Що означає мікрохвильову кнопку на мікрохвильовій печі

Мікрохвильові печі

Мікрохвильова піч. використовується на кухонному пристрої для термічної обробки виробів, робота якої пов’язана з дією електромагнітного випромінювання. Духовка. прилад у вигляді залізної коробки, в якому їжа готується повітрям, що нагрівається до бажаної температури.

 • Спочатку її необхідно поставити на рівну поверхню, наприклад, на стіл.
 • Потім вставити в розетку, так як прилад не може працювати без електричного струму.
 • Після цього може знадобитися натиснути кнопку «Старт» або «Cook». На деяких пристроях можна обійтись без кнопок.

Мікрохвильова піч з конвекцією. це НВЧ-піч, яка використовує не тільки мікрохвилі в готуванні, але й додатково оснащена конвектором. Що він являє собою? Тут все просто. це нагрівальний елемент, виготовлений у формі кільця. Його розміщують у порожнині задньої стінки камери приладу.

І «мікрохвильова піч» і «НВЧ-піч» працюють за рахунок електромагнітного випромінювання. Відмінностей між цими приладами не існує. Є лише різниця в моделях та кількості функцій. При цьому основний принцип роботи, як і раніше, побудований на надвисокочастотному випромінюванні з частотою 2.45 Герця.

Значки на мікрохвильовій печі Samsung що означають

Основний черговий режим: НВЧ або «мікрохвилі». Придбали імпортну техніку? Тоді написи на корпусі будуть такими: MW чи Microwave.

Будь-яка мікрохвильова піч може підтримувати його, незалежно від конструкції: соло або комбінована. Відмінність лише в тому, що в простих моделях використовується виключно технологія НВЧ-випромінювання, а в складних є функції «Гриль» і «Конвекція». Для їх підтримки в печі працюють нагрівачі (Tubular Heater) та вентилятори.

Залежно від фірми потужність випромінювання коливається в межах 600-1100 Вт. Зручність у тому, що практично кожна грубка може працювати не на всю міць. У грубках останніх років до десятка ступенів регулювання.

Art Manij Ремонт микроволновый печи, сломалась кнопка открытия дверцы 3 варианта

Режими, залежно від бренду та моделі, можуть бути підписані цифрами. 1, 2 і т.д.д., відсотками. 75%, 100% і т.д.д. Не виключені позначення у Ваттах або символах.

означає, мікрохвильову, кнопка, мікрохвильовій, печі

Якщо ще десять років тому в побуті мали малопотужні конструкції, розраховані на 650 Вт, то сьогодні зростає попит на моделі 800-850 Вт. Розраховані на 1000 Вт лише набирають популярності.

Як вибрати мікрохвильову піч: допомагаємо визначитися з критеріями

Мікрохвильова піч давно перейшла з розряду незвичайних кухонних приладів у категорію стандартних або навіть відверто нудних. Справді: кожен, хто хотів обзавестися мікрохвильовою піччю, швидше за все, вже давно це зробив.

При цьому рекламу нових мікрохвильових печей можна зустріти не дуже часто. Причини ті ж: мікрохвильова піч вже є майже у всіх, хто її потребує, а виходять з ладу ці прилади настільки рідко, що регулярно оновлювати мікрохвильову піч не потрібно.

Як наслідок нову мікрохвильову піч купують або після завершення ремонту в квартирі (або оновлення кухні), або у випадку, коли попередня модель остаточно і безповоротно застаріла. Тобто, не дуже часто.

Давайте поглянемо на сучасні мікрохвилі і зрозумієте, що вони були обігнані їхні предки, і що залишилося незмінним. А заразом визначимося, як підібрати мікрохвильову піч, найбільш підходящу під ваші потреби.

Пристрій мікрохвильової печі

Серцем мікрохвильової печі є магнетрон: електронний прилад, що генерує мікрохвилі при взаємодії потоку електронів з електричною складовою надвисокочастотного поля у просторі, де постійне магнітне поле перпендикулярне постійному електричному полю, повідомляє Вікіпедія.

Що це означає на практиці? Мікрохвилі є електромагнітним випромінюванням надвисокої частоти, яке передає свою енергію молекулам, тим самим змушуючи їх рухатися швидше (тобто, збільшуючи температуру). Електрична компонента електромагнітних хвиль прискорює рух молекул, що володіють дипольним моментом, а оскільки найбільш поширеними в харчових продуктах дипольними молекулами є молекули води, то НВЧ-випромінювання в основному нагріває в будь-якому продукті саме воду, що знаходиться в ньому, а вже від води нагрівається все інше.

Розібравшись з принципами роботи мікрохвильової печі, стає легко зрозуміти, що ні про яку додаткову шкоду здоров’ю, який може заподіяти їжа, розігріта або приготовлена ​​в мікрохвильовій печі, мови, звичайно ж, йти не може. Єдиний ефект, який мікрохвилі роблять на їжу це звичайне нагрівання.

Треба сказати, що приступаючи до підготовки цього матеріалу, ми були неприємно здивовані, виявивши, що міркування про шкоду мікрохвильових печей, виявляється, відносяться до категорії дуже живучих бабусиних казок, і їх досі можна зустріти на численних (як правило локальних) форумах і в обговорення принципів здорового харчування.

Мікрохвильовки, що окремо стоять і вбудовуються

Приступаючи до вибору мікрохвильової печі, перше, з чим потрібно визначитися, чи буде ваша мікрохвильова піч вбудованою в кухонний гарнітур або окремо стоїть. Вбудовувані мікрохвильові печі мають на увазі необхідність розрахунку кухонних меблів відповідно до габаритів приладу (у тому числі, можливо, замовлення шафок потрібних розмірів). Такі мікрохвильові печі зазвичай купуються на етапі проектування кухні, оскільки згодом спроба вбудувати прилад в невідповідне місце може обернутися досить істотними витратами сил і часу.

READ  Як вимкнути звук на мікрохвильовій печі Samsung

Прилади, що окремо стоять, просто ставляться на стіл або в передбачену для них нішу. Їх легко перенести в інше місце або прибрати на тривале зберігання (наприклад, якщо мікрохвильовою печі користуються рідко, а вільне місце потрібне для розміщення інших кухонних приладів).

Згадаємо також, що на етапі вибору мікрохвильової печі потрібно зрозуміти, чи зручно буде їй користуватися, а саме визначитися з конструкцією дверцят. Петлі біля дверцят мікрохвильової печі можуть знаходитися збоку, або внизу. Дверцята, таким чином, можуть відкриватися вбік або відкидатися на себе (як у класичної духовки). Вибір обумовлюється особистими уподобаннями або особливостями конструкції кухонного гарнітуру.

Габарити та розмір робочої камери

Наступний очевидний параметр, з яким досить легко визначитися це розмір робочої камери мікрохвильової печі і безпосередньо пов’язані з цим габарити самого приладу.

Від розміру мікрохвильової печі залежить, скільки порцій їжі вона зможе розігріти (або приготувати) за один раз. Вважається, що для невеликої сім’ї вистачає місткості до 20-23 літри, для трьох або чотирьох осіб 25-28 літрів.

Більш об’ємні мікрохвильові печі має сенс розглядати лише в тому випадку, якщо ви добре розумієте, навіщо вам це потрібно. Наприклад, якщо точно знаєте, що будете готувати в мікрохвильовій печі або регулярно розігрівати великі порції за один раз.

Потужність

Чим більша потужність мікрохвильової печі тим краще. Звучить здорово? Насправді потужність мікрохвильової печі досить важливий, але далеко не першорядний параметр. Незважаючи на те, що на ринку можна зустріти як мікрохвильові печі, з потужністю мікрохвиль всього в 500 Вт, так і потужні вбудовувані прилади, що споживають 1500 Вт, в більшості випадків потужність приладу підібрана відповідно до його розміру. Тобто вона майже завжди виявиться достатньою для виконання поставлених перед ним завдань.

Якщо ж ви все-таки вирішили поцікавитися цим параметром, то не забувайте, що нерідко вказана на коробці потужність це сумарна потужність мікрохвиль, гриля та конвекції. Саме на ці значення потрібно орієнтуватися, якщо ви підбираєте мікрохвильову піч виходячи з навантаження, яке допускає ваша електромережа.

Якщо ж вас цікавить потужність безпосередньо мікрохвиль, то в пошуку цієї інформації, можливо, доведеться скористатися інструкцією, що додається до приладу.

У мікрохвильових печах середнього розміру потужність мікрохвиль знаходиться, як правило, в районі 1000 Вт і цього відмінно вистачає для всіх завдань.

Внутрішнє покриття камери

Внутрішні стіни мікрохвильової печі можуть бути покриті емаллю, керамікою, біокерамічною емаллю або нержавіючої сталлю.

Найбільш поширені на сьогоднішній день емалеві покриття, що є відносно недорогими і при цьому нескладними в очищенні. Їх досить складно пошкодити, але відносно легко підтримувати у чистоті. Правда, емалеві покриття не люблять тривалого впливу високих температур, тому в більш потужних і дорогих моделях можна частіше зустріти покриття з кераміки та біокераміки. Такі покриття складно подряпати, на ньому майже не залишається нагарів.

Найбільш міцним, але водночас складним у догляді є сталеве покриття. Воно легко витримує будь-які температури, однак так само легко збирає плями жиру. Відтерти жирові плями абразивною губкою при цьому не вийде: на сталевій стінці залишаться добре помітні подряпини.

Гриль, рожен і конвекція

Найпростіші мікрохвильові печі вміють виконувати лише одне завдання розігрівати продукти на встановленій потужності. Більш сучасні моделі здатні частково замінити духову шафу, взявши на себе частину її функцій. Завдяки цьому в мікрохвильовій печі стає можливо повноцінно готувати найрізноманітніші страви. Таке рішення видається нам цілком адекватним у кількох випадках:

 • якщо йдеться про малогабаритні квартири, в яких не знайшлося місця для повнорозмірної духовки, або якщо мікрохвильова піч виконує роль єдиного доступного кухонного приладу, наприклад, вона встановлена ​​в будівельній побутівці або на дачі;
 • якщо досить часто виникає бажання приготувати порційне блюдо, яке має на увазі приготування в духовці, але при цьому розкочегарювати заради нього ціла духова шафа є недоцільною (наприклад, гарячі бутерброди на сніданок) в цьому випадку мікрохвильова піч з конвекцією виконає роль маленької духовки.

У сучасних мікрохвильових печах, крім мікрохвиль, використовується кілька рішень, причому часто застосовуватися вони можуть одночасно один з одним.

Гриль

Багато мікрохвильових печей оснащені грилем (як правило верхнім, хоча іноді зустрічаються моделі з верхнім і нижнім грилем). По суті, гриль є додатковим нагрівальним елементом, що дозволяє приготувати, наприклад, гарячий бутерброд або курку-гриль із симпатичною хрусткою скоринкою. У сучасних мікрохвильових печах застосовуються два типи грилів: кварцові та Tubular Heater.

Добре знайома Tubular Heater спіраль повністю аналогічна до тієї, яку можна зустріти в повнорозмірній або компактній духовці. А ось кварцовий гриль, що є, по суті, потужною лампою інфрачервоного випромінювання, можна зустріти рідше. Він обійдеться дещо дорожче, зате вигідно відрізняється тим, що не займає місця в робочій камері, швидше розігрівається, та й працює швидше за свого простішого побратима.

Нижній гриль зустрічається відносно рідко. Його завдання забезпечити більш рівномірне прогрівання страви. Зазвичай він інфрачервоний та вбудований у дно мікрохвильової печі.

Вертел

Разом з грилем іноді використовується рожен. На ньому традиційно готують шматки м’яса, риби, а також запікають птицю. Вертел зазвичай використовується в печі з грилем та конвекцією: вентилятор нагнітає гаряче повітря, і блюдо, що обдувається жаром з усіх боків, рівномірно покривається золотистою скоринкою.

READ  Що означає ручне прання в пральній машині

В сучасних мікрохвильових печах можна зустріти не дуже часто, як правило, від нього відмовляються на користь звичайної металевої решітки: режим конвекції, який ганяє гаряче повітря рівномірно по всій камері, в більшості випадків дозволяє обійтися без обертання самого продукту.

Конвекція

Режим конвекції в мікрохвильовій печі повністю аналогічний конвекції в духовці: завдяки спеціальному вентилятору їжа готується в потоках гарячого повітря, що циркулює навколо страви. Такий режим дозволяє найбільш рівномірно пропікати продукти. Режим конвекції нерідко використовується спільно з грилем, що дозволяє досягти найкращих результатів (наприклад, при приготуванні тієї ж курки). При цьому мікрохвильова піч з конвекцією виявиться передбачувано дорожчою, а також споживатиме більше електрики.

Традиційні та інверторні мікрохвильові печі

У традиційних мікрохвильових печах магнетрон здатний перебувати у двох станах включеному, або відключеному. Відповідно, різні режими потужності розігріву реалізуються шляхом періодичного включення та відключення магнетрону. Чим довше він виявляється включений тим сильніше нагрівається їжа. Чим більше виявляться паузи між включеннями тим більше часу виявляється у продукту, що нагрівається на те, щоб рівномірно розподілити тепло всередині себе. Зрозуміло, що помилка з вибором режиму може призвести до того, що деякі частини продукту, що розігрівається, будуть занадто гарячими, а інші, навпаки, залишаться холодними. Також часто можна зіткнутися з пересушуванням продукту.

Частково вирішити ці проблеми покликана інверторна піч. Її основна відмінність від традиційної мікрохвильової печі полягає в наявності спеціального електронного блоку управління потужністю магнетрона (інвертора). Завдяки такому пристрою мікрохвильова піч отримує здатність працювати не тільки дискретно (у тому числі.Вимикач.), але також на довільно встановленій ємності з рівномірним нагріванням продукту.

Як бонус, відсутність трансформаторної інверторної мікрохвильової печі, яка займає багато місця в корпусі пристрою, а також деяку економію електроенергії, яка може бути більш (або меншою) актуальною залежно від тарифу для електроенергії.

Як очікувалося мінус)

На 5-му місці для покупців відгуки прийшли мікрохвильова піч Gorenje Mo20MW для 3849

 • Модель обладнана підсвічуванням, кінцевим сигналом приготування їжі та таймером.
 • Об’єм камери. 20 л,
 • Мікрохвильова сила. 700 Вт,
 • Кнопка відкриває двері,
 • Камера покриття. емаль,
 • Вага. 10,5 кг,
 • Висота. 26,2 см,
 • Ширина. 45,2 см,
 • Глибина. 36,2 см.

До переваг Microwave покупців Gorenje Mo20MW включають:

Недоліки моделі:

4-е місце: Electrolux EMM20000OK (9990)

4 місце у переліку закупівлі. це модель мікрохвильової сольної печі Electrolux EMM20000OK для 9990

Ця плита має прекрасний дизайн рококо. Гарні п’ять рівнів потужності та зручні перемикачі. Таймер може бути встановлений на півгодини, і ступінь готовності. перевірка за освітленням камери.

Мікрохвильова піч: Відповідь на найпоширеніші запитання

 • Тип управління. механічний,
 • Об’єм камери. 20 л,
 • Мікрохвильова сила. 700 Вт,
 • Двері відкриває ручку,
 • Камера покриття. емаль,
 • Вага. 10,5 кг,
 • Висота. 26,2 см,
 • Ширина. 45,2 см,
 • Глибина. 35,8 см.

Плюси моделі Electrolux EMM20000OK:

3-е місце: Samsung MC28H5013AK (9990)

Ця печі обладнана потужним трубчастою нагрівачем-грилем з решіткою, що значно розширює асортимент посуду, які можна приготувати. Модель також приваблює схеми ферментації для йогуртів та тіста. 24 автоматична програма включає традиційні російські страви. Розробники оснастили камеру біокерамічним покриттям, що допоможе утримувати прилад у чистоті. Покриття має низьку теплопровідність і сприяє збільшенню швидкості приготування. Таймер виставляється до 99 хвилин.

 • Тип керування – сенсорний,
 • Об’єм камери – 28 л,
 • Потужність мікрохвиль – 900 Вт,
 • Дверцята відкриваються ручкою,
 • Покриття камери – біокераміка,
 • Вага – 17,5 кг,
 • Висота – 31 см,
 • Ширина – 52 см,
 • Глибина – 48 см,
 • Режим видалення запахів,
 • Режим “йогурт”,
 • Режим грильконвекція,
 • 6 режимів розморожування.

Переваги НВЧ печі Samsung MC28H5013AK:

 • дизайн,
 • відмінний набір функцій,
 • гарне складання,
 • легкість в управлінні,
 • рівномірне пропікання,
 • швидкість роботи,
 • наявність книги з рецептами,
 • видалення запаху,
 • захист від дітей.

2-е місце: мікрохвильова пічка соло Bork W702 (29990 )

Технологія Sensor IQ, яка оснащена цією моделлю, дозволить розігріти страву до певної температури, не регулюючи потужність вручну. Розумні датчики зроблять це за вас! Режим розморожування у моделі також особливий і автоматично регулюється. Функція швидкого приготування – ще одна автоматична знахідка для господарки. Їй залишається лише вибрати страву. Панель керування блокується користувачем, щоб не допустити дітей до натискання кнопок. В активі моделі 13 автоматичних програм та вбудований годинник.

 • Тип керування – електронний/сенсорний,
 • Камера – 34 л,
 • Потужність мікрохвиль – 1100 Вт,
 • Дверцята відкриваються ручкою,
 • Покриття камери – нерж. Сталь,
 • Вага – 16,15 кг,
 • Висота – 31 см,
 • Ширина – 51,9 см,
 • Глибина – 41,8 см,
 • 5 режимів розморожування.
 • потужність,
 • покриття камери,
 • зручність в управлінні,
 • дизайн,
 • біле підсвічування кнопок,
 • зручна ручка,
 • три рівні гучності звукового сигналу,
 • відмінна сенсорна система,
 • багатофункціональна,
 • велика камера,
 • блюдо розігрівається рівномірно.

Мінуси (за відгуками користувачів):

1-е місце: LG MW23R35GIH (від 9490)

Основною перевагою моделі є інверторний магнітрон розумний інвертор, який забезпечує рівномірне нагрівання та розморожування продуктів. Виробник стверджує, що ця деталь стабільно прослужить щонайменше 10 років. Піч наділена безліччю основних та додаткових режимів, включаючи обсмажування, запікання, приготування йогурту.

LG MW23R35GIH легко керується, має гарне підсвічування, звукове сповіщення та блокування від дітей. Покриття EasyClean, що легко очищається, попереджає подряпини камери і прилипання жиру до її стінок, а також має антибактеріальні властивості.

 • Тип керування – електронний, сенсорний,
 • Камера – 23 л,
 • Потужність мікрохвиль – 1000 Вт,
 • Дверцята відкриваються ручкою,
 • Покриття камери – біокерамічна емаль LG EasyClean,
 • Вага – 9,4 кг,
 • Висота – 27,2 см,
 • Ширина – 47,6 см,
 • Глибина – 34,6 см,
 • Звуковий сигнал,
 • Підсвічування.
READ  На мікрохвильовій печі не працює кнопка старт

Переваги НВЧ печі LG MW23R35GIH:

 • кількість режимів-
 • потужна-
 • зручне сенсорне керування-
 • висока якість розморожування-
 • не перегріває-
 • рівномірний прогрів-
 • гарна глибина камери-
 • легка-
 • дизайн-
 • пам’ятка про режими на корпусі-
 • блокування клавіш-
 • добре чиститься.

Покупці відзначають такі недоліки цієї моделі:

Мікрохвильова піч Samsung GE88SUB (8160)

Новинка 2019 року, випущена одним з лідерів ринку. компанією Samsung, має потужність 800 Вт при оптимальному розмірі камери в 23 літри.

Як і належить дітищу такого іменитого виробника, піч має електронне управління та ряд приємних доповнень до основного функціоналу. Наприклад, верхній гриль розширює можливості печі та дозволяє рівномірно розподіляти мікрохвилі, підсвічування камери допомагає контролювати готовність страв, звуковий сигнал сповіщає господиню про завершення приготування.

Кнопкове управління. це, швидше, плюс даної моделі, тому що частина користувачів інших подібних пристроїв скаржаться на сенсорне управління.

У цій моделі вас може здивувати простота очищення камери та режим видалення запахів.

Технічні характеристики:

 • Тип керування – електронне-
 • Камера – 23 л-
 • Потужність мікрохвиль – 800 Вт (6 рівнів)-
 • Дверцята відкриваються кнопкою-
 • Покриття камери – біокерамічна емаль-
 • Вага – 12 кг-
 • Висота – 27,5 см-
 • Ширина – 49 см-
 • Глибина – 34,4 см-
 • Звуковий сигнал-
 • Підсвічування.
 • пристойна потужність-
 • об’ємна камера-
 • є верхній гриль-
 • рівномірний прогрів-
 • видалення запахів-
 • легкоочисне внутрішнє покриття-
 • кнопкові перемикачі.

Підведемо підсумки

Для сім’ї, що живе в сучасному міському ритмі, мікрохвильова піч – хороша підмога. І на дачі цей розумний пристрій не завадить. За відгуками користувачів, головним для більшості з них є, щоб НВЧ пекти швидко та якісно розігрівала їжу. При покупці мікрохвильової печі, більшість користувачів звертають увагу на ціну. Проте, на друге місце у рейтингу виходить дуже дорога модель з великим набором функцій. Сенсорні моделі з високим ступенем автоматизації набирають популярності і стають фаворитами покупців.

А ось для приготування сучасні господині все частіше вибирає не традиційну плиту — а зручним і часто автоматичним. і. Високий рівень автоматизації з одного боку не дозволяє втручатися в процес, а з іншого — не дозволяє і зіпсувати результат. Але є одне неписане правило для будь-якого приготування їжі: якісними повинні бути не лише продукти, а й вода: звичайна водопровідна у нас зазвичай недостатньо чиста, її рекомендують.

СВЧ-піч має широкі можливості і незамінна на сучасній кухні. Вона допомагає розігріти їжу, розморозити продукти та робить це в автоматичному режимі. Вартість мікрохвильової печі безпосередньо залежить від функцій, тому вибір моделі має важливе значення.

Коли ви вперше підключили піч або коли після тимчасового відключення від мережі знову з’являється напруга, значення на дисплеї скидається на “12 H” і необхідно повторно встановити годинник.

Цей режим ми використовуємо дуже часто, коли нам потрібно, наприклад, закип’ятити воду або підігріти блюдо, що трохи охололо. Ми просто ставимо тарілку в мікрохвильову піч, вибираємо рівень потужності та задаємо час приготування. Як правило, ми точно не знаємо наскільки нагріється наша страва, оскільки це залежить від ваги продуктів та виду продуктів. так що ми визначаємо готовність “на око”.

Для увімкнення режиму використовується кнопка РЕЖИМ. Ця ж кнопка використовується для встановлення рівня потужності магнетрону. Загальна послідовність дій:

НВЧ: відповідаємо на найпоширеніші питання

 • 1. Натисніть кнопку СТОП/СКИДАННЯ.
 • 2. Натисніть кілька разів кнопку РЕЖИМ (на дисплеї ви побачите відповідно 1000W, 800W, 600W, 400W, 200W).
 • 3. Натискаючи кнопку “” встановіть потрібний час роботи.
 • 4. Натисніть кнопку СТАРТ/ВВЕДЕННЯ.

Для того, щоб приготування йшло якнайкраще враховувати рекомендації виробника щодо вибору рівня потужності в залежності від виду продуктів. Якщо ви вже маєте досвід роботи з мікрохвильовою піччю, то, думаю, ви вже маєте свої переваги і тут використання будь-якої мікрохвильової печі буде таке ж.

ПОТУЖНІСТЬ Рівень Використання
Високий 1000 Вт Кип’ятіння води • Підрум’янювання яловичого фаршу. • Приготування кондитерських виробів Приготування шматків птиці, риби та овочів. • Приготування ніжних шматків м’яса.
800Вт • Повторний розігрів рису, пасти та овочів. • Швидкий повторний розігрів готової їжі. • Повторне розігрів сендвічів.
600Вт • Приготування страв з яйцями, молоком та сиром. • Приготування тістечок і буханець. • Рідкий шоколад. • Приготування телятини. • Приготування цілої риби. • Приготування пудингів та заварного крему.
400Вт • Розморожування м’яса, птиці та морепродуктів. • Приготування менш ніжних шматків м’яса. • Приготування свинячих відбивних та жаркого.
200Вт • Розігрів фруктів. • Розм’якшення олії. • Збереження запіканок та основних страв теплими. • Розм’якшення олії та вершкового сиру.

https://topobzor10.ru/dlia-chego-nuzhna-knopka-svch-na-mikrovolnovke
https://minimaxtech.ru/kuhonna/znachki-na-mikrovolnovke-chto-oznachayut-2.html
https://www.ixbt.com/home/microwave-guide-2020.html
https://uchetovod.ru/kakoi-znachok-razmorozki-v-mikrovolnovke
https://www.ixbt.com/home/LG-mw25r35gish-review.html
https://technosova.ru/dlja-kuhni/mikrovolnovka/princip-raboty-mikro/
https://xida.ru/node/340
http://www.video-sovety.ru/ms2595gis [/Spoiler]