Пральні машини Напівавтомати з вертикальним навантаженням

Пральні машини

Напівавтоматичні пральні машини поступово виходять з усіх. Але на внутрішньому ринку все ще достатньо бюджетних моделей цього типу. Щоб не помилитися при виборі, зверніть увагу на такі моменти.

Виробник

Перш за все необхідно прийняти рішення щодо виробника пральної машини. напівавтоматичний. Тепер вони виробляють багато вітчизняних компаній, тому набагато більше продукту має доступну вартість. Особливу увагу я хочу заплатити продукцію бренду “Славда”. Його пральні машини відрізняються низькою вартістю та високоякісними зборами. У той же час двигуни справляються з будь-яким навантаженням.

Габарти

Дуже важливо подивитися на дизайнерські розміри при виборі напівавтоматичної пральної машини. Середня навантаження в залежності від моделі. від 2 до 12 кг і більше. Висота в діапазоні становить 60-90 см, ширина стандартна. 60 см, але є також вузькі варіанти. 40-50 см.

Енергетичний клас

Тут все те ж саме, що і в класичних пральних машинах. від A до G. Перший. найбільш економічний, споживається в середньому близько 20 кВт/год. Інструкції можуть зіткнутися з такою концепцією, як “індекс індексу ефективності” (зазначено у відсотках). Вона нижче, ніж вища клас енергоефективності. Для класу А. це менше 45%, це означає, що решта 55% буде сухе нижню білизну. У моделях класу G. лише 90% (практично мокра нижня білизна).

Процес миття

Завдяки простоті моделей, сам процес миття також не є великим труднощам. Вона складається з декількох етапів:

 • підключення до електромережі;
 • заповнення водою у бажаній кількості;
 • додавання миючого засобу;
 • Його перемішування до світлого спінювання;
 • Навантаження білизни;
 • вибір потрібного режиму та часу;
 • включення.
 • зміщення в центрифузі злих речей;
 • закриття з спеціальною кришкою решітки;
 • Режим розміщення тиску;
 • Включення часу таймера.
 • Це відбувається за допомогою спеціального шлангу, прикріпленого до машини: він повинен бути поміщений у раковину, туалет або інший резервуар для зливу;
 • Виберіть відповідний параметр.

Після повного зливу води з машини він повинен бути вимкнений з мережі та спеціальних процесів. Засоби проти освіти гриба.

Типи відсіків слід залишити відкритим протягом деякого часу для повного сушіння резервуарів. Це збереже його з розбиття та формування форми.

Пральна машина Напівавтоматична з центрифугою. Found 386 товари.386 продуктів

Невелика напівавтоматична пральна машина слов’ян WS-40Pet, незважаючи на невеликі розміри, здатний відновити до 4 кг білизни. Ця модель гарантує хороший результат промивання з мінімальним споживанням енергії. Вертикальний тип завантаження та ви.

Пральна машина LG F1296HDS1 з технологією Steam Stick.6 рухів догляду, зламаного LG має широкий спектр обертальних варіантів, як можна адаптовано до різних видів тканини та ступеня білизни.Steamtechnology Steam спеціально розроблена для трьох циклів.

Окремі машини пральної машини Weissgauff, що має гідну завантаження швидкості до 6 кг білизни та натискання до 1000 оборотів за хвилину, а також великий цифровий дисплей з візуальним показником для вибору спеціальних функцій та програмування установок. це.

Завантажити Тип: Вертикальний, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: окрема, глибина: 44 см, ширина: 77.50 см, висота: 88 см, функція для скидання прання: через головний люк

Пральна машина Weissgauff з вертикальним навантаженням, потужністю до 6.5 кг постільної білизни та швидкості до 1200 оборотів на хвилину забезпечує відмінну якість миючої. Завдяки вертикальному навантаженні, автомобіль може бути встановлений навіть у самих невеликих квартирах. навантаження.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: від 7 кг, установка: Окремі, Глибина: 49.50 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість обертання: від 1200 об/хв, клас енергоспоживання: A, інверторний двигун, захист: від DETA.

Вертикальна завантажувальна машина WEISSGAUFF, оснащена інверторним двигуном, має вражаюче завантаження запису до 8 кг білизни, а також натискання швидкості до 1300 оборотів за хвилину, а також великий цифровий дисплей з візуальним показником, щоб вибрати спеціальні, хто.

Напівавтоматична машина для побутової мийки Fairy SMP-40N. це поєднання високої мобільності та гарної миючої якості. Будучи власником невеликих розмірів, він стає незамінним у приміщенні, в якому неможливо або не потрібно встановлювати повноцінний.

Завантажити Тип: Вертикальний, Максимальне завантаження білизни: До 5 кг, Установка: Окремо стоячи, Глибина: 36 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 68 см, Функція для скидання прання: через головний люк

Пральна машина LG AI DD F4V5VS0W оснащена інтелектуальною системою розпізнавання тканини. Він автоматично вибирає відповідні налаштування для кожного матеріалу, видалення постійного забруднення та захист делікатної білизни від пошкоджень. Функція обробки парової пари.

Тип завантаження: вертикальний, установка: окремо, глибина: 33 см, ширина: 44 см, висота: 38 см

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окрема, глибина: 36 см, ширина: 37 см, висота: 51 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, колір корпусу: синій

Weissgauff пральна машина з парою функцією, оснащена інверторним двигуном, що працює на спеціальній технології BLDC, вміщує до 7 кг білизни та забезпечує швидкість обертання до 1400 оборотів за хвилину. Завдяки глибині лише 49.Машина 5 см може бути встановлена ​​навіть у неправильному.

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: Окремі, Глибина: 56.50 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість обертання: від 1200 об/хв, клас енергоспоживання: A, інверторний двигун, захист: від DETA.

Митна машина Weissgauff оснащена інверторним двигуном, що працює на спеціальній технології BLDC, вміщує до 7 кг білизни та забезпечує швидкість обертання до 1200 оборотів за хвилину. Завдяки глибині лише 49.Машина 5 см може бути встановлена ​​навіть у невеликій квартирі.

Є компактною напівавтоматичною моделлю, незамінною в країні або в частих рухах. Автомобіль отримав корпус білого та синього пластику, а кришки пральних та пресувальних люків виготовляються з прозорого синього пластику. Модель має вертикальний тип.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: від 7 кг, установка: окремо, глибина: 47.50 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість тиску: від 1200 об/хв, сушка, клас споживання електроенергії: A, інверторний двигун, захист.

Відрізняється відмінною економікою. Це стосується класу споживання електроенергії А і вимагає лише 0,85 кВт/год на цикл роботи. Користувач доступний для різних програм, призначених для інтенсивного видалення плям, делікатного очищення білизни, а також енергозбереження.

Пральна машина від популярної марки Південнокорейського бренду Samsung. Пристрій має набір з 6 режимів спеціалізованого прання, а найбільш просочене серед них є швидким, делікатним і дитячим одягом. Ви також можете використовувати перший.

Відмінний вибір. Цей пристрій, створений у білому кольорі з сірими та синіми вставками, ідеально вписується в інтер’єр ванної кімнати будь-якого розміру завдяки своїй компактності. Машина економічно споживає електрику, про що свідчить високий клас a. Перебувати.

Пральна машина Weissgauff з вертикальним навантаженням, потужністю до 7.5 кг білизни і швидкістю віджиму до 1200 оборотів в хвилину, оснащена великим цифровим дисплеєм з наочною індикацією для вибору спеціальних можливостей та програмування установок.

07 допомагає впоратися з будь-якими плямами на вашому одязі! Зручний інтелектуальний контроль дозволить вам легко використовувати машину. Дисплей відображає всю необхідну інформацію. За один завантаження ви легко викидаєте до 5 кг речей. Завдяки красивому дизайну вона.

Тип завантаження: передня, максимальна завантаження прання: до 6 кг, установка: окремо, глибина: 47 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна швидкість стиснення: 700-800 об/хв, енергетичний клас: A, захист: від Харчування, від витоків, прог.

Підходить для ефективного очищення білизни та одягу від забруднення та складних плям. Всередині його пластиковий резервуар, активатор з особливими лопатями форми. Він забезпечує рівномірний розподіл потоків води, що сприяє промиванню бруду не тільки з поверхні тканини.

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: до 6 кг, установка: окрема, глибина: 40 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість обертання: 700-800 об/хв, Клас енергії: А, Захист: від дітей, програми: Скасувати стиснення.

Пральні машини напівавтоматичного (активатора) типу часто називаються “літніми будинками”, натягуючи на один з популярних варіантів їх використання. Насправді, цей пристрій. це класична літня котеджна модель. і завдяки компактній робочій машині.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 39 см, ширина: 63 см, висота: 73 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція малювання для прання: через Головна Luke, Особливості дизайну:.

Завантаження типу: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 7 кг, установка: окремо, глибина: 41 см, ширина: 72 см, висота: 86 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, функція завантаження прання: через головну Luke

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: окремо стоять, Глибина: 45 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Максимальна вартість тиску: 1100-1200 об/хв, клас потужності: A, інвертор Двигун, захист: від дітей.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: від 7 кг, установка: Окремі, Глибина: 49.50 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна вартість швидкості тиску: від 1200 об/хв, клас споживання енергії: B, інверторний двигун, захист: від дітей.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окрема, глибина: 41 см, висота: 63 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, колір корпусу: білий

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окрема, глибина: 33 см, ширина: 41 см, висота: 63.50 см, функція скидання прання: через головний люк, дизайн-функції: відкриття люк 180 градусів

Фея см-2М. Компактна пральна машина активатора, старий вид дачі класики в сучасному дизайні. Це ідеально підходить для літнього будинку без водопостачання. Легко транспортується, можна зберігати в задній частині зими, довговічні і легко керувати. Зручний.

Вертикальний, 5 кг, активатор, 1350 ob/min, 74x43x88CM, білий

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 6 кг, установка: окремо, глибина: 42 см, ширина: 49 см, висота: 73 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція завантаження колеса: через основний Luke, Особливості дизайну:.

Призначений для роботи з білизною, вагою до 6 кг. Електронний контроль спрощує процес миття до мінімуму. З цією моделлю ви не будете мати жодних труднощів. Він працює в режимі енергозбереження. Пост C-класу означає, що сушка білизни займе трохи більше часу.

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальне навантаження навантаження: До 7 кг, Монтаж: Окрема, Глибина: 45 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Максимальна вартість тиску: 1100-1200 об/хв, Клас енергії: А, інвертор Двигун, захист: від дітей, від.

Завантажити Тип: Вертикальний, Максимальне завантаження білизни: до 5 кг, Монтаж: Окрема, Глибина: 35 см, Ширина: 57.50 см, висота: 63.50 см, максимальна швидкість обертання: до 700 об/хв, функція батареї Linen: через головний люк

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: від 7 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 58 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, клас споживання енергії: А, захист: від дітей, від витоків, дисплея, прога.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 6 кг, установка: окремо, що стоїть, глибина: 42 см, ширина: 69 см, висота: 79 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, функція батареї для прання: через головний Luke, Особливості дизайну: під.

Зручне та компактне обладнання для невеликої квартири або заміського будинку. Має два відділення, один з яких призначений для миття та полоскання, а у другому центрифузі встановлюється для швидкого та ефективного обертання. Завантаження обох відсіків виготовляється вертикально. Авто.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: від 7 кг, установка: вбудована, глибина: 54 см, ширина: 59.50 см, висота: 82.50 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, сушіння, клас споживання енергії: A, інверторний двигун, захист: від розриву.

Завантаження типу: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 36 см, ширина: 69 см, висота: 69 см, максимальна вартість швидкості тиску: до 700 об/хв, колір корпусу: білий

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо, що стоїть, максимальна швидкість швидкості тиску: до 700 об/хв, функція батареї для прання: через основний люк

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окрема, глибина: 50 см, ширина: 50 см, висота: 85 см, максимальне значення швидкості віджиму: до 700 об/хв, захист: від дітей, дисплей. програми: замочування, прання у великій кількості.

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: до 7 кг, установка: Окремі, Глибина: 45 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість стиснення: 900-1100 об/хв, клас енергоспоживання: а, інверторний двигун. Захист: від Piet Springs.

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: вбудована, Глибина: 54 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 82 см, Максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, клас споживання електроенергії: А, захист: від Кінні гонки, від дітей, дисплея, n.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окрема, глибина: 33 см, ширина: 41 см, висота: 63.50 см, функція скидання прання: через головний люк, дизайн-функції: відкриття люк 180 градусів

Вузька пральна машина Candy Smart CS34 1051D1/2-07. хороший вибір для всіх, хто повинен бути раціонально використовувати місце в квартирі. Це не займе багато місця і займає до 5 кг білизни для одного завантаження. Особливістю цієї моделі є здатність контролювати її з розумними.

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: від 7 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 58 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, клас споживання енергії: А, захист: від дітей, від витоків, дисплея, прога.

Indesit BTW A5851 (RF). пральна машина з типом вертикального навантаження. Це стане відмінним рішенням для невеликих квартир. З шириною 40 см. Максимальна потужність. 5 кг (це, наприклад, повний комплект сплячої білизни). Модель забезпечує автоматичне регулювання.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окремо, глибина: 40 см, ширина: 46 см, висота: 71 см, максимальна вартість швидкості: до 700 об/хв, функція батареї для прання: через головне Лук

READ  Функція не працює в пральній машині

Вертикальний, 7.2 кг, активатор, 75x45x87см, білий

Вертикальний, 6.5 кг, активатор, 74x44x85см, зелений

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окрема, глибина: 36 см, ширина: 60 ​​см, висота: 69.50 см, максимальна швидкість обертання: від 1200 об/хв, енергоспоживання клас: A, захист: від витоків, програм: прання.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: вбудована, глибина: 54 см, ширина: 60 ​​см, висота: 82.50 см, максимальна швидкість обертання: від 1200 об/хв, клас енергії: а, інверторний двигун, захист: від дітей, дисплеї.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 38 см, ширина: 60 ​​см, висота: 63 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція прального часу: через Головна Лука

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 38 см, ширина: 68 см, висота: 67 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція завантаження колеса: через Головна Лука

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо, глибина: 45 см, ширина: 45 см, висота: 50 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція завантаження колеса: через головне Лук

Завантажити Тип: Вертикальний, Максимальне навантаження навантаження: До 6 кг, Установка: Окремо стоячи, Глибина: 42 см, Ширина: 68 см, Висота: 78 см, Максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, програми: миття делікатних тканин, Функція пральної роботи: через головне.

Пральні машини. Вертикальне навантаження

Ви можете зробити кредит на веб-сайті Holodilnik.RU та роздрібні магазини “Холодильник”.Ru “:

Ви можете придбати цей продукт у розстрочку без переплати та першого внеску. Ви можете розміщувати розстрочку в Інтернеті та в роздрібних магазинах “Холодильник”.Ru “до 24 місяців.

Звертаємо Вашу увагу! Щоб прикрасити розстрочку, всі товари в кошику повинні мати відповідну марку. Купівля товарів у розстрочку, ви не можете використовувати інші типи знижок. Купівля в розстрочках недоступна для юридичних осіб.

Просторі багатофункціональні повнорозмірні та вузькі пральні машини, вертикальні модулі завантаження висунули нас від нудної та важкої роботи з прання одягу та білизни. Досить складені речі в барабані, додайте миючі засоби та полоскання, і все важка робота техніка зробить для вас! Життя без хорошої автоматичної пральної машини з цифровим дисплеєм здається абсолютно немислимним для сучасної людини. Багато хто з нас вже змінив 1, або навіть 2-3 помічників. І нова пральна машина автоматична рано чи пізно потребує в будь-якому будинку. Вузька пральна машина, незважаючи на розміри, буде відмінним до вас помічником. Виробники такого обладнання чудесним чином збільшують розміри барабанів, що дозволяє вам завантажувати досить багато білизни. Мийте занадто часто вам не потрібно. Малі моделі можуть бути встановлені у невеликій ванній кімнаті під раковиною, деякі покласти їх у колонку з сушаркою. Вбудований у гардероб під мийні машини характеризується зменшеною висотою та компактними розмірами. У той же час, згідно з якістю промивання, ефективність витрат ресурсів, вона більше не поступається техніці звичайних розмірів. Встановлення такої низької моделі дозволяє значно економити місце в невеликих кімнатах. Повна якісна пральна машина збільшуються і вимагають більше місця, але і продуктивність вище. Для тих, хто не має здатності висушити нижню білизну на свіжому повітрі, “миття” з сушильною функцією. Встановіть два інструменти у ванній кімнаті або на кухні не потребує. Вибір пристроїв з переднім або горизонтальним навантаженням, різноманітні розміри та можливості завантаження величезні. У нашому інтернет-магазині Holodilnik.RU Ви можете не тільки вибрати пральну машину виробником, але також сортувати машину для прання за іншими характеристиками та параметрами. Кількість програм. Величина навантаження, наявність додаткових функцій відіграє важливу роль. У разі складності наші консультанти допоможуть вам вибрати відповідну модель, тому купити машинобудівну пральну машину, яка відповідає вашим вимогам, зовсім не складно! Передні пральні машини з широко відкриття великих люків дозволяють ефективно використовувати простір над пристроєм. Вертикальні пральні машини можуть бути компактно розміщені в місцях, де відкриття дверей неможливо, завантаження та розвантаження білизни в них виконується зверху. Пральні машини з вертикальним завантаженням догляду за речами якісно, ​​ретельно і з мінімальним споживанням електроенергії. Для зручності їх використання виробники вдосконалюють технології позиціонування та відкривання барабанів. Вручну поверніть їх не обов’язково! Якщо ви виберете комбінований пристрій для прання та сушіння, варто враховувати, що пральні машини з сушінням, як правило, мають фронтальне навантаження. Міні-пральні машини, які можна транспортувати до котеджу, допоможуть доглядати за речами з максимальною зручністю. Функціональність вони поступаються повнорозмірним моделям, але якість промивання залишається на висоті! Такі помічники не будуть стояти в режимі очікування і вдома: можна використовувати їх для швидко миття невеликої кількості речей, які включають велику машину недоцільно. Сучасна техніка є безпечною для дорослих, так і для домашніх дітей, економічних з точки зору споживання миючих засобів, електрики та води, спокійніше, більш зручних, елегантних. Мийка машинного миття може бути предметом не тільки бавовни та синтетики, але й делікатні тканини, вовна, пральня для немовлят та людей з алергією, джинсовим одягом, важкими шторами, пучками та навіть взуттями! Для того, щоб недорого купити кращу пральну машину, вам не потрібно вирізати час на поїздки до різних магазинів і піклуватися про доставку. Просто виберіть відповідну модель у нашому каталозі. У продажу найширший асортимент обладнання вітчизняних та іноземних брендів дає можливість вигідної покупки обладнання з гарантією від виробника. Підібрати та купувати пральні машини можуть бути використані для будь-якого запиту та вартості. Ми пропонуємо купити без поспіху, у комфортному середовищі. Зробити оптимальний вибір допоможе вам нашу статтю “Як вибрати пральну машину?”, а також варіант” Фільтри “, який спрощує та прискорює ваш вибір, ціна, фотографії, розміри (висота, довжина, ширина, глибина), представлені режими, швидкість обертання танків або покупців.

Пральні машини Mini Напівавтоматичний 372 товари.372 товари

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 38 см, ширина: 68 см, висота: 67 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція завантаження колеса: через Головна Лука

Невелика напівавтоматична пральна машина слов’ян WS-40Pet, незважаючи на невеликі розміри, здатний відновити до 4 кг білизни. Ця модель гарантує хороший результат промивання з мінімальним споживанням енергії. Вертикальний тип завантаження та ви.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: від 7 кг, установка: Окремі, Глибина: 49.50 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість обертання: від 1200 об/хв, клас енергоспоживання: A, інверторний двигун, захист: від DETA.

Митна машина Weissgauff оснащена інверторним двигуном, що працює на спеціальній технології BLDC, вміщує до 7 кг білизни та забезпечує швидкість обертання до 1200 оборотів за хвилину. Завдяки глибині лише 49.Машина 5 см може бути встановлена ​​навіть у невеликій квартирі.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окрема, глибина: 33 см, ширина: 41 см, висота: 63.50 см, функція скидання прання: через головний люк, дизайн-функції: відкриття люк 180 градусів

Топ 7. Найкращі пральні машини з вертикальним навантаженням. Рейтинг 2021!

Пральна машина Weissgauff з вертикальним навантаженням, потужністю до 7.5 кг білизни та прискорення швидкості до 1200 оборотів за хвилину, оснащені великим цифровим дисплеєм з візуальним показником для вибору спеціальних функцій та програмування установок, забезпечує.

Окремі машини пральної машини Weissgauff, що має гідну завантаження швидкості до 6 кг білизни та натискання до 1000 оборотів за хвилину, а також великий цифровий дисплей з візуальним показником для вибору спеціальних функцій та програмування установок. це.

07 допомагає впоратися з будь-якими плямами на вашому одязі! Зручний інтелектуальний контроль дозволить вам легко використовувати машину. Дисплей відображає всю необхідну інформацію. За один завантаження ви легко викидаєте до 5 кг речей. Завдяки красивому дизайну вона.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окрема, глибина: 33 см, ширина: 41 см, висота: 63.50 см, функція скидання прання: через головний люк, дизайн-функції: відкриття люк 180 градусів

Пральна машина EVGO WS-30 ET відноситься до класу напівавтоматичних пральних машин типу активатора. Ця пральна машина оснащена двома мийними програмами: звичайне миття та ретельне миття, а також механічний таймер для миття протягом 15 хвилин

Напівавтоматична машина для побутової мийки Fairy SMP-40N. це поєднання високої мобільності та гарної миючої якості. Будучи власником невеликих розмірів, він стає незамінним у приміщенні, в якому неможливо або не потрібно встановлювати повноцінний.

Завантажити Тип: Вертикальний, Максимальне завантаження білизни: до 4 кг, Установка: Окремо, Глибина: 33 см, Ширина: 41 см, Висота: 64 см, Функція для скидання прання: Через Головний Luke, Дизайн Особливості: Лука Відкриття 180 градус

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 34 см, ширина: 35 см, висота: 45 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція завантаження колеса: через Головна Лука

Пральна машина Weissgauff з вертикальним навантаженням, потужністю до 6.5 кг постільної білизни та швидкості до 1200 оборотів на хвилину забезпечує відмінну якість миючої. Завдяки вертикальному навантаженні, автомобіль може бути встановлений навіть у самих невеликих квартирах. навантаження.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 39 см, ширина: 63 см, висота: 73 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція малювання для прання: через Головна Luke, Особливості дизайну:.

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: до 6 кг, установка: окрема, глибина: 40 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість обертання: 700-800 об/хв, Клас енергії: А, Захист: від дітей, програми: Скасувати стиснення.

Пральна машина від популярної марки Південнокорейського бренду Samsung. Пристрій має набір з 6 режимів спеціалізованого прання, а найбільш просочене серед них є швидким, делікатним і дитячим одягом. Ви також можете використовувати перший.

Фея см-2М. Компактна пральна машина активатора, старий вид дачі класики в сучасному дизайні. Це ідеально підходить для літнього будинку без водопостачання. Легко транспортується, можна зберігати в задній частині зими, довговічні і легко керувати. Зручний.

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: до 6 кг, установка: окрема, глибина: 34 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна вартість тиску: 900-1100 об/хв, клас енергії: А, захист : від дітей, витоків, дисплея, програми.

Тип друкарської машинки: активатор, двоколірна мийка: Подушка безпеки Пральня: Вертикальна кімната Завантажити:. з промиванням 4 кг. під відпал 3 Coftable Power: 360 Миття/Спін: 15/5 Завод продуктів (DXSXV)

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: Окремі, Глибина: 56.50 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість обертання: від 1200 об/хв, клас енергоспоживання: A, інверторний двигун, захист: від DETA.

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: до 6 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 40 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна швидкість стискання: 900-1100 об/хв, енергетичний клас: А, захист: Від дітей, від витоків, програм: варіанти.

Пральні машини напівавтоматичного (активатора) типу часто називаються “літніми будинками”, натягуючи на один з популярних варіантів їх використання. Насправді, цей пристрій. це класична літня котеджна модель. і завдяки компактній робочій машині.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окрема, глибина: 36 см, ширина: 60 ​​см, висота: 69.50 см, максимальна швидкість обертання: від 1200 об/хв, енергоспоживання клас: A, захист: від витоків, програм: прання.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: від 7 кг, установка: окремо, глибина: 47.50 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість тиску: від 1200 об/хв, сушка, клас споживання електроенергії: A, інверторний двигун, захист.

Тип завантаження: передня, максимальна завантаження прання: до 6 кг, установка: окремо, глибина: 47 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна швидкість стиснення: 700-800 об/хв, енергетичний клас: A, захист: від Харчування, від витоків, прог.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окрема, глибина: 41 см, висота: 63 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, колір корпусу: білий

Завантажити Тип: Фронт, Максимальна завантаження білизни: до 7 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 40 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна вартість тиску: 1100-1200 об/хв, клас потужності: A, Захист: від витоків, дисплея, програм:.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: окремо стоять, Глибина: 45 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Максимальна вартість тиску: 1100-1200 об/хв, клас потужності: A, інвертор Двигун, захист: від дітей.

Тип завантаження: фронтальне, максимальне завантаження білизни: від 7 кг, установка: окрема, глибина: 58 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальне значення швидкості віджиму: від 1200 об/хв, клас енергоспоживання: A, захист : від дітей, від протікання, дисплей, прог.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 6 кг, установка: окремо, глибина: 42 см, ширина: 49 см, висота: 73 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція завантаження колеса: через основний Luke, Особливості дизайну:.

Завантажити Тип: Фронт, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: Окрема, Глибина: 46 см, Ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість тиску: 1100-1200 об/хв, Клас енергії: А, Захист: від дітей, пари, відображення.

Завантаження типу: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 36 см, ширина: 69 см, висота: 69 см, максимальна вартість швидкості тиску: до 700 об/хв, колір корпусу: білий

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 7 кг, установка: окрема, глибина: 41.50 см, ширина: 68 см, висота: 80.50 см, Клас споживаності: А, колір тіла: білий

Є компактною напівавтоматичною моделлю, незамінною в країні або в частих рухах. Автомобіль отримав корпус білого та синього пластику, а кришки пральних та пресувальних люків виготовляються з прозорого синього пластику. Модель має вертикальний тип.

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: до 7 кг, установка: Окремі, Глибина: 45 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість стиснення: 900-1100 об/хв, клас енергоспоживання: а, інверторний двигун. Захист: від Piet Springs.

Candy Smart CS4 1172D1/2-07 пральна машина підтримує інтелектуальну технологію керування. Він оснащений модулем NFC, який може розпізнати програми, складені в спеціальному застосуванні для смартфонів, і передаються за допомогою бездротового зв’язку.Рельєф БА.

Зручне та компактне обладнання для невеликої квартири або заміського будинку. Має два відділення, один з яких призначений для миття та полоскання, а у другому центрифузі встановлюється для швидкого та ефективного обертання. Завантаження обох відсіків виготовляється вертикально. Авто.

READ  Як видалити спалах у пральній машині

Для невеликої сім’ї ідеально підходить стильна пральна машина hotpoint-ariston vmul 501 b біле з чорним білизним завантаженням. Через невеликий параметр глибини (лише 34,8 сантиметри), він заощадить багато місця у ванній кімнаті. Шип.

Завантаження типу: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 7 кг, установка: окремо, глибина: 41 см, ширина: 72 см, висота: 86 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, функція завантаження прання: через головну Luke

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окремо, глибина: 40 см, ширина: 46 см, висота: 71 см, максимальна вартість швидкості: до 700 об/хв, функція батареї для прання: через головне Лук

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: від 7 кг, установка: вбудована, глибина: 54 см, ширина: 59.50 см, висота: 82.50 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, сушіння, клас споживання енергії: A, інверторний двигун, захист: від розриву.

07 забезпечить свого власника з можливістю чистити речі в будь-який час. це сприяє відкладеному режимі запуску, а також мінімальний рівень шуму, опублікованого. Щоб дізнатися детальну інформацію про те, що відбувається, достатньо процесів.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 38 см, ширина: 60 ​​см, висота: 63 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція прального часу: через Головна Лука

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: вбудована, Глибина: 54 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 82 см, Максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, клас споживання електроенергії: А, захист: від Кінні гонки, від дітей, дисплея, n.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 6 кг, установка: окремо, що стоїть, глибина: 42 см, ширина: 69 см, висота: 79 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, функція батареї для прання: через головний Luke, Особливості дизайну: під.

Завантаження типу: Фронтальна, Максимальна завантаження прання: від 7 кг, установка: Окремо стоячи, Глибина: 45 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Максимальна вартість тиску: 1100-1200 об/хв, клас споживаності: A, захист : від конячих гонок, від дітей, від Prot.

Компактна, економічна та доступна пральна машина з білоруського бренду атланта. Глибина корпусу в цій моделі становить лише 33 см, але в той же час максимальне навантаження не перевищує скромного 4 кг, так що продукт спочатку може служити добре.

Завантаження типу: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 30 см, ширина: 34 см, висота: 45 см, максимальна кількість натискання швидкості: до 700 об/хв, функція переробки прання: Через головну Люку

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: до 7 кг, установка: окремо, глибина: 41.60 см, ширина: 59.70 см, Висота: 84.50 см, максимальна швидкість обертання: 1100-1200 об/хв, клас енергоспоживання: А, захист: від дітей, від витоків, ді.

Вертикальний, 6.8 кг, активатор, 82x45x74см, білий

Тип завантаження: Вертикальний, Максимальне завантаження білизни: до 4 кг, Монтаж: Окрема, Глибина: 36 см, Ширина: 36 см, Висота: 52 см, Функція прання: Через основний люк

Завантаження Тип: Вертикальний, Максимальне завантаження білизни: до 6 кг, Установка: Окремо, Глибина: 39 см, Ширина: 65 см, Висота: 76 см, Максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, Функція прання: Через основний Luke

Siemens iQ300 PerfectCare wh22a2w1oe – вузька пральна машина із завантаженням 7 кг, яка без проблем впорається з найбільш поширеними та, разом з тим, стійкими забрудненнями: від вина, олії, крові та трави. Цей пристрій допомагає системі автоматичного видалення.

Завантаження типу: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо, глибина: 32 см, ширина: 32 см, висота: 45 см, функція для скидання прання: через головний люк

Пральна машина Renova WS-70PET. це напівавтоматичний пристрій. Це самостійно виконує більшу частину операцій, але не може обійтися без участі людини, принаймні, тому що миття і обертання відбуваються в різних горщиках. Ця модель має багато.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: від 7 кг, установка: окремо стоячи, Глибина: 55 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, клас енергоспоживання: A, інверторний двигун. Захист: від дітей, від приблизно.

Необхідний помічник у боротьбі з забрудненням! Для одного навантаження можна легко вирізати до 4 кг білизни. Інтуїтивно зрозуміла електронна система управління дозволить вам легко використовувати цю пральну машину. Наявність автоматичних програм дозволить вам без праці.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окрема, глибина: 36 см, ширина: 37 см, висота: 51 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, колір корпусу: синій

Вертикальний, 6.2 кг, активатор, 66x37x84см, білий

LG AI DD F2T9HS9S пральна машина оснащена датчиками, які визначають тип тканини. Він автоматично вибирає налаштування для кожного матеріалу, збільшуючи ефективність видалення плям та захист делікатної білизни від пошкоджень. У режимі Turbowbow, пристрій буде виконувати Styyrck.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: вбудована, глибина: 54 см, ширина: 60 ​​см, висота: 82.50 см, максимальна швидкість обертання: від 1200 об/хв, клас енергії: а, інверторний двигун, захист: від дітей, дисплеї.

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окрема, глибина: 36 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна швидкість стиснення: 900-1100 об/хв, енергетичний клас: а, інверторний двигун, Захист: від Piet Springs.

Фронтальний, 6 кг, 1000 ОБ/хв, 60x42x84см, білий

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальне навантаження навантаження: До 7 кг, Монтаж: Окрема, Глибина: 45 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Максимальна вартість тиску: 1100-1200 об/хв, Клас енергії: А, інвертор Двигун, захист: від стрибків.

Фронтальний, 3 кг, 700 ОБ/хв, 55x32x60см, білий

07 з можливістю одноразового завантаження 5 кг білизни має 16 попередньо встановлених програм пральних програм. Серед набору режимів прання, які він підтримує, існує спеціальний режим для промивання в холодній воді (20 ° C), швидка програма прання, режим делікатного танка.

Обережно споживає воду і споживає 49 літрів за цикл. Ви можете використовувати різні параметри та змінити налаштування за допомогою кнопок та поворотний перемикач, розташований на передній панелі. Цифровий дисплей відображає основну інформацію про етапи моделі.Прогрес.

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: від 7 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 58 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, клас споживання енергії: А, захист: від дітей, від витоків, дисплея, прога.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 7 кг, установка: окремо, глибина: 40.Ширина 50 см: 71.50 см, Висота: 86 см, Максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, функція пральні акумулятора: через головний люк

Підходить для ефективного очищення білизни та одягу від забруднення та складних плям. Всередині його пластиковий резервуар, активатор з особливими лопатями форми. Він забезпечує рівномірний розподіл потоків води, що сприяє промиванню бруду не тільки з поверхні тканини.

Завантажити Тип: Вертикальний, Максимальне завантаження білизни: До 6 кг, Установка: Окремо стоячи, Глибина: 39 см, Ширина: 66 см, Висота: 76 см, Максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, програми: делікатна тканина промивання Функція прання: через головне.

Практична ультразвукова пральна машина з 2 випромінювачами для миття білизни, посудомийна машина. Відмінний варіант для надання!

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 48 см, ширина: 48 см, висота: 53 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція завантаження колеса: через Головна Лука

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: до 6 кг, установка: Окремі, Глибина: 43.20 см, ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість обертання: 900-1100 об/хв, Клас енергії: А, захист: від витоків, програм: Скасувати.

Фронтальний, 7 кг, 1000 ОБ/хв, 60x55x85см, білий

Це раціональне рішення для експлуатації в невеликій квартирі або приватному будинку. Дизайн моделі передбачає вертикальне навантаження, тому дозволяється додати нижню білизну після запуску. Максимальне надлишкове навантаження становить 3,5 кг, це цілком достатньо.

Завантаження типу: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо, глибина: 35 см, ширина: 42 см, висота: 62 см, максимальна вартість швидкості: до 700 об/хв, функція переробки прання: через основний Лук

Завантажити Тип: Вертикальний, Максимальне завантаження білизни: до 5 кг, Монтаж: Окрема, Глибина: 35 см, Ширина: 57.50 см, висота: 63.50 см, максимальна швидкість обертання: до 700 об/хв, функція батареї Linen: через головний люк

Компактна пральна машина із завантаженням барабана 5 кг та максимальною швидкістю віджиму 1000 оборотів за хвилину. 15 Автоматичні програми включають режими для промивання куртки та речей вовни, а відкладена початка функція до 9 годин дозволяє запускати миття до будь-якого.

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо, глибина: 45 см, ширина: 45 см, висота: 50 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція завантаження колеса: через головне Лук

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: до 5 кг, установка: Окрема, Глибина: 34 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість стиснення: 900-1100 об/хв, Енергетичний клас: А, Захист: від витоки, від дітей, з ями стрибки.

Завантажити Тип: Вертикальний, Максимальне завантаження білизни: до 7 кг, Монтаж: Окрема, Глибина: 40 см, Ширина: 46 см, Висота: 79 см, Максимальна вартість тиску: До 700 об/хв, Функція прання: LAUNDIC

Тип завантаження: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 48 см, ширина: 48 см, висота: 53 см, максимальна вартість тиску: до 700 об/хв, функція завантаження колеса: через Головна Лука

Завантажити Тип: Вертикальний, Максимальна завантаження білизни: до 6 кг, Монтаж: Окрема, Глибина: 47 см, Ширина: 47 см, Висота: 82 см, Максимальна швидкість стиснення: 700-800 об/хв, Енергетичний клас: B, Захист: від Діти, показ, програми: прання.

Завантажити Тип: Вертикальний, Максимальне завантаження білизни: До 7 кг, Монтаж: Окрема, Глибина: 43 см, Ширина: 73 см, Висота: 86 см, Максимальна вартість тиску: До 700 об/хв, Функція завантаження прання: немає

Indesit BTW A5851 (RF). пральна машина з типом вертикального навантаження. Це стане відмінним рішенням для невеликих квартир. З шириною 40 см. Максимальна потужність. 5 кг (це, наприклад, повний комплект сплячої білизни). Модель забезпечує автоматичне регулювання.

LG F-10B8MD. Це автоматична пральна машина з переднім навантаженням. Інверторний двигун з прямим приводом не тільки робить процес миття комфортно і спокійним, але також усуває необхідність заміни шківів і поясу. Економічний при споживанні електроенергії, модель відноситься.

Відмінний вибір. Цей пристрій, створений у білому кольорі з сірими та синіми вставками, ідеально вписується в інтер’єр ванної кімнати будь-якого розміру завдяки своїй компактності. Машина економічно споживає електрику, про що свідчить високий клас a. Перебувати.

Завантаження типу: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 7 кг, установка: окрема, глибина: 43 см, ширина: 74 см, висота: 91 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, колір корпусу: білий

Машини пральних машин EUREKA напівавтоматичні 534 товари.534 товари

Пральна машина Weissgauff з вертикальним навантаженням, потужністю до 6.5 кг постільної білизни та швидкості до 1200 оборотів на хвилину забезпечує відмінну якість миючої. Завдяки вертикальному навантаженні, автомобіль може бути встановлений навіть у самих невеликих квартирах. навантаження.

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: до 7 кг, установка: окремо, глибина: 41.60 см, ширина: 59.70 см, Висота: 84.50 см, максимальна швидкість обертання: 900-1100 об/хв, клас енергоспоживання: A, захист: від конячих, від дітей.

Weissgauff Washing Machine вміщує до 8 кг льону і забезпечує швидкість обертання до 1200 оборотів за хвилину. Оптимальна спроможність дозволяє машину впоратися з обсягом всього одягу для одного циклу. Швидкість сценарію до 1200 оборотів за хвилину значно зменшує час Так.

Тип друкарської машинки: активатор, двоколірна мийка: Подушка безпеки Пральня: Вертикальна кімната Завантажити:. з промиванням 4 кг. під відпал 3 Coftable Power: 360 Миття/Спін: 15/5 Завод продуктів (DXSXV)

Пральна машина Weissgauff з вертикальним навантаженням, потужністю до 7.5 кг білизни та прискорення швидкості до 1200 оборотів за хвилину, оснащені великим цифровим дисплеєм з візуальним показником для вибору спеціальних функцій та програмування установок, забезпечує.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: від 7 кг, установка: Окремі, Глибина: 49.50 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість обертання: від 1200 об/хв, клас енергоспоживання: A, інверторний двигун, захист: від DETA.

LG F12M7HDS4. вузька пральна машина з глибиною 44 см. Незважаючи на скромні розміри, він вміщує до 7 кг білизни. хороший вибір для сім’ї трьох-п’яти чоловік. Швидкість поппера досягає 1200 оборотів за хвилину, тому “на виході” ви отримаєте майже сухі речі і зберегти.

Пральна машина LG F1296WDS з максимальним завантаженням барабана 6.5кг. і парова технологія, яка спеціально розроблена для трьох циклів “дитячого одягу”, “гіпоалергенного”, “бавовняної пари” з догляду за делікатною та чутливою шкірою. На відміну від звичайного миття ма.

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: від 7 кг, установка: вбудована, глибина: 54 см, ширина: 60 ​​см, висота: 82 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, енергетичний клас: а, інверторний двигун, захист : від дітей, від Prot.

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: Окремі, Глибина: 56.50 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість обертання: від 1200 об/хв, клас енергоспоживання: A, інверторний двигун, захист: від DETA.

Призначений для роботи з білизною, вагою до 6 кг. Електронний контроль спрощує процес миття до мінімуму. З цією моделлю ви не будете мати жодних труднощів. Він працює в режимі енергозбереження. Пост C-класу означає, що сушка білизни займе трохи більше часу.

07 допомагає впоратися з будь-якими плямами на вашому одязі! Зручний інтелектуальний контроль дозволить вам легко використовувати машину. Дисплей відображає всю необхідну інформацію. За один завантаження ви легко викидаєте до 5 кг речей. Завдяки красивому дизайну вона.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: окремо стоять, Глибина: 45 см, Ширина: 60 ​​см, Висота: 85 см, Максимальна вартість тиску: 1100-1200 об/хв, клас потужності: A, інвертор Двигун, захист: від дітей.

Митна машина Weissgauff оснащена інверторним двигуном, що працює на спеціальній технології BLDC, вміщує до 7 кг білизни та забезпечує швидкість обертання до 1200 оборотів за хвилину. Завдяки глибині лише 49.Машина 5 см може бути встановлена ​​навіть у невеликій квартирі.

READ  Як використовувати калон для пральної машини

Тип завантаження: фронтальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: глибина: 46 см, ширина: 51 см, висота: 70 см, максимальне значення швидкості віджиму: 900–1100 об/хв, клас енергоспоживання: A, захист: від протікання, програми: скасування віджиму.

Завантаження типу: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 5 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 36 см, ширина: 69 см, висота: 69 см, максимальна вартість швидкості тиску: до 700 об/хв, колір корпусу: білий

Пральна машина Weissgauff оснащена інверторним двигуном, що працює на спеціальній технології BLDC, вміщує до 7 кг льону та забезпечує швидкість обертання до 1400 оборотів за хвилину. Завдяки глибині лише 49.Машина 5 см може бути встановлена ​​навіть у невеликій квартирі.

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальна білизна Завантаження: До 4 кг, Монтаж: Окрема, Глибина: 46 см, Ширина: 51 см, Висота: 70 см, Максимальна вартість стиснення: 900-1100 об/хв, клас живлення: А, захист: від дітей, від витоків, дисплея, прога.

Завантажити Тип: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: від 7 кг, установка: окремо, глибина: 47.50 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість тиску: від 1200 об/хв, сушка, клас споживання електроенергії: A, інверторний двигун, захист.

Окремі машини пральної машини Weissgauff, що має гідну завантаження швидкості до 6 кг білизни та натискання до 1000 оборотів за хвилину, а також великий цифровий дисплей з візуальним показником для вибору спеціальних функцій та програмування установок. це.

Високоякісні знавці у поєднанні з ефективністю роботи обов’язково насолоджуються пральною машиною LG F1296TD4. Неймовірно стильний дизайн, виконаний у приємному срібному кольоровому корпусі та дзеркальний блиск, завантаження люка не залишить вас байдужим. Ця модель Stan.

Невелика напівавтоматична пральна машина слов’ян WS-40Pet, незважаючи на невеликі розміри, здатний відновити до 4 кг білизни. Ця модель гарантує хороший результат промивання з мінімальним споживанням енергії. Вертикальний тип завантаження та ви.

Weissgauff пральна машина з парою функцією, оснащена інверторним двигуном, що працює на спеціальній технології BLDC, вміщує до 7 кг білизни та забезпечує швидкість обертання до 1400 оборотів за хвилину. Завдяки глибині лише 49.Машина 5 см може бути встановлена ​​навіть у неправильному.

Завантажити Тип: Фронт, Максимальна завантаження білизни: від 7 кг, установка: Окрема, Глибина: 46 см, Ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість тиску: 1100-1200 об/хв, Клас енергії: А, Захист: від дітей, пари, відображення.

Завантаження типу: вертикальне, максимальне завантаження білизни: до 4 кг, установка: окремо, глибина: 48 см, ширина: 48 см, висота: 53 см, функція дослідження пралень: через головний люк

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: від 7 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 58 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна вартість тиску: від 1200 об/хв, клас споживання енергії: А, захист: від дітей, від витоків, дисплея, прога.

Завантажити Тип: Фронт, Максимальна завантаження білизни: до 7 кг, установка: окремо стоячи, глибина: 40 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна вартість тиску: 1100-1200 об/хв, клас потужності: A, Захист: від витоків, дисплея, програм:.

Зручне та компактне обладнання для невеликої квартири або заміського будинку. Має два відділення, один з яких призначений для миття та полоскання, а у другому центрифузі встановлюється для швидкого та ефективного обертання. Завантаження обох відсіків виготовляється вертикально. Авто.

Тип завантаження: Фронтальний, Максимальна завантаження прання: до 6 кг, установка: окрема, глибина: 40 см, ширина: 59.50 см, Висота: 85 см, Максимальна швидкість обертання: 700-800 об/хв, Клас енергії: А, Захист: від дітей, програми: Скасувати стиснення.

Пральна машина Weissgauff, оснащена інверторним двигуном, що працює над технологією спеціального BLDC, має вражаючу швидкість завантаження до 9 кілограмів білизни та вражаючої швидкості обертання до 1400 оборотів за хвилину, що гарантує по-справжньому в.

Завантаження типу: Фронтальне, максимальне завантаження білизни: до 6 кг, установка: окрема, глибина: 34 см, ширина: 60 ​​см, висота: 85 см, максимальна вартість тиску: 900-1100 об/хв, клас енергії: А, захист : від дітей, витоків, дисплея, програми.

Candy CSS41072DB1/2-07 пральна машина, оснащена шістнадцятими програмами миття, що забезпечує чистоту будь-якої білизни.Основна перевага моделі. Наявність чотирьох швидких миючих циклів, що триває менше 1 години для будь-якого випадку.Опція миття з поромами.

Пральні машини. Напівавтоматичні: Особливості та поради за вибором

Напів-автоматичні пральні машини є найбільш актуальними у сільській місцевості, на дачах і де є ще проблеми з водопостачанням та стічними водами. Крім того, така модель вибирає власників, які не потребують додаткових проблем з складною електронікою кулеметів, а також додаткові витрати на сумнівні функції та програми в них. Давайте розглянемо докладніше, ніж хороші напівавтоматичні моделі пральних машин, які недоліки, які вони відрізняються від кулеметів, які моделі вважаються найкращими для вибору.

Популярні моделі

На сьогоднішній день, на ринку ви можете знайти велику кількість напів-автоматичних пральних машин (радянська та сучасна збірка, нагрівальна вода та без, міні-пристрій та загальне обладнання). Розглянемо кілька найпопулярніших і попит серед моделей.

Ренова WS-40PET

Ця машина досить компактна, тому вона може бути встановлена ​​навіть у невеликій кімнаті. Важливо відзначити той факт, що пристрій має функцію, яка значно спрощує роботу домогосподарки. Пристрій відноситься до категорії бюджету та має досить низький максимальний показник навантаження, який становить близько 4 кілограмів. Ренова WS-40PET оснащена дренажним насосом та багатофункціоналом.

“Вельтера Веселка” CM-2

“Велк веселка CM-2” має зворотну функцію. Максимальне навантаження становить лише 2 кілограми, тому машина добре підходить для малого та швидкого миття. Максимальний час роботи становить 15 хвилин.

Сніг білий XPB 4000S

Машина має 2 мийні програми: для звичайного та делікатного постільної білизни. Для зручності користувача виробник надав таймер. Робоча машина досить тиша, тому процес прання не забезпечить вам незручності або ваших домогосподарств. Крім того, користувачі святкують сучасну та естетично привабливу зовнішню домашню техніку.

“Славда” WS-40 PET

Ця модель характеризується зручною системою управління та конфігурацією, яка навіть непідготовлена ​​людина може справитися з. Є 2 відсіки, завантаження білизни, в які виконуються вертикально. У той же час 1 з відсіків призначений для миття, а другий. для сушіння.

“Фея” SMP-50N

Машина має функції, що вказують. За розміром це досить компактний і вузький, дуже часто використовується в країні. Максимальна швидкість завантаження становить 5 кілограмів. Відповідно, вам не потрібно робити багато невеликих закладок для білизни, тим самим рятуючи свій час.

Рєва WS-50 PET

Ця модель вважається однією з найбільш поширених і популярних, оскільки вона характеризується ідеальною комбінацією ціни та якості. Для того, щоб увімкнути пристрій, вам не потрібно підключати його до каналізації або водохоган. Слід мати на увазі, що зовнішнє тіло машини виготовляється з пластику, відповідно, максимальна температура води не може бути більше 60 градусів за Цельсієм.

“Sloda” ws-60 pet

З точки зору його характеристик, пристрій досить економічний, тому значно знижує витрати на комунальні кошти. Пристрій можна промити в 1 раз більше 6 кілограмів білизни. У той же час ви можете завантажити не тільки звичайні, але і делікатні тканини. Дизайн забезпечує спеціальний каналізаційний насос та таймер для зручності користувача.

“Вольтер Радуга” см-5

Машина відноситься до категорії активатора. Дзвіниця з пристрою здійснюється за допомогою спеціально передбачуваного насоса. Вага агрегату становить лише 10 кілограмів, тому легко транспортувати.

Таким чином, торговий діапазон напівавтоматичних машин складається з великої кількості різноманітних моделей, тому кожен покупець зможе вибрати найкращий варіант.

.

 • Компактні розміри випадків (60×65.9×36 см);
 • З міцного пластику;
 • збільшився стійкий до виникнення корозії;
 • Максимальна швидкість обертання 1350 оборотів за хвилину;
 • Дозволяє додавати білизну під час прання;
 • робота супроводжується звуковими повідомленнями;
 • є пружний фільтр;
 • Відноситься до економічного класу споживання енергії (а).

Відмінна машина! Ми використовували кілька місяців і повністю задоволені. Якісно порушує забруднення найбільш різного типу і не псує ніжну тканину. Не займає багато місця у ванній кімнаті, і це легко передати з місця на місце за рахунок потужних ручок і відносно невеликої ваги.

Фея SMP-40N

Наступне місце. це модель, яка успішно поєднує високу мобільність та високоякісне миття. Завдяки дуже компактним розмірам, легко встановити навіть у найменшій ванній кімнаті. Включений. це вхідний насос, який дозволяє зливати воду. Модель належить до типу активатора. Три регулятори дозволяють встановити час миття та натисніть, а також вибрати режим очищення речей.

Габарти 69x69x36 см
Максимальна швидкість обертання 1300 об/хв
Кількість програм Styrck 3
Температурний діапазон 0 50 ° C

.

 • хороша мобільність;
 • Зручна панель керування механічним типом;
 • Два пральні програми: делікатний і звичайний;
 • Ергономічні відділення ручок;
 • Допускається використання будь-якого порошку через низький рівень формування піни;
 • Висока пресована швидкість забезпечує майже повністю сухі речі на виході (1300 об/хв).

Перш за все варто відзначити рухливість дизайну. Кожного разу візьміть зі мною до країни. У стовбурі не займає багато місця. У справі доведено добре. Немає проблем з миттям. Відповідно до якості роботи, це практично не відрізняється від автомата. Я раджу вам придбати!

Sloda WS-80PET

Зроблені в білому кольорі розбавлені синіми та сірими вставками. Ідеально підходить у інтер’єр ванної кімнати незалежно від його розміру. Багато користувачів, як економічно ефективне споживання електричної енергії. Це досягається шляхом приналежності до класу енергоспоживання. Здатний відразу мити до 8 кг льону і забезпечує вертикальний метод завантаження.

Розмір корпусу 77x88x44 см
Вага двадцять.7 кг
Завантаження прання 8 кг
Швидкість обертання 1350 об/хв
Кількість програм Styrck 2

.

 • компактні розміри;
 • Універсальний дизайн вписується в будь-який інтер’єр;
 • Є 2 режими прання, серед яких забезпечується ніжна мийка;
 • Спін на високій швидкості забезпечує сухою білизною на виході.

Ми використовуємо цю пральну машину протягом двох років. Часто ми беремо її з собою до країни або залишаючи своїх батьків через тимчасову бездоміжність, оскільки дизайн досить мобільний. У прання, високі швидкості, що доставляють майже повністю сухою білизною. Споживає досить енергію, що є великим плюсом у наш час. Робота моделі все задоволена. Рекомендовано для покупки!

Рєва WS-35E

Відмінно використовувати в країні через його компактні розміри випадків. Метод вертикального завантаження забезпечує зручну здатність додавати речі прямо під час миття. Машина підтримує три програми прання. обережні, інтенсивні, звичайні, що дозволяє вам видалити його з різних тканин. Як керуючий пристрій, механізм поворотного типу використовується з вимикачами.

Габарти 48x53x48 см
Вага дев’ять.5 кг
Завантаження прання 3.5 кг
Кількість програм Styrck 3
Енергетичний клас Але

.

 • зручне розміщення завдяки компактним розмірам корпусу;
 • Завантаження призначене для 3.5 кг;
 • Можна завантажити білизну;
 • три зручні режими прання;
 • Комфортний механічний контроль.

Добре вписується в інтер’єр ванної кімнати і не став там великим тягарем. Незважаючи на невеликі розміри, він ідеально справляється з великим пранням, що складається з білизни різних матеріалів. Я завжди використовую той самий режим. Поки не виявлено жодних вагових недоліків. Купівля залишалася повністю задоволена!

Слот WS-50PET

Модель напівавтоматичного типу оснащена двома верхніми складними кришками: один призводить до миючого відсіку, інший у відсіку Secession. Допускається вимити до 5 кг речей для одного циклу, який ідеально підходить для великої родини. Колір лаконічного білого тіла дозволяє вводити модель в будь-якому інтер’єрі. Невелика вага пристрою дозволяє легко носити його з місця на місце. Заявлений клас споживання електроенергії A дозволяє суцільно зберігати на рахунках електроенергії.

Габарти 65x76x39 см
Вага 15 кг
Завантаження прання 5 кг
Максимальна швидкість обертання 1350 об/хв
Енергетичний клас A

.

 • Низький рівень рівня води;
 • Економічний клас споживання енергії;
 • Для одного циклу 5 кг речей стирає;
 • 2 програми професійно очищаються за забрудненням;
 • Наприкінці миття почується звукове повідомлення;
 • Робоча установка виконується за допомогою простого механічного типу вимикачів.

Я не можу сказати нічого поганого про роботу цієї пральної машини. Вона дійсно висока якість і ефективна у всіх почуттях. Найбільше радує великий обсяг і високу швидкість, забезпечуючи хороший підйом. Злиття води не займає багато часу. Варто відзначити максимальний простий контроль, з яким навіть дитина може справитися з.

Avex XPB 65-55 AW

Буде відмінним придбанням для надання, де немає умов для підключення пристрою до водопостачання. Біло-блакитний пристрій з місткістю до 6.5 кг льону має вертикальний люк для завантаження його і контролюється ротаційними механізмами. У процесі миття рівня шуму, опублікованого цією пральною машиною, не перевищує 64 дБ.

Розміри тіла 74x85x41 см
Вага 19.2 кг
Завантаження прання 6.5 кг
Рівень шуму 64 дБ
Енергетичний клас Але

.

 • зручний контроль;
 • Є програма, яка дозволяє виконувати делікатне миття;
 • економічний з точки зору споживання енергії (клас А);
 • Привабливий і універсальний дизайн.

У нашому домі пральна машина вже давно, і весь цей час ніколи не виникла проблема з її роботою. Перш за все, варто відзначити високоякісну збірку та наявність надійних матеріалів на основі дизайну. Час миття невеликий, але це не впливає на її якість.

Gorenje WP 7Y2/RV Rezervoar PL 95

Повна агічна пральна машина працює з баком PL 95 для води, що поставляється. Простий Inteeis дозволяє легко вибрати з 16 програм та налаштувати додаткові функції. Легко використовувати панель керування з програмою, розташованою в центрі, перемикач програми дозволяє вам почати миття, роблячи три прості кроки.

Швидкість обертання 800 об/хв
Кількість програм Styrck 16
Габарти 60x85x54.5 см
Контроль Кнопка, механічна
Бак для води 100 л
Енергетичний клас Але

.

 • Простий Inteeis та великий вибір серед пральних програм (16 шт.);
 • Під час дверей, двері заблоковані;
 • Для подальшого захисту від дітей, панель керування блокуванням дозволяється;
 • Навантаження для білизни становить 7 кг.

Для покупки підштовхує знайомих, запевняючи, що автомобіль простий і зручний для використання. Насправді, все виявилося. Має велике навантаження білизни, тому в нашій досить великій родині вона отримала велику популярність. Великий вибір режимів прання дозволяє створювати умови для роботи з будь-яким типом білизни. Я повністю задоволений покупкою та результатами використання. З недоліків я можу лише відзначити громіздку всю структуру, але цей мінус у моїй великій ванній кімнаті особливо не заважає комфортному використанню.