Потужність сонячної батареї на квадратний метр

Article

Вибір та розрахунок сонячних панелей для дому

Правильно вибрані характеристики та місце розташування фотоелектричних модулів першочергово впливають на ефективність домашньої електростанції. По-перше, на тому, що зосередитися при виборі. Цей тип кристалів.

Монокристалічні панелі мають велику ефективність, але вони працюють тільки тоді, коли сонячні промені потрапляють під прямим кутом 90, який підходить для екваторіальних широт. Другий варіант. Покласти на поворотні трекери, що регулюють кут нахилу до сонця. З недостатнім або неналежним освітленням, висока ймовірність того, що виробляється струм, недостатньо, щоб включити інвертор.

Використовується в основному в промислових СЕС, де важлива максимальна генерація електроенергії на обмеженій території.

У вітчизняних електростанціях більш поширені полікристалічні модулі. Робота ідеально під будь-яким схилом до сонця, виготовляйте електрику навіть від відбитого світла. Вони мають менше порогу автоматичного запуску.

Полікристалічні панелі в середньому дешевше протягом 2-3% монокристалічного. Хоч і різниця цін між ними не суттєва, для широт України другі все ж таки будуть вигіднішими

Марка. Не менш важливий критерій відбору. Краще вибрати з ярусу1. Топ-10 світових виробників. Всі 10 компаній продають повний цикл виробництва сонячної клітини та забезпечують контроль якості на кожному етапі.

Відповідно до стандартів Tier1, в перший рік експлуатації, фото модуль не повинен втратити більше 0,8% потужності, а в перші 25 років. Більше 20%. Фактично, індивідуальні бренди Tier1 мають батарею, що підтримує 80% номіналів протягом 30 років обслуговування.

У менш рейтингових компаніях цей показник не настільки високий, і, відповідно, більш відсоток збитків, і це не розроблена, а не продана енергія. З часом виплата електроенергії буде зростати, а з нею та втратою доходу. Якщо для вас важливо працювати довгий час і працювати ефективно, то краще вибрати Tier1.

Вирішуючи з брендом, підрахуйте силу вашого проекту, але пам’ятайте, що він обмежений.

Залежність потужності часу доби і сезону

Енергетична батарея виробляє від сонячного світла: останній останній потрапляє на її поверхню, тим більша буде ефективність. Енергія також буде вироблятися більше, якщо промені потрапляють у панель під прямим кутом і протягом дня.

З настанням темряви, процес зупиняється. Вам потрібно встановити панель таким чином, щоб енергія накопичується в яскравий час, щоб витратити можливість вночі.

ВАЖЛИВО: Підбираючи панель, потрібно знати для певного рівня інсоляції.

Визначити рівень споживання

Найважливіше питання полягає в тому, скільки електроенергії споживає вашу сім’ю. Ось два варіанти:

Для детального розрахунку зробіть список всіх електричних приладів у будинку, включаючи лампочки. Напишіть потужність (W) та час роботи кожного пристрою для дня. Помножте два показники, і ви отримаєте споживання електроенергії для кожного електричного приладу (W/година). Склавши результати, ви зрозумієте, скільки споживає ваше домогосподарство за добу, а перемноживши на 30 (днів), зможете визначити місячний показник.

Потужність пристрою можна переглянути у документах для нього. Часто там негайно вказується споживання електроенергії.

Візьміть простий приклад з декількома споживачами.

Сколько нужно солнечных панелей и аккумуляторов для дома. Расчет с примерами.

Побутова сила (ВАТТ) ВНУТРІШНЬОГО ВНУТРІШНЬОГО ВНУТРІШНЬОГО ВОДУ (ГОДИНИ) (WAT/H)
Телебачення 150 4 600
Комп’ютер сто 3 300
Холодильник 250 13 3 250
Пральна машина 500 один 500
Електрочайник 1000 0,3 300
Люстра двадцять 6 120
Лампа на кухні 15 4 60
Лампа в коридорі 10 2 двадцять
Всього в день 5 150 (5.15 кВт/год)
Всього за місяць 154 500 (154.5 кВт/год)

Отримане значення не є конфіденційним: необхідно покласти витрати на електроенергію до інвертора та контролера, а також неминуча втрата вивантаження акумулятора та конвертації постійного струму до змінної, плюс. слід враховувати. В середньому до показника споживаності потрібно додати ще 40-50%. це в основному залежить від типу обладнання, яке ви використовуватимете в системі сонячної електростанції. Таким чином, у нашому прикладі кінцеве споживання буде близько 225 000 Вт/год (225 кВт/год) протягом одного місяця.

READ  Як встановити лічильник газу в квартирі

Дізнайтеся рівень інсоляції у вашому регіоні

Особа. кількість сонячного випромінювання, що потрапляє на конкретну область землі. Для кожного регіону цей показник є індивідуальним. На нашому сайті ви можете знайти інсоляцію для вашого міста, а також рекомендований кут нахилу сонячних панелей в різні місяці.

Скільки енергії виробляє сонячну панель

Розрахунок сонячних клітин не буде коштувати без значення потужності однієї сонячної панелі. Якщо ви ще не вирішили про вибір панелі, то візьміть значення, до якого Сходу. Потім цифра можна налаштувати.

Розглянемо, що виробники вказують на номінальну групу панелі. Якщо заявлено 300 Вт, значить стільки енергії ви отримуватимете в період максимальної сонячної активності, коли погода безхмарна та промені падають на панелі під прямим кутом. Максимальна (пік) сонячна активність залежить від регіону та сезону, тобто, це нестійкий. З цього випливає, що в різний час року той самий набір сонячних панелей стане різними сумами енергії. Тут нам знадобиться значення сонячної інсоляції.

Щоб визначити, скільки енергії може дати 1 сонячну панель у вашому регіоні, ми використовуємо таку формулу:

Power Panel = Сонячна інсоляція X Peak Power Solar Panel X 30 днів.

Наприклад, ми вважаємо, скільки сонячної панелі буде виробляти 300 Вт на місяць, якщо використовується в червні.

Розрахуйте, скільки потрібно сонячні панелі

Ми знаємо, скільки енергії споживає наш будинок на місяць і знає, скільки енергії може розробити одну панель на місяць. Формула буде проста:

Кількість сонячних панелей = кількість споживаної домогосподарством енергії на місяць/кількість енергії, що виробляється однією сонячною панеллю на місяць.

На нашому прикладі це буде виглядати: 225 000/49 500 = 4.54. Можна округлити або перераховувати з панелями іншої влади. Це результат, за винятком хмарних днів, тому в кожному окремому випадку потрібно додати певну кількість панелей для довіри.

Однак розрахунок був за червень, коли була максимальна інсоляція. Якщо ми перераховуємо на ті ж формули, наприклад, січень місяця, то в кінцевому підсумку ми отримаємо результат 15 панелей.

Невелика проста математика в контексті альтернативної енергії

Розглянемо на прикладі сонячної енергії та сонячних панелей.

Ми шукаємо дані про споживання енергії для виробництва сонячної панелі. www.Дрібний.КМУ.Edu /

Відповідно до цих даних, вони складають 1,4 кВт год/см2. Це значення є фундаментальним і пов’язаним з термодинамікою, прорив у цій області не передбачений найближчим часом. Зусилля інженерів та вчених у галузі сонячних панелей спрямовані на зменшення вартості технічного процесу та збільшення ефективності акумулятора. Вартість взагалі не піклується, і ефективність піднятися нескінченно, це не може бути максимум 100%))))

Візьміть загальну сонячну батарею. www.Геліос-будинок.Ru/solnechnye-batarei /

Перший 200 Вт сонячної батареї (трохи пізніше) має розмір 168 x 80,8 см, що дає нам площу 13574,4 см2.

Помножте область з енергоспоживання. ми отримуємо, що вартість виробництва цієї панелі становить 19 MWC

Ми розуміємо з владою. Виробники тут безбожно брешуть, звертаються до надійних наукових даних)) Відомо, що середня специфічна потужність сонячної радіації на поверхні Землі становить 200 Вт/м2. Реальна ефективність сонячних панелей. від 9 до 24%. Ми даємо нашу панель Tolere. максимальна ефективність! В результаті реальна середня потужність панелі складе 65 Вт замість заявлених виробником 200 Вт в ідеальних лабораторних умовах (вони вважають, напевно, що сонце світить цілодобово і скрізь як у Сахарі).

Далі ми розглядаємо виробництво енергії за рік. 65 24 365 = 0,57 МВт-год

Старіння сонячних батарей становить 1,5% на рік

Простий розрахунок показує, що ця панель буде виробляти 19 МВт, витрачених на його виробництво за 46 років.

Термін служби сонячної батареї становить близько 10-20 років. Оптимістичні статті розповідаються близько 30 років.

Тепер пам’ятайте, що сама панель недостатньо. вона потребує, принаймні, контролер заряду, інвертор та батарею. Все це має менший термін служби, і енергія також була витрачена на їх виробництво.

READ  Заряджання автомобільного акумулятора з сонячної батареї

Т.Е. Виявляється, що для всього терміну служби сонячної батареї не працює, а половина енергії, витраченої на його виробництво. Але крім виробництва нових акумуляторів, мені також потрібна “корисна” енергія. акумулятор необхідний для надання електроенергії, який можна витратити на щось інше, ніж виробництво самого акумулятора.

Така ж картина і з модними вітряками, і з приливними електростанціями, і з іншою альтернативною мурою, якою зелені їздять усім нам по вухах просто для того, щоб рубати бабосики

Отже, стара хороша традиційна атомна електростанція, гідроенергія та ПП на куті, мазут або газ залишається.

Сорти

Ефективність та продуктивність сонячних панелей залежать від проектування окремих елементів. Є кілька різновидів:

  Монокристалічний. Переміщення з одного монокристалу, вирощеного з кремнію за певних умов. Представляють тонкий поперечний розділ. CPD становить 17-22%. Це найдорожчі та високоякісні елементи. Зовнічно виглядають як чорні прямокутники з скошеними краями.

Найбільш продуктивними панелями є арсенідний галій, але вони, як правило, не враховуються в загальній класифікації. Вони занадто дорогі, тому для приватних користувачів недоступні.

Крім того, є одиночні та двосторонні сонячні батареї, які можуть поглинати світло з однією або обома сторонами. Однак, доки застосування двостороннім панелям не знайдено, так як для використання одночасно обох сторін потрібна система, що відображає. Це складно у створенні та налаштуванні, дешевше використовувати більш звичайні панелі.

Розрахунок сонячної енергії

Потужність сонячної панелі для автономних систем вибирається на основі необхідної генерованої потужності, сезонного та географічного положення.

Необхідна породжена потужність визначається за здатністю, необхідною споживачам електроенергії, які плануються використовувати. При розрахунку, варто розглянути втрату перетворення постійної напруги в змінну, зарядку батарей та втрат у провідниках.

Сонячна випромінювання Значення не є постійним і залежить від багатьох факторів. з моменту року, часу дня, погодних умов та географічного положення. Ці фактори також слід враховувати при обчисленні кількості необхідної потужності сонячної панелі. Якщо планується використання системи цілий рік, то розрахунок повинен проводитися з урахуванням найнесприятливіших місяців з погляду сонячного випромінювання.

При розрахунку для кожного конкретного регіону необхідно проаналізувати статистичні дані про сонячну активність протягом декількох років. Виходячи з цих даних, визначте усереднену дійсну потужність сонячного потоку на квадратний метр поверхні Землі. Ці дані можуть бути отримані з місцевих або міжнародних метеорологічних послуг. Статистичні дані дозволять з мінімальною помилкою для прогнозування кількості сонячної енергії для вашої системи, яка буде перетворена на сонячні панелі в електриці.

Наприклад, розглянемо усереднену інсоляцію дня протягом декількох місяців від одного з серверів метеорологічної служби для G. Москва. Дані вказуються з урахуванням атмосферних явищ і усереднюються протягом декількох років.

Агрегат інсоляції в таблиці KWH/M2/день.

Кут нахилу площини, градуси по відношенню до землі (0°- інсоляція на горизонтальну площину, 90 – інсоляція на вертикальну площину тощо). Р.), а літак орієнтований на південь.

Січня. Лютий. Березень квіт. Травень червень липень серпня. Святий. Жовтня. Листопад. Грунт. Середньорічна інсоляція KWTH/M2/день 0 °

0.75 один.56 2.81 3.87 п’ять.13 п’ять.27 п’ять.чотирнадцять 4.тридцять 2.63 один.49 0.81 0.п’ятдесят 2.86
40 ° один.51 2.55 3.78 4.34 п’ять.12 4.97 п’ять.00 4.57 3.22 2.двадцять один.46 один.08 3.32
55 ° один.66 2.70 3.82 4.16 4.70 4.51 4.53 4.31 3.17 2.27 один.58 один.двадцять 3.22
70 ° один.72 2.71 3.67 3.79 4.вісімнадцять 3.95 4.00 3.85 2.97 2.24 один.62 один.26 3.00
90 ° один.65 2.п’ятдесят 3.19 3.07 3.21 2.99 3.05 3.08 2.51 2.02 один.53 один.22 2.п’ятдесят
Оптимальний кут 72.0 63.0 п’ятдесят.0 34.0 двадцять.0 одинадцять.0 16.0 27.0 43.0 58.0 69.0 74.0 44.6

Як видно, найбільш несприятливим місяцем для регіону. грудень, повсякденна усереднена інсоляція на горизонтальній поверхні Землі становить 0,5 кВт/м2/добу, вертикальний. 1,22 кВтг/м2/день. Під кутом нахилу площини відносно Землі 70 градусів, інсоляція буде 1,26 кВт-год/м2/добу, оптимальний кут за грудень становить 74 градуси. Найбільш сприятливий місяць. червень, а інсоляція на горизонтальній поверхні буде 5,27 кВт/м2/добу, оптимальний кут нахилу на 11 градусів.

Кут нахилу сонячної панелі, з цілорічним використанням у системі, яка споживає середню одну і таку ж владу, незалежно від часу року, повинна збігатися з оптимальним кутом нахилу найбільш несприятливого місяця на суму сонячна радіація. Оптимальний кут нахилу на грудень в G. Москва. 74 градуси, тому варто встановити сонячну панель, оскільки в інших місяцях інсоляція помітно більше, і внаслідок виробництва електроенергії буде більш ніж достатньо. Більш того, у зимовий час при кутах нахилу 70-90 градусів, на сонячній панелі не будуть накопичуватися опади у вигляді снігу. Якщо завдання полягає в тому, щоб отримати максимальну потужність від сонячних панелей, протягом усього року, необхідно постійно орієнтуватися на сонячну панель як перпендикулярну до сонця.

потужність, сонячної, батареї, квадратний, метр

Формула розрахунку сонячної енергії

Ел. середньомісячна інсоляція (з таблиці) KWH/м2/добу;

READ  Як витягнути батареї з газової колонки

Шпильки. інсоляційна потужність на поверхні Землі на одному квадратному метрі (1000 Вт/м2);

K. коефіцієнт втрат для заряду. вивантаження акумуляторів, трансформація постійної напруги до змінної, зазвичай приймається до 1,2-1,4.

Формула для розрахунку енергії, виробленої сонячними батареями

Ев. генерується енергією сонячними панелями, VTC на добу;

Ел. середньомісячна інсоляція (з таблиці) KWH/м2/добу;

Шпильки. інсоляційна потужність на поверхні Землі на одному квадратному метрі (1000 Вт/м2);

k – коефіцієнт втрат на заряд – розряд акумуляторів, перетворення постійної напруги на змінне, зазвичай приймають рівним 1,2.

Зменшити період окупності сонячних електростанцій: які моделі повинні віддавати перевагу?

Буксирування теми вибору сонячних клітин, ви не можете обійти питання про їх ефективність залежно від типу моделі. Для житлових приміщень з мінімальною кількістю енергозберігаючих пристроїв, потрібна модель для 24 панелей 250 Вт. точно, оскільки багато батареї забезпечать 100% автономного джерела живлення. Якщо ваші плани не такі фундаментальні, то буде достатньо 16 батарей для 250 Вт. Така енергосистема, підключена до централізованої мережі електроживлення, в теплу сезон вироблятиме більшу частину необхідних енергетичних ресурсів. І ті, хто серйозно спрямований на всебічне скорочення споживання електроенергії, варто знайти оптимальне поєднання сонячних панелей та енергоефективних моделей побутової техніки.

Розрахунок сонячної батареї та батарей, набір сонячної електростанції

Дуже часто при зверненні за підбором обладнання або при виборі сонячної електростанції клієнти запитують: Як розрахувати потужність і кількість сонячних батарей та акумуляторів і якою потужністю вибрати сонячну електростанцію. У цій статті ми постараємося мати справу з цим питанням, і я постараюся пояснити, не поглиблюючи деталі, як це зробити.

Перш за все, вам потрібно знати, скільки електроенергії ви споживаєте на день, це можна зробити, беручи до уваги середні щомісячні читання лічильника електроенергії та розділені на 30 днів. Таким чином, ми отримуємо відряджений споживання в день. Наприклад, соціальна норма в по двох людей становить 234 кВт, що становить близько 8 кВт.h електрична потужність на день. Відповідно, нам потрібні сонячні батареї, щоб виробляти таку ж кількість енергії на день.

Топ 5: One-Sun 30m 30 Вт 12В монокристал

Параметри

 • Потужність. 30 Вт;
 • Тип. монокристал;
 • Напруга. 12 В;
 • Клас класу;
 • Кабель 900 мм та поперечний переріз 2,5 мм.КВ.;
 • Напруга (у піковій потужності). 18 В;
 • Діоди. 1 шт.;
 • Розмір елементів. 136×39;
 • Асортимент температури мінус 40 плюс 85;
 • Напруга max та ходу холостого – 1000 та 21,6 В;
 • Струм з піковою потужністю та короткою замиканням. 1,67 та 1,77 А;
 • Кількість модульних клітин. 36pcs.;
 • Рамка. від анодованого алюмінію;
 • Маса. 3,5 кг;
 • Розміри. 52,5×44,5×2.5 см.

Цей модуль складається з тих самих елементів якості високого класу, тому продуктивність дизайну висока.

Цей дизайн дуже надійний і в той же час бюджету.

Особливості

Гарантійний термін 10 років, тому що як виробник. Крім того, гарантується, що протягом 10 років влада буде збережена на 90, а протягом 25 років вона буде падати нижче 85%.

Ціна

Купуйте сонячні панелі для будинку легко:

Де купити
http://solar.Самсвободен.Ru/solnechnye-batarei/Сонячна-Батарея-ОС-30М / 2160
http://www.42Unita.EN/CATODAL/SOLNENCHANE_PANELI/SOLNENCHAN_PANEL_ONE_SUN_30M_D09?r1 = yandextr2 = utm_campaign = 98012061utm_content = price_130844_solnechnaya_bataareyautm_medium = afferralutm_source = ekb.pulscen.ruutm_term = 55947234_20180626111832 2050
http://RealSolar.RU/27732.html 2198
http://solar.Самсвободен.Ru/solnechnye-batarei/Сонячна-batareya-OS-30P / 1920