Що обдурити печі, щоб вона не тріснула

Електроплити/газові плити

Як і що обдурити печі, щоб вона не тріснула?

Навіть найбільш капітальна піч зрештою тріщить. Якщо ви ігноруєте необхідність ремонту, джерело тепла не триватиме довго. Питання полягає в тому, щоб запах печі. цегла та металевий? У статті розглядаються причини виникнення тріщин і як їх усунути.

обдурити, печі, вона, тріснула

Тріщини в печі

Цей процес можна розділити на кілька етапів:

Сценарій. діагностика шкоди

Перш ніж обманювати духовку, ви повинні оцінити масштаб збитків, щоб з’ясувати обсяг майбутній роботі. Якщо тріщини є незначними, то буде достатньо подій поверхнево-активних речовин. Для цього цегли очищені від оздоблювальних матеріалів і штукатурки, тісний збиток і штукатурена плита.

При наявності великих тріщин, пошкодження кладки або облицювання, опалювальна установка повинна бути розібрана, щоб зробити ремонт.

Стадія другого. приготування розчину

Незалежно від розміру пошкодження, вам потрібно підготувати спеціальне рішення для покладання духовки. Залежно від фінансових можливостей та наявності матеріалів під час ремонту, певні види використання суміші.

Найпростіше рішення для печі не дає тріщини

 • від кам’яної глини;
 • від піску та звичайної глини;
 • У вигляді бруків для печі. вони роблять це самостійно або купують вже готові;
 • З клею димоходу.

Робочий процес

Перед нанесенням рішення цегли повинні бути очищені від штукатурних та старих оздоблювальних матеріалів. Далі послідовність дій буде наступним чином:

 • Печі полягає в тому, щоб розігріти, тріщини, щоб залити воду. Це робиться так, щоб суха цегла не поглинає вологість з розчину.
 • Готова суміш виливають у розрив.
 • Заключний етап. штукатурка.

Ви можете використовувати печі лише після того, як вона повністю сушать.

Для того, щоб обдурити печі глини і, таким чином, захистити його від появи тріщин, не потрібно викликати фахівців. Все може бути зроблено з власними руками, і досить швидко. Слід зазначити, що рішення не допоможе уникнути появи тріщин, якщо необхідні стандарти не були дотримані з будівництвом.

Альтернативні шляхи

Більш радикальний спосіб позбутися тріщин. це встановлення алюмінієвої рами або з іншого металу. Для цього необхідно два металеві листи, ножиці для різання металу, а також куточки. У висоті та довжині поверхні відремонтовано, розмір листа вимірюється, вирізати і наносять до печі. Верх і з боків листа закріплений металевими кутами. Після встановлення кадру можна малювати.

Крім того, можна зробити плиту поверхню печі з керамічною плиткою. Він також може бути приєднаний від вершини рами, але якщо облицювання буде виконуватися погано, тріщини все ще з’являться на плиті, тільки під плиткою.

Термостійкий клей. Операційний ремонт печі Обладнання

Звичайно, заперечуйте переваги традиційних рішень, є дурними, але іноді печі вимагають операційного ремонту. Наприклад, заплановане святкування в зимовій дачі може бути під загрозою через несправну піч. Мінімізувати глину в цьому випадку буде складним. Звичайно, магазини торгують замаскованими сумішами цілий рік, але їх не можна використовувати відразу після покупки. І що можна виплавляти будинок або дачу фокус, крім глинистих рішень?

READ  На мікрохвильовій печі не працює кнопка старт

Термостійкий клей відмінно підходить для кам’яної печі

Один варіант. термостійкий клей, призначений для роботи з камінами та печами. Такий клей для продажу у формі сухої суміші або негайно готовий до роботи. Однак, якщо велика передня робота краще використовувати сухого клею, т. До. Рідка суміш суха суху.

Основними компонентами термостійких сумішей є однаковий вал, цемент, пісок, синтетичні та мінеральні добавки. Залежно від типу клею, в ньому переважає той чи інший елемент. Зрештою, кожен з них відповідає за конкретну характеристику. Наприклад, цемент несе відповідальність за сили, синтетичні добавки збільшують пластичність та вологість, а також формують термостійкість. Тому плануючи ремонт печі за допомогою термостійкого клею, зверніть увагу на його склад.

Плита тріщини. визначити причини!

Тріщини та тріщини, як веб, розтягнута над поверхнею печі, особливо якщо ви встановили смаження морозних днів. Проблема не є новою, так що рішення були повними, це просто необхідно правильно вибрати необхідну залежно від конкретної ситуації. Почнемо з того, причини тріщин слід розуміти. Загалом, може бути три. низькоякісні шпателі, поспішні печі без дотримання стандартів та розірвання самого духовки.

Squord плита може через неправильно закладену фундамент або низькоякісну цеглу. Найбільш радикальний спосіб вирішити проблему полягає в тому, щоб розібрати плиту, зміцнити фундамент і знову скласти. Однак це повинно діяти в такому дусі, якщо розіграш дійсно важливий, від слотів під час вогню, двері припинили закриття щільно, а цегла всередині самої печі. З такими симптомами необхідно не тільки розібрати його, а й збирати з абсолютно інших матеріалів.

Однак, якщо ми говоримо про дрібні тріщини, ще не треба поспішати. допустима нова печі в перші роки допустима. Це те, що ви не повинні робити відразу після прокладання духовки, тому це, щоб проникнути через це з плиткою. Звичайно, це красиво і практично, але коли, в результаті малюнка, він почне падіння, ви навряд чи хотіли б знову підняти фрагменти і склеювати все. Тому не поспішайте. дайте свою плиту, як розігрітись на рік, а якщо не з’являються тріщини, то покладіть плитку.

Часто звертається до кафе, рекомендованого як розчин для тріщин. Але в той же час, лаки забувають, що плита може зламати під плитку. І з розумом, все може бути добре, це тільки через ці тріщини, дим проникне в кімнату, і це вже загрожує наслідками. Таким чином, плитка хороша лише у випадках, коли піч перевіряється, і це, звичайно, не тріскає.

Носити печі, розчин не дає тріщин.

Ніж ви можете пахнути плитою, щоб не зламати

Якщо пошкодження невелика, поверхня, ви можете видалити старий шар обробки з цеглою до штукатурки. Якщо через барабан, ви повинні відмовитися від пошкодженого району та відновити його.

Кілька варіантів того, що ви можете пахнути плитою, щоб вона не тріснула:

Це широко розповсюджений матеріал для відновлення поверхні печі. Перед використанням Camotte Clay повинна триматися у воді близько двох днів.

READ  Як зробити плиту для плавлення металу

Найдешевша версія матеріалу часто використовується через пластичність та в’язкість суміші, а також довговічність після стрільби. Для якісного рішення вам знадобиться будь-яка глина, головне, що він не містить ніяких домішок. Можна підготувати його наступним чином:

 • Глина наливають водою пропорційно від 1 до 3, після чого не менше, ніж день наполягають.
 • Після того, як він був роздутий, він повинен бути змішаний з додаванням води. Потім напружують чудові сито і нехай він стоїть.
 • Правильно підготовлена ​​суміш повинна бути товстою послідовністю.
 • Змішайте глину та пісок у пропорціях від 1 до 2,5.

Після замішування рішення, щоб перевірити свою готовність, ви можете прокатити невеликий м’яч. Якщо він тріщить, це означає, що в розчині недостатньо рідини. Для збільшення міцності глиняного розчину ви можете додати до нього азбест, цемент або гіпс.

Цей матеріал може бути придбаний у магазині, він міцний і вогнетривкий. Композиція клею печі включає в себе шаблонний порошок і вогнетривкий цемент. Це трапляється два типи: тверда та пластикова суміш. Перший погляд підтримується всю поверхню печі, другі шви та прогалини. Для приготування клеючого розчину, потрібно розмножити його в невеликих порціях, т.До. Він швидко висихає. На 1 літр пластичної суміші необхідно замісити 5 літрів твердого. Пластична суміш застосовується для зволоженої цеглини, всі дефекти закриті. Потім застосовується фінішне покриття у вигляді твердого пальця.

Якщо немає можливості придбати готову плиту, ви можете готувати його самостійно. Для цього, як і в перших двох випадках, вам потрібно замочити глину, нехай він стоїть у день. Потім додайте пісок у співвідношенні від 1 до 4, і ретельно перемішати. У процесі перемішування необхідно поступово додавати дрібно нарізану солому, в кінці додавання пачки солі.

Як розмазати плиту глину, щоб не розбитися?

Всі існуючі тріщини повинні вибити долоту, цегла очищена. Якщо поверхня повністю поміщається, шви потрібно очистити до глибини близько 1 см. Перед тим, як вишикувати піч, щоб вона не тріснула, все необхідне, всі слоти, шви та тріщини можуть бути багатими водою або грунтором.

Піч

Перш ніж обманювати плиту з глиняним розчином, треба виступити це до такої міри, що її поверхня трохи тепліше. Потім плита покрита тонким шаром рідинного глиняного розчину, залишає деякий час. Потім поверхня підсилюється: наносять мелька або тонкі металеві сітки, це посилить штукатурку. Burlap клеєти вуса, починаючи з верху до дна, і сітка прикріплена нігтями в швах між цеглинами. Така послідовність дій є такою ж, як і для штукатурки всієї поверхні, а коли це необхідно для формування окремих сайтів.

Далі два шари штукатурки товщиною 5 мм кожен. Занадто товстий шар буде нерівномірним і нерівномірним. Коли поверхня висушується, він спостерігається, і після повного сушіння покрита вапна тверду речовину. Якщо плита не планується з’ясувати, ви можете додати деяку вапна до знущання глиняного розчину, глина буде легшою.

Після того, як покриття повністю сухе (це займе принаймні 7 днів), її можна запустити, але не раніше, інакше він буде продовжувати тріснути.

READ  Що скласти печі не тріщини

Суміш для розсилки в печі можна готувати незалежно або купити. Розглянемо найпопулярніші:

Печі не тріщить і не вибухнуть пізніше двох років роботи. Краща печі для дому 100 м2

Суміш глини та піску

 • Цей розчин готується наступним чином:
 • Глина виливається водою і залиште протягом 24 годин. Пропорції: 1 Глиняне відро та 3 відра води.
 • Наступного дня глина змішана і розігрівається, як це необхідно, ви можете залити воду.
 • Фокусування розчину через сито з клітиною 3 × 3 мм. і дати йому оселитися.
 • Об’єднайте надлишку води. Суміш повинна бути як сметана.
 • Додати пісок, як і глина (1/1).

Перемішати композицію з палицею і визначте ступінь готовності. Якщо багато розчину залишається на палиці. це занадто жир, і вам потрібно додати більше піску. Якщо невелика кількість залишається на палиці, у вигляді пучків. розчин готовий до роботи.

Кількість піску залежить від вмісту жиру глини, в середньому виявляється на 1 глиняний ковш листя 2,5 піщаних відра.

На замітку! Ви можете перевірити якість підготовленого рішення таким чином:

Візьміть трохи товстого розчину, зробити з нього: торт (діаметр 10 см, товщина 1 см) і м’яч 5 см. Залиште їх висушити при кімнатній температурі і спостерігайте, чи з’являються тріщини. Після сушіння м’яч, коли висота 1 метра не повинна розставатися. Якщо продукти тріщини або м’яч розпадеться, потрібно додати до глиняного розчину.

Перед нанесенням цієї суміші печі може додатково спалюватися. Для цього березня приймається, просочене глиняним молоком і вставленим на плиті. Після сушіння печі можна заманити.

Кам’яна глина

Шамована глина використовується в металургії, для ремонту сталеплавких печей. Часто використовуються при відновленні звичайного. Продається в будь-якому будівельному магазині, упаковані в сумки з 20 кг. Для приготування його виливають водою протягом 48 годин.

Пропорції та інструкції для виробника приготування їжі можна прочитати на упаковці. Вартість Camotte Clay не є високою, тому вона також популярна при відновленні домашніх печей.

Труби

Розчин для печі досить дорогий матеріал, але це ідеальний варіант для ремонту плитки або каміна. Здатні витримувати температуру, що перевищує 1000 °. Якщо ця опція здається занадто дорогою, то ви можете самостійно зробити аналог.

 • Покласти кланіту в контейнер.
 • Залити воду протягом 12 годин.
 • Залити піском і змішайте.
 • Додати подрібнену солому.
 • Додати 1 пачку солі.

Пропорції: 4 Глиняні відра 1 Частина піску та 50 кг. солома.

Клей димар

Це термостійкий і міцний матеріал, який можна придбати у будівельних магазинах. Виробляється з вогнетривкого цементу та порошку шамот. Виробляється у вигляді пластику або твердої маси.

Пластична суміш використовується для лишання слотів і твердого тіла для штукатурки всієї поверхні. Встановлений розчин у невеликих обсягах, оскільки він дуже швидко висихає.

Важливий! Ви можете перетворити печі лише після повного сушіння розчину. І це може зайняти його до місяця, після чого можна буде турбуватися і використовувати.