: відкинуті порожнім, а після його лікують на токарному верстаті. Іноді сувеніри та дрібні предмети інтер’єру виготовлені з алюмінію.

печі, виплавки, алюмінію, власними, рука

Характеристики

Чистота матеріалів визначає температуру їх плавлення. Алюміній підходить для різних технологічних процедур, через низьку вагу та гарну пластичність. При високих температурах відбувається взаємодія кисню. Оксид плівка виникає на поверхні металу, яка захищає її від корозії та окислення. Алюмінієвий плавлення допомагає змінити структуру речовини, тому захисне покриття корисне для нього. Усадки та додатковий внутрішній стрес з’являється при щіт.

Виготовлення печі

База печі буде металевою бочкою на 50 літрів, яка обрізана шліфувальником до бажаної висоти.

З внутрішньої бочки витягують термостійкий (цегла з шамот). Для кам’яної цегли, термостійкий клей використовується, він показаний на фото.

Булгарк розрізав бочку, потім викласти основу стовбура з цеглиної шамотної та “бетонування” навколо високотемпературного кахельного клею.

�� Проста піч для плавлення алюмінію з власними руками. Дешево і сердито.

Потім я демонструю бічні стіни. Так що цегла максимально тісно вставала один з одним, бажано видалити дрібні фабрики.

Печі для виплавки алюмінію з власними руками

Для примусового постачання повітря чотири насадки використовуються негайно, які знаходяться всередині самої бочки. Така цікава система подачі повітря виготовляється з мідних труб діаметром 28 мм і підключення сполук. для її установки в чотирьох нижніх цегли, вам потрібно зробити чотири отвори за невеликим кутом (зверху вниз) під трубкою.

Замість мідних труб, ви також можете використовувати звичайну сталь, яка, звичайно, зменшить весь дизайн. У цьому випадку мідні трубки були використані лише тому, що вони були в наявності, і їм потрібно було прикріпити десь.

READ  Складна цегляна піч з власними руками

Для постачання повітря буде використана дві фен. їх потужність достатньо для такої печі. Після встановлення труб для постачання повітря ми переходимо до заповнення першого “підлоги” цегли з кахельним клеєм.

Для масонства другого ряду використовуються напівсерці, які будуть розташовані з невеликим нахилом.

Трубки для примусового повітряного забезпечення будуть всередині самої бочки. Будь ласка, зверніть увагу, що вага тигля печі становить близько 200 кг. Тому, якщо ви не хочете встановлювати його спеціально на одному з місць, то зробіть рухому підтримку заздалегідь з кутів та чотирьох коліс.

Залишається обробляти ручку і тригерний гачок.

Використовуючи одночасно обробку та гачок, дуже зручно переповнити розплавлений метал з тигля. Це все, домашня духовка для виплавки алюмінію готова!

Пляшка міні-мел

Це, мабуть, найбільш незвичайним і, по-справжньому від попереднього виробника печі для виплавлення алюмінію. Чому незвично? Ми не потребуємо ніякого палива. У цьому варіанті нагрівання відбувається шляхом нагрівання дроту з великим опором. ніхром. На змащуваному маслі, поверхня великої скляної пляшки ранує пов’язку, яка після того, як застосовується після шару суміші глини та рідкого скла. Після цього глина повинна сушити (близько тижня). Потім отриманий глинистий резервуар загорнуто подвійним ніхрому дріт, а глинистий шар знову застосовується на вершині. Я висихав тиждень, після чого пляшка видаляється, і у нас є термостійкий самоопружений резервуар для виплавки. Залишається лише завантажувати всередину алюмінієвої сировини та з’єднати обидва кінці дроту до 220 Вт.

Фактично, методи виплавки алюмінію існують значно більше, але більшість з них зводиться до тих самих принципів дії. Тому це не обов’язково для виготовлення будь-якої деталі, щоб зв’язатися з фахівцями, тому що ви можете багато чого зробити з власними руками.

Алюмінієва плавильна піч

Для піч, зображеної на фото, він взяв: 23 звичайних червоних цегли, типовий фен для сушіння волосся, гриль-гриль, високі банки, клейка стрічка, шматок труби довжиною близько 30 см і діаметром про виходу фен (але тим більше, тим краще).

READ  Іскра постійно на газовій печі

Цегли, щоб створити ширину порожнечі та довго, як одна цегла. Труба вільно лежить між цеглинами. Решітка розміщується на першому шарі цегли, і, звичайно, не обов’язково є гриль. Вугілля або дрова буде лежати на решітці. Другий шар цегли складається на решітку, як показано на фото.

Положення цегли в наступних шарах чергується, як показано на першій фотографії. Кількість шарів може бути іншою.

Консервний банк, в якому алюміній буде розтопити, призупинено на дроті. Очевидно, що цей дріт не повинен бути алюмінієм. Відповідний шматок дроту можна отримати з вішалки з дроту. Готовий крюк для вішалок корисний, він прикріплений до дерев’яної палиці, а може з розплавленого алюмінію приєднується до цього пристрою. Для дроту, в банку потрібно зробити два отвори. Якщо банки залишалися з консервованих ножових краю, вони повинні бути прийняті, такі як плоскогубці.

Металева трубка з’єднана з феном з клейкою стрічкою (краще з ПВХ, тобто з стрічкою, вона більш еластична, ніж скотч). Під час роботи сушарки, фен-сушарка не буде страждати і підходить для використання з метою, однак, вперше слід контролювати температурою трубки в точці контакту з феном. Для більшої жорсткості сайт з’єднання може бути загорнутий з щільним (журнальним) папером. По-перше, кінець паперової смуги склеєний клейкою стрічкою, як показано на фото нижче, тоді ця смужка обмотка навколо з’єднання фен і трубки, потім другий кінець смуги та його краю запечатаний клеєм стрічка.

Алюмінієва плавильна піч

Зауважте, що фен, лежачи на землі, не став пилом. Під ним ви можете щось покласти, наприклад, газету.

Після витягують печі, дві цегли до верху, так що квадратна отвору утворюється.

Отриманий розплав, по-перше, ви можете виливати у форму, зроблену прямо в землі, однак, якість поверхні, безумовно, буде низькою.

Інший варіант плавильної печі має конструкцію ще простіше. Печі виготовляється лише з двох досить великих металевих банок і фен.

Один банк покластися на інший. У стінці нижнього банку виготовляється отвір для фен, і в нижній частині верхньої банки є декілька отворів для повітря, що вводять феном. Але незабаром тонкі металеві банки будуть присвячені за високу температуру, і це є головним недоліком цього варіанту.

печі, виплавки, алюмінію, власними, рука

Інструменти та матеріали, що використовуються для виготовлення виплавної печі з власними руками

READ  Як вимкнути звук на мікрохвильовій печі Samsung

Верхній Банк повинен бути стійким, щоб стояти на дні, і якщо це не так, їм доведеться якось побити. Для стабільності всієї печі дизайну ви можете покласти каміння на дні дна банку.

У цьому варіанті здійснення, частина феном є правом під камеру згоряння, і може падати вугілля або рідину до нього, що краще не використовувати через це. Для захисту волосся, вставленого в печі, можна обертати фольгу.

Банк з розплавленим алюмінієм ставиться прямо на вугілля, але все-таки краще зробити його кріпленням, як у першій версії печі.

Характеристики

Чистота матеріалів визначає температуру їх плавлення. Алюміній підходить для різних технологічних процедур, через низьку вагу та гарну пластичність. При високих температурах відбувається взаємодія кисню. Оксид плівка виникає на поверхні металу, яка захищає її від корозії та окислення. Алюмінієвий плавлення допомагає змінити структуру речовини, тому захисне покриття корисне для нього. Усадка та додаткова внутрішня напруга з’являється з різким охолодженням.

Матеріали та інструменти для печі

Для майбутніх печей для плавлення алюмінієвої потреби:

  • 2 банки без цинкових покриттів. Придатні контейнери для олова різних розмірів для кави (1 більше, ніж інші на 2-3 см в діаметрі).
  • Для ін’єкції повітря використовується побутові (будівельні) фен.
  • Шматок металевої труби з діаметром з фен або трохи менше, а також адаптер для сполучних частин.
  • Звичайний.
  • Ножиці по металу.
  • Високі температури, стійкі рукавички та розп’яття для круїзу (плоскогубці з довгими ручками).
  • Паливне вугілля, рідина для запалювання та багато іншого.

Дякуємо за читання наших інструкцій! Якщо вам подобається проект, не забудьте поділитися ним. Коментарі та відгуки завжди вітаються.

печі, виплавки, алюмінію, власними, рука