Передня сушарка з піддоном для трав

Article

Кращий бюджетний сушарка для фруктів. вітер, ротор або сухов?

Електросушарка – незамінна річ для тих, хто заготовляє на зиму фрукти, овочі, гриби та ягоди. За допомогою цього простого пристрою ви можете підготувати незвичайні солодощі, наприклад, пасуться. На внутрішньому ринку лідери продажів стали недорогими недорогими дегідраторами вітру, ротора та сухова. Сушарки Дачника, Петромаш Рыжик та Нептун насолоджуються популярними. Оскільки не кожен покупець готовий дати більше 5000 для дегідратора, ми вирішили порівнювати бюджетні та відомі моделі. Всі вони популярні серед користувачів Яндекса.Ринок, отримав багато хороших відгуків на різних сайтах.

Як правило, за низькою ціною можна придбати конвектичні механічні сушарки. Для пристроїв з таймером, цифровий дисплей та інші додаткові функції доведеться платити додатково, і багато. Рейтинг учасників. це приблизно одна цінова категорія, у них є аналогічні характеристики та функціональність. Але є значні відмінності, для яких ви повинні звернути увагу перед покупкою.

Для порівняння ми вибрали такі дешеві сушарки:

Spectrum Esof-0.5/220 Вітер. це популярний дегідратор, який вибирається для простоти контролю та компактності.

Ротор SSH-002. простора та універсальна сушарка, придатна для приготування цукати-фруктів та паст.

Нептун 5. бюджетна модель з вражаючими потужними та прозорими пластиковими піддонами.

Agroplast Sukhov MP 8. Електрична сушарка з яскравим декором та розширеним набором лотків.

Огляд вегетації “Вітер-2-6”: помідори та м’ясо. це просто!

Світогляд, іноді виконує чудову мульбіт. Тут школа ви тонкий у відпустці помідорне захоплення замість того, щоб розрізати в “квадрат” або “ножі” з сусідами. Проклинайте всі ці верхівки та 100% впевнені, що, ставши дорослим, ви ніколи не будете займатися в цьому саду сміття. Потім пролітає чверть століття і несподівано ти розумієш що треба дізнатися як вивести попелиці і навіщо купувати в’ялені помідори, якщо ти можеш зробити їх сам, та й інші свої закрутки це теж класна тема. Коротше кажучи, буйний юнацький дух занурюється в неглибоку і затишну моку.

Купити овочеву сушарку “Бриз 2 6” може бути на Яндекс-ринку

Також величезний вибір овочевих сушарки знаходяться на AliExpress

 • Електронний контроль
 • Потужність 600 Вт
 • Номер піддонів: 6
 • Том 30 л
 • Регулювання температури сушіння
 • Пластикові піддони
 • Захист перегріву
 • Приготування пасовища
 • Розміри 40.5x39x47.5 см

Овочеві сушарки на ринку оптом, але в патріотичному імпульсі я вирішив купити рідного, що переважає “вітер 2-6”, який, здається, насправді заклепки (і не подряпає наклейки з логотипом на потужному звичайному OEM ) Десь у ході компанії “Spectrum-Device”. Ну, не те, що тільки порив зіграв роль, насправді всі визначили численні позитивні відгуки про цей дегідратор. Насправді, на сторінці продукту на Яндекс-ринку їх оптом.

За давністю (овочесушарка була куплена в 2020м) фотографій упаковки не залишилося, та й не думаю, що вона важлива. A, upd. Сусіди, натхненні нами, купили ту ж сушарку в цьому тижні. Ось тут упаковка. Не художньо, але чесно.

Як і більшість інших овочевих дегідраторів, “Бриз-2-6” складається з шару торт з двигуном, робочим колесом та трубчастим нагрівачем на підставі, що багатошарова прозора вежа піддони є. Кількість останніх, наскільки я пам’ятаю сторінку виробника, змінюється залежно від версії “вітер”. Взагалі, тут немає нічого принципово нового та структурно складного.

У кришці є отвір для виходу повітря, і навколо нього склеєний ліжечко з часом сушіння. Більш корисні поради щодо сушіння приховує безперервний гід. Ну, справедливість, тут як ситуація, коли ви не повинні судити книгу на обкладинці.

Очікується, що немає дизайнерського блиску дегідраторів великих західних брендів. Заради справедливості, так само немає і колгоспної убогості безіменних сушарок з алі. Пристрій виглядає просто, але око не шнур. Однак це було б у будь-якому випадку, навіть якщо це було пристосовано до бідних дизайнерських моделей радянської побутової техніки, т.Е. Виглядає як побічний продукт деяких спеціалізувань у сейсмічних будинках р \ я. Якщо овочева сушарка добре працює і трохи стоїть, то я б не особливо дрочити, а дизайн ла-труни з текстоліту з двигуном від “Ант”.

Отже, існують дві версії. прозорі і непрозорі. Для зручності оцінки процесу сушіння ми вибрали перше

З усіх елементів керування є найпростіший регулятор температури. На увазі, що вони пишуть, що вони ще не зашкодять і таймера Ну, так, я, напевно, не був би зайвим, але поки я не натрапив на це питання, думка про таймер не з’явився в моїй голові.

На додаток до самого овочевого носія, довідник і додатковий піддон для пасовища. Здається, це ще один лоток для збору води, що капає з м’ясним сушінням. В цілому, наскільки я розумію, у «Вітерка-2» є кілька версії, що відрізняються комплектацією, можна подивитися на сторінці виробника.

Піддони досить товсті, без лиття дефектів. Діаметр десь у 39 см і висотою 5 см. На фотографії вони знаходяться у непривабливій робочій формі. Вже, вибачте, потирайте їх для красивих фотографій бажання, і не було часу, овочева сушарка вже, мабуть, третій тиждень не працює.

Під піддонами є металевий дзижок, закриваючи трубчастий нагрівач і робоче колесо, прикріплений до двигуна, прихованого. Все надзвичайно простий.

Насправді, на цьому, і це буде варто закінчити огляд. Овочева сушарка працює для мене на дачі з минулого літа і, як зазначалося вище, останні тижні три, як помідори дозрівають, турбуються взагалі. Шум від неї трохи, останній падіння вона стояла в коридорі поруч з спальнею і не заважала сном.

Так що, безперечно, покупка виявилася дуже вдалою не в тому, що допомогла насушити гору м’яти, базиліка і глоду (їх можна і так висушити), а в головному для мене — в’ялення томатів. Я дуже люблю їх дуже багато. Я не поділяю категорично з ким-небудь і хитро. І самі помідори, а спеційне масло, яке настільки добре, щоб зробити хороший свіжий білий хліб хлібобулочних виробів. Загалом, для мене відповідь на “чому потребує дегідратора?- Це спускається тільки до сушіння помідорів. Якщо ви не чули про це чудове блюдо, я розповім вам, і ви зрозумієте, що нічого складного тут категорично немає.

Новинка Comer Winder-2 з PADL

а) Візьміть багато помідорів. Щось масштабоване вишневий крем. Занадто малий я вважаю за краще не брати, вони висихають до магазину відвертого Nanomac. Експеримент з великими тілесцями коштував мені десь літр спини і витрачений час. помідори просто не досягли успіху, тому що вміст 3 банок пішов у компост. Однак я визнаю, що ви можете висушити їх, головне налагодити процес, і я просто не привів їх до потрібної стадії сухої шурми.

Мої помідори, розрізані наполовину або на квартал, засновані на обсязі і лежав на піддонах. У минулому році я висушив у духовці (так, це можливо, але врожайність менше, а не так зручна) і негайно посипана спеціями. Відмінно вийшло.

Спочатку здається, що загальна кількість цієї сушіння буде багатством.

У результаті помідори висихають до такого стану.

сушарка, піддоном, трава

І з одного піддону приходить дуже невелика кількість помідорів.

Далі нам потрібні спеції, і все надається депозиту особистих уподобань. Мій набір складається з солі, невеликої кількості цукру, “італійських трав” та справедливої ​​частки часнику. Коли цей рік сушиться в духовці, то безпосередньо спеції.

Потім залишається лише залити їх маслом і закрити кришку. Звичайно, тут є нюанси.

а) масло краще тепло, але не до кипіння! Ви можете використовувати кулінарний термометр з диплом, можна покласти в духовку 95 градусів і залишити там масляний бак там. Того року я закривав із звичайним «Олейною», цього року хапнув по величезній (360р за літр) знижці на Яндекс-Маркеті непогане оливкове. Варто з’ясувати, що Авіто Ліхрум є оливковою (не підходить лише для стискання смаження Pomace, але заявлена ​​як додаткова незаймана) продається в шинах за тією ж ціною.

READ  MI Robot Vacuum Mop P Налаштування

До речі, а звичайний “Олеййн” виявився смачним diiko.

б) в маслі ви можете додати трохи бальзамічного оцту. Ось питання смаку. Цього року ми робимо з ним, в минулому без нього. Але є багато рецептів, де включений оцет. Тут, короткий, простір для експериментів.

в) залити кращими шарами. Покласти шар, пригнічений (!), виливали. Повторити. Ну, на старому способі. переверніть, дайте врегулювати і перевірити через кілька днів на бомбардуванні (сирена набряку кришки), відбір мутності та газу. Я рекомендую поставити десь на серветки, тому що якщо речі йдуть погано, то банк може стиснути досить багато нафти.

Тоді залишається лише чекати пару тижнів і поїсти.

Друга страва, яку ми часто робимо в овочесушарці. це в’ялене м’ясо. Рецепти в мережі оптом.

Дружина зазвичай приймає Куритіну, замочив її в розсолу, стискає його під гніздом, посипає перець часнику і ставить у сушарку до мінімальної температури. В принципі, якщо ми витримуємо в морозильній камері, наскільки я розумію, це можливо, а не витримувати в розсолі. Холод вб’є всю шкідливою мікрофлору і паразитів, а сіль може бути посипана і так зверху.

М’ясо, звичайно, вводить в оману, але ви повністю контролюєте смак і процес. Так, і це буде дешевше, ніж покупка.

Готувати м’ясні чіпси в овочевій сушарці приходить дуже просто і швидко. Якщо ви покласти м’ясо, щоб сушити на обід, ви можете їсти після наступного вечора. Однак тут також є змінні. переважно товщина різання. Якщо ви правильно підібрати спеції, виявляється дуже смачно.

Насправді, все. Овочевий сушарка в цілому та “вітер 2-6”, зокрема, показав себе з кращої сторони. Сусіди, нагадаю, подивившись на наш сімейний конвеєр, нещодавно замовили собі такий самий.

На додаток до їздового м’яса та сушіння на зиму помідорів, ви можете легко збирати гриби, ягоди, компотувати суміші, зробити чіпси з яблук та бананів. Коротше кажучи, варіанти UYMA та все це для відносно невеликої ціни.

Все-таки, за словами хорошого, живуть весь літо на котедж, було б варто заголовок її паст, але я якось не дістанься до рук. І історії про те, як зробити притулок на овочевій сушарці в мережі оптом.

Якщо ви хотіли вибрати хорошу овочеву сушарку, то я дуже готовий рекомендувати “Wind-2”. Цей дегідратор вже працює на другий сезон, і я не маю найменших чисел у його адресі. Якщо у вас був якийсь інтерес до покупки, я сподіваюся, що мій огляд цієї овочевої сушарки переконав вас. Особисто я ніколи не шкодував покупці.

Я бажаю вам вилучити урожай і довгу безпеку!

Нагадайте про останню велику літню продаж “Тижня подарунків” на AliExpress

Розігрів: 18 серпня (10:00 МСК). 23 серпня (09:59 МСК). Важливо кинути в кошик, все, що вам потрібно, і не потрібно, монети будуть нараховані за це, що потім можна обміняти на купони та знизити ціну. Якщо товар інтерес вже в кошику, просто видаліть і знову покладіть його.

Незважаючи на те, що продаж ще не розпочався, наступні акції повинні вже працювати:

Admitade500New. Знижка 500 При замовленні від 1000 для нових користувачів. Вказує від 13 серпня по 30 вересня.

AdmitAdaug. Знижка 100 При замовленні від 1000 для всіх покупців. Вказує від 17 серпня по 28 вересня.

Admitad200Aug. Знижка 200 При замовленні з 1600 для всіх покупців. Вказує від 17 серпня по 28 вересня

Я сподіваюся, що текст був цікавим. Я запрошую вас підписатися на мій:

Група Lumeniac у ВК. Новини печей, оголошень відгуків, ексклюзивних матеріалів.

Канал у телеграмі з останніми знижками та рекламними!

Огляд: Електрична сушарка для овочів та фруктових бриз-2. Супер прилад. висушити все! Тепер яблука не зникнуть)

Сушарка Бріте-2 Курський спектр виробника.Включені інструкції та нагадування з опис часу сушіння.

Пристрій працює з десяти, що дає тепле повітря під тиском. Шум, звичайно, є, але не турбує навіть уночі.

База з ногами, які видаляють вібрацію

Лотки покладені на підставу. У мене є їх прозорі, я люблю більше, ніж білий. Ви можете контролювати процес без відкриття кришки.У моєму наборі 6 лотків. Вони не фіксуються. Вони легко змінювати. Ви можете використовувати все відразу або скільки вам потрібно. Ось сушарка в завантаженому стані.

Є механічний регулятор опалення

Яблука, вирізати скибочками, як виявляється, тут вони знаходяться на лотку, викладаються не товсті

І через 8-10 годин (я поклав ніч, щоб зберегти) результат. Яблука зберігають колір і аромат.

Як написано в інструкції, можна в даній сушарці сушити (в’ялити) рибу і м’ясо, для стікання соку є піддон, щоб не натекло в тіні.

На обкладинці сушарки бігуна з нагадуванням, скільки сухий, і ви можете висихати все!

Величезна перевага. це можливість приготування їжі. Я зробив двома способами. варені яблука до м’якого, а потім блендера та сирого оповитий блендер, обидва варіанти з цукром або без. І не турбував з м’ясорубкою і штретом через сито.Пюре виливається в спеціальний піддон, змащений рослинним маслом, який покласти в лоток

Fastille потрібно розвалитися в трубці та розрізу. Корисні і смачні!

Я задоволений. Бриз 2. Спасіння зникнення яблук.Діапазон з яблуками. Я буду експериментувати з рештою продуктів. Існує в середньому 3500 піддонів для пастилею окремо 300-400 (краще мати щонайменше 3-4 штуки). Рекомендувати купити!

Паллет прозорий до сушарки вітер. знайдено 522 товари.522 товари

Піддони для пасти для сушарки Breeze-2 Zabi 754851.016 може бути використаний на сушарках Вітерець-2 на 5 та 6 ярусів, білого або прозорого кольору. Підходить не тільки до цих сушарків, але й інша подібна. Характеристики: продукт виготовлений з їстівного пластика. Дім.

Електростанція RFD-0157. Сучасний пристрій для сушіння овочів, фруктів, грибів та трав, сушильної крупи та домашньої пасти.Пристрій має гнучку установку системи. ви можете самостійно встановити час і температуру сушіння інгредієнтів. Raisin, kuraga, prunes.

Ця партія піддонів: діаметр 30 см. Піддони для пасти для сушарки Breeze-2 Zabi 754851.016 можна використовувати на сушарках бриз-2 на 5 і 6 ярусів, білого або прозорого кольору. Підходить не тільки до цих сушарків, але й інша подібна. Продукт зроблений.

Конвективна сушарка, механічний контроль

Палети прозорі підходять як заміна на будь-яких моделях вітрового вітру-2. Включено 3 шт!

Тип пристрою: електросушарка для овочів, фруктів, грибів, виробник пристрою: БелОМО, Вітерець, Волтеру, Майстриня, Ротор, матеріал: пластик

Ezidri Ultra FD1000 Digital. це сучасна сушарка, яка може сухі фрукти, овочі, розваг, флоппі, м’ясо та риба. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися смачними продуктами навіть взимку, і всі корисні вітаміни та мінерали будуть триматися довгими.

Спеціальний додатковий пластиковий піддон для електричного швейного вітру 2 (не підходить для електричних швейних вітрів). З ним ви можете висушити ще більше овочів і фруктів у вашій улюбленій сушарці

Додатковий твердий піддон для пастилів до сушарки діаметра Brite-2 35 см

Мета: для посуду, матеріалу: пластик, довжина: 42 см, ширина: 27 см, висота: 2 см

Спеціальний додатковий пластиковий піддон для електричних вітрів і вітер. Плюс (не підходить для вітру сушіння вітру 2). За допомогою цього ви можете висушити ще більше овочів і фруктів у вашій улюбленій сушарці

Піддони можна використовувати як змінні, так і як додаткові. У той же час ви можете використовувати кілька лотків, в комплекті 3 шт!

, Механічний контроль, потужність 600 Вт, 1 кг, номер піддонів: 3, регулювання температури сушіння

Палет прозорий маленький для овочів та фруктів для сушарки вітру

Електрична сушарка Kitfort KT-1909 призначена для сушіння овочів, фруктів, ягід, грибів, коренів, трав і зеленню, а також м’ясо та риби, хліб. Використання спеціального піддону для рідини, ви можете приготувати. Сушарка має набір з 9 піддонів з їжі Plas.

READ  Який тиск повинен бути в котлі замх

Овочевий сушарка Veteros-2U (Site-6) у гофрованому папері PADL. Це спеціалізований продукт для виробництва домашніх заготовок сушених фруктів, сушіння овочів, ягід, грибів, будь-яких трав і т.D. За допомогою “Ветек-2” ви можете зробити м’ясо та рибні чіпси.

Електричний літній вітер-2, призначений для сухих овочів, фруктів, ягід, грибів та лікарських трав вдома. Ви також можете носити м’ясо, рибу, приготувати дробарки, домашню локшину. 5 лоток

Номінальне споживання енергії 0,5 кВт. Номінальна напруга 220 В. Клас захисту від електричного удару II. Кількість нагрівачів 1 шт. Номінальне навантаження на один піддони 1 кг

Тип пристрою: Електрична сушарка для овочів, фруктів, грибів, Виробник пристроїв: Білий, Матеріал: Пластик

PFD 1605AD Електрична сушарка з Polaris призначена для сушіння фруктів, овочів, трав і грибів. Конструктивна перевага пристрою над іншими сушарками, представленими на ринку, становить 5 ярусів для сушіння різноманітних виробів. Кожен.

Включено 3 Змінні піддони з білого, більш міцного, ніж прозорі, пластикові. Можна використовувати як змінний або додатковий

«Вітерець» це спеціалізований виріб для виробництва домашніх заготовок сухофруктів, висушування овочів, ягід, грибів, будь-яких трав і т.п.D. За допомогою “вітер” можна зробити м’ясо та рибні чіпси, настільки популярні у шанувальників безалкогольних напоїв. Дуже швидко.

Сонячно-електрична сушарка для грибів та фруктів модернізація

“Ветеркін-2”. спеціалізований продукт для виробництва вітчизняних заготовок сушених фруктів, сушіння овочів, ягід, грибів, будь-яких трав і т.D. За допомогою “Ветек-2” ви можете зробити м’ясо та рибні чіпси, настільки популярні у шанувальників безалкогольних напоїв. Дуже.

Конвективна сушарка, механічний контроль, потужність 500 Вт, номер піддонів: 4, регулювання температури сушіння

Спеціальний додатковий пластиковий піддон для електричного суші Сухов М.А. 8, Суховм М.5. За допомогою цього ви можете висушити ще більше овочів і фруктів у вашій улюбленій сушарці

Додатковий знімний твердий піддон для приготування фруктової пасти в сушарці Voltra-500. Розміри продукту, мм: 320×9 Вага продукту, кг: 0.043

«Вітерець-2» це спеціалізований виріб для виробництва домашніх заготовок сухофруктів, висушування овочів, ягід, грибів, будь-яких трав і т.п.D. За допомогою “Ветек-2” ви можете зробити м’ясо та рибні чіпси, настільки популярні у шанувальників безалкогольних напоїв. Дуже.

Оновлена ​​версія сушильної версії Ezidri FD500 з електронною панеллю управління, вбудований таймер та можливість встановлення температури сушіння. Дегідратор Езидрі ідеально справляється з сушінням всіх сортів фруктів: фрукти та овочі, ягоди та гриби, трави та інші продукти.

Сушарка для овочів та фруктів з капілярним термостатом розроблена спеціально для сушіння великої кількості продуктів і не займає багато місця. Сушарка дуже проста в обігу та універсальному. Його можна висушити абсолютно все: фрукти та овочі, ягоди та гриби, м’ясо.

Спеціальний додатковий пластиковий піддон для електричного пошиття цілих 8360. За допомогою цього ви можете висушити ще більше овочів і фруктів у вашій улюбленій сушарці.Пакет включає 3 пластикові піддони

Піддон суцільний для побутової електросушарки Bолтера-1000 для виготовлення пастили. Покласти на сито і пюре виливається в нього для подальшого сушіння. Рекомендується залити не більше 2-х склянок пюре на 1 піддоні, щоб дотримуватися оптимального часу сушіння. Палет I.

З електричним рядом Kitfort KT-1913, ви завжди будете мати живу їжу під рукою. Пристрій обережний для зимових фруктів, овочів, ягід, грибів, зеленню, а також м’яса, риби та багато іншого. Це не тільки смачні, але і корисні!Завдяки компактному тілі та оптимальній кількості піддонів.

Конвективна сушарка, механічний контроль, потужність 1000 Вт, 1 кг, номер піддони: 5, регулювання температури сушіння

У цій електричній шліфуванні було застосовано нову схему повітродувки. вихровий потік. Завдяки цьому сушіння відбувається одночасно на всіх лотках. Сушарки Sukhove призначені для сушіння овочів, фруктів, риб, трав, грибів вдома. Електрична сушарка “Сухов”.

Конвективна сушарка, електронне управління, потужність 550 Вт, 12 кг, число піддонів: 6, регулювання температури сушіння

Піддони. Поїздка на сушарку Water-1000 Suite, Master of Lux ESB-20-1000. Додатковий піддон для сушіння офіціанта 1000, вітер 2-5 та 2-6 для швидкого виробництва високоякісної домашньої пасти

Оригінальні лотки для пастолів, призначених для використання у воді 1000 та 1000 розкішних розкішних дегідраторів. Заповніть 4 шт. Інвестувати в основні сушарки для піддонів (рівнів). Мають діаметр 34,5 см

Довговічні замінні піддони з надійного білого пластику будуть служити протягом багатьох років! Включено 3 шт. і вони можуть бути використані як додаткові

Кількість піддонів: 6 шт.; Регулювання температури: Так; Тара Дизайн:.; Потужність: 600 Вт

Особливості домашньої сушарки-дегідратора для овочів та фруктів “Вітерець-2”: 5 піддонів діаметром 39 см, кожен розрахований на навантаження 2 кг; є спеціальна вставка для збору жиру при в’яленні м’яса та риби; поворотний регулятор дозволяє настроювати температуру від 30 до 7.

Додатковий піддон для приготування наречених у вітчизняних електричних Suggess Water-1000 та Water-1000 розкіш

Конвективна сушарка, механічний контроль, потужність 600 Вт, номер піддонів: 6, регулювання температури сушіння

Це оновлена ​​та продуктивна версія добре перевіреної електричної сушарки “Wind”. При збереженні найкращих якостей “вітер”, а саме, раціональний та ефективний розподіл теплових потоків, оптимальне співвідношення гідності.

Сушарка для овочів та фруктів Water-1000 розкіш. Діаметр піддону 39 см, висота 4 см. У той же час ви можете встановити до 15 піддонів. Їх термостійкий пластик виконується. Виробництво: Росія

Інфрачервоний сушарка, електронний контроль, потужність 100 Вт, 4 кг

Конвективна сушарка, механічний контроль, потужність 250 Вт, номер піддонів: 5, регулювання температури сушіння

Конвективна сушильна машина Механічна контрольна кількість піддонів: Регулювання температури, ° C 30/70 Піддон для випасу круглого білих піддонів 6 ПК Захист від класу електричного струму II

Характеристики: Виробник: Води (Росія) Модель: Wateral-1000 та Waters 1000 Luchstip: Піддони NetworkDiameter: 34,5 мм Внутрішнє отвір: 6 розчину: 4×4 мм

Конвективна сушарка, електронний контроль, потужність 500 Вт, 2 кг, піддони: 4, регулювання температури сушіння

Сушарка для овочів та фруктів “Термікс”. Це пристрій, призначений для зневоднення (сушіння) овочів, фруктів, грибів та ягід. Має 5 вертикальних лотків навантаження. Потужність трубчастого нагрівача 500 Вт і вентилятор допомагають сушарці, підтриманому сушінням.

Спеціальний додатковий пластиковий піддон для електричного пошиття цілих 8360. За допомогою цього ви можете висушити ще більше овочів і фруктів у вашій улюбленій сушарці. Включено 1 піддон

Піддон аксіон, бриз ЮМГИ711142037 Для сушарки овочів Т33, Т43 Зовнішній діаметр: 323 мм Внутрішній діаметр: 40 мм Матеріал: пластик Колір: прозорий Підходить для моделей: Т33 Т43

Нагрівальна сушарка (без вентилятора), механічний контроль, номер піддонів: 4, регулювання температури сушіння

Конвективна сушарка, механічний контроль, потужність 350 Вт, номер піддонів: 5, регулювання температури сушіння

Конвективна сушарка, механічний контроль, потужність 500 Вт, номер піддонів: 5, регулювання температури сушіння

Електричний літній вітер-2, призначений для сухих овочів, фруктів, ягід, грибів та лікарських трав вдома. Ви також можете носити м’ясо, рибу, приготувати дробарки, домашню локшину. Рекомендований!

Конвективна сушарка, механічний контроль, потужність 500 Вт, папцевий номер: 8, регулювання температури сушіння

Сушильний ротор. Бриз, 6 розділів (прозорий). це корисний пристрій для кожної сім’ї, яка використовується до зими для збору овочів, фруктів та грибів. Доведено, що такі продукти зберігають до 95 відсотків корисних вітамінів та поживних речовин!

Спеціальний додатковий пластиковий піддон для прикладів для електричного виробника Білий сад 8360. Лоток може бути встановлений у кожній сушарці піддонів.Пакет включає 3 пластикові піддони.Загальний діаметр лотка: 310 мм

Електропостачання для овочів та фруктів “Ветрок-2”. це спеціалізований продукт для виробництва вітчизняних заготовок сушених фруктів, сушіння овочів, ягід, грибів, будь-яких трав і т.D. За допомогою “Ветеку-2” ви можете зробити м’ясо та рибні чіпси, такі багато закоханих.

Піддон з сторонами для Oberhof PQ-30 допоможе швидко, і не маючи проблеми з великою кількістю корисних делікатесів. Його можна легко підготувати з смачною пастел, щоб зберегти всі вітаміни та мікроелементи. Паллет має рейси, які не дозволяють рідкі та пюре.

Конвективна сушарка, механічний контроль, потужність 1000 Вт, 5 кг, номер піддонів: 5, регулювання температури сушіння

Суцільний піддон для сушіння пастили, виготовлений із якісного АВС пластику. Діаметр продукту 34,8 см, маса 43 г. Легко мити, проходить, не прилипання до піддону!

READ  Як поставити лапку в швейну машинку Janome

Сушарка 2 з піддоном для пасовища

Це електрична сушарка (сушарка) для овочів та фруктових бриз-2 ESOF-0.6/220 (висока продуктивність. 6 білих пластикових піддонів діаметром 39 см піддоном для випасання).

Завершено піддон для пасти. Піддон призначений для приготування пастелів з будь-якої фруктово-ягідної сировини. Вієнь Сушарка-2 призначена для сухих овочів, фруктів, ягід, грибів та лікарських трав у себе вдома. Наявність спеціальної вставки для жиру дозволяє операціям багатства м’яса, риби без забруднення продукту. Екоф-2-0 електричний.6/220 Veck-2. це модернізована та більш продуктивна версія Well-Perven Electric Electric.

При збереженні кращих якостей Вітерка, а саме, раціонального та ефективного розподілу потоків теплого повітря, оптимального співвідношення потужностей Tubular Heater та електродвигуна вентилятора, застосування тільки високоякісних матеріалів, Вітерок-2 значно перевищує об’єм завантаження фруктів приблизно в 1.5 разів і, отже, продуктивність. 220В живлення, влада. 600 Вт, температурних режимів сушіння від 30 до 70 градусів С, регулювання гладкої температури, захист подвійного перевантаження.

Допомагаючи іншим покупцям прийняти рішення щодо вибору товарів, тепер вигідна! Розкажіть нам про продукт, який ви придбали від нас, і отримати бонуси за це!

Видалити відгуки для кожного елемента, придбаного в інтернет-магазині онлайн-торг.Ро. Завдяки цьому, інші покупці зможуть дізнатись про якість, переваги та можливі недоліки товарів, які вони збираються придбати. І ви за ваші відео відгуки отримають заслужену нагороду за ваш бонусний рахунок.

Детальна інформація про правила видавництва Відео розкопки для товарів, див. На бонусах для відеороликів для товарів

Сушильна стійка для овочів Spectrum-2-2 600 Вт 6lids 6lits, Prozor піддони для пасовища

Сплатити можна через мобільний банківський термінал у водія під час отримання товару. Оплата можлива через платіжний шлюз ПАТ «Сбербанк Росії» після координації складу замовлення та часу доставки.

Оплата здійснюється власником банківської картки у присутності документа, що засвідчує ідентифікацію. Всі необхідні документи будуть надані водієм експедитора.

Важливий! Повідомте про спосіб оплати при розміщенні замовлення!”

Spectrum-2 600WT. спеціалізований продукт для виробництва вітчизняних заготовок сушених фруктів, сушіння овочів, ягід, грибів, будь-яких трав і т.D. За допомогою цього ви можете зробити м’ясо та рибні чіпси, настільки популярні у шанувальників безалкогольних напоїв. Дуже швидко і ефективно повертаючи рибу або м’ясо, готуйте будь-які крекери, а також роблять домашню локшину. Сушарка для яблук

Завершено піддон для пасти.Піддон призначений для приготування пастелів з будь-якої фруктово-ягідної сировини.

Має більш високі виробничі характеристики перед базовим, за рахунок збільшеного робочого об’єму і потужності.

Spectrum-2 600WT. спеціалізований продукт для виробництва вітчизняних заготовок сушених фруктів, сушіння овочів, ягід, грибів, будь-яких трав і т.D. За допомогою цього ви можете зробити м’ясо та рибні чіпси, настільки популярні у шанувальників безалкогольних напоїв. Дуже швидко і ефективно повертаючи рибу або м’ясо, готуйте будь-які крекери, а також роблять домашню локшину. Сушарка для яблук

Завершено піддон для пасти.Піддон призначений для приготування пастелів з будь-якої фруктово-ягідної сировини.

Має вищі характеристики виробництва перед основним, завдяки збільшенню робочого об’єму та потужності.

Виберіть цей продукт, вибираючи одну або декілька властивостей

Сушарка Spectrum Esoof-0.6/220 Бріз-2 прозорий (6 піддонів, піддонів для пастеліру)

Середній рейтинг Сушарка Spectrum ESOF-0.6/220 Бріз-2 прозорий (6 піддонів, піддонів для пастеліру). 4,73 Всього відома близько 15 відгуків сушильної спектру ESUOF-0.6/220 Бріз-2 прозорий (6 піддонів, піддонів для пастеліру)

Шукаєте позитивні та негативні відгуки про сушарку Spectrum ESUOF-0.6/220 Бріз-2 прозорий (6 піддонів, піддонів для пастеліру)?

З 11 джерел ми зібрали 15 негативних, негативних та позитивних відгуків.

Ми покажемо всі переваги та недоліки сушильного спектру ESUOF-0.6/220 BREEZE-2 прозорі (6 піддонів, піддонів для випасання) виявлено при використанні користувачів. Ми нічого не приховуємо і не розміщуємо всіх позитивних і негативних чесних відгуків клієнтів про сушарку Spectrum ESOF-0.6/20 Veterin-2 прозорий (6 піддонів, піддонів для пастеліру), а також пропонують альтернативні продукти аналогів. Чи варто купувати. Рішення тільки для вас!

Найбільш сприятливі угоди на сушарці Spectrum-пристрої ESOF-0.6/220 Бріз-2 прозорий (6 піддонів, піддонів для пастеліру)

Тепер у мене немає достатньо часу, щоб крутити, хоча я б дуже хотів би повернутися до цього корисного уроку в майбутньому. У пастилею я роблю щороку, ми дійсно любимо її всією сім’єю. І мої батьки мають багато фруктів у саду, виявляється абсолютно вільним, дуже смачним і корисним. У Fastil, я нічого не додаю, і навіть не готую, просто блендер промитий фрукти або ягоди. Я звик висушити на вулиці під палючим південним сонцем. Але це повинно бути допущене, це не гігієнічна, всі живі істоти настільки сильно сідають, щоб знищити, пил мухи. Також трапляються дощі, це було те, що я забув зробити Шелні, звичайно, вона зник, навіть від літнього дощу.

Цей дегідратор (збільшення назви електричної сушарки) придбала цього року. Загальний задоволений. М’ясо або риба, ще не намагалися в’язати, але сушені фрукти та пастиле вже зробили багато партій.

6 піддонів, 12 кг можна завантажити протягом 1 часу

 • Ця модель є однією з найпопулярніших, безліч детальних відгуків.
 • Дешевий
 • Досить достовірно виглядає
 • Величезний об’єм для великої сім’ї 12 кг!
 • Ви можете приєднатися до м’яса, риби
 • Є палет для пастилею або для жиру з м’яса
 • Поширення температури великого діапазону від 30 до 70, ви навіть можете підготувати Meringue (я не намагався особисто, але в рецепті при 70 вони знаходяться в духовці)
 • Є прозорий (i), або білий. Мені подобається дизайн, приємний, милий на вершині зображення з інструкціями
 • Включав докладну брошуру, як висушити, скільки часу і температури. Хочете грибів або трав, ви хочете ананас, помідор, для кожного смаку в цілому.
 • Я вважаю легким, за таку велику річ, я боявся, що я ледве змістив, але ні
 • Дуже легко мити, збирати, навіть дитина справляється

Тип сушарки:

Конвекція

Влада, w

600

Кількість піддонів, ПК.

6

Максимальне навантаження, кг

12

Макс. Температура, ° С

70

Хв. Температура, ° С

тридцять

Тип управління:

Механічний

Палетний матеріал:

Пластик

Електростанція для овочів та фруктів з шістьма піддонами BREEZE-2 ESOF 2-0,6/220 має велику потужність та хорошу продуктивність. Він призначений для сушіння фруктів (яблук, груші, вишні та т.D.), ягоди, овочі, гриби, лікарські рослини. Ефективність сушіння становить щонайменше 80% маси вихідного продукту при температурі від 30 до 70 ° С та часу від 2 до 30 годин. У цьому пристрої також встановлено шанувальник високої потужності.Середня служба життя. 10 років

Сушарка для овочів, Вставка для жиру, Інструкція.

Тільки 6 пластикових вставок (з багатьма слотами), у мене є прозорі, є білі. Ця річ досить велика, якщо кухня невелика, це буде важко знайти місце. Досі, 12 кг продуктів, звичайно, ви не можете завантажити все, але у мене завжди є повна земля.

Зберігати смачні, стоячи в прохолодному місці. Я видалив Fastille у холодильнику, частина у морозильній камері. Можна в Eco-мішочках, у мене прості пакети та пекарський папір, ще можна у фользі. Або в банку, так і в шафці, але треба розуміти, що термін зберігання настільки нижчий, ніж у холодильнику. Fastil можна легко формуватися, якщо ви знімаєте у пакет, і в шафі, зберігається природно висушене м’ясо лише в холодильнику.

Сушені ягоди (малинові нарізані полуничні скибочки, вишня), залишила сушарку для ночі, але проблема полягає в тому, що кожні 10 годин їй потрібно відпочити, 10 хвилин. Залиште і увімкніть протягом 15 годин, це не варіант. І в 9 годині сну, ягоди не будуть сухі, взагалі, пару підходів зазвичай суші все.

Я дуже рекомендую цю модель, її мінуси не є значними, але є багато плюсів.