Робот Пилосос Сяомі зупиняється під час роботи

Article

Table of Contents

Як самостійно відремонтувати робот-чистіше

робот, пилосос, зупиняється, роботи

Якщо ваш роботний пилосос швидко розряджений, він не збирає сміття, він не рухається відповідно до програми, не відповідає на пульт дистанційного керування, не їздить до бази даних, вона лякає або якось неправильно поводиться, прочитайте цю статтю. Ми розповімо про основні види несправностей у більшості моделей та як усунути більшість проблем з власними руками.

Інструкція, придатні для всіх брендів та моделей: Irobot Scooba, Philips, Kitfort. Xiaomi, Polaris, Samsung, Clatronic BSR, Clever, Deebot, Dolphin, FoxCleaner, Frezerr, Genio Profi, Panda, LG, Iclebo Smart, Ilife, Redmond, Irobot Roomba, Rovus, SeeheBest. Розумний прибиральник і д-р.

Не працює

Найчастіше від користувачів цього типу технології ви можете почути коментар, що робот пилосос не працює. Під цим визначенням може бути пов’язано з будь-яким. Ми подивимося на кілька випадків, коли робот не вмикається, перестав працювати над одним з типів підлоги, а також як усунути такий розрив.

Якщо пристрій не вмикається за допомогою кнопки живлення, то причина може ховатися в розрядженій батареї. Що робити в цьому випадку? Перш за все, робот пилосос повинен бути встановлений на док-станції та залишити, поки заряд акумулятора не буде повністю поповнений. Переконайтеся, що зарядний пристрій належним чином підключений до мережі: перевірте підключення шнура живлення та вилки до розетки, а також наявність напруги в самому розетку.

Якщо робот-чистіше ще не вмикається, а червона лампа горить, то причиною, ймовірно, буде несправедлом самої батареї.

У випадку, коли робот пилосос не реагує на кнопки на пульті дистанційного керування та не запускається, то ви повинні перевірити батареї всередині консолі та замінити їх, якщо це необхідно.

Буває, що при чистуванні пристроїв, призначених для очищення всіх типів підлоги, не працюють добре або відскакують на килимі. Така помилка характерна для пилососів IClebo. Це вказує на помилку гумового скребка через заводський шлюб, пошкодження або гумову сушку. У цьому випадку ліквідація поломки полягає в тому, щоб замінити скребок до нового.

Крім того, робот пилосос, розроблений виключно для хімчистки, не може працювати, тому що він випадково всмоктується вода. Для того, щоб не зламати, потрібно зробити наступне:

 • вимкніть живлення, зніміть пиловий колектор, чистіть і витріть сухою;
 • витягуйте існуючі фільтри та сухе;
 • Видалити, очистити від намотування волосся, вовни та пилу, протріть сухою речовиною і після повного сушіння, щоб встановити назад;
 • Ретельно висушіть сам апарат, переконайтеся, що монтажна дошка суха;
 • Поворот на їжу.

Бічні кисті перестали обертатися

Невдачі в роботі бічних щіток майже завжди асоціюються з вовною та волосся висіли на осі. Тому, коли така проблема виявляється, необхідно очистити робочі аксесуари. Для цього, відкрутіть закріплення гвинту та вийміть його з валу. Потім кожну панель, поглиблення пластикового тримача та валу. розгадати з волосся, а також витріть ганчірку від пилу, після чого він акуратно поклав всі елементи на місці.

Навіть після очищення кисті, кисть не почала обертатися, швидше за все, двигун не вдалося, відповідальний за його обертання. У цьому випадку лише експерти сервісного центру зможуть допомогти.

Роботний пилосос не підключається до Wi-Fi

Бездротовий зв’язок дозволяє синхронізувати робот пилосос з мобільними пристроями. Це дозволить вам керувати технікою безпосередньо з смартфона. Але не завжди синхронізація успішно. Проблеми можуть з’являтися при підключенні.

Якщо робот пилосос не підключається до Wi-Fi, необхідно перевірити, чи увімкнено пристрій. Індикатор світла повинен запалити на корпус.

При підключенні може виникнути помилка програми. Необхідно виконати наступні прості кроки для підключення робота до домашньої мережі Wi-Fi:

 • Переконайтеся, що база та робота розташовані в зоні з хорошим Wi-Fi покриттям.
 • Переконайтеся, що індикатор Wi-Fi на корпусі блимає зелений і дотримуйтесь інструкцій на екрані у програмі, щоб завершити процес бездротового з’єднання.
 • Якщо робот-пилосос не можна знайти в мережі, перезапустіть його і маршрутизатор.
 • Закрийте додаток на смартфоні та повторіть процес налаштування Wi-Fi. Якщо проблема зберігається, перевірте параметри бездротового зв’язку.
 • Спробуйте підключитися до мережі з іншого мобільного пристрою, щоб перевірити бездротовий зв’язок.
READ  Кухонний комбайн normann afp 947

Ремонт роботів Пилососи: вищі проблеми

Які проблеми найчастіше розглядаються власниками роботів пилососів?

 • Пилосос не стягує плату.
 • Пилосос не правильно фокусується в приміщенні.
 • Не вмикається.
 • Не функціонує, індикація є.
 • При роботі, нехарактерний шум.
 • Клінічні кисті / щітки.

Дізнайтеся більше про дефекти, з якими мають ремонт власників роботів пилососів

Пилосос зупиняється під час роботи

Помітив, що пилосос не правильно продовжує цикл чищення, зупиняється і вимикається? Цей дефект. 80%, пов’язаний з розвитком ресурсу батарей. Є випадки, коли заряджаюча станція або контролер потужності не є. Дефект можна спостерігати після введення рясної кількості вологи всередині пристрою, за плату.

Робот пилососу спотикається на перешкодах

Цей розрив показує невдачі системи навігації пристрою або відмови від датчиків / датчика, камери.

Пилосос робот не стягує і не включається

Дефект батареї в 80% звернень з подібними скаргами. Заміна акумулятора робочого робочого чистого. Є випадки, коли заряд не відбувається завдяки провалу зарядного блоку, мережевого шнура, дуже рідко, коли контролер потужності не працює або силовий чіп.

Постійно банки робот пилосос

Механічний поломка, через знос кріплення кисті, засмічення внутрішньої системи.

Якщо робота відбулося з пилососом, одним з перерахованих вище поломки необхідно провести ретельну діагноз та тестування, після чого майстра приймає рішення щодо варіантів ремонту та пропонує свій власник. Після ремонту або профілактики пилосос перевіряється та видається з гарантією завершеної роботи або замінених запасних частин.

думки “❌❌ Використання пилососу Xiaomi Mijia 1C вимикається ❌❌ під час чищення. Причина. ЩО РОБИТИ?”

Я теж раніше, з китайським роботом, там були постійно деякі проблеми. Тоді я купив американський, Irobot, коли китайці зламав, і все нормально, не вимикається, чисто вилучає, а програма чітко пов’язана. Набагато краще.

Дякуємо за відео, я змінив запобіжник, тепер він працює раніше! 30 вольт на 3 ампер, але це дуже важко відкинути, я повинен був знімати його шаром паяльним залізом. Розбирання пилу не складно. Всім удачі

 Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C  Вимикається під час роботи!!

Існує вирішення проблеми. Завдяки новій прошивці в турбо- та інтенсивних режимах, він їсть більше струму, у зв’язку з цим, самостійним запобіжником скорочує пилосос після того, як він буде тепло. Заміна запобіжника знаходиться на YouTube. Я намагався використати пилосос у слабкому режимі та норм працює, це означає, що проблема дійсно дійсно в запобіжнику.

Дуже чекає вашої відповіді? Ми маємо таку ж проблему. Рівно півріччя, і він вимикає ♀️

Сьогодні я купив пилосос. І в моєму першому запуску така проблема (зрізана на ходу, він навіть не мав часу побудувати карту (

Я думаю, що це не, в батареї. Мій пилосос навіть не має часу для розвантаження і вимикається. Спочатку почав проявляти себе на дивані, а на килимі став видаляти килим, і навіть без нього.

І де ви носили акумулятор за 2800, дайте посилання, будь ласка, я маю зміну, щоб купити.

Така ж проблема працювала протягом року, поки я не знаю, як вирішити, чекати вашого вироку.

Я мав точно таку ж проблему, і вона не була в батареї, можна було вирішити цю проблему лише шляхом заміни дошки, задоволення в межах 5000 ₽!

І що неможливо перевірити акумулятор, касовець YouTube може мати відео, як перевірка Анкаб, а там і батарея Kirdyk або щось інше, щоб вирішити.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Ремонт вимкнено, коли запобіжник замінює

Погано орієнтований

Мінімальний набір датчиків у повноцінному пристрої. поверхневі датчики, які не дозволяють роботові падати з висоти, датчики перешкоди спереду і сторони боків, які допомагають уникнути зіткнень та контактних датчиків зіткнення в a рухомий бампер, що дозволяє «відчувати» стіну при очищенні їх. Розширені моделі оснащені камерами або лазерними діапазонами, які дозволяють створювати карту кімнати та переміщатися.

Якщо робот пилосос не бачить перешкод або демонструє інші дивацтва в поведінці, мабуть, датчики забруднені. Це також включає такі проблеми:

 • гілочки;
 • Підходить назад, з збиранням поїздок назад;
 • їде назад і вимикається;
 • зупиняється в середині кімнати;
 • Їде тільки в колі або одному місці;
 • врізалися в стіни, не сповільнюються.

Проблема популярного робочого пилососу Xiaomi Mi. Чорна підлога. Робот пилосос не працює на чорному підлозі або покриття, тому що він не виявляє таких поверхонь під колесами і вважає їх перервою. Допомогти всім датчикам на дні білого паперу допоможе.

Будьте обережні, покриваючи датчики поверхні, ви позбавляєте пристрій, щоб захистити від падіння, і він може потрапити з кроків.

Ще одна спільна проблема. Не бачить темних меблів або дзеркал. У цьому випадку найлегший варіант буде віртуальною стіною або магнітною стрічкою, встановленою перед невидимою перешкодою для гаджета. Якщо ви хочете знайти інший варіант, фантазувати. Хтось прикріплює бар до меблів, щоб очищувач потрапив до неї і не йшов далі, хтось паперовий смужку до дзеркала, попередньо підібрав бажану висоту.

READ  Домашня програма MI не бачить пилосос

Якщо робот пилосос їде і вимикає, він може застрягти підтримуючий ролик спереду. Розбирайте і очистіть ролик відповідно до інструкцій. При русі по колу або в одному місці, то перегляньте, чи є обидва провідні колеса вільно обертаються. Можливо, один з них заблокований сміттям рани. Важкі випадки, коли коробка передач або двигуна одного з колес. Ми вже написали в статті, що робити в таких випадках.

Якщо робот пилосос не працює на чорному поверсі. це нормально. Проблема в датчиках поверхні, як написано трохи вище. Ви можете спробувати дотримуватися їх білим папером, але ми не будемо давати гарантії нормальної роботи, і ваш помічник втратить захист від висоти, будьте обережні.

Тепер ви знаєте, які недоліки мають робот пилосос та як їх усунути. Не бійтеся великого списку, пам’ятайте, скільки проблем з тих самих машин. Будь-яка складна техніка вимагає уваги до себе та належного догляду, отримання, який буде правильним, щоб служити власнику протягом багатьох років.

Бажаючи, щоб позбутися від Hassle якомога більше, вибрати пилосос з офіційною гарантією в країні та сервісних центрах у вашому місті. І пам’ятаєте навіть купувати такі, ви повинні регулярно чистити його від сміття.

Не знайшли вашу проблему в статті? Напишіть у коментарях, давайте спробуємо.

Усунення несправностей на роботі вакууму

Як і будь-який пристрій, пилососи можуть зазнати невдачі. Деякі несправності можуть бути виключені самостійно. Для серйозних розладів є гарантійний період, сервісні центри або ремонтні магазини.

Пилосос не стягує плату

Якщо робот не отримує живлення при поверненні до бази даних, проблема може бути підключення док-станції до мережі.

 • Якщо робот старий (3-5 років), а батарея має 200-600 циклів, настав час купити новий.
 • Перевірте шнур живлення та підключення штекера до розетки є напруга.
 • Перевірте контактну панель, можливо, бруд або грудку пилу.

Пристрій не може знайти зарядну станцію

Очищувальна та заряджання основи це не що інше, як передавач і приймач, а перша зосереджена на другому з точки зору сили сигналу.

Якщо з якоїсь причини сигнал слабкий або відсутній, пристрій не зможе відстежувати базу даних.

Найбільш поширеною причиною є те, що користувач забуває видалити захисну плівку з інфрачервоними датчиками, розташованими на базі.

Фольга створює додаткове втручання до сигналу, а робот може бачити станцію лише з короткої відстані. Така ж ситуація виникає, коли бампер пилососу покритий товстим шаром пилу.

Роботний пилосос не виявляє зарядну станцію

Друга причина. повна відсутність діалогу між основою та пристроєм за відсутності сигналу на одному з пристроїв.

Часто це перерва шнура живлення зарядної станції або механічного пошкодження його тіла, який можна визначити при візуальному огляді.

Більшість моделей пилососів припускають, що початок роботи розпочнеться з місця, де знаходиться база.

Таким чином, вони пам’ятають координати точки, в якій вони повинні повертатися. Якщо пристрій не розташований у базовій зоні, і почати його не можна побачити в кінці роботи.

Для багатьох видів станцій рекомендується видалити елементи з боків станції на відстань, яка не ближче до півметра.

Робот пилосос зупиняється під час роботи

Раптова зупинка робочого пилососу під час очищення викликана наступними факторами:

З цієї проблеми легко позбутися від себе. Якщо пилосос рухається назад, ви повинні від’єднати переднє колесо і очистити його.

Примітка: Іноді роботів пилососів виникають з рухом чорного сексу. Це не стосується тріщин. Ця особливість автоматичних механізмів.

Не обертайте щітки на роботі вакууму

Майже всі моделі робочого пилососу мають дві або одну пензлем, встановлену нижче. Вони допомагають видалити пил і сміття з кутів та інших важкодоступних місць. Деякі пристрої обладнані турбонаддувом для більш ефективного очищення. Найчастіше, кисть роботів пилососів не обертається, тому що вони сильно забиті брудом або домашніми тваринами.

❌❌ Використання пилососу Xiaomi Mijia 1C вимикається ❌❌ під час чищення. Причина. ЩО РОБИТИ?

Така проблема може бути легко вирішена очищення деталей. Необхідно періодично очистити їх. Під час збирання волосся і лупи постійно намотуються на щітки. Просто ретельно відключіть щітки, щоб видалити бруд. Після встановлення може заважати кистям. Це означає, що вони не були захищені належним чином. Вам потрібно буде знову від’єднати кисті від робочого пилососу та встановити їх належним чином.

Однак банальне прибирання з вовни та лужних домашніх тварин не завжди допомагає. Якщо елемент був ретельно очищений і встановлений правильно, але коли увімкнено, він все ще не починає працювати, проблема більш серйозна. У цьому випадку проблема. робота двигуна щітки. Самостійно виправити це важко. Якщо роботний пилосос несправний, рекомендується звернутися до кваліфікованого фахівця.

Робот пилосос не включається

Причиною проблеми, коли пристрій не починає працювати, коли ви натискаєте кнопку, мабуть, це відсутність заряду акумулятора. Це найпоширеніший варіант, з яким власники чудових приладів адресовані сервісними центрами.

 • Вимкніть живлення та вийміть акумулятор з пристрою.
 • Зніміть контейнер для збирання пилу, очистіть його від бруду і витріть сухий.
 • Видалити всі фільтри і ретельно висушіть їх.
 • Зніміть волосся, лупи та пил з коліс і всередині пристрою, витріть сухою тканиною і ретельно висихайте.
 • Замініть фільтри та акумулятор, а потім знову увімкніть пристрій.
READ  Як використовувати Ленор з ручним пранням

Не смокчуть сміття

 • Переповнений контейнер для пилу. Така ситуація може призвести до перегріву пристрою та повної втрати функціональності. Рекомендується очистити пиловий контейнер після кожного очищення. Своєчасна прибирання роботово-пилососу захиститиме техніку від невдачі і не дозволить появі грибків, цвіль, неприємних запахів та шкідливих мікроорганізмів.
 • Брудні кисті. Вони просто повинні бути очищені.
 • Механічний пошкодження однієї або декількох щіток. Потрібна заміна, високоякісне склеювання неможливе.
 • Невдача двигуна (спалена). Ця проблема досить рідко, але це можливо. Remedy вдома не рекомендується. Краще довіряти цій роботі фахівцям.

Чому робот пилосос

Часто користувачі розумних пристроїв стикаються з дивними звуками під час роботи. Причини цього може бути багато. Деякі проблеми можуть бути вирішені користувачем.

Якщо робот пилосос робить звуковий сигнал під час заряджання, перше, що вам потрібно зробити. це перевірити термін служби акумулятора та зарядний пристрій:

 • Переконайтеся, що роз’єм працює з іншим пристроєм.
 • Ви повинні використовувати лише оригінальні аксесуари від виробника, щоб у вас немає проблем з вашим гаджетом.

Якщо проблема зберігається, зверніться до сервісного центру для допомоги.

Але дивні звуки можуть відбуватися не тільки під час заряджання. Іноді робот пилосос зупиняє і видає звукові сигнали. Така проблема може означати, що акумулятор не вдалося. Пристрій розряджається і робить відповідний звуковий сигнал. Ви можете самостійно замінити акумулятор, але краще шукати допомоги професіоналам.

Якщо робот пилосос починає працювати і майже негайно зупиняється, перемотати і вимкнено, проблема може бути укладена не тільки в акумуляторі. Швидше за все, один з датчиків несправний. Він також підсилює проблему з електронною дошкою. Тільки діагностика в сервісному центрі буде вказувати точну проблему.

Іноді робот пилосос, що просить, якщо він плутає в проводах. Досить допомогти йому, щоб техніка продовжує самоочищення.

Дисплей або світлодіод звітує системну помилку

Багато пилососів. це екрани, на яких відображаються команди та коди помилок. Такий дисплей негайно відображає повідомлення у випадку невдачі коліс, перешкод на дорозі, проблеми з датчиками або щітками та т.D. Кожна модель має власні коди, що вказують механічні або програмні помилки. Вся ця інформація міститься в посібнику користувача конкретного пристрою.

На роботі пилососа проблема з орієнтацією в просторі

Здатність роботу-пилососу до положення в просторі в різних моделях побудована за іншим принципом:

 • Найвищі моделі класу через навігаційний блок, в якому побудовані лазерні датчики та камера відстеження.
 • Бюджетні моделі контролюються датчиками, які визначають перешкоди та рівень підлоги;

Якщо один з цих компонентів не виходить, ви можете спостерігати за картиною, коли робот не вдалося до перешкоди, раптом зупиняється і починає вібрувати, він працює на короткий час і повертається до бази, продовжуючи рухатися один коло.

Видалення сміття з обертаючого робот-вакуумного валу для забезпечення нормального руху

Якщо пристрій раптово зупиняється, і звучить звуковий сигнал, ймовірно, вивантажив акумулятор пилососу, навігаційний блок несправний (він може бути тимчасовим явищем і усувається шляхом скидання налаштувань) або пилосос заплутаний у проводах. З постійними змінами, іноді достатньо очистити обертовий вал від бруду або ретельно витерти очні яблука сенсорів орієнтації.

Більш складні проблеми з навігаційною платою пристрою можуть бути вирішені, лише зв’язавшись із сертифікованим ремонтом.

Самостійно починає очищення

Якщо ваш пилосос починає несподівано видаляти, проблема може бути в розкладі. Використовуючи пульт дистанційного керування (або програми), видаліть графік та встановіть новий. Видаліть акумулятор і натисніть кнопку живлення, щоб очистити графік та інші параметри.

Не відповідає базою

Більшість пилососів оснащені автоматичною функцією зарядки. Коли акумулятор викидається під час очищення, пристрій автоматично знайде дорогу до док-станції.

Якщо ваш робот пилосос може знайти док-станцію та блукати навколо нього, поки акумулятор не буде вивантажений, або не буде застряг, це може бути просто якісну проблему, з якою ви не можете нічого зробити. Однак, перш ніж звинувачувати виробника, переконайтеся, що ви правильно поклали док-станцію. Якщо док-станція розташована на килимі, поруч із сходами або під меблями, робота буде складніше док-станції. Док-станція повинна бути розміщена на поверхні твердого рівня на відкритому просторі на достатній відстані від стін та меблів. Спробуйте переставити зарядну док-станцію до іншого місця та перевірте, чи працює він.

Якщо ваш робот пилосос працював добре, а потім раптом зупинився загострений, він також може бути проблемою з датчиком. Перевірте, чи має робот проблеми, що рухаються по будинку. Можливо, це натикається на перешкоди. Потім очистіть датчики. Якщо це не допоможе, замініть їх.