Плюси та мінуси оболонки над пральною машиною

Пральні машини

Основна перевага в розташуванні пральної машини безпосередньо під раковиною у ванній кімнаті є значна економія корисної площі. Крім того, ця економія застосовується не тільки до площі ванної кімнати, але і на території всієї квартири в цілому, тому що інакше це відбудеться машина на кухні.

плюси, мінуси, оболонки, пральною

Додатково плюс є оригінал. Дизайн ванної кімнати, в якому встановлюється раковина над машиною, виглядає незвичайним і цікавим. Сьогодні ви можете вибрати будь-яку форму та розміри раковини, і тим самим створюючи дуже цікавий інтер’єр.

недоліки

Список негативних сторін цього методу трохи довший і складається з:

 • Якщо ви виберете пральну машину, спеціально під раковиною, важливо враховувати, що його потужність буде 3,5 кг, що досить мала, особливо для великої сім’ї.
 • Кріплення здійснюється безпосередньо до стіни. Не кожна стіна витримає таке навантаження. Це стосується гіпсокартону та пластмасових розділів, які популярні. Важливо, щоб стінка ідеально гладка і довговічна, для щільної коригування до її раковини.
 • В комплекті з раковиною є особливий плоский сифон, який у випадку розбиття буде важко замінити або неможливо.
 • Якщо раковина або сифон починає текти, пральна машина доведеться відкинути, і це означає, що це буде необхідно відключити його від водопостачання та каналізації, а в кінці роботи повторно підключено до місце.
 • Пральна машина не буде близькою до раковини, щоб виробляти гігієнічні процедури.

Плюси та мінуси

Дизайнерські варіанти розташування оболонок, встановлених над мишньою, з’явилися порівняно недавно. Власники, які вже використовували таку можливість оцінити переваги, беручи до уваги недоліки цього методу встановлення сантехніки.

Умывальник над стиральной машиной. Ответы на вопросы: как вода стекает, есть ли брызги. удобно ли?

 • Компактне розміщення комунікацій. можна зберегти на трубах для водопостачання та стічних вод. Точки з’єднання знаходяться в одному місці, що спрощує установку санітарних систем.
 • Привабливість зовнішнього дизайну. такий вузол виглядає сучасним, оригінальним, ергономічним.
 • Збереження місця для невеликих ванних кімнат не більше 4 квадратів. Навіть у умовах, коли розмір обмежений, тут придатна побутова техніка.
 • Відсутність місця для ніг. Фактично для людей з великим розміром ноги, змушений відійти від раковини. Це не завжди зручно.
 • Значна макет оболонки. Враховуючи розміри пральних машин, раковина буде розташована принаймні лічильником з рівня підлоги, що може бути незручності для людей дрібного росту та дітей.
 • Необхідність вибрати певну модель. не ціла техніка підходить для цього методу розподілу робочої області.
 • Складність доступу до сифона та водного зв’язку для ремонту, запасних частин. Побутова техніка загоряє дренаж, тому, коли проблеми, буде необхідно висувати обладнання, яке пов’язане з додатковою роботою.
 • Проблеми для чищення. важкодоступний розрив залишаться між агрегатом та раковиною, в якій накопичиться пил з брудом. У вузькому щілині важко дістатися до миття цього простору.
 • Вода. Обмеження висоти вимагають використання невеликих умивальників, використовуючи які бризки розпилюються по всій кімнаті.
 • Проблеми для кріплення. умивальник, позбавлений підтримки знизу, що знижує надійність прикріплення. Ця умова повинна бути передбачена на етапі планування макетів, попередньо встановлені кріплення у стіні.
READ  Вимийте подушку з ручки в пральну машину

З усіма плюсами і мінами.

Що повинна бути пральна машина під раковиною?

Всупереч популярній вірі, що під раковиною можна тільки бути побудований у низькому пральній машині, є накладні шаблони оболонок, які ідеально з’єднуються з пральними машинами стандартної висоти 85 см. Приклад такої раковини, який ви можете побачити на фото вище, є однією і найпопулярнішою моделями накладних оболонок від магазинів Lerua Merlin.

Особливістю таких оболонок. це сифонний бічний пристрій, так що раковина не повинна триматися занадто високою над пральною машиною.

Звичайно, рахунок-фактура є лише словами. Раковини цього типу прикріплені до стіни і висять на мінімальну відстань від пральної машини 20 мм. Що стосується ширини таких оболонок та їх глибин: найпоширеніша ширина 60 см, глибина 50 см. Важливий момент: Якщо глибина раковини становить 50 см. Потім пральна машина повинна бути навіть до 45 см. Є глибина поглиначів і до 60 см, у цьому випадку глибина пральної машини може бути до 55.

На додаток до переваг, є оболонки та їх недоліки. З неправильною установкою можна шукати воду, а дизайн аматорського може. Однак, особисто, мені більше схоже на такі накладні оболонки з бічним злиттям, ніж інший тип раковин, які висівають набагато вищим над пральною машиною через пристрій сифона.

У цьому випадку такий розчин з накладною оболонкою буде доречним? Наприклад, коли пральна машина була придбана заздалегідь або привезена з попередньої квартири. Звичайно, це не хоче придбати низьку машинку спеціально під раковиною. Також вища машина, тим більше кімната.

Ринок представляє величезний вибір пральних машин стандартної висоти, на відміну від низького знаходження оптимального якості та цінового рішення не так просто.

READ  Ніж видалити запах у пральній машині

Встановлення оболонки над пральною машиною може мати дві варіанти: накладну раковину з бічним злиттям або раковиною з стандартним сифоном, який встановлюється над пральною машиною, і, як би висять у повітрі.

У другому випадку вам доведеться подумати про покупку низької пральної машини до 75 см висотою.

У посібнику для призупинених раковин максимальна висота майже завжди вказується, а також рекомендовану ширину пральної машини. У деяких магазинах ви можете негайно забрати набір машинної оболонки.

Вимоги до встановлення оболонки над пральною машиною

Існує кілька вимог, які слід точно спостерігати при встановленні раковини, розташованої над пральною машиною. Чаша встановлюється таким чином, що її ребра з’являються для країв електричного приладу щонайменше 2-5 см, ще більше.

Злийте сопел пристрою у жодному випадку, не можна розмістити на машині. Вони розміщені за обладнанням. Це необхідно для того, щоб запобігти надходженню рідини до електричного приладу у разі витоку або розладів цілісності шлангів.

Якщо випуск каналізації розташований у стіні безпосередньо за пристроєм, то мінімальна ширина раковини повинна бути 58 см. У випадку, коли такий висновок знаходиться в іншому місці, мінімальна ширина чаша може бути 55 см.

Переваги такого рішення є очевидними. Це дозволяє вам організувати простір якомога ефективно, натхнення пральної машини навіть у найнижчій комбінованій ванній кімнаті. Зрештою, не всі готові дотримуватися пристрою до інших кімнат. Так, і подивіться на кухню або будь-яку іншу кімнату, це буде невідповідним.

Над чаші достатньо вільного місця, щоб розмістити шафку та дзеркало, яке не буде зіпсувати загальний стиль інтер’єру.

Продаж раковини представлені на продаж (так звані чаші, призначені для установки на теми або пральна машина) будь-яких кольорів та конструкцій, тому вони гармонійно вписуються як у сучасний, так і класичний дизайн стилю.

Але люди, які вирішили про таке розміщення умивальника, часто забувають взяти до уваги його недоліки. Звичайно, його переваги мають набагато більше, але треба думати про можливі труднощі.

Найважливішим недоліком є ​​можливість погіршення електричного приладу під час витоку в умивальнику. Це не тільки потрапить до сімейного бюджету, але може бути досить небезпечним. Хоча, з правильною установкою ця проблема можна уникнути, використовуючи спеціальну ізоляцію.

READ  Режим сценарію не включається на пральну машину

Також форма раковини (квартира з злиттям у задній частині) викликає затримку води в чаші та сифона. Іноді рідина не йде повністю, і ви повинні видалити його з серветкою. Недоліком називається відсутність компонентів, але зараз вона вже не має значення.

Очевидно, що більшість “мінусів” цієї установки мийбазину повністю вирішуються, а решта. не настільки важливі, щоб відмовитися від заощаджень простору через них.

Раковина над пральною машиною: плюси і мінуси

Ця техніка економить простір у тісній ванній кімнаті: пральна машина вводять під плоским раковиною замість звичайного шафка. Зливання умивальника передбачається на бік або внизу, у другому випадку техніки конверта зв’язку. Мийки з розмірами 60×60 і 50×60 см, вони відповідають розміру стандартних пральних машин.

Мийка над пральною машиною: рішення для ремонту невеликої ванної кімнати. Зворотній зв’язок після 5 років використання

Перш за все, заощаджуючи простір. Це стосується не тільки у ванній, але і всім квартирі, тому що багато ванних кімнат настільки малі, ви повинні поставити пральну машину на кухні або в інших кімнатах. Розміщення під раковиною дозволить це уникнути.

Ще однією перевагою є оригінальність. Подібний дизайн виглядає незвично, але цікаво. Крім того, ви можете вибрати салон нестандартних форм і Lubbarits, щоб прикрасити кімнату. Тобто це хороший дизайнерський розчин.

Можливості

Умивальник над пральною машиною не так часто, але це хороше рішення для ванної кімнати з мінімальною зоною.

Слід мати на увазі, що з цією установкою можуть бути деякі труднощі.

Важливий! Для установки оболонки над побутовою технікою буде відповідати двом типам ділянок.

 • Сторона раковини. Дерев’яний отвір не є стандартним, а раковина.
 • На дні умивальника. На відміну від звичайних варіантів, Siphon такого миття негайно йде.

Сама раковина повинна бути невеликою, дно повинна бути компактною. Хороший варіант. це модель “водяної лілії”, його дно плоский і в глибині 20 см.

Є готові набори для продажу, які вже включають відповідну оболонку та відповідну техніку. Маленькі магазини рідко похвалили таке рішення, це загальне у великих містах. У маленькому містечку така річ надзвичайно рідка.