Регулювання положення голки в Швейній машині брат

Дрібна побутова техніка

Прості поради, як налаштувати параметри швейної машини

Перед продажем всі швейні машини є попередньо тестування. Ви купуєте товари з заводським коригуванням, забезпечуючи зручну роботу швачки та високоякісні лінії на тканинах різної товщини. Але в процесі експлуатації швейного струму деякі налаштування можуть бути вибиті, крім того, не всі машини оснащені додатковими аксесуарами для виконання певних операцій. Ми пропонуємо кілька Lifehakov, який полегшить і покращить роботу над електромеханічною швейною машиною.

регулювання, положення, голки, швейній, машина

4 коментарі “ Питання відповіді ”

Вітаю! Merrylock 005 Overlock. Включені до стану відпочинку дює, він може перемістити саму голку (тоді як педаль не натискається). Розібрана педаль, немає втручання там.

Скажіть, будь ласка, що може бути проблемою? Чи можна самостійно усунути його? Я не знаю, хто запитує про допомогу.

Доброго дня! В даремно ви педаль розібрали проблему, швидше за все, в педалі. Але це не точно. Без діагностики напевно сказати важко. З розірваною педаллю, двигун Overlock також працював сам по собі чи ні? Якщо ні, то, можливо, педаль неправильно зібрана. Якщо двигун Overlock працював з розібраною педаллю, ми рекомендуємо звернутися до спеціалізованого сервісу. Ви можете спробувати не спеціалізується, який займається електронікою. Враховуючи, що педаль розбирання не знайшла втручання, потім самостійно ремонтувало не рекомендується. З повагою.

Привіт, у мене є перекриття над Pro 730, верхній цикл зламав, після заміни Overlock зупинив шиття.Е.без тканини робить лінію і без тканини, чому так?

Доброго дня! Напевно встановлено цикл не правильний. Регулювання також можна збити, коли сам цикл. Зв’яжіться з сертифікованим сервісом. Чи можемо ми поїхати до нашої Shovtehservice. Московський шосе 228. З повагою.

Вітаю. Існує смішний випадок. Швейна машина Jen з США 120 була закрита в 220 носиках. Щось спалене обладнання відправити один одному, як вирішити проблему?

Доброго дня! Контакт з швейною машиною до звичайного сервісного центру до кваліфікаційних фахівців, а не пакети. З повагою.

Привіт, курс машини йде назад і ніде, ніж це може бути?

Доброго дня! Ми рекомендуємо зв’язатися з сервісним центром кваліфікованих фахівців. Що точно сталося з швейною машиною, визначить діагноз. З повагою.

Вітаю! Мій 18-річний brizer-ice зупинив робочий дотик кнопки для перемикання ліній, програм та розмірів ліній.Що ви радите, шукайте хорошу майстерню для ремонту або частини з автомобілем. Я дуже люблю її, ідеальну лінію. Але попередня сенсорна машина в майстерні мені порадила викинути, оскільки ремонт буде коштувати пів нови. Заздалегідь дякую за відповідь, з повагою, Наталією

Добрий день, Наталія! Це досить частка проблема цієї серії швейних машин, брат Super Ace у нашому сервісному центрі ми можемо повністю відновити швейну машину. Викинути чи ні, вирішити тільки ви. Не всі послуги хочуть зібрати зі старими швейними машинами та усунути складні дефекти. Набагато простіше порадити кинути. Більш того, найчастіше радники, які переконані у тому, щоб кидати складну електронну машину, ремонт старих швейних машин типу чайки, а в інших вони не розуміють. І там це трапляється з повагою.

Вітаю ! Швейна машина Чайка 143 на частинах, у хорошому стані витягується тільки з дивана. Не потрібна.

Доброго дня! Швейні машини не купують. З повагою.

Привіт, у мене є Overlock Brother 3034D. Він має 2 проблем: 1-рана нитка на шпильці з регулювання стібка, а машина не зшита. І 2-й: неможливо вставити другу голку, вона не тримається в голковому тримачі. Скажіть, що робити?

Добрий день, Наталія! Рекомендується з Overlock Brother 3034D зверніться до нашого уповноваженого сервісного центру. Можливо, що все не жахливо. Спробуйте: 1. Видаліть обидві голки, і вставте новий орган 4/90 фірм. Вставте голки до стійкого мовчастого назад. 2. Зніміть брат 3034d перекриття стібка, і спробуйте без нього. Якщо нитка більше не заплутана заміна PIN-коду. З повагою.

Доброго вам дня! Я купив тиждень тому Overlock Astrolux над Pro 730. Магазин не думав про твіст всіх напружених коліс напруги нитки ((вдома, я зрозумів, що колеса верхньої петлі (помаранчева), що обертаються, ніж залишкові тягові колеса, скажіть мені, тому що це не може налаштувати верхній цикл. Зверніться до сервісного центру або модним способом вирішення цієї проблеми)?? спасибі за відповідь!)

Гарна Дей, Ольга! Я почну з останнього. Враховуючи той факт, що ваш Overlock Astralux Overpro 730 майже новий, t.Е. Він гарантія. Тому самостійно виправляйте щось не буде дуже правильним. Я рекомендую вам зв’язатися з Overlock, щоб відправити або у авторизованому сервісі. Може бути в нашому. Наш сервіс уповноважений виробником Astralux для виконання гарантійного та післягарантійного ремонту швейної техніки. Намагаючись зафіксувати Coverlock себе або зателефонувати до художників на оголошення, ви ризикуєте, як правило, втрачаєте гарантії. Колеса не повинні обертатися з однаковими зусиллями. Головне. напруження, що регулюється нитка. Ви можете перевірити цей шлях: зробити нитку. На малюнку 2, наприклад. Нижня частина ноги. Витягувати нитку. Нитка повинна досягти майже вільного. Додати напругу до 4-6 і на. Нитка повинна малювати зусилля. Щоб налаштувати, можна використовувати різні теми у кольорі. Вони будуть дуже чітко видно і відразу зрозумієте, що нитка не налаштована. Обов’язково перевірте заповнення нитки. З повагою.

Здрастуйте. Будь ласка допоможіть. Купив Overlock Industrial. Утриматися від ниток і працював на задоволення. Але раптом. Через два дні спроби викрутіли шків і уради зароблені. Я пересувався буквально 15 хвилин і знову застряг. Але цей час сильніше. Як усунути цю проблему? Вже розмазано маслом. Але нажаль. Може промити гас? Або там є серйозна проблема. Дякую вам заздалегідь. Так Overlock Zinger Professional 10uj13

Добрий день, Нура! Куплений вами Overlock Singer Professional 10uj13 Industrial не є ніяким чином. Це подовжений перекриття FN2-7D. Ніякої співачки ні наклейки ні професійний префікс не робить його промисловий і навіть професійний оверлок. Я прошу вибачення, якщо ці слова розчарували вас. У цьому оверлок, він може блювати що-небудь і де завгодно. Ви можете просто відповісти лише після перевірки та діагностики. Почнемо, перевірте, чи є нитки не намотуються в механізмах. Якщо ви видалите їх акуратно. Ви можете спробувати змащувати керосин. Тільки тоді не забувайте промити маслом. Використовуйте гарну масло. Бабуся краще не торкаються. З повагою.

Вітаю. У мене є брат комфорт 35 машина. Вчора пришитий блискавкою і підскочив голку на слайдер блискавки. Голка зламалася. Після заміни голки виникла проблема, голка при зниженні почалося застрягти в лапі. Змінив кілька голів, повторно читайте інструкції, я роблю все правильно, але голка все ще застрягла в лап. Скажи мені що робити?

READ  Відсік для солі в посудомийній машині Bosch

Добрий день, Ольга! Ми впевнені, що голка спирається на лапу? Спробуйте видалити лапу і повернути мульт швейної машини. Якщо голка все ще відпочиває внизу, то було озброєння механізмів голки та трансферу. І нога тут нічого. Для усунення, я рекомендую зв’язатися з уповноваженим сервісом. Чи можемо ми поїхати до нашої Shovtehservice. Якщо після того, як впала голка, голка перестала залишити, то сама лапа, швидше за все, змінена або пошкоджена адаптер. Спробуйте переінсталювати лапу та адаптер ногу та спалаху. Якщо справа доходить до того, що голка спирається на блискавку, то ви повинні вибрати пряму лінію і вирівняти центр ноги з обертанням регулятора ширини ZIG ZAB. З повагою.

Будь ласка, повідомте мені про друкарську машину з Top22S, після того, як виконуючи один цикл автоматичний, вам потрібно повторно повернути ручку. Інакше, замість другої петлі, він просто піднімає на місці. Що це функція розбиття або моделі? Заздалегідь дякую.

Доброго дня! Ця функція присутня у всіх електромеханічних швейних машинах Gianome. Це не розбивка. Так само, таким чином, перетворюється на механізм автоматичного шарніра. З повагою.

Доброго дня! Кришки Aurora 5000 все ще знаходиться під гарантією, неухильно сльозить нитку на всіх швах другий вершина, немає способу шити плоских швів і, відповідно, решта швів також не є повними. Перед тим, як пришив все було в порядку. Нитки однакові та голки однакові.

Добрий день, Маріанана! Враховуючи той факт, що ваші обкладинки Aurora 5000 все ще є гарантією, то це не буде дуже правильним, щоб виправити що-небудь. Я рекомендую вам зв’язатися з Overlock у авторизованій службі. Може бути в нашому. Наш сервіс уповноважений виробником Aurora для виконання гарантійного та післягарантійного ремонту швейної техніки. Ви також можете зв’язатися з конвоєм до продавця. Намагаючись зафіксувати Coverlock себе або зателефонувати до художників на оголошення, ви ризикуєте, як правило, втрачаєте гарантії.

Сльоза нитки може завдяки неналежній установці голки. Наприклад, він не закріплений. З повагою.

Вітаю! Скажи мені, будь ласка, чи є висота підйому ноутбуків Overlock? Або будь-який Overlock може зробити пальмову тканину, наприклад, як з висотою 5 мм і 12 мм?

Добрий день, Дарія! Підйомна висота ноги Overloca не настільки важлива. Будь ласка, вкажіть, які Overlocks ви порівнюєте. Робота з 12 мм Товстою тканиною на домогосподарстві Overlocks не добре. З повагою.

добрий вечір! Overlock Astrolux почав повільно шити. Колесо канавки стає дуже щільно, якщо ми повернемо руку, то вам потрібно докласти зусиль. Розбирання з очищенням та змащенням не дало результатів.Що може бути причиною? спасибі.

Добрий день, Ольга! Astralux Overlock щільні рухи (однак, інші Overlocks також можуть з’явитися з різних причин. Наприклад, через отримання та обмотування в механізм нитки. Щільний поворот в оверлок може з’явитися через довгу відсутність змащення, а воском у рукавах. Якщо після належного очищення та змащення Overlock не повернулися краще, то ми рекомендуємо звернутися до авторизованого сервісу. Може бути для нас у Шветіхсервіс, ТК. Ми уповноважені швейною технікою Astralux. Однак, на іншій швейній техніці, у нас також є сертифікати та авторизація. Повний список представлений на вкладці Гарантійне ремонт. Як правило, основними причинами щільного повороту Overlock є відсутність належного догляду, входження до механізму сторонніх предметів (нитки, шпильки, стрази та.), довго стоячи більше року без справи. З повагою.

Ремонт ціна Шпюадержатель? Брат зірка швейна машина.50

Добрий день, Маргарита! Брат зірок-50 швейна машина швейна машина витрати на ремонт витрат починається з 100, якщо застереження тумблера неможлива, у нас є новий шпильки для швейної машини брат Star-50. З повагою.

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, виберіть з використовуваною жінкою з ароматною машиною, вибрав Джек 8569. Стан друкарської машинки, майже новий.Але коли перевіряється, було виявлено, що коли натиснута кнопка, машина починає гуляти, але він добре працює, реагує на педаль, швидкість регулюється. Buzz досить гучний. Запах, здається, не відчував. Продавець пояснив, що вона настільки гуде з моменту покупки (у володінні близько 2 років). Ця людина є нормою для автомобілів? Або варто відмовитися від купівлі такого автомобіля? Незалежно від того, чи можливий ремонт цієї несправності, якщо це так, то яка оцінюється вартість ремонту?

Добрий день, Джордж! Ми вже отримали комплексні відповіді у нашій групі VC наступним чином: HTTPS: // VK.com / topic-54107340_32075557?зміщення = 20 щодо.

добрий вечір! Оверлок Astrolux 822D почав шити дуже повільно. Чистить та змащує (відповідно до інструкцій) не дали результатів. Намагався зняти вушко пластину, але це не спрацювало, я очистив його, не знімаючи його. Після цього він почав шити навіть повільніше, а запах розтоплених пластмас з’явився. Що може бути причиною? Якщо двигун спалений, то ви можете замінити його і скільки це коштує? спасибі.

Добрий день, Ольга! Почнемо з двигуна. Overlock Astollux 822D, якщо двигун, спалений в ньому, обертається і гудіння з надтат на педалі не буде повністю. Astralux 822D Overlock щільні рухи можуть з’явитися з різних причин. Наприклад, через отримання та обмотування в механізм нитки. Щільний поворот в оверлок може з’явитися через довгу відсутність змащення, а воском у рукавах. Якщо після того, як після правильної мастила Overlock не повернулася краще, тоді ми рекомендуємо звернутися до авторизованого сервісу. Може бути для нас у Шветіхсервісі, ТК. Ми уповноважені швейною технікою Astralux. Однак, на іншій швейній техніці, у нас також є сертифікати та авторизація. Повний список представлений у гарантійному ремонту ремонту очищення голки та жорсткий удар Overlock не може бути підключений. Запах злитого пластику може виходити з обох двигунів (перевантаження через щільний поворот), так і, наприклад, заправка ниток у механізмі тертя (якщо він знаходиться в ниток). Двигун на Overlock Astollux 822D може бути замінений на нас у службі. Мотори повинні бути доступними. Точна вартість ремонту Overlock можна визначити, коли діагностується. З повагою.

Вітаю. Після простою через рік, Juki Mo 654DE Overlock має проблему, коли ви натискаєте педаль, швидкість невеликої (2-3 пункції в секундах) і не змінюється з подальшим натисканням на кінець. Overlock використовується його дружина (рідше / два за півріччя), т. До. що ще майже нове. Місце змащення відповідно до інструкцій (лише 2) та знизу після відкриття нижньої кришки, заклинання алкоголю та розмазана знову, але в результаті не вплинуло. Подушка. При натисканні він змінюється від нуля до максимум 185 вольт. Вимірювання без підключення до двигуна (до машини) просто вистрілив на роз’єм.

Доброго дня Олександр! Враховуючи той факт, що ваш Overlock Juki Mo 654DE майже новий, t.Е. він повинен бути ще під гарантією. Тому самостійно виправляйте щось не буде дуже правильним. Я рекомендую вам зв’язатися з Overlock у авторизованій службі. Може бути в нашому. Наш сервіс уповноважений виробником JUKI для виконання гарантійного та післягарантійного ремонту швейного обладнання. Намагаючись зафіксувати Coverlock себе або зателефонувати до художників на оголошення, ви ризикуєте, як правило, втрачаєте гарантії. Якщо гарантійний термін для Overlock закінчився, ви також можете зв’язатися з нами в службі. Перевірте, як обертаються спини з рук, що обертається для маховика. Якщо є щільно, то це не педаль, а в дуже щільному курсі. Ви повинні шукати місце subdining і змастити його з правим маслом. Бабусине масло для цього не буде відповідати. З повагою.

READ  Як зробити сонячну батарею від подруги

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, AstraLux Overpro 730 оверлок, четверту тему. Раніше, 2 нитки були заповнені, все було добре, я заправлятися 3 теми, я перевірив всі сто раз відповідно до інструкцій, все, здається, щоб бути правдою. Коли ви натискаєте педаль, це, здається, поширюється, сприяє тканині, але нитки не переплетені, а шов не утворюється. Нитки навіть не плутаються, спокійно розтягуються. Голка змінювалася, він кілька разів перевірив. Overlock придбав нещодавно і потребував голки з запчастин, які ходили з Overlock. Що може бути? Може сказати мені??

Доброго дня! Якщо при роботі в двох нитках Overlock Astralux Overpro 730 лінія була виконана, а переплетення на матеріал було отримано, і коли він був завантажений у трьох ниток, це не дуже ймовірно, що ви десь помилялися. Ймовірно, з заправкою. Найчастіше помилки розподіляються наступним чином: 1. Найбільш основним способом є поповнення ниток, особливо нижчих. Вони повинні бути заповнені першими. І не забудьте виправити це сам Loover у отвір. Потім заправка голок. 2. Часто не зовсім правильно встановлюють голки. Вони повинні бути поставлені до пружного мовчання назад. Ви можете бути трохи викрутіть гвинти, які їх тримають. Правильні голки стоять на різних висотах. Правильна голка трохи нижче. 3. Overfro 730 Astollux Overpro Overpro Переповнення перетворювача Передайте, щоб вимкнути при переміщенні з 2-мірного на 3 і 4-му нитку шва.

Спробуйте знову з самого початку, ви впевнені, що все вийде. З повагою.

Здравствуйте, скажіть мені, будь ласка, машина Astralux H 20A шиття є красивою близько години продукту, але раптом вона почала петлю верхню нитку в човтці збирається в декількох шарах, всі розгортаються збиті нитки знову я почав шити, але на Третій стібок, нитка і машина встає. Я прочитав інструкції. змінював нижню нитку, зверху знову відображає, змінював теми, які вже однакові, і покласти і в нижній частині човника, але нічого не змінилося. Напруга верхньої нитки змінилася. Результат однаковий. Що таке причина і що дякую.

Добрий день, Юлія! На підставі вашого опису проблеми з швейною машиною ASTOLLUX H20A ви можете взяти на себе наступне: 1. Як правило, таке покриття нитки відбувається через неправильну заправку в 90% випадків, або неправильно встановлений регулятор напруги верхньої нитки. За замовчуванням 4-5. 2. Він також може піклуватися про нитку через неналежну установку бетонної кімнати (капсула Bobble) або пошкодження. Іноді трапляється, що тримач батога перевірив трохи, і отримав пошкодження з голки. У цьому випадку Tiploader повинен бути спрямований і правильно встановлений у швейній машині. Для більш точної відповіді на ваше запитання і визначити причину застосування петель у маршрутному пристрої швейної машини, необхідно діагностувати. З повагою.

Момент, коли голка піднімається

Після того, як голка досягає найнижчого положення, він починається вгору, а граблі рухається вперед, готуючись до нового циклу тканинного просування. Виникає формування стібка. Шаттл видаляє верхню нитку з голки, починається з формування стібка. На цьому етапі нічого не слід запобігти руху верхньої нитки. І якщо тканина знаходиться в цей момент, щоб перемістити граблі в цей момент, то верхня нитка від надмірної напруги може просто зламати. Часто це рух тканини стає причиною пошкодження голки.

Запобіжні заходи

Ми рекомендуємо дотримуватися таких принципів догляду та налаштування швейного обладнання:

Як встановити положення голки на швейних машинах Janome 394, 360, 362?

 • Обов’язково прочитайте інструкції для пристрою, відповіді на більшість питань вже є там;
 • Чиста і змащення завжди витрачають при вимиканні;
 • Магістральні машини завжди обертаються;
 • Тримайте машину під захисним футляром, скинувши лапу на клапан тканини.

Інформація про те, як налаштувати швейну машину самостійно можна знайти у відеоінструкціях, викладених на веб-сайті пошиття радника або на офіційних виробників каналів. Вкажіть лінію та конфігурацію перед початком роботи з кожного нового проекту, починаючи з вибору голок та потоків.

Як регулювати швейну машину

Синхронність роботи вузлів та механізмів швейної машини дуже важлива. Хоча загальний процес встановлення в принципі однаковий для більшості видів швейних машин, однак, метод розбирання та складання деталей відрізняється для кожної машини. Тому, будь ласка, зв’яжіться з вашою інструкцією машини, оскільки вам потрібно перейти через перевірки та точні налаштування. І до початку процесу ремонту, ви все ще повинні визначити, чи є доцільно розпочати ремонт самостійно або звертатися до фахівців, які виробляють високоякісний ремонт швейних машин.

Проблема діагностики частини 1

Обов’язково перевірте наявність інших потенційних проблем, інші фактори, які можуть створювати проблему в нормальному режимі роботи машини, оскільки немає сенсу розібрано машину з боку, якщо це не потрібно! Переконайтеся, що швейна голка не зігнута, і вона повністю вставляється і щільно закріплена гвинтом. Переконайтеся, що розмір голки, тип і тканина нитки сумісні. Важка тканина вимагає більшої розміру голки та товстої нитки.

Перевірте помилки синхронізації, тому що перевірка відповідності положення голки та крючки Shuttle, ви можете визначити, чи потребує ваша машина у коригуванні синхронізації. Щоб зробити це, залиште голку на місці і зніміть нижню кришку і плювати. Поверніть маховик повільно, щоб переконатися, що шаттл-крюк плавно підхоплює нитку. Якщо це не відбудеться, вам, можливо, доведеться налаштувати механізм. Використовуйте лінійку для вимірювання параметрів синхронізації. Використовуючи маховик, покладіть голку на надзвичайно нижню положення, а потім підніміть його на 2,4 мм. Ось руху трансфер необхідно справа над отвором голки. Якщо це не відбудеться, вам, можливо, доведеться налаштувати синхронізацію машини.

Якщо ви визначили, що потрібно налаштувати синхронізацію, переконайтеся, що машина готова до цього. Можливо, вам доведеться перемикати положення стібка до прямої лінії, забезпечуючи, щоб голка знижується через центральне положення. Видаліть кришку над корпусом, ручками вимикачів, катушків і забезпечуйте доступ до основи машини. Зберіть інструменти, які можуть знадобитися, наприклад, велика і невелика викрутка, масло з відповідним маслом та забезпечення робочого місця з гарним освітленням. На цьому етапі ви повинні подумати про це, щоб звернутися до майстра швейних машин, особливо тому, що він має недорогий ремонт Overlock.

Частина 2 Регулювання та налаштування

Встановіть висоту голки. Більшість машин мають мітки, що вказують на відповідну висоту, щоб правильно налаштувати цю позицію. Зверніться до інструкцій щодо доступу до коригування тримача голки. Якщо присутні знаки часу, розпустіть тримач голки і посуньте його або вниз, щоб вирівняти верхню позначку. Якщо немає розмітки, повністю знижуйте голку з маховиком, а потім піднімайте 2,4 мм. Налаштуйте висоту голки так, щоб головне отвір становить 2,4 мм нижче кінчика трансферу.

READ  Автомобіль отримує воду, але не стирає

Встановлення розриву між човником і голкою. Регулювання цього положення залежить від виробника та моделі. Однак існує загальний підхід до регулювання відстані між шаттлом і голкою.

Брат Регулювання швейної машини RS-9

Використовуючи маховик, знижуйте тримач голки в крайньому нижньому положенні. Відпустіть прикріплення вузла з човнем на основі машини. Внести зміни до оформлення від трансфер до голки, яка в будь-якому місці не повинно бути менше 0.04 0.1 мм залежно від моделі машини.

Перевірте точність налаштувань. При повторному тестуванні положень голки та канатника ви можете визначити, чи ваші налаштування покращилися операція швейної машини. Якщо ви видалили нитку від голки, повторно сітка. Поверніть маховик повільно, щоб переконатися, що шаттл-крюк плавно підхоплює нитку. Якщо гачок ловить нитку кожного разу, ваш час був витрачений не марно.

Частина 3 Асамблея та випробувальна машина

Зберіть швейну машину. Ретельно затягніть всі гвинти і переконайтеся, що немає ніяких додаткових деталей і гвинти / болтів / гайок.

Чисте забруднення та пил і змастіть будь-яку відкриту передачу. Зверніться до посібника, щоб знайти певні вузли, які, безумовно, потрібні. Використовуйте для змащувальної швейної машини лише рекомендований масляний бренд.

Встановіть кришки та ручки перемикачів.

Перевірте результати ремонту. Перемикайте свій автомобіль і зберегти тестовий шматок тканини. Шви повинні бути високоякісними, без затягування, пропущені шви або розбиті голки.

Якщо проблема не виключена, вам все ще потрібно звернутися до семінару, яка виробляє та відновлює брат швейної машини.

Як змінити голку в швейній машині

Як правило, інструкція, включена до упаковки, містить детальний посібник з встановлення та вибирання голки, але буває, що воно втрачено.

Для тих, хто використовує електромеханічні моделі швейних машин, а сьогодні вони представлені широким колом компаній Джанома, співака, брата та інших., Важливо, перш ніж змінити голку в швейній машині, вимкніть пристрій від джерела живлення. Після цього потрібно зробити наступне:

Голка в центрі �� Регулювання протягом 2 хвилин �� шити і насолоджуватися. Встановлення швейної машини тата шпа

 • підніміть голку до верхньої позиції;
 • Руки або з викруткою, відкрутіть гвинт;
 • вийміть стару голку, (якщо вона була встановлена);
 • покласти новий на своє місце;
 • Тримання, затягніть кріпильний гвинт.

Важливо знати, яка сторона, щоб вставити голку в швейну машину.

Основні правила встановлення швейних машин

Кожна швейна машина при монтажі проходить основне регулювання. Заводські налаштування призначені для швейних матеріалів середньої щільності. Перед початком роботи необхідно ознайомитися з інструкцією з експлуатації за обраною моделлю, враховуючи характеристики використовуваних тканин та потоків. Процес налаштування різних моделей відрізняється в основному, що використовується регуляторами та місцем розташування. Значні відмінності в тому, як налаштувати швейну машину Janome з конфігурації брата швейного машини або іншого виробника. У комп’ютерних моделях частини налаштувань здійснюються електронним налаштуванням.

Встановлення швейної машини складається з зміни наступних параметрів:

 • відбір форми, довжини та ширини ліній;
 • регулювання напруги ниток;
 • регулювання тиску стопи;
 • налаштування швейної машини човника;
 • Вирішення проблем.

Окремо, варто відзначити необхідність встановлення швейної машини після тривалого тривалого.

Регулювання положення голки в Швейній машині брат

На фото 1, зображено отвір у голковій тарілці. Він знаходиться в середині, розділений горизонтальною лінією.

Завдання: Встановіть голку на цій месової риболовлі

Якщо ваша голка знижується на цьому рядку, то не потрібно виставляти!

На фото 2, фронтальна частина Чайки 3.

Голка виставки, центральна голка:

Пластина зліва, “Superior Support Oxle”, табличка праворуч: “зверху 2 рестриктивних пластинних гвинтів”, а також нижче “2 гвинтових гвинтів,” голка.

 • На кронштейні, відпустіть найнижчий гвинт, 0,5 повороту, а гвинт над ним, також на 0,5 поворотів. Ми розпушили це, ось опорної голки.
 • Ручка повороту, натискаючи по осі басейну, якщо вам потрібно змістити, голку, до крайнього краю, голка, натискання, на ручці спереду.
 • Якщо до переднього краю дірки, стукайте спину. І затискайте гвинти.Підданий.

Ця ситуація називається. Лотальний.

 • Ослаблення 2 гвинтів, обмежувальної пластини за 0,5 поворотів.
 • Тримайтеся за голкою, подивіться на голку.
 • Встановіть на горизонтальну риболовну лінію, натисніть пластину, до осі опори та затискайте ці гвинти.

Завдання

Встановіть голку на лівій ін’єкції та праву ін’єкцію.

Якщо на вашому комп’ютері, голка з зигзагом, ширина 5 мм, спускається в ці точки, з такими прогалинами: немає необхідності регулювати!

Попередня підготовка:

 • Встановіть ручку відбору стібка, у положенні (1-зигзаг.)
 • І врізана шириною зигзага, на (5-макс).
 • Ручка зсуву, нейтральна.
 • Поворот повільно, маховик, голка знижує. Нам потрібно “залишити ін’єкцію”. Висота, в 1 мм, не сперечаючись голкою до голки, зупинити обертання, маховик.

На фото 3 показані деталі блоку Zigzag:

 • Кадр.
 • Коп’єрний важіль.
 • Копчений диск.
 • Віддалений рукав з гвинтами.
 • кронштейн
 • Гвинт M 6, закріплення блоку зигзагового тіла, до тіла машини.
 • Закріпіть кріплення двох з блоками важелів.
 • Рокер.
 • Обмежувач.
 • Гвинтовий кронштейн. У блоці зигзаго.

На фото 4, вал з ручкою від вибору стібка, а також копіювальники, знятий з блоку зигзагова.

Важіль штовхає. він знаходиться угорі, і важіль опору знизу.

Ось як це робиться:

 • Послабити 0,5 гвинта
 • Між зубчастими передачами та основним валом, опускає вказівний палець, ліва рука.
 • Зовнішній вигин до передачі. Зігніть пальцем і перший фаланга, на якому росте цвях. Натисніть ці два важелі в той же час, ви можете допомогти.
 • Спостерігайте за поведінкою голки, в точці “лівий хрест”.
 • Розрив, з лівого краю отвору, до голки, повинен бути 0,5 мм. Отримав, тримаючи і негайно пронизливе гвинт. Права рука.

Навіть у мене є, з першого разу, це не працює. Потрібно робити цю операцію, кілька разів. Поки я точно не поклав.

Експертиза:

 • Повільно обертайте маховик, на себе, дивіться голку. Очищення О, 5 мм. З лівого краю отвору, до голки. Це налаштування, що повторилося, кілька разів. Поки ви не покладете цей кліренс.
 • Тепер перевірте і “праворуч”, розрив на правильному прогресу, від краю отвору до голки 1 мм. Вона виявляється автоматично.

Під час налаштування човника ви зрозумієте, чому я встановив, таких не симетричних, розмірів, відносно краю, отворів.

Примітка!

Часта помилка, новачок у “регуляторах”:

Голка опущена, в отворі, з лівого раунду, 2. і більше мм. З виставкою. На лівій ін’єкції голка стосується лівого краю, голки та вигину. Це не відомо, яким кутом. Але при перевірці голка виходить за межі голки.