Rehau труби для теплової підлоги

Article

Основний нагрівальний елемент у водяних суднах, вироблених REHAU, є труба Rauterm. Цей елемент системи виконаний з високоміцного зшитого поліетилену, зовнішня частина якої покрита матеріалом захищеного кисню. Завдяки цій комбінації ці труби мають певні переваги.

rehau, теплової, підлоги
 • Регау труби відрізняються підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, що виникають як при встановленні системи, так і в процесі його експлуатації.
 • Зшитий поліетилен має високу теплопровідність, тому поверхня підлоги сильно нагрівається.
 • Труби дуже гнучкі, що усуває утворення феєс прикладання їх.
 • Цей нагрівальний елемент має підвищену стійкість до формування корозії та внутрішніх родовищ.
 • Зшитий поліетилен не впливає хімікатів, тому в процесі експлуатації системи в трубах не тільки вода можна вилити, але також антифриз.
 • Гідравлічний варіант нагрівання підлоги, установка якої виробляється за допомогою труби Rehau, не боїться високих температур і збільшує робочий тиск.

Ця компанія виробляє труби з наступних діаметрів (у дужках показало товщину стінки):

Systems Rehau Rautherm Rehau Rauterm Systems

Rehau Rautherm S. це передові труби, призначені для установки теплого підлоги. Особливістю цієї моделі є матеріал, з якого виготовлений внутрішній шар. PE-XA. Завдяки цьому такі шланги можуть бути подані більше 50 років, залежно від правил експлуатації:

 • Якщо система використовується для постійного нагрівання, то максимально допустима температура теплоносія становить 70 ° С, а тиск 6 бар;
 • Якщо система використовується в максимальному режимі опалення, температура допускається до 85 ° С, з тиском 6 бар, але термін служби зменшується до 25 років.

Як обробне покриття, ви можете використовувати:

Ціни на Rautherm Rehau труб різного діаметру:

Діаметр, мм Упаковка, М За 1 м
10.1 240 62
чотирнадцять 120 70
17 120 78
двадцять 240 108
25 120 165

Іншою перевагою труб Rauterm Rehau є висока стійкість до хімічних речовин, включаючи антифриз. На поверхні немає депозитів, корозія не відбувається. Труби витримують важкі навантаження, це пов’язано з цим параметром, він стає можливим використання будь-яких покриттів.

REHAU теплі аксесуари для підлоги

Знаменита німецька компанія для виробництва поліетиленових труб REHAU також займається виробництвом додаткових пристроїв, призначених для систем опалення. Ці продукти включають аксесуари для гарячих підлоги. Основою для шосе є так званий килимок (пластина з фіксацією краю). Розмір такої плитки може бути різним (залежно від площі приміщення). Він складається з елементів, пов’язаних один з одним і утворюють тверду площину. Зробив плиту пінополістиролу. Цей еластичний матеріал характеризується особливою міцністю, і не бояться температурних крапель. Деякі моделі мають теплоізоляцію, яка відображає теплою тепла, і спрямовує його в кімнату, не передаючи її на підлогу. Якщо такого екрану немає, то корисна спеціальна плівка, яка поширюється під мат. Вся система призначена для монтажу під декоративним шаром (розливання краватки та плитки). Розподіл температури на стінках заблоковано за допомогою профільованої ізоляції стінки.

REHAU теплі аксесуари, сумісні з трубами того ж виробника. Останнім часом така система стає все більш популярною серед споживачів всього світу. Особливість опалення приміщення за допомогою теплих поверхів полягає в тому, що вона не виконується через конвекцію. Тобто тепло, що піднімається, не використовується холодним повітрям до підлоги. Завдяки цьому, у верхній частині кімнати круто більш прохолодно, ніж нижче. При використанні стандартного нагрівання, простір біля підлоги не нагрівається, через те, що ноги хмуриться в будинку. Тому необхідно включити нагрівання сильніше. Як результат, гаряче повітря накопичується у верхній частині кімнати, з якої стає важко дихати, і внизу все ще холодно. З системою теплих підлог REHAU ця проблема усувається. Ноги всіх відвідувачів теплі, і легко дихають, тому що повітря свіже в кімнаті. Ця система має ряд переваг над електричним аналогом. По-перше, не варто думати над додатковим захистом від електричного струму. По-друге, у воді теплий підлогу велика теплова передача. По-третє, така підлога нагрівається швидше, що значно знижує вартість нагрівання теплоносія. За допомогою представлених пристроїв для високоякісного монтажу шосе з завданням, навіть початок може впоратися.

READ  Клей для печей та камінів Вогнетривкий Profix

Труба Rehau Rautherm S. Теплий підлогу (Німеччина)

Трубопроводи Rauterm S призначені для систем поверхневого опалення. Вони виготовляються з добре перевіреного матеріалу в Росії. Rema і відповідають найвищим вимогам до довговічності та надійності:

Стійкість до високих температур та стійкості до корозії та утворення стійкості до низьких температур (до.50 ° C), встановлення.10 ° C Висока хімічна стабільність (абсолютна стійкість до антифриз у будь-яких концентраціях) висока стійкість до абразивного зносу та механічні ефекти форми. здатність відновити початкову форму, втрачену в результаті механічного впливу, нагрівання до 130 ° С з повним Збереження властивостей.

Встановлення за допомогою килимів з замками Rehau Varionova забезпечує надійну фіксацію труб Rehau Rauterm S і заощаджує час. Вся площа поверхні збирається з стандартних блоків, які накладаються один на одного через з’єднувальну лінію та оснащення. Вона не залишається відходами. Кожен наступний рядок триває попередній. Трубопроводи з програми Rauterm S у порівнянні з рожевими трубопроводами Rautitan, тоншою стіною, яка дозволила:

Збільшення теплообміну трубопроводу на 6% з тим же зовнішнім діаметром, зменшуючи теплостійкість та збільшуючи внутрішню поверхню, яка сприймає тепло від охолоджувача (це значення сильно залежить від частки термічного опору трубопровідного матеріалу у загальному термічному опорі Стійка або шар штукатурки): збільшення потужності трубопроводу на 20% через збільшення житлової секції, а отже, що теплообмін на наступні 20%. Зменшити специфічні гідравлічні втрати на 15% збільшення еластичності трубопроводів та зменшують мінімальний радіус обертання до 5 діаметрів у порівнянні з 8 діаметрами для рожевого рожевого, спрощуючи укладання.

На додаток до стандартних діаметрів 17 x 2.0; 20 x 2.0; 25 х 2,3; 32 x 2.9, Rautherm S доповнюється трубопроводами малих діаметрів 10 х 1.1; 14 х 1,3

Незалежно від того, чи хочете ви отримувати опалення радіатора або теплий підлогу. монтажні роботи передбачає ряд неускладнених операцій. Ефективність забезпечується через те, що фітинги Rehau дуже функціональні.

Етапи монтажу монтажних робіт такі:

 • Підготуйте всі необхідні продукти, додаткові предмети, переконайтеся, що вони не мають ніяких дефектів. Пошкоджені предмети повинні бути замінені, інакше, під час експлуатації системи опалення, можуть виникнути проблеми.
 • Розділіть труби на частини.
 • Якщо є необхідність підмітати кінці.
 • Помістіть труби, де це необхідно.
 • Виправлено фітинги.
 • Збирайте продукти з фітинги разом, використовуючи гаджети для цього.
 • Безпечні горіхи, переконайтеся, що трубопровід у хорошому стані. Необхідно перевірити, чи працює система, чи потрібно щось виправити.

Описані вище процедури. це стандарт. вони потрібні у всіх випадках. Однак варто відзначити, що коли теплий секс-пристрій доведеться витрачати більше часу, ніж при роботі з опаленням радіатора. Продукти повинні бути закладені на спіральну структуру, але через гнучкість труб, щоб справитися з цим, ви можете дуже легко.

При проведенні монтажних робіт сполука може бути зварена або різьбова. Ви можете створити навіть дуже складну систему зв’язку, тоді як трубопровід буде настільки ж сильним і надійним, наскільки це можливо. Такі підлоги дуже добре поєднуються з найбільш різними краватками. Ви не можете боятися надзвичайних ситуацій.

READ  Бренд бетон для краватки теплого підлоги

Використовуючи труби Rehau, ви можете досягти дуже хороших результатів. і в той же час ви можете заощадити на електроенергії, оскільки така система забезпечить відмінний рівень теплопередачі.

Тонкості відбору труби залежать від багатьох характеристик, ключ, з якого є наступне:

 • Теплопровідність. Що це вище, буде виникнути швидше нагрівання.
 • Гнучкість. Висока гнучкість матеріалу дозволить розміщувати труби на невеликій відстані один від одного.
 • Міцність. Ця характеристика визначає надійність і тривалість роботи теплого підлоги.
 • Позитивні відгуки. Реальний досвід споживачів та фахівців допомагає визначити вибір, з урахуванням конкретних умов експлуатації.

Труба для теплого поверху Rehau Rautherm S

Rautherm S Труби з німецького бренду Rehau виготовляються з поперечно-зв’язаного поліетилену, створеного технологією пероксиду (PE-XA), використовуючи високий тиск, завдяки цій трубі Rauterm S набуває зносостійкість, стійкість до індикаторів високого тиску (до 6 бар) та Температура (до 90 ° С). Крім того, завдяки гнучкому матеріалу PE-XA, установка труб Rauterm S може бути виготовлена ​​навіть при мінусній температурі. Обсяг даних труб. це панель-випромінювальна система або система охолодження, включаючи теплий підлогу та настінні системи.

Підключення трубного з’єднання Rauterm S за допомогою з’єднувальних муфт та рукавах Rauterm S17 та S20, які також доступні Rehau. Кріплення труб можна проводити за допомогою різних кріплення, таких як: гарпутні кронштейни, система кріплення Raufix, кріплення фіксаторів для армування решітки або з матовим, обладнаним застібкою Варіонова. Завдяки цьому асортименту кріплення, метод укладання труб може бути виконаний у вигляді равлики, котушки або подвійної котушки. Крім того, компоненти Rehau значно спрощують монтажу труби Rauterm S, зберігаючи вашу силу та час.

Температурні характеристики також досягають граничних значень серед усіх представників цього класу. Труба показує відмінну стабільну роботу при температурі води 90 градусів. Ці показники пояснюються якісно переробленою молекулярною структурою обладнання. зшитий поліетилен Re-HA є внутрішньою основою Rauterm S. Завдяки унікальним властивостям цього матеріалу, труба не вимагає додаткових захисних пристроїв і дуже простий у створенні. Під час відновлення його легко викладено на підлозі, після чого вони покриті шаром бажаного підлоги.

Простий і дуже ефективний дизайн дозволяє розширити застосування теплого підлоги. Технологія може бути використана в будь-яких будівельних рішеннях та легко поєднанню з іншими ідеями. Висока теплова передача дозволяє використовувати трубу як основний варіант нагрівання в будинку. Проживання комфорту легко забезпечується розподілом цих труб у всій місцевій зоні, поруч із вікнами можна побудувати Rehau у стінах, який буде додати тепло в холодній кімнаті.

Високі стандарти виробника дають довгострокову гарантію для кожної системи опалення. З трубами REHAU, ефективність опалення по всьому будинку збільшиться, і її витрати трохи збільшаться. Невеликі розміри труб дозволяють теплі навіть невеликі кімнати, ви також можете покласти теплий підлогу у невеликих приміщеннях, підкресливши зону дитини або вільну зону килимів таким чином. Велика практичність труб Rauterm S відкриває перспективи поєднання теплого підлоги з іншими технологіями будівництва. підлоги, укладання масивної плитки. В комплекті з виробником труб постачає необхідні компоненти та кріпильні гвинти, необхідні для належної фіксації теплого підлоги.

Труби та фітинги Rehau

Регау труби та фітинги є зразком міцності, надійності та високої якості. Вони призначені для систем нагрівання різних типів, а також водопостачання. Протягом багатьох років німецькі спеціалісти бренду дотримуються рівномірних стандартів якості. Для виробництва використовуються інноваційні технології та сучасні високоміцні матеріали. Труби з зшитого поліетилену цієї марки виграли велику популярність на світовому ринку. Вони мають ряд значних переваг у порівнянні з їх аналогами. REHAU труби та фітинги стійкі до температурних крапель, тоді як тепло очищення систем добре переноситься. У процесі виготовлення таких компонентів використовується високомолекулярний поліетилен, відповідно, зшивання також відбувається на молекулярному рівні. Такий виробничий процес дозволяє повністю усунути можливість витоку труб. Вони є пластиком і добре згинаються, їх установка не вимагає великих зусиль. Компанія виробляє як універсальні труби, так і фітинги, а також елементи певної мети, що використовуються для комплексного укладання різних типів трубопроводів. Діаметр таких труб коливається від 16 до 63 мм. Високостійкі продукти, зносостійкі, у той час як мають хороші шумоізоляційні властивості.

READ  Як настроїти час на духовці gefest

Rehau труби та фітинги з зшитого поліетилену мають верхній шар алюмінію, який забезпечує міцність і довговічність. Гарантує період безперебійної роботи такого елемента становить близько 50 років. Що стосується спеціально фітингів, вони суттєво відрізняються від продуктів інших брендів у їх легкій вазі. Різноманітність їх видів, дозволяє вибрати модель для конструкцій будь-якої складності. Герметичність складних систем дозволяє нам забезпечити високоякісний робот всієї системи опалення або водопостачання протягом багатьох років. Продукти стійкі до корозії, а також утворення різних тріщин на поверхні. Оскільки вони мають відношення до високих вимог, встановлених для цього виду продукту. Регау труби та фітинги мають високоякісні різьбові сполуки. Вони не вимагають додаткових компонентів у вигляді герметизуючих кілець. Для ущільнення матеріал використовується сама труба. Це забезпечує зручність при установці різних систем. Такі сполуки запечатані, що забезпечує ідеальну роботу систем високого тиску. Вони можуть бути використані при монтажі та під краваткою, а під штукатуркою.

Труби марки REHAU виготовляються з полімерів. Стандартний матеріал є поліетилен, який відрізняється силою, стійкістю до несприятливих умов, а також низькою вартістю. Концерн випуску з цього матеріалу установчого обладнання. І труба REHAU виготовляється з хрещеного молекулярного поліетилену.

Це особливий матеріал з унікальною молекулярною структурою для труб та фітингів Rehau, його ціна вище, але також продукти мають більш високу якість. Зшитий поліетилен міцний, стійкий до стирання, легко при установці та обробці.

Інша особливість бренду універсальності продуктів. Регау труби для опалення, водопостачання, теплий підлогу. За допомогою будь-яких брендів ви можете побудувати високоякісний інженерний дизайн.

Асортимент труби Rehau

Серед різних типів Rehau труб для водопостачання та опалення ви можете виділити найпопулярніші:

 • Rehau Rautitan Stabil. Універсальна версія, яка підходить для розташування систем водопостачання будь-якого типу, придатного для розробки класичної системи опалення з радіаторами, не рекомендується для нагрівання на системі теплий підлогу. Виробляється з поліпшеного поліетилену, підкріплення всередині.
 • Trumpetrehaurautitanflex. Він виготовлений з зшитого поліетилену до 8 мм товщиною. Має відмінну гнучкість і дуже високу силу. Зовнішній продукт покритий захисним шаром. Розроблено більше для системи опалення, ніж для води. Він використовується для традиційного опалення радіатора або для розташування теплого сексу.
 • Rehau Rautitan рожевий. Доступний з зшитого поліетилену унікального розвитку концерну REHAU. Продукт створюється лише для опалення, труби можуть витримувати температуру до 130 градусів протягом короткого періоду часу.

Діаметр труби Rehau 16-63 мм. Купуйте труби Rehau можуть бути в нашому інтернет-магазині Труби.RU є однією з найпопулярніших продуктів у вашій категорії.