Що робити з двигуном з пральної машини

Пральні машини

Table of Contents

Від класу та віку, машина залежить від того, який двигун буде в руках. Якщо ми говоримо про стару, радянську. це буде відкритий асинхронний пристрій, досить надійний. Двигун від старої пральної машини барабанного типу має потужність 180 Вт, але це дуже зручно для домашнього, тому що він має відмінні показники крутного моменту. В інших випадках руки можуть отримати:

 • двошвидкісний двигун від промивання з фіксованим 350 і 2800 об / хв;
 • Колекторний блок, який з прямим джерелом напруги без коригування, прискорює вал до 12-15 000 об / хв;
 • Двигуни з сучасних стирах різних класів, тому що сьогодні виробники часто не дотримуються загального стандарту.

робити, двигуном, пральної, машини

Негайно варто згадати інверторний двигун, який оснащений найсучаснішою пральною машиною. Для початку такого сукупності потрібна схема управління. Вона повинна спочатку конвертувати черговий струм у постійну, а потім. створити новий сигнал та змінити частоту вихідної напруги для керування поворотами на валу. Але якщо є силова електроніка з пральної машини в наборі до двигуна. це буде надзвичайно корисним доповненням.

Що може бути двигуном від старої пральної машини

Якщо ви збираєтеся зробити домашнє від використовуваного двигуна, вам потрібно з’ясувати, що він представляє, і що здатний. У пральних машинах можна зустріти три типи двигунів: асинхронну, розколу та колектор. Розглянемо їх ближче:

 • Асинхронний. може бути двофазний або трифазний. Двофазні двигуни знаходяться в старих моделях ще радянської продукції. Більш сучасні машини оснащені трифазними. Дизайн цього двигуна надзвичайно простий, він може розвинути швидкість до 2800 оборотів за хвилину. Видаляється з операційного двигуна машини вам просто потрібно змащувати. і він готовий до нових подвигів.

Такі двигуни відрізняються тихою роботою. Їх єдиний недолік. вражаючі розміри

 • Колекціонер. такий тип двигуна, який ви знайдете в дизайні більшості побутової техніки. Такі пристрої можуть працювати з прямого та змінного струму, мають компактні розміри та швидкість контрольовану швидкість. Єдиним недоліком цього двигуна є стерті щітки, але ці елементи можуть бути замінені, якщо це необхідно.

Слід визнати, що в порівнянні з асинхронним, таким двигуном є більш шумним. Крім того, він часто перегрівається і навіть іскри

 • Недбалий прямий привід. найсучасніший двигун від корейського виробника. Ви знайдете його в сучасних пральних машинах з LG і Samsung.

Дробарка з мотора з пральної машини з власними руками

Подібні моделі. найбільш компактні. Вони відрізняються зносостійкістю, простотою дизайну та високою ефективністю

Тепер, коли ви можете визначити тип двигуна, він залишається вирішити, де ви можете застосувати двигун з пральної машини.

Застосування операційного двигуна пральної машини

Розглянемо деякий домашній двигун з пральної машини. Сьогодні, за допомогою Інтернету, багато домашніх майстрів щасливі поділитися своїми винаходами, при розробці яких були використані запасні частини з старих пральних машин. Розглянути найбільш популярну.

Бетонозмішувач

Під час ремонту в квартирі приватний будинок може знадобитися невелика кількість конкретного розчину. Оренда для такого цільного бетонозмішувача. занадто дорого. Ви можете самостійно побудувати такий інструмент, для якого випадок підходить від старої шайби (крім машини).

Інструкції з виробництва:

  Перш за все, необхідно закрити дренажну діру в житлі (ви можете поставити звичайну вилку).

 • З двох міцних сталевих смуг ми робимо лезо, функція якої змішується суміш. З цією метою також підходить тривалий барабан, ядро ​​якого залишається твердою, а лопаті вирізані з кола і вигину до 90 градусів в одному напрямку.
 • Через отвір, призначений для активатора, необхідно вставити вал, до якого зварюються заздалегідь підготовлені лопатки.
 • Останній етап. встановлення двигуна, підключення до валу.

Простий бетонозмішувач для умов експлуатації готовий. За допомогою цього пристрою ви можете легко підготувати відро розчин.

Вхід від двигуна з пральної машини

Робочий двигун з старого машини може бути використаний для виробництва з власними руками електричний наждак. Це робиться дуже просто. наждачний папір встановлений на вал (заточений). Такий інструмент буде дуже практичним у країні, оскільки він може бути формований не тільки ножів, але й лопати, осями.

Кормор, зерна

Ті, хто має невелику ділянку землі, містять домогосподарство, не заважає зернових заводів з власними руками, кордонами. Якщо він використовується для цього електричний автомат машини, то домашній пристрій не буде гіршим, ніж фабричне обладнання.

Зробити в домашніх умовах міхур. На додаток до двигуна, вам знадобиться корпус верхньої завантажувальної машини, який можна знайти на металобрухту.

Важливо зрозуміти! Коефіцієнт двигуна пральної машини може бути використаний для створення різних економічних інструментів, що вимагають обертання.

Моторний мотор може бути застосований до виробництва домашнього тіста.

Електричний наждак з машини пральної машини двигуна

Одне з використання двигуна з машини є виробництво електричних напечених. Цей пристрій буде дуже необхідним у домогосподарстві. Завдяки йому, ви можете швидко покласти нож, дриль, ножиці та будь-який інший інструмент різання. Звичайно, завдання. це не одне з легенів, але з майстерним підходом, все можна зробити досить швидко.

Перше і найважливіше завдання полягає в тому, щоб прикріпити шліфувальний камінь до самого двигуна, точніше, до валу двигуна. Проблема полягає в тому, що основний діаметр отвору в шліфувальному камені та діаметром валу пральної машини вал зовсім відрізняється. Ця проблема вирішується. Потрібно підготувати спеціальний фланець, який матиме дві різні сторони. З одного боку, буде необхідна нитка для надійного консолідації електричного кола, а з іншого боку, вал двигуна буде заповнений. Для виготовлення фланця це займе невеликий шматок сталевої труби діаметром 32 міліметрів.

 • Ми приймаємо необхідну трубу (32 міліметрів). Довжина труби не повинна перевищувати 20 сантиметрів.
 • Тепер вам потрібно вирізати нитку на одній з кінців труби. До надійно зафіксувати фланець на валу, необхідно, щоб товщина ядерного кола в два рази менше, ніж довжина нитки. Дуже важливо враховувати напрямок нитки. Його слід розрізати в протилежному напрямку обертання валу двигуна. В іншому випадку шліфувальний камінь просто летить від валу при обертанні.
 • Інший кінець валу повинен нагріватися з пайкою та щіпкою на валу. Після охолодження труби безпечно виправляється на валу. Для більш сильного з’єднання можна зварювати трубку з валом. Якщо немає зварювання, ви можете просто свердлити отвір і з’єднатися з болтом з гайкою.
 • Тепер вам потрібно підібрати три гайки та два шайби необхідного розміру. Наприкінці труби з різьбленням, викрутіть одну гайку, поки не зупиниться, носити відповідну шайбу, потім наменевий круг, потім іншу шайбу і крутити все це з другим горіхом. Обертання все необхідно щільно, але в кінці також виправити третій горіх.

Основне завдання завершено, тепер вам потрібно безпечно забезпечити двигун. Стенд для кріплення виконаний залежно від наявності отворів для кріплення на самому двигуні. Після виготовлення стенду виправити двигун на робочому банку. Кронштейни для двигуна на деяких пральних машинах ідеально підходять для кріплення на робочому банку.

Підключення до електричного інсульту

Після того, як двигун з наждачним папером фіксується на робочому столі, вам потрібно підключити його до джерела живлення.

 • З особливим мультиметром потрібно знайти робочий вихід. Для цього перевірте опір кожного виходу. Опір на робочому виході повинен бути близько 12 Ом.
 • Ми виробляємо робочий вихід до мережі.
 • Щоб запустити роботу наждачного паперу, вам потрібен спеціальний стартовий пристрій. Якщо це не так, то запуск наждачного паперу може бути виконаний вручну, сильно охолоджуючи наждачний папір до обертання.

На цьому процесі виготовлення електричних напечених закінчується. Пристрій готовий до роботи.

Виробництво машини пральної машини двигуна

Робота газонокосарка. це ще один варіант для компетентного використання двигуна з пральної машини. Цей пристрій дуже корисний тим, хто має країну та побутові секції. Для виготовлення газонокосарків, багато матеріалів не потребують, всі компоненти можуть бути отримані в сараї та гаражі.

 • Перш за все, вам потрібно отримати шасі, з яким він буде рухатися. Для цього колеса придатні з будь-якого кошика або дитячої каретки.
 • На шасі потрібно встановити спеціально підготовлену металеву платформу. Зробіть платформу з металевого листа, а кут квадратного профілю. Спеціальна рамка з кута. Стійки для колес вже зварюються до нього.
 • Для ручки ви можете адаптувати трубу не надто великий діаметр. Висота ручки вибирається зростанням людини, яка буде керувати ним. Ручка зварюється до рами з газовим або електричним дуговим зварюванням.
 • Тепер вам потрібно приготувати дірку на платформі, так що вал двигуна вільно вільно.
 • Далі на фронті потрібно розмістити сітку. Решітка загвинчується з болтами. Решітка повинна мати спеціальні прогалини. 2 сантиметри у верхній і 1 сантиметр знизу.
 • Двигун встановлюється на платформі, щоб вал проходить у спеціально підготовлену дірку. За допомогою методу зварювання або натискання в кінці валу, вам потрібно виправити ріжучий інструмент (ножів).
 • Щоб захистити двигун від потрапляння в це трави, вам потрібно закрити його захисним корпусом. Однак варто враховувати, що двигун може бути нагрітий, і він потребує охолодження. Тому в захисному покритті повинно бути невеликі отвори.
 • Тепер підключіть кабель живлення. Як у випадку з виробництва напеча, вам потрібно знайти робочий вихід з мультиметром. Кабель приєднується до нього. Вирізати виделкою і спеціальним перемикачем, щоб вийти на ручку газонокосарки.
READ  Що можна зробити з барабаном пральної машини

Про цей процес виготовлення газонокосарка завершена. Запобігти випадковому пошкодженню шоку, ручка найкраща для Тепер пристрій готовий до роботи.

Виготовлення бульбашки машини пральної машини двигуна

Від двигуна пральної машини, ви можете побудувати і бульбашок. Цей пристрій ідеально розрізає на дрібні шматочки різних фруктів та овочів великих розмірів. Дуже корисно в фермі.

Кубики технології виробництва

 • Для виготовлення бульбера також потребує барабану з пральної машини. У спині необхідно зробити отвір на діаметр валу двигуна.
 • На краях барабана вам потрібно зробити чотири отвори. Болти будуть прикріплені в цих місцях. І в одній стіні зроблено велику дірку. Саме через те, що готові сировини випаде.
 • Елемент ріжучого необхідно встановити в кінці валу двигуна за допомогою декількох болтів. Ріжучий елемент повинен складатися з двох ножів. Нижній нож повинен бути з невеликими вигнутими кінцями.
 • Вся отримана конструкція повинна бути встановлена ​​на підтримку, яка виконана у вигляді чотириногий стілець.
 • Зверху барабан повинен бути закритий кришкою, інакше матеріали під час шліфування вилітають з барабана.
 • Що стосується джерела живлення, то все, як з попередніми змінами. Ми знаходимо робочий вихід та підключення до нього. Кабель живлення.

Cormor готовий до роботи. Завдяки такому пристрою за одну годину можна переробляти до 100 кілограмів сировини різних міст.

Виготовлення бетонного змішувача з машини для прання двигуна

Якщо ви плануєте будівельний майданчик, то не поспішайте кидати стару пральну машину. З нього ви можете зробити повноцінний бетонозмішувач, який значно полегшить процес будівництва.

Процес виконання бетонних змішувальних робіт

 • Спочатку потрібно зробити стабільну базу, на якій буде розташований пристрій. Ви можете зробити це з дерев’яного бару 150 до 150. Блук-зв’язки виконуються з використанням самовідданості. База може бути виготовлена ​​з металевих цукрових речовин або кутів. Основою металу є більш стійким і надійним.
 • Вал двигуна та дерево сам башта повинні бути в одному літаку. За допомогою цього розрахунку потрібно зробити на кадрі спеціальні полиці для кріплення двигуна.
 • Далі встановіть коробку передач. Шків коробки передач і двигун повинен бути в одному літаку. Якщо цей стан не дотримується, двигун буде відчувати велику перевантаження і скоро припинить роботу.
 • Як танк для замішування, ви можете використовувати танк тієї ж пральної машини. Вал встановлюється в контейнері та спеціальні лопатки для замішування. Дуже важливо спостерігати симетрію місця розташування лопатей. Вони повинні бути явно навпроти один одного.
 • Тепер підключіть електропроводку, створіть кнопки початку та вимкнення. Стретч ремені для шківів.
 • Щоб захистити коробку передач та двигуна від введення бетонної суміші, вони будуть краще закрити захисні обкладинки.

Виготовлення генератора з пральної машини двигуна

Від двигуна машини можна зробити генератор 12 В. Щоб зробити це не необхідним для кращої роботи та багатьох додаткових матеріалів. Все, що потрібно, це 32 магнітний спеціальний розмір (20 х 10 х 5 міліметрів).

Весь процес переробки полягає в тому, що необхідно видалити ядро ​​шар і встановити спеціальні магніти. На роторі є чотири поляки, кожен полюс встановлений на восьми магнітів. На верстаті потрібно видалити невеликий шар ядра та встановити магніти в цих угод. Потім полюси повинні бути виливши епоксидну смолу, попередньо загорнути їх з папером. Тепер вам потрібно встановити нові підшипники. Знайдіть робочу обмотку, а старі дроти відрізані. Генератор готовий до роботи.

Якщо у вас є фантастика, робочі руки та необхідні знання, то на підставі наведених вище прикладів ви можете зібрати інші пристрої та пристрої для різних цілей. Всі фундаментальні принципи викладені на прикладах вище. Аналогія виробництва в більшості випадків буде однаковою, за винятком характерних нюансів.

Домашня машина для прання двигуна

Щоб підключити двигун до змінного струму, виконайте такі дії: 1. Спочатку вам потрібно приготувати тест. це спеціальний пристрій, який служить для визначення обмоткових дротів.2. Щоб визначити пару проводів, тестер зонда підключений до будь-якого дроту, а один за одним перевіряє всі інші. Якщо з’єднання було позначено під час з’єднання з тестом, то це буде пара проводів. Відповідно, інші два дроти також зробить пару.3. Вимірюють рівень опору двох обмоток. Обмотка з великим індикатором. Launcher.4. З різних обмоток, дроти з’єднуються парами, потім підключені до мережі 220 В.5. Перемикач рекомендується встановити на дроті запуску.

У деяких випадках напрямок, в якому обертається двигун, слід змінити. Тут ми змінюємо висновки запуску.

Двигун з старої пральної машини для токарного верстата

Самостійно зібрати токарний верстат. це не складна річ. Потрібно лише на основі моторного валу з старої пральної машини, щоб заблокувати адаптер. Адаптер не повинен бути фіксованим капіталом. Краще, що він знімний, тому що тог стане багатофункціональним, з можливістю витягти частини, щоб загострити ножі. загострення кола, займатися різання металевих та пластмасових труб з різальним колом, використовуйте інші насадки. Фото представляє можливі форсунки.

Не виправляйте це домашнє на міцну основу. Для роботи є більш зручним, рекомендується зробити портативний. Основою буде служити товстою надійною дошкою. Щоб забезпечити отриманий верстат, рекомендується використовувати кронштейни, які загвинчуються до бази за допомогою болту з пральної машини. Може бути використаний звичайний перемикач, або з пральної машини.

Образливий

Завдяки цьому домашньому утиліту ви можете суттєво заощадити на заготовці для домашнього харду. Якщо ви виберете двигун достатньої потужності, то цілком реалістично збирати Cormor, зернопородження та пасовища, яка у роботі не відмовляться до фабричних моделей. У цьому випадку рекомендується використовувати двигун з автоматичної пральної машини. вони просто характеризуються більш високою потужністю.

Щоб перетворити стару пральну машину в міхурі, не потребуйте довгого роботи. Потрібно взяти двигун з машини та корпус з іншої старої пральної машини. з верхньою завантаженням. Таке житло є досить простим. у пункті отримання металобрухту це коштує копійки.

Крок за кроком Опис створення бульбашок з власними руками: 1. Лезви з ножами повинні мати такий діаметр, в якому вони не будуть повністю досягати краю справи.2. Ми робимо в нижньому отвір, щоб видалити готовий корм.3. Ми встановили один лезо з ножами у нижній частині корпусу, інший. на 40-50 см від верхнього краю; Для того, щоб якість шліфування краще, для ножів повинні бути використані 2 різні вали, вони повинні обертатися в різних напрямках.4. Гвинт двигуна на обкладинці пральної машини, і ми прикріплюємо його до валів.5. Розріжте отвір у кришці, щоб заснути сировину.6. Ми встановлюємо кришку до місця та перевірте домашню справу у справі.

Такий домашній апарат не буде функціонувати не гірше, ніж завод, і дозволить отримати високоякісну земну їжу.

Наждак з двигуна з пральної машини

Наждальна машина буде корисною для майже будь-якої ферми.

Це може бути зроблено легким способом. достатньо зробити двигун з автоматичної пральної машини у робочому стані.Коли ви виключаєте шліфувальний камінь на двигун, можуть виникнути деякі труднощі. кам’яна діра не може збігатися з діаметром валу електродвигуна.

У цьому випадку вам потрібно взяти додаткову частину, яка повинна бути спеціально конкретно. Цей адаптер легко здійснюється будь-яким точком, вам потрібно лише повідомити діаметр вала.

На додаток до адаптера, потрібно мати особливий болт, гайку, шайбу.

Різьблення на гайці повинна бути вирізана залежно від того, який напрямок двигун обертається.

Для того, щоб двигун обертався за годинниковою стрілкою, слід розрізати лівою ниткою, для обертання зустрічі. нитка повинна бути правою.

Якщо ви навпаки, то камінь постійно розслабиться і літати.

Може бути, у вас є гайка, але напрямок водіння непридатним. Тоді ми змінюємо напрямок обертання. У цьому випадку ми змінюємо обмотки.

Підключіть робочу обмотку до мережі 200 В, підключіть пуску до робочої котушки.

Другий кінець протягом короткого часу ми застосовуємо до виходу. Колектор електричний двигун почне рухатися в одну з боків.

Коли місця розташування запуску обмотки замінюються, напрямок руху руху зміниться до протилежного.

Напрямок обертання двигуна може бути змінений без використання конденсатора. Тут після підключення робочої обмотки до 220, камінь різко прокручується у потрібну сторону.

Після цього двигун починається, а машина починає працювати.

Моторна косарка пральна машина

Газонокосарка. це ще один приклад, оскільки ви можете грамотно використовувати двигун від пральної машини. Цей пристрій буде дуже корисним, якщо у вас є країна або побутова сюжет. Щоб зробити газонокосарку, вам не потрібно багато деталей, всі матеріали будуть серед будинкових резервів у гаражі або майстерні.

READ  Що робити, якщо у пральній машині запах

Супер машина з двигуна з пральної машини.Це ви раніше не бачили

Двигун з шайби для бетонозмішувача

Під час будівництва або ремонту, часто необхідно виготовляти бетонну суміш, тоді як оренда бетонного змішувача стає збитковим. У цьому випадку має сенс збирати бетон-змішувач з власними руками. це буде ідеально зроблено.

Вібростол самостійно

Використовуючи двигун з пральної машини, ми можемо виготовляти вібротолу для тротуарної плитки.

Обладнання цього типу розроблено досить простим способом. Домашня вібротольна виконана у вигляді пластини, яка є верхньою частиною пристрою, прикріпленого до металевої основи, використовуючи рухоме з’єднання, з ексцентричним двигуном з пральної машини. Під час печі вібрації, з бетону, який покритий у формі на цій пластині, виходить повітряні бульбашки, а порожнеча зникає. Завдяки цьому готові продукти характеризуються високою силою та якістю.

Варіанти обладнання

Нижче описано, що можна зробити з старої пральної машини. Ці пристрої будуть корисними для ферм, будівництва, садівництва та ремонту.

Найбільш поширеним домашнім є напечес. Оскільки діаметри валу двигуна та шліфувального каменю різні, це буде необхідно, щоб зробити послідовний адаптер. Його роль буде грати шматок 20-сантиметрового труби. Наприкінці останнього слід зробити нитку так, щоб вона була вдвічі довша, ніж шліфувальний камінь. Її напрямок має бути протилежним обертанням двигуна. Це необхідно, щоб шліфувальне коло не відкручує і не подобається.

Адаптер повинен бути закріплений на валу двигуна. Тоді треба було б свердлити дірку там, і вигнати болт і гайку, щоб остаточно виправити напечене коло з адаптером. Залишатиметься посиленням домашнього надійного.

Моторна потужність з пральної машини достатньо для невеликого токарного або барабанного шліфувального машини. У першому випадку ви можете повільно лікувати циліндричний порожній. Для більш надійної консолідації застосовуйте підтримку, яка захищає двигун від надмірних бокових вантажів. У другому випадку циліндр покласти на вал двигуна, який сподівається на шліфувальний папір. Всередині він також повинен бути встановлений зі сталевим стрижком, з яким можна виправити на вал двигуна.

Стара пральна машина типу активатора може перетворитися на невеликий бетонний змішувач. Це слідує:

 • Зробити лезо, для чого необхідно вирізати з 4-5 мм сталевих заготовок, підключити під прямим кутом (у вигляді букви p), і приготувати.
 • Прикріпіть елемент до активатора.
 • Підключіть двигун до мережі (див. нижче).
 • Буде лише залишити, щоб поставити бажані будівельні матеріали в танку.
 • Моторна потужність у цьому випадку буде достатньо для малих обсягів.

Ви також можете зробити міхур. На додаток до двигуна барабан буде потрібно з пральної машини. Потрібно зробити дві заточені лопатки, що грають роль ножів. Барабан прикріплений до болтів для підтримки. У нижній частині слід зробити розетку. Один лезо з ножем встановлюється на дні, а інший ближче до вершини. На передній панелі барабану потрібно регулювати кришку так, щоб корм не зрозумів з боків.

Інша можлива домашня газонокосарка. Він буде працювати взагалі не гірше, ніж завод. Для його виготовлення вам знадобиться:

 • Для основи підуть товстий шматок сталі або велику кришку з каструлі.
 • Для кадрів і ручок вимагатиме кутів або труб.
 • Колеса повинні бути компактними, але довговічними. Їх можна взяти з каретки або великої машини для іграшок.
 • Обов’язково потрібна довжина придатності з виделкою і перемикатися.

Спочатку потрібно зварити квадратну рамку з осями. На підставі якого він прикріплений з нижньої сторони, ви повинні зробити отвір для валу двигуна, а потім закріпити його. З більш довгих труб, необхідно зробити P-подібну ручку. На його горизонтальній частині покласти гумовий корпус, щоб бути більш зручним для збереження. Дріт з перемикачем, підключеним до двигуна. Якщо ви плануєте використовувати мокрій трави до обрізання, необхідно ретельно ізолювати всі течії.

Нарешті, останній пристрій, який може бути виготовлений з пральної машини. це генератор. Асинхронний двигун вимагатиме вишуканості. Необхідно розібрати його, вирізати в ротор канавок, в яких вам потрібно вставити і клей з холодним зварювальним неодимовим магнітами. Робоча обмотка повинна бути підключена до контролера, яка стабілізує та випрямляє струм, індуковану в ній і забезпечує задану напругу.

Такий генератор зможе годувати лампу або заряджати акумулятор. Ротор може бути переміщений шляхом свердління, викрутки або механізму педалі. Можливі інші варіанти.

Етапи виготовлення домашнього

Розглянемо варіанти саморобних пристроїв на основі двигунів з “миття”.

Генератор

Зробити асинхронний генератор двигуна. Наступний алгоритм допоможе в цьому.

Найкраще, що можна зробити з двигуна від миття

 • Розбирайте електродвигун і видаліть ротор.
 • На токарному верстаті, щоб видалити ядро ​​шар, що виступає над бічними щітками по окружності.
 • Тепер ви повинні глибоко в ядро ​​шару на 5 мм, щоб вставити магніти неодиму, які потрібно буде придбати окремо (32 магніти).
 • Зробіть вимірювання довжини окружності та ширини ядра між бічними щітками ротора, а потім вирізати на ці розміри. Він обов’язково повинен повторити поверхню ядра.
 • Позиція на шаблоні для кріплення магнітів. Вони знаходяться в 2 рядах, на одному полюсному секторі. 8 магнітів з 4 магнітів поспіль.
 • Далі клеєний шаблон олова на роторі розмітки назовні.
 • Обережно суперголовок приклеєний до шаблону Всі магніти.
 • Прогалини між магнітами наповнені холодним зварюванням.
 • Поверхня ядра групується наждачним папером.
 • Тестера виявляє вихід з робочої обмотки (стійкість до неї над захоплюючою обмоткою). це буде потрібно. Інші дроти. Видалити.
 • Провід робочого обмотку слід надсилати через випрямляч до контролера, щоб бути підключеним до акумулятора. До цього ротор вкладається в статор і збирайте електродвигун (тепер це генератор).

Домашній генератор готовий підкреслити пару кімнат у будинку, якщо аварія виникає з електромережі, а також може забезпечити вигляд улюблених телевізійних серій на телебаченні.

Правда, спостерігаючи за серією, доведеться виконувати для свічок. генераторна сила не настільки велика, як я хотів би.

Заточений

Найпоширеніший саморобний інструмент, встановлений з двигуна CM. газета (заточена). Для цього необхідно забезпечити двигун на надійну підтримку, і посадити наждачний папір. Найкращий варіант для закріплення намету зварює до кінця дерева трубки з нарізаною внутрішньою різьбою, що дорівнює довжині подвійної товщини наземного кола. У той же час неможливо порушити центр цієї домашньої муфти, інакше побиття кола перевищить допустимі межі, які не будуть дозволені, а підшипники не будуть.

Різьблення на поворот обертання кола так, щоб болт, що тримає коло на валу, не кручений при роботі, і був затриманий. Коло приєднується болтом з шайбою, що проходить через центральну дірку і загвинчується у внутрішні нитки, зварені до валу зчеплення.

Домашній бетонозмішувач

Для цього домашнього пристрою, крім двигуна, підрозділ пристрою буде потрібно, в якому миття. Тільки пральна машина кругла форма з активатором у нижній частині танка. Необхідно видалити активатор, а на своєму місці для зварювання лопатки P-подібної конфігурації, виготовленої з листового металу товщиною 4-5 мм. Лопаті зварюються під прямим кутом до бази. Щоб встановити бетонозмішувач, потрібно встановити рухомий кадр з кута, а також резервуар пральної машини, який став зручною бетонною сумішшю.

Буде тільки навчитися думати, як виправити танк в різних позиціях.

Млин

Зробити млин, потрібно виконати кілька операцій.

 • Двигун видаляється і очищається від бруду та пилу.
 • З фанери роблять коробку стіл з трьох сторін. Її висота повинна бути три довжини двигуна. Нижня коробка монтується на 5 см від поверхні підлоги. У кришці, отвори для охолодження двигуна скорочуються заздалегідь.
 • Весь дизайн посилюється кутами на саморекламу.
 • Встановіть колет на вал двигуна через адаптер. Він призначений для кріплення різаків.
 • З задньої частини задньої стінки, встановленої з труб 2 стійки, які будуть служити ліфтом, щоб мати можливість відрегулювати від’їзд інструменту. Двигун закріплений на стійках, і роль підйому механізму виконує різьбовий шпилька, встановлений під дном двигуна, і відпочиває нижній кінець у гайку в нижній частині вікна.
 • Поворотне колесо кріпиться.
 • Дизайн завершується з установкою амортизаційних джерел, які необхідні для полегшення підйомника двигуна та гасіння його коливань.
 • У схемі двигуна потрібно включити регулятор швидкості. Зробити ізоляцію всіх електричних контактів.

Свердлильний верстат

Для свердлильного машини необхідно зробити важку квадратну основу з кутів і товстого листового металу. Одна з боків фундаменту вітати вертикально канал бажаної довжини. До нього прикріпити невелику поздовжню постачання, що використовується в токарному верстаті. Це буде виконувати вертикальну стійку функцію.

До вертикальної стійки, щоб прикріпити двигун з пральної машини. для цього є платформа у вигляді кола. Двигун прикріплений до 2 болтів на ділянку, але між ними слід встановити фанерний спейсер для щільного з’єднання. Картридж встановлюється на вал двигуна через адаптер, відображаються дроти до електромережі, схема регулятора револьверу встановлюється.

Стрічкова пилка

Оскільки стрічкова пилка є замкнутою стрічкою з різання зубів, вона обертається між двома тягами, які керуються двигуном. Роблячи невелику домашню паркету не представляє труднощів, якщо ви застосовуєте вал двигуна з пральної машини, щоб обертати шківи. Один з шківів можна розмістити на валу двигуна, або використовувати обертання крутного моменту крутного моменту однієї з робочих шківів.

Капот

Двигун повинен бути встановлений на валу двигуна, щоб побудувати вентиляційну рамку з елементами застібки для двигуна та збирання пристрою, що забезпечує електричний кабель для підключення до електричної мережі. Далі підготуйте сайт установки, наприклад, через отвір у стіні або даху кімнати, в якому планується обладнати капот, повторно обладнати вікно рамку. У цій дірі вставте рамку вентилятора з двигуном і робоче колесо, а потім компактно до периметру і покладіть його.

READ  Що таке door у пральній машині

Краще взяти двигун для малювання з можливістю зворотного роботи, щоб керувати пристроєм не тільки як вихлоп, а й як вентилятор.

Така зміна гаража, теплиці, підвалу з продуктами, теплицями, кухнями.

Кара

Пристрій для різання корму може бути виготовлений з машинної машини, використовуючи його двигун та барабан з його підшипниками та механізмом обертання. Заздалегідь у барабані необхідно заточити і принести ріжучі отвори за типом звичайного овочевого різака.

 • Зварювальна рамка розміром барабана для прихованого обладнання.
 • Рідний механізм з барабаном прикріплений до рамки між стійками.
 • Через редуктор барабана з’єднується з двигуном.
 • Далі потрібно побудувати і прикріпити до рамки корпус лотка міхура. Тіло встановлюється на вершині над барабаном з таким розрахунком, так що корм падає після завантаження на зовнішній стороні обертаючого барабана з ножами, і, подрібненим, вислизається всередині барабанного простору.
 • Як пристрій, що заповнює пристрій, потрібно зупинити міхур і звільнити його від вмісту,

Як використовувати барабан?

Барабан з нержавіючої сталі є великим міцним елементом, з якого ви можете багато чого зробити. Яка домашня може бути зроблена власними руками на основі барабана для пральної машини? В Інтернеті може бути багато відео про те, як люди роблять барбекю барабан для барбекю, а також барбекю. Дійсно, річ прекрасна, і нічого не робити.

 • Я витягую барабан з корпусу пральної машини разом з шківами і валом.
 • Ми поклали барабан прямо на колесо з вилупленням, ось імпровізований мангал.
 • Ви можете вирізати передню частину танка з шліфувальником (поблизу люка), щоб розширити роботу робітника. Також у ньому буде зручно покласти дрова.

До відома! Барбекю з барабана чудовий, тому що барабан пофарбований величезною кількістю малих отворів, через які повітря рівномірно йде до вугілля, що дує їх і забезпечує необхідну тепло.

Також у мережі є багато відео про те, як зробити невеликий димовий барабан. Дуже цікаве та практичне використання барабана, який ми намагалися себе та обмін нашим досвідом з задоволенням. Як зробити палити?

 • Візьміть святу чавуну. Головне, що барабан пральної машини повністю в каструлі. Ви також можете взяти залізний бак з пральної машини “Рига” або “Сибір”, барабан з пральної машини LG, Ariston або Indesit в ньому ідеально.
 • Так що барабан не вийшов на дно резервуара машини або каструлю, ми будемо виробляти гідність у вигляді решітки з ногами. Він піднімає танк всередині каструлі, і дасть можливість поставити нижнє паливо внизу.
 • Також з дроту ми робимо круглу решітку, розміру трохи більше, ніж діаметр миючої машини барабану. Ми робимо 10-15 гаків до решітки, для якої ми висять м’ясо, жир, рибу, овочі або сир, все, що вимагає гарячого копченого.
 • Ми поставили танк або каструлю на плоский майданчик на вулиці від горючих предметів.
 • Покладіть на дно резервуара або каструлю з декількох менших вугілля з вогню, засипають вугілля з невеликою кількістю ольхових або березових чіпсів і подують все, щоб піти дим.
 • Покладіть Wirtestore прямо на тліючі гріхи.
 • Встановіть барабан у каструлю на стенді вилуплення. Верх на барабані поклав решітку, всередині барабану висять на гачках продуктів, які ви хочете кричати.
 • Ми закриваємо танк або каструлю з кришкою або листом металу, і ми прикріплюємо щось важке зверху. Ми чекаємо, поки продукти не заваджуються, ви можете ковзати до бака по дорозі, щоб забезпечити бажану кількість диму, це все.

Більш майстрів, виготовлені з барабану пральних машин, і футуристичних лампи для люстри. PUF зробити це легко. Візьміть подушку, вирізати квадрат з ДСП, що відповідає розміру подушки. Цвях з меблями Stapper Подушка до ДСП. Далі ми приймаємо найпростішу картку петлю, гвинт з одного боку до ДСП з подушкою, а на іншому до верхньої частини стіни барабана. У нас є пуф з складною кришкою, і ви можете зберігати дрібниці всередині пуф.

Ви можете організувати пуф. Ви можете забарвлювати зовнішні стінки барабана з фарбами. На фото та відео в Інтернеті є багато варіантів, як це зробити. Ви також можете не обдурити і покривати зовнішню рамку з гарної тканини.

До відома! Буфери з барабана пральної машини досить сильні і будуть служити вам протягом багатьох років.

Щоб зробити футуристичний світильник у дитячій кімнаті, вам потрібно зробити наступне:

 • З великого шматка текстоліту (або іншого нелегумерного матеріалу, який не проводить електрику), вирізати коло в розмірі люка барабана;
 • Болгар вирізати дно барабана;
 • Вирізати в колі отвору текстуліту для картриджа та гачка;
 • Вставте картридж у колі з termentolite і повісити його на гачці;
 • Надійно забезпечити кола з текстоліту до барабану на болтах, щоб коло повністю покрив люк;
 • Барабан з картриднем висить під стелею, тепер ми гвила лампочку (через попередньо розрізану дно барабана) і захоплююся результатом роботи.

Які самовіддачі не роблять людей з барабану пральної машини самостійно. Ми перерахували і описали лише невелику частину. Барабан адаптується як контейнер для миття грибів та фруктів, вирощених у саду. Дуже зручно, покладіть овочі в барабан, заливайте воду з шлангу через люк, а воду разом з брудом через отвори виливається. На виході овочі або гриби чисті.

Також барабан може бути використаний як контейнер для саджанців або обмеження росту чагарників та багаторічних рослин. Очистити зрозуміло, ми не будемо пояснювати, але ми будемо говорити про обмежувач Читати далі. Деякі чагарники, які садники люблять посадити себе на своєму сайті, мають майно зростаючі втрати (малина, жимолость, підшипник). Отже, якщо ви налиште в барабан від пральної машини з чорною річ, і покладіть у нього, наприклад, малиновий кущ, потім поховайте барабан до землі, малина не може розробити на сайті.

Є й інші варіанти використання барабана для пральної машини. Головне, щоб включити вашу фантазію, не ледачим робити щось з власними руками, і, можливо, ви станете одним з авторів нової домашньої, створеної з барабана, що обслуговує пральну машину.

Як застосувати двері Luke?

Ми переконалися, що ви можете багато чого зробити з мотора та барабана пральної машини, але як застосувати залишкові частини, такі як двері люка. Немає нічого простіше. Двері люка пральної машини з горизонтальним навантаженням дуже міцно, і його легко видаляють. Вона може знайти найбільше.

 • Встановіть технічне відкриття блоку закриття трав’яних труб та лічильників води. Це дуже зручно, тому що через прозорі двері дверей люка ви можете дивитися і переписати вимірювальні читання. Якщо необхідно перекривати воду, двері люка швидко і зручно відкриється і не заважає доступу до комунікацій.
 • Деякі розбирають люк, витягніть випукне скло з рами, яку можна використовувати як чашу для годування домашніх тварин.
 • Деякі встановлюють кришку люка на собаку konur. У цьому випадку вам доведеться будувати в кабіні не тільки кришці, а й замку з пральної машини. Він не буде заблоковано, але він повністю закритий в кабіні.
 • Один з активних користувачів форуму запропонував встановити кришку люка на вікні пари ванни. Правда, вам доведеться заздалегідь вирізати кругле вікно лише під розміром кришки люка, але це буде легко закрити і відкривати. Не забудьте пофарбувати склянку люк, так що чистити тільки у випадку.

Важливий! Складність встановлення кришки люка на стенді або паровій кабіні з власними руками полягає у правильному монтуванні замку, щоб закріпити гачок щільно введений.

Ноги, затискачі, противаги та інші корисні дрібниці

У якій домашні ноги пральної машини можна використовувати? Ноги шайби хороші, тому що вони дуже довговічні, і їх можна скорегувати у висоту. Гвинт їх до важкого шматка меблів, таких як шафа з одягом, і ви можете зробити це вище або нижче. Якщо ви зачепите ноги з шайби до workbench, ви можете налаштувати його по висоті, яка зробить роботу більш зручною.

Затискачі та проводки можуть бути використані в процесі ремонту електричних приладів з власними руками. Ті, хто не чужий працювати з мультиметром та паяльним залізом, будуть корисними для цього найменшого. Контрважатися також можна використовувати. У старих пральних машинах противага була проведена переважно з чавуну, яку вони можуть бути передані в яму, але можна використовувати на фермі. Наприклад, для того, щоб натиснути контейнер капустя під час соління, до речі, конкретна противага підходить для цих цілей, це досить малий і досить важкий.

Підводячи підсумок, ми відзначаємо, деякі деталі “Tagged” пральна машина можна застосувати для створення речей у фермі. Це стосується не тільки двигуна, але і барабана, люк, проводка, затискачі, противаги, а сам корпус. Якщо у вас є час і бажання дати частину старої пральної машини до другого життя, зробіть це, витрачені сили погашать.