Посудомийна машина на 9 наборах – скільки

Article

Як вибрати посудомийну машину

За типом, посудомийні машини поділяються залежно від розміру:

Повнорозмірно. є розміри приблизно 60x60x85 см, зазвичай такі машини можуть розміститися 12-16 наборів посуду (стандартний комплект включає 11 кухонних предметів: три різні пластини, три ложки, нож, вилка, чашка, склянка та блюдце).

Вузька. ширина машини 45 см, 6-9 наборів можна почервоніти часом. Як правило, такі пристрої купуються для сім’ї 2-4 осіб. За вартістю займають середню цінову позицію серед трьох типів.

Компактні. розміри 45x55x45 см, 4-5 наборів. Найдешевші автомобілі, але не найбільш економічні. Ефективність миття набагато гірше, ніж попередні два типи, але це ідеальний варіант для невеликої кухні.

Стандартні розміри вбудованих посудомийних машин

Коли вбудована техніка входила лише до повсякденного використання, була прийнята ГОСТ, яка визначає стандартні розміри вбудованих посудомийних машин.

За його словами, висота посудомийної машини була мінімально дорівнює 81,5 см, ширина. 59 см, а глибина. 54 см. Відстань від промивання до стінки. 50 мм, а також довжина наповнення та зливного шлангу (1,5 та 1,3 метра, відповідно) та довжина кабелю. 2 м.

Незважаючи на те, що зараз цей Гост не має сили, все ще можна зосередитися на цих розмірах.

посудомийна, машина, набор, скільки

Всі повністю вбудовані агрегати можна розділити на 3 групи за їх розмірами:

Основні види технологій

Деякі функції, які слід враховувати при виборі та встановлення посудомийних машин.

 • Майте на увазі, що те ж PMM може мати різну потужність.
 • Купівля посудомийної машини, переконайтеся, що розміри, вказані на ціновій мітку. Справа в тому, що продавці можуть навколо значень ширини та висоти, а правильні параметри вказуються лише в монтажній схемі.
 • Використання гвинтових підстав, стандартна висота може бути змінена та скоригована відповідно до місця розташування техніки. Завдяки цьому вбудований посудомийна машина точно зрівнює висоту гарнітури кухні. Найчастіше методика такого типу обладнана 3 ногами. один ззаду (гвинт, що регулює його розташування, здійснюється на базі) і 2 спереду.
 • У більшості моделей, призначених для стаціонарного місця, ви можете видалити кришку. Якщо ви видалите кришку з одностійної машини, то його висота буде 83, а не 85 см. так само, як і вбудована техніка. Такий автомобіль може бути легко розміщений під стандартною гарнітурою настільною, хоча його передній фасад все ще може бути закритий з фасадом меблів.
 • При розміщенні необхідно враховувати не тільки особливості обладнання або її розмірів, але і довжина з’єднувального шлангу. Регулюється, що відстань до каналізаційної сливи не повинна перевищувати 1500 мм.
 • Дуже корисний варіант регулювання висоти кошика, який дозволяє вільно публікувати навіть основні елементи.
READ  Як покласти посуд у посудомийній машині

Які розміри вбудовані, окремо стоячи, вузька і невелика посудомийна машина?

Обчислити потік електроенергії та води

З зразковими характеристиками посудомийних машин, ми зрозуміли, тепер давайте зробимо розрахунки та вважаєте, скільки ви повинні платити за воду та електроенергію під час використання посудомийної машини.

Для розрахунку середніх показників на 1 кіловат електроенергії = 4 на 1 кубічну воду = 15 (переважно число від 10 до 30 в Росії). Візьміть у розрахунок, що раковина перетвориться щодня.

Для 1 циклу миття посуду ми витрачаємо:

Посудомийні машини для 6 комплектів: для електроенергії 0,62 4 = 2 48 COP.Для води 0,008 15p. = 12 kop.Всього: 2 60 COP

Посудомийні машини для 9-12 множин: для електроенергії 0,95 4 = 3 80 COP.Для води 0,01 15p. = 15 kop.Всього: 3 95 COP

За 1 місяць використання:

Посудомийні машини для 6 наборів: 0,6230 = 18,6 кВт (кіловат на 1 місяць) 0,00830 = 0,24 куб води протягом 1 місяця Електрика 18,6 4 = 74 40 KOP.Для води 0,24 15p. = 3 60 COP.Всього: 78

Посудомийні машини для 9-12 наборів: 0,9530 = 28,5 кВт (кіловат на 1 місяць) 0.0130 = 0,3 куб води протягом 1 місяця Електрика 28,5 4 = 114 для води 0,3 15p. = 4 50 COP.Всього: 118 50 копійок

За 1 рік використання:

Посудомийні машини для 6 комплектів: 0,62365 = 226,3 кВт (кіловат за 1 рік) 0,008365 = 2,92 куб води протягом 1 року Електрика 226.3 4 = 905 20 COP.Для води 2.92 15p. = 43 80 Cop.Всього: 949

Посудомийні машини для 9-12 наборів: 0,95365 = 346,75 кВт (кіловат за 1 рік) 0,01365 = 3,65 кубика води протягом 1 року Електрика 346.75 4 = 1387 для води 3.65 15p. = 54 75 COP.Всього: 1441 75 копійок.

Набір посуду. скільки інструментів

Що при розумінні виробників посудомийної машини означає безліч страв? Зазвичай вона включає ці їдальні та прилади, що одна людина потребує повної їжі. Скільки інструментів? 3, 5 або більше? Давайте розберемося:

 • Глибокий суп;
 • Велика плоска плита для другого блюда;
 • Салян;
 • блюдце;
 • Чашка для кави або чаю (скло);
 • одна ложка і вилка.

Тепер стає зрозуміло, що 6 предметів столу приховані під таємничою концепцією “Набір страв”. Посуд для приготування їжі: загальні каструлі, відра, каструлі або бас. не враховуються при розрахунку обсягу посудомийних машин.

Не купуйте посудомийну машину, не дивлячись на це відео

Перераховані пристрої можуть відрізнятися або змінюватися. кожен виробник розуміє своє визначення “набору страв” по-своєму. Багато виробників ПММ, говорячи про глибоку тарілку супу, означають більш плоскі варіанти, ніж ті, хто звик до наших споживачів (приклад на фото).

Плоскі глибокі тарілки набагато більш компактні місця на полицях посудомийної машини. Якщо у вас занадто опуклі супські пластини, то з зазначеною ємність, наприклад, у 13 наборах, може підходити лише 9-10.

Увага! Під начиннями мається на увазі не спеціальні пластини, такі як для мікрохвильової печі, але звичайні, що використовується щодня.

Які посудомийні машини?

Існує градація посудомийних машин для миття наборів посуду. Посудомийні машини:

 • Компактний. мити 4-6 наборів пластин чашок;
 • Вузькі. для миття 6-9 множин;
 • І повна лихоманка. копіювальник з 12-14 наборами посуду.
READ  Які батареї краще покласти в приватний будинок

Перша категорія підходить для бакалаврів, в кухнях офісів або подружжя, яка іноді готується вдома. Багато таких варіантів пропонує компанію:

Друга категорія зможе ефективно служити сім’ї 3-4 осіб. Зверніть увагу на:

Але якщо ви щасливий шлях від великої родини. від 5 чоловік, то варто знайти місце на моїй кухні для повнорозмірної посудомийної машини. Наприклад:

Це цікаво! Є робочий рекордсмен. Можна вимити 17 комплектів посуду! Це ASKO, D 5893 XXL, виробник: Швеція. Другий вважається одним і найменшим. Electrolux ESF 2410 має розміри лише 45 x 48x 46 см.

Які варіанти ємності ПММ?

Всі посудомийні машини з точки зору простору мийного бака поділяються на три категорії:

 • Компактні та мініатюрні пристрої. Вони підходять від 4 до 8 комплектів, але найчастіше це 5-6 множин. На шкоду декількома наборами, ви можете розмістити невелику сковороду та сковорідки. Майже нічні ночі з печей не розміщуються в такому бункері, але якщо ви миєте їх окремо від усього, ви можете спробувати розмістити.
 • Вузькі моделі. Як правило, ширина цих структур становить близько 45 см (може становити 44 або 44,8 см). Вона включає від 9 до 12 комплектів, але дизайнери вдалося створити невеликі автомобілі, призначені для 13 і навіть 14 множин. це прилад від класу премію. Середнє вузьке PMM Місця 10 Дієтичні набори.

Це набір посуду в посудомийній машині, і один набір. скільки? �� І ви знали про це?

 • Повна агічна модель. Це просторі конструкції, розроблені для 12-17 множин. На ринку найчастіше зустрічаються повнорозмірні автомобілі з бункером для 15-16 множин.

Скільки елементів включені?

Почнемо, ми зрозуміємо, як виробники посудомийних машин розуміють фразу “Набір посуду”. Скільки страв включені? Здається, це просте питання, але це не так легко відповісти на це.

Зазвичай під набором посуду розуміється ці об’єкти, необхідні для повного обіду до однієї людини, а саме:

 • Суп;
 • Плоска плита під другим блюдом;
 • Салатна плита;
 • блюдце;
 • Кава або чайний мемолет;
 • ложка і виделка.

Як ви бачите, включені лише 6 елементів. Що стосується посуду для приготування, він не враховується при визначенні потужності посудомийної машини. Це стосується каструлі, каструлі, опівночі, дошки для різання та інших страв.

Однак мінімальний набір, який включений, також може бути різним. І тут є деякі розбіжності між виробниками та споживачами. Комплект, який приймає для розрахунків виробниками, включає, як правило, стандартні страви, яка характеризується рівномірною формою, наприклад, як на фотографії.

Плоский суп, який можна легко покласти в бік відсіку, займе набагато менше місця, ніж нестандартна глибока пластина. Так що нестандартна плита добре промивала, вам доведеться покласти його на дно або принаймні під нахилом. Отже, набір таких страв займуть більше місця. Це стосується не тільки до супних тарілок, але і салатних чашок, чашок або окулярів. Сьогодні різноманітність посуду велика, всі страви різні, як у формі, так і за розмірами.

Важливий! Під набором посуду не означає спеціальні страви, такі як для мікрохвильової печі. Майже будь-які страви можна промити в посудомийній машині, але є винятки.

 • посуд з алюмінію, окислення алюмінію з часом;
 • Срібні страви;
 • посуд з пластику, сприйнятливий до гарячих температур;
 • Фірмові предмети з елементами живопису;
 • Дерев’яні дошки, лопатки, ложки та ножі з дерев’яними ручками;
 • Не в усіх моделях автомобілів можна мити кристал.
READ  Слід скло в пральній машині

Потужність посудомийної машини

З точки зору потужності та, відповідно, за розміром, всі посудомийні машини можна розділити на три великі групи:

  , В якій від 4 до 8 комплектів стандартних страв. Більшість моделей мають потужність 6 комплектів. У такій посудомийній машині ви можете покласти невелику сковороду та каструлю, якщо в той же час покласти пластини або мийте посуд для приготування окремо. Nontens з духовки включають не всі.

 • Вузькі посудомийні машини (їх ширина 45 см). Така посудомийна машина миє 9-12 стандартних наборів, є моделі для 13 і навіть 14 наборів преміум-класу.
 • Посудомийна машина миє з 12 до 17 стандартних наборів посуду.

Це має зробити кожен власник посудомийної машини!!

Як вибрати посудомийну машину

Вибір посудомийної машини, обов’язково оцінюйте його реальну спроможність, а не вказану в паспорті. Уявіть собі, скільки страв, які ви використовуєте, зможуть завантажити його. Зазвичай для сім’ї 1-2 людини досить компактна посудомийна машина потужністю 6 множин. Наприклад, моделі:

Для сім’ї 4-5 осіб найкраще вибрати посудомийну машину потужністю щонайменше 8 комплектів, оптимально 9-10. Наприклад, моделі:

 • Bosch SPV 53m00. складені (9 комплектів);
 • Bosch SPV 58M50. складні (10 комплектів);
 • Hansa zim 428 eh складні (10 комплектів);
 • AEG F 65402 VI. складені (12 комплектів).

Для великої родини, не думаючи, варто взяти посудомийну машину, яка не менше 12 наборів за один раз. Оптимальним буде опція 14. 17 комплектів.

 • Bosch SMS 40D02. відокремлений (12 комплектів);
 • Siemens sn 26m285. відокремлений (14 комплектів);
 • Siemens sn 55m540. частково вбудовані (13 комплектів);
 • Hansa ZWM 646 IEH. відокремлений (14 комплектів);
 • ASKO D 5554 XXL Fi. складені (17 комплектів).

Дуже часто є потужність посудомийної машини, щоб не бути вирішальним критерієм. Але розмір і розміри є більш важливими, оскільки вони поставили повноцінну посудомийну машину для 12 множин у невеликій кухні тільки ніде. Тоді краще все ще зупинити вибір на вузькій моделі. В іншому випадку, щоб мити посуд повинен буде запустити компактну посудомийну машину кілька разів на день, що не є економічним.

Отже, потужність вашої посудомийної машини може бути меншою, ніж зазначена в характеристиці. І замість 12 наборів включатимуть лише 9, все пов’язано з особливостями страв. Крім того, самі виробники не рекомендуються повністю покласти автомобіль, посуд буде гіршим. При покупці, необхідно враховувати успішне придбання!