Помилка 7 у пральній машині Gorenje

Пральні машини

Помилки пральних машин Gorenje

Прання одягу та білизни необтяжливе у сучасному світі. Завдяки пральним машинам ми можемо не турбуватися про це, але в ситуаціях, коли сталася якась поломка, ми часто безпорадні. У цій статті ми розглянемо всі коди помилок та поширені поломки з шляхами їх вирішення.

У разі несправності пральна машина Gorenje подає звуковий сигнал, лампочки індикатори починають блимати, а на дисплеї висвітиться код помилки (ERROR). Оповіщення буде відбуватися, доки прилад не буде вимкнено. При несправності системи нагрівання програма прання виконається до кінця, але в холодній воді.

Пральна машина може повідомляти про проблеми в результаті відключення енергії, у цьому випадку вам потрібно вимкнути пристрій і почекати кілька секунд. Увімкніть пристрій і встановіть програму прання. Якщо помилка повторюється, вам потрібно назвати спеціаліста.

Коди помилок Сенс Причина Як усунути
F1 Термістора проводка порушена один.В результаті короткого замикання ланцюг перестав працювати. 2.Ланцюг перерви. Ремонт ланцюгів термінахчатків
F2 Проблема з замком дверей один.Двері погані закриті, перевірте на іноземні товари. 2.Блокувальник розбивається. 3.Несправний Блокувальник дверей. один.Натисніть клавішу “Пуск”, щоб скинути помилку. 2.Перевірте та замініть електронний замок.
F3 один.Немає рівня води. 2.Дротове водопостачання. один.Занадто низький тиск у сантехніці. 2.Неправильний вхідний клапан. 3.Розбита прес-служба, забита трубка. один.Перевірте, чи відкрита вода. 2.Це фільтр у наповненому шлаку не засмічений. 3.Натисніть “Почати” знову.
F4 Порушена ланцюжок управління моторними такогенерами. один.Тикогенератор, що спалюється або несправний. 2.Проблеми в модулі. 1.Перевірити проводку. Ізолювати чи замінити непридатні ділянки. 2.Змінити головний блок.
F5 Немає зв’язку між платою та інвертором. Обрив або пошкодження ланцюга керування. 1.Провести ремонт ланцюга. 2.Замінити модуль або інвертор.
F6 Немає нагріву води. 1.Несправність нагрівального елемента. 2.Занадто холодна вода на затоці. 3.Поломка електронного блоку. 1.Вимкнути машинку, почекати кілька секунд і знову увімкнути програму прання. 2.Заміна нагрівача (Tubular Heater). 3.Ремонт плати керування.
F7 Вода погано чи зовсім не зливається з машини. 1.Засмічена зливна система (шланг, патрубок, помпа). 2.Несправності зі зливним насосом. 1.Почистити фільтр, шланг і всі комплектуючі, через які йде потік води. 2.Перевірити та змінити помпу.
F8 1.Занижена швидкість обертання барабана. 2.Поганий віджим. 3.Проблеми із двигуном. 1.Розтягнутий ремінь для водіння. 2.Вихід з ладу двигуна. 3.Несправність інвертора для машин з керуванням PG4 та PG5. 1.Надягніть ремінь на місце або змінити його. 2.Заміна двигуна. 3.Заміна інвертора.
F9 Спрацювала система “Аквастоп”. У пральній машині сталася протікання, спрацював поплавковий датчик. 1.Відновити герметичність вузлів прання. 2.Замінити систему “Аквастоп”.

Прошу звернути увагу, що описані вище коди помилок поширюються лише на більшість моделей пральних машин. Якщо вам не підійшов код помилки, зверніться до інструкції вашої моделі, де є розшифровка.

Якщо вам не вдалося усунути поломку власними силами, то нагадаємо, що до ваших послуг надані сервісні центри компанії. Сподіваємось наша стаття виявилася для вас корисною.

Усунення

Розглянемо шляхи усунення перелічених помилок пральних машин Gorenje. Для зручності згрупуємо рішення залежно від вузла, де виникла помилка.

Термодатчик

У разі виникнення помилок, пов’язаних з цим елементом, необхідно відкрити корпус нагрівального елемента. Шуканий вузол буде розташований між лівим контактом корпусу та його центральним болтом. Для перевірки термодатчика здійснюється налаштування на нього мультиметра, відключення проводів опору та виконання необхідних вимірів. Якщо мультиметр не дає індикаторів, датчик згорів та підлягає заміні.

Аналогічно перевіряють проводку датчика.

Наливний клапан

Його завдання – регулювати набір води в бак. Якщо машина не набирає води або, навпаки, не може її перекрити, це свідчить про поломку даного клапана. При виникненні такої неприємності насамперед слід промити фільтр пральної машини, розташованої біля її основи. Фільтр витягають плоскогубцями та промивають під водою. Якщо шляхом даних дій виправити помилку не вдалося, слід перевірити мультиметром наливний клапан. Зробити це можна, знявши кришку пральної машини.

Датчик рівня води

Для усунення помилок, пов’язаних з цим вузлом, потрібно в першу чергу витягти його та промити трубки датчика під водою. Якщо це не допомогло вирішити проблему, необхідно перевірити сам датчик мультиметром. Якщо це не допомогло усунути несправність, слід приступити до перевірки електричних комунікацій, які підходять до датчика.

Зливний насос

Одна з найуразливіших деталей пральних машин цього бренду. У разі виникнення неприємності проводиться заміна помпи. Дістатись до неї буде простіше, якщо поставити машинку набік. Потім тестером вимірюється опір помпи. Якщо тестер не видає опору, деталь підлягає заміні.

Робити це можна, лише відкрутивши кріплення та замінивши поламаний елемент на новий.

Нагрівальні Tubular Heater

Як і в багатьох автоматах, нагрівальні елементи – слабке місце моделей. Одна з перших причин виходу Tubular Heater з ладу. агресивна хімія, яка, як камінь, осідає на елементах і утворює накип. Остання просто не пропускає тепло.

Серед інших причин – перепади напруги, неправильна експлуатація техніки.

Якщо машинка перестала гріти воду, насамперед тестером перевіряють показники опору Tubular Heater (дістатись до нього буде непросто, краще попередньо помітити фломастером або сфотографувати всі проводи, що від’єднуються). Якщо ці показники в межах 0-1, то нагрівальний елемент слід змінювати. Якщо вище (від 10 ОМ), то з Tubular Heater все гаразд, слід продовжити пошук несправності – перевірити термодатчик та дроти, що йдуть від нього.

Іноді запідозрити проблему можна ще до того, як спрацює самодіагностика пристрою. Наприклад, при підвищених вібраціях і стукоті барабана слід перевірити, чи він не засмічився сторонніми предметами, чи в порядку підшипники. У разі виявлення причини стукотів потрібно якнайшвидше усунути її.

При недостатній якості віджимання білизни швидше за все причина криється в ослабленні ременя. Ця несправність легко та швидко усувається, але довірити її потрібно фахівцеві.

Більш серйозні поломки, наприклад, поява запаху горілого, іскор та коротке замикання свідчать про серйозну несправність. Швидше за все, у корпус машинки потрапила вода. У такому разі слід від’єднати пристрій від електромережі та не робити самостійних спроб ремонту. Машинку слід везти до сервісного центру або викликати спеціаліста додому.

Поради

Машини цього бренду характеризуються підвищеною чутливістю до якості води. Занадто тверда або з домішками вода може стати причиною поломки насоса та виходу з ладу нагрівальних систем Tubular Heater. Ось чому в регіонах з такою водою у трубопроводи рекомендується встановлювати фільтри глибокого очищення.

Патрубки та шланги – ще одне вразливе місце пральних машинок Gorenje. На них нерідко можливий заводський шлюб. Крім того, тріщини та пошкодження цих елементів можуть викликати гострі деталі та агресивна хімія, у тому числі порошки та інші засоби для очищення внутрішніх частин машинки від забруднень та накипу.

READ  Не надходить вода в посудомийну машину Electrolux

Про те, як замінити підшипник у пральній машині Gorenje WS 42121, ви можете дізнатися нижче.

Коди помилок пральних машин Gorenje Лінії: Basic, Classic, Exclusive

E1- Розрив або коротке замикання ланцюга датчика температури.

LED: Усі сегменти індикатора блимають 1х(½ секунди увімк.).,½ секунди викл.) та 5 секунд пауза.

Несправність з’являється при розриві або короткому замиканні ланцюга датчика температури. Програма прання буде завершена без нагріву. Несправність буде показана в кінці програми прання.

Розрив або коротке замикання ланцюга датчика температури. Контроль датчика температури (NTC sensor), його заміна, за необхідності. Перевірити надійність з’єднання, цілісність провідників.

E2- Розрив у з’єднанні із замком дверцят.

Індикатори LED (дверцята відчинені) Індикатори LED1 і LED2 блимають 2x (½ секунди вкл., ½ секунди вимк) і пауза 5 секунд.

Сигнал із замку (контакт C) перевіряється постійно. Помилка з’являється, якщо протягом 10 секунд після старту, не надходить сигнал про закриття дверцят. Електроживлення замку залишається активно, і машина очікує закриття дверцят. Якщо дверний замок втрачає сигнал на контакті C, досить тривалий час, помилка також буде показана. Щоб запустити програму знову, дверцята повинні бути закриті та натиснута кнопка S1. Якщо помилка з’являється ще раз, програму прання буде зупинено. Якщо в баку залишилася вода, вона буде зливатися протягом 2 хвилин, потім, електроживлення дверного замку вимикається (дверцята буде розблокована). Помилка буде показана і подальше продовження прання буде неможливим.

Перевірте дверцята. Закрийте її та натисніть СТАРТ. Повторіть ще, якщо машина не стартує.Перевірити: замок дверцят, роз’єми та дроти.

E07 Error, Gorenje washing machine

LED індикатори: Всі індикатори блимають 3х (½ секунди ВКЛ, ½ секунди ВИМК.) та 5 секунд ПАУЗА.

Рівень води перевіряється постійно під час наповнення. Якщо помилка відбувається вперше, машина повторить перший крок наливу води. При повторній невдалій спробі наливу програма прання зупиняється і буде показана помилка. Продовжити програму прання можна, натиснувши кнопку S1. Якщо помилка з’являється втретє, програма прання зупиняється і її подальший запуск буде неможливим. Помилка буде показана.

Перевірити:Заливний клапан-соленоїд Фільтр-сітка заливного клапана-солоноїда Чи немає витоку води з машини

Перевірити: Заливний клапан-соленоїд Фільтр-сітка заливного клапана-соленоїда Чи немає витоку води з машини Тиск у водній магістралі

E4- Обрив або коротке замикання у поєднанні з тахогенератором.

LED індикатори: Всі індикатори блимають 4x (½ секунди ВКЛ, ½ секунди ВИМК.) та 5 секунд ПАУЗА.Зауваження: може бути показана помилка Е2, коли спрацював термозахист двигуна або програма була перезапущена після показаної помилки Е4.

Сигнал з тахогенератора перевіряється завжди, під час роботи двигуна. При виконанні програми прання, коли двигун працює, але сигнал від тахогенератора не приходить, вперше, буде пауза 1 хвилини. Після цього двигун знову буде запущений. Це буде повторюватися 30 (тридцять) разів, якщо сигнал від тахогенератора не прийде. Кожного разу, залишок часу до кінця миття буде збільшений. Якщо, тим не менше, сигнал від тахогенератора піду, в одному з 30 спроб, помилки будуть скинуті, а миття буде продовжуватися в звичайному режимі. Після невдалих 31 спроб, програма прання буде зупинена. Після цього, якщо температура води вище 60 ° С, для охолодження вода відбудеться протягом 30 секунд., Подальша крапля води. Програма прання буде завершена. З’явиться помилка.

З’єднання з таогенератором зламана, або незабаром закрита.Барабан не обертається, двигун не крутиться. Перевірити: двигун (щітки, обмотка), такогенератор, роз’єми та дроти.

E5-коротке замикання в моторному збудці.

LED індикатори: всі індикатори блимають 5x (½ секунди ВКЛ, ½ секунди ВИМК.) та 5 секунд ПАУЗА.

Помилка з’являється, якщо програма прання активна, але двигун працює без контролю його обмотки збудження. Програму прання буде негайно зупинено. Повторна перевірка роботи двигуна буде проведена через 2 хвилини. Якщо помилка не повторюється, програму прання буде продовжено. Якщо вона все ще з’являється, то програма прання знову зупиняється. Після цього, якщо температура води вище 60°C, з метою охолодження, відбуватиметься налив води протягом 30 сек., наступний злив води. Програма прання буде завершена. Помилка буде показана.

Обмотка збудження двигуна коротко замкнута.Перевірити: мотор та плату управління.

E6- Рівень води не знижується нижче рівня 1. Зливний насос забитий або несправний.

LED індикатори: всі індикатори блимають 7x (½ секунди ВКЛ, ½ секунди ВИМК.) та 5 секунд ПАУЗА.

Помилка виникає, якщо в кінці кроку нагріву температура води в баку більш ніж на 15°C нижче заданої. Програма прання буде завершена в нормальному режимі. Помилка буде показана в кінці програми прання, тільки якщо вона відбулася двічі поспіль.

Перевірити нагрівач (Tubular Heater) та датчик температури

E7- Рівень води не знижується нижче рівня 1. Зливний насос забитий або несправний.

LED індикатори: всі індикатори блимають 7x (½ секунди ВКЛ, ½ секунди ВИМК.) та 5 секунд ПАУЗА.

Помилка з’являється, якщо при зливі води її рівень не падає нижче рівня 1. Якщо помилка з’являється вперше, поза програмою прання, спробу повторного зливу буде здійснено автоматично.Якщо несправність з’являється вдруге, програму прання буде зупинено та помилка буде показана. Щоб продовжити програму прання, натисніть кнопку S1. Якщо помилка з’являється втретє, програма прання зупиняється і її подальший запуск буде неможливим. Помилка буде показана

Зливний насос забитий або несправний. Фільтр встановлено неправильно. Перевірте сифон.

E8- Не досягається максимальна швидкість обертання барабана. Регулятор швидкості не включається. блок керування або двигун.

LED індикатори: всі індикатори блимають 8x (½ секунди ВКЛ, ½ секунди ВИМК.) та 5 секунд ПАУЗА.

Помилка з’являється, коли швидкість обертання становить 200 об/хв або на 20% нижче за номінальну, в кінці кроку обертання. Помилка буде показана наприкінці програми тесту.

E9- Визначений витік води. AquaStop.

LED індикатори: всі індикатори блимають 9x (½ секунди ВКЛ, ½ секунди ВИМК.) та 5 секунд ПАУЗА.

Помилка з’являється, якщо сигнал з датчика AquaStop надходить протягом мінімум 2 секунд. Усі клапани та нагрівач вимикаються та мотор зупиняється. Сигнал з датчика AquaStop перевіряється знову через 3 секунди: якщо помилка не з’являється знову, програма прання буде продовжена. Якщо помилка продовжує з’являтися, буде злив води протягом 2-х хвилин. Помилка буде показана і програма прання не зможе бути запущена знову.

Перевірити, чи немає витоку води, перекрити подачу води.

E10-сигнал із датчика рівня води не надходить або знаходиться за межами розрахункового діапазону.

LED індикатори: всі індикатори блимають 10x (½ секунди ВКЛ, ½ секунди ВИМК.) та 5 секунд ПАУЗА.

Помилка з’являється на початку кожного заповнення бака водою, якщо сигнал не надходить. Прання зупиняється. Після цього, якщо температура води вище 60°C, з метою охолодження, відбуватиметься налив води протягом 30 сек. Помилка буде показана і програма прання не зможе бути запущена знову.

E11-Перелив (несправність гідростату або засмічення патрубка, що підводить до нього). Несправність заливного клапана)

LED індикатори: всі індикатори блимають 11x (½ секунди ВКЛ, ½ секунди ВИМК.) та 5 секунд ПАУЗА.

Помилка з’являється, якщо з датчика тиску надходить сигнал про перелив. Зливний насос при цьому включається безпосередньо контактною групою датчика тиску. Помилка з’являється, якщо клапани пошкоджені, або датчик тиску засмічений. Клапани вимкнені, якщо помилка повторюється 5 разів на протязі 2-х хвилин. Програма прання зупиняється, помилка буде показана.

READ  Як замінити десять в пральну машину

Ймовірні несправності, що потребують ремонту

На жаль, не завжди машинці можна допомогти самостійно. Якщо ви перевірили зливний фільтр, каналізацію, шланг, відключали Washing machine від електромережі, але після, як і раніше, висвічується помилка, ймовірно, ваша Gorenje вийшла з ладу. Ось перелік поломок, які ми усували за помилки F7.

 • змінює згорілі радіоелементи;
 • пропаює згнілі або прогорілі доріжки;
 • випаює пам’ять із прошивкою, перепрограмує її та впаює на місце.
 • робить скручування проводів або змінює весь шлейф;
 • пропаює несправні контакти або змінює контактну групу.

Ціна тільки за роботу майстра, запчастини, необхідні для проведення ремонту, сплачуються додатково.

Якщо ваша пральна машинка Gorenje перестала зливати воду і пише код F7 на дисплеї, телефонуйте в «РемБитТех»:

Майстри «РемБитТех» виїжджають у мінімальні терміни. Наш внутрішній стандарт – 24 години з моменту отримання заявки. Працюємо з ранку до пізнього вечора. Ремонтуємо вдома у клієнта. Якість підтверджуємо офіційною гарантією терміном до 2 років. Звертайтесь: ми повернемо ваш побут у звичне русло!

Помилка F7 у пральній машині Gorenje

Remontnik Коди помилок пральних машин

З’являється помилка F7 у пральній машині Gorenje при проблемах зі зливом води. Але якщо досвідчені майстри відразу бачать джерело неприємності, то обивателям доводиться задовольнятися лише розмитою розшифровкою коду. Щоб зрозуміти, хто винен у зупинці автомата, доведеться частково розібрати пральну машину та зайнятися діагностикою кожного елемента зливальної системи. Покрокові інструкції та пояснення ми зараз надамо.

помилка, пральній, машина, gorenje

Помилки в машинках Gorenje можуть мати код або взагалі не мати взагалі. Залежно від лінійки пристрою помилку можуть бути Е та F. Поширені Е помилки це:

Ремонт стиральной машины GORENJE

 • помилка е2 – активізувався сенсор рівня води, що сигналізує про несправність шланга подачі води або зливу; відбувається автоматичний злив води при досягненні певного рівня;
 • помилка e3 – не відбувається нагрівання, сигналізує про поломку Tubular Heater;
 • помилка е4. дисбаланс навантаження барабана, по суті, це говорить про перевантаженість барабани речами понад встановлену норму;
 • помилка е5. коротке замикання в обмотці збудження двигуна;
 • помилка e6 – рівень води не падає, забитий зливний насос чи фільтр;
 • помилка е7 – труднощі з виведенням води з бака або злив води відбувається надто повільно за задану кількість часу;
 • помилка е10 – пральна машинка не може запустити процес прання через проблеми з подачею води або роботою барабана (бака);
 • помилка е11 – несправність клапана затоки води.

На моделях з дисплеєм код помилки дублюється як за допомогою індикаторів, так і на дисплеї. На моделях без дисплея код помилки висвічує індикатором – кількість разів почергового моргання лампочки вказує на номер помилки.

Варто розуміти, що для різних лінійок пральних машин помилки можуть відрізнятися в трактуванні, так другий тип помилок F, найчастіше такі:

 • помилка f1. проблеми з проводкою, може вказувати як на обмотку термістора, так і в ланцюзі термодатчика;
 • помилка f2 – проблема при блокуванні дверцят, що не дозволяє запустити прання через погану герметичність;
 • помилка f3 – води занадто мало для прання, вказує на проблеми з насосом або низьким тиском води в трубопроводі;
 • помилка f4.порушено ланцюг управління тахогенератором двигуна, в деяких моделях це означає відсутність нагріву;
 • помилка f5. відсутня зв’язок між платою та інвертором (в інверторних моделях), помилка зливу води в інших;
 • помилка f6 – немає нагрівання води;
 • помилка f7 – проблеми при зливі води, засмічений насос або зливний фільтр;
 • помилка f23 – відбувається у пральних машинках із системою «Аквастоп», показує, що система спрацювала;
 • F63 – у роботі двигуна відбувається погіршення функціонування в машинка з Gorenje sensocare – кількість обертів скаче або значно збільшується значно вище за встановлені параметри.

Серед інших помилок, які можуть виникати у старих пральних машинах Gorenje такі:

 • помилка 2. вихід з ладу помпи, зливу, фільтру зливу і так далі;
 • помилка 3 – проблеми із нагріванням Tubular Heater;
 • помилка 4 – проблема з електронікою;
 • помилка 5 – порушення роботи електронної плати або професора пристрою, потрібна термінова діагностика;
 • помилка 6 – проблема з нагріванням води – розгерметизація Tubular Heater або від’єднання від місця стикування;
 • помилка 7 – проблеми зі зливом;
 • помилка pf. електронний збій плати, потрібна діагностика роботи електронної частини;
 • Помилка EO3. це несправність у системі стоку пристрою, очищення або налаштування.

Майже всі помилки такого типу знаходяться в WD, WS, WEI, WD серії тощо.

Дешифрування кодів помилок пральних машин Gorenje. що робити, як виправити

Коротке замикання трапилося в ланцюзі датчика температури. Миття завершується перед етапом води. Перевірте надійність з’єднання для перерви/закриття, якщо це необхідно, відновити.

E2 (2 блимає)

Зламане з’єднання в замку дверей. Ця помилка виявляється, якщо 10 секунд після запуску роботи сигнал закриття блокування не отримав. Пристрій чекає блокування закривається. Закрийте двері для перезапуску та натисніть клавішу S1.

При повторних проблемах програма зупиниться, у присутності води в барабані, машина мовчала. Перевірте щільність закриття дверцят, що йдуть до неї.

e3 (3 миготіння)

Недостатня кількість рідини. Виконайте огляд соленоїдного клапана, фільтрів, можливо, порушилися з’єднання шлангів і відбувається текти, або низький тиск у водопроводі.

e4 (4 миготіння)

Розрив ланцюга або замикання на тахогенераторі. Машинка сама проводить повторне відновлення роботи протягом 30 разів. Якщо температура не знижується нижче 60 градусів, відбувається змішання з холодною водою, а потім злив. Перевірте з’єднання ланцюга тахогенератора та підключені клеми.

Замикання обмотки двигуна. Продзвоніть обмотку двигуна, якщо є розрив замініть.

Вода не знижується нижче встановленого рівня. Проблема у зливній групі: перевірте кожен її елемент.

Барабан обертається слабко. Не досягаються встановлені обороти. Зламаний мотор або проблема в платі управління або недостатня напруга.

Течія води в корпус. Працював систему Aqua Stop, перегляньте всі водні вузли та елементи.

err 02

Не відбувається запуск програми. Починають блимати індикатор Старт/Пауза. Не зачинені двері машинки. Закрийте та виконайте рестарт.

err 03

Рідина не надходить у СТ. Через чотири хвилини автоматика сигналізує про поломку, що виникла. Подивіться, чи відкритий водопровідний вентиль, який стан у заливного фільтра, зробіть рестарт.

помилка, пральній, машина, gorenje

Розглядаємо для пристроїв, що працюють на системі керування PG1-5. Якщо дисплей машинки видає цю помилку, це сигналізує про несправність у ланцюжку температурного датчика. При цьому програма прання не досягає кінця. Несправність криється в кручі або короткому замиканні електронного ланцюга температурного датчика. За допомогою мультиметра продзвоніть ланцюг та датчик. За необхідності замініть нову деталь або відновіть урвище.

f2 (PG1-5)

Проблема у дверях машини люка. Машина не включається, запускається на нетривалий час, 5-10 секунд. Залита вода залишається в баку. Контакти блокувальних датчиків пошкоджено механічно. Насамперед перевірте, чи закриті дверцята щільно, якщо закриті, далі слід виконати такі дії. Замініть замок дверцят, замініть блокувальний вузол машинки.

f3 (ф3) (PG1-5)

Проблеми із системою закачування води, за відведений часовий проміжок вода в баку не досягла заданого рівня. Перевірте тиск рідини у водопровідному крані. Якщо це для вас часто проблема, її можна легко усунути.

READ  Як видалити кришку на пральну машину

Можна встановити невеликий насос, який збільшить тиск та проблема зникне. Якщо з тиском все в нормі, перевірте клапан затоки рідини, якщо він зламаний. замініть його новим. І останнє.це зламався датчик. контролюючий рівень рідини, замініть його.

f4 (ф4) (PG1-3)

Проблема з тахоцепью. Машинка робить повторну спробу включити центрифугу, при ураженні зливається вода із системи. Швидше за все проблема в розриві в ланцюжку тахогенератор-двигун. Або зламаний тахо, для визначення продзвоніть ланцюг, якщо все гаразд, заміряйте опір у приладах.

f4 (ф4) (PG4-5)

Проблеми у вузлі двигуна, Електродвигун не розкручує барабан до встановлених програмою обертів. Системою передбачено три пробні запуски, інтервал між ними 60 секунд. Якщо відбулося скидання помилки, прання продовжується.

В іншому випадку прання припиняється, причому, якщо була встановлена ​​температура понад 60 градусів, відбувається долив холодної рідини. А через 2 хвилини вона вся виливається і автоматика починає видавати помилку.

Для усунення перевірте працездатність плати інвертора. Потім оцініть стан електродвигуна та продзвоніть його ланцюгу.

f5 (ф5) (PG1-3)

Сталося замикання в симісторі двигуна приводу. Робочі обороти перевищують задане значення. Після цього програма зупиняється і проводиться ще один запуск, при невдалій спробі відбувається злив рідини.

Щоб виправити подібну поломку, потрібно зробити наступне: зробити пробний запуск через 20 хвилин, оскільки причина може критися в перегріві двигуна. Замінити контрольний симистор на контролері. Перевірити стан обмотки на двигуні.

f6 (ф6) (PG1-5)

За встановлений проміжок часу рідина в баку не досягає виставленого користувачем значення. Ця помилка відображається, якщо температура відрізняється від встановленої більш ніж на 5%.

Прання в цей час продовжується, СМ починає показувати помилку після завершення програми. Проблема, пов’язана з нагріванням, відбувається з вини нагрівального елемента Tubular Heater або контролера.

Tubular Heater пральної машини Gorenje

f7 (ф7) (PG1-5)

У процесі прання при зливі рідини вона не зливається до мінімального рівня. Автоматика проводить пробний запуск, якщо все повторюється знову, програма завершується та відображається несправність. Зачекайте кілька хвилин і відновіть програму за допомогою кнопки “старт”.

Причини можуть критися в наступному: в насосі, що відповідає за відкачування, відійшли або окислилися контакти. Затисніть затискачі, прочистіть клеми. Дренажний насос не виконує своїх функцій, замініть.

Проблема в зливному шлангу або забився, перегнувся і не пропускає рідину. Пресостат не працює належним чином, оцініть працездатність, за потреби замініть новим. Електронний модуль зламаний.

f8 (ф8) (PG1-5)

Несправний вузол електродвигуна, барабан обертається на знижених оборотах, машина не припиняє програму. Ремінь електродвигуна втратив свою еластичність і потрібно придбати новий. Несправний елемент плати протестуйте та виявіть поломку.

f9 (ф7) (PG2-5)

У корпус машинки потрапила вода. Через дві хвилини відбудеться повторний запуск. Потрібно закрити подачу води та вимкнути прилад. У якійсь із ділянок труби або в місці їх з’єднання сталася течія, усуньте. Або розірвав датчик аква зупинки.

Потік води через манжету

Ланцюг тахогенератора несправний, обертання барабана не обертається. Система робить ще два судового розгляду, з невдалим результатом, рідиною стіку та завершується. Проблема полягає в таогенераторі або його ланцюгах, зателефонуйте, якщо це необхідно, замінити нове.

Несправний ланцюг тахогенератора, барабан обертається повільно. Замінити symistor cm.

Водяне опалення не досягає встановленого значення. Потрібна діагностика або заміна трубчастого нагрівача.

Вода нагрівається занадто швидко, і над встановленим значенням. Несправний прес-служба, очищення гідравлічної системи. Елемент контролера, відповідальний за цей процес, не вдалося.

Дешифрування цього сигналу виконується простим, це код служби помилки. Розглянемо, скільки блимає, він видає це число і буде кодом.

Вищеописані коди помилок пральної машини Gorenje допоможуть самостійно визначити помилку та знайти шляхи її вирішення.

Усунення

Розглянемо шляхи усунення перелічених помилок пральних машин Gorenje. Для зручності згрупуємо рішення залежно від вузла, де виникла помилка.

Термодатчик

У разі виникнення помилок, пов’язаних з цим елементом, необхідно відкрити корпус нагрівального елемента. Шуканий вузол буде розташований між лівим контактом корпусу та його центральним болтом. Для перевірки термодатчика здійснюється налаштування на нього мультиметра, відключення проводів опору та виконання необхідних вимірів. Якщо мультиметр не дає індикаторів, датчик згорів та підлягає заміні.

Аналогічно перевіряють проводку датчика.

Наливний клапан

Його завдання – регулювати набір води в бак. Якщо машина не набирає води або, навпаки, не може її перекрити, це свідчить про поломку даного клапана. При виникненні такої неприємності насамперед слід промити фільтр пральної машини, розташованої біля її основи. Фільтр витягають плоскогубцями та промивають під водою. Якщо шляхом даних дій виправити помилку не вдалося, слід перевірити мультиметром наливний клапан. Зробити це можна, знявши кришку пральної машини.

Датчик рівня води

Для усунення помилок, пов’язаних з цим вузлом, потрібно в першу чергу витягти його та промити трубки датчика під водою. Якщо це не допомогло вирішити проблему, необхідно перевірити сам датчик мультиметром. Якщо це не допомогло усунути несправність, слід приступити до перевірки електричних комунікацій, які підходять до датчика.

Зливний насос

Одна з найуразливіших деталей пральних машин цього бренду. У разі виникнення неприємності проводиться заміна помпи. Дістатись до неї буде простіше, якщо поставити машинку набік. Потім тестером вимірюється опір помпи. Якщо тестер не видає опору, деталь підлягає заміні.

Робити це можна, лише відкрутивши кріплення та замінивши поламаний елемент на новий.

Опалення трубчастого нагрівача

Як у багатьох машинах, нагрівальні елементи. слабке місце моделей. Однією з перших причин випуску трубчастого нагрівача є агресивна хімія, яка, як камінь осідає на елементах і утворює масштаб. Останній просто не пропускає тепло.

Серед інших причин. зниження напруги мережі, неналежну роботу технології.

Якщо машина перестала зігріти воду, перш за все, тестер перевіряє показники опору трубчастого нагрівача (довідання, це буде нелегко, краще спочатку позначити фрет-кінчику або сфотографувати всіх відключення Провід)). Якщо ці показники знаходяться в межах 0-1, нагрівальний елемент повинен бути змінений. Якщо вищий (від 10 Ом), то з трубчастим нагрівачем все в порядку, ви повинні продовжувати шукати помилку. перевірте термічного датчика та проводів, що надходять з нього.

E07 помилка, пральна машина Gorenje

Іноді запідозрити проблему можна ще до того, як спрацює самодіагностика пристрою. Наприклад, при підвищених вібраціях і стукоті барабана слід перевірити, чи він не засмічився сторонніми предметами, чи в порядку підшипники. У разі виявлення причини стукотів потрібно якнайшвидше усунути її.

При недостатній якості віджимання білизни швидше за все причина криється в ослабленні ременя. Ця несправність легко та швидко усувається, але довірити її потрібно фахівцеві.

Більш серйозні поломки, наприклад, поява запаху горілого, іскор та коротке замикання свідчать про серйозну несправність. Швидше за все, у корпус машинки потрапила вода. У такому разі слід від’єднати пристрій від електромережі та не робити самостійних спроб ремонту. Машинку слід везти до сервісного центру або викликати спеціаліста додому.