Що робити, якщо фен перестала працювати

Article

Діагностика несправностей та ремонту фен з вашими руками

Без перебільшення ми можемо сказати, що феном живе сьогодні в кожному будинку. Це м’яко дзичисте аксесуар згрівання повітря, назавжди вступив до жіночого арсеналу, став предметом першої необхідності і використовується не тільки для сушіння волосся, але і для укладання та створення певних видів зачісок. Однак іноді момент виникає, коли щось починає крижаним потворним, хвиля теплого вітром перетворюється на північний вітер, а внутрішній голос наполегливо припускає, що необхідний терміновий ремонт.

Ми починаємо перевіряти і ремонтувати

Як ми вже говорили, щоб розібрати пристрій самостійно, цілком можливо бути надзвичайно уважним і дотримуватися процедури.

Ремонт пристрою також підпорядкована своїй логіці, яку ми скажемо нижче.

Якщо феном не вмикається, перший крок є найбільш логічним. перевіркою, і чи є струм у цій розетці?

Якщо все в порядку з виходом, перейдіть, щоб перевірити шнур живлення. Бризки, поворот. звичайні причини розбиття мережевого дроту. Коли фен розбирається, також ретельно перевіряйте контактні місця проводів до режиму перемикачів. Для виконання цієї процедури, тестер потребує.

Якщо дріт пошкоджений, це не має сенсу відновити його. Потрібно замінити весь дріт цілою вилкою.

Увага! Найпопулярніша розбивка дроту. біля входу в організм фен.

Комп’ютерний сервіс Барселона. Ремонт фари. не вмикається

Після такої технічної перевірки підключіть пристрій до мережі та перевірте результат виконаної роботи.

Перемикач і перемикач

Ми також перевіряємо самостійну кнопку. Вона повинна бути включена гладко і без перешкод. На контакти перемикача не слід сліди Нагар і плавлення.

Трипозиційний перемикач буде перевірено до включення кожного режиму окремо. Перш ніж перевірити перемикач, позначте всі дроти, щоб не заплутати місця зворотного зв’язку.

Пошкоджені місця, починаючи неглибокий наждачний папір і раковина.

Якщо сам перемикач не вдається оптимальний варіант, щоб замінити його новим. Але якщо ви знайдете новий перемикач, неможливий, як опція, щоб обійти його та підключити подачу дроту з урахуванням зламаного перемикача. Оскільки кнопки включення тепер не будуть, то пристрій вимикається відразу після підключення пристрою до виходу.

Вентилятор

Вентилятор несе відповідальність за утворення повітряного потоку. З задньої частини корпусу є спеціальні отвори паркану. Робоче колесо вентилятора виготовляється з легкого, але міцного пластику і обертається на металевому стрижню. Ця металева вісь з одного боку є продовженням електромотора, а з іншого боку впирається у спеціальний отвір у корпусі приладу, який виконує роль опорної втулки. Це робоче колесо через отвори в організмі феном виводить зовнішній повітря і веде цю нитку до сопла.

READ  Тріщини на скляній керамічній плиті, що робити

Швидше за все причину скорочення ефективності вентилятора:

Є два рішення проблеми з заготовленим повітряним каналом:

  Якщо пристрій оснащений знімним фільтром, він повинен бути видалений та спробувати добре очистити.

Якщо волосся намотується на вал вентилятора. робоче колесо краще видалити і ретельно видалити втручання у її вільне обертання.

Увага! При чищенні валу вентилятора не застосовуйте надмірні зусилля, щоб не пошкодити вал або робочий колесо.

Спіралі

Повторіть знову, матеріал, з якого зроблено цей нагрівальний елемент. ніхром. Як тільки поточний буде служити ніхромом, він починає нагріватися і робить повітря через нього гарячим. У звичайному режимі температура гарячої температури знаходиться в діапазоні 50-60 ° С.

Більш досконалі моделі мають кілька таких спіралей, які забезпечують різні режими нагрівання повітря.

Типові прояви розбиття нагрівального елемента:

Ці ознаки показують, що нагрівальний елемент несправний. Всі ці поломки можуть бути усунені, якщо фен ретельно розбирається, перевіряє та намагається виявити джерело вини.

Якщо після розібраного пристрою, вам потрібно уважно вивчити нагрівальний елемент для цілісності.

Якщо виявляються точки нитки, його можна знайти або припаятися або крутити два протилежного кінця. Альтернативно, покращуйте обидва кінці спіральної тонкої мідної трубки.

Але ми повинні попередити, що на основі досвіду використання ніхромних спіралей цей ремонт здатний розширити життя фено, але не довго.

Ремонт фен Інтерскол з власними руками

Feng Interskol Fe-2000 досить ненадійний, особливо якщо ви використовуєте це неправильно.

Ремонт зазвичай відбувається за такими помилками:

 • Заміна Симістора,
 • Заміна або очищення змінного резистора (потенціометр),
 • Заміна або ремонт нагрівальних спіралей R1 або R2,
 • Заміна двигуна.

Отже, що феном працювала довше, рекомендується ретельно вивчити інструкцію, особливо режим роботи.

Рекомендовано під час роботи. 5 хвилин. Після завершення температури регулятор температури видаляється як мінімум, залишає на холоді, колинайменше 1 хвилину, і лише тоді вимкніть фен.

Чому фен вимикається при перегріву?

Почнемо, ми розуміємо важливий момент. Що фен вимикається сам по собі це просто добре. Подивіться, чи він перегрівається і не вимкнув, все було б набагато гірше. Ну, уявіть собі: він нагрівається, він теплий, а потім його наповнення починає розтопити. Від цього це може відбутися короткого замикання, а потім він може завдати вам шкоди.

І навіть якщо він розплавляється якось по-різному, не закриваючи до роботи, він буде зупинитися назавжди.

Комп’ютерний сервіс Барселона. Familier Repair. не включається

Це нікуди не годиться. Тому в якісних сучасних фенах обов’язково є функція відключення при перегріві, яка захищає і вас, і ваш фен. Нічого спільного з цим і не потрібно робити.

Компьютерный сервис Барселона. Ремонт фена. не включается

READ  Складна цегляна піч з власними руками

Однак терпіння постійного відключення не є необхідним. Це те, що питання: чому фен швидко перегрівається і як уникнути цього?

Якщо повітря на сцені зупинився нагрівання, то справа, безумовно, лежить у спіралі (рис.4). найбільш уразлива частина.

Дізнайтеся, що спіраль не вдалося легко. гострим запахом Гарі. Іноді кінці спіралі розходяться, а фен починає нагріватися. Для того, щоб усунути цю несправність, достатньо:

 • Розбирайте пристрій і підключіть кінці спіральних плоскогубців;
 • до припої за допомогою ручного солгонаючого;
 • Якщо є старий непрацюючий фен, візьміть спіраль від нього.

Виконання фен з вашими руками, не забувайте про заходи безпеки

Здається, що підняти і так зрозуміло. Однак часто незалежний апаратний ремонт, який не повністю сухий кучері, може перетворитися на особисті проблеми. Так, банально через не дотримання заходів власної безпеки. За статистикою, вона більш пов’язана з електрикою.

Ігнорування безпеки або незнання проблеми призводить до не бажаних наслідків. Тому фахівці не рекомендуються відновлювати фен до людей, які не мають елементарних навичок і не мають знання в галузі електроенергії.

Перевірка пристрою для сушіння волосся, завжди вимикайте живлення. Перевірте, використовуючи мультиметр тестовий пристрій або індикатор.

Пам’ятайте, що мова йде про побутові пристрої, призначені для сушіння волосся. Рекомендації не стосуються ремонту професійного обладнання.

Хоча професійні фени схожі на побутові прилади, у них є багато відмінностей та додаткових функцій. Тому незалежний ремонт професійного обладнання є прерогативою професіоналів сервісних центрів. Щоб уникнути частого побоювань, ми рекомендуємо вибрати правильний фен для домашнього використання.

Влаштування приладу

Фен різні: професійні та домашні, великі та компактні, з форсунками та без додаткових функцій, комбіновані варіанти (фен і д-р.). Ви можете передати їх до нескінченності. Але принцип роботи та загальний пристрій всіх пристроїв цього типу однаковий. Відповідно, поломки мають той же тип. У найпростішому пристрої, нематеріального електроніку, існує лише кілька структурних елементів:

 • труба з термостійкого пластмасу, через яке повітря керується;
 • електричний вентилятор, за допомогою якого здійснюється рух повітря;
 • нагрівальний елемент (спіраль або пластина) потепління повітря;
 • Перемикач та/або режими перемикання (механічні або сенсорні);
 • Шнур живлення та штепсель для перемикання на фен у розетку.

Але в багатьох сучасних фенах присутні і додаткові деталі: різні види індикаторів, терморегулятор, термостат, іонізатор тощо.D. Ймовірність розриву таких пристроїв вище, ніж простіші конструкції.

робити, якщо, працювати

Фен перегрівається і не включений через те, що?

Основна і найпоширеніша причина перегріву є те, що повітряний струмінь занадто слабкий. Потужний фен передає весь надлишок теплоту від нагрівального елемента повітря, тому довго не перегріває себе.

Такі ситуації можна розділити на дві групи:

Другий. видатним. Але найчастіше це вирішується.

Чому спочатку хороший фен, почав перегрітися?

Я можу назвати три варіанти з причин.

робити, якщо, працювати
 • Найпростіший і легко вирішується хмарно фільтр або фільтр. Відповідно знизився повітряний потік біля входу, лопаті обертаються все з тією ж силою, але вони не мають повітря. Помилуйте це вирішується простим чищенням, яке ви можете зробити самі за п’ятнадцять хвилин. Подивіться, ось тут докладні інструкції щодо очищення фен.
 • Середній складність, але досить рідкісні маленькі об’єкти або волосся, забиті лопатями. Тепер вони самі стають повільніше. Це рідко, тому що фільтр не намагається. Чи будете ви піднятися в внутрішній стороні волосся самостійно, щоб перевірити це? О, я не знаю. Напевно, краще атрибути фен до сервісного центру.
 • Комплекс зіпсував щось у технічному наповненні фен. Тут, звичайно, тільки сервісний центр, якщо ви не є яром. Однак, з великою ймовірністю, ця проблема також вирішується.
READ  Скляний посуд для духовки з кришкою

Тобто, вам не потрібно турбуватися. Просто спокійно очистіть волосся і подивіться, чи не буде виправлена ​​ситуація. Зазвичай виправляє. Якщо не виправлено, візьміть його до сервісного центру.

Чому фен швидко перегрівається при роботі з самого початку?

Що вдіяти. Здається, ви вибираєте не те, що фен. Ну то є можливість, що справа в шлюбі, допущеному в конкретному виробі. Тобто, сама модель відмінна, але це конкретно було певним збою. Зв’яжіться з гарантійним сервісом, можливо, що проблема буде виправлена.

Однак, звичайно, звичайно, це не одружений. Просто фен. Що з ним не так?

 • Фен. низької потужності. У спеціальній статті ми пояснили, чому сила настільки важлива для фен. Так, товстим і довгим волоссям слабкий фен може бути висушений півгодини, в декількох техніках і з перервами для охолодження фен. Ранок і неприємний. Ну, нічого, не сумуйте. Це був інвестиційний досвід. Тепер ви знаєте, що вам потрібна більш потужна фен, а наступного разу ви не повторите цю помилку.
 • Сім’ї погано відібрані. Це також можливо. Погано говорить про виробника фен. Але коли інформація про те, чому потужні фени краще, стала досить поширеною, деякі виробники стали хитрувати, вкручуючи у фен номінально потужний мотор і вказуючи на упаковці значні цифри. Однак всі інші частини фен залишалися тим самим нестандартним Загалом, також, звичайно, слідчі.

Добре, все ясно. Але тепер, що робити з таким феном? Може якось зробити це добре?

На жаль, але такий фен краще продам на Avito, зокрема, вказуючи, що фен працює, тільки для вашого волосся виявилося недостатньо потужним. Повна вартість не допомагає, але ви можете додати гроші та купити повноцінний професійний фен Mustang, з яким вам не потрібно турбуватися про перегрів.

Ну, тобто, можна накласти, звичайно, будь-який фен. За бажанням. Однак, щоб перегнати МБФ-1, вам доведеться добре спробувати. Він грав навіть з найбільш навколишнім зачісками: