Положення про встановлення газового лічильника в квартирі

Дрібна побутова техніка

Газовий лічильник у квартирній та приватному будинку та правила встановлення

Важко уявити сучасне житлове будівництво без постачання газу. Кухонні тарілки та кухонні панелі, побутові водні опалювальні колони, газові опалювальні котли всі ці газові прилади.

Вимоги до встановлення лічильників газу

Встановлення газового вимірювача дозволяє проводити точний облік споживаного обсягу та сплатити лише витрати спожитого природного газу відповідно до тарифів населення.

У статті ви знайдете відповіді, як правильно встановити побутовий газовий лічильник у квартирі та приватному будинку відповідно до нормативних документів Республіки Білорусь.

Положення про встановлення газового лічильника в квартирі

положення, встановлення, лічильника, квартира

Отже, як обіцяно в попередній статті про відбір лічильників газу, у сучасній статті я розповім вам про основні правила (критерії) лічильника побутового газу (далі

Але перші речі. Які вимоги до приміщень (відповідно до правил), де планується встановлення BSG? Перш за все, не повинно бути житлових приміщень. Встановлення будь-якого газопродуктивного обладнання та BSG у житлових приміщеннях суворо заборонено. Зазвичай в приватному будинку лічильник встановлюється в печі, веранді або на кухні. В квартирі. кухня. Номер повинен мати природну вентиляцію, в інших словах вікна з вікном. Лічильник встановлюється на висоті не менше 1,6 метра від рівня підлоги. Відстань від дверей та віконних отворів до BSG повинна бути не менше 0,5 м. Відстань від BSG до будь-яких газових приладів повинна бути не менше 0,8 метрів. Встановлення над газовою плитою, як багато людей хочуть, заборонено. Лічильник повинен бути розташований за межами зони тепла та вологи.

Далі я відповім на часто запитання: Які матеріали потрібно придбати для встановлення газового лічильника в житловому будинку (квартира)? На додаток до лічильника газу вам знадобиться газовий шланг та два кулькові клапани (тато-мама і мама-мама). Звичайно, всі вищезгадані матеріали та широкий спектр лічильників газу можна знайти на Лушеві.com.Ua.

Ви вирішили встановити лічильник газу, де почати? Початок необхідності від поїздки до управління газовою економікою вашого міста або регіону. Там ви пишете заявку на встановлення лічильника газу та обговоріть деталі з установкою або з стороннім організацією, яка має ліцензію на виконання цього виду роботи. Не забувайте, що при встановленні газового вимірювача ви повинні видати паспорт та запечатати лічильник за допомогою печатки безпеки.

Розташування газового лічильника в приміщенні

Головний газ не буде встановлювати лічильник на поверхні з температурою поверхні вище 60 ° С або нижче.20 ° С. Інсталятор може вимагати, щоб власник корпусу підштовхує плиту, навіть якщо вона знаходиться на безпечній відстані. На цій підставі суперечки часто виникають між сторонами, але це можна вирішити, просто переміщуючи плиту вперед. Ці ж вимоги використовуються для захисту навколишнього середовища, хоча в житлових будинках немає приміщень.

Працівник газу почне монтувати лічильник, коли не буде технічних перешкод, і відтепер слід контролювати.

Пристрій фіксується лише у доступному місці, незалежно від думок мешканців. У свою чергу, ніщо не заважає власникам замовивши установку в Семида кухні, а потім. закрити лічильник в змонтованому меблів.

Не буде анти-порушення в таких діях, оскільки представник постачальника зможе побачити свідчення. У цьому сенсі власники іноді викликають незручності для себе. Щоб вилучити індикатори самостійно або дозволити перевірку, вам доведеться перемістити елементи або отримати все з кухонного кабінету. Тому, з того, щоб не доведеться передати газовий лічильник у майбутньому, краще негайно організувати його у доступному місці.

READ  Бойлер для водяного опалення в електричній квартирі

Не згодні додатковий час, якщо майстер проти встановлення лічильника на вигнутий розділ труби. Індикатори інструменту не залежать від його форми.

Розташування лічильника впливає на зручність і зовнішній вигляд кімнати. Пристрій буде вирізати в трубу, як споживач хоче. вертикально або горизонтально.

Майстер визнає місце встановлення та вказує на вартість роботи. Ціна впливає:

В законодавстві існують взаємовиключні норми щодо сторін, до яких розміщується матеріальна підтримка. Легально, все зводиться до того, що послуга платить споживачеві. Для нього ще є вибір: покупка деталей у водієві газу або купуйте себе. Другий варіант буде коштувати дешевше на 30%.

Тим не менш, є категорії громадян, які мають вільну установку витратомірів газу. Читати далі в цьому матеріалі.

Встановлення лічильника газу в квартирі

Майстер спеціалізованої компанії встановить лише лічильник, якщо є проект. Документ вказує на місце розташування в кімнаті, висоті та відстані від газових та електричних дисциплін. У газовій службі організації розповсюдження проект буде сертифікованим. Газові робітники прийдуть до будинку, Sesso лічильник і дати введення в експлуатацію.

Як вибрати лічильник газу

Незважаючи на те, що для того, щоб координувати встановлення бухгалтерського пристрою, потрібно забезпечити споживати витратомір, вибір обладнання повинен здійснюватися лише після консультаційних фахівців. Обов’язково запитайте список дозволених пристроїв, оскільки неліцензовані пристрої не можуть бути введені в експлуатацію.

Для того, щоб вибрати витратомір, його технічні характеристики також слід враховувати, особливо звернути увагу на два критерії: пропускну здатність та тип пристрою.

Перший критерій залежить від кількості та потужності газових пристроїв, встановлених у будинку. Для однієї пластини, наприклад, достатньо пропускної здатності становить 1,6 м 3 / год. Цей параметр вказується на передній панелі, і ви можете дізнатись, дивлячись на значення, вказану після літери “G”, тобто у цьому випадку, вам потрібен пристрій з маркуванням G1.6.

Вибір лічильника залежить від пропускної здатності газових приладів. Наприклад, якщо це від 0,015 до 1,2 м 3 / год для газової печі, то пристосування з параметрами 1,6 м 3 / год є оптимальним. У випадку, якщо кілька пристроїв встановлюються та експлуатуються, то мінімальні значення слід враховувати найменш потужні та високошвидкісні лімітні дані. Але необхідно враховувати, що ідеально вибирає витратомір у цій вимозі, часто є неможливим завданням, тому максимальні значення враховуються. Наприклад, якщо мінімальна піч споживання становить 0,015 м 3 / год, а максимальна ємність котла становить 3,6 м 3 / год, потім слід придбати лічильник з маркуванням G4.

Однак необхідно враховувати той факт, що лічильник буде вирішено до установки, якщо відхилення при мінімальному значенні не перевищує 0,005 м 3 / год. В іншому випадку, можливо, необхідно встановити окремі бухгалтерські пристрої та, як наслідок, зберігаючи два окремі особисті рахунки.

Основні види лічильників побутових газів

При виборі лічильника необхідно враховувати його зовнішній вигляд, який визначає принцип його експлуатації, а також точності отриманих даних. Згідно з цим критерієм, окремі споживачі можуть вибрати пристрої:

 • Мембрана. Ці лічильники газу відрізняються низькою ціною, високою надійністю та досить надійними цінностями. Але вони дуже шумні транспортні засоби;
 • Ротаційні пристрої. Ці пристрої популярні через його компактний розмір і досить низькі ціни, але мають короткий термін служби та не відрізняються високою точністю отриманих вимірювань;
 • Ультразвукові пристрої. Ці лічильники стосуються електронних пристроїв та мають високу точність вимірювання. Вони досить компактні, мовчать і можуть інтегруватися в загальну систему для віддаленої передачі даних.

Крім того, при виборі лічильника газу слід враховувати його сайт встановлення, оскільки ці пристрої мають право і лівосторонні. Необхідно враховувати обидва при те, що розділ труби буде встановлений: на горизонтальному або вертикальному. Також потрібно вирішити з розташуванням лічильника газу: у будинку, в теплій, нагріваній кімнаті, або на вулиці. В останньому випадку ви повинні придбати термокартрійний пристрій, про що свідчить літеру “Т” на передній панелі пристрою, вказану поруч із пропускною здатністю пристрою.

Особлива увага повинна бути оплачена на дату дату лічильника, оскільки саме це є відправною точкою для визначення проміжного інтервалу, який є індивідуальним та коливається від 3 до 15 років.

Правила встановлення газового вимірювача в квартир крокові інструкції

Той факт, що лічильник підрахунку газу значно знижує витрати на комунальні послуги, вони знають майже все, і тут вам навіть не потрібно робити будь-які розрахунки. Навіть “ледачий” і писати, і вони кажуть, що тарифи на енергію сильно переоцінюються. Проста логіка показує, що якщо ви платите не відповідно до стандарту, а на факту споживання, то сума буде значно менше. І практикувати це переконливо підтверджує.

READ  Як зробити стрілки на штани з швидким

Слід розуміти, що газове обладнання належить до категорії продуктів високого ризику. Тому лічильник повинен бути встановлений лише фахівцями з сертифікацією. Іншими словами, багато компетентного в країні, але це не означає, що такий лічильник може встановити відносний або сусід, якщо він офіційно не наділений такими повноваженнями.

Крім того, спеціаліст повинен працювати в цій організації, яка поставляє американський газ. В іншому випадку лічильник не буде зареєстрований, тобто не зареєстрований. Тому процедура встановлення лічильника у своїй квартирі є наступним.

Як встановити лічильник газу

 • Перший. Ви повинні зв’язатися з довідковою службою організації, яка поставляє нас з газом. Її контактні телефони вказані на обертовій стороні щомісячного надходження для оплати за використання газу. Спеціаліст служби пояснить, як саме адреса приймає заявки. Навіть номер кабінету скаже.
 • Друге. Повинні бути особисто в газовій службі та напишіть заяву. Буде паспорт, документ, що засвідчує право власності (або найму) на цьому житловому просторі та отримання виплати “газу” за попередній місяць. Якщо ця квартира має кілька власників (у акрах), то програма може написати будь-який з них. Спеціаліст, який приймає заяву буде сказати, коли очікувати візит майстра для виробництва вимірювань.
 • Третій. Ви повинні подумати, де бажано покласти лічильник. Слід мати на увазі, що воно не повинно бути розташоване ближче 80 см для газових пристроїв (плита, якщо вона є. газова колонка). Плюс, стандарти визначали висоту з підлоги (принаймні 120 см). І інакше. ви можете вибрати місце в будь-якому місці. Іноді трапляється, що спеціаліст приходить і “pokes” до місця, де стоятиме лічильник. Але це вирішило це. І чи нам це зручно? Тому власник корпусу має право вибирати сайт установки без порушення зазначених параметрів. Природно, що більша довжина газових труб (до лічильника та від нього), тим більше ви повинні платити за матеріали та роботу. Але гроші невеликі. За запитом, лічильник може бути навіть вбудований у кухонний кабінет, висячий шельф. Ці питання і необхідно обговорити з майстром, коли він буде робити вимірювання.
 • Четвертий. У вказаний час вам потрібно знову відвідати газові послуги, сплатити вартість проекту та роботи. З майстром сайту налаштування, потрібно обговорити час, коли ремонтники прибудуть до встановлення лічильника. І все. Решта роботи зробить представників газової служби.

Ви можете придбати лічильник, якщо є інформація, яку вона продає десь дешевше, ніж у газовій службі (у їхньому магазині). Тільки попросити майстра, який тип лічильника та з якими параметрами потрібно придбати.

Документація

Спочатку. Купуйте лічильник. І перед покупкою, погодитися на модель бухгалтерського пристрою з газекендером та переконайтеся, що цей пристрій включений до Державного реєстру вимірювальних фондів. Це частка правди, оскільки кожен пристрій має ресурс, пройшовши це, він підлягає перевірці. Чим більше ресурс, тим рідше калібрування в газет. Ці терміни вказані в паспорті інструменту. Як правило, це протягом 5-10 років. Отже, ми потрапили до документів, необхідних для забезпечення в GazBontor, щоб подати заявку на встановлення лічильника:

 • Власник громадянського паспорта житла;
 • Абонентська книга;
 • Стандартний проект газифікації проекту або затверджений житловий план;
 • Документи, які йдуть з пристроєм;
 • Контракт з технічного обслуговування для газових пристроїв.

Правила встановлення індивідуальних лічильників газу в Україні

Цього року Закон України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” 533-17, перегляд 20.01.2018 рік. У яких призначаються правила оснащення житлових приміщень за допомогою індивідуальних пристроїв вимірювання природного палива. Портал Домік.UA повідомляє про правила встановлення лічильника газу в житлових приміщеннях.

READ  Встановлення сушарки для посуду в шафі

За законом написано, що повний комерційний облік природного палива повинен бути забезпечений шляхом встановлення окремих бухгалтерських пристроїв у житлових приміщеннях. Постачальники газу повинні обладнати житло, де енергія використовується тільки для приготування їжі, до 1 січня 2021 року.

Встановлення газових вимірювальних приладів у багатоквартирних будинках

У грудні 2017 року народні депутати України внесли зміни до закону, а заборонені компанії газопостачання для встановлення пристроїв домену газу. Документ передбачає можливість встановлення лічильника зв’язку з комунікацією за згодою співвласників житлового будинку. Жителі будівлі повинні проводити зустріч і приймати рішення обладнати будинок пристрою вимірювання газу.

У ч. 3-й. 2 Закону заявляється, що введення в експлуатацію нові будівлі або реконструйовані житлові будинки з системою газопостачання дозволяється, якщо є місцеві сайти вимірювання палива.

Оплата компенсації для житлового обладнання за допомогою газового лічильника

Українці мають право встановлювати лічильник природного палива в житловому приміщенні за свої гроші, а потім компенсація споживання за рахунок коштів, які вони сплачують за курсом розподілу природного палива. “Замовлення та розміри компенсації за витрати на придбання та встановлення окремих інструментів обліку природного газу для споживачів палива. Особи, встановлені Кабінетом Міністрів України “. Вказаний у законі.

Має право отримувати компенсацію, внутрішні споживачі, які обладнали свої будинки на 2018 рік. Термін виплат. 12 місяців.

У яких випадках компанії газопостачання мають право вимикати газ споживачам

Компанії, які постачають газ до житлових приміщень, мають право припинити постачання газу з 1 січня 2021 року, якщо споживач відмовився встановити індивідуальний пристрій вимірювання енергії.

Якщо постачальник газу у своїй винні не встановив лічильник газу до затвердженого періоду, припинення постачання газу до житлових приміщень заборонено. Сума для оплати споживаних часів, у такій ситуації, буде розрахована на норми споживання енергії.

Також заборонено відключити газ у житловому будинку, якщо співвласники відмовилися встановити комунікативний бухгалтерський пристрій.

У Києві виявлено можливі шахраї на установці лічильників газу

У ПАТ “Київгаз” повідомив, що ймовірні набухи обманюють споживачів старості. “Вони пропонують придбати лічильник газу на значно завищеній ціні. Пенсіонери пояснюють, що на наступний день працівники ПАТ “Кыгаз” не тільки встановлюють лічильник, а й компенсувати повну вартість пристрою “. Прес-служба компанії звіти на офіційній сторінці соціальної мережі

Компанія “Кыгаз” повідомила, що всі абоненти будуть надані безкоштовними лічильниками квартир до 1 січня 2021 року.

Обговоріть переваги оснащення житла з індивідуальним пристроєм з вимірювання газу та розповісти, скільки енергії використовує сім’ю, використовуючи індивідуальні показники на форумі Все про житлово-комунальне господарство в Україні

Літній лічильник газу на кухні

Газові стандарти також регулюють порядок приховування в меблях інструментів газу. Тримайте газові лічильники на кухонним меблям не заборонено, але слід спостерігати кілька вимог.

 • По-перше, вам потрібно розробити кухонні меблі (шарнірні шафи), щоб газовий лічильник розташований не ближче до стіни монтажного кабінету, а між ними був якийсь відстань, необхідна для безперешкодного доступу у випадку заміни.
 • По-друге, лічильник газу не повинен бути “щільним” для підробки в шафі. він повинен бути доступним для обслуговування та видалення свідчення потоку газу.
 • По-третє, неможливо мати лічильник газу в небезпечній близькості до об’єктів, які можуть пошкодити його тіло та механізм.

Після рекомендацій газових комунальних послуг та виконання поточних правил для встановлення та експлуатації газового вимірювача дозволять інструмент обліку витрати газу протягом багатьох років, не вдаючись до дорогого ремонту.

�� Перенесення лічильника газу в квартирі: найкращий варіант