Що таке газовий контроль на плиті

Електроплити/газові плити

Коли витік газу відбувається, тобто, коли полум’я виходить на пальника, а вогненебезпечна речовина продовжує подаватися. точно в таких випадках, і контроль починає працювати. Це зупиняє постачання речовини всередині всієї печі, духовки або поверхні, на якій кухарі. Виявляється, коли така проблема виникає, як виливання пальника і гасіння полум’я. Користувачі не можуть турбуватися про витоку, оскільки газовий контроль піклується про вашу плиту в автоматичному режимі.

    , який складається з дроту двох різних металів, злитого в кінці круглого м’яча. При підвищенні температури до вказаного, на другому кінці з’являється невеликий електричний сигнал, на якому подано цей сигнал, і, який повинен відкрити або закривати подачу речовини до бажаних пальників.

  • Дріт спеціального матеріалу, ізольований. Його основне завдання зв’язати клапан і термопари.

Мінуси системи управління

Є в печах з цією системою управління невеликий мінус, який плаває від неможливості термопари, щоб розігріти миттєво. Таким чином, коли ви вмикаєте, це займає трохи довше, щоб тримати ручку, ніж звичайно, що клапан не вимикає газ. У деяких пластинах швидкість нагрівання становить від одного до п’яти секунд, в інших він може досягти до 20 секунд. Такі незручності, звичайно, можуть засмутитися, але це майже єдиний у тарілках цього типу. Але, на жаль, це просто необхідно, якщо у вас є безпека в першу чергу.

Головне, щоб не вдаватися до будь-яких трюків, оскільки це може пошкодити саму систему контролю газу та інших запасних частин для пластин. Такі методи, такі як фіксація ручок у потрібному положенні, можуть дати свої результати, але потім невідомо, що наслідок буде вести.

Газовий контроль столового пальника. Необхідні чи ні?

Це питання встановлюється покупцем при виборі газової кухонної панелі або печі. Зрештою, різниця в ціні між обладнанням з контролем газу та без нього помітно. Ми не будемо торкатися всіх технічних тонкощі цієї системи, але ми спробуємо розповісти про свої переваги та недоліки.

У всіх вбудованих газових вітрах і в печах Gefest газові пластини, наявність системи газової системи є обов’язковою, оскільки газ входить у обмежений простір. І якщо з будь-якої причини газ буде ослаблювати газ, який буде накопичуватись, і під час піддається впливу, існує ймовірність вибуху. Якщо при киплячій воді, молоко, вогонь вийде на пальника, система автоматично блокує газ. Газовий контроль робочого столу пальника, це додаткова функція, її присутність або відсутність не регулюється ГОСТ, а виробник встановлює цю систему до техніки на свій розсуд.

Легкість включення пальника (якщо запалювання вбудована в ручку крана).

Не рідкісний газовий контроль за столом пальника поєднується з електричним запалюванням, вбудованим у ручку керування краном. Цей варіант створює зручність при включенні газового пальника. Вам потрібно лише повернути ручку крана проти годинникової стрілки і натисніть на нього і тримайте його трохи. У цьому випадку одна рука залишається вільною, і немає необхідності натиснути окрему кнопку електричного запалювання. Практично у всіх Gefest Plates система контролю поєднується з таким запасним (у ручці крана).

Наявність додаткових, складних елементів у системі газового контролю газу призводить до значного збільшення вартості такого обладнання.

READ  Що таке віртуальна стіна для робота пилососа

Той же фактор впливає на вартість післягарантійного ремонту за свої гроші. Якщо ми говоримо про систему системи управління газовими пальниками, то встановлений спеціальний кран з електромагнітним клапаном, окремою термопарою. Якщо система поєднується з електричним запалюванням, вбудованим у ручку, використовуються блоки керування кнопками. Протягом двох років будь-який розрив (в рамках гарантійного випадку) звільняється безкоштовно.

І це не помилка. Їли в перевазі, вказана включення поєднання з електричним інтегрованим (вбудованим) у ручці крана, то в недоліків цей момент не включений. Справа в тому, що, коли ви натискаєте на ручку крана, він повинен бути проведений у цьому положенні від 3 до 5 секунд. Це звучить просто, але в реальному житті це не швидко. Один два три чотири п’ять. У цей час ви не відпускаєте ручку і не залишайте свої справи, і стояти навколо тарілки і чекайте, коли фіксує полум’я.

Не включайте пальник з несправний контрольний газ.

Цей пункт, мабуть, є найважчим обладнанням для обладнання без системи керування пальниками, оскільки принаймні з одним дефектним вузлом, він не буде працювати на газовому пальнику, навіть якщо ви використовуєте матчі, полум’я вийде.

Якщо газова плита використовується похильшою людиною, яка забуває, щоб перетворити киплячий ланцюг вчасно, або у вас є маленькі цікаві діти, які прагнуть закручувати ручки газових кранів, або ви просто людина, яка хоче захистити себе у випадку газу Витік, потім газові контрольні тарілки. Це ваш варіант і без нього не може зробити.

Якщо все вищезазначене не підключайте вас, то не витрачайте час на медитацію та купуйте звичайну пластину без газу газового пальника. Зрештою, наші бабусі та батьки жили без нього, і ми також живемо без проблем.

Як працює контроль газу

Контроль газу в старій піч-моделях проводився централізованим. Він заблокував постачання газу з будь-якою несправною функцією, у пальниках і духовці. Більш детальні системи почали контролювати окремі зони. Сьогодні газовий контроль встановлюється в кожному пальці та пальниках.

Термопари. це класичне рішення. Це два дроти, продані на один кінець. Виготовлені з різних матеріалів, при нагріванні вони утворюють різницю потенціалу і, отже, напруги на датчику керування.

Розміщені в зоні полум’я, термопари ініціює запуск клапана клапана. Він відкриває газопостачання. Хоча полум’я пальника горіла, елемент продовжує генерувати електричну енергію, і система дозволяє використовувати полум’я.

таке, газовий, контроль, плита

Коли спалювання зупиняється, відбувається процес. Термопари охолоджують і перестає генерувати струм у ланцюжку. Електромагнітний клапан вивільняється. Весна газового крана закриває клапан, а газопостачання зупиняється. Це трапляється досить швидко, оскільки тонкі дротові термопари охолоджуються буквально для розколу другого.

Як самостійно розкрити боротьбу з газом?

Перший і основний знак несправності системи вважається відсутністю полум’я в пальника. Це саме найважливіший показник неправильної роботи контролю газу.

Система керування включає в себе термопари. Це спеціальний елемент, призначений для автоматичного припинення постачання синього палива у випадку, якщо пальник був випадково заповнений краплиною рідиною, або якщо полум’я вийшло через проект. Помилка деталі не в змозі впоратися з його функціями. Газова плита з розбитою термопарою переходить у категорію потенційно небезпечних і потребує відремонтованого. Завдяки складності роботи з заміною несправних предметів, коли виявляються проблеми, доцільно звернутися до допомоги від кваліфікованих фахівців.

Принцип дії

Основою механізму є дві деталі:

  • Термопари. покладіть газопостачання при охолодженні самого термопари.
  • Клапан. вимикає постачання газу, коли відбувається небезпека. Вона закривається через п’ять секунд після ненавмисного гасіння газового пальника.
READ  Як мити скло в газовій печі

Соленоїдний клапан починає пропускати паливо кожного разу після повороту на тарілці. Він повинен отримати постійний сигнал, інакше він закриває. Термопари несе відповідальність за передачу сигналу. Він нагрівається з полум’я, магнітує клапан і зберігає його відкритим. Якщо полум’я гусить, термопари миттєво охолоджується, електрика зникає. і клапан більше не може отримувати сигнал, тому негайно перекриває подачу палива.

Принцип роботи системи

Механізм контролю полум’я складається з термопари, електромагнітного клапана та проводів, що з’єднують їх. Датчик встановлюється на кожному пагорбі і безпосередньо пов’язаний з газовим кормовим краном.

Як контроль керування газовими роботами на вбудованій пластині | Демонстрація несподіваної ситуації

Принцип роботи системи газової системи базується на вимірюванні температури. Коли пальник світиться, термопари нагрівають, а електричний сигнал подається до електромагнітного клапана, який відкривається і тиск на кран пальника. Хоча електричний сигнал стабільний, демпфер знаходиться у відкритому стані, а газ приходить.

Якщо пальник раптово виходить, відбувається охолодження термопари, імпульс на соленоїдному клапані не постачається, кран закритий. Якщо рідина або полум’я розривається на пальці або полум’я вибухнуть вітер з відкритого вікна, постачання газу буде негайно припинено. Таким чином, система забезпечує безпечну роботу газової кухонної панелі.

Наявність газового контролю не впливає на проектування та функціональність пт. Газові пристрої LEX з системою запобігання витоку представлені у найширшому діапазоні, до яких сучасні споживачі звикли. Користувач може вибрати пристрій з нержавіючої сталі та “газ на склі”, з двома, трьома та чотирма пальниками різної потужності, з різними конфігураціями сітки та без них. Естети, безумовно, як газові кулінарні панелі закаленого скляного крему з золотих вимикачами. Звичайно, все без винятку віддадуть перевагу моделі з електричним паливом, які продукти цієї марки мають переважну більшість.

Пластина з газовим контролем. Всі плюси і мінуси.

Всі вищезгадані газові приготування поверхні ви можете купити в нашому інтернет-магазині. Ми рекомендуємо вибрати обладнання LEX з системою газової системи, особливо оскільки ціни доступні для цього. Детальні характеристики та умови пристроїв вказані в картах товарів. Якщо у вас є які-небудь питання, контактні менеджери, вони з радістю допоможуть вам.

Як працює система?

Контроль газу в кухонній плиті. це система, яка забезпечує захисне відключення подачі палива, коли це раптове ослаблення, наприклад, у випадку горіння рідини з каструлі. Такий механізм підвищує безпеку пристрою, запобігаючи витоку вибухової речовини з простим схемою.

Система безпеки витоків газу розташована наступним чином. Кожен пальник має пальника з датчиком подачі полум’я. Коли ручка для плитки увімкнена, утворюється електричний розряд, який передається через датчик за наступним ланцюгом:

Термопари є двома проводами гетерогенного металу, об’єднані за допомогою синтезу. Місце їх сполуки є своєрідним термоелементом, розташованим на рівні горіння полум’я.

Сигнал, що надходить від датчика полум’я до термопари, приводить до закріплення соленоїдного клапана. Він виробляє тиск на кран пальника через весну, яка з цієї причини зберігається у відкритому положенні.

Хоча полум’я горить, і нагрівальний елемент термопари сяє від нього, електричний розряд переходить до клапана і викликає його роботу, тоді як кран залишається відкритим, забезпечуючи безперебійну газопостачання.

Принцип контролю газу полягає в тому, що з раптовим ослабленням газу без вимкнення ручки пристрою термоелемент дротяної пари перестає нагріватися. Відповідно, сигнал від нього не входить до соленоїдного клапана. Він розслабляє, тиск на кран зупиняється, після чого він закритий. паливо перестає вводити систему. Таким чином, простий, але надійний захист від витоку газу.

READ  Як готувати кукурудзу в багатошаровій плиті

Чому пальник виходить з газової печі. не працює контроль газу.

Раніше кухонні печі забезпечили загальну систему управління газом, тобто вона була для всіх пальників та печей. Якщо одне положення вийшло з роботи, то газовий паливо зупинився у всіх елементах пластини.

таке, газовий, контроль, плита

На сьогоднішній день така система з автоматичним вимкненням палива пов’язана окремо до кожного пальника. Він здатний служити або плитою тарілки, або печі. Але це може бути одночасно підтримуватися в обох частинах, забезпечуючи повний газ, але він все ще діє. Принцип його роботи залишається.

Для печей така система особливо корисна, тому що їх пристрій такий, що полум’я горить під нижньою панеллю. Може піти деякий час, поки не буде знайдено, що вона вийшла. Але захист буде працювати вчасно, піклуючись про безпеку власника.

Ознаки розбиття

Окремі частини системи можуть зносити під час експлуатації та невдачі. Це призводить до розбиття механізму контролю газу. Можна визначити, що він знаходиться у несправний стан, за такими особливостями:

  • Пальник зникає в процесі приготування;
  • Існує дуже великий інтервал між включенням плитки і виникнення вогню;
  • При фарбуванні полум’я газ продовжує робити;
  • Полум’я в духовці виходить, коли він працює;
  • Духовка не включається.

Система керування в газовій печі розроблена таким чином, що при відключенні газу, необхідно знову висушити пальник. Є деякі нюанси. Круглий елемент термопари нагрівається, коли плита вмикається негайно, але через деякий час. Це, як правило, відбувається через кілька секунд (від 1 до 5). У деяких моделях газових пластин, час нагрівання може збільшитися до 15-20 секунд, а іноді й більше. Час запалювання може збільшуватися як пристрій.

Це призводить до того, що при включенні запалювання, він на певний час, щоб утримувати ручку Konfork, натискаючи на нього. Якщо це не буде зроблено, контроль газу заблокує постачання палива, а піч не вмикається. Цей момент створює певні незручності, які звикли до комфорту для сучасних споживачів.

Іноді деякі тарілки намагаються вирішити цю проблему самі. Вони встановлюють ручку запалювання у фіксованому положенні, щоб не тримати його вручну. В інших випадках споживачі просять вимкнути газовий контроль фахівця. Сервісний працівник може виконувати подібні роботи. Але тоді це стане під загрозу безпеку. Зрештою, якщо ця система не працює, ви не зможете відстежувати факт витоку газу.

У випадку, якщо ви помітили, що ваша плита почала перетворюватися на довше, ніж звичайна, причиною може бути забруднена термопари. Якщо у вас є навички електричного ремонту, ви можете самостійно виправити цю несправність. Для цього зніміть поверхню приготування їжі та очистити нагрівальний елемент.

У випадку, коли після очищення нагрівального елемента керування не працює в будь-якому випадку, це означає, що механізм не вдалося. З появою цього та інших ознак пошкодження газової системи, описаний вище контроль повинен негайно звернутися до сервісного центру. Спроба самостійного ремонту обладнання може мати небажані наслідки.

таке, газовий, контроль, плита

Механізм, що контролює постачання газу до пальника, є необхідним варіантом, що забезпечує безпеку власника обладнання. Якщо відбувається несправність, негайно зверніться до фахівця.