Продовольчий процесор Normann AFP 945 Як використовувати

Article

Норманн АФП-947 відгуки

Переваги: ​​компактний. Багато форсунок. Правда не все, але в перспективі дуже добре.

Недоліки: Коли ви вперше повертаєтеся трохи Phachmasse, можливо, я перевантажений. Але з завданням справляється до відмінного.

Переваги: ​​співвідношення ціни. Якість та кількість функцій, ймовірно, найкраще. Для цього я люблю мало відомих брендів, які беруть споживача, а не рекламу, але функціональний. До речі, я боявся, що буде велика 2-літрова чаша, непридатна для повсякденного використання, але на тому, що чаша не більше 1,5 літра.

Недоліки: це мій перший комбінат, а в оглядах вони пишуть, що не брудні залишки. Це нормально, але я б приписував його до недоліків. Також засмучуйте відсутність форсунок для перемішування штрихами (наприклад, Пт).На мій погляд, немає оголошеної сили цього комбайна, подрібнювач не справляється з деякими продуктами. Моє минуле 600 wtt chopper molol веселіше. Лист затоки в кавоварті не міг подрібнити, банани морозива для морозива також не бере. Помідори сушарки в соусі не є Смалолом, я повинен був зробити цей підводного блендер. М’ясо в фарш.Взагалі, як ще не подрібнюючи, як шліфувальник не дуже.

Коментар: Я також звертаю увагу на те, що ринок Яндекса не дає, щоб побачити, що ви отримуєте до моменту оплати, на мій погляд, він порушує законодавство, тому що якщо щось не так в коробці, то це виявляється покупцем проблема. Тому техніка краще придбати на інших сайтах.

Переваги: ​​багато форсунок, все зручно, це добре працює

Коментар: ціна/якість. не сильно сильно. Найбільш об’ємний сік з 13-15 аподел

Переваги: ​​ціна-якість, багато форсунок, потужні, здалеку виглядає 5 з 5

Недоліки: Clapted пластикові чашки, накопичуються продукти під кришкою, коли шліфувальні, ви повинні розраховувати, прекрасна головна чаша

Коментар: З усіма його нюансами я не знайшов нічого кращого за ці гроші, тому нюанси та деякі недоліки можуть бути прощені. З точки зору сили та якості форсунок немає проблем.

Переваги: ​​ціна, кількість функцій, кількість форсунок включено

Недоліки: перезавантажували кілька разів через наявність подряпин та почерків на житло та довелося взяти все одно з подряпинами (але з меншою кількістю). Відсутність кріплення корпусу для шнура. Короткий шнур. Вібрація (не критична)

Коментар: При виборі комбайна Camzoy він надходить із таких критеріїв: 1) вартість, 2) кількість функцій та форсунок (зокрема, терка для danks), 3) загальні розміри. Bib також розроблений. Я дійсно не сподобався наявність подряпин і подряпин на будівлі (перезавантажив кілька разів і повинен був бути придбаний, але з меншою кількістю подряпин). Як пояснив у магазині, вони приходять на склад. Хоча Inna форсунки та кухонні елементи (чорні і мають глянцеву поверхню) не пошкоджені. Порівняно з старою кухонною комбінатом Vitek VT-1603W, там побачив майже деякі переваги (потужність, велика кількість танків, якість стійкої картоплі для дарків, невелика кількість залишків з овочів (у порівнянні з попереднім) шліфування зерна. подрібнення і т.D.). Мінусів, наявність вібрації, якості пластику (дуже тонкий і прощання), короткий шнур і ніякого кріплення для обмотки. Під час роботи великого дискомфорту через недоліки, зазначені недоліки. Є функції комбайна та форсунок, які я ще не користувався. Змішувач, соковижималка, і я не можу сказати зараз про них. Загалом, я радий, що я придбав цей кухонний процесор

Об’єднати Норман АФП-947. Відгуки власності

Перш ніж купувати об’єднання Нормана AFP-947, я хочу прочитати реальні відгуки власників, тих людей, які вже купили та насолоджуються командиром на деякий час. Перегляньте відгуки про справжніх покупців про пристрій, дізнайтеся всі його переваги та недоліки. Якщо ви є власником об’єднання Нормана AFP-947, то поділіться своєю думкою, залиште свій відгук. Кожен коментар відправив тестовий і поміркований. Спеціалісти відповідають на ваші запитання щодо комбайна Нормана AFP-947. Виробник:.

Плюси: не можна включити, якщо ви не довіряєте чаші, перш ніж натиснути. Багато хто має таку проблему. Довіра, Snpline. почне працювати

Мінуси: Під час перевірки комбайна виявилося, що не працює, інструкції написані для дурнів. у цьому випадку перевірте напругу в розетку, увімкніть іншу розетку

Зворотній зв’язок: упаковка, розірвана. Двигун на комбінаті відрізаний від кріплень. Сам поєднання можна побачити, що він був використаний. Все житло обшарпане. Немає паспортів. Дякую, мій чоловік, зафіксувавши двигун. Електротехніка не варто замовити в мегамаркету.

Зворотній зв’язок: поєднуйте хороший і багатофункціональний, але через крихкий пластик виглядає не дуже надійно. Я використовую пару місяців в основному як кавоварка і для коктейлів. Немає проблем ще немає.

Плюси: відмінні скорочення і розчарування. Пряні ножі, комбінація потужних, ціна недорого.

Мінуси: вузька діра в кришці овочевих різаків, картопля не працювала з гуртками, мені довелося скоротити наполовину, вийшло на півколо. І навіть огірок не підходить повністю, лише невелика морква і тонкий огірок. І дуже тонкі скибочки отримують, багато перевантажених і зламаних скибочок).

Зворотній зв’язок: І це все ж, здорово! Морква, буряк, картопля для Lamennik. всі луки в секундах. М’ясне м’ясо на котлетах. М’ясо на подрібнених чабах швидко, і всі інгредієнти замішують прямо в чаші з фаршним м’ясом, одна хвилина і все готово! Вчора замінене тісто на млинцях. Захоплення! Кілька секунд і без грудки! Якщо вона також може випікати! І смачні котлети. Відео додасть пізніше.

Зворотній зв’язок: Всі виправдання виправдані, дуже задоволені покупкою

Плюси: недорогий і високоякісний комбінат. 2 швидкості. Потужність чаші становить 2 літри. Включає в себе кілька форсунок: для тіста, для побиття, для різання фруктових скибочок.

Огляд: комбінат працює нормально. Після використання цього достатньо просто служити. У роботі я люблю все і костюми.

продовольчий, процесор, normann, використовувати

Плюси: компактність та функціональність

Плюси: на сильному вигляді, все працює, приведений вчасно, добре упакований

Плюси: комбінація відмінно. Багато різних форсунок, зручна чаша. Повністю розібраний. Я намагався вичавити сік, він вийшов швидко і без проблем.

Зворотній зв’язок: Замість старого блендер. Тут функціонал набагато ширше. Ви можете втирати овочі на різних розмірах. Блендер, наприклад, тільки в багажнику подрібнений. А потім гладкі шматки, що відповідають типу використаної насадки. Плюс збивання, шліфування, як традиційний блендер. З усією його функціональністю комбайн також досить компактний.

Плюси: компактний. Багато форсунок. Правда не все, але в перспективі дуже добре.

Мінуси: Коли ви вперше ввертаєте трохи паху Plashmass, можливо, я перевантажений. Але з завданням справляється до відмінного.

Зворотній зв’язок: Дано на річницю, і це не працює. Відправив назад!!

Плюси: співвідношення цін. Якість та кількість функцій, ймовірно, найкраще. Для цього я люблю мало відомих брендів, які беруть споживача, а не рекламу, але функціональний. До речі, я боявся, що буде велика 2-літрова чаша, непридатна для повсякденного використання, але на тому, що чаша не більше 1,5 літра.

Мінуси: це мій перший комбінат, а у відгуках вони пишуть, що вони не брудні залишки. Це нормально, але я б приписував його до недоліків. Також засмучуйте відсутність форсунок для перемішування штрихами (наприклад, Пт).

На мій погляд, немає оголошеної сили цього комбайна, подрібнювач не справляється з деякими продуктами. Моє минуле 600 wtt chopper molol веселіше. Лист затоки в кавоварті не міг подрібнити, банани морозива для морозива також не бере. Помідори сушарки в соусі не є Смалолом, я повинен був зробити цей підводного блендер. М’ясо в фарш. Взагалі, як ще не подрібнюючи, як шліфувальник не дуже.

READ  Кухонний комбайн normann afp 947

Огляд: Я також звертаю увагу на те, що ринок Яндекса не дає, щоб побачити, що ви отримуєте до моменту оплати, на мій погляд, він порушує законодавство, тому що якщо щось не так в коробці, то це виявляється покупцем проблема. Тому техніка краще придбати на інших сайтах.

Плюси: багато форсунок, все зручно, це добре працює

Зворотній зв’язок: Ціна/Якість. не сильно сильно. Найбільш об’ємний сік з 13-15 аподел

Плюси: велика кількість форсунок, багато хто з них дуже корисні для мене і потрібні на регулярній основі. Якийсь соковижималка, звичайно, робота з колекторами пилу, але не викидаються. Якість роботи відмінна, з регулярним приготуванням дозволяє прискорити процес. Управління зручно, зрозуміло, заміна форсунок не створює проблем. Потужність достатньо, не стрибає з боку до боку, ноги на каучуках, стоять на поверхні впевнено. Ціна досить навіть низька, ніж звичайна, спостерігала аналоги в функціональності. не знайшли.

Плюси: ціна-якість, багато форсунок, потужні, здалеку виглядає 5 з 5

Мінуси: Clawed пластикові чашки, продукти накопичуються під кришкою при шліфуванні, ви повинні розраховувати, прекрасна головна чаша

Зворотній зв’язок: З усіма його нюансами він не знайшов нічого кращого за ці гроші, тому можуть бути прощені нюанси та деякі недоліки. З точки зору сили та якості форсунок немає проблем.

Плюси: ціна, кількість функцій, кількість форсунок включено

Мінуси: перезавантажено кілька разів через наявність подряпин та почерків у справі і довелося взяти все одно з подряпинами (але з меншою кількістю). Відсутність кріплення корпусу для шнура. Короткий шнур. Вібрація (не критична)

Зворотній зв’язок: При виборі комбайна Kzzonoy він надходить із таких критеріїв: 1) вартість, 2) кількість функцій та форсунок (зокрема, терка для danks), 3) загальні розміри. Bib також розроблений. Я дійсно не сподобався наявність подряпин і подряпин на будівлі (перезавантажив кілька разів і повинен був бути придбаний, але з меншою кількістю подряпин). Як пояснив у магазині, вони приходять на склад. Хоча Inna форсунки та кухонні елементи (чорні і мають глянцеву поверхню) не пошкоджені. Порівняно з старою кухонною комбінатом Vitek VT-1603W, там побачив майже деякі переваги (потужність, велика кількість танків, якість стійкої картоплі для дарків, невелика кількість залишків з овочів (у порівнянні з попереднім) шліфування зерна. подрібнення і т.D.). Мінусів, наявність вібрації, якості пластику (дуже тонкий і прощання), короткий шнур і ніякого кріплення для обмотки. Під час роботи великого дискомфорту через недоліки, зазначені недоліки. Є функції комбайна та форсунок, які я ще не користувався. Змішувач, соковижималка, і я не можу сказати зараз про них. Загалом, я радий, що я придбав цей кухонний процесор

Об’єднати Норман АФП-947. Відгуки

Велика кількість форсунок, багато хто з них дуже корисні для мене і потрібні на регулярній основі. Якийсь соковижималка, звичайно, робота з колекторами пилу, але не викидаються. Якість роботи відмінна, з регулярним приготуванням дозволяє прискорити процес. Управління зручно, зрозуміло, заміна форсунок не створює проблем. Потужність достатньо, не стрибає з боку до боку, ноги на каучуках, стоять на поверхні впевнено. Ціна досить навіть низька, ніж звичайна, спостерігала аналоги в функціональності. не знайшли.

ціна-якість, багато форсунок, потужні, здалеку виглядає 5 з 5

Clawed пластикові чашки, накопичуються під кришкою, коли шліфувальні, повинні розраховувати, прекрасна мира чаша

З усіма його нюансами за ці гроші я не знайшов нічого кращого, тому нюанси та деякі недоліки можуть бути прощені. З точки зору сили та якості форсунок немає проблем.

Ціна, кількість функцій, кількість форсунок включено

Перезавантажували кілька разів через наявність подряпин та подряпин на тілі і довелося взяти все одно з подряпинами (але з меншою кількістю). Відсутність кріплення корпусу для шнура. Короткий шнур. Вібрація (не критична)

При виборі комбінату Camzone він надходить із таких критеріїв: 1) вартість, 2) кількість функцій та форсунок (зокрема, терка для danks), 3) загальні розміри. Bib також розроблений. Я дійсно не сподобався наявність подряпин і подряпин на будівлі (перезавантажив кілька разів і повинен був бути придбаний, але з меншою кількістю подряпин). Як пояснив у магазині, вони приходять на склад. Хоча Inna форсунки та кухонні елементи (чорні і мають глянцеву поверхню) не пошкоджені. Порівняно з старою кухонною комбінатом Vitek VT-1603W, там побачив майже деякі переваги (потужність, велика кількість танків, якість стійкої картоплі для дарків, невелика кількість залишків з овочів (у порівнянні з попереднім) шліфування зерна. подрібнення і т.D.). Мінусів, наявність вібрації, якості пластику (дуже тонкий і прощання), короткий шнур і ніякого кріплення для обмотки. Під час роботи великого дискомфорту через недоліки, зазначені недоліки. Є функції комбайна та форсунок, які я ще не користувався. Змішувач, соковижималка, і я не можу сказати зараз про них. Загалом, я радий, що я придбав цей кухонний процесор

Комбінат Gorenje MMC1000W

Кухонний верстат Gorenje MMC1000W. Функціональний пристрій з стильним футляром, блендером для 1.4 л та металева чаша на 4.5 л. Обладнання діє потужністю 1000 Вт, що дозволяє вибрати одну з шести швидкостей. Система автоматично налаштовує революції та блокує двигун при підйому блоку двигуна. Індикація яскравої роботи сприяє комфортному режимі. Пристрій доповнюється ефективним захистом перевантаження, що розширює термін служби. Доставка здійснюється з клином, а сопло для роботи з тестом, які легко видаляються для очищення.

особливості:

 • Потужність 1000 Вт
 • Кількість швидкостей 6
 • Потужність чаші 4.5 л
 • Ємність Blender 1.4 Л
 • Матеріал металевої чаші
 • Матеріал основного тіла пластику, металу
 • Індикатор роботи
 • Захист від перевантаження
 • Регулювання швидкості
 • Сопло для тіста
 • Пляж насадки (Whisk)
 • Прогумовані ноги
 • Об’єднані частини підходять для миття в посудомийній машині
 • Автоматичне регулювання швидкості
 • Плавний двигун
 • Захист перегріву
 • Захисна кришка з отвором для додавання продуктів
 • Чаша з ручками
 • Замок двигуна при підйому блоку двигуна
 • Планетарне обертання

Продовольчий процесор Норманн АФП-945

Залишити відгук

Об’єднана кухня Норманна AFP-945. багатофункціональний пристрій, який допоможе приготувати різноманітні страви. Пристрій обладнаний режимом імпульсу. Ця функція призначена для короткочасного прискорення звичайного режиму роботи комбайна та використовується в кінці приготування блюда для швидкого та завершення якості. Режим короткострокового включення дозволяє швидко перетворюватися на пюре, особливо м’які та ніжні продукти. Продовольчий процесор оснащений захистом перевантаження, коли перегрівається, пристрій автоматично вимикається. Включено для пристрою, багато форсунок, завдяки їм, комбінат стане незамінним помічником у вашій кухні.

Увага. Товари стягуються через наявність невеликого дефекту.

Увага! Інформація про товари, представлені на нашому сайті, отримується з відкритих джерел, включаючи каталоги виробників та офіційних сайтів.

На жаль, ми не можемо гарантувати точність опису продукту. Будь ласка, вкажіть інформацію, яку ви зацікавлені на продукті від менеджера та перевірте товар після отримання.

Комісар розглядає звернення покупців з порушення їхніх прав, передбачених законом про захист від споживачів: 375 (17) 388-10-55, CC @ миля.по.

Комісники для захисту прав споживачів: Департамент торгівлі та служб адміністрації Радянського району. Мінськ: 375 (17) 318-13-33, 375 (17) 360-82-11, 375 (17) 377-13-93

Юридична (і поштова) Адреса: Товариство з обмеженою відповідальністю “Астомстрой” 220113, г. Мінськ, вул. Meleja, D. 5, корпус. 2, Пом. 1301 телефон/факс: (375 17) 388-10-55, 237-26-68

UNP 190516148, ВАТ “Приорбанк”. Bik pjcbby2x r/c by56pjcb30120232661030000933. R/S призначений лише для виплати замовлень досконалості в інтернет-магазині)

Зареєстровано в реєстрі продажу 22.08.2018 р. Адміністрацією Радянського району, г. Мінськ. Рег. Номер: 424328

Перш ніж отримувати вашу згоду на обробку персональних даних, ми надаємо вам таку інформацію:

 • Товариство з обмеженою відповідальністю “Астомстрой”, 220113, Республіка Білорусь, г.Мінськ, вул.Meleja, 5 корпус 2, POM. 1301, кімната. 1, тел./ Факс (37517) 388-10-55, UNP 190516148 є оператором для обробки персональних даних;
 • Перелік персональних даних, про обробку якої вимагається ваша згода:
 • Прізвище ім’я по батькові.
 • Адреса місця проживання
 • Адреса електронної пошти.
 • Номер телефону (місто, мобільний).
 • Мета обробки:
 • Вчинення економічних операцій між підприємством та клієнтом для придбання товарів, що продаються підприємством.
 • Роздрібна торгівля товарами через торгові приміщення підприємства та в інших формах, включаючи доставку товарів, замовлених клієнтом, надаючи послуги клієнту для забезпечення доступу до ресурсів сайту (порталу).
 • Клієнтський суд консалтингових та інформаційних послуг.
 • Маркетингові дослідження та інформаційний бюлетень Реклама та інформаційні матеріали, через SMS-повідомлення, електронна пошта, посланці, запрошення на презентації, запрошення взяти участь у рекламних та рекламних іграх.
 • Для виконання вимог законодавства Республіки Білорусь та Російська Федерація.
 • Перелік дій з персональними даними, до яких ви погоджуєтесь: збір, систематизація, накопичення, зберігання, вдосконалення (оновлення, зміна), вилучення, використання, виснаження, блокування, видалення, знищення. Обробка персональних даних можна виконувати як автоматизований, так і неавтоматичний метод.
 • Термін, для якого згоду надається: згода на обробку персональних даних дійсна з дати його підписання без обмежень. Згоду на обробку персональних даних може бути вилучена, подавши письмове додаток.
READ  Multicooker Home Element Він MC661 Як використовувати

Про уточнення прав, пов’язаних з обробкою персональних даних

Ми пояснюємо, що ви як предмет особистих даних має право в будь-який час, не пояснюючи причин відкликання вашої згоди на обробку персональних даних шляхом подання, заяви у письмовій формі або у формі електронного документа, який повинен містити:

Сім’ї, власне ім’я, по батькові (якщо такі є), адреса вашого місця проживання (місце перебування);

Ваш ідентифікаційний номер, за відсутності такого числа. Номер документа сертифіката ідентифікації;

Презентація сутності ваших вимог як предмет особистих даних;

Ваш особистий підпис або електронний цифровий.

Оператор зобов’язаний п’ятнадцять днів після отримання вашої заявки відповідно до його m, щоб припинити обробку ваших особистих даних, видалити їх та повідомити вас, чи немає інших підстав для таких дій з персональними даними, передбаченими законом Республіка Білорусь від 07.05.2021 р. 99-S “Про захист персональних даних” та інших законодавчих актів.

Распаковка. Кухонный комбайн Normann AFP-945

За відсутності технічної здатності видаляти особисті дані, оператор зобов’язаний вжити заходів для запобігання подальшим обробленим персональним даним, включаючи їх блокування та повідомити вас одночасно.

Ви маєте право отримувати інформацію щодо обробки ваших особистих даних, що містять:

Ім’я (прізвище, власне ім’я, по батькові (якщо такі є)) та місцезнаходження (адреса місця проживання (місце перебування)) оператора;

підтвердження факту обробки персональних даних оператором (уповноважена особа);

Ваші особисті дані та джерело їх отримання;

правові підстави та цілі особистих даних;

Період, для якого дано згоду на обробку персональних даних;

Ім’я та місцезнаходження уповноваженої особи, яка є державним органом, юридичною особою Республіки Білорусь, інша організація, якщо обробка персональних даних доручено таку особу;

Інша інформація, передбачена законом.

Щоб отримати цю інформацію, ви повинні подати заявку до оператора. У той же час ви не повинні виправдати інтерес до запитуваної інформації.

Оператор зобов’язаний протягом п’яти робочих днів після отримання вашої заявки, щоб надати вам інформацію, доступну для вас або повідомити вас про причини відмови. Така інформація надана вам безкоштовно, за винятком випадків, передбачених законодавчими актами.

Ви маєте право вимагати зміни від оператора, щоб внести зміни до ваших особистих даних у випадку, якщо персональні дані є неповними, застарілими або неточними. З цією метою ви подаєте оператора заяву відповідно до законодавства з застосуванням відповідних документів та (або) їх сертифікованих копій, що підтверджують необхідність внесення змін до персональних даних.

Оператор зобов’язаний вносити відповідні зміни до ваших особистих даних та повідомити вас або повідомити вас про причини щодо надання таких змін, якщо іншим чином зміни в особистих даних не встановлюються законодавчими актами.

Ви маєте право отримувати від оператора інформацію про надання своїх персональних даних третім особам один раз на календарний рік безкоштовно, якщо інше не передбачено іншими законодавчими актами.

Для отримання зазначеної інформації Ви повинні подати заяву відповідно до законодавства оператора.

Оператор зобов’язаний у п’ятнадцятиденний термін після отримання Вашої заяви надати Вам інформацію про те, які Ваші персональні дані та кому надавалися протягом року, що передував даті подання заяви, або повідомити Вас про причини відмови у її наданні.

Зазначена інформація може не надаватися, якщо обробка персональних даних здійснюється відповідно до законодавства про виконавче провадження, під час здійснення правосуддя та організації діяльності судів загальної юрисдикції, а також з інших підстав передбачених законодавством.

Ви маєте право вимагати вільного припинення обробки ваших особистих даних, включаючи їх видалення, за відсутності підстав для обробки персональних даних, наданих законодавчими актами. Для виконання зазначеного права ви повинні подати заявку до оператора відповідно до законодавства.

Оператор у цьому випадку зобов’язаний припинити обробку персональних даних після отримання вашої заявки, а також видалити їх (забезпечити припинення обробки персональних даних, а також їх видалення уповноваженою особою) та повідомляє про це.

За відсутності технічної здатності видаляти особисті дані, оператор зобов’язаний вжити заходів для запобігання подальшим обробленим персональним даним, включаючи їх блокування та повідомити вас одночасно.

Оператор має право відмовитися від виконання вимог до припинення обробки ваших особистих даних та (або) для їх видалення, якщо є підстави для обробки персональних даних, передбачених законодавчими актами, у тому числі, якщо вони необхідні для оголошеного Цілі їх переробки, з повідомленням про вас у п’ятнадцять днів.

Ви як суб’єкт персональних даних маєте право оскаржити дії (бездіяльність) та рішення оператора, що порушують Ваші права при обробці персональних даних, в уповноваженому органі захисту прав суб’єктів персональних даних у порядку, встановленому законодавством про звернення громадян та юридичних осіб.

Ухвалене уповноваженим органом захисту прав суб’єктів персональних даних рішення може бути оскаржене Вами в суді в порядку, встановленому законодавством.

Згода на обробку персональних даних

Я даю згоду Товариству з обмеженою відповідальністю «Астомбуд», 220113, Республіка Білорусь, м.Мінськ, вул.Мележа, 5 корпус 2. 1301, кімн. 1, тел./факс (37517) 388-10-55, УНП 190516148 на обробку таких моїх персональних даних:

 • Здійснення господарських операцій між Підприємством та клієнтом щодо придбання клієнтом товарів, що реалізуються Підприємством.
 • Роздрібна торгівля товарами через торгові приміщення підприємства та в інших формах, включаючи доставку товарів, замовлених клієнтом, надаючи послуги клієнту для забезпечення доступу до ресурсів сайту (порталу).
 • Надання клієнту консультаційних та інформаційних послуг.
 • Маркетингові дослідження та розсилка рекламно-інформаційних матеріалів за допомогою SMS-повідомлень, електронної пошти, месенджерів, запрошення на презентації, запрошення до участі в рекламних акціях та рекламних іграх.
 • З метою виконання вимог законодавства Республіки Білорусь та Російської Федерації.

У зазначених цілях я даю згоду на здійснення наступних дій з моїми персональними даними: збирання, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), вилучення, використання, знеособлення, блокування, видалення, знищення.

NORMANN AFP-947 Кухонний комбайн

Обробка моїх персональних даних може здійснюватися як автоматизованим, так і неавтоматизованим способом.

Я з’ясував права, пов’язані з обробкою моїх особистих даних, механізм реалізації таких прав, а також наслідки розширення згоди або відмови у країні такої згоди.

моя згода на обробку персональних даних діє з дати її підписання без обмеження терміну дії;

згода на обробку персональних даних може бути відкликана шляхом подання письмової заяви.

Кухонний комбайн Normann AFP-945

Дата виходу моделі на ринок, незалежно від регіону. Необхідно враховувати, що поява продукту не завжди відбувається одночасно у всіх регіонах.

READ  Як з феном роблять кучері

Потужність, пропорційна кількості корисної роботи, що виконується приладом.

Можливість регулювання потужності та швидкості обертання інструменту.

Робочий об’єм чаші, у якій відбувається обробка продуктів. Чим більший обсяг, тим більшу порцію можна обробити за один раз.

Для виготовлення робочої чаші зазвичай застосовується прозорий матеріал. пластик або скло. Пластик легший, дешевший і безпечніший (не буде гострих уламків, якщо чашу розбити). Скло природний, більш економічно, це виглядає дорожче.

Металева чаша застосовується лише у комбайнах планетарного типу. Оскільки вона відкрита зверху, немає необхідності робити її прозорою. Очевидно, метал більш міцний та довговічний у порівнянні з іншими матеріалами.

Матеріал, з якого виготовлений корпус.

Метал найбільш міцний і довговічний матеріал, але він коштує дорожче і має велику вагу. Тому найчастіше корпус виконується із пластику.

Суть планетарного змішування полягає в тому, що лопатка (або віночок) здійснює обертальні рухи по складній спіральній траєкторії всередині чаші, одночасно обертаючись у протилежному напрямку навколо осі. Планетарне змішування забезпечує швидке та ретельне змішування інгредієнтів.

Довжина пристрою в міліметрах. Часто виробник вказує довжину без виступаючих частин (кнопок та інших елементів), що слід враховувати.

Ширина пристрою у міліметрах. Часто виробник визначає ширину без виступаючих деталей (кнопок та інших елементів), які слід розглянути.

Наявність окремої ємності для змішування рідких продуктів, аналогічної стаціонарному блендеру.

Наявність окремого модуля для виготовлення соку (зазвичай сік із цитрусових можна отримувати в основній чаші).

Наявність окремого модуля м’ясорубки, що підключається до двигуна кухонного комбайна.

Наявність в комплекті окремого подрібнювача їжі, зазвичай він виконує функцію терки при установці дисків замість ножа.

Наявність у комплекті кавомолки, яка найчастіше може бути використана і для подрібнення круп.

Наявність вбудованої міні-плити для нагрівання вмісту чаші. Дозволяє готувати їжу, як на плиті.

Імпульсний режим. це такий режим роботи, при якому робочий інструмент обертається лише при утриманні кнопки. Коли кнопка відпускається, пристрій автоматично вимикається.

Спеціальна насадка, що дозволяє нарізати кубиками продукти.

Кількість ножів для подрібнення продуктів.

Ножі та інші пристрої, закріплені в комбінованій чаші та призначені для змішування продуктів.

Насадка для приготування емульсій з рідин, що не змішуються в звичайних умовах.

Насадка у вигляді віночка для збивання рідких продуктів.

Диски для дрібного подрібнення продуктів, зазвичай овочів.

Дрібна тертка, що ідеально підходить для натирання картоплі для драників.

NORMANN AFP-947 Кухонний комбайн

Кількість дисків для шатківниці з отворами різного розміру.

Насадки для нарізування крупними скибочками.

Насадка для нарізки великими смужками.

Насадка для різання овочів довгими тонкими скибочками, ідеальна для буряка або моркви, використовується для приготування страв азіатської кухні.

УВАГА! Вся наведена інформація щодо товару, взята з відкритих джерел, сайтів виробників та каталогів. Заповнення товарних карток проводиться звичайними людьми. Тому ми не можемо 100%, щоб гарантувати точність усіх характеристик, опису повноти та відповідної фотографії нинішнього виду продукції, до нашого жалю, помилки або неточності можливі. В одного і того ж товару, буває різна комплектація, колірне виконання, артикул, незначні технологічні зміни, зроблені виробником у новій партії, про які він заздалегідь не повідомив дилерів (точні розміри, варіанти кріплення, матеріали з яких товар виготовлений тощо). Ці всі нюанси практично неможливо повністю врахувати та відобразити в описі. Тому, шановні покупці, ОБОВ’ЯЗКОВО уточнюйте при замовленні всі принципові вимоги до товару, що вибирається, саме цієї конкретної моделі (колір, варіант комплектації, можливі конструкторські зміни тощо).). ОСМОТРЮЙТЕ та перевіряйте товар при отриманні у присутності кур’єра. Після оплати повернути або обміняти товар, що не влаштовує, без вагомої причини буде проблематично!

Як користуватися кухонним комбайном normann afp 945?

Продовольчий процесор Норманн AFP-947 з 12 різних функціями буде відмінним помічником на кухні, виконуючи великий спектр завдань, призначених для нього.

Переваги:

 • імпульсний режим та два режими швидкості;
 • велика чаша чопера;
 • гострий дволопатевий ніж-подрібнювач;
 • диск, що обертається, з терками (5 видів: терка для драників; велика терка; дрібна терка; велика шатківниця; дрібна шатківниця);
 • соковитискач для цитрусових;
 • насадка для замішування тіста;
 • віночки для збивання;
 • насадка для приготування емульсій;
 • стаціонарний блендер об’ємом 1,8 л;
 • кавомолка/млин для круп;
 • захист двигуна від перевантаження.

Технічні характеристики:

Напруга/частота 220 В/50 Гц
Кількість швидкостей 2
Імпульсний режим так
максимальна потужність 1000 Вт
Об’єм чаші чоппера 2000 мл
Робочий об’єм чаші чопера 1200 мл
Об’єм склянки блендера 1800 мл
Об’єм кавомолки/млина для круп 200 мл
Матеріал занурювальної частини насадки для збивання нержавіюча сталь
Матеріал ножів та терки нержавіюча сталь

Гарантійний термін. 12 місяців з дати продажу.

В інтернет-магазині “ТеплоСантех” використовуються дані та опис товару з офіційних сайтів виробників та постачальників, а також з документації до товару. Ми настійно рекомендуємо користуватися опублікованою інформацією як основний огляд товару, і при покупці уточнювати параметри, що мають для Вас велику значущість, у продавця.

Характеристики (10)

ПараметрЗначення
Потужність 1000
Об’єм чаші 2
Матеріал чаші пластик
Блендер є
Соковижималка є
Імпульсний режим є
Кількість швидкостей 2
Тип кухонний комбайн
Регулювання потужності є
Матеріал корпуса пластик

Самовивіз: сьогодні

Для покупки товару в нашому інтернет-магазині виберіть товар, що сподобався, і додайте його в кошик. Далі перейдіть в Кошик та натисніть на «Оформити замовлення» або «Швидке замовлення».

Коли оформляєте швидке замовлення, напишіть ПІБ, телефон та e-mail. Ви будете називати менеджера та уточнити умови замовлення. За результатами розмови вам прийде підтвердження оформлення товару на пошту або через SMS. Тепер залишиться тільки чекати доставки та радіти новій покупці.

Оформлення замовлення у стандартному режимі виглядає так. Заповнюєте повністю форму за послідовними етапами: адреса, спосіб доставки, оплати, дані про себе. Радимо в коментарі до замовлення написати інформацію, яка допоможе кур’єру знайти. Натисніть кнопку «Оформити замовлення».

Ви можете вибрати один із варіантів оплати:

Оплата готівкою

При виборі варіанта оплати готівкою, ви чекаєте приїзду кур’єра і передаєте йому суму за товар у рублях. Кур’єр надає товар, який можна оглянути на предмет пошкоджень, відповідність до зазначених умов. Покупець підписує товаросупровідні документи, вносить кошти та отримує чек.

Також оплата готівкою доступна при самовивезенні з магазину.

Платіжна картка на місці

Для вибору оплати товару за допомогою банківської картки на відповідній сторінці необхідно натиснути кнопку «Оплата замовлення банківською карткою». Оплата відбувається через ПАТ СБЕРБАНК з використанням Банківських карток наступних платіжних систем:

МИР
VISA International
Mastercard Worldwide

Докладніші умови оплати Ви можете знайти за наступним посиланням

Наш інтернет-магазин пропонує кілька варіантів доставки:

Безкоштовна доставка

Ви можете замовити доставку товару за допомогою кур’єра, який прибуде за вказаною адресою. Кур’єрська служба, після надходження товару на склад, зв’яжеться з вами та запропонує обрати зручний час доставки.

Самовивіз із магазину

Ви можете забрати товар в одному з магазинів. Список торгових точок, які приймають замовлення від нашої компанії, з’явиться у вас в кошику. Коли замовлення надійде до пункту самовивезення, вам прийде повідомлення. Ви просто перейдіть до цього магазину, доступ до працівника в касовому реєстрі та зателефонуйте номер замовлення. Візьміть покупку, чи може ваш друг або відносний, хто знає номер і ім’я, до якого він прикрашений.