Що можна зробити з газовим циліндром

Дрібна побутова техніка

Газовий циліндровий гриль робить свої власні руки: покрокові інструкції з описом та фотографіями, поради

можна, зробити, газовим, циліндром

Власники заміських сайтів та котеджів намагаються відпочивати в природі комфортно і повно. І який відпочинок без ароматних кебабів з приємним димним ароматом? Ця стаття буде говорити про виробництво гриля газової кулі з власними руками. Фотографії та докладні інструкції допоможуть вам зрозуміти тонкощі цього процесу. Отже, продовжуйте!

Типи газових циліндрів

Є різні газові циліндри. Вони відрізняються:

 • Матеріал виробництва: композитний або метал;
 • Об’єм: від 100 грамів до 50 л.;
 • Наповнення: пропан, бутан, водень, азот та інші гази;
 • Призначення: побутові, автомобільні, промислові та ін.;
 • Спосіб підключення: різьбовий, колод, клапан, затиснутий.

Для будівництва домашніх гілок від газового циліндра краще використовувати металевий контейнер з максимальним об’ємом 50 літрів. Це дозволить вам отримати максимальну користь від пристрою.

Типи Мангалова

Найпростіший варіант. це відкритий бренд з газового циліндра, з власними руками це робить його дуже просто, оскільки він не має кришки, коптилова або можливості барбекю. Але ви можете зробити і більш складні структури:

 • Частина барбекю бічної стінки циліндра відрізана і прикріплена до її петлі. Згодом, виступає в якості дверей печі, проходять вугілля або дрова. Всередині є металева сітка, на якій розміщені продукти для приготування їжі. відрізняє той факт, що він має окрему печі. І найголовніше це повністю запечатане. Половина нижньої частини циліндра відрізана, а кашлюка зварюється до отвору, виготовлена ​​з відповідного діаметра труби. Верхня частина труби зварена, яка буде виконувати функцію димоходу. Перед використанням коптилу за призначенням потрібно перетнути його 2-3 рази.
 • Найбільш складним дизайном є ескіз. Це гриль, барбекю та коптилкі, а штанги в одному випадку. Для виробництва, можливо, вам знадобиться 2-4 циліндри різних обсягів. Заздалегідь подумайте креслення конструкцій та ескізів прийнятних для себе.

Якщо є фантазія, то ви можете зробити кучеряві ноги, ручки, обмежувачі з фітингів та металевих стрижнів. Втілення магістральної маси, навіть очі розкидаються на вигляд структур. Забезпечити місце у внутрішньому дворику, щоб встановити мангалу від газових труб та проводки. Поруч не повинно бути танками з фарбою, паливом, дерев’яними будівлями.

READ  Чи можна повісити кабінет над призупиненням

Барка Мангал

Бараль доцільно знайти майже такий же об’єм 50-60 літрів. це оптимальний розмір. І діаметр його не повинен бути занадто великим: шампур зазвичай йдуть 50-60 см. Для них щільно лежать на оратрах, слід залишати не менше 10-12 см. Так виявляється. що діаметр стовбура не повинен бути більше 40-50 см.

Барка з кришкою. Виготовлення до дрібниць збігається з процесом при використанні газового циліндра

Якщо це ширше, є два виходи, щоб зробити шкурювач для необхідних розмірів або привітання з далекої сторони від внутрішнього кута, на якому вони описують свої поради. Не виграє багато, але 5-6 см, залежно від розміру кута, можна відтворити.

Бочки повинні мати товщину стінки не менше 2-3 мм. Неможливо використовувати танки з під паливом. Вони не будуть випадати до такої міри, щоб ви могли приготувати їжу.

Послідовність замороженого виробництва з бочки не відрізняється від описаних вище. Тільки підготовчий етап залишається заповнювати водою. З дуже різними розмірами вам доведеться внести зміни до розмітки до зменшення або збільшення.

З бочки теж ви можете зробити найпростіший бренд до різання ноги розрізаний вздовж резервуара і відрізав краю шампуню

Топ 7 спалахів газових циліндрів

Робить з бочок дуже функціональних мангалів біля контейнера для вугілля або дрова (також з кришкою). Один з них знаходиться на фотографії.

Мангал з бочки з потужністю вугілля

Хоча ніхто не турбує, щоб зробити те ж саме з повітряної кулі: біля 50-літрових препанов, щоб прикріпити те ж саме, як оформлені, але вже на 27 літрів.

Мангал з пропанових циліндрів з місткістю до вугілля або дрова

 • Ми виконуємо отвір циліндра.
 • Ми формуємо корпус мангала.
 • Справа відрізана з шліфувальником, залиште бокові стінки (вони будуть корисні, як захист від вітру під час приготування їжі). При різанні металу ми зосереджуємося на шов, суворо ріжуть на ньому;

Результат несінгу верхньої частини повітряного куля

Базові кільця. Підтримка для мангала

Супер духовка, Казань і Мангал. 3 в 1. Подивіться, що ви можете зробити з газового циліндра.

Такий повинен вивернути кришку і тіло майбутнього мангаалу

 • виправити петлю, дозволяється використовувати алюмінієві заклепки;
 • Потім обов’язково зварюйте частину до циліндра. Якщо це не зроблено, кришка може просто потрапити в майбутнє через наслідки високих температур.

Як ручка, ви можете використовувати найпростіші деталі

Не обійтися без монтажної підтримки для Мангала

Так що мангал не покритий, розмножується обмежувач

Не забудьте призначити місця для шампурів

Після того, як всі дії описуються, він залишається ретельно очистити мангалу і виступає за пару разів. Це робиться для того, щоб усунути до кінця запаху газу.

Ви можете використовувати смаження в день зборів!

Щоб підвищити тягу, ви можете зробити димохід з дренажної труби. Для цієї сторони повітряного куля, отвір необхідного діаметра та зварювання буде закріплений до мангалу.

READ  Що можна зробити з барабаном пральної машини

Для додаткової вентиляції, а також з метою, так що вугілля витрачається економічним, рекомендується покласти пару чавунних сіток на дно пором.

Голка

Форма газового циліндра чудово підходить для виготовлення каток. Ця адаптація користується попитом у сільській місцевості та в літніх котеджах. Там, час від часу, необхідно обладнати садові доріжки, асфальтовані майданчики перед будинком, розлив ділянок під клумби та ліжка.

Ручний ролик від газового цилідара достатньо. На додаток до металевої ємності, денна трубка буде потрібна як власника. Він прикріплений до дна і кінчика повітряного куля на підшипнику. Довжина ручки визначається індивідуально, але зазвичай це близько 100-120 см. Ролик наповнювача вибирається на основі свого місця призначення. Найчастіше в цій якості стоїть пісок або вода. Перший варіант легший, другий важчий. У цьому випадку внутрішня частина циліндра не може бути очищена: головне. зробити найбільш ретельно зварювальну роботу.

Як розібрати газовий куля

Перш ніж продовжувати виробництво одного з тих, хто розглядається в цій статті домашній, Всі необхідні заходи безпеки повинні бути прийняті щодо розбирання газоподібного повітряного куля. Само собою зрозуміло, щоб розрізати газовий циліндр з дужком з дисками на метал, перш ніж весь газ вийшов, а клапан не виявляється, це точно.

Щоб розібрати газовий циліндр, навіть порожній, він повинен бути поставлений на землю від відкритих джерел вогню, після чого можна відкрити клапан і витягнути газові залишки. Коли газ повністю змішаний, ви можете почати видалити кран, для якого використовується газовий ключ або невеликий лисий. Лисий бити з футболу.

Потім, в одержаному отворі газового циліндра, необхідно залити воду, яка повністю перевершить залишки зрідженого газу. Якщо марка виготовляється з циліндра, наприклад, або невеликого фонтану, то ви можете промити його, щоб доповнити розчин хлорую вапна, після чого знову протікає воду. Після цього ви можете приступити до виробництва домашнього з газового циліндра.

Що можна зробити з газовим циліндром

Газифікація населення відчуває себе, тому не було необхідності багатьох циліндрів з-під пропан потужністю 50 літрів. Так що добре не зникає, пропонуйте вибір пристроїв для полегшення життя. Що можна зробити з газовим циліндром. Ми виглядаємо пізніше.

Перш ніж зробити щось з повітряного куля, потрібно дотримуватися заходів безпеки, оскільки газовий пропан дуже небезпечний.

Відкрити кран і виробляють газ. Це робиться у відданому від відкритого джерела вогню. Потім покладіть порожню повітряну кулю на землю, побити кувалд на кран, він викладений у місці, де він поворот на повітряній кулі. Далі через отриману отвору заливати воду. Вода заповнює циліндр і витісняє залишок газу. Що не було запаху одоранта меркпця, треба плавати хлором або мити хлор вапно з. Дуже хороший результат для вивітрювання запах газу дає кальцинацію відсічного куля на вогні до опіків фарби.

З газової кулі роблять це самостійно

Газові циліндрові компресорні станції

Мобільна “компресорна станція”. У домогосподарстві “розсіяні” більш ніж п’ятдесят гумових коліс, які час від часу потребує повітряного стручка. Для того, щоб не носити кабель, і компресор легше їздити на циліндрі з повітрям під тиском.

READ  Чому вода тече з внутрішнього підрозділу кондиціонера

Стаціонарна “компресорна станція” оснащена коробкою передач для максимального тиску 2 банкомату. Навіть діти легко вигнуть колеса, не бояться відкачування.

Газовий балон гаражної духовки

З такою плитою легко скульптувати майстерню взимку на ньому можна висушити і смажити горіхи та насіння. Максимальна температура 140 градусів над пальником працює цілодобово з зовнішнім димоком.

На такій печі ми готуємо кашу для різних живих істот. Два циліндри залишилися для такої печі. Потужність 75 літрів. Опалення влітку на вулиці Дрова, в зимовий газ в приміщенні.

Газовий каток

Каток для саду та відбійних доріжок.

Що можна зробити з газового циліндра?

Приймач з газової кулі роблять це самостійно

Компресор, виготовлений з компресора з холодильного та газового циліндра як резортування. Працює безпечно. Проблеми максимум 4 банкоматів. Стабільно тримає 1,2. Достатньо для роботи з пульверизатором.

Газовий балон

Найбільш поширена річ, зроблена з газового циліндра. це мангал. Застосування декількох циліндрів може бути виготовлений з зілля. Більш детально, як зробити марку з газового циліндра, ми дивимося на наш сайт.

Автоклав з газової кулі зробити це самостійно

Великий 50-літровий повітряний куля народив маленьку жіночу автоклав на 14-літрових банках. Банки Paul-Lit розташовані у трьох рядах семи або вісім банок підряд залежно від розміру самих банок. Літричний. П’ять штук у двох рядах. На дні під банками тканина покладена на тканину, між рядами розділів не використовуються. Банки, у воді Заповнені автоклав, практично плавають.

Газовий циліндровий котел

Котли, які пов’язані з системою опалення, користуються великим попитом з чіткого. Як зробити газовий циліндровий котел або душ з підігрівом, подивіться більше про наш сайт.

Буржутій з газової кулі роблять це самостійно

Легко і легко зробити бульчюйк з газового циліндра для гаража або ангара. Є два конструкції таких бургеос, коли циліндр горизонтально і відповідно вертикально.

Газові циліндрові тканини

Cormor C Half Gas Ballon з верхньою позицією двигуна. Ви також можете поєднати міхур кукурудзяних гробників.Цей пристрій повинен бути обладнаний перемикачем та набором конденсаторів та для цілей безпеки всіх ізолят.

“Колектор” для безпеки на заточщенню

“Комір” з невеликих циліндрів також буде вручати. Захист для точилки теж від комір циліндра.

Ви також можете зробити з пропан циліндрів котушки для котушки свердловини, сміттєвих баків, жолобів для поросят, коліс і багато, набагато більше.