Робот пилосос Xiaomi не повертається на базу

Дрібна побутова техніка

Ознаки неправильної роботи пилососу

Роботи-пилососи від Xiaomi прості у використанні, тому про збій у роботі ви дізнаєтесь відразу. На пристрої заблимає червона лампочка, а сам пилосос видасть гучний звуковий сигнал. Потім пристрій повідомить код помилки: він або висвітиться на екрані, або буде видано за допомогою звукового оповіщення. Цей код повинен бути запам’ятовується або писати: це допоможе з’ясувати, що саме в роботі пристрою пішло не так.

Перед усуненням, зверніть увагу на розташування пилососу. Досить поширена причина звукового сигналу полягає в тому, що датчики або механізми висоти були закриті затьмарені пил.

Перше покоління

Перезавантажувати

Якщо пристрій не відповідає на натискання клавіш, спробуйте перезапустити його. Для цього натисніть кнопку “Скидання”. вона знаходиться під верхньою кришкою. Після цього перезавантаження буде автоматично. Наприкінці процесу синхронізація, режим мережі та очищення буде скинуто. Якщо це не спрацювало, зробіть повний скидання.

робот, пилосос, xiaomi, повертається

Повний скидання до заводського штату

 • Відкрийте верхню кришку.
 • У той же час натисніть “RESET” і “HOME”. так що пилосос повернувся до бази даних.
 • Утримуйте клавішу Reset натиснутою протягом п’яти секунд, а потім відпустіть. Кнопка “Головна” Тримайте, поки робот не розпочне говорити по-китайськи.

довідник! На деяких моделях клавіші “RESET” та “HOME” повинні бути затиснуті до зубочистки або будь-якого іншого тонкого гострого об’єкта.

Чому під час очищення робот Xiaomi Repair

Чому спонтанно вимикає робот Сяомі? Всілякі причини такої поведінки і визначають дефект.

 • Всі шанувальники технології Xiaomi Hi. У мене це питання. Можливо, хто знає, чому пилосос вимикається під час чищення? І це може статися в різних точках.
 • Моє пилосос Hiami почав періодично повернути праворуч під час чищення. Просто йде і batz вимкнено. Немає перешкод на шляху.
 • Пилосос Кесаві почав періодично вимикатися прямо під час чищення. Цей дефект відбувається в різних посадах і місцях вдома.
READ  Що таке віртуальна стіна для робота пилососа

Чому робот пилосос Xiaomi не створює карту, або видаляє його

Основні причини, чому робот пилосос Xiaomi не будує карти або видаляє її. Всі можливі шляхи вирішення цієї проблеми та нюанси, з якими доведеться зіткнутися власнику техніки.

 • У мене пилосос карту створює під 45 градусів. Виділити область збирання дуже важко у такому положенні. Я вже змінив кут самої бази, сам креслення туди сюди змінював. Але все одно, карта під 45 °, що робити?​
 • Як бути, з картою, якщо я живий у двох поверховому будинку. Я спершу прибрав на верхньому поверсі, а потім спустився на нижній. І там він не записує кімнати, що робити?​
 • Доброго дня! У мене питання, а як можна в побудованій карті, відокремити кімнати?​
 • У мене біда з дзеркальною шафою. Він записує, що відображається, у дзеркалі, і скидає, всю створену карту. Як переналаштувати робот пилосос?​

Несправності у системі орієнтації

Орієнтування, виявлення перешкод та побудова робочих маршрутів у приміщенні здійснюється девайсом за допомогою навігаційного блоку, – найскладнішого елемента у його конструкції. У роботів перших поколінь, бюджетних моделях навігація представлена ​​системою зовнішніх ІЧ-датчиків. Вони служать контролю та обходу різних перешкод і перешкод, і навіть контролю рівня поверхні, що страхує прибирача від падіння з висоти.

Сучасні моделі обладнують все більше новими системами орієнтації – окремим навігаційним модулем з лазерними далекомірами та вмонтованими відеокамерами. Лідар, обертаючись усередині спеціальної вежі, по колу зондує простір з усіма перешкодами, вибудовує карти приміщень та зберігає їх у пам’яті.

Вежа лідара не крутиться

Якщо заклинила і не крутиться вежа лідара або вона провертається не повністю. це один із випадків, коли робот видає помилку 1 (error one). Причина несправності може бути механічною, коли обертання заблоковане сторонніми предметами, частинками сміття. Їх можна виявити і видалити, злегка і дуже обережно провертаючи далекомір.

Ще однією причиною того, що не крутиться далекомір Roborock, може бути пошкодження приводного пасу або несправність моторчика. їх тоді доведеться замінити. У такому разі за ремонтом звертайтеся до спеціалізованої майстерні.

READ  Xiaomi mijia lds vacuum cleaner огляд

Помилка лазерного датчика

Коли апарат раптом почав часто смикатися, натикатися на перешкоди, кружляти на місці, хаотично переміщатися та зупинятися, – це говорить про помилки лазерного датчика. Що робити в подібних випадках?

Насамперед слід оглянути датчики і протерти їх від пилу, можливих жирових плям і т.п. п. Запилений, забруднений лазер некоректно скануватиме простір і, відповідно, вибудовуватиме невдалі маршрути пересування.

Робот-пылесос Xiaomi не находит базу. Что делать?

Також помилку 1 розумний пилосос може видавати, якщо потрапив у замкнутий простір. Для відновлення нормального режиму роботи перенесіть пилосос у вільну, відкриту частину кімнати. Лазерний далекомір хворе місце моделі Roborock S5 (S50, S55).

Якщо ці заходи не допомогли, швидше за все, проблему слід шукати вже в електронній платі пристрою. Своїми силами тут навряд чи вдасться виправити становище. Доведеться звернутися до спеціалістів до сервісного центру. Адже у разі помилки лазерного датчика вимірювання відстані, Xiaomi Roborock може постійно залишати неприбраними цілі ділянки в кімнаті, особливо вздовж стін та навколо меблів.

Робот-пилосос Xiaomi не знаходить бази. Що робити?

Помилка датчиків перепаду висот

Ще серйозніша проблема чекає господаря у разі похибок при розпізнаванні перепаду висот (у таблиці можливих неполадок Roborockа – помилка 4). Адже маючи подібні несправності, робот, захопившись прибиранням, ризикує запросто впасти зі сходів з усіма сумними та дорогими наслідками.

Проблема Робот-пилосос не може заїхати на килим

Якщо у вас у кімнаті килим з високим ворсом (вище 2 см), то роботпилосос не заїде на нього.до. це просто не дозволить зробити його низька підвіска. Бампер починає упиратися в ворс, який піднімає бокова щітка, що обертається. У цьому випадку є цікавий лайфхак, який продемонстрували на ютубі. Потрібно взяти пластикову пляшку, вирізати з неї так званий бампер і встановити там, де робот заїжджає на килим. Як правило, алгоритм руху вибудовується один раз і не змінюється у наступних прибираннях. Тому немає потреби встановлювати так званий пластиковий заїзд/трамплін по всьому периметру. Достатньо встановити його з того боку/сторон, де роботу заїжджатиме/з’їжджатиме з килима. Ця ідея дозволяє вирішити проблему, коли робот не може заїхати на килим із високим ворсом.

READ  Бавовна при повороті на підлогу газовий котел

Наочно весь процес показується на

Робот-пилосос Xiaomi не повертається на базу Вирішення проблеми

Робот-пилосос дивовижна штука, яка стала чудовим помічником по господарству. Насправді він добре підмітає підлогу за певних умов. Але і з ним часто виникають різні неполадки. Наприклад, користувачі повідомляють про ситуації, коли робот-пилосос Xiaomi не повертається на базу для заряджання. Відбуватися це може з різних причин, розглянемо основні їх. Але спершу вивчіть інструкцію з експлуатації цієї техніки.

Робот-пилосос Xiaomi не підключається до мережі Wi-Fi і в програмі Mi Home пише «Піднесіть телефон ближче до маршрутизатора»

Роботи-пилососи від Xiaomi виділяються гарною якістю, але іноді в їхній роботі можуть траплятися різні проблеми. Одне з них сповіщення у програмі Mi Home «Піднесіть телефон ближче до маршрутизатора», де поруч із пунктом «Час очікування підключення до мережі закінчився» відображається червоний хрестик. При цьому незалежно від того, наскільки близько смартфон піднесено до пристрою. Розглянемо, що з цим робити.

Власники чудового приладу поступово помічають, що пристрій з разу в раз не знаходить док-станцію, губиться у просторі. Процес поломки, як правило, поступовий.

При цьому функціональність пилососа не пошкоджена, зі своїми завданнями він справляється на «відмінно».

Причин такої помилки в роботі приладу може бути декілька:

 • Не знято захисну плівку з інфрачервоного датчика док-станції. Аналогічна ситуація відбувається у разі забруднення чи закриття його сторонніми предметами.
 • Механічні пошкодження бази чи шнура живлення.
 • Місце зарядки розміщено неправильно.
 • Увімкнено функцію «віртуальна стіна».
 • Поломка бази.

Нерідка ситуація, коли робот не має можливості заїхати на станцію через те, що почав прибирання не із зарядки, а з іншого місця у квартирі.

Перед початком роботи побутового приладу переконайтеся, що основу встановлено правильно. За півметра з обох боків від неї відсутні будь-які перешкоди, підлога рівна і нічого не заважає під’їзду до неї робота.

https://migadget.ru/faq/perezagruzka-i-sbros-nastroek-robota-pylesosa-Xiaomi.html
https://bestnokia.ru/viclychaetsa-robot-Xiaomi/
https://bestnokia.ru/pilisos_xiaomi_ne_stroit_karty/
https://Xiaomi-roborock.ru/полезная-інформація/типічні-неісправності/
https://robotobzor.ru/o-robotah/rasprostranennye-problemy-s-robotami-pylesosami.html
https://bestnokia.ru/robot-pilisos_xiaomi_ne_vozvrashaetsa/
https://migadget.ru/problems/podnesite-telefon-blizhe-k-marshrutizatoru.html
https://setafi.com/bytovaya-tehnika/pylesos/robot-pylesos-ne-vidit-bazu-chto-delat/ [/Spoiler]