Печі каміни GuCA Lava Gice Lava

Дрібна побутова техніка

Гука Лава

З 11 джерел ми зібрали 5 негативних, негативних та позитивних відгуків.

Ми покажемо всі переваги та недоліки Guca Lava, визначені при використанні користувачів. Ми нічого не приховуємо і не розміщуємо всіх позитивних та негативних чесних відгуків клієнтів про Guca Lava, а також пропонуйте альтернативні продукти аналогів. Чи варто купувати. Рішення тільки для вас!

Зворотній зв’язок: піч GUCA Lava. Швидко нагріває будинок

печі, каміни, guca, lava

Печі Gice Lava купила ще в грудні 2013 року в будинку 120 квадратних метрів.

Величезний плюс цієї печі полягає в тому, що він виготовлений з чавуну з елементами мистецтва, тому він служить прикрасою нашої вітальні.

Піч розмірів шириною 540 см., Висота 900 см, глибина 390 см.Коротко опишіть характеристики печі:. потужність 12,5 кВт. Одна з найпотужніших печей цього виробника;. KPD печі 78,1%. Хороший показник для деревної печі;. вага 155 кілограм. ледве дотил. Велика вага через те, що печі виготовлена ​​з чавуну.- Є можливість встановити димохід згори (як ми зробили) і ззаду.

Тут ви можете задушити димохід.Печі, оснащена первинним та вторинним регулятором повітря.Первинний регулятор повітря повинен бути відкритий, коли духовка. Зазвичай це займає 15-20 хвилин.

Основний регулятор повітря розташований у нижній частині печі. На фотографії він закритий, як піч під час фотографій ми довго вибухнули.

Якщо ви не закриваєте вторинний регулятор повітря, то скло залишається чистим, але швидше горить дров.

Печі приходить у дерев’яній коробці.При першому підбурюванні був запах, оскільки печі покрита захисним термократність. Запах пройшов після першої топки.Про димохід: діаметр труби 120 мм. Оскільки діаметр труби невеликий, ціна димоходу не дуже висока.Крім того, печі має систему самодержавних дверей, але це не завжди зручно, оскільки двері повинні тримати, коли ви лежали дров або чистити духовку.В комплекті з печі була інструкція, в якій пропозиції щодо вибору дров. Для початківців це дуже зручно.Також як подарунок для печі, ми давали муніципальний.

У духовці є вбудований катки. У цій печі, катки не повністю перекриває димар (як шматок вирізати), тому немає небезпеки каустичного.

Скло в печі не забруднюється через наявність вторинного тягового контролера. Однак, все ще необхідно чистити його. Скло абсолютно очищене мокрою ганчіркою і золою. Очищено майже без зусиль.

READ  Як видалити трек з заліза на блузку

Печі обладнана роликом, який повинен регулярно викреслити, оскільки переповнене апппан призводить до перегріву сітки.

Звичайно, ця піч не є довгим горінням, але на одній закладці можна спалити 4-6 годин.Я хочу приєднати все це і виділити плюси та мінуси цієї печі.Плюси:

Недоліки:. Для нормальної роботи необхідно постійно підтримувати. Тобто, необхідно регулярно чистити Ashnik.- недовго горіння.

З нашого досвіду: печі летить першим поверхом будинку (60 метрів).Від 10 до 20 за 4 години. Наш будинок досить добре ізольований, тому мінімальна втрата.Ця піч безумовно рекомендується.

Гука лавова піч (Gice, Lava)

Вкажіть свій номер телефону, щоб ми могли зв’язатися з вами

Лава-духовка є однією з найпотужніших печей, вироблених GUC. Масивний чавунний футляр, вражаюча коучинг-камера та просторий попелу, що говорять про серйозні опалювальні можливості цієї моделі. Підключення до верхньої частини димоходу і ззаду.

Характеристика товарів
Висота (мм) 945
Ширина (мм) 490
Глибина (мм) 540
Потужність, кВт) 12
Вага, кг) 155
Діаметр димоходу (мм) 120
Скло Прямий
Водяний контур Не
Обсяг номерів (M3) 300
Розташування Обмежений
Вихід димоходу Вище
Гільйотина 2
Матеріал Чавун
Повітряне приплив ззовні Не
Країна виробництва Сербія
Паливо Дров
Колір Чорний
Духова шафа Не
Стиль Прямокутник вертикальний
Приготування пластини Не

Guca Lava Termo печі з теплообмінником

Вкажіть свій номер телефону, щоб ми могли зв’язатися з вами

Печі лавові камін з високоякісного чавуну та призначений для опалення закритих приміщень. Це одна з найпотужніших печей, вироблених GUCA (GUCH), завдяки чому вона здатна висихати велику кімнату. Потужність теплообмінника становить 9 кВт, а сила повітря. 6.5 кВт. Модель буде відмінним доповненням до вашого інтер’єру.

Розміри відкриття печі в цій печі складають 340×286 мм, лічильник тепла 450x334x230 мм.

Зараз печі-камінна лава виробляється з теплообмінником, який дозволить витягнути кілька кімнат.

Характеристика товарів
Висота (мм) 945
Ширина (мм) 540
Глибина (мм) 493
Потужність, кВт) 15.5
Вага, кг) 155
Діаметр димоходу (мм) 120
Скло Прямий
Водяний контур існує
Обсяг номерів (M3) 240
Розташування Обмежений
Вихід димоходу Вище
Гільйотина 2
Матеріал Чавун
Повітряне приплив ззовні Не
Країна виробництва Сербія
Паливо Дров
Колір Чорний
Духова шафа Не
Стиль Прямокутник вертикальний
Приготування пластини Не

Печі-камін Гука Лава

Лава-духовка є однією з найпотужніших печей, вироблених GUC. Масивний чавунний футляр, вражаюча коучинг-камера та просторий попелу, що говорять про серйозні опалювальні можливості цієї моделі. Верхня частина корпусу є велика поверхня для приготування їжі. Підключення до верхньої частини димоходу і ззаду. На верхній поверхні є зручні для приготування їжі або розігрівання їжі.

Обзор печь камина Гуча Лава. Характеристики, фишки чугунной печи Guca Lava для дома. Стоит ли брать?

Ціна змінюється залежно від курсу рубля до євро.

Лава-духовка є однією з найпотужніших печей, вироблених GUC. Масивний чавунний футляр, вражаюча коучинг-камера та просторий попелу, що говорять про серйозні опалювальні можливості цієї моделі. Верхня частина корпусу є велика поверхня для приготування їжі. Підключення до верхньої частини димоходу і ззаду. На верхній поверхні є зручні для приготування їжі або розігрівання їжі.

READ  На мікрохвильовій печі не працює кнопка старт

Технічні характеристики, обладнання та зображення та продукт можуть бути змінені виробником без попередження. Уточнити актуальність конфігурації від менеджера інтернет-магазину в чаті або по телефону гарячої лінії.

Огляд плитки камін Гуча Лава. Характеристики, чіп-залізні чіпси Guca Lava печі для дому. Це варто?

Виробник: матеріал GUCA: Чавун Внутрішній Вогневий матеріал: Чавун Мін. Обсяг опалюваної кімнати, м³: 140 макс. Обсяг опалюваних приміщень, м³: 240 маса печі, кг: 155 довге печіння: так висота, мм: 946 ширина, мм: 490 глибина, мм: 540 діаметр димоходу, мм: 120 потужність, кВт: 12 димохід : до приготування їжі поверхні: контур Немає Вода: Немає Тип установки: голосила Країна: Сербія

Печі-камін Гука Лава

Лава-печі є однією з найпотужніших печей, вироблених промисловим комплексом “Гуч”. Завдяки цьому вона здатна нагріти досить велику кімнату. Модель Lava буде відмінним доповненням до вашого інтер’єру.

Розміри (DHSHV) 540x493x946 млв-печі 155 CDProme з котушки дверей 340×286 ммДідаметер димоходу 120 мм-тип опалювальної кімнати 240 м³ Power Power 12.5 кВт

Платіж

Оплата здійснюється лише готівкою після отримання товарів, коли самостійно-дефісація або кур’єр при доставці.

При покупці будь-якого продукту з самостійною доставкою або доставкою, грошові та товарні чеки надаються кур’єром, а також, якщо необхідно. сертифікати.

Оплата без готівки. за згодою.

Доставка в Москву та регіону

Щоб замовити будь-який об’єм, доступний як служба доставки.

Доставка здійснюється з складу, розташованого на перехресті 94 км московської кільцевої дороги та Ярославського шосе (торговельно-будівельного комплексу “Терміни”).

Доставка здійснюється перед входом. Рокнув підлогу, будинок та інші роботи оплачуються окремо (за згодою). Доцільно попередити про необхідність цих творів заздалегідь, щоб домовитися про вартість та необхідну кількість вантажників.

Час доставки: для товарів “На складі”. від 4 до 48 годин. Для товару “під замовлення”. до 4 днів.

Пікап

Щоб замовити будь-який обсяг, самостійна доставка доступна з 9:00 до 18:00 без перерв.

Пікапи виконуються зі складу, розташованого на перехресті 94 км московського кільцевого дорожнього та ярославського шосе, торговельно-будівельного комплексу “Тракт”, павільйон. Місце 26, (5/26). Див. Розділ “Контакти”.

Доставка калькулятор в Росії

Розраховується приблизна вартість доставки, визначається кінцевою вартістю після отримання вантажу на терміналі компанії.

Професійна установка та монтаж печей, камінів, димарів

Встановлення каміна та печі для димоходу дуже важлива і в той же час. Для точної оцінки складності та вартості роботи, а також необхідності для встановлення елементів димоходу та теплоізоляційних матеріалів, від’їзд майстра потрібен безпосередньо до об’єкта. Інсталятор камінів камінів зможе побачити своїми очима на те, що він повинен зробити, і клієнт може обговорити всю монтажну установку.

Чому перший крок потрібно викликати вимірювач для об’єкта?

1) Вартість роботи буде визначена заздалегідь на 100%, а потім не буде несподіваних вимог щодо необхідності додаткових робочих місць для попередньо узгодженої роботи;

2) Вам не доведеться купувати матеріал “всього у випадку”. Буде придбано лише необхідні елементи. Крім того, ви можете заощадити на невдалих експериментах, т.до. Майстер не буде псувати деталі.

READ  Бавовна при повороті на підлогу газовий котел

3) Ви заздалегідь знаєте вартість всіх матеріалів і навіть якщо ви не використовуєте послуги інсталятора, ви будете знати, що потрібно встановити у вашому випадку.

4) Ви заощадите час на установку, т.до. Наступного разу, майстер прибуде з усім необхідним, і установка відбудеться за коротшим періодом і дасть вам менше дискомфорту.

Зателефонуйте за телефоном та отримати додаткову інформацію про встановлення майбутньої печі, каміна, димоходу.

7 (926) 583 03 53 7 (926) 287 25 78 Ми приймаємо дзвінки щодня з 8:00 до 20:00

Компанія “Печі град”, каміни та всі для ванни.

7 (926) 287 25 78 7 (926) 287-25-78. Ми приймаємо дзвінки та оброблені програми з сайту щодня з 8:00 до 20:00

Шоу-кімната та момент самообслуговування: 141011. Г. Москва. 94 км Мкад, перехрестя з Ярославським шосе, торговельний будівельний комплекс “Термін”, корпус 5, павільйон 26 (5/26) відкритий щодня з 9:00 до 18:00

З сумою замовлення від 15 000:

Доставити безкоштовно в Москві та міському районі Подольськ (I Зелені та ІІ Жовті зони на карті),

Ми здійснюємо доставку в Московській області та сусідніх регіонах (III біла область на карті). 39/км від Мкада

При замовленні менше 15000:

Я зелена зона Подільська. 490

Жовта зона Москва. 990

III біла зона Московської області та сусідніх регіонів. 990 39/км від Мкад

Печі каміни GuCA Lava Gice Lava

Лава-духовка є однією з найпотужніших печей, вироблених GUC. Масивний чавунний футляр, вражаюча коучинг-камера та просторий попелу, що говорять про серйозні опалювальні можливості цієї моделі. Верхня частина корпусу є велика поверхня для приготування їжі. Підключення до верхньої частини димоходу і ззаду. На верхній поверхні є пальники для приготування їжі або нагрівання їжі.

Для фізичних осіб.Готівковий розрахунок

Класичний та найпростіший спосіб оплати.

Огляд плитки камін Гуча Лава. Характеристики, чіп-залізні чіпси Guca Lava печі для дому. Це варто?

Жодна комісія з платника стягується!

Після розміщення замовлення на сайті ми надішлемо на вашу адресу електронної пошти.

Для юридичних осіб та IP.Безготівковий банківський переказ на поточний рахунок

Процедура оплати безготівкових платежів:

З сумою замовлення від 15 000:

Доставити безкоштовно в Москві та міському районі Подольськ (I зелена та II жовта зона на карті),

Ми здійснюємо доставку в Московській області та сусідніх регіонах (III біла область на карті). 39/км від Мкада

При замовленні менше 15000:

Я зелена зона Подільська. 490

Жовта зона Москва. 990

III біла зона Московської області та сусідніх регіонів. 990 39/км від Мкад