Що скласти печі не тріщини

Електроплити/газові плити

Інструкції для нанесення штукатурки для печей

Правильно підготовлена ​​суміш штукатурки для печей дозволить розширити життя пристрою та збільшити його теплообмін. Щоб зробити затишну кімнату, вам потрібно знати, як штукатурка плитки своїми руками. Весь процес поділяється на кілька етапів, починаючи з приготування суміші та закінчуючи його на печі або камін цегли.

скласти, печі, тріщини

Народний склад для штукатурки штукатурки

На хвилі моди для заміських будинків, проблеми з печі стають актуальними для багатьох домовласників. Ви можете використовувати нові будівельні матеріали, але в більшості випадків це набагато простіше і дешевше робити з тестовим часом глиняними рішеннями. піч любить народ, як вона сама, способи дати їй зовнішню красу. Перед штукатуркою духовки, переконайтеся, що кладка повністю затверділа і створена.

Краще нехай плита стоять у непривабливій формі декількох місяців (так, щоб її усадки відбулася), ніж пожинати плоди його поспіху у вигляді численних скорочень тріщин. Крім того, плита повинна виступати. Жирна глина, тим більша розчин для штукатурки печі повинен включати пісок. Тому остаточний рецепт композиції, який ви все ще повинні визначити на основі цього показника. Для жирної глини за акцію Вам потрібно 3-4 акції піску!

Глиняні розчини також виготовляються з домішкою цементу або вапна. У цьому випадку стандартне рішення глини та піску додають ще одну частку одного з цих матеріалів. Вапно є особливо корисним, коли ви плануєте намалювати його в білий. у цьому випадку у майбутньому буде менш шари фарби. Цемент робить рішення ще сильніше.

Набір інструментів та матеріалів для штукатурки

Щоб закрутити нагрівальну плиту в приватному будинку або ванні, ви повинні підготувати наступний набір інструментів та матеріалів:

 • Спатули різних ширинів для паркану штукатурної композиції та обробки поверхні.
 • Келму (кельма) для розподілу композиції на цегли та кам’яні стіни.
 • Терка (HOLURY) для вирівнювання оброблених поверхонь.
 • Молоток для приводу нігтів. Нігті використовуються для закріплення сітки.
 • Дротяна сітка з клітинами розміром 10 × 10 мм для ампліфікації обробленої поверхні.
 • Ножиці для різання сітки.
 • Молоток (кулак) для обміну з трояном, передачею та зубилом.
 • Гладкість до вирівнювання поверхні після штукатурки.
 • Долот для нанесення виїмків, що збільшує композицію адгезії з поверхнею.
 • Щітки різних розмірів.
 • Електричний дриль з змішувальним сопло для приготування гіпсової суміші.
 • Бамбузна здатність для замішування.
 • Металева щітка для зняття поверхонь і з’єднувальних швів.
 • Суміші в сухому вигляді для замішування штукатурки.
 • Протигрибкові грунтові глибокі проникнення.
 • Азбест для підвищення стійкості композиції.
 • Вапно для блаженства.
 • Рівень, правило та стійки для вирівнювання кутів.
 • Інструменти для особистого захисту. гумові рукавички, окуляри.

Переваги штукатурної обробки: Як запах тріщин на плиті

Осінь приходить, за нею і холодною зимою. Всі жителі приватних будинків, які не мають ні газ, ні електричного опалення, починають топтати печі, і, як це часто буває, вони бачать цей дим, він не йде добре через димар, але потрапляє в кімнату. Зазвичай, у цих випадках вони запрошують кухар, який пояснює, що трапилося серйозні несправності, то піч повинен шокувати та повторно пристосувати, і викриває круглий рахунок для ремонту. Але ви можете просто зрозуміти ситуацію і зрозуміти, що проблема не настільки невирішена самостійно, і ви не можете платити багато грошей на ремонт.

READ  Як зробити плиту для плавлення металу

До ударних тріщин на плиті, потрібно використовувати шпатель і спеціальну суміш

Загальні тріщини, що з’являються на опалювальних печах червоних цегли, які виглядають як веб. це мережа, яка створює невеликі не відокремлені тріщини, псуючи вигляд дизайну. При першому появі вони повинні бути заточені, інакше вони виростуть, а потім ви не можете уникнути серйозних проблем.

Однак перед тим, як відновити печі в будинку, в країні або у ванні, і знову Schobatuct, потрібно очистити всю пошкоджену ділянку.

Потрібно розмазати тріщини наступним чином:

 • Видалити розділи з отриманими тріщинами долота;
 • Очистіть очищену поверхню з металевою щіткою;
 • Змочіть ці місця в грунту;
 • Спостерігаючи за готовими місцями з сумішшю глини плюс пісок.

Часто тріщини з’являються в місцях, де двері фіксуються або розлючені печі. Перш ніж обманювати його так, щоб він не тріснув, ви повинні спочатку витягнути двері, обережно очистити зруйноване місце, а після цього почати штукатурну роботу. До високої якості та потових тріщин у цегляній печі, вам потрібно почати проблемні шви, щоб почати, трохи поглибити їх і розширюватися, а потім все це місце дуже багато водяного з водою. Після цього потрібно загострити ці місця з товстим розчином, приготованим з Camotte Clay.

Виробники та бренди

Виготовлені з шамотної та каолінової глини, з додаванням зв’язувальних та термостійких добавок. Матеріал екологічно чистий, немає шкідливих речовин. Легко застосовується і швидко замерзає і має високий рівень зчеплення з поверхнями (адгезія). Розчин зберігає свої властивості 1 годину після замішування водою. Роботи виконуються з 5 0 до 35 0. Одна товщина шару. до 10 мм.

Білі термоси. Упаковка 25 кг.

Можливо, подача заявки на хомені або керамічні блоки. Завдяки своїм властивостям і злегка застосовуючи гладкий шар, додати визначні пам’ятки печі. Подальша картина можлива, закінчуючи всілякими елементами прикрас, до плитки та керамічної плитки. Композиція, додана армуючі елементи, може бути використана для попереднього закриття широких тріщин та вирівнювання поверхонь. 1 товщина шару до 30 мм з збереженням всіх властивостей. При альпінізації тріщин, шар може бути зроблений до 50 мм.

Глиновий розчин для гіпсових печей “Каліна майстер”. Упаковка вага 25 кг.

Методи ліквідації

Для облицювання, ви можете використовувати порцеляновий каменю, клінкерну плитку, теракот, майоліку або плитку.

З урахуванням всіх нюансів і тонкощі, такий декор не потребує косметичного ремонту протягом тривалого часу.

Найбільш бюджетна опція. штукатурка.

До штукатурки без тріщин, потрібно дотримуватися певної послідовності дій, які є однаковими для первинного застосування, а під час ремонту:

Найкраще рішення для печі, не дає тріщин

 • Після встановлення печі повинна бути час для остаточної усадки та дермиска (від шести місяців і більше).
 • Обдурити, печі необхідно виступають. Укладання буде розігрітись і розширює обсяги, що перешкоджатиме появі тріщин відразу після покриття.
 • Всі поверхні повинні бути ретельно очищеними: зніміть шар старого покриття, поглинути тріщини глибоко і розширюйте їх, розгляньте відблисків від кладки.
 • Покриті тонким шаром рідкої шпаклівки і нехай він висихає.
 • На вершині першого шару краще прокласти мішковину або дрібну металеву сітку. Це збільшить силу штукатурки. Burlap просочується в одному розчині, який повинен покрити всю поверхню. Потім він приклеєний до вуса, починаючи з верху. Металева сітка закріплена на поверхні з нігтями, які забиті в швах між цеглинами.
 • Якщо точка ремонту, то тріщини дуже щільно змащуються розчином, а також помічений мішал.
 • Насправді штукатурка. Він укладається у двох шарах 5 мм. Велика товщина призведе до неоднорідності та нестабільності покриття.
 • Сушена поверхня спостерігається для вирівнювання.
 • Відтворення поверхні, після повної сушіння, покрита вапняком або крейдою. Ви можете додати термостійкі пігменти у розчин.
READ  Як встановити годинник на мікрохвильовій печі LG

Стаття про те, як скласти цегельну піч з власними руками, читати тут.

Незалежна цегляна піч

Ця стаття буде говорити про покриття цегляної печі з шаром штукатурного розчину з подальшим полудним або обробленим фарбуванням. Тут буде інструкція, в якій вона буде описана як штукатурна духовка: так, щоб вона не тріскає те, що краще використовувати матеріали для цього. Крім того, читач зможе отримати деякі поради та рекомендації щодо випуску зовнішнього декорації цегляних печей.

Застосування штукатурного розчину на поверхні цегли.

Переваги гіпсової обробки

Застосування штукатурного розчину з власними руками є найпростішим і найпростішим виходом з зовнішнього вигляду. І, крім того, з урахуванням високої вартості високоякісної керамічної плитки або плитки печі, низька ціна компонентів штукатурного розчину робить цей тип обробки також недорогий.

Таким чином, можна виділити наступні переваги печі з гіпсовою сумішшю:

 • Недорогий і доступний спосіб, яким ви не можете навіть мати штукатурні навички.
 • Він може бути застосований до всіх видів цегляних печей, тоді як його можна використовувати як для обробки, так і для відновлення старої печі.
 • Не вимагає значних змін або внесення змін до дизайну.
 • Завдяки використанню розчину товщина стінки збільшується, а загальна маса печі, що призводить до збільшення його теплоємності, економії палива та підвищення пожежної безпеки.
 • Як декоративне покриття, температура або фарбування поверхні з водяними внутрішніми фарбами можуть бути використані.

Багато власників приватних будинків стурбовані питання: чому гіпсові тріщини на плиті? Найчастіше це пов’язано з невідповідністю правил та технологій підготовки поверхні, виготовлення будівельної суміші або застосовуючи гіпсовий розчин під час експлуатації.

З чого почати

Перш за все, слід розуміти, що будь-яка робота печі, включаючи відкриті прикраси, повинна бути здійснена в теплу сезон задовго до опалювального сезону. Якщо нещодавно складається дизайн цегляної печі, необхідно дати йому, щоб витримати кілька днів для завершення розчину кладки.

Штукатурка цегляна піч з її руками. Відео інструкція Тест 4 типи печі.

Перед розміщенням печі не тріснуть і не випав з гіпсу, необхідно виконати просту підготовчу роботу.

 • Підготуйте робочу область, а також покривають предмети підлоги та меблів, розташованих у приміщеннях, захисну поліетиленова плівку.
 • Видаліть старий пілінг штукатурка і ретельно обробляти поверхню жорсткою щіткою з металевою щетиною.
 • З пилососом і сухою тканиною або широкою щіткою, очистіть поверхню від сміття та пилу.
 • Послідовно обробляти зовнішню сторону цегли з грубозернистою наждачним папером, після чого він ретельно знімається утворюючи пил.

При завершенні нещодавно побудована духовка, необхідно винищити зовнішню поверхню цегельної породи, використовуючи глинистий розчин або суміш цементу з нарізаними азбестом, після чого він повинен залишити протягом декількох днів до повної сушіння.

Порада! При очищенні поверхні цегли з пилу ви не повинні використовувати вологі тканину, оскільки це призведе до утворення та поглинання рідкої грязі, яку можна видалити.

Підготовка розчину

Відповідаючи на питання: яка піч штукатурка так, щоб поверхня не розбилася після цього, можна було рекомендувати два типи оздоблювальних сумішей, які будуть обговорюватися.

Щоб побити цегельні поверхні, які піддаються високій температурі, продається спеціальна суха будівельна суміш, яка називається: штукатурка для печей та камінів.

Легко підготувати прямо на робочому місці у необхідній кількості.

 • У чистих стравах відповідного обсягу залити близько однієї чверті води.
 • Щоб заснути бажану кількість сухої будівельної суміші, дотримуючись пропорції в суворій відповідності з інструкціями.
 • За допомогою електричного змішувача або спеціального сопла на свердлі змішуйте розчин, перш ніж отримувати однорідну масу, не допускаючи утворення твердих грудків.
 • Одержану суміш витримує протягом 5-10 хвилин, а перед використанням ретельно перемішайте.
READ  Що означає мікрохвильову кнопку на мікрохвильовій печі

Фото показує суху суміш для використання у великих температурних відмінностях.

Розчин для печі, не дає тріщин!

Ще одна штукатурна композиція, яка протягом багатьох років використовується для завершення печей та камінів, можна одержати на основі чистої природної глини без сторонніх домішок.

 • У широкому контейнері вилийте одну об’ємну частину глини, додайте воду і розвиваються до стану рідкого тіста.
 • У отриманій фундаменті додайте одну об’ємну частину чистого сухого піску, будівельного цементу та ненависного вапна.
 • Змішайте всю суміш вручну або за допомогою будівельного змішувача до однорідного стану. При необхідності, під час процесу змішування можна додати воду, однак, вам потрібно гарантувати, що це не надто рідина.

Незалежна підготовка рішення.

Порада! Для приготування розчину не рекомендується використовувати воду з річок або стоячих резервуарів. Найкраще використовувати чисту воду та технічну воду без сторонніх домішок.

Нанесення штукатурки

Процес штукатурки духовки не сильно відрізняється від застосування вирівнювання розчину будь-якими іншими стінними поверхнями, але вона повинна враховувати деякі функції.

 • Перед початком роботи потрібно швидко спалахнути печі протягом декількох годин для стрільби та скорочення кладкового розчину.
 • Над усім площею цегляної роботи, необхідно забезпечити невелику армуючу сітку оцинкованого металу або скловолокна.
 • Негайно перед нанесенням суміші рівномірно змочують стіни з дуже рідким глинистим розчином у воді.
 • Застосовувати штукатурний розчин для використання будівельної культури або широкого шпатуля.
 • Товщина кожного шару не повинна перевищувати 15 мм, тоді як товщина першого шару рекомендується робити не більше 5 мм.
 • Сушіння розчину має відбутися природно. Для цього неможливо утворити освіту в розміщенні проектів та використання нагрівальних пристроїв.
 • Перші катування можуть бути виконані лише після повного сушіння штукатурного шару, але слід пам’ятати, що це може зайняти до 30 днів.

Після сушіння можна з’явитися невеликі тріщини. Для того, щоб усунути їх, необхідно зволожувати поверхню водою і виконувати затиснення з невеликою кількістю штукатурної суміші. Після сушіння плита може бути охолодженою або пофарбованою фарбою на основі води в будь-якому підходящі кольори.

Застосування першого шару арматурної сітки.

Порада! З невеликою товщиною вирівнювання шару, звичайна чиста мішка може бути використана як арматурна сітка.

Деякі тонкощі з плитки гіпсової суміші з піску та глини

Виконавши штукатурні печі своїми руками, важливо враховувати кілька основних моментів, з яких якість роботи багато в чому залежить від багатьох способів:

 • Не рекомендується нещодавно зведена духовка. Дизайн повинен пройти стадію сушіння та усадки. З цією метою печі повинна регулярно здійснюватися протягом 2-3 місяців, після чого ви можете почати закінчення.
 • Скасувати Plak Walls печі найкраще з фарбами на водній основі. Використання інших композицій може спричинити видобуток шкідливих речовин та неприємних запахів.
 • Всі матеріали, що використовуються для конструкції стін печі, повинні мати природну основу, щоб не представляти небезпеку для здоров’я людей.

Вся описана плита штукатурка методів не можна назвати простим для незалежного використання. Тому, за відсутності початкових знань та досвіду, краще довірити штукатурку цегельної печі до професійних майстрів. У цьому випадку ви можете отримати якісний результат і уникнути надмірного споживання матеріалів.

Штукатурна цегляна піч. Опції, вибір розчини, послідовність штукатурки