Що краще вітряк або сонячні панелі

Article

Table of Contents

Вітрогенератор або сонячні панелі, які вибирають?

Для балансування енергетичного потоку від альтернативних джерел, бажання поєднуватися сонячні панелі та вітрогенератор в одній системі.

У яких випадках варто це зробити, а яке джерело альтернативної енергії вибрати, ви можете зрозуміти, розглядаючи плюси та мінуси вітрових турбін та сонячних панелей.

 • Надійність Високоякісні панелі від відомого світового виробника будуть працювати 25 років і більше, оскільки вони не мають мобільних деталей та будь-якої електроніки у їх складі, а загартоване скло, міцна алюмінієва рамка та надійні ущільнювальні елементи забезпечують безперебійну роботу панелей у всіх погодних умовах при будь-якій температурі.
 • Легка установка з стандартними монтажними наборами може бути легко закріплена на панелях даху або на стіні будинку.
 • Відсутність потреби у обслуговуванні є єдиним, який рекомендується збільшити виробництво енергії, на цей раз на рік, щоб мити поверхню сонячних панелей з миючим засобом для скла, але це не потрібно.

Мінуси сонячних панелей:

 • Низька середня потужність виробництва електроенергії взимку в 5-10 разів менше, ніж влітку для середньої смуги Росії, в 2-3 рази менше для південних регіонів, а повна відсутність розвитку взимку в північних регіонах для полярного кола. Щоб компенсувати відсутність електроенергії, необхідно використовувати дизельний генератор, бензогенератор або генератор вітру.
 • Сильна залежність виробництва електроенергії від погоди. У хмарній погоді виробництво зменшується до 5-20% у порівнянні з безхмарною сонячною погодою. Однак можна усунути цю залежність у автономній сонячній електростанції.
 • Виробництво електроенергії не залежить від часу доби та сезону, якщо є вітер.
 • У районі, де вітрів часто ударяють (у горах, у степах, на берегах річок та морів), вітряк може розробити значну кількість електроенергії. Однак загальна площа таких місць у гуманітарних науках у Російській Федерації становить менше 1% усіх поселень.
 • Необхідність встановлення на мачці з висотою більш ніж 25 метрів на 99% території Російської Федерації, оскільки житловий будинок та ліси сильно зменшують швидкість вітру, близьку до землі, вартість монтажу вітрогенератора перевищить Багато разів вартість самого генератора вітру.
 • З середньою швидкістю вітру в Росії, що дорівнює 3-4 метрам в секунду, генератор вітру буде виробляти близько 1-3% відсотків його номінальної потужності. Номінальна потужність генератора вітру вказана для швидкості вітру 10-12 м / с.
 • Відсутність надійності в сегменті малопотужних вітряних млинів потужністю до 10 кВт. Найбільш дешевими низькими енергетичними вітрами не працюватимуть більше 2 років без поломки, хоча існують випадки вітрових турбін та протягом 8 років. Якщо ви знаєте факти довшої роботи без поломки, поділіться ним з усіма на нашому форумі.
 • Необхідність річного технічного обслуговування для підтримки вітрогенератора в робочому стані.
 • Заморожування змащування при негативних температурах призводить до неможливості вітряної млини взимку.
 • Whistle низькоенергетні вітрові турбіни, що працюють на високих швидкостях при високій швидкості вітру, не заглиблюють вас, ні ваших сусідів.
 • Низькочастотний інфрагукух потужних вітрогенераторів на будь-якій швидкості вітру та низької потужності при невеликій швидкості вітру, як відомо, інфражера негативно впливає на здоров’я людини та всі живі істоти. Саме з цієї причини, що промислові вітрові електростанції розташовані на значній відстані від житлових приміщень.

Використання вітрогенератора, як додатковий джерело енергії для сонячної електростанції, має економічне значення лише в цьому районі, де часто вітрить, за умови, що можна встановити його від корпусу. У той же час необхідно встановити надійні потужні моделі потужністю 10 кВт і обов’язково виконуйте своє щорічне обслуговування.

Про те, чи має економічне значення сонячних батарей, читаючи тут.

Вітрогенератор або сонячні панелі, це питання 🙂

Вітрогенератори або сонячні панелі, що краще вибрати?

Сьогоднішня стаття спонукала написати той факт, що час від часу наполегливо продовжує звучати питання: що краще використовувати як альтернативне джерело електричної енергії, вітрогенератора, сонячних панелей? Я впевнений, що ті, хто вже вважає себе “Альтернативи” з таким запитанням “Порізи”.

Дійсно, відчути відповідь на нього слідує принаймні через пару років. І серйозно, це еквівалентно питання: що краще використовувати гідроелектростанцію або теплову електростанцію? Де є річка, а його потік забезпечує можливість використання гідроелектростанції, вибір очевидний, якщо тільки тому, що його кіловат буде дешевше. Ну, де немає річки, вона залишається покласти теплову електростанцію.

Звичайно, кожен варіант може задовольнити виконання завдань за певних конкретних умов. Кожен з них має свої переваги та недоліки, які ми змушені розглянути при виборі одного, більш актуального до наших вимог та ідей.

Так само це стосується вибору вітрогенератора або сонячної батареї. Там, де об’єкти відкриті, як кажуть, всі вітри пропонують використання вітрогенератора. Але, за великим, він не виключає можливості використання домашньої електростанції на сонячних панелях.

Крім того, ця особливість альтернативних джерел повинна використовуватися для користі. Що я маю на увазі? Припустимо, що ви зібралися, щоб забезпечити себе електрикою з альтернативного джерела в області систематичних та звичайних вітрів. Вибір вітрогенератора або вітрогенераторів (питання про кількість, це окреме питання), очевидно для вас. Я згоден з вами, і я. Але!

краще, сонячні, панелі

Обов’язково розглядайте теж використання та сонячну батарею. У якому відсотному співвідношенні розподілу загальної потужності між ними є випадок розрахунку. Що більш важливо, слід вважати, що якщо у вашому районі є сезонність, це означає, що не буде сумнівів, що продуктивність вітрогенератора значно зменшиться, але за той же період продуктивність сонячної батареї збільшиться. Таким чином, усуваючи сезонну недостатність з усього періоду вашого електричного споживання.

Сонячні батареї. Розчарування реальної експлуатації.

Його можна віднести до областей з переважним сонячним випромінюванням. Не розглядати використання вітрогенератора взагалі, буде принаймні збитковим.

Іншими словами, доцільно використовувати генератор вітру, сонячні панелі разом. В середині Росії, влітку, головне навантаження потрапляє на сонячні панелі. Це зрозуміло. Світлий день довше, сонце вище. Навесні та восени, якщо ви не враховуєте відбитки Мартума від снігу, особливо взимку, немає ніяких листя на деревах, Windspace відкриті. Потім вітряк стає королем.

READ  Що закрити чіп на панелі приготування

Я завжди дав свої переваги до сонячних батарей. Мовчазні працівники. Немає нічого зламати, немає механічних обертових деталей. Однак, я ніколи не рекомендую вам обмежити себе лише сонячними батареями. Я визнаю, що можуть бути області, де доцільно використовувати лише вітрогенератор, або сонячні панелі. Але це скоріше виняток, ніж правило.

Інвестиції в міні-готель

Витрати на створення мікрогенерації високі і не розраховують, повідомляє Альфред Фазілліна, голова компанії, що виробляє “зелені будинки” з зниженим рівнем споживання енергії. Одна кіловат-година коштує 180 тисяч, а за ціною половиною енергетичних акумуляторів.

Тому мікрогенерація в Башкирії переважно теплова, хоча індивідуальні приклади електричних є.

Отже, одне приватне підприємство в районі Кармаский встановив сонячні панелі, щоб освітлити свою базу відпочинку. Ви не хотіли підключитися до мереж, незважаючи на те, що вони були 25 метрів. Сказав, що методика занадто дорога за гроші та час.

Сонячні енергетичні проекти належним чином давали електроенергію, а коли власники вирішили змінити місце розгортання, то без будь-яких проблем взяли його з ними.

Уфімці розроблені подібні електростанції та міні-готель у Криму. Два сонячних колекціонерів достатньо, щоб нагріти 500 літрів води, яка використовується для опалення, миття та миття. Це коштує це задоволення від 320 тисяч. Інвестиції в місцеві тарифи погашать за 2,5 роки.

«Кілька років тому ми зробили розрахунки для розплідника, в якій ви містять жертви диких тварин. Це об’єкт Міністерства природного менеджменту та екології. Передбачалося замінити старого дизельного генератора на автономній сонячній точці. Оскільки для підключення до мереж було зобов’язалося: прокласти чотири кілометри електропередачі, було потрібно 4,5 мільйона. Наша сонячна точка коштує набагато менше. 1.26 млн., Його енергія були більш ніж достатньо, щоб висвітлити два будинки та великий двір. Проте проект не був реалізований, оскільки у бюджеті не було грошей “. Альфред Фурзуллін сказав.

Сонячні панелі та вітрогенератори: більш ефективні?

Сучасна промисловість пропонує сонячні та вітрові електростанції для будинку, але не кожен звичайний споживач може зрозуміти, яка альтернативна енергія буде більш вигідною у своїй справі. Щоб зрозуміти це, ми будемо мати справу з якими сонячними батареями та вітровими генераторами мають переваги та недоліки.

Сучасна промисловість пропонує сонячні та вітрові електростанції для будинку, але не кожен звичайний споживач може зрозуміти, яка альтернативна енергія буде більш вигідною у своїй справі. Щоб зрозуміти це, ми будемо мати справу з якими сонячними батареями та вітровими генераторами мають переваги та недоліки.

Плюси та мінуси сонячних електростанцій

 • Тривалий термін служби. стабільна робота протягом десятиліть;
 • немає потреби у частому обслуговуванні;
 • Проста установка. Кріплення акумулятора здійснюється плоскою поверхнею будь-якого типу з найбільш поширеними кріпленнями. Недоліки:
 • Зниження ефективності взимку приблизно в п’ять разів;
 • Сильна залежність від поточної погоди.

Вітряна млина для дому: Переваги та недоліки

 • 24-годинна робота (активність навіть з досить слабкою силою вітру);
 • висока потужність вітрогенератора;
 • Швидка швидкість. побутові вітряки можуть бути встановлені всього за пару годин. Мінуси:
 • Досить висока ціна установки;
 • Невелика ефективність вітрогенератора, або, скоріше. її установка. Найчастіше пристрій виступає під вітром 2-4 м / с, в результаті, видача обсягу електрики набагато менше, ніж номінальна вартість;
 • Для короткого терміну служби. переважна частина моделей повинна бути відремонтована кожні 2-3 роки;
 • Проблема з замерзанням змащення при мінусній температурі;
 • Періодична потреба у обслуговуванні;
 • Шум. стосується лише промислових моделей.

Порівняйте генератор вітрів з сонячною батареєю: висновки

Виходячи з переваг та недоліків, можна зробити висновок, що ефективність вітрогенераторів або сонячних панелей залежить від умов життя. Якщо ви шукаєте альтернативне джерело енергії та живуть біля моря / океану, в населених пунктах північних широт або на будь-якій відкритій території, це, безумовно, варто купувати вітряку для дому.

Якщо ваша область обмежена, наприклад, у щільних умовах будівництва, або ви живете в розрахунку з довгостроковими світловими періодами. однозначно вибирайте сонячні панелі.

Однак, можна не поспішати між двома варіантами, оскільки найбільш ефективний вітрогенератор був винайдений давно. Ще в 2012 році. Інженери Solammill розробили ексклюзивну гібридну версію, що складається з шести вітрогенераторів та шести однокристалічних панелей. У вітряні і в той же час сонячний день така установка може видавати загалом до 2,5 кВт / год, а вночі виробництво електроенергії в основному з вітрових турбін.

Повний цикл дизайну та будівництва сонячної електростанції з використанням обладнання провідних виробників

(093) 147 86 27

Сонячні панелі або вітрогенератори: Що вибрати для домашньої електростанції

Надзвичайно популярна тема: за допомогою установок для альтернативної енергії від сонця або вітру, ви можете автономічно годувати будинок і побутові ділянки. Їжа з декількома компактними панелями або однією гарною вітряною млинкою достатньо, щоб організувати освітлення сайту та вдома в темряві (за допомогою енергетичного зберігання). Гнучкі сонячні панелі використовуються для встановлення на даху автомобілів: для електрифікації мікроавтобусів та мікроавтобусів, причепів та автоматів під час паркування або подорожей.

Сонячні панелі

Сонячні панелі різні типи: полі та монокристалічні сонячні панелі, гнучкі полімерні сонячні панелі. Залежно від типу вони мають різну ефективність. Звичайно, фізичні розміри панелей мають велике значення. тим більше, тим краще. Важкі панелі вимагають ретельного зв’язку та надійної фіксації на даху або у відкритому просторі. Гнучкі сонячні панелі підходять для установки на скляному вигляді або автомобільному даху. При виборі ми оцінюємо необхідні розміри, вихідна напруга та потужність панелі.

Вітрогенератори

Однією з популярних та сильних тем в альтернативній енергії є установка вітрових електростанцій. За допомогою недорогого вуличного моторного генератора з лопатями, ви можете бути гарантовані отримати 500 і більше енергії Ватт. Резіденно виграв мешканців тих областей, де часто дує сильний вітер. Дизайн вітряних млинів такий, що він перетворює напрямок вітру, як погода. Залежно від кількості лопатей, аналогічні вітрові генератори відрізняються за ефективністю. Існують також вертикальні та горизонтальні вітряки, які можуть бути розміщені за певними умовами. Майже всі запропоновані варіанти доступні для замовлення від наявності в Росії. Виберіть Тип / Кількість лопатей / Номінальна напруга (12/2 24 В).

Контролери та інвертори для сонячних панелей

Кілька недорогого харчового контролера для домашньої сонячної електростанції. Контролери контролюють рівень енергії енергії від сонячних панелей, за рівнем заряду приводів. Контролери мають широкий спектр потужності. можна поєднувати сонячні панелі як паралельно, так і послідовно збільшити струм / напругу та потужність. При покупці ви керуєтеся параметрами вибраних сонячних панелей (потужності, струму, напруги), з урахуванням комбінацій.

Вітрогенератор або сонячні панелі. Що вибирати краще?

Інвертори живлення та акумулятори

У загальному випадку вам знадобиться одна або декілька панелей, які можуть бути встановлені послідовно паралельно, контролер для заряду акумуляторів. енергетичні диски, а також інвертор потужності, який перетворить напругу батарей у мережу (220 В / 50 Гц ). Батареї набувають у Китаї. це дорого, це легше встановити старий провідний акумулятор з автомобілем.

READ  Як закріпити скло на панелі приготування

Умовна схема харчової організації для сонячних панелей.

Звичайно, запропоновані варіанти списку для створення домашньої електростанції не закінчуються. Якщо на території є різниця висоти та крапля дощової води, то це можливо на підставі генераторного двигуна для реалізації невеликої гідроелектростанції, яка забезпечить номінальний набір сайту: освітлення, поливальний контроль і т.D.

З іншими тестами та відгуками гаджетів, а також вибір обладнання ви можете побачити посилання нижче та у моєму профілі.

про автора

Для того, щоб знайти зерна істини у величезній кількості інформації. подивіться на мій персональний блог на Ixbt. Я намагався зменшити всі статті про кілька тем: огляди випробувань різних гаджетів, товарів та інструментів, а також вибір та списки цікавих варіантів від китайських магазинів і не тільки. Постійно додаючи свіжі публікації та нові тематичні напрямки.

Смарт-годинник у корпусі з нержавіючої сталі Вибір народних мультиметрів Аненг
Вибір потужних телевізійних коробки з Android Як перевірити квартиру з тепловим зображенням

Додати коментар

Люто плюс Наприкінці 80-х років я зробив для котеджного (більш витончених) термо-панелей з “товстого” неонових “покривних” і латунь з котельних (лежачи на звалищах) трубки, навіть падає, як я Чи може школа вакуумний насос в сонячний день взимку в передмісті віддав до 85 ° в ланцюзі 🙂

Насос не знаходиться на сайті, але від “шкільного кабінету фізики”, смокче не до “0”, але це пристойне Я не знаю, як сьогодні речі з такими давними викладачами, тонким Латунь трубки в одній штекері біля чорної трубки для теплоносія, ударне колесо з ручкою, “вакуум” трубка, щоб повернути пару разів з пасаціями, і вони “щіплять” готові, один елемент колектора готовий. було 2 панелі, півтора десятка труб Неонки відрізали на кінцях ніхрому спіралі, пробки були медичними від відмінного термостійкого “помаранчевого” гуми з великих (лікарняних) флаконів для ін’єкцій / дифузія, ідеально підійшла діаметр Загальна сума хороша під час скидання коробки, де він працював, був достатньо, насос з відомчої професійної школи був позичив закінчення “Андроповка” Ранегорбачевського розливу Колега, як молодий спеціаліст і зазначив 🙂

Що і як вибрати джерело?

Різні типи сонячних панелей кремнію. Варіант з однокристалічними модулями (площина модуля виконана з твердого кремного кристала).

По-перше, приймати рішення про кількість електроенергії, яку вам потрібно. Ви збираєтеся побудувати систему енергопостачання вдома повністю на сонячній або вітрової енергії або використовувати його як ? Зрештою, цінові теги дуже різні. Для аварійної системи (з вихідною потужністю 200-500 Вт) достатньо одноразових до двох сонячних модулів та додаткового обладнання. просто в порядку близько 40-50 тисяч. Але повністю перехід до автономного джерела живлення коштуватиме набагато дорожче. Наприклад, система на соєвому вході з вихідною потужністю 2500 вау буде коштуватиме 300-400 тисяч. Аналогічний порядок чисел і в цінових мітках для вітрогенераторів.

Сонячні контролери, інвертори та сучасні акумулятори в умовах житлових приміщень не займають багато місця і не вимагають окремої кімнати. Їх послуга та операція можуть бути зроблені як локально, так і віддалено, використовуючи планшет або смартфон (через мережу Ethernet або Wi-Fi).

З полікристалічними модулями (містить кілька кристалів).

Виморово вибираючи тип “зеленого” джерела залежить від кліматичних та географічних особливостей місцевості. Наприклад, для низькошвидкісних областей з поганою погодою (наприклад, у Криму) найкраще підходять для сонячних панелей. У відкритій зоні, на пагорбах та морському узбережжі, які характеризуються тривалі сильні вітри, вітрогенератори довели добре. Для більшості європейської Росії є маленькі місця з кліматом, ідеально підходить для одного чи іншого типу генераторів електроенергії. У таких умовах має сенс встановлювати обидва типи генераторів, які замінить один одного. Звичайно, така система набагато дорожча. Але що робити, це особливості російського клімату.

Сонячні батареї

В даний час були розподілені два типи цих пристроїв: кремній та фільм. Кожен з них поділяється на типи:

 • Кремнієвий монокристалічний. Кожен індивідуальний світлодіодний модуль виготовлений на основі кремнієвої пластини, вирізаної з твердого кристала. Ці батареї відрізняються найбільшою ефективністю (до 22-24%), але також найвищі витрати;
 • Полікристалічний кремній. Тарілка індивідуального модуля має структуру, що складається з декількох кристалів кремнію, завдяки чому пристрій потрібно приблизно двічі. Ефективність 13-15%;
 • Кремнієва амонія. За ціною 20 відсотків нижче полікристалічного, ефективність приблизно 6-8%;
 • Плівка, заснована на телуриду кадмію, селеніду міді, полімерних матеріалів тощо. Вони з’явилися нещодавно і не були широко поширені, але вважаються багатьма виробниками, як дуже перспективні. Ефективність і коштувала близько 20% вище, ніж амонів.

Полікристалічні панелі та панелі на основі амонів отримали найбільший розподіл. Ці модифікації простіше у виробництві та дешевші, ніж однокристалічна панель, а також, крім того, акумулятори на основі амонів не вимагають прямого опромінення потоками сонячного світла, вони більш ефективно відтворюють електрику з декількома освітленням і, відповідно, краще підходить для середньої смуги Росії, де багато днів хмари. Для регіонів з переважанням чіткої погоди (Крим, Центральна Азія), навпаки, краще використовувати моно- та полікристалічні батареї.

Вітрогенератори

Генератор вітру перетворює енергію вітру в електрику. Сучасні моделі здатні працювати з невеликим вітром (2-3 м / с), хоча оптимальна швидкість вітру для їх роботи вище і, як правило, 10-12 м / с. З швидкістю вітру 3 м / с такий вітровий генератор вироблятиме близько 5% потужності від можливої, зі швидкістю 7 м / с. близько 50%. Тому при виборі моделі генератора необхідно розглянути середньорічну швидкість вітру у вашому регіоні, цей показник завжди вказується в описі.

Що краще, сонячні панелі або генератор вітру?

З модулями амона.

Виберіть генератор вітру та величину щомісячного покоління поточного струму. Ви повинні розрахувати, скільки потрібно електрику. Скажімо, ви вирішили бути економічними та обмеженими аварійним освітленням, робота з обігу та можливості заряджання смартфона або ноутбука. Тоді вам знадобиться вихідна потужність струму 150-200 Вт, це приблизно 50-100 кВтг на місяць. Таке покоління забезпечить невелику модель потужності, їх можна придбати сьогодні 20-30 тисяч. І якщо вам потрібно більше енергії, то генератор вітру повинен бути вибраний більш потужний: моделі, що виробляють кілька сотень кіловат-годин на місяць, але також ціна буде вищою. 100-150 тисяч.

Комплексне рішення з сонячними панелями та потужними генераторами вітру, призначеного для вітру, змінюються в широкому діапазоні швидкості.

Аналогічним чином, розрахунок для сонячних батарей також є. Розраховано необхідну кількість електроенергії, а модулі вибираються на основі розрахунку так, щоб їх сукупна продуктивність з гарантією забезпечує ваші потреби. Розрахунок стає трохи складнішим, оскільки вартість щомісячного покоління струму сильно змінюється з моменту року. Влітку це максимум, а взимку ледве досягає 10-20% від літа. Тому вибирайте сонячні панелі залежно від того, чи збираються вони використовувати їх тільки в теплому сезоні (у сезоні країни) або цілий рік. Крім того, ефективність розробки сильно залежить від того, наскільки добре ви знаходитесь сонячні панелі. Якщо вони не виявилися розгорнуті у правильному напрямку та під прямим кутом, то ефективність генерації енергії буде помітно зменшуватися. на 20-30%, і навіть більше. Тому краще, щоб розрахунки щодо необхідної продуктивності батарей, з урахуванням розташування їх розташування, зробив спеціаліст.

READ  Як висушити нижню білизну в сушильній машині

Що краще. вітрогенератор або сонячна батарея? Ми маємо справу з технічними особливостями

Якщо продуктивність СЕС залежить від яскравості Сонця, то вітряки. від швидкості вітру. Номінальна ефективність сучасних сонячних батарей становить 18. 24%, але у випадку недостатності вона значно зменшується. CPD Windmills ще вище і досягає 40%. Однак швидкість вітру такої сили зустрічається рідко, і це також не постійна.

Виконання вітряків. Досвідчений, було встановлено, що використання вітряних млинів замість сонячних панелей доцільно в регіонах, де середня щоденна швидкість повітряних мас дорівнює щонайменше 9-10 м / с. На 6-7 м / с. Ефективність WES порівнюється з СЕС, а при 3 м / с. зменшується до 8%.

Оскільки вартість вітрогенератора та сонячних панелей порівнянної загальної потужності приблизно однакові, доцільність вибору ВЕС продиктовано лише трояндами вітру регіону.

Photovolta Performance. На відміну від вітрових турбін, фотоелектричні панелі повинні бути обрані негайно за кількома параметрами. Це пов’язано з тим, що різні типи панелей рівної потужності мають нерівну продуктивність залежно від діапазону умов.

  – Рекомендується використовувати лише з можливістю орієнтації строго південних та оптимальних кутів нахилу, що може забезпечити роторні трекери. В іншому випадку їх максимальна ефективність поселення для ідеального світла призведе до показників, поступаються іншим різновидам батарей Ці панелі дешевше і менш чутливі до оптимального азимуту та несприятливих погодних умов. Найчастіше вони вибираються для встановлення на північно-західній та північно-східній сторонах дахів, а також на установці, яка не передбачає можливості зміни кута нахилу.

 • Тонголова CD-Te. найменш залежні від зовнішніх умов і мають високий ступінь гнучкості, але в той же час мінімальна ефективність. Ідеально підходить для встановлення на вигнутих поверхнях. Наприклад, дугові дахи деяких теплиць.

Визначення того, що буде краще для вашої станції. сонячна батарея або генератор вітру. всі перераховані нюанси повинні бути враховані.

Вплив на ефективність функцій установки

Залежно від вибору, власник СЕС або ВЕС рекомендується звернути увагу на наступні правила:

 • Для кремнієвих панелей, кут між робочими поверхнями та напрямком сонячних променів є критичним. В ідеалі, це повинно бути 90 °, але на практиці неможливо зберегти такий кут не можливо. Винятки є лише потужними станціями, в яких використання дорогих трекерів з автоматичним відстеженням Сонця економічно доцільно. З цієї причини для малих та середніх СЕС достатньо направити панель максимально наближення до півдня і встановити кут нахилу, що дорівнює географічній широті.
 • Якщо можливо, взимку і літо кут слід змінити. У той же час, у високих широтах ручний поворот здійснюється уздовж осі Схід-Захід, а в низькому. у напрямку Північ-Південь.
 • Доступ до модулів повинен бути досить зручним. Це спростить їх для них і автоматично збільшує середньорічну ефективність системи.
 • Для вітрогенераторів основний стан. це видалення гвинта якомога більше. По-перше, це зменшить загальний рівень шуму. По-друге, середня швидкість вітру збільшується приблизно на 30% кожні десять метрів висоти, незалежно від регіону.

Ми сподіваємось, що інформація про те, коли вона краще і більш вигідна для сонячної батареї, а коли генератор вітру буде корисний для вас.

Генератор вітру: переваги та недоліки

Генератор вітру виробляє електрику за допомогою кінетичної енергії вітру. Тому для її ефективної роботи найважливішою вимогою є високий середньорічний рівень вітру та наявність достатньої території для встановлення.

Основними перевагами вітрогенераторів є:

 • Використання енергії вітру. відновлюване та екологічно чисте джерело;
 • у відкритих місцях з сильними вітрами, вітряна млина може мати високу рентабельність та відносно швидку окупність;
 • відносно висока ефективність. 38-40% залежно від типу VEU та швидкості вітру;
 • Можливість отримувати прибуток від продажу вашого VEU E / E у енергетичній системі для “зеленого” тарифного тарифа;
 • Надійність та безперервне джерело живлення з автономною роботою та наявністю АКБ;
 • Раціональне використання для гарячої води та нагрівання вдома. отриманий струм перетворюється в тепла за допомогою теплових насосів, резервуар для води з водою використовується як енергетичний акумулятор.
 • Енергія вітру не завжди є конкурентоспроможною вартістю з іншими джерелами покоління;
 • Достатня швидкість вітру необхідна для економічного виробництва E / E;
 • Це вимагає періодичного обстеження установок кожні шість місяців, деякі види технічного обслуговування проводяться один раз на рік;
 • тривалий період окупності. до 20-25 років;
 • Вітровий ресурс не може бути найбільш вигідним уявленням про використання Землі. на території, придатній для установки вітрових турбін, земля може мати більш цінне використання, ніж виробництво E / E;
 • шум, виготовлений з турбінними лопатками потужних установок;
 • Необхідність належного розміщення для зменшення негативного впливу на природу. у лопаті турбін, іноді вмираючи птахів і кажанів.

Порівняйте генератор вітрів з сонячними панелями і малювати висновки

Щоб вибрати найбільш сприятливий варіант. вітрогенератор або сонячний акумулятор випливає з метою їх використання, конкретних умов та з урахуванням переваг та недоліків. При вартості монтажу та легкість утримання, вітрогенератори поступаються сонячним батареям. Ефективність цих установок залежить від рівня інсоляції та енергії вітру в регіоні вашого перебування.

Всі сфери України є сприятливими для виробництва електроенергії фотоелектрикою. Щорічний загальний потік енергії Сонця становить від 1187 до 1405 кВт / кВ.мрьом.

Середня швидкість вітру на території України становить 5 м / с, а влітку ця цифра знаходиться в діапазоні від 3 до 6 м / с, взимку. в діапазоні 5-8 м / с. Для мінімального споживання енергії середнього будинку встановлення вітру потрібна потужність 1 кВт при швидкості вітру не менше 8 м / с.

Якщо ви шукаєте альтернативну енергопостачання та живуть у відкритому, гірському районі або біля моря, ви можете скористатися перевагами вітрогенератора. У всіх інших випадках більш доцільно встановити сонячні панелі.

Якщо ви прагнете до автономного, надійного джерела живлення, ви можете використовувати переваги як вітрогенератора, так і для сонячної батареї в одній комбінованій системі.