Що мити тарілку з керамічним покриттям

Дрібна побутова техніка

Table of Contents

Як очистити скляну керамічну плиту з домогосподарствами

Для очищення скляних керамічних поверхонь можна також використовувати та домашні технічні працівники. Хоча вони менш ефективні, ніж хімічні миючі засоби, але в надзвичайних ситуаціях, коли магазини закриті або немає коштів на придбання, може заощадити. Крім того, вони є екологічно чистим і безпечним використанням, і тому не спричинять алергію або отруєння.

Рослинні масла

Незважаючи на те, що рослинні масла є жирними, вони були повністю ефективними для боротьби Нагар на плиті і висушуються окремо. Виявляється, після нанесення м’якої тканини і нанесіть його на місце з Nagar протягом півгодини, спалений жир стає м’яким і легко видаляється за допомогою губки. Решта слідів потрібно видалити спеціальною композицією чищення або мила.

Увага! Щоб захистити скляну кераміку від забруднення, щоб застосувати м’яку тканину масляну плівку, а не відходи надзвичайно не рекомендується. Це пов’язано з тим, що пил та різні дрібні тверді частинки накопичуються на поверхні, тобто швидкість забруднення збільшиться.

Сода

Щоб очистити склокерамічну пластину від забруднення, ви можете використовувати харчову соду. Однак це неможливо використовувати у сухому вигляді, потрібно зробити водний розчин.

Для приготування розчину в чисту ємність, вилийте соду, а потім додати теплою водою до в’язкої консистенції. Занадто рідке рішення не підходить, оскільки воно буде неефективним.

Суміш наноситься на забруднені пластини пластини протягом декількох хвилин, а потім витріть м’яку тканину. Після видалення бруду сода потрібно промити з склокерамічної поверхні. Для цього підходить м’яка злегка мокра, змочена у воді.

Увага! Потрібно, щоб сода повністю розчинена, оскільки не розчинена частинками абразиву і можуть залишити дрібні подряпини при витисканні серветки.

Сода здатна видаляти сушені плями їжі. Бруд і Нагар відокремлюють від скляної кераміки через рясну піни.

Лимонний сік (оцет)

Щоб отримати більш ефективний очисний агент вдома замість води, щоб розчинити соду, ви можете використовувати лимонний сік або оцет. Кислотне середовище дозволить швидше відображення плям та різного забруднення.

Розчинені залишки бруду разом з очищеним агентом видаляють з поверхні пластини з сухою губкою.

Якщо немає соди під рукою, ви можете виконати очищення оцтом. Однак необхідно застосувати його у невеликих кількостях.

Водний розчин оцту

Розчин оцту водяного одовища дозволяє якісно дезінфікувати поверхню склокерамічної пластини. Ефект очищення з масштабу або сушених плям буде мінімальним.

Процес очищення пластини м’якою тканиною та зубною пастою.

Для приготування розчину потрібно змішувати в чистому ємність у пропорції 1: 1 з оцтом. Потім він повинен бути розлив у розпилювач, щоб застосувати рівномірно один шар по всій поверхні. Вам потрібно почекати 2-3 хвилини, поки рішення не вплине на забруднення, а потім витріть пластину з м’якою тканиною.

Водний розчин аммонічного алкоголю

Замініть водний розчин оцту більш ефективний водний розчин аміачного спирту. Для його підготовки потрібно змішувати 5 частин води з 1 частиною алкоголю. Більш зручніше змішувати до 300 мл розчину, оскільки більше навряд чи потрібно.

Розчин виливають у ручний розпилювач, потім розчин рівномірно застосовується до забруднених територій. Розчиняти жири та залишки продуктів, це займе близько 10 хвилин. Після цього поверхню плитки потрібно очистити сухою тканиною.

Розчин призначений для знежирення та дезінфекції пластин. Проти старих висушених плям він неефективний.

Сковороды с гранитным (тефлоновым) покрытием. Испытание 8

Зубна паста

Використовуйте зубні пасти для очищення скляних керамічних поверхонь, не рекомендується без тестування. Це пов’язано з тим, що їх композиція може включати абразивні частинки, які подряпали скляну поверхню. Однак з ретельним поводженням, достатньо пасти, щоб застосувати лише для тих, хто впав сухих плям і обережно витріть губкою, щоб не залишити подряпини на тарілці.

Після повного очищення важливо видалити пасту з поверхні за допомогою губки, змоченої у воді, а потім сухою тканиною. Придатні будь-які відбілюючі пасти: лакалу, парадонтакс, Sensodyne, R.О.C.S. та інші. Абразивні частки, які включені до їх складу, дозволяють механічно впливати на забруднення, а не пошкодити склокерамічну. Ефективно видаляють жир і сажу.

Що категорично неможливо використовувати при очищенні скляної кераміки

Існує ряд інструментів та інструментів, які категорично протипоказані для склокерамічних поверхонь. Це включає:

мити, керамічним, покриттям
 • Кухонні ножі або інші гострі металеві предмети;
 • Жорсткі губки, щітки або мийки;
 • порошкоподібні засоби абразивного типу впливу;
 • аерозолі призначені для вітрових шаф;
 • посудомийні машини, які залишають навмисні плями на поверхні.

Після простих правил очищення та використання рекомендованих інструментів та чистячих засобів збереже керамічну панель протягом усього терміну служби, яку ми згадуємо, становить 15 років. Ще раз, щоб ознайомитись з правилами для догляду за скляною керамікою, ви можете з представленого відео.

Ми боремося плями на скляній кераміці

На жаль, ставши щасливим власником скляної кераміки, я відразу ж почав свою експлуатацію, не від’їжджаючи на роботу, елементарний ознайомитися з правилами обробки скляних керамічних поверхонь. І негайно зробив найбільші помилки з точки зору виробника. Я поклав варену солону воду для макаронів у алюмінієвій каструлі і дозволила їй викинути на плиту. Я, звичайно, не очікував такого результату. кругова пляма біла, груба до дотику.

READ  Як зробити каву в кавовій машині KRUPS

Я відразу ж почав позбутися від нього за допомогою посудомийної машини. Це, посиливши ситуацію. Я зрозумів, що щось не так, я залишив все, як це було і вирішив, що зараз мені доведеться жити з цією ганьбою. Ще один тиждень (!) Я продовжував використовувати цей пальник. І, нарешті, я знайшов час, щоб піднятися в Інтернет та слухати поради щодо очищення та правильної роботи скляної кераміки. один. Це неможливо: насолоджуйтеся алюмінієвими та пластиковими стравами. Дозволити їжу “докору” на плиту (особливо солодко). Вимийте поверхню з посудомийними машинами, забарвленими розширюваними, агентами духовки. Залишити плями не витерти. Покласти на гарячу поверхню вологих або дуже холодних каструлях. Падіння гострих і важких предметів. Очистіть поверхню абразивними губками і засобом з ними. Мийте плиту тим же губкою, яка вимиває посуд. 2. Потрібно чистити: за допомогою спеціальних інструментів для очищення не просто електронної пошти. Пластини, а саме склокерамічне. Ви можете використовувати продукти для чищення продуктів з високоякісної сталі (не містять абразивні) від народних засобів, можна використовувати харчову соду. Я не набував дешевих інструментів для виробництва Голландії, рекомендується для скляної кераміки та сталі Bosch. Спочатку я почав потирати скляний керамічний агент. Зусилля довелося багато чого зробити. Terla і вимивають 10 хвилин. Шорсткість (алюмінієвий нагар) став набагато меншим, але плями Whites все ще видно. Результат не задовольняв мене. Тоді я знайшов в Інтернеті, що виробник у цій серії також пропонує спеціальну посилену формулу для видалення таких плям. Але це не було продано. Потім я застосував засіб для сталі. Я думаю, що я б постраждав менше, якщо я почав. Шорсткість майже всі видалені, і відбілювання можна побачити, якби тільки знати, де вона була.

Головне. не забувати змити вологі, чисті, м’які залишки тканини. Отже, згідно з досвідом, я вважаю, що засоби з нержавіючої сталі були більш ефективними, і можуть бути обмежені їм. Марк Я не вказую, що мій матеріал не існує прихованої реклами. Я буду дуже радий, якщо хтось поділяє свій особистий досвід, т. до. Це буде цікаво не тільки для мене. І я обіцяю спробувати.

Спеціальні інструменти для очищення скляної кераміки

Більшість виробників керамічної плитки пропонують додатковий асортимент продуктів для догляду.

Наприклад, електролюкс виробляє гель для очищення пластин (пляшка 250 мл коштує близько 750), а пластиковий скребок (300-450), який можна придбати одночасно з придбанням побутової техніки.

Відповідні імена можна знайти в побутових хімікатах.

мити, керамічним, покриттям
Назва Виробник Обсяг, мл Ціна,
Топпер Іспанія 500 446
Cillit Bang Португалія 200 250
Полібой Німеччина 200 213
Лікар. Бекманн Німеччина 250 249
Unicum Росія 500 200

Якщо у вас немає необхідного продукту, використовуйте дзеркало або магічний агент у продажу.

Як вибрати засіб для очищення

Вибір побутової чистини до догляду за склокерамічною плитою, зверніть увагу на форму формування. Порошки не можуть бути використані для кераміки.

Як мити панель приготування їжі від Nagar Super Way

При вивченні області необхідно враховувати рекомендації:

 • Макіяж для чищення повинен мати м’яку консистенцію, економічно працювати, щоб обережно розчинити забруднення.
 • Агресивні засоби, пошкодження грубої поверхні залишатиметься тріщинами, розлученням, брудним падінням.
 • Не використовуйте хімічні речовини, призначені для очищення духовки. Вони містять компоненти, які короткоутворюють кераміку.
 • Пошук за хімією з силіконом. Він створює невидимий захисний шар, дає блиск і видаляє брудні плями.

ВАЖЛИВО: Виберіть продукцію з позначкою “для скляної кераміки”.

Які матеріали та інструменти підходять для очищення керамічної поверхні

Вироби зі скляної кераміки вимагають особливої ​​догляду. Не кожен прибиральний агент і інструмент підходить для цього. Більшість з них мають дуже агресивний вплив, завдяки якому їх висока ефективність у очищенні. Для скляної кераміки це не прийнятно.

Крім того, сенсорна термічна панель дуже чутлива до забруднення та навантажень, тому необхідно регулярно промити плиту.

Завжди виглядають прекрасно чистим скляною керамікою, не може, якщо тільки вона взагалі не використовує. Багато різних слідів залишаються на глянцевій поверхні. Це не просто врятувався суп і бризки жир. На поверхні є також краплі з води, і навіть сліди пальців. Все це псує тип продукту.

Щоб полегшити полегшення догляду за склокерамічною плитою, дотримуйтесь деяких простих правил:

 • Мити або витерти електричну плиту краще відразу після охолодження поверхні. бруд заспокоюється набагато складніше видалити.
 • Не перевіряйте ступінь нагрівання пальників за допомогою пальців. для цього виробник забезпечує спеціальні показники.
 • Тільки професійні агенти, призначені для скляної кераміки або народних методів, підходять для миття поверхні.
 • Приготування їжі потрібна в нових каструлях, в нижній частині якого немає автомобіля, це може пошкодити поверхню, яка призведе до ще більш складного очищення.
 • Починаючи приготування їжі, потрібно переконатися, що немає плям на плиті, якщо є всі маленькі розлучення. краще потерти їх відразу, поки вони не запечені.
 • Не використовуйте алюмінієві горщики. вони не впливають на скляну кераміку.

Важливий! Змініть стару плиту на склокераміку, ви зможете забути про металеві щітки та абразивні засоби для чищення.

При подряпанні на тарілці його час роботи зменшується, а забруднення, яке впало в мікроархи, назавжди псує зовнішній вигляд електричної печі.

Рекомендовані серветки та губки

Виробники скляних керамічних плит забороняють їх очищення, використовуючи різні тканини з купою, губки для прання, і не повинні говорити про металеві інструменти. Навіть фірмові засоби з таких відомих компаній, як Indesit, Bosch та інші. Відмивання забруднення ускладнює.

Але є й інші засоби та інструменти для очищення, які підходять для догляду за скляною керамікою:

 • Коли електричні двері ще не охолоджували, залишки їжі, обрізки з фольги та інших можуть бути видалені за допомогою спеціального скребка. Ви можете купити його в будь-якому економічному магазині. Необхідно використовувати його дуже обережно, що не подряпали загартоване скло.
 • Вимийте плями та бруд за допомогою губки меламіну. Цей інструмент є найпопулярнішим і найбільш безпечним для загартованого скла. Губка вам просто потрібно мокрий трохи води і мити забруднення як ластик. Очищення за допомогою губки меламіну також є найбільшим бюджетом.
 • Економічні серветки, наприклад, господиня ідея ідеально справляється з невеликим забрудненням, не подряпайте і поглинають воду добре.
 • Підходить для очищення загартованого скла та парообробки. Гарячий потік буквально розчиняється сушеним брудом. Після його використання все забруднення може легко видалити домашню серветку.
READ  Як покласти волосся з феном вдома

Догляд за плитою зі скляною керамічною поверхнею

Axioms скляної кераміки: скляна кераміка не любить алюміній, цукор та пластик. Ви не можете очистити скляну кераміку з ножем, кистями, металевими мочатками та абразивними засобами для чищення.

Рекомендовані засоби, що купує кухонну панель або плиту зі скляною керамічною поверхнею, потрібно придбати спеціальне миючий засіб і скребок. Ці пов’язані продукти продаються у магазинах і салонах побутової техніки. Іноді вони включені з плитою (. Заради справедливості ви можете побачити, що там достатньо пляшки протягом дуже довгого часу, оскільки споживання засобів невелика. Але ефект його застосування дуже помітний. Скляна керамічна поверхня буде набагато легше підтримувати у прекрасному стані, оскільки інструмент не тільки видаляє цвітіння вапна, залишки харчових та жирних плям, але також створює тонкий захисний силіконову плівку. Фільм запобігає посуду посуду, полегшує процес миття та захищає поверхню з рідин з високим Sakhar.

Технологія очищення: спеціалізовані консультації фахівців компаній AEG рекомендують: “По-перше, видалити залишки їжі за допомогою скребка. Алюмінієва фольга, розплавлений пластиковий та спалений цукор краще видаляють, поки поверхня не охолоджувалася. Якщо це сталося, ви повинні зігріти пластину заново до розплаву забруднення. Тоді їм легше скребно. Потім поверхню повинна бути дозволена для охолодження та застосування спеціальних засобів для миття скляної кераміки на ньому, обережно потираючи м’якою тканиною або паперовим рушником. Після цього поверхня м’яко очищається мокрим рушником і витріть сухою “.

Як мити панель приготування їжі від Nagar Super Way

На перший погляд, все дуже просте і зрозуміло. Але є деякі нюанси, які слід враховувати у ряді конкретних випадків.

Не витирайте поверхню губкою для миття посуду, т.до. Він може залишатися слідами миючого засобу або жиру, коли плита увімкнена, вони згоряють, що призводить до відбілювання поверхні. Скляна керамічна навколо пальників можна очистити з розчином мила, з шматочком м’якої чистої тканини. Жирні бризки, мельяд, сліди води та плям, змінюючи колір поверхні, видаляються за допомогою очищення сталевих виробів або спеціальних композицій для догляду за скляною керамікою. Миючі засоби повинні бути застосовані лише на остаточному охолодженій панелі. Наприкінці очищення вони повинні бути повністю видалені з очищення поверхні, оскільки вони можуть мати корозійний вплив на склокерамічне покриття. Лімофікований спалах можна видалити за допомогою слабкого розчину оцту. Якщо використовується для догляду за скляною керамічною поверхнею миття посуду, то можуть бути синювачі кольорові плями. Вони не впливають на роботу пристрою, але не завжди видаляються навіть з спеціальними композиціями. Не слід використовувати для очищення скляних керамічних плям і спреїв для духовки. Фахівці Ardo вважають, що склокераміка можна очистити окуляри для миття. Його слід уникати на плиті твердих частинок. наприклад, зерна. Вони можуть пошкодити склокерамічну поверхню. Пальники завжди повинні залишатися сухою, мокрою каструлю або бризки солоної води негативно впливають на скляну кераміку.

Споживча думка росіяни завжди відрізнялися великою винахідливості та творчим підходом до вирішення побутових проблем. Які домашні засоби рекомендують господарям догляду за склокерамічними покриттями? Хороший миючий засіб для очищення кухонної панелі. питна сода. Мокрий порошок наноситься на поверхню з вологою тканиною і ідеально видаляє забруднення. Щоб створити захисну плівку, ви можете витерти панель м’якою тканиною, змоченою невеликою кількістю рослинного масла після промивання кераміки. Звичайна машина для бритви успішно замінить спеціальні скребки. Деякі миючі засоби, призначені для очищення кухні, підходять для догляду за скляними керамічними поверхнями, але його слід відбирати з великою обережністю.

Дотримуйтесь цих порад чи ні. особистого бізнесу господині. Однак ви не повинні забувати, що кулінарні панелі та покриті пластини зі скляної кераміки не дуже дешеві, тому краще відносити до них ретельно, спостерігаючи за інструкціями, ці виробники.

Сліди з вапна та води, бризки жиру та плям з металевим блиском (до речі, дуже поширена проблема), зміна кольору поверхні шляхом видалення засобів для очищення продуктів з високоякісної сталі (перед очищенням знову, ми перевіряємо засіб від предмету абразивного вмісту). Ми радимо вам застосувати засоби для очищення нержавіючої сталі у вигляді спеціальної піни від відомих виробників. Миючі засоби не повинні падати на гарячу скляну керамічну панель! Після очищення миючих засобів повністю змийте чисту воду. Якщо ви не хочете отримувати сині плями на плиті. Не застосовуйте для очищення посуду. Ці плями безнадійно псують зовнішній вигляд пластин, і майже неможливо видалити навіть спеціальні засоби. Одноразово втіха. Вони не впливають на роботу панелі.

Що може зіпсувати скляну кераміку? Скляно керамічні покриття характеризуються високою механічною міцністю і здатні протистояти дуже значним навантаженням під час роботи кухні. Але вони бояться пунктів ударів. Наприклад, падіння ножа випускається, може призвести до утворення павутини тріщин. На практиці така неприємність рідко, але все можливе в теорії. Ви не повинні покласти мокрий і холодну страву на гарячому пальці, рекомендується уникати і потрапити в гарячу поверхню бризок холодної води. Можливо, перший раз нічого страшного не станеться, але з систематичним порушенням цієї заборони, скляна кераміка не може витримувати. Скляна керамічна панель в акуратній господині триватиме набагато довше, ніж у забудькуватому леді, яка має постійно “бігти”, потрапляючи в сусідні, ще не охолоджені пальники. Руйнування структури покриття відбувається поступово, помітно стає негайно. Але, рано чи пізно, тріщини будуть видно, панель буде непридатним для використання. Сухі брудні ганчірки не підходять для очищення скляної кераміки. Вони можуть принести більшу шкоду, ніж переваги, пов’язані з забрудненням, що рухаються на поверхні приготування їжі.

READ  Значок, який ви не можете мити в друкарській машинці

Дві проблеми ідеально гладка поверхня скляного керамічного покриття працює проти господині у випадку, коли велика кількість рідинних сараїв на плиті. Все це тече повністю безперешкодно на стінах тарілки на підлозі. Якщо це вода, то все не так страшно, але барабани з жорсткого супу будуть довго і ретельно змити житло пластини, меблі та підлоги.

Друга проблема полягає в тому, що досить рідко пластина обладнана невеликим діаметром з пальником, придатним для джемів або кавоварки гейзера. Ви повинні вибирати між відмовою для підготовки вашого улюбленого напійного напою та ризику зіпсувати пристрій в результаті неправильної роботи.

Чому ми вибираємо склокерамічну, читаючи першу частину статті, багато хто буде оброблятися цілком обґрунтованим питанням: і чи стоять скляна кераміка над описаною? Звичайно, варто. Зрештою, це не тільки красива, але і дуже зручна і вигідна.

Вірте слово, що опис особливостей використання звичайних емальованих електричних печей з нагрівальними елементами-млинцям не буде менше. Крім того, ми врахували всі можливі ситуації, деякі з яких ніколи не станеться з однією окремою плитою. Фактично, кухонний або плита зі скляною керамічною панеллю може служити довгий час і без проблем.

Така увага приділяється склокерамічному саме тому, що вона нещодавно з’явилася на ринку, і для багатьох власників, здається, є незвіданим новим. Однак кожна жінка здатна оцінити унікальну теплопровідність скляної кераміки, що дозволяє мені готувати страви набагато швидше, ніж при використанні стандартної емальованої електричної печі.

Висока теплопровідність вертикально і низька горизонтально дозволяє значно підвищити ефективність пристрою, відправляючи всю теплову енергію безпосередньо до приготування їжі, а не нагрівати всю плиту. Зменшення загального споживання енергії. Скляна кераміка швидко охолоджує, що дозволяє динамічно реагувати на обертання перемикача. Раніше він був доступний тільки для газових пластин. Зміна зони нагріву. Можна відрегулювати теплоту ділянки, що дозволяє використовувати страви з різними діаметрами дна. Можливість змінити форму опалюваної ділянки (ви можете використовувати майстрів і гусси, судкі різних конфігурацій).

Як швидко і ефективно чистити керамічну плиту та основні правила для поверхні поверхні

Як очистити керамічну плиту, і які правила покриття є найпопулярнішими питаннями, які господарі просять до покупки, так і під час роботи сучасного обладнання. Скляна керамічна поверхня виглядає стильно, миттєво нагрівається, однак, догляд за нею є деякі особливості. Ми розповімо сьогодні в огляді Гоміса.

Як доглядати за скляною керамічною плитою?

Догляд за плитою скляної кераміки вимагає певної специфіки, оскільки матеріал, який використовується для його виробництва, дуже делікатний. Існує кілька основних рекомендацій, які повинні бути проведені, проходження за плитою:

 • Вимийте поверхню після його повного охолодження.
 • Не використовуйте пензлі та металеві сітки, ножі, використовуйте пластикові скребки.
 • Скляна кераміка може нести тиск важких предметів, але миттєво тріснуті від випадково нанесених ударів.
 • Вологість загубилася на робочій гарячій пластині.

Як очистити скляну керамічну плиту?

Для того, щоб не торкатися питання про те, як очистити склокераміку, плита повинна бути промита щодня, особливо якщо жир упав на нього, заправляючи молоко або будь-які інші плями, свіже забруднення очищає легше, ніж сонячний. Після завершення робочого режиму пластини та його охолодження ви можете почати очищення:

 • Якщо плями вдалося зробити багато, спочатку застосуйте спеціальний скребок.
 • Нанесіть спеціальну композицію для миючого засобу на м’якій серветці або губці, розмахувати панель добре, потім промийте водою і витріть сухою.
 • При очищенні сонячних плям залиште прикладений інструмент на 20-30 хвилин, щоб він пом’якшив торт, потім промити панель.

Як мити склокерамічну плиту?

Є спеціальні поради щодо того, як доглядати за плитою скляної кераміки та робити з ним під час миття:

 • Не дозволяйте навіть мінімальні дефекти та пошкодження поверхні.
 • Rush краще видалити негайно, уважно використовуючи скребок, в який вставлений металевий лезо (пластикові плавки, торкаючись гарячими).
 • Не намагайтеся мити поверхню тією ж губками, які використовують для миття посуду, жир залишається в них, може залишити розлучення, що при нагріванні призведе до помутніння. Для високоякісного прибирання, придбання індивідуальних бездротових, м’яких серветок.
 • Різні жирові плями та пироги видаляють з продуктами, виробленими для виробів зі скла кераміки. Вони утворюють силіконовий шар, що захищає від брудних плям.
 • Після хімічних речовин ретельно промити панель водою, щоб залишкові частинки під впливом високого температурного режиму не можуть мати скляну пластину.
 • Не використовуйте засоби, які підходять для печей, агресивних рішень для фарбування, посудомийних машин та абразивних речовин.

Рекомендації щодо використання, щоденного догляду

Перед кожним приготуванням необхідно перевірити плиту за наявність плям.

 • Після приготування піч вимикається і охолоджує;
 • пік (якщо є) видаляється скребком;
 • Поверхня очищається інструментом, що використовується для страв;
 • Плита промивають чистою водою;
 • Склоочисники застосовуються, поверхня полірована.

Якщо Nagar не є, після повного охолодження панель витирає вологою ганчіркою. Ви не можете дозволяти точкові удари.

Якщо забруднення з’їсти, вони пом’якшуються перед видаленням. Печі трохи нагріває, вода виливається в їжу. Якщо використовуються побутові хімікати, він розподіляється рівномірно, видаляється з губкою після періоду часу, зазначеного в інструкціях. Панель витирає вологою ганчіркою, потім сухою рушником.

Найбільша небезпека для скляної кераміки є спалювання пластику або цукру. З цих речовин Нагар особливо стійкий, вони сприяють утворенню дрібних тріщин і отворів. Якщо під час приготування на панелі, варення або пластик потрапив у панель, плита повинна бути відключена відразу, знімайте пляму, мити. Ви також повинні робити, якщо молоко, кава “переконана”.