Що станеться, якщо фен упадає у ванну

Дрібна побутова техніка

Anecdot 69621

Але не факт. Дуже багато залежить від конкретної ситуації. Для вечірок людини, вам потрібно вбити повністю специфічний струм, який протікає, і це має значення, в яких поточні потоки. Найнебезпечніший.- Коли з лівої руки до ніг, особливо в праві. Що тонко пояснює.- Таким чином, виявляється найбільша щільність струму серця серця, що підвищує ймовірність фібриляції серцевого м’яза.Вважається, що 30 мА для декількох міліків.- Припущення. Це значення вибирається поріг для UMO, встановленого ланцюгами, де є принаймні найменша ймовірність захопити вашу руку для голих.Всередині фен, найкоротший шлях з найбільш низькостійким для поточного витоку.- Кілька сантиметрів від одного дока до іншого. Через воду, тіло і сам ванна в землі.- Щось і опір більше, відповідно, струм набагато менше. На увазі, що прісна вода.- Explorer досить сором’язливий, що є великою кількістю ванни.- Емальований, Т. Е. Добре ізольований, що декостці дуже часто пластичні, що земляні ванни дуже рідко, це також буде варто, щоб “правильна смерть від фен у ванні”.- Набагато неправильно. Тут, щоб взяти ванну морської води в оцинкованому жвах з веселою сливою і в той же час сухий волосся з феном.- Злегка ризиковано.Сцени з американських фільмів, де фен упав у воду, викликає фонтани.- Казки, художні жертви.

Що стосується потоку поточного потоку через тіло.Одним з моїх знайомих у старших разів було дуже смішне життя. Справа була руйнуючою московською зимою відлигою, коли Стокізабіті або бруд або лід, а калюжі на дорогах, особливо глибоко вважається суспільним транспортом зупиняється, через щедру солі потдорог містять найбільш реальну розсолу. Моє знайомство. каналізаційна сварка, яка плавно текла з розлученням трьох-чотирьох місяців.Відповідно, дещо постраждала від утримання. І тут, дотримуючись бічного дому з роботи, він веде в тролейбус. Примітка.- стирання, сирий йоголодний. Взуття вологи, ноги мокрий, походить з носа. Навіть у водінні уваги, що поручні злегка налаштовані через рукави.- Десь ізоляція була приручена, “потрапляє в організм”. І покинувши Істробу, прогулянки в калюжі однієї ноги, інший залишається на під’їзді, край якого обрізається металевою смужкою. І отримує дуже чутливий удар до ходу ноги. Світлювання в легді, але відразу відірвавши ногу, не працює, він написаний Аззенде-іншим у підвалі і несподівано відчуває миттєву ерекцію і несподівано.-о жах!- рясні запитання! Могутній оргазм не був, але сперми.-Повні трусики, для ноги тече. Як дістатися.- не пам’ятає. Прикріпіть імпульс до примирення з дружиною. І через рік у них сина.

Які пристрої небезпечні у ванній кімнаті?

З будь-якими електричними приладами потрібно бути особливо акуратно у ванній кімнаті і не забувайте про техніку безпеки. Якщо пристрій біжить від розетки, буде потрапляти у воду, це може спричинити коротке замикання. Як результат, людина може потрапити в поточний.

Догляд електричні прилади

Ці пристрої призначені для використання у ванній кімнаті. Однак ми не повинні забувати, що вони повинні бути стягнуті в іншому місці далеко від води.

Епілятори не можуть бути призначені для використання у ванній кімнаті, якщо вони не є водонепроникними. Виробник вказує, як обробляти прилади в інструкції з експлуатації.

Це повинно бути особливо точно використане для використання феном у ванній кімнаті. Не забувайте, що пристрій може вислизнути з рук і потрапляє у воду, яка небезпечна. Тому ви не повинні сушити волосся прямо в заповненій ванні або біля відкритого крана.

Фен в ванне ⚠️ Мифы о безопасности | ПРОСТО ФИЗИКА с Алексеем Иванченко @Наука 2.0

Електричні прилади для розваг та спілкування

станеться, якщо, упад, ванна

Подібна електротехніка не є місцем у ванній кімнаті. Мокрий клімат і конденсат негативно впливають на роботу інструментів. Ні в якому разі не можна заряджати або залишити їх включені в розетку прямо у ванній кімнаті. Якщо електричні прилади потрапляють у воду, підключаючись до джерела енергії, удар до струму може стати фатальним.

Міфи про електроенергію. Побутові у ванній кімнаті?

Ми всі спостерігали за фільмом “Які жінки хочуть”, де головний герой, отримавши удар з фен у приватній ванні, раптом почав читати жіночі думки. Однак по суті, все не зовсім позитивно. Багато хто стверджує, що такий інцидент неминуче призведе до смерті. Так давайте спробуємо зрозуміти це, це?

Волога завжди витрачає струм. Слід мати на увазі, що ванна кімната найчастіше має стіни та стеля, а також мокрий підлогу. Отже, небезпека може бути не тільки ванна. Для того, щоб приміщення не вносити небезпеку, напруга в ньому зменшується до показника 42 вольт. Ви також можете носити заземлення ванної кімнати. Допомога у цьому процесі може веб-сайт: zazemleniedoma.Ро. На цьому сайті ви можете замовити не тільки заземлення ванної кімнати, але й вдома в цілому. Якщо напруга в проводці у ванній кімнаті все ще досягає 220 вольт, то ті, хто його витратив серйозно порушити обладнання безпеки. Насправді, все, що розповіє про небезпеку фен у воді, є найчистішою істиною.

Багато разів зафіксували реальні випадки, коли люди померли прямо у воді, після входження в нього фен 220 вольт. Більше того, для того, щоб людина померла, фено не повинен потрапляти в воду. Людина може просто доторкнутися до нього і негайно помер, за умови, що він сам знаходиться у воді. Інциденти сталися, коли люди стали жертвами струму, просто торкаючись душі, коли ванна кімната лежить у ванній кімнаті. Це пояснюється тим, що волога здатна будь-яким чином.

Як правило, ванна не завжди обгрунтована, як і інші предмети в душі. Тому струм може вільно рухатися на вологих стінах, стелі або напів. Якщо у вас є машина, не сподівайтеся на це. За відсутності заземлення він не працює. Так, і коротке замикання не виникне, оскільки опір тіла людини досягає лише 1000 Ом, що недостатньо для його прояву. Ви можете впевнено заявити, що якщо фен у ванній кімнаті створить напругу, то людина неминуче помре. Так, в деяких випадках це сталося, коли у нього був час вистрибнути з ванни. Але проблема полягає в тому, що вологі гендер також під напругою, тому не потрібно сподіватися на щасливий результат.

Відмінності в цій ситуації виникли через те, що деякі люди, коли фен, потрапив у воду, вони все ще залишаються живими. Ці випадки пояснюються тим, що струм пройде без опору або мінімального опору, і буде йти на землю або до нульової фази. Однак ймовірність цього надзвичайно мала.

Фен у ванні ⚠️ Безпека міфів | Просто фізика з Олексія Іванченко @ Наука 2.0

Якщо ви не хочете померти у своїй власній ванній кімнаті, зовсім не йдуть там електричні пристрої, інакше процес прання буде останньою річ, яку ви робите в житті.

Смартфони та вода

Звичайно, багато хто з вас бачив ролики, які демонструють водонепроникну сучасних смартфонів. Гаджети занурюються у воду прямо в руках, а ні шоку, і ще більш так фатальний результат, не відбувається. Ви можете подумати, що це особливість виключно водонепроникних гаджетів, але ні. Навіть звичайний телефон, що потрапляє у ванну в включеній державі, не завдає шкоди людині. Страждає, крім самого гаджета, але це вже абсолютно інша розмова. Що станеться, використовуйте смартфони в ванні абсолютно безпечно? І відповідь не є, небезпечною, але тільки в одному випадку. коли телефон підключений до заряджання. Як це може бути, якщо у найпростішому живлення тільки 5 вольт, а сила струму є жалюгідним кількома ампер? Щоб відповісти на це питання, ми використовуємо шкільний курс фізики.

READ  Як знайти піч на кухні

Падіння побутового електричного приладу у повній водяній бані, смертельно для людини в ньому?

Випуск з сюжетом про “падіння побутового електричного приладу у повній водяній бані, смертельно для людини в ньому?”, А також нові видання” руйнівників легенди “, ви можете спостерігати за каналом відкриття каналу.

Сподобався матеріал? :

Ця серія дуже відрізняється від інших питань. Здається, що вони знімали його під деяким “тиском”. Постійно виражена фраза (відповідно до сценарію) “Ось теоретики!- Хоча вони самі? “Ми підтвердили, що американські астронавти могли залишити сліди у вакуумі. Тепер NASA дозволить нам вийти звідси Багато коштує. 🙂 Зазвичай вони завжди покладаються на суворі наукові розрахунки, розрахунки та т.Р. У тій же серії, все зводиться до спроби імітувати той факт, що це все безумовно справжнє. Якщо американці відвідали місяць у 1969 році., Я впевнений, що вони будуть продовжувати рейси та зараз, і не придумали виправдання, що початок від Місяця пов’язаний з величезним ризиком та технічними труднощами. Зараз! І в 1969 році. З цим технічним прогресом було не важко “лежати”, а потім “земля” до 12 років (!) людина! Незважаючи на те, що вони мають, і коли починаючи з землі, все не завжди плавно отримують до цих пір!А також подивіться, як.

саме так. У двориках їздять на абсолютно жорстких структурах

ASSDArt, можливо, інша аналогічна програма? Хоча це питання, 203, вийшло приблизно в 2012 році, якщо ви судите це)

Чому вбивати смартфони в ванні?

BrandName1 загинула російську жінку з шоком! Brandname2 впав на шлунок на секунду: син відомого блоггера вбив струм у ванні! Росіяни кинули телефон у ванну і померли. Чотирнадцятирічний Muscovite убитий струм у ванній кімнаті. У Красноярську школярку померла від смартфона, що впала у ванну. Жертви все більше і більше: чому б не взяти телефон у ванні?

Це лише кілька заголовків на сайтах новин. Журналісти люблять смажені факти, але за межами будь-яких випадків загибелі людей від смартфона на зарядці відзначаються. У цій статті я постараюся провести невелике розслідування можливих причин таких аварій.

Це може вбити 5 в?

Це може бути безумовно, що це надзвичайно малоймовірно. З цією напругою, і навіть при постійному струмі для досягнення поточного життєвого струму, необхідно, щоб опір у ланцюзі зменшується нижче 100 Ом, незважаючи на те, що струм повинен протікати через “небезпечний” шлях через груди. Тобто, вам доведеться, принаймні, зняти роз’єм з адаптера та вигнати дроти до густих металевих браслетів, покласти на руки жертви, лежачи в ванні солоною водою. Або ще краще.- до двох нігтів, забито в грудях. Такі випадки були: з несправностями медичних приладів, у гальванічних семінарах. В інших випадках поточний буде йти, обходячи життєво важливі органи і, швидше за все, буде взагалі відсутня поза тілом телефону.

Так, я знаю, що струм не проходить по шляху найменшого опору, але для всіх можливих способів. Але тут різниця. принаймні пару замовлень.

На смартфоні є вищі напруги, ніж п’ять вольт. На висвітлюванні, наприклад, 18 В. І за рахунок Шіма і небезпека цієї напруги значно вища. Але висновки не змінюються: лише невелика частка струму виходить за межі корпусу, крім джерела, що годує підсвічування, цей струм стабілізується при 20 мА.

Ні, причиною смерті, безумовно, необхідно шукати в іншому місці.

Блок живлення без гальванічного з’єднання?

У дискусіях таких випадків ідея часто пропускає, що “від заощадження, китайці не роблять гальванічного союзу”.

Так, є клас вторинних джерел живлення. Перш за все, це схема з гасінням конденсатора, в минулому досить популярні для сили маложивлення споживачів через його дешевизну. Небезпека цієї схеми полягає в тому, що незважаючи на безпечну вихідну напругу, існує небезпечна напруга між вихідними терміналами та Землею. Якщо вам пощастило, то струм, що протікає через тіло, обмежується ганційним конденсатором, але величина цього струму близький до максимального вихідного струму живлення, і в більшості випадків життя. життя. Найгірший.- Поточний генерал пройде повз цього конденсатора.

На щастя, для пристроїв заряджання телефонних пристроїв така схема непридатна, оскільки вона споживає струм, майже дорівнює виходу. Цей струм.- струмінь, але з таким реакційним струмом можна покласти, поки він не перевищує 100-200 мА, але не коли це 1-2 ампу. Ну, інша причина.- Тверді розміри конденсатора. Ви можете, звичайно, поєднуйте поєднуйте блок живлення конденсатора з конвертером пульсу, але складність такого пристрою не буде сильно поступається стандартному блоці живлення імпульсу.

Всі зарядки телефону “Я знайшов мене, у тому числі первісні звинувачення в натисканні кнопки” не стабілізація та ще більш первісні китайські підробки, були зворотніми. Гальванічна ізоляція в таких джерелах живлення забезпечується імпульсним трансформатором. Зворотній зв’язок для стабілізації напруги організовується або через оптопроводу або через додаткову обмотку трансформатора. Або за допомогою імпульсів на первинній обмотці, або немає відсутності, як у вищезгаданих примітивних китайських ремесел (однак, оригінальний заряд від Nokia також не мав стабілізації). Екзотичні розчини типу контролера ADP1071 або Inn3264C з вбудованим з’єднанням все частіше у зв’язку з швидким зарядом. У всіх випадках, як така гальванічна ізоляція, і вона порушується лише за конденсатором, пов’язаним “високою” та “низькою” стороною високої частоти. Без цього конденсатора, покладання на низьковольтній стороні через міжвимодну здатність імпульсного трансформатора занадто велика. Наприклад, сенсорний смартфон приходить божевільний датчик. Але це створює умови для легкого “підключення”, коли доторкається до бік з низьким напругою. Або, можливо, струм, щоб вбити через нього, якщо одночасно схопити трубу або лежать у ванні?

Потужність цього конденсатора, як правило, не більше 2200 ПФ (часто.- Навіть нижче, близько 1000 ПФ). Реактивна стійкість при частоті 50 Гц, відповідна ємність 2.2 НФ.- 1.45 Mω, і, відповідно, поточний у ланцюжку “мережевий конденсатор-жертва у ванній” не буде перевищувати 150 мкА, що абсолютно безпечно. Насправді, струм буде дещо більше завдяки наявності в ланцюзі діодів, а отже, вищих гармонік, але це не змінюється в принципі: і це не причиною смерті. Також доторкнуйтеся під час пікової напруги при заземлення тіла призводить до розряду конденсатора через організм, але енергія цього розряду.- 0,1 МДж. Достатньо, щоб “укусити” трохи, але абсолютно недостатньо для вбивства (для цього вам потрібна енергія принаймні в тисячу разів більше, 0,1 j).

Отже, обслуговуючий адаптер, включений у мережу, за жодних обставин вбивати. Так що це про недоліки.

І тепер подивіться всередину китайської зарядки

На цій світлині.- Плата, витягнута з класичної китайської зарядки під російським брендом 250, купив один раз на стійло в підземному переході. На перший погляд, нічого особливого. Реверс на “все в одному” чіпі з вбудованим ключем у футлярі Octopus. Стабілізація.- За допомогою додаткової обмотки трансформатора. Не найгірший екземпляр.- Принаймні, перш ніж розбирати, вона служила три роки, і вона проводить заявлені два ампер. Але. що це? Де на борту конденсатора інтееренції? Це повинно бути: ніяких проблем з шумом на датчику не спостерігалося. Так, ось це, SMD конденсатор на зворотному боці (C2).

Як Y-конденсатори прийнято використовувати спеціалізовані конденсатори, зроблені з упором на максимальну електробезпеку, з дуже солідним запасом за напругою. Вони призначені для роботи при 250 ВС, але здатні достовірно витримати кілька кіловольт. Розпад такого конденсатора відбувається, можливо, тільки з прямим ударом атомної бомби (C) блискавки. Характерним візуальним знаком такого конденсатора полягає в тому, що вони здивовані товстим шаром ізоляційного пластику, їх маркування має чітке вказівку на додаток (Y2 або вищу високу напругу Y1) і включає багато значків усіх видів стандартів та безпеки Сертифікати.

READ  Що робити, якщо вентилятор розбився

Оскільки такі конденсатори не є найдешевшими (не менш важливо за рахунок передачі цих незліченних сертифікатів та схвалення), спокуса значно замінена, за якою просто. І в дешевих блоках потужності часто витримують несвідомої кераміки при 630 В або кіловольті. Цього мало, тому що в мережі іноді проскакують імпульси, що наводяться блискавками, короткими замиканнями на високовольтних ЛЕП та іншими аварійними ситуаціями. Кілька таких імпульсів цілком здатні “наносити” такий конденсатор, особливо з низькою якістю, і найгірше, що це не вплине на продуктивність джерела живлення. При заземленні низьковольтної частини (наприклад, через жертву, що лежить у ванні, і поки що нічого не підозрюється), не тільки ємнісний струм буде промивати конденсатор, а також струм витоку. По-перше, незначна, частка міліампер, але викликає місцеве нагрівання діелектричної кераміки. Зі збільшенням температури він також росте, і йени ще більше. Розвивається тепловий розрив і ланцюг, нарешті, закривається з усіма сумніючими наслідками.

Як виявилося, такий конденсатор.- Це не найгірший варіант. Покласти компонент SMD у таке місце взагалі безрозсудливість. Такі мініатюрні багатошарові конденсатори набагато менш стійкі до імпульсних навантажень, набагато сильніше схильні до теплового пробою, можуть тріснути при тепловій деформації плати, з великою ймовірністю даючи повне КЗ. І взагалі, багатошарові конденсатори є менш надійними через електричні ефекти. Невелика відстань між висновками та, мабуть, не вимивається потік, що не піддається справі, також не сприяє надійності та безпеці такого рішення.

Y-конденсатор.- Не єдина проблема цього ВР. Немає практично немає конструктивного відділення низьковольтної частини та високої напруги. У дошці немає, запобігаючи розбиванню скловолокна за рахунок перегріву або прилипання пилу до поверхні, а навіть просто збільшений розрив між їх друкованими провідниками, не кажучи вже про будь-які бар’єри, які можуть запобігти руху дуги між ними. Також немає варистора на вході або запобіжника, так що це небезпечно не тільки з точки зору поразки струму, але і, маючи з того, що він буде світитися. Перешкододавляючих елементів тут теж близько немає, хоча це вже не про безпеку, а про, скажімо так, культуру поведінки в суспільстві.

Це те, що ви можете побачити око. Ніхто, однак, не може гарантувати, що, наприклад, імпульсний трансформатор виготовлений з високоякісним міжтехнічним ізоляцією. Вимоги до не менш, ніж вимога щодо ізоляції Y-конденсатора та оптрону, а наслідки розбиття настільки ж небезпечні.

Я повинен сказати, що це не найгірший варіант. “Класика жанру” виглядає так:

І звинувачення за “здоровою людиною” виглядає зсередини цього так (це, до речі, підробка під Samsung, але висока якість):

Це чітко видно для гнізда на дошці, надійно відокремлюючи високовольтні та низьковольтні деталі в найбільш небезпечному місці, а пластичний розділ вставлений у нього. З іншого боку дошки цей розділ також має. І на дошці є хороший розрив, в якому немає нічого, крім оптичного та трансформатора.

Що робити?

Якщо ви.- Власник смартфона, потім, перш за все, ретельно належать до того, що вони засунуті на своєму телефоні. Зарядні пристрої, подібні до описаних вище, можуть вбити не тільки людину. Часто вони мають малюнок на виході. що: напруга “прогулянки” і “плаває”, рівень брижі.- Виправлений. У разі невдачі вони легко витягуються вашим гаджетом. Ну, навіть з найкращим і оригінальним зарядним пристроєм, тримайтеся подалі від води. Вода і 220 вольт.- Речі неякісні.

Якщо ви розробник живлення, ваше завдання.- робити добро. Якщо ви хочете бути дешевим від вас, то скоротити бюджет через безпеку.- Найновіша.

І “добре” у цьому випадку означає надійну ізоляцію низьковольтної частини з високої напруги. Основу цієї ізоляції.- відстань. Якщо передбачається, що низьковольтна частина доступна для торкання його поточними частинами, розрахована напруга ізоляції повинна становити 2,5-4 кВ. Достатній мінімум можна вважати 6-8 мм, і в цьому розрив немає нічого, за винятком гальванічних елементів. Бажано передбачити у цій зоні вікно в масці, яке може бути закрите “валиком” ізоляційного компаунду, що подовжує шлях витоку по поверхні. Зразок на поверхні запобігає слоти на найбільш завантажених ділянках дошки. Ризик такого розбиття особливо великий, якщо бар’єрна зона піддається надлишку нагріву з нагрівальних компонентів: вони повинні бути відійшли.

Кліренс повинен зберігатися між компонентами. З щільною установкою необхідно організувати додаткову ізоляцію: встановити глухий перегородку з ізоляційного матеріалу між “високими” та “низькими” сторонами, закрити висновки та корпуси компонентів при високій напрузі шляхом термоусадки, вживають заходи проти взаємне переміщення елементів великого розміру під час жартів та ударів, додатково консолідуючи їх сполуку. Хороший варіант, хоча, що призводить до неремонстрації, є повна заповнення блоку з тепловою трубою сполукою.

Особливу увагу слід приділити вибору елементів, “перекриття” гальванічного ізоляційного бар’єру. Ні про яку “самодіяльність” і застосування компонентів не призначених для роботи під мережевою напругою і не мають відповідної сертифікації, не може йтися, навіть якщо це ваш аматорський проект. Загалом, при розробці постачань електроенергії для мобільних пристроїв, які в процесі зарядки можуть зберігати в руці, в ідеалі було б коштувати гнучкий на стандарт безпеки медичного обладнання IEC60601-1. Враховуючи мобільний гаджет, як робоча частина класу БФ з доступною металевою частиною. Відповідно до цього стандарту, напруга, до якої слід розрахувати ізоляцію

4000 WEF, тоді як струм витоку на пацієнта не повинен перевищувати 100 мкА на звичайній роботі та 500 мкА з аварією. Однак я розумію і чудово розумію. Ось чому навіть використовувати якісний зарядний пристрій, ви повинні додатково уникати небезпечної ситуації.

Передумови для аварій з смартфонами та водою створюються не фактом напруги. Для того, щоб сталася трагедія, потрібен збіг обставин: конструктивні недоліки зарядного пристрою, його несправність та заземлення тіла жертви за допомогою води. Ліквідація щонайменше одного з цих факторів значно знижує ризик аварії. Не треба відносити до телефону, підключеного до мережі, як високовольтний дріт під напругою, але повинен враховувати ймовірність розбиття адаптера живлення та спостерігати певну обережність на даний момент, коли цей телефон виявляється у ваших руках, і Поперше.- Уникайте використання незрозумілого заряджання з найближчого стійло. Їх небезпека лежить не тільки в можливості отримання електричного страйку, але й у можливості запалювання.

Ск досліджує смерть підлітка від використання фен у ванній кімнаті

Комітет з розслідування Московської області виявляє обставини смерті 14-річного підлітка у ванній кімнаті під час використання електричного феном, прес-служба СК у звітах Московської області.

Інцидент стався в Люберці. За версією слідства, хлопчик загинув через необережне поводження з приладом під час водних процедур. Школярі вразили струм, внаслідок чого він відразу загинув на сцені.

В даний час перевіряє, відповідно до результатів яких вирішить, чи варто кримінальну справу.

Всі права на матеріали на веб-сайті M24.RU, охороняється відповідно до законодавства. включаючи авторські права та суміжні права. З будь-яким використанням матеріалів сайту з M24.Ru потрібно. Редакція не несуть відповідальності за інформацію та думки, виражені у коментарях читачів та новин, складених на основі повідомлень читачів.

Медіа-мережевий випуск “Міський інформаційний канал M24.Ru »зареєстровано в Федеральній службі нагляду за комунікаціями, інформаційних технологій та масових комунікацій. Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ EL № FS77-53981 від 30 квітня 2013 року.

Засіб масової інформації: мережеве видання «Міський інформаційний канал m24.Ru “створено з фінансовою підтримкою кафедри ЗМІ та реклами. Москва. (C) ВАТ Москва Медіа.

Засновник і редактори. ВАТ “Москва медіа”. Головний редактор I.L. Шестаков. Адреса редактора: 127137. Г. Москва, вул. Істина, Д. 24, p. 2. Пошта: mosmed @ m24.Ро.

READ  Шафа над пральною машиною у ванній підлоговий

Інформація про погоду, що забезпечується центром Фобос. Інформація про валютні курси забезпечується центральним банком Російської Федерації. Інформація про пробки забезпечило Яндекс.Пробки”.

Що станеться, якщо фен упадає у ванну

Даремно, дуже хороша Варіка, лежачи до снігу. прокинувся, і ви вже труп!

І краще лежати на ліжку і зовсім не? Або їсти таблетки і стають овочевими? Або ви переступаєте себе і змінюєте своє життя, або ви перетинаєте себе і пити. Перший не завжди успішний, але останній. Загалом, це також не погано: ні погано, ні добре. Треба тільки “замісти сліди”, видаливши всі файли з пекарні, всякий компромат прибравши і позбавившись максимуму речей. А потім ви вже можете спокійно проникнути. Для мене це серйозний акт, для багатьох старших кричав і уваги і уваги, загрожує предкам у стилі “рияйя, Ша боляче”. Або лежати в одному ліжку під деяким нейролептичним/антидепресантом і вбити себе в багатьохтанази, тому що ви не можете вбити себе. Останнє. Найбільш паршивий.

137126613 Оренда для мене, що справжні самогубства рухаються для поваги до інших організмів. Про Бога і загробне життя все ще поставлено.

І нічого про гідність і не сказав. І в смерті є ваш власний плюс, бо ніхто не заважає нікому, не плутайте під ногами. Краще піти, ніж бути невдахою, щоб бути ключем, який намагався, спробував, спробував, але не міг.

До тих пір, ніж ATP для нитки. Ті, хто дав хорошу інформацію. Я буду назавжди спасибі. Спілкуватися, спасибі знову і до цих пір.

E x i t bag x i t

B a g

137127558 А я якось у щитку копався, надів на руку кілька пар рукавичок і став працювати. Треба було зробити все чорт. просто говорити дріт і засуньте у бажаному слоті. Взагалі, виявилося, що металеві двері, які я зацікавився, також живуть (?) І я трахкав мене. Не дуже багато перед зап’ястя. У результаті відчули запах запущеного волосся, але немає зовнішніх знаків.

137126560 Протріть дупу в офісі. Людина думає про ті ж думки, але в іншому формулюванні. Немає “щасливих” людей, які просто живуть у задоволенні і не турбуються про будь-який звичайно, але підрозділи, і, як правило, їхнє життя дуже відрізняється від звичайних уявлень про “успіх”

“Система заохочення” так звана, у Вікіпедії стаття. це те ж саме. Твій власний мозок виділяє всякі дофаміни та іншу хуйню, що змушує тебе щось робити, постійно чогось прагнути (це за задумом, так працює в ідеалі), а на ділі, у сучасному світі де все вкрай глобалізоване і на людину постійно сиплятися образи цієї успішності ззовні, планка яку встановлює ця ось “система заохочення” часто просто недосяжна. Там не було б інтернет та телебачення, ви будете набагато простіше. Деякі селяни, що від народження до смерті орали ту ж поле протягом трьохсот років тому, можливо, менш стурбовані його позицією. І вам пощастило народитися в такий час.

Загалом, це нескінченно вирішити цю тему. На жаль, ви не поруч, і я не бачу вашу державу зараз. Але якщо ви заспокоїтесь, подивіться на те, що у вашій голові трохи відстань, з боку, ви, звичайно, всі ваші неприємності та поточні думки здаються смішними.

Як тільки ви потрапите в Інтернет зараз, ви можете ознайомитись з буддизмом. Толстой читає, не романи його, але що називається “Толсция”. Ну, взагалі, багато речей на цю тему і скрізь, варто тільки побачити.

Звичайно твоє життя не покращає, все залишиться так само як є (хоча може і змінитися, тому що часто зовсім поруч є такі варіанти, які тупо не помічаєш), змінити твоє ставлення до цього. Ви можете побачити з симпатією дивитися на інших людей, які вистрибують з штанів, намагаючись досягти безглуздих речей. Ну, ви можете легко подивитися на ваше життя і спокійно робити все в ваших можливостях, які ви обов’язково несправедливо занижені у вашій голові.

Ну, якщо ви все ще вирішите померти, я думаю, що це не буде настільки важливо до дороги. Хвилину болю не буде особливо порівнянна з тим, що ви відчуваєте тижні і місяці. Але я все ще сподіваюся, що ви можете побачити, що тепер приховано від вас за ці думки.

Що відбувається з феном у ванній кімнаті?

“А якщо в цей час у ванній кімнаті, то струм не буде вражати те ж саме?”Залежить від того, яка ванна, чому ні. Зазвичай потрапив, ви можете розраховувати (збільшити) до того, що буде вражати, тому що він не бив струму, щоб встановити RCD (RCD), принаймні, на електроспоживачі у ванній кімнаті “, і ми маємо чисту воду з крана ніколи не наливаємо?настільки чиста зазвичай не ллється

Фен у ванні ⚠️ Безпека міфів | Просто фізика з Олексія Іванченко @ Наука 2.0

Олександр: у випадку смартфона це відбудеться, коли смартфон потрапляє у воду, або внаслідок удару, то струч не смертельно, то трясе, і людина відкинуть його у ванну, а потім буде ситуація з феном. Я знову повторюю вас, всі такі випадки. приватний! Давайте подивимося: людина сидить у ванній кімнаті і використовує смартфон, коли тригер з зарядного пристрою, струм буде проходити через руку вниз по тілу, і це набагато небезпечніше, ніж якщо він просто скинув смартфон у воду, у цьому Корпус поточного потоку буде максимум ніг, а шлях поточної “ноги”. це найбезпечніший з можливих. Але це лише тоді, коли зарядний пристрій дефектний, дешевий китайський не має повноцінного з’єднання з 220 вольт. Якщо просто тримати смартфон навіть з такою китайською зарядкою в одній руці та доторкнутися до батареї іншою рукою, людину здорову не вб’є. Ви впевнені в цьому? Шлях “Рука” є найбільш небезпечним можливим.

Р.Від. Як я розумію, ви ремонтуєте маки. Ви можете запитати, яка ваша освіта?

Follow39: Моя освіта, безумовно, краще в кращому випадку у цій галузі, ви, судячи з ваших коментарів та шкільного курсу фізики кульгаві. Ви знаєте, що електричний струм? Як це відбувається в різних речовинах? Потенційні відмінності все ще мають концепцію. Сила струму, стійкість/провідність. Або ваша ідея про все це на рівні: є джерело живлення в ньому один дріт плюс ще один мінус, я підключаюся до цих проводів лампочки, і вона буде горіти? Ви не говорите нічого до концепції опору шкіри? Не думав, чому акумулятор кислий у язику, і в його руках це не відчуває? Або чому на електричному стільці контакти змочували губкою вологою (фільм Зелена миля) І чому ви уявляєте, що струм усередині тіла потече лише по прямій від ноги до ноги. Тип введений один момент у лівій нозі вийшов через інший праворуч? Уявіть собі, що ванна не наповнена водою, і, наприклад, з металом з рідиною (ртуть), і людина навіть сидить у цій ванній кімнаті, а там голий дріт фази 220 В, навіть навіть у ногах. І тепер подумайте, якими способами, через які частини тіла будуть поточні струму, яка буде область контакту, в результаті чого є опір тіла, і яка влада там буде. Ще жаба вниз як удар до електричного струму впливає на тіло, яку силу потрібно, щоб викликати судоми і зупинити серце, до яких інших наслідків ведуть удар і так далі.

Р.Від. “Формування розуму не додає” p.Від.З сперечатися в тему якого ви не володієте. Моретона.