Перше прання в пральній машині Candy

Пральні машини

Table of Contents

Завантаження прального порошку

Пральний порошок завантажується в спеціальний лоток для порошку, що має три відділення:

Такий розподіл відсіків характерний практично для всіх марок пральних машин. У машин виробника Zanussi на передній панелі лотка зображено пам’ятку за призначенням його відсіків. Для інших моделей ви завжди можете уточнити, переглядаючи інструкції для користувача, включаючи повну посібник для керування машиною.

Засипаючи порошок, слід дотримуватися дозування. Зазвичай вона вказується на упаковці.

Деякі впевнені, що більше порошку – тим вища якість прання. Ця помилка, що призводить до того, що надлишок порошку погано виполіскується, а потім стає джерелом алергічних захворювань.

Огляд компактної пральної машини Candy Aqua 114D2-07

Мініатюрні пральні машини чудовий вибір для малогабаритних квартир з тісними санвузлами та кухнями, для вбудовування під раковину. Свою красу знайдуть у них і ті, хто часто переїжджає або живе один.

Ми познайомилися з Candy Aqua 114D2-07, яку визнали однією з найменших моделей на ринку. Але незважаючи на скромні розміри, ця машинка забезпечує відмінну якість прання та високу економічність. Скільки вона дозволить заощадити, які її сильні та слабкі сторони та чи зручно нею користуватися читайте у нашому огляді.

Характеристики

Всупереч поширеному неправильному уяві, це не період, через який пристрій, безумовно, зламається. Однак після закінчення цього терміну виробник перестає нести будь-яку відповідальність за його працездатність і має право відмовитись його ремонтувати, навіть за плату.

Комплектація

Машина прибула до нас у технологічній упаковці з пінопласту, яку підсилили дерев’яними вставками та обтягнули поліетиленовою плівкою.

Усередині упаковки, крім самої машини, ми виявили:

 • шланг для підключення до водопроводу
 • шланг для підключення до каналізації (встановлений на машині)
 • кронштейн для кріплення зливного шланга
 • керівництво користувача
 • гарантійний талон

На перший погляд

Розпакувавши машину, ми вразилися її невеликим розмірам: у порівнянні з повнорозмірними моделями вона здається іграшковою. Це враження посилюють пропорційно зменшені основні деталі: кришка люка, барабан, панель управління та відсік для миючих засобів.

Незважаючи на розміри, ця модель має знайоме макет: у верхній частині передньої панелі є відсіки для миючих засобів, панель керування з невеликим відображенням та селектором програми.

На білих стінках є легка декоративна выштамповка, що надає корпусу додаткової жорсткості.

Задня стінка гладка. У верхній її частині знаходиться штуцер для підключення заливного шланга, він має знімний сітчастий фільтр, який захищає машину від іржі і забруднень, якщо вони раптом з’являться у водопровідній воді. З нижньої виходить незнімний гофрований зливний шланг традиційної конструкції. Де ж звичні транспортувальні болти, що утримують барабан?

Скло в невеликій кришці люка прозоре, одинарне. Сама кришка закріплена на металевій петлі і відкривається в незвичну для більшості користувачів сторону: праворуч. Засувка силумінова, частина у відповідь пластикова.

Барабан рівномірно пеорований, на його стінках немає жодних выштамповок, покликаних покращувати гідродинаміку, проста сітчаста поверхня. Дизайн прямих хлопчиків, перемішування нижньої білизни, також фрека.

Знайомо виглядає і звично влаштований і фільтр, лючок якого знаходиться в правому нижньому кутку.

Відсік для миючих засобів розділений на дві частини: одна половина для прального порошку або гелю, друга для ополіскувача. Опції попереднього прання Candy Aqua 114D2-07 ​​немає, так що третій відсік не потрібно.

Заливний шланг не забезпечений клапаном AquaStop/AquaProtect.

За традицією, що вже склалася, ми проводимо неповне розбирання агрегату і дивимося, що в нього всередині. Знімаємо верхню кришку (у цієї моделі, на відміну від більшості знайомих нам пралень, вона зроблена не з пластику або ДСП, а зі сталі) і бачимо явно чужорідний елемент.

Між кришкою та сталевою розпіркою, що надає жорсткості корпусу, ми виявили прокладку з пінопласту та картону. Переїзд до такого незвичайного амортизатора, продовжував перевіряти, але поспішати: згодом з управління установкою дізнався, що існують два транспортні болти під прокладками. Вони утримують барабан у похідному положенні, і при встановленні їх слід викрутити. Таким чином, установка Candy Aqua 114D2-07 ​​потребує її часткового розбирання, таке нам зустрічається вперше.

Крім цього кумедного моменту ніяких сюрпризів внутрішній пристрій пральної машинки нам не зробив: всі інші технологічні рішення стандартні.

Інструкція

Посібник користувача надрукований на тонкому жовтому папері досить поганої якості. Не викликає захоплення і друк: хоча текст інструкції розуміється легко, деякі ілюстрації могли бути і чіткішими.

27-сторінкова брошура написана відразу для кількох моделей пральних машин. Ряд згаданих у документації функцій працював не зовсім так, як очікувалося, деякі можливості у Aqua 114D2-07 ​​були відсутні, а деякі з наявних не були описані в посібнику.

Інформація про продавця та дата продажу вводяться в інструкції на відповідній сторінці. Там же є наклейки з повним індексом моделі та серійним номером нашого екземпляра.

Управління машиною інтуїтивно зрозуміло, і в процесі експлуатації звертатися до керівництва доводиться рідко.

У пакет з документацією вкладені також гарантійний талон, список сервісних центрів, обов’язкова наклейка з інформацією про енергетичну ефективність приладу та невеликий кольоровий буклет з порадами щодо догляду за одягом.

Управління

Панель управління складається з чотирьох механічних кнопок, круглого селектора програм та дисплея з червоними світлодіодними індикаторами. На екрані виводиться інформація про очікувану тривалість роботи, вибрану швидкість віджиму і, при установці відкладеного прання, час до її початку.

Кнопка Старт/Пауза включає та зупиняє прання. Опція відкладеного старту дозволяє відстрочити виконання обраної програми до 24 годин з кроком на годину.

Швидкість поппера вибирається в діапазоні від 400 до 1100 оборотів за хвилину при збільшенні 100 об/хв.

Кнопка Проти алергії включає режим прання з підвищеною витратою води. Ця функція передбачає дбайливе поводження з волокнами тканини, а також рекомендується для людей із чутливою шкірою.

Перше прання в новій пральній машині. Як правильно використовувати машинку вперше

Опція Холодна вода повністю відключає нагрівання при цьому рівень води, час і режим залишаються незмінними. Виробник рекомендує цей режим для тканин, що не витримують високих температур, кольорових матеріалів, фіранок та делікатної синтетики, маленьких килимків та слабозабруднених речей.

Селектор програм не лише дозволяє вибрати потрібний сценарій для відповідного типу тканини, а й керує температурою. Поворотом ручки можна вибрати один із чотирьох температурних режиму для бавовни (30, 40, 60 та максимальний) та один із трьох для змішаних тканин. Делікатні тканини вовну та шовк можна прати на 30 C.

На додаток до стандартних програм для миття бавовни, змішаної, делікатної тканини та вовни, ця модель, як і більшість цукеркових пральних машин, є три фірмові режими для швидкого миття в 14, 30 та 59 хвилин.

У таблиці нижче ми надаємо значення за замовчуванням для кожного з програм та можливим діапазоном ручних налаштувань.

Тривалість програми за замовчуванням, RPM здатність змінювати швидкість обертання, об/хв
Бавовна макс 3:00 1100 01100
Бавовна 60 C 3:05 1100 01100
Бавовна 40 C 3:00 1100 01100
Бавовна 30 C 1:47 1100 01100
Змішані 50 C 1:59 1000 01000
Змішаний 40 C 1:59 1000 01000
Змішаний 30 C 0:59 1000 01000
Делікатний 1:06 400 0400
Вовна 0:59 800 0800
Швидко 14′ 0:14 1000 01000
Швидкий 30′ 0:30 1000 01000
Швидкий 59′ 0:59 1000 01000

Експлуатація

Процедура підготовки до роботи на цукерці Aqua 114D2-07 ​​відрізняється від звичайного: як ми сказали вище, замість чотирьох традиційних транспортних болтів на задній стінці до першого запуску слід відкинути двома прихованими під верхньою панеллю. Панель прикріплюється до двох гвинтів, щоб впоратися з якою кінцевою головою допоможе 7 мм. Пастери з піни та картону між кришкою та поперечним стабілізатором також повинні бути видалені.

Після цього, нахиляючи машину, вам потрібно розтягнути з нижньої частини двох пінопродуктів, що фіксують барабан.

В іншому випадку зв’язок пристрою не відрізняється від аналогів: шланг підключення приєднується до одного кінця від розетки холодної води, інша до штабелера пральної машини, а шланг каналізації відображається в каналізації.

Дизайн барабанного покриття здавався нам не надто успішним: незважаючи на сталеві петлі, які багато хто з наших читачів настільки вдячні, замок люк може бути вивернутий. Вивчивши проблему, ми зрозуміли, що причиною передньої панелі, до якої кричала петля важкого скляного покриву. З найменшим спотворенням теж тонкий метал, з якого це зроблено, деформується, а замок втрачає чіткість роботи. Проблема вирішить цю стіну.

На програмах тривалість якої не вказана на селекторі, функція перевірки KG включається. З її допомогою машина оцінює кількість білизни, завантаженої в бак, та відповідну її вазі тривалість циклу. Хоча Candy Aqua не має окремої функції прання з половинним завантаженням, Kg Check дозволяє скоротити часом досить суттєво тривалість циклу, а також зменшити витрату води та електроенергії. Перед стартом на дисплеї демонструється очікувана тривалість роботи з розрахунку повного завантаження бака, а протягом декількох хвилин після натискання на кнопку Пуск машина визначає вагу білизни та коригує час. Після вимірювань індикатор Kg Check гасне і на екрані з’являються точніші цифри.

Розрахунковий час, однак, часто виявляється трохи меншим від фактичного. Етапи полоскання та віджиму насправді займають помітно більше, ніж обіцяє пральна машина. Особливо помітно це на останній півгодини. Трохи нижче ми покажемо, як це виглядає практично.

Між кінцем кінцевої преси та розблокування барабана, машина може витримати довгу паузу: близько 2 хвилин від моменту зупинки обертання та вимкнення насоса.

READ  Як міняти ремінь на пральній машині

Після закінчення прання машина залишається в режимі очікування. Напис End на дисплеї продовжує горіти доти, доки селектор програм не буде повернений у нейтральне положення.

Для чищення зовнішніх поверхонь корпусу використовують вологу тканину. Як і у більшості машин, забороняється застосовувати абразивні засоби для чищення або розчинники.

Лоток рекомендується регулярно очищати від залишків миючих засобів та добавок. Для цього касету слід повністю витягти, доклавши невелике зусилля, промити під струменем води та поставити на місце.

Також треба стежити за станом випускного фільтра, очищуючи його за необхідності. Перед вивертанням рекомендується підкласти під нього ганчірку або підставити зручну ємність, щоб потім не витирати калюжу. Потім фільтр повертають проти годинникової стрілки, виймають та чистять.

Наші виміри

Ми вирішили принаймні приблизно оцінити потужність барабанних машин. Його форма не строго циліндрична, тому можна прикинути об’єм, представивши барабан правильною фігурою. В даному випадку у нас є циліндр радіусом 18 см та глибиною 24,5 см. Обсяг його становить 24 938 см³, тобто приблизно 25 л.

Як експеримент ми вирішили відстежити роботу основної програми з секундоміром в руках (використовувалася стандартна програма Бавовна з налаштуваннями за замовчуванням). Ось що в нас вийшло.

Фактичний час до закінчення Зворотній відлік на дисплеї Дія Сумарна витрата води, л
1:56 3:00 старт програми, початок затоки води
1:55 2:59 початок обертання барабана 6,1
1:50 2:58 долив води 7,1
1:48 1:40 вага білизни визначена, розраховано час роботи програми, початок прання
0:30 0:25 злив води, віджим
0:23 0:24 затока води, полоскання 10,5
0:20 0:18 слив, віджим
0:17 0:17 затока води, полоскання 13,8
0:13 0:09 слив, віджим
0:01 End звуковий сигнал
0:00 End розблокування барабана

Енергоспоживання та споживання води

На жаль, в інструкції ці параметри до ладу не наведені, тому ми пропонуємо вам результати наших вимірювань для тих програм, які ми використовували у процесі тестування.

Програма Кількість води, л Споживання електроенергії, кВт·год
Бавовна Max 23,0 1,46
Бавовна, 40 C 13,8 0,68
Шерсть, 30 C 49,2 0,12
Змішане, 30 C 21,4 0,11
Швидка, 14′ 15,4 0,08

Завдяки невеликому об’єму барабана пральна машина продемонструвала відмінну економічність: мала кількість води в баку не потребує суттєвих енерговитрат на підігрів.

Віджимання

Також нас зацікавила реальна ефективність віджиму, яку ми вимірюємо у грамах води на грам бавовни за формулою: (Вага віджатого − суха вага)/суха вага. Як еталонну білизну використовувалися 10 махрових білих рушників з Ікеї загальною вагою близько 1,8 кг.

Швидкість натискання, RPM Водний залишок на грам сухої білизни, G
400 1,37
600 1,02
800 0,81
1000 0,70
1100 0,67

Рівень шуму ми міряли у приміщенні, де часто ставлять пральні машини, санвузлі. Шумомір розташовувався на рівні 1 м від підлоги та на відстані 1 м від приладу, по центру передньої панелі.

Режим роботи Рівень шуму, дБА
Загальний рівень шуму у приміщенні 30
Прання 56
Злив 57
Проміжний віджим 68
Полоскання 57
Фінальний віджим 1100 об/хв 74

Максимальна потужність, що споживається машиною, зафіксована в ході практичних тестів, склала 1534 Вт. У режимі очікування пральна машина споживає 0,6 Вт, а у вимкненому стані 0,4 Вт.

Практичні випробування

Щоб оцінити основну функцію пральної машини, ми взяли комплект вже згадуваних білих махрових рушників і нанесли на них органічні забруднення, що часто зустрічаються і важко відпрацьовуються. Подивимося, як стандартні програми з ними розберуться.

Бавовна, 40 C

Для набору з п’яти рушників ми розбризкували червоне вино, соєвий соус, кетчуп, рослинне масло, кров і какао (на кожному рушнику його речовина). Забруднення висушили при кімнатній температурі протягом доби, після чого завантажили тестове прання.

Ми використовували порошок для білої білизни одного з виробників, добре відомих як у Росії, так і у світі. Дозування розраховувалося за інструкцією на упаковці.

Прання забрудненої білизни проводилося на стандартній програмі Бавовна з температурою 40 C. Тривалість роботи пральна машина визначила автоматично: приблизно 1 годину 48 хвилин. Результат можна побачити на фотографіях нижче.

Плями від какао та кетчупу відмиралися безслідно, а червоне вино, какао та кров залишили ледь помітні сліди.

Програма для бавовни, максимальна температура

Плями на рушниках ми відновили тими самими субстанціями, що й минулого разу, і так само залишили сохнути на добу.

Білизна була випрана на програмі Бавовна при максимальній (75 C) температурі. Після промивання ми, незалежно від того, наскільки важко, не знайшли слідів крові, какао, кетчупу та соєвого соусу. Плями від червоного вина (це, на наш досвід, найстійкіший забруднювач), як і раніше, були трохи помітні.

Щоб позбутися плям, що збереглися від цього та попереднього тестів, ми ще раз випрали тканину, додавши відбілювач.

Програма для вовни

Щоб перевірити, як Candy Aqua 114D2-07 ​​справляється з пранням делікатних тканин, ми взяли велику вовняну Plaid вагою близько кілограма і завантажили його в машину, вибравши потрібний режим.

Результат нас повністю задовольнив. Машина добре випрала і прополоскала вовняне полотнище, що зайняло майже весь об’єм невеликого барабана. Пошкоджень тканини ми не виявили.

Компактна пральна машина Candy Aquamatic 114D2-07 ​​під час практичного тестування продемонструвала відмінні споживчі якості. Незважаючи на іграшкові розміри, вона не поступається повнорозмірним моделям як прання, а в економічності істотно перевершує їх.

Candy Aqua Одна з найбільш мініатюрних стирах, представлених на ринку. Вона чудово підійде для малогабаритної квартири, в якій живе самотня людина або молода сім’я, чудово встане під раковину в поєднаному санвузлі, а невисока споживана потужність дозволить використовувати її навіть у старих будинках без капітального ремонту електромережі: велике навантаження вона не створить.

За мініатюрність цієї моделі можна пробачити порівняно низьку якість віджиму. Єдиний істотний недолік, який ми виявили в ході практичного тестування, не надто вдала конструкція кришки барабана. Її замок вимагає уважного використання та ніжного звернення.

Покрокова інструкція

Пробний запуск автоматичної пральної машини різних марок проводиться практично однаково. Дрібні відмінності відображені в інструкції з експлуатації конкретної моделі, тому перед першим пранням необхідно прочитати відповідні розділи брошури. Типи миючих засобів для випробувального запуску не відрізняються: будь-який спеціальний склад або порошок для кулеметів можна використовувати.

Запуск пральної машинки LG

Більшість моделей LG випробувають за єдиним алгоритмом.

 • Машинку підключають до водопроводу, каналізації та включають у мережу.
 • У лоток поміщають засіб для прання (половинну дозу від рекомендованої звичайного режиму).
 • Вибирають програму «Бавовна», виставляють температуру 90⁰C та мінімальну кількість обертів для віджиму (400 або 500).
 • Зачиняють дверцята до клацання.
 • Включають кнопку “Пуск”.

Протягом усього циклу «прання-віджим-полоскання» спостерігають за машинкою та контролюють протікання та шум роботи двигуна. Після автоматичного відключення відкривають люк, протирають гумову манжету та барабан. Рекомендують провітрити машину протягом 2-3 годин. Наступне прання проводять у звичайному режимі, підбираючи програму за типом виробів та інтенсивністю забруднень.

Запуск пральної машинки Haier

Підготовка до тестового прання в машинці Haier не викликає труднощів:

 • Видалити транспортні кріплення;
 • агрегат підключають до комунікацій;
 • перевіряють барабан та лоток на наявність сторонніх предметів;
 • завантажують у відсік засіб для першого запуску пральної машини або порошок-автомат (не більше ніж половина норми).

Для першого використання запускають програму “Очищення барабана”. Режим вибирають поворотом ручки, розташованої на екрані. Прання проводиться без білизни на встановленій температурі 90⁰C при швидкості віджиму 600 оборотів за хвилину.

Запуск пральної машини Samsung

Перше прання в машинці-автоматі Samsung проводиться за стандартними правилами:

 • прибирають болти, що закріплюють барабан під час перевезення;
 • підключають воду та електрику до пристрою;
 • оглядають барабан і видаляють дрібне сміття та пил;
 • у лоток поміщають пральний порошок або рідкий засіб для прання. Вистачає 100 г сухого засобу або 80 мл рідкого.

Залежно від моделі, виберіть програму “Бавовна” або “Очищення ECO барабан”. Тестовий запуск проводиться при температурі 95⁰C та мінімальних оборотах віджиму (400). У середньому пробне прання займає годину з невеликою.

Запуск пральної машини Indesit

Пробний запуск машини Indesit можна провести одразу після того, як агрегат встановлений на постійне місце та підключений до системи водопостачання та електрики. У спеціальний відсік поміщають засіб для першого прання в автоматі або звичайний порошок зі зниженим піноутворенням.

Подключение и первый запуск стиральной машины Candy

У старих моделях температуру (90⁰C) та кількість обертів (400–600) встановлюють за допомогою регулювальних ручок на панелі. У нових машинках Indesit вибирають програму «Самоочищення барабана». Тестове прання проводять без білизни та з половинною кількістю порошку.

Перший запуск пральної машини: поради та рекомендації

Нова пральна машинка доставлена, розпакована, встановлена ​​на своє робоче місце та підключена до водопостачання. Тому я хочу запустити його якомога швидше і побачити у вашій роботі? Фахівці рекомендують не поспішати, тому що від першого включення та стартового прання залежить його працездатність та довговічність. Поспіх і неправильні події нового власника можуть не тільки нашкодити, але навіть вивести з ладу дорогий агрегат. Перший запуск пральної машини повинен проводитись відповідно до рекомендацій виробника. Тому важливо уважно ознайомитися з інструкцією, що додається.

Чи можна перше прання в новій пральній машині запустити без білизни

Виробники Washing machine радять перший цикл прання запускати без речей, вхолосту. Такий підхід цілком виправданий. До відправки в магазини на виробництві кожен пристрій проходить тестування. Тому всередині барабана бувають плями від технічної олії чи бруду. Якщо запустити перше прання з речами, вони ще більше забруднюються речовинами, що важко виводяться. Під час простою циклу прання барабан буде очищений від усіх забруднення та неприємного запаху.

Покрокові інструкції, як запустити перше миття:

 • Двері барабана закриваються без завантаження всередині нижньої білизни.
 • Засинайте до відокремлення для порошку будь-якого миючого засобу. Це може бути порошком для пральної машини або продукт, який використовується для видалення плям з машинного масла. У цьому випадку кількість миючого засобу використовується половина менше, ніж це необхідно для стандартного завантаження.
 • Підключіть пральну машину до сітки потужності негайно в розетці. Не можна використовувати адаптери та подовжувачі. Це призводить до розбиття пристрою.
 • Встановіть програму з довгим циклом і натисніть кнопку Пуск.
READ  Як мити штори в пральну машину

Ви не можете заснути в пральній машині для прального порошку, що використовується для миття під рукою. Він утворює занадто багато піни і завдає шкоди машинній машині.

Після повороту на пристрій залишається лише для того, щоб спостерігати, як це миття. Зверніть увагу на наступні деталі:

 • Барабан під час промивання обертається повільно, і при переході до режиму преси значне прискорення видно;
 • нагрівання води займає від 5 до 7 хвилин у пристроях, що передбачають таку операцію;
 • на підлозі відсутні сліди протікання;
 • машина не видає чужих звуків під час роботи;
 • в режимі віджиму та зливу прилад працює штатно.

При виявленні якихось збоїв у роботі пристрій зупиняють, відключають від електрики та ручним способом зливають воду з барабана. Для цього використовують зливний клапан. Потім рекомендується звернутися до сервісної служби. Самостійно усувати поломки не можна. Прилад знаходиться на гарантії. Тому краще викликати додому спеціаліста-ремонтника, який виконає всю роботу з гарантійного талону безкоштовно.

Підготовка до прання

Підготовка до прання передбачає виконання таких дій:

перш, прання, пральній, машина
 • Сортування білизни. Його поділяють за типом тканини, кольором, ступенем забруднення. Якщо на нижній білизні є жахливі плями, вони повинні бути раніше оброблені, ізоляцією у видаленні плям.
 • Огляд речей. Перш ніж помістити вироби в барабан, потрібно перевірити кишені, щоб переконатися у відсутності дрібних предметів. Гудзики та блискавки застібають, дірки зашивають. Якщо має бути прання постільної білизни, його вивертають на виворітний бік.
 • Оцінити кількість білизни та її зразкову вагу. Допускати навантаження не можна. Добре, якщо під час прання барабан буде наполовину порожнім.

Виконуємо перше прання

За інструкцією запуск стартового прання здійснюється так:

Потрібно слухати шум агрегату, коли він працює, її мірне гудіння. Які-небудь скреготні або стукаючі звуки повинні бути відсутніми.

Коли торкаєшся працюючого приладу, то не повинен відчувати вібрації, тряски. При правильному встановленні за рівнем агрегат не повинен рухатися з місця навіть на віджиманні.

Оглядаємо машину, як тільки завершиться перше прання. Перевіряємо шланги водяні та каналізаційні. Чи немає патьоків? Чи не продовжується вода під машиною.

ВАЖЛИВО! Звертаємо увагу: як тільки скінчиться прання, нова пральна машина не відчиняє дверцят відразу. Ніяких проблем! Просто спрацювало блокування. Пройде пара хвилин, і дверцята відчиняться.

Проста інструкція щодо включення пральної машини Candy

Секрет дбайливого прання криється у спеціально підібраних програмах, у яких відрегульовано температуру води, тривалість циклу та силу віджимання. Заповнивши барабан та натиснувши одну кнопку, можна через деякий час забрати чисті речі. Але це буде під силу тим, хто знає розшифровку всіх зображень на панелі управління агрегату. Розшифрувавши значки на пральній машині, можна забути про ручне налаштування, також почати використовувати додаткові можливості свого автомата. Більшість символів однакові для всіх є свої секрети.

Вузька та розумна пральна машина Candy Smart Pro CSO4 106T1/2-07 з 9 швидкими програмами

Всім доброго дня. Сьогодні в моєму огляді класична пральна машина з фронтальним завантаженням, лаконічним дизайном, великими функціональними особливостями, включаючи 9 нестандартних «швидких» режимів, та дистанційним керуванням по WI-FI.

Технічні характеристики

 • Серія Smart Pro
 • Вузька Так
 • Тип завантаження Фронтальне завантаження
 • Об’єм барабана (л) 48
 • Максимальна швидкість віджиму (об/хв) 1000
 • Максимальне завантаження білизни (кг) 6
 • Витрата води за прання (л) 49
 • Тип установки Окрема
 • Висота (см) 85
 • Ширина (см) 60
 • Глибина (см) 40
 • Матеріал барабана нержавіюча сталь
 • Функція пари Так
 • Клас енергоефективності А
 • Клас прання А
 • Кількість програм 16
 • Мотор Стандартний
 • Код товару 31010865
 • Модель CSO4 106T1/2-07
 • Вага нетто (кг) 65
 • Бездротове підключення Wi-Fi Bluetooth
 • Інтеейс 2D. цифровий з дисплеєм
 • Тип управління Кнопочне, Поворотні перемикачі
 • Дисплей Є
 • Блокування управління Так
 • Просто-файл так
 • Клас віджиму С
 • Енергоспоживання 60°, повне завантаження, кВт/цикл 0.85
 • Вибір ступеня забруднення Так
 • Країна Росія
 • Відстрочка запуску Так
 • Максимальний час відстрочення запуску, у годинах 24
 • Індикація Увімкнення, Час до закінчення програми/Тривалість циклу, Відстрочення старту, Вибір обертів віджиму, Вибір температури, Додаткове полоскання, Легке Глажка (ПАР), KG детектор.
 • Розмір Вузька
 • Рівень шуму при пранні в децибелах 58
 • Рівень шуму при віджиму, в децибелах 77
 • Програми прання simply-Fi (дод. Програми через додаток), делікатний 59 ‘, спорт 39’, гігієна 59 ‘, змішаних та кольорових 59’, Perfect 59 ‘, Daily 49’, біла бавовна, бавовняна преференція (через додаток), бавовна, ECO Mix 20, FAST 44 хв. Швидкий 30 хв, Швидкий 14 хв, Дитячий одяг (через заявку), вовна, делікатна (через додаток), синтетика, джинси (через заявку), ручна (вовна), полоскання, сливи.
 • Захист та безпека Блокування дверцят, Блокування керування, Захист від переливу, Контроль піноутворення, Контроль бісбалансу, Автовизначення завантаження,
 • Матеріал бака SILITECH
 • Рельєфна поверхня барабана Shiatsu
 • Довжина зливного шланга, метрів 2
 • Довжина заливного шланга, метрів 1.5
 • Довжина мережевого шнура, в метрах 1.6
 • Глибина з урахуванням виступаючих елементів у сантиметрах 43.2
 • Габарити (ВxШxГ), сантиметри 85×60×40
 • Колір корпусу Білий
 • Діаметр завантажувального люка, см 35
 • Вибір температури Так
 • Вибір швидкості віджимання Так
 • Додаткове полоскання Так

Упаковка та комплект постачання

Ті, хто нещодавно купував нову велику побутову техніку, думаю, звернули увагу на упаковку. А вона зараз – простіше нікуди, чи то з метою економії, чи на захист довкілля виробники відмовляються від барвистих картонних чохлів. Цей автомобіль був упакований як простий, поліетиленовий піно. Нічого не маю проти, адже упаковка не втрачає своєї надійності та захищає пристрій від зовнішніх пошкоджень. У комплекті з машинкою ви знайдете:

 • шланг подачі води;
 • Пробки;
 • Фіксатор для зливного шланга;
 • Перелив;
 • Полістиролева прокладка;
 • Інструкція з експлуатації;
 • Гарантійний талон;
 • Список сервісних центрів;
 • Ярлик енергоефективності;
 • Рекламна паперова продукція

Зовнішній вигляд пристрою

Переді мною пральна машина з фронтальним завантаженням у класичному білому дизайні. Компактні форми, мінімалізм та легкий глянець поєднуються у цій моделі.

На лицьовій стороні більшу частину простору займає дверцята. Масивний круглий диск-кришка, виконаний з білого глянсового пластику, окантовує віконце з прозорого незатемненого скла. Вікно, дійсно, великий, можна підкорятися через нього майже весь барабан, завдяки цьому зручно дотримуватися процесу прання (перший раз, тоді він з видом). Двері обладнані пластиковою ручкою з досить жорсткою весною, закриття дверей супроводжується характерним кліком, сигналізуючи його замикання. Для кращого ущільнення він оснащений дуже гнучкою силіконовою манжетою.

Всередині є величезний барабан з нержавіючої сталі, який призначений для потужності 6 кг білизни. Унікальне покриття барабана Шиацу, розроблене інженерами цукерок, призначена для підвищення якості миття речей з різних матеріалів.

Панель керування та лоток для миючих засобів займають набагато менше місця, ніж простора нижньої частини, в якій розміщений фільтр. Непомітні двері, за якими фільтр приховано, виготовлений з пластику, відкриває зусилля, закриває натискання. Сам фільтр є неглибоким, призначений для збереження великого забруднення, кнопок, монет, наприклад. Виробник рекомендує його очистити.

І на передній панелі, зліва на правильне місце: лоток для миючого засобу (на ІТ-інформації з описом основних функціональних та технічних моментів пристрою), світлодіодний дисплей з сенсорними кнопками та маркуванням та вимикачем прання. Зліва від перемикача на блакитному тлі розмістилися 9 швидких програм, включаючи унікальний режим прання 49″, праворуч – найчастіше використовувані стандартні режими прання. Хоча після тестування швидких режимів, сумніваюся, що стандартні приживуться)) Перемикаються програми чітко, зі звуковим підтвердженням, навпроти кожного режиму розташувався світловий індикатор. Інформаційний дисплей яскравий, всі піктограмки видно навіть за яскравого світла, інформація відображається червоним кольором. Докладніше про елементи управління в описі роботи.

Лоток оснащений обмежувачем, і навіть за максимального його висування він не вивалюється. Традиційне наповнення лотка: відсік для засобу для попереднього прання, для основного та ополіскувача.

Верхня панель має рівну гладку поверхню, і її цілком можна використовувати, наприклад, як поличку для засобів особистої гігієни.

Дно, пральна машина оснащена 4 ногами з гумовими платформами, регулюючи їх висотою, і це значно зменшить вібрацію під час операції пристрою. Під час встановлення пральної машини встановіть знизу полістиролову прокладку, яка захистить корпус від випадкового попадання бризок знизу.

А ось з тильного боку машинки. порядок: немає якихось елементів, що сильно виступають від корпусу, є спеціальні фіксатори для шланга і мережевого кабелю. Довжина шланга 160 см, довжина мережевого дроту 145 см. Цього достатньо для того, щоб розмістити машинку на достатній відстані від розетки.

В цілому, дизайн класичний, габарити компактні, якщо виробник вказує, що машинка вузька. значить, вона вузька, а не “по верхній кришці”, начебто, компактна, а ззаду бугор для барабана, що виступає, сильно збільшує корпус. У цій моделі такого немає. Матеріали, що використовуються розробниками, є практичними: білий випадок не такий бренд, а не вакуума, як чорний або модний темно-сірий, білий не їсть простір вже у невеликій ванній кімнаті, дверне вікно виготовляється з прозорого скла, і не має пластмасового накладання ззовні, як у деяких моделях інших виробників. На склі не помітні подряпини та потертості, на відміну від пластику. Машинка стійка, її не трясе, і вона не стрибає в процесі роботи, завдяки своїй вазі та міцним прогумованим ніжкам. Деталі все на своїх місцях, жодних дефектів я не виявила: скрипу, нерівностей, люфту, кволих елементів, сподобалося, що ззаду все акуратно оформлено. Звичайно ж, я задоволена якістю матеріалів та складанням.

В роботі

Перш ніж описати функціональні можливості та роботу пристрою, скажу про те, що дуже хвилювало при покупці та встановленні: чи рухатиметься ця машинка під час роботи. Адже попередні дві від відомих виробників, не соромлячись, тинялися по ванній кімнаті. Установка дерев’яного піддону, регулювання ніжок, навіть заміна плитки для підлоги. не допомагали. Тому не терпілося, випробувати нову техніку у роботі. Виконавши все відповідно до інструкцій щодо першого запуску, ми, нарешті, запустили миття з обертанням 1000 оборотів: і до нашої великої радості після закінчення програми, машина залишилася як вставлена, на її місці!

При розпаковуванні будь-якої нової речі мене перекручує, якщо пристрій пахучий. Як добре, що це не торкнулося нової пральної машини, запаху немає навіть усередині барабана. Машинку встановлювали вдвох, легко розібралися з 65 кг ваги та вузьким корпусом. За рівнем відрегулювали ніжки, встановили прокладку, ніяких спеціальних аксесуарів купувати не довелося, довжини рідного шланга та кабелю мереж більше, ніж достатньо. Чоловікові не терпілося встановити мобільний додаток, адже з ним можливості пристрою сильно розширюються, але мені спочатку було достатньо тих програм, які призначені для запуску з корпусу.

READ  Регулювання положення голки в Швейній машині брат

Ух, тепер можна експериментувати із програмами.

Обов’язково акцентую вашу увагу на тому, що мене справді здивувало у цій машинці: 9 нестандартних режимів роботи – 9 швидких програм на будь-який випадок життя. Залишався одним дотиком, заощаджуйте час і також ефективні, як класичні довші режими. Виробник каже, що такий ефект досягається завдяки установці новітнього мотора і новій системі прання Active Motion System, яка дозволяє змінювати інтенсивність прання за рахунок збільшення швидкості обертання барабана (у потрібні моменти для деяких програм). Така комбінація дозволяє зробити прання більш ефективним за рахунок посилення механічного впливу та дії миючого засобу, завдяки тому, що воно краще спінюється та глибше проникає у волокна тканин. Система так само ефективна і на етапі полоскання, що дозволяє досягти чудових результатів навіть при використанні програм тривалістю менше 1 години.

Виробник навмисне виділяє нові програми: Делікатна 59′, Спорт 39′, Гігієна 59′, Eco 14’30’44’, Змішані та кольорові 59′, Ідеальна 59′ та Щоденна 49′. Тривалість їх виконання, зазначене поблизу кожної назви, збігається з практичним і, безсумнівно, вражаючим. Програма «Щоденна 49’» вже встигла полюбитися: всього за 49 хвилин користувач може випрати той самий обсяг білизни, що й за стандартної програми, з чудовим результатом, завдяки новітнім алгоритмам обертання барабана.

Отже, за вибір режиму відповідає круглий перемикач із текстовим описом програми. При цьому, для більш детальної інформації про призначення тієї чи іншої програми необхідно скористатися інструкцією з експлуатації. Якщо коротко, то:

 • Делікатна 59′ Цей режим тривалий, але він дбайливо випрає вашу делікатну річ. Не забувайте, ця програма передбачає мале завантаження барабана
 • Спорт 39′ Відмінно підійде для прання спортивного одягу, за 39 хвилин при низькій температурі та малому завантаженні ви можете випрати білизну, спеціально призначену для тренувань та спорту. Я протестувала цю програму і для чищення спортивного взуття, результатом задоволена
 • Гігієна 59 «Програма призначена для миття речей з бавовняних тканин. Короткий тимчасовий цикл поєднується з ефективною температурою для найкращого очищення сильно забрудненого одягу. При цьому залиште більше місця в барабані, програма результативна при неповному завантаженні
 • Eco 14’30’44’ Економія без компромісів! Ця нова програма заощаджує воду, електроенергію, засіб для прання та час, дозволяючи отримати відмінні результати. Люблю швидкі програми, особливо якщо річ потрібно просто освіжити, наприклад, сезонний одяг. Не забувайте, програма призначена для прання одночасно кількох речей
 • Змішані та кольорові 59′ Використовуйте її, змішуючи одяг різних кольорів, якщо впевнені, що білизна не линяє. Програма швидка, як на мене, повсякденна, для прання не дуже забруднених речей
 • Ідеальна 59′ Сама назва прям змушує серед перших випробувати цей режим. Стирає бавовни, щоб найкращий результат не заповнюйте барабан повністю і, як наслідок, отримуйте чисту та свіжу нижню білизну
 • Щодня 49 ‘дійсно дійсно потрібна така програма, тому що протягом дня я можу запустити кілька промивок. Тих, хто має пару дітей, я зрозумію мене. Швидко чистіть, свіжі!
 • Обидва програми біла бавовна/бавовна підходять для миття бавовняної білизни звичайного ступеня забруднення та є найбільш енергоефективними з точки зору енергії та споживання води
 • ECO 20 ° Цей режим обіцяє економічне миття та з точки зору споживання води та електрики. Змішати різні в структурі та кольору тканини, машина витирає абсолютно все
 • Wool/ручне прання призначене лише для тканин, які дозволяють ручне миття. Я використовую таку механічну промивку делікатних тканин
 • Синтетика та кольорові тканини відмінна програма для прання дитячих речей, яскравий колір одягу ідеально потрясіть, а також програми та малюнки, завдяки особливій м’якій посипці, не руйнуються, не змінюйте свій оригінальний вигляд
 • Промийте я з претензією, щоб пахнути з миючих засобів, які залишаються з одягом після промивання, тому я не використовую крихкі полоскання, і майже завжди додає додатковий змивання до будь-якого режиму, і якщо вона не передбачена програмою, я не шкодую час і запустити додатковий режим полоскання після промивання
 • Злив Віджим Іноді я запускаю кілька прань, наприклад, щоб добре випрати пухові пальта, тоді я відмовляюся від зливу і віджиму після кожного, а запускаю цей режим в кінці прання, встановлюючи максимальне розкручування барабана

Різноманітність режимів вражає. І, здається, для конкретного прання можна підібрати не один, а кілька. Однак, будьте уважні, добре ознайомтеся з інструкцією, трохи практики, і ви точно знатимете, який режим ідеальний для нового прання. В інструкції чітко описані такі нюанси, як повне/неповне завантаження, температура, тип тканини, попереднє прання… експериментуйте, виставляйте індивідуальні налаштування за допомогою сенсорних кнопок на панелі керування.

Варто зазначити, деякі функціональні особливості цієї моделі:

 • Перш за все, машина є економічною, з точки зору споживання енергії та споживання води, рівень води автоматично регулюється відповідно до типу, а кількість прання, промита в ній, що означає, що час миття автоматично розраховується;
 • можливість коригувати налаштування у встановлених програмах навіть під час процесу прання (якщо це передбачено програмою);
 • якщо під час роботи машини відбудеться збій електроживлення, машина продовжить роботу з того етапу, на якому зупинилася;
 • система захисту – автоматичне блокування дверцят приблизно на 2 хвилини після виконання циклу;
 • зручно контролювати час прання, завдяки зворотному відліку часу, і так, на лічильнику ви побачите спочатку цифри для стандартного завантаження, але протягом циклу машина коригує час, виходячи зі складу та розмірів завантаженої білизни;
 • дана модель оснащена розумними датчиками, які стежать за обстановкою всередині барабана і можуть регулювати тривалість програми та витрати води, скасувати режим віджиму.
 • Почніть/Пауза, якщо необхідно, ви можете переривати програму або покласти на паузу (але двері відкриються, якщо рівень води нижче нижнього краю та температуру нижче 45 ° С)
 • ВІДКЛАДЕНИЙ СТАРТ до 24 годин
 • ДОДАТКОВЕ ПОЛОСКАННЯ Я вже писала вище про те, що дуже люблю цю функцію і намагаюся додавати до основної програми, якщо дозволяє час. Її оберуть люди з ніжною та чутливою шкірою, у яких навіть незначні залишки миючого засобу на одязі можуть викликати роздратування або алергію, для прання дитячих речей, а також у разі використання великої кількості миючого засобу під час прання дуже брудних речей
 • ПОПЕРЕДНЯ прання використовується в комплексі тільки з деякими режимами і для дуже брудної білизни
 • ФУНКЦІЯ ПАРА Стане відмінним доповненням до якісного прання. Її я використовую рідко, т.до. всі речі прасую парогенератором з дуже потужними характеристиками. Обробка речей пором, я вважаю, дуже корисна функція

До речі, всі ваші дії з налаштуваннями прання, встановлення додаткових функцій, помилки відображаються на дисплеї: функції, тривалість циклу, тестування ваги, обертання, температура тощо дисплей поінформує про зроблений вибір.

Думаю, саме час сказати, про ще розумніше управління цією пральною машиною, зокрема, за допомогою спеціалізованого фірмового додатка Candy Simply-Fi з вашого Android або iOS пристрою. Інтеейс російськомовний, інтуїтивно зрозумілий, жодних збоїв у роботі не виявлено. Безумовно, керування через програму відкриває більше можливостей користувачеві: вибір програми, програмування власних режимів прання, швидкий доступ до часто використовуваних програм, контроль за станом пристрою, запуск очищення та віддалене керування. У програмі передбачено режим голосового керування, що дуже зручно.

Зареєструйтесь у Додатку Всі цукерки побутової техніки, яка доступна у вашому домі та отримує повний опис роботи кожного пристрою, корисні рекомендації щодо використання, вирішення малих проблем та пульт дистанційного керування. Навчіться нарешті розуміти свою техніку без допомоги паперових носіїв чи майстра із сервісного центру.

Ця модель, безсумнівно, зацікавить тих покупців, які мають кожен сантиметр ванної кімнати на рахунку. Важливим критерієм вибору для нас були габарити, а конкретніше – глибина приладу. Маючи у розпорядженні класичну ванну кімнату, де необхідно розмістити душову кабіну, умивальник, пральну машину та зручний стелаж для банних аксесуарів, залишалося вибрати лише вузьку машинку. Незважаючи на компактні габарити, машинка виявилася дуже місткою, наповнюваністю барабана 6 кг та чесним вузьким корпусом. Але не помиліться, це окрема модель, яка не підійде для установки під раковину або в кухонних гарнітурах.до. має стандартну висоту 85 см.

Ця машина вибивається з модельного ряду різноманітністю «швидких програм». Перш за все, вони виберуть поспішаюча господиня, яка потребує чистоти з мінімальними витратами часу. Це дуже зручно, запустити пару прань щодня, наприклад, дитячої білизни та освіжити своє вбрання, щоб до кінця робочого тижня не перекладати гори брудного одягу та сортувати на різні режими. Щоденна, Делікатна, Ідеальна, Швидка (тривалістю всього 14 хвилин), спеціальна для спортивного одягу: змішуйте різні за структурою та кольором тканини, машинка випрає ідеально все, плюс до всього, всі вони тривалістю не більше години. Повірте, що після тестування цих «швидких» режимів стандартні у вас не приживуться ))

До переваг цієї моделі можна точно віднести і безшумну роботу: адже навіть у невеликій ванній кімнаті при зачинених дверях мене не напружував звук працюючого мотора навіть на максимальних обертах. Ця машинка абсолютно стійка, її не трясе, на глянцевій плитці вона не стрибає і не пересувається по кімнаті, як попередні від відомих виробників. Машина, дійсно, наповнена всіма видами датчиків, які несуть відповідальність за економічну складову, а також системи моніторингу та захисту. Пристрій багатофункціональний, з величезною кількістю вбудованих програм, а запуск через спеціалізовану мобільну програму Candy Simply-Fi, доступну для Android та для iOS пристроїв, багато розширює її функціонал. Лаконічний дизайн у білому, практичні матеріали та якісне складання роблять модель універсальною для будь-якого інтер’єру та найпедагічнішої господині. Якість прання, мінімальна витрата засобів для чищення, «правильний» віджим: на мінімальних оборотах білизна трохи віджата, а на граничних 1000 оборотах – досить суха, швидкі та ефективні програми — загалом, створюють гарне враження про нове придбання.

https://www.ixbt.com/home/Candy-aqua-114d2-07-review.html
https://mschistota.ru/stirka/pervyj-zapusk-mashiny.html
https://fb.ru/article/374102/pervyiy-zapusk-stiralnoy-mashinyi-sovetyi-i-rekomendatsii
https://hozsekretiki.Ru/tehnika/pervyj-zapusk-storalnoj-mashiny.html
https://ice-valley.ru/ісползування/інструкція-по-експлуатації-стиральної-машини.html
https://mcgrp.ru/article/5584-pravila-pervoy-stirki-v-novoy-stiralnoy-mashine
https://dns-magazin.ru/dlya-uborki/kak-vklyuchit-stiralnuyu-mashinu-Candy.html
https://www.ixbt.com/live/chome/funkcionalnaya-uzkaya-stiralnaya-mashina-Candy-Smart-pro-cso4-106t1-2-07.html [/Spoiler]