Пластина трио електрична з посудомийною машиною

Article

Candy Trio 9501 X Відгуки

16 тому був на орендованій квартирі. Радісний життя. Тепер я купив себе. Працює 2 місяці. Немає скарг.

Переваги: ​​Відмінне рішення, коли немає місця.

Недоліки: Як вже писав. дуже шумна посудомийна машина. Дуже незручно пропустити заводську плівку: готуйтеся або вирізати ножем (. ), або страждають від того, щоб розірвати краю вузлів.Не зовсім розумний принцип освітлення духовки: необхідно включити духовку і запустити таймер.Автозаповнення працює досить дивно: це нормально, то це постійно коричневий, він працює (без натискання).Ручки могли зробити більш приємним, а не пластиком. За 6 років використання з пластиком, срібна фарба пішла.

Коментар: приносять без функції для печі. У той же час упаковка була відкрита зі мною, і всередині. це набір піддонів, решітки та косу. Опубліковано у відгуках на сайті цукерки, і ще немає відповіді. Слід розуміти, що духовка дуже мала і важко без бою. І після першого бігу порожньої духовки спалювалася лампочка (замінена під гарантією).6 років пройшли з моменту покупки. Все працює. За цей час було один розпад посудомийної машини, який був зафіксований вдома. У 2012 році вона з установкою коштувала 46 тисяч. Тепер стоїть вдвічі дорожче.

Переваги: ​​перший тріо був придбаний у 1997 році. Працював без проблем до 2015 року. Справа з посудомийною машиною згоріла. Як працює плита та духовка, але вже в країні. Другий працює два роки, і теж без проблем. Однак, згідно з відгуками майстрів, сучасна техніка, за визначенням, не призначена для таких дат. Максимальний 5-7 років.

Недоліки: пластик, дуже поганий. Але це трохи.

Переваги: ​​1) Збереження місць. З хрущовим кухнями на 5 метрів, це єдиний спосіб засунути посудомийну машину. 2) цілком просто з’єднуйте 3) регулярно плунати протягом трьох років. Або чотири? 4) всі запасні частини з пластини можна промити в посудомийній машині, вони піднімаються. 5) На поверхні металу немає подряпин. 6) сама посудомийна машина відмінна, має сітку, де відбувається залишки їжі. Немає жорстких потреб, щоб мити пластини перед завантаженням 7) в духовці є таймер, світло, коса (. ) Ви можете включити різні елементи. зверху і нижче, або лише нижче.

Недоліки: Я б не назвав це недоліками. Скоріше, особливості: 1) або духовка, або посудомийна машина 2) Коли робота з духовки, дверцята посудомийної машини обов’язково повинні бути введені (інакше кнопки відсутні) 3) пристрій повинен бути заземлений. Всі пристрої будуть обґрунтовані добре, але в багатьох будинках така функція не передбачена. Може “укусити” 4), якщо каструлю щонайменше один раз спалило. Це не буде нормально в посудомийній машині. Нахабний. 5) електрична духовка і трохи менше, ніж я хотів би. Таймер на духовці трохи дивно. Менше 10 хвилин, щоб покласти його неможливим. Може бути, є ще кілька дефектів у дрібниці, але вони занурюються, у порівнянні з перевагами пристрою.

Відео огляд газової плитки з посудомийною машиною Candy Trio 9501/1 x (w) з експертом “m.Відео “

Коментар: Я дуже радий, що ми придбали тріо. відмінна річ. Тарілка. Газ, духовка.електрична, посудомийна машина, добре, зрозуміла))) Загалом, життя з посудомийною машиною набагато приємніше, ніж без нього. Невеликий обсяг посудомийних машин. Це не страшно, але вам не потрібно зберігати страви. Стабільно запустити 2 рази на день. Для нормальної роботи пристрій повинен бути очищений. Ну, плитка зрозуміла, а посудомийна машина. Обов’язково, citicchko. Після кожного циклу, спеціальні таблетки. раз на кілька місяців. Сливи також повинні бути очищені, особливо якщо це “трійник” з пральною машиною. Духовка не так часто використовує свій обсяг, а інші недоліки були значними. Але я думаю, що любителі духовки щодня така духовка може бути іншою.

Переваги: ​​Так, мені сподобалося все.Особливо в дружині.

Коментар: Я не бачив такого чудо технології.це займає лише місцену плиту і насправді супер.і духовка з конвекцією у всіх сторонах.

Переваги: ​​Можливість використання посудомийної машини в маленьких кухнях

Недоліки: слухання в сусідній кімнаті Режим раковини посуду, навіть з закритою кухнею та двері кімнати

Коментар: продукт середнього класу. Без сюрпризів і т. Н. “Дитячі хвороби”: задумливо технологічно і виготовляється з хлібою до репутації у імені виробника (італійський масовий виробник). Якість миття посуду є прийнятною, кількість видів приготування їжі. теж. За смаком молодих сімей, як дуже хороший початок: як з’являються діти, це не вистачить (як у можливостях приготування, так і для прання), і купити (я хочу вірити, що через п’ять-сім років після покупки, Такі молоді сім’ї зможуть переїхати на просторі номери) та окрему посудомийну машину та плиту.

Переваги: ​​Єдиний варіант посудомийної машини, який фізично підходить на нашу кухню. Альтернативи насправді немає.

Недоліки: шумно для посудомийної машини, зовнішнє скло печі не щільно щільно, краплі були подрібнені під ним, і тепер кампанія не буде аутрич. Решта дрібниць, до яких завжди буде “солдатами”. Ми купили до кризи 40, тепер пройшло до 80. Також, ймовірно, мінус.

Коментар: Роботи “носити” на другий рік. Духовка майже кожен день посудомийна машина іноді починається двічі на день. Коли кількість дітей перевищила два))), вони почали шукати можливість засунути принаймні якусь посудомийну машину на нашу вже досить щільно зайняту кухню. Немає варіанту вузький, маленький і т.D. не зневажав нікуди, майже відчайдушно, але вони знайшли це чудо. Хоча мені довелося викинути мою зовсім звичайну пластину і половину шаф.до. Вона ширше 10 см, ніж стара пластина. Ніколи не шкодував! З посудомийною машиною, життя була розділена на “до” і “після”)))))) миє цілком адекватним, не кращим і не гірше, ніж інші, промийте пластини під краном перед складанням, і це буде добре. На режимі “привіт” (85C) почекав не сто років чашок з роботи, перетворюючись на нову, очі не вірили в перший раз)) кілька разів нагріваючи каструлю з під супу, вона природно не миє навколо стін, ми просто запустіть їх спочатку в раковині від багатьох спит їжі, як і будь-який лоток для випікання. Ну, звичайно, треба розуміти, як і де водяний бризок і подивитися, як у неї страви. Якщо ви кидаєте прямо з таблиці, з скибочками їжі, природно, не може впоратися і впоратися в місяць. Це допомагає періодичному полонсі, як накопичується посуд. Крім того, це не є зайвим, щоб залишити трохи означає не в лотку, але просто на кришці перед закриттям, то він також промиває інструмент. Зниження духовки взагалі не помітив, все, що повинно бути абсолютно потужним, а сцена відмінна.

Переваги: ​​Відмінна поверхня газу. Швидка духовка. Посудомийна машина

Недоліки: шумно, гусак не підходить колючим, хоча радянський засміявся (пару см).

READ  Електрична тепла підлога в сип будинку

Коментар: тільки з нею вдалося отримати посудомийну машину 5 м2 на кухні без жертви шафи.

Коментар: ідея автомобіля дуже хороша, дизайн відмінний. Посудомийна машина розбилася через місяць. Через місяць чекаючи заміни блоку керування. Мовчий та виробник і сервісний центр.

Переваги: ​​9 років використання, 1 розбиття насоса, і вони самі звинувачують, вони не промивали від залишків їжі і не очистили фільтр.

Коментар: я купив піч у 2006 році. Духовка ідеально працює, компенсує рівномірно. Незважаючи на скромні розміри, підходить для 2 тюків. Посудомийна машина миє дуже чисто. Сонячні страви повинні мити на шасі каструлі. Вимитий штраф. Миє і крихке скло, зло грамотно позиція. Панель приготування дуже зручна, підхід швидше і краще, ніж Bosch. На жаль, відсутня мікрохвильова функція. Тепер переїхав до країни. Т.K замінив духовку мікрохвильовою піччю. На сім’ї з трьох. Для великої сімейної посудомийної машини невелика.

Переваги: ​​Очевидно: унікальне поєднання пластин, печей та посудомийних машин. Ідеальний варіант для Хрущова мікро.

Коментар: досвід 3 роки. Багато хто хвалив мене, що коли відтінок випустив все в Італії, це був супер-одиниця, але тепер, коли виробництво переїхала до Туреччини, якість різко знизилася. Я нічого не знайшов. 3 роки працює як годинник. Дуже рекомендую.

Переваги: ​​Сучасний, красивий, багатофункціональний, з високою якістю продуктивності. Альтернативи не мають (хоча це може бути погано).

Недоліки: відсутність власних нормальних рецептів для печі (візьміть з Bosch Slab і з Інтернету), без звукового сигналу в кінці робочого таймера, висока вартість пристрою та її установки.

Коментар: Успішний варіант об’єднати на невеликій кухонній тарілці та посудомийній машині, без упередження до якості обох пристроїв. Одна каструля та тарілки, чашки, ложки, вилки та т.D. Для 2-3 страв сім’ї з 5 чоловік.Режим 65 градусів Завдання хороших “свіжих” посуду, а 75. Навіть вчора. У ізольованих випадках не прання не важко домену (втрачаючи губку) у раковині. Мийка шум, але толерантна. З часом він ховався. У порошку солі та ринсеструктури дуже економічні.

Переваги: ​​Основна гідність. Єдиний автомобіль на ринку, що поєднує піч, духовку та посудомийну машину. Жодна компанія таких комбайнів випускає.

Недоліки: Основний недолік, як і в попередній моделі Trio Candy S3, яку я змінив після 10 років використання на цьому, є низька якість пластику на кришці посудомийної машини.На попередньому змінено 7-8 разів, через розтріскування кришки. Це через 3 роки також вибухнуло в середині. Хоча це не заважає нічого, це все ще якимось чином нездоровий.

Коментар: Дуже хороша одиниця для невеликих кухонь. Альтернатива №!

Переваги: ​​красивий, багатофункціональний та безмовний пристрій. Кришка посудомийної машини добре підходить, коли вода відкрита, вода не провалюється (навіть якщо ви відкриваєте під час роботи). Страви відмиваються відмінно навіть за максимально можливим режимом (32 хвилини). Незважаючи на високу температуру всередині пристрою, тепла майже не проникає, стоячи біля холодильника не нагрівається.

Недоліки: Недоліки на тлі переваг несмертних, але є. Швидко перемішується киплячим маслом, сліди пальців і т.D. Досить шумна посудомийна машина. Повільно (на мій погляд) духовка тепло. Навіть смажити хліб, вам потрібно зазор принаймні 10 хвилин. У моєму наборі не було листого випікання (принесли тільки з решіткою, піддоном і плюном). Посудомийна машина вільно розміщена посуду на людину в день; Якщо ви заповнюєте двічі більше страв (t.Е. Для двох-трьох людей один раз на день), якість миття страждає.

Коментар: ідеальний варіант з посудомийною машиною для невеликих кухонь.

Не вірить стіни духовки алюмінієвої фольги або іншої.

Не вірайте стінками духовки алюмінієвою фольгою або іншими одноразовими захисними покриттями, які продаються в деяких магазинах. Алюміній або будь-який інший захист з прямим контактом з нагрітою емальованою поверхнею може пошкодити емаль; Коли в процесі приготування їжі використовуються жир або масло, тісно дотримуються процесу приготування, оскільки сильно нагрітий жир або масло може раптово ігнорувати покриття хлин:. У процесі приготування обкладинка повинна бути у вертикальному положенні, перш ніж відкривати кришку, видаліть елементи на ньому, перш ніж закрити кришку, зачекайте, поки гарячі частини кухонної поверхні ніколи не ставлять на покриття важких і металевих предметів. Посудомийна машина призначена для миття звичайної кухонної посуду. Елементи, забруднені бензином, фарбою, подряпинну або сталеву продукцію, що мають сліди хімічної корозії, що піддаються кислот або лугу, не можна промити в посудомийній машині; Після закінчення програми в посудомийній машині не слід залишати воду;

Якщо ви вирішите роздати стару посудомийну машину в брухті, обережно зніміть двері, щоб діти грали випадково вживати себе всередині; Посудомийна машина виготовлена ​​з матеріалів, які можна повторно використовувати, тому утилізація машини не зашкодить навколишньому середовищу; Переконайтеся, що кабель живлення не пошкоджений;

Не рекомендується використовувати адаптери, трійники та/або подовжувачі для підключення продукту до джерела живлення; Для всіх питань, пов’язаних з кабелем живлення продукту, зверніться до авторизованого сервісного центру; Коли продукт розташований на килимі, необхідно забезпечити, щоб нижні вентиляційні отвори будуть закриті;

Недотримання будь-якого з вищезазначених правил може призвести до серйозних наслідків, оскільки вони впливають на безпеку продукту.

Встановлення з порушенням ризику Вашу безпеку.

Саме з цієї причини установка повинна здійснюватися кваліфікованим фахівцем, який буде суворо виробляти його відповідно до поточних технічних вимог.

Якщо установка була проведена некваліфікованим фахівцем з порушенням цих інструкцій, компанія “Candy” усуває будь-яку відповідальність за будь-яку технічну вину продукту, незалежно від того, чи це пошкоджене майно або пошкодження здоров’я.

При встановленні продукту необхідно забезпечити доступ до продукту для можливого обслуговування або ремонту продукту в майбутньому.

Перш ніж підключити продукт, спеціаліст повинен:. Перевірте сумісність продукту з типом газу, на якому він буде працювати. TRIO призначений для роботи над газом, тип якого вказаний на упаковці продукту та на тарілці з серійним номером. Природний газ G 20-20 MBAR/G 25-25 мбар: головний газ – Якщо вам потрібно переконфігурувати тріо до іншого типу газу. Щоб встановити пальники до іншого типу газу, потрібно встановити відповідні струменя, які забезпечують правильне постачання газу, як описано на сторінці 5. При підключенні продукту спеціаліст повинен:. Налаштуйте висоту тріо за допомогою регульованих ніг, щоб трио горизонтально і неухильно на підлозі, а висота суміжних меблів не перевищує рівень поверхні приготування.

Модель має посудомийну машину, здатну розмістити всередині 6 наборів посуду, якщо ви вирішите вимити каструлю, кількість наборів буде трохи менше. Стандартне споживання посудомийної машини за цикл роботи становить 9 літрів води, а споживання енергії становить 0,75 кВтг. Модель має п’ять програм різних видів промивок, починаючи від попередніх та швидких 32 хвилин/45 °, і закінчується інтенсивним режимом (75 °) та еко (50 °). Можна вибрати програму для страв різного ступеня забруднення. Пристрій відповідає класі енергоспоживання. Крім того, він має переповнення захисту. Модель має мікрофільтр з самоочищенням з нержавіючої сталі. Завдяки використанню програми ECEC, ви можете значно заощадити з електроенергією.

пластина, трио, електрична, посудомийною

Кухонна комбінована плита стала більш функціональною завдяки новим функціям. Пластина 3 в 1 об’єднали всі передові досягнення в області побутової техніки.

Огляд пластин з посудомийною машиною або латунним кабінетом

Тарілка з посудомийною машиною. виглядає як жарт. Але сьогодні, виробники побутової техніки створюють найбільш сміливі комбінації: є не тільки газові пластини в тандемі з ПММ, а й печі або потрійні варіанти. Вони поєднують кухонну плиту та духовку з посудомийною машиною.

READ  Як змінювати заднє вікно без фен

Які переваги та особливості таких комбінацій ви дізнаєтеся з огляду. Ми також розглядаємо популярні методики “2-B-1” та “3-IN-1” та реальний відгук про них.

Пристрій та принцип роботи

Дизайн посудомийної машини. це дві двері. У верхній частині є духовка. Нижче наводиться посудомийна машина. Кожен з пристроїв функціонує окремо, що дозволяє підключити електричну плиту або вибрати макет газу.

Поєднує в собі посудомийна машина та спільне житло для духовки. Пристрій вбудований, т. до. Розташований під планшетом. Є ще 1 тип аналогічного обладнання. 3 в 1 конструкції, у поєднанні з газовою плитою (або електричною).

У цьому випадку кухонна панель вбудована в настільну, залишкові пристрої (духовка та посудомийна машина) розташовані під ним.

Незважаючи на складність дизайну, кожен з пристроїв має стандартний пристрій. Якщо будь-яка детально розривається, його можна замінити. Складність полягає у підключенні пристрою, особливо якщо вибрано модель 3 у 1, а поверхня печі або приготування їжі вимагає сполуки з центральним газом головним.

Популярні моделі

Асортимент подібних пристроїв не надто широкий. Однак, через новинку обладнання, все ще важко вибрати його, щоб працювати в повсякденному житті.

Candy Trio9501 W

Ця модель популярна з споживачами та має багато позитивних відгуків, незважаючи на високу вартість. 95000 дизайну забезпечується кухонною панеллю, посудомийною машиною та духовкою в одному шафі. Газові пальники. Об’єм духовки. 39 л, всередині, покритий емаллю, є підсвічування, коса. Контролюється електронною системою, на відміну від пальників, які мають механічний тип контролю. Існує автоматична функція запалювання.

Завантаження посудомийної машини. 6 комплектів. Керована електронна система. Рівень шуму. 52 дБ. Надано 5 програм. Енергетичний автомат. 2,1 кВт. Печі та посудомийні машини. a.

Candy Trio9503 X

Середня вартість. 100 000. це ще одна модель 3 в 1. Пристрій оснащений кухонною панеллю скляної кераміки. Параметри духовки такі ж, як Candy Trio9501W. Комплект духовки включає решітку та випічку (1 шт.). Споживання електроенергії посудомийної машини для 1 робочого циклу. 0,63 кВт/год. Цей пристрій споживає 8 літрів при виборі найбільш інтенсивної програми. Клас енергоефективності. a.

Candy Trio9501 X

Ви можете придбати цю модель “три в одному” в 100 000, забезпечується газова кухонна панель з 4 пальниками. Печі та духовка не відрізняються основними параметрами з аналогів. Посудомийна машина має ті ж характеристики, що і модель Candy Trio9501W. З цієї причини пристрій знаходиться в одній категорії цін. Різні комбіновані одиниці для кольору тіла.

Пластина з посудомийною машиною та духовкою 3 в 1 для економії місця на кухні

Печі з посудомийною машиною стосується категорії комбінованого обладнання. Не завжди такі пристрої живляться лише від електрики. Є моделі, плита, в якій з’єднується з газовою трубою, а машина до електромережі.

Посудомийна машина з духовкою та плитою 3 в 1

Виробники побутової техніки чудово розуміють бажання користувачів, щоб заощадити максимальний корисний простір у своїй кухні. Враховуючи цей фактор, були створені комбіновані побутові прилади, які комбіновані посудомийні машини з іншими корисними методами. Отже, сьогодні існує кілька типів аналогічних методів: плита з посудомийною машиною та печі або печі з посудомийною машиною (3 в 1 і 2 в 1). Більше того, як плита, так і піч можуть бути як електричним, так і газом. Монополіст у галузі таких пристроїв. цукерка. Розглянемо пропозицію в огляді, який сьогодні можна знайти на ринку побутової техніки

Електричні печі з посудомийною машиною. Found 376 товари.376 продуктів

Тип: електричний, печі Тип: електричний, Тип кухової фотографії: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: емальована сталь, ширина: 50 см, Глибина: 60 ​​см, Корпус: 4, Кольорові тарілки: Білий, Особливості дизайну: Коробка для посуду, Духовка підсвічування.

Тип установки: Вбудований повністю, Тип: Вузька, Ширина: 44.80 см, Висота: 81.80 см, Глибина: 55 см, Безпека: Захист від витоків, Індикація на підлозі: Брус, Програми: Швидкий, Делікатний, Інтенсивний, Економічний, Половина Режим завантаження, Тип сушіння: Конденсація.

Тип: електричний, печі Тип: електричний, Тип кухової фотографії: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: Ширина: 50 см, Глибина: 60 ​​см, Корпус: 4, Кольорові тарілки: Срібло, Гриль, Дизайн Особливості: Підсвічування духовки.

Тип: електричний тип духовки: Ні, Теплий панель Тип: Електричний, настільний, Пластина Колір: Червоний, Кількість електричних Кок: 1, Ширина: 24.50 см, глибина: 26.20 см, висота: 8.20 см

З електричною плитою Hansa FCCW53000 приготування буде приємним, що збирає всю сім’ю разом. 4 Helight керамічні кухонні поверхні нагрівають до робочих температур всього за 10 секунд і заощаджують час, а духовка має 3 режими.

З керамічним утіленням поверхні багатофункціональності в стилі. 4 Hilight опалювальні пальники зробить це робити будь-яке блюдо за лічені хвилини. Електрична духовка забезпечує 4 програми опалення та гриль. Nonfight Prook не дасть їжі.

Тип: Електричний, Печі Тип: Електричний, Тип кухової фотографії: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: Емальована сталь, Ширина: 60 ​​см, Глибина: 60 ​​см, Номер кут: 4, кольорові пластини: білі, Особливості дизайну: Дизайн, додаткова функція.

Ми всі обожнюємо смачні страви для друзів та родини, але продемонструвати свої кулінарні навички великої аудиторії, вам потрібна посудомийна машина, готова до всього. Цукерки знає, як допомогти вам і поет створені автомобілі, в яких ви можете вимити до 16 до 16.

Компактний WEISSGAUFF посудомийна машина з повним електронним управлінням, потужністю до 9 комплектів посуду та вертикальної регулювання середньої кошики. це не тільки рятувальне місце на кухні, але і чудові якісні миючі страви. Завдяки сучасній вдумці.

Тип: електричний, тип духовки: Ні, теплий тип панелі: індукція, робоча поверхня Матеріал: ширина: 27.50 см, глибина: 32.50 см, кількість пальників: 1, кольорова пластина: чорні, функції дизайну: дисплей, додаткові функції: таймер, тип.

Тип: електричний, печі типу: електричний, теплий тип: електричний, робочий матеріал поверхні: ширина: 60 ​​см, глибина: 60 ​​см, кутовий номер: 4, пластина Колір: срібло, гриль, дизайн Особливості: підсвічування духовки, коробка для.

Тип: Електричний, Тип духовки: Ні, Теплий пакет Тип: Електричний, Робоча поверхня Матеріал: Емальована сталь, настільна, Пластина Колір: Білий, Кількість електричних куточків: 2, Ширина: 45 см, Глибина: 27 см, Висота: 8 см

Тип: електричний, печі Тип: Електричний, Тип плити: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: Вино керамічні, пластини Колір: Срібло, Кількість електричних куточків: 4, Ширина: 60 ​​см, Глибина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Підвісний обсяг: 66 л, гриль, конвекція.

Тип: Електричний, Печі Тип: Електричний, Тип кухової фотографії: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: Ширина: 50 см, Глибина: 56 см, Кутовий номер: 4, Кольорові тарілки: Білий, Дизайн Особливості: Підсвічування духовки, Святкова коробка, Дополь.

Компактний, вбудований повністю, для 6 комплектів, автомийка A, 6 програм, сушіння конденсації, захист від витоку, таймер запуску, розміри (ShxgXV): 55×51.8×45.2 см

Тип: Комбінований, печі Тип: Електричний, Тип куховарської фотографії: Газ, Матеріал робочої поверхні: нержавіюча. Сталь, кольорові пластини: Срібло, Кількість газових пальників: 4, Електричний стійкий: Поверхня приготування, контроль газу, Ширина: 60 ​​см, Глибина: 60 ​​см, висока.

Тип: електричний, печі Тип: електричний, Тип кухової фотографії: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: вино керамічні, пластини Колір: Білий, Кількість електричних Кок: 4, Ширина: 60 ​​см, Глибина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Таймер, Об’ємна піч: 39 л, Гриль

READ  Як перенести газову трубу на кухні

Тип: Комбінований, печі Тип: Електричний, Тип куховарської фотографії: Газ, Матеріал робочої поверхні: нержавіюча. Сталь, Ширина: 60 ​​см, Глибина: 60 ​​см, дзвінок: 4, кольорові пластини: бежевий, електрична рідина: поверхня приготування, контроль газу: гофрування, конвекція.

Тип: Електричний, Тип духовки: Електричний, Тип хлипки: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: Скло Кераміка, Ширина: 50 см, Глибина: 60 ​​см, Корпус: 3, Кольорові тарілки: Білий, Дизайн Особливості: Підсвічування духовки, Святкова коробка, Поворот.

Тип: Електричний, Печі Тип: Електричний, Тип кухової фотографії: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: Скляна камера, пластина Колір: Браун, Кількість електричних Кок: 4, Ширина: 50 см, Глибина: 60 ​​см, Висота: 85 см, таймер. Об’ємна піч: 60 л, конвекція.

Настільна посудомийна машина Candy легко вписується в невеликі простори: клас споживання електроенергії A, завантаження 6 комплектів посуду, 6 раковини з 5 різних температурних режимів.Зберегти електрику з відмінним результатом. Весь підхід.

Підготовка з електричною плитою Gefest 5160-02 0095. Присутність задоволення! З 4 електричними пальниками приготування їжі не займає багато часу і зусиль. Скляна керамічна поверхня ідеально гладка, і ви можете легко мити його після приготування. Об’єм духовки становить 52.

Газова кухонна панель (емаль), Електрична духовка, контроль газу, Таймер з відключенням, Розміри (ShhGHV): 60x60x85 см, Колір: білий

Електрична плита Darina 1B EC331 606 Вт з 3 ElectroContuna має класичний стиль. Робоча поверхня виготовлена ​​з скляної кераміки. П’ятипозиційний перемикач режимів кабінету, крокові вимикачі режимів роботи електроконта. Духовка обладнана Т.

Відокремлена модель з позашкірними та екстрагігічними режимами. У двох кошиках верхня частина якої регулюється висотою, ви можете вмістити до 9 стандартних наборів. Параметр “Швидкий прання” зменшує час виконання програми, але збільшує електрику та воду.

Тип плитки: електричний, настільний, пластинний колір: білий, кількість електричних пальників: 2, ширина: 49 см, глибина: 28 см, висота: 8.50 см

Посудомийна машина Electrolux ESF9552Low може похвалитися наявністю вбудованого датчика чистоти, основною функцією якої є автоматичне визначення ступеня забруднення посуду, відповідно до якої він вибирає мінімальний рівень споживання води. Ще.

Індукційна плита Kitfort KT-107 є практичним та економічним. Ця плита використовує сучасні технології, які дозволяють готувати свої улюблені страви смачні, швидко і абсолютно безпечні.Індукційна плитка майже усуває ймовірність опіків, оскільки робоче програмне забезпечення.

Тип: електричний, печі Тип: електричний, теплий тип: електрична, робоча поверхня Матеріал: ширина: 50 см, глибина: 60 ​​см, корпус: 4, кольорові пластини: білий, дизайн Особливості: підсвічування духовки, коробка, дополя.

Тип: Електричний, Тип духовки: Електричний, Тип хлипки: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: Скло Кераміка, Ширина: 50 см, Глибина: 60 ​​см, Корпус: 3, Кольорові тарілки: Білий, Дизайн Особливості: Підсвічування духовки, Святкова коробка, Поворот.

Електрична плита Gefest 6560-03 0057 з скляною керамічною плитою, оснащеною 4 HI-LIGHT HI-LIGHT та електричною духовкою. Спеціальний показник вказує на залишкове тепло, яке можна використовувати для перетворення блюда або підтримувати його в теплому з.

Ми всі обожнюємо смачні страви для друзів та родини, але продемонструвати свої кулінарні навички великої аудиторії, вам потрібна посудомийна машина, готова до всього. Цукерки знає, як допомогти вам і поет створені автомобілі, в яких ви можете вимити до 16 до 16.

Тип: Електричний, Тип духовки: Ні, Теплий тип: Індукцію, Робоча поверхня Матеріал: Ширина: 60 ​​см, Глибина: 37 см, Настільний, Кутовий номер: 2, кольорові пластини: білі, Особливості дизайну: Дисплей, Додаткові функції: Таймер.

Настільна посудомийна машина Weissgauff з самоочищаючою функцією, повністю електронно-контрольованим та багатим набором 7 програм. Це модель, яка відрізняється не тільки компактністю, а й високою та функціональністю. Дизайн, виготовлений у комбінації відтінків нержавіючої.

Інфрачервона піч Kitfort KT-131 є практичним та економічним. Ця плита використовує сучасні технології, які дозволяють готувати свої улюблені страви смачні, швидко і абсолютно безпечні!Використовуючи панель керування, ви можете налаштувати бажане нагрівання до 1800 Вт, температуру.

Тип установки: окремо стоячи, тип: компактний, ширина: 55 см, висота: 43.80 см, Глибина: 50 см, Безпека: Захист від витоків, Індикація на підлозі: Ні, Програми: Швидкий, Делікатний, Інтенсивний, Стандартний, Економічний, Сушильний тип: Конденсація, Потужність: 6.

Тип: Електричний, Печі Тип: Електричний, Тип кухової фотографії: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: Емальована сталь, Ширина: 60 ​​см, Глибина: 60 ​​см, Кутовий номер: 4, кольорові пластини: білі, додаткові функції: термостат, очищення духовки: Традиційний.

Посудомийна машина Delonghi DDW06S гранат Platinum відноситься до вузьких вбудованих моделей. Висота 82 см, тому легко ввести під робочий стіл, необхідна ширина ніші. 45 см. Вміщує до 10 наборів посуду. Зроблені в срібному кольорі. Панель керування. прихована.

Інфрачервона черепиця Kitfort KT-132 є практичною та економічною. Ця плита використовує сучасні технології, які дозволяють готувати свої улюблені страви смачні, швидко і абсолютно безпечні.Плитка має 6 автоматичних програм: смаження, гартування, суп, каша, молоко, нагрівання та 1 В.

Тип: електричний, печі Тип: електричний, теплий тип: електричний, робоча поверхня Матеріал: ширина: 60 ​​см, глибина: 60 ​​см, кутовий номер: 4, кольорові пластини: сріблясті, дизайн Особливості: підсвічування духовки, дизайнерська коробка.

Вбудована вузька посудомийна машина, без фасаду, контролю датчика швидко вибирає 1, три-пастки, 9 комплектів, 6 програм 3 комбінації (всі програми, за винятком попереднього полоскання, авто та самоочищення, можуть бути об’єднані з можливістю) : Попередньо.

Тип установки: Окремо стоячи, Тип: Повний розмір, Ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Глибина: 60 ​​см, Безпека: Захист від витоків, Індикація на підлозі: Ні, Програми: Делікатний, Інтенсивний, Попереднє полоскання/замочування. Стандартний, економічний, режим.

Смачний сніданок або блюдо для святкового столу. експеримент і отримати великий результат з електричною плитою Hansa FCCW54000 у білому кольоровому розчині. Приготування поверхні з високими нагрівальними елементами заощаджують свій час, тому що вони досягають бажаного.

Electrolux ESL94200LO. вузька посудомийна машина, яка може бути встановлена ​​навіть у невеликій кімнаті. Незважаючи на компактні розміри, він здатний відмиванню до 9 комплектів. Висока ефективність 5 Програми миття дає вам можливість вибрати.

Тип: Електричний, Печі Тип: Електричний, Тип Гау Панель: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: Емальована сталь, Ширина: 50 см, Глибина: 43 см, Кутовий номер: 2, кольорові пластини: чорні, додаткові функції: термостат, очищення духовки : Традиція.

Тип установки: Вбудований повністю, Тип: Повний розмір, Ширина: 59.80 см, Висота: 80.50 см, глибина: 54.50 см, безпека: захист від витоків, програм: швидкий, інтенсивний, стандартний, економічний, половина завантаження, тип сушіння: конденсація, розміщення.

Тип: електричний, печі Тип: Ні, Тип кухової фотографії: Електрична, Робоча поверхня Матеріал: Ширина: 25 см, Глибина: 20 см, Настільний, Кутовий номер: 1, Кольорові пластини: Срібло, Безпека: Захисний конфортек відключення

Повнорозмірна та простора посудомийна машина Weissgauff має всі необхідні варіанти для кращого результату після кожного циклу завантаження. Технологічні водні спринклери забезпечують чудову якість мити, а також сучасна панель управління у вул.

Тип: електричний, печі Тип: Ні, Тип й тип йому: Індукційна, Робоча поверхня Матеріал: Ширина: 29.50 см, Глибина: 36 см, Настільний, Каллерс: 1, Кольорові тарілки: Чорні, Особливості дизайну: Дисплей, Додаткові функції: Тай.