RedMond Redmond Redmond Redmond не підключається до телефону

Article

Redmond RV-R650S Відгуки

Недоліки: розмовляв, буксирування вовняного килима! За 10 хвилин роботи!

Коментар: Килим за ціною в три рази дорожче, ніж робот! Запитав інші насадки. сказали ні! Піти скаржитися, де купили! Це фірма. )

Переваги: ​​сухе та вологе прибирання, лампа ультрапрочинного, мобільний контроль

Коментар: відмінний помічник на кожен день! Шерсть з собаки збирає з вибухом! Я не думав, що це буде багато про цей робот, але після його першого прибирання, я задоволений! Робот вітає помилки на 5 мовах, ви, як правило, ви можете вимкнути звук робота)

Переваги: ​​дав битву вовну на пролицях. Кішка, звичайно, прохолодно, але вовна на підлозі іноді просто вбиває. Я дивився багато відгуків про цей параметр, виявилося, що.

Недоліки: Я використовую місяць, ще немає коментарів.

Коментар: дуже стильний, вписується до мого квартирного дизайну.

Переваги: ​​це добре справляється з очищенням, можливість дистанційного керування, обхід перешкод. це план чищення приміщень.

Недоліки: щури великі предмети лежать на підлозі.

Коментар: Чоловік купив робот пилосос у вигляді подарунка. Тих, хто каже, що без нього ви можете впоратися, ніколи не мали! Дуже вирізати. Особливо в будинку, де маленькі діти є одним з яких повзає. Пилосос справляється з пилом, добре чисті килими, мають функцію мокрого очищення. Видаляє пісок, який водіння з вулиці під час гри на пісочниці. Встановляє плану прибирання номера, ви можете дозволити помічникам будь-де через програму або встановити таймер для роботи. Дуже задоволена.Тільки кросівки не повинні забути покласти полицю, інакше ви можете ходити і шукати їх по всій квартирі, оскільки він їде на предмети.

Переваги: ​​простий у використанні

Недоліки: Волосся та вовна та вовна не замикаються, які намотуються на кисті, повинні чистити

Переваги: ​​високоякісний акумулятор, працює протягом декількох годин безперервного. Можна контролювати через смартфон, дуже зручний

Недоліки: застряг, але це не велика проблема

Коментар: Я радий, що цей пилосос вибрав. Хоча я сумнівався

Переваги: ​​В принципі, робот пилосос, як робот пилосос, щодня дуже хороший помічник.

Недоліки: Жодна картка прибирання не зберігається в заявці, і вона постійно залучає її, неможливо скоротити межі очищення у заявці, скажімо, якщо це на підставі приміщення, і я хочу, щоб він був видалений тільки На кухні вона не працює, треба носити його на кухню, а в базу даних після того, як він не поверне кінчик очищення. Я вважаю це довгу відсутність.Я додам відгук після півроку, не залишаю на основі повного контейнера для вологого чищення, вся рідина існує від нього. (Ми повинні були замінити частину ламінату, оскільки він є бібліотекою), або вам потрібно точно розрахувати об’єм рідини на повному чистці вашої кімнати, оскільки воно повернеться до основи, а рідина, якщо вона залишається текстом.Далі я хотів би коментувати подолання порогу до 2 см. Як пише виробник, він навіть не може перемістити ноги сушарки для речей, і не більше 1.5 см і ноги округлені без кутів, він постійно висить на них.Що стосується лотка (бічних) щіток, протягом 8 місяців я вже не був поганий протягом року, я не вистачає протягом року, матеріал також твердий, вони ламаються і піднімаються по їхньому руху. На щастя, є запасні, тільки за гарантію достатньо.

Коментар: Я переїхав до іншої квартири, перейшовши до Wi-Fi, і він почав перетворити час, який був встановлений раніше, мені довелося видалити пристрій, видалити програму та перевстановити все.

Переваги: ​​підключається до телефону (хоча і з бубном), збирає багато неглибокого пилу кожного разу,

redmond, підключається, телефон

Недоліки: періодично застряг під сантиметром виступу сундуку (ящики виступають над тілом, під дном вона стає), ви повинні щось покласти

Як вибрати та завантажити додаток

Посилання на завантаження програм для Android, так і для смартфонів IOS можна отримати з інструкції до робочого пилососу. Як правило, є QR-код. Досить, щоб привести смартфон на ньому, підтвердьте перехід до магазину програми, а потім виберіть “Встановити”.

Крім того, ви також можете отримати посилання на офіційному веб-сайті виробника, ввівши чудову модель робочого пилососу до рядка пошуку.

Коли ви вперше запускаєте програму, буде запропоновано дозвіл на доступ до внутрішньої пам’яті (для налаштувань запису), а також дані про місцезнаходження користувача (деякі моделі, як базові посилання, використовують GPS-координати).

Іноді іноді необхідно створити особистий обліковий запис на веб-сайті виробника, це дозволить вам контролювати техніку навіть без підключення до мережі Wi-Fi.

Підключення пилососа Xiaomi

Перш ніж встановити Wi-Fi з’єднання для Xiaomi, насамперед включення робочого пилососу. Для цього просто натисніть велику кнопку на передній панелі. Необхідно також переконатися, що модуль бездротового зв’язку активовано. спеціальний показник відображається на останніх моделях Xiaomi для цих цілей.

Для телефонів на Android і iOS

Незалежно від операційної системи телефону, для синхронізації з пилососом вам потрібно буде завантажити Mi Home Mobile App: для iOS доступний у AppStore, для Android. на п’єс-ринку.

Потім виконайте наступні кроки:

 • Відкрийте програму та дозволяйте доступ до всіх запитуваних варіантів.
 • Зареєструйтеся або увійдіть до існуючого облікового запису.
 • Залежно від того, які країни мають пилосос, виберіть регіон з’єднання. Це досить легко визначити цільову країну. просто подивіться на напис на коробці: якщо там зображено ієрогліфи. виберіть Китай, якщо написи англійською мовою. вибирайте будь-яку європейську країну, якщо в Росії. Росія. Якщо вибрана регіон не відповідає цілі цього конкретного пристрою, більшість варіантів керування (або всі) не будуть активними, і програма запропонує змінити параметри.
 • На головній вкладці програми натисніть кнопку за допомогою знака “” або напис: “Додати пристрій”, після чого ви знайдете робот пилосос у списку доступних пристроїв (до кінця роботу синхронізації розподіляє Wi- Fi як маршрутизатор). Якщо існуюча модель Xiaomi у списку не вдалося, вам доведеться керувати в рядку пошуку вручну.
 • Натисніть на піктограму потрібного пристрою у списку, зачекайте, доки не відкриється нова вкладка, а потім скинути налаштування бездротового зв’язку на роботі пилосос. Для цього необхідно одночасно затискати дві кнопки на передній панелі: “Початок” та “Домашня” (залежно від моделі, можливі різні комбінації кнопок).
 • Відкрийте наступну вкладку у програмі (“Далі”) та у списку доступних мереж Wi-Fi, щоб вибрати домашній, введіть пароль.
 • Повернутися до мобільного додатку.
READ  Чи можна додати парфуми до зволожувача повітря

Тепер значок пристрою з’явився на головному екрані, і з нею ви можете запустити детальну установку робочого пилососу: для перемикання режимів, встановіть графік очищення, налаштуйте велику кількість подачі води, коли на підлозі мокрий та працювати з проводкою інтерактивної кімнати.

Особливості

При підключенні до iPhone, може виникнути ситуація, в якій телефон наполегливо не побачить робототехнічного пристрою, незважаючи на перезавантаження мобільного зв’язку. У цьому випадку може знадобитися змінити встановлений регіон до Індії або Китаю. Змінити налаштування, натиснувши: Профіль / Налаштування / Регіон.

Ще однією особливістю будинку MI є досить часто серверами, через які відбувається з’єднання недоступне. У цьому випадку доцільно спробувати підключитися через пару годин або наступного дня.

Як підключити пилосос Xiaomi до телефону. крок за кроком інструкції

Помилки з’єднання

Якщо 12-24 години після першої спроби, сервери Xiaomi все ще залишаються недоступними, а програма не дозволяє вам увійти до зареєстрованого рахунку, ви можете спробувати підключитися до сервера через VPN. Алгоритм підключення Далі:

 • Завантажте VPN Master, Express VPN або NORD VPN на телефон;
 • Увімкніть встановлену програму та вибрати країну, з якої буде підключено з’єднання (оптимальна версія є Німеччиною або Сінгапуром);
 • Відкрийте Mi Home і спробуйте повторно передавати авторизацію або увійти до облікового запису.

Після успішного входу в дому MI, програма VPN може бути деактивована та повернення до звичайного зв’язку.

Ще однією загальною технічною помилкою пов’язана з тим, що робот пилосос не може підключитися до існуючої мережі Wi-Fi. Рішення такої проблеми. це зміна налаштувань DNS. Для цього потрібно відкрити “Властивості мережі” та “Перейти до” Перейти до наступної адреси: “Змінити мережу / Розширений / Custom”. З відкриття полів DNS переписуються номери в ноутбуці. стара адреса підключення може бути корисним у випадку, якщо робочий помічник все ще знайде домашню мережу. Потім видалити всі номери в полі DNS і призначайте нові замість: 114.114.114.114. Після цього робот-пилосос у переважній більшості випадків легко підключений до Wi-Fi.

Мені 29 років, останні 8 років я працюю як продавець обладнання у великій роздрібній мережі Mvideo. Великий досвід вибору товарів та консалтингових покупців. Два роки тому я побіг у роботах з пилососом, і мені дуже сподобався цей напрямок. За один день я зрозумів, що я хочу створити персональний сайт, де я хотів би допомогти читачам з вибором роботів пилососів. Це моє хобі. Всі матеріали цього сайту написані особисто. Для консультанта зверніться до сторінки

Додавання пристрою до програми

Більш детальні інструкції включають наступні кроки:

 • Підключення телефону до джерела бездротової мережі.
 • Запуск програми “Samsung Connect”.
 • Виберіть модель пилососу у спливаючому вікні з повідомленням про нові пристрої. При необхідності ви можете назвати меню самостійно, торкаючись кнопки “”. За відсутності правильної назви, введіть дані необхідні вручну.
 • У ОС Android, з’єднання автоматично підключено, для платформи IOS, виберіть “Wi-Fi” у списку “Налаштування”.
 • Дотримуючись інструкцій, потрібно підтвердити автентичність нових даних.
 • У системі Android, з’єднання проводиться на автоматичних налаштуваннях, для iPhone, бездротовий маршрутизатор вибирається зі списку вручну.
 • Подальші установки проводяться без участі користувачів. В результаті, на екрані додано значок “Картка картки”.

Сканування QR-коду за допомогою сканування QR-коду або програма для камери IOS.

Немає доступного застосування для сканування QR? Відкрийте додаток Home Connect. Натисніть Додати пристрій або символ та виконуйте інструкції.

Часто задавані питання

Перша перевірка, що ваш побутовий пристрій підтримує функцію Home Connect. Функція HOME CONNECT позначається на домогосподарному пристрої Wi-Fi Sticker. Можливо, ваш домашній прилад або смартфон занадто далеко від маршрутизатора Wi-Fi, або, можливо, ви надіслали неправильний пароль Wi-Fi до домашнього приладу. Спробуйте перезапустити побутовий прилад, додаток або смартфон.

QR-код вказаний у пункті швидкого запуску. Крім того, ви можете генерувати QR-код для вашого домашнього приладу за допомогою Peening Finder. QR-код призначений для відкриття програми. Він визначає ваш домашній прилад і з’єднує його до програми.

Домашня програма Connect необхідна для підключення домашнього пристрою для домашнього підключення. Щоб запустити, ви повинні зареєструватися в заявці.

Покрокові інструкції з використанням QR-коду

Ви можете підключити пристрій за допомогою функції Home Connect до мережі Wi-Fi, скануючи надану QR-код. Ви знайдете його в супровідному посібнику для швидкого запуску. Якщо у вас немає цього документа, просто використовуйте Pureing Finder. Ця програма знаходить відповідний QR-код для вашого домашнього приладу лише кілька кроків.

Домашня програма Connect показує, як активувати функцію Home Connect на побутовому приладі.

Залежно від моделі побутової техніки, програма пропонує один з двох способів:

Ваш побутовий прилад встановлює підключення до Wi-Fi тимчасової мережі, названої HomeConnect.

Примітка. Якщо ваш смартфон автоматично не підключається до Wi-Fi тимчасової мережі, виберіть мережу вручну у налаштуваннях телефону. Пароль. Homeconnect. У інструкціях у заявці пояснюють, як це працює.

READ  Які чаші підходять для мультиварки REDMOND М90

Деякі моделі побутової техніки встановлюють зв’язок з додатком через Bluetooth. У інструкціях у заявці пояснюють, як це працює.

В обох випадках ви вводите дані доступу до своєї домашньої мережі (= ваша мережа Wi-Fi) у додатку. Ці дані вже передаються до побутового приладу, і він може підключитися до Wi-Fi.

Установка з швидким налаштуванням Wi-Fi (WPS)

Виберіть цей метод, лише якщо ви знаєте, як використовувати функцію WPS на вашому Wi-Fi маршрутизатора.

Якщо у вас є Wi-Fi маршрутизатор з функцією WPS, увімкніть побутовий прилад та відкрийте параметри приладу. У меню налаштувань приладу виберіть Автоматичне підключення до мережі (Automatische Netzwerkverbindung, а також AC) та натисніть Connect.

Тепер активуйте функцію WPS на маршрутизаторі Wi-Fi. Щоб дізнатись більше про функцію WPS, перегляньте свій путівник до вашого Wi-Fi маршрутизатора.

Потім відкрийте додаток Home Connect. Натисніть Додати пристрій або символ та виконуйте інструкції. Тепер програма автоматично знайде ваш домашній прилад у Wi-Fi.

Після підключення пристрою з функцією Home Connect до мережі Wi-Fi ви можете підключити його до програми Home Connect. За допомогою цього кроку ви додате побутовий прилад до вашого облікового запису HOME CONNECT та завершити встановлення.

Це, як правило, автоматично після підключення домашнього пристрою до Wi-Fi.

Якщо це не відбудеться, ви можете встановити з’єднання вручну:

Щоб додати побутовий прилад до вашого облікового запису HOME Connect, перейдіть до налаштувань побутового приладу. Активуйте підключення до програми, а потім відкрийте додаток Home Connect. У програмі з’являється повідомлення, яке було знайдено новий пристрій. Примітка. Ваш смартфон також повинен бути підключений до Wi-Fi. Знову ж таки, дотримуйтесь інструкцій у програмі, щоб завершити встановлення.

Якщо ваш домашній прилад вже підключений до облікового запису Home Connect, ви можете легко поділитися ним з іншим користувачем (наприклад, член вашої родини).

Для цього відкрийте свій профіль у додатку Home Connect, натисніть кнопку My Products Empromances, виберіть свій домашній прилад і натисніть кнопку Керування. З цього розділу меню ви можете запросити інших користувачів, вказавши свою адресу електронної пошти.

Примітка. Щоб це зробити, ви повинні бути вдома з підключенням до мережі Wi-Fi, а новий користувач вже повинен створити свій власний обліковий запис House Connect. Новий користувач отримає повідомлення у своєму домашньому додатку. Як тільки запрошення буде прийнято, ця особа також буде користувачем побутової техніки через Home Connect.

На жаль це неможливо. Щоб підключити домашній прилад з функцією Home Connect, потрібно підключення до Інтернету.

Побутова техніка з функцією Home Connect доступні практично у всіх категоріях продукції. См. Посібник користувача Новий пристрій, щоб дізнатись, чи підтримує вона функцію Home Connect. Багато побутової техніки також мають невелику наклейку Wi-Fi. Крім того, ви можете переглянути параметр Home Connect у налаштуваннях пристрою.

Переконайтеся, що ваш пристрій сумісний з частотним діапазоном 2,4 або 5 ГГц

Деякі програми HOME CONNECT в даний час працюють лише в діапазоні 2,4 ГГц. См. Посібник користувача для визначення діапазонів, з яким сумісний пристрій. Підключивши прилад, налаштуйте мережу відповідно.

Головна Connect не працює з відкритими мережами. Необхідний рівень безпеки WPA2.

Сумісні мережеві режими: IEEE 802.11 a, b, g і n.

Налаштуйте маршрутизатор відповідно.

Немає реєстрації в браузері

Головна Connect не працює з мереж Wi-Fi, які потребують реєстрації в браузері, наприклад, коли ім’я користувача та пароль повинні бути введені через веб-браузер.

Від’єднайте фільтр Mac на маршрутизатор, щоб запобігти підтримці MAC-адрес для побутової техніки та приладів з підтримкою зв’язку.

Використовуйте проксі-сервери не рекомендується.

Порти 443, 8080 та 123 повинні бути відкриті.

Активуйте параметр маршрутизації Multicot: цей параметр повинен бути включений на маршрутизатор, щоб встановити підключення до пристроїв Home Connect.

Переконайтеся, що ваш побутовий пристрій сумісний з частотним діапазоном 2,4 або 5 ГГц. Деякі побутові прилади з функцією Home Connect в даний час працюють лише в діапазоні 2,4 ГГц. См. Посібник користувача для визначення діапазонів, з яким сумісний пристрій. Під час підключення пристрою відповідно змініть налаштування мережі.

Зашифрований Wi-Fi: Home Connect не працює з відкритими мережами. Необхідний рівень безпеки WPA2.

Сумісні мережеві режими: IEEE 802.11 a, b, g і n. Переконайтеся, що ваш маршрутизатор налаштований відповідно.

Немає реєстрації в браузері: Home Connect не працює з мережами Wi-Fi, які вимагають реєстрації в браузері, наприклад, коли ім’я користувача та пароль повинні бути введені через веб-браузер.

Від’єднайте фільтр Mac на маршрутизатор, щоб запобігти підтримці MAC-адрес для побутової техніки та приладів з підтримкою зв’язку.

Використовуйте проксі-сервери не рекомендується.

Порти 443, 8080 та 123 повинні бути відкриті.

Активуйте параметр маршрутизації Multicot: цей параметр повинен бути включений на маршрутизатор, щоб встановити підключення до пристроїв Home Connect.

Переконайтеся, що мінімальні вимоги дотримуються.

Переконайтеся, що ваш пристрій підключений до відповідної мережі (зверніть увагу, що деякі пристрої працюють лише з частотою 2,4 ГГц, і вони не можуть бути підключені до маршрутизатора з частотою 5 ГГц). Якщо ви використовуєте двійковий маршрутизатор, переконайтеся, що імена двох мереж відрізняються. Посібник користувача для вашого пристрою містить інформацію про мережу, до якої вона може бути пов’язана.

Ознайомтеся з наступними загальними помилками:

Переконайтеся, що ваш мобільний пристрій підключено до тієї ж мережі Wi-Fi, до якої ви хочете підключити побутовий прилад.

Переконайтеся, що ви дотримуєтесь інструкцій для встановлення пристрою з функцією Home Connect (постачається з пристроєм). Для кожного побутового приладу потрібні різні дії.

Не використовуйте мобільний зв’язок під час процесу з’єднання. Активуйте режим у польоті під час підключення до пристрою та активуйте Wi-Fi. Переконайтеся, що Bluetooth увімкнено.

READ  Які батареї краще покласти в приватний будинок

Деякі пристрої самі шукають підключення до Інтернету: під час процесу з’єднання, ваш мобільний пристрій підключається до пристрою Wi-Fi для передачі інформації для входу. Оскільки пристрій не має підключення до Інтернету, мобільний пристрій перемикається в іншу мережу, яка має з’єднання, тим самим перериваючи процес з’єднання.

Перевірте, чи встановлено Wi-Fi

Перевірте, чи можете ви ввести Інтернет з іншого пристрою у вашому домі. Також переконайтеся, що ви не використовуєте мобільне з’єднання для перевірки підключення до Інтернету.

Крім того, переконайтеся, що мережа, в якій встановлено пристрій, є надійне мережеве з’єднання.

Перезапустіть маршрутизатор

Від’єднайте маршрутизатор (і Wi-Fi абонентні лінії підсилювача / підсилювача), щоб переконатися, що всі показники вийшли. Тримайте кнопку живлення протягом 30 секунд, а потім знову підключіть маршрутизатор. Зачекайте повну перезавантаження маршрутизатора та перевірте підключення до іншого мобільного пристрою. Для отримання додаткової інформації див. У посібнику користувача для маршрутизатора.

Перевстановіть програму та перезавантажте мобільний пристрій

Видаліть додаток Home Connect та завантажте останню версію. Потім перезавантажте мобільний пристрій і спробуйте підключитися.

Відновлення заводських налаштувань вашого побутового приладу.

Інструкції: Як підключитися до робото-вакууму Redmond RV-R670S WiFi за допомогою програми?

Інструкції та інструкції щодо догляду містять інформацію про перезавантаження пристрою.

Синхронізація пилососу з мобільними пристроями значно полегшує завдання власників приміщень. Використання пульта дистанційного керування, ви можете почати очищення до прибуття будинку та повернення до вже чистого корпусу без сміття та бруду.

Порушення синхронізації здатна вибити когось. Проблема може заробітна плата в нездатності підключення робота до маршрутизатора.

Основна причина вважається, що пристрій вимкнено. Перевірте цей момент. індикатор повинен горіти на корпус.

Що робити, якщо включений пилосос не підключається до Wi-Fi?

Ситуація відбувається, коли на пристрої відображається помилка. Для цього є багато причин. Ми радимо вам провести ряд маніпуляцій, які можуть допомогти організувати зв’язок:

 • Переконайтеся, що сам пристрій та зарядну станцію розташовані в зоні хорошого покриття мережі.
 • Перевірте індикатор з’єднання Wi-Fi на вакуумному випадку. Він повинен спалити зеленим світлом.
 • Зверніть увагу на екран смартфона та дотримуйтесь інструкцій щодо налаштувань у програмі.
 • Якщо мережа не відображає робота, зробіть повну перезавантаження як самого пристрою, так і для маршрутизатора.
 • Перезапустіть телефон і почати встановити синхронізацію.
 • Якщо він не працює, перевірте налаштування бездротових систем. Спробуйте підключити інший гаджет до Wi-Fi. Можливо, проблема не зовсім у пилососі.

З компетентними та послідовними діями, синхронізація буде успішною, і робот зможе почати свою роботу в віддаленому режимі.

Якщо результат є незадовільним, навіть з компетентним виконанням всіх предметів, зверніться до сервісного центру. Швидше за все, причина лежить у внутрішній розбиті. Сертифікований майстрів допоможе вирішити проблему.

Роботи пилосос

Інструкції для підключення робото-вакууму RV-R650S до програми Redmond Robot.

Антибактеріальний робот пилосос Redmond RV-R650S. інноваційний пристрій для сухого та вологого очищення, доповнена ультрафіолетовою лампою. З цим помічником у вашому будинку не буде видимих ​​бруду, ні мікроскопічних бактерій та вірусів. З повним зарядом літій-іонної батареї, потужність 2600 мАг RV-R650 може працювати безперервно протягом 140 хвилин. це буде достатньо для ретельного очищення просторої 3-кімнатної квартири.

УФ-дезінфекція. На початку очищення RV-R650S автоматично перетворюється на ультрафіолетову лампу. його випромінювання очистить від патогенних бактерій та мікробів навіть килимів, в яких багато бруду та пилу накопичуються.

Інструкції: Як підключитися до пилососу WiFi RMDMOND RV-R650S за допомогою програми?

Створення карти маршруту. Інноваційний RV-R650S Через гіроскоп може рухатися в приміщеннях будь-якого планування, з будь-якою кількістю предметів внутрішніх справ. Під час роботи пилосос є оптимальним маршрутом руху, а потім ваш смартфон через мобільну програму Redmond Robot.

redmond, підключається, телефон

Управління з смартфоном. Завантажте програму Free Redmond Robot, а також отримати доступ до функціональності розширеного роботу-вакууму. Наприклад, з смартфона ви можете перевірити рівень заряду пристрою або відправити RV-R650, щоб зібрати крихти під кухонним столом.

Економічне вологе прибирання. Оцініть переваги мокрого очищення 2 в 1, коли робот одночасно вакує і миє підлоги.

Покращені щітки для хімчистки. Моторизована турбочка ефективно збирає пил, пісок, вовну та іншу сміття з гладким і килимовим майданчиком через жорстку щетину.

Не забудьте підписатися на канал Redmond Russia та введіть наші офіційні групи в соціальних мережах!

Ми Вконтакте: Ми знаходимося в Instagram: Ми в однокласниках: Ми знаходимося на : Ми знаходимося в LJ: Ми в:

Асистент для прибирання. Хороша якість, справляється з очищенням 95%. Це не погано надано вартість цього пристрою. Мій Читати далі

Огляд нового роботу-вакууму Redmond RV-R650S разом з Cat))

Робот пилосос, що краще? Redmond RV-R650S показав себе добре при очищенні квартири, не боячись килимів, є вологий режим очищення

Робот Пилосос Redmond RV-R670S Wi-Fi. 2 в 1: Сухе та вологе прибирання. Потужне поглинання, управління з смартфоном і голосом, побудувати Читати далі

Сухе та вологі очищення

Широкий набір форсунок та щіток забезпечить високоякісну прибирання будь-яких покриттів підлоги:

Motorized Turbo аркуш Ефективно чисті килими, ламінат, кахельний підлогу та інші поверхні. Обертові бічні кисті збиратимуть сміття вздовж стін і в кутах кімнат. Через унікальний дизайн нитки та волосся в процесі очищення не намотується на кистей.

Для вологого очищення, RV-R650S оснащено двома насадками мікрофібри та просторою комбінованою водою та збиранням сміття. Заповніть його та виберіть відповідну інтенсивність водопостачання. робот пилосос збирає пил і сухий сміття, і негайно тримає вологість, не залишаючи розлучення.